Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακος-Ρεαλ Μαδριτης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4
assistant
QUOTE(Ben30 @ Mar 26 2016, 13:48 ) *
Μεγάλο ενθουσιασμό μας προκάλεσε ο Ολυμπιακός χτες...Έτσι!Οι ελληνικές ομάδες να τους βάζουν μέσα στα καλάθια.
Νομίζω ότι το κλειδί του ματς ήταν η ανακοπή της φόρας που είχε αρχίσει να παίρνει η Ρεάλ μετά το αρχικό ξέσπασμα του Ολυμπιακού.Εκεί πια το ματς πήρε μια μη αναστρέψιμη τροπή.Κλειδί ο Γουόρικ,που δίνει μεγάλο βάθος στον Ολυμπιακό,αλλά και ο Παπανικολάου,ο οποίος έδωσε ενέργεια και αρχίζει να θυμίζει τον κανονικό Παπ.
Οπωσδήποτε δεν είναι εύκολα τα ματς που σας μένουν αλλά εξακολουθώ να πιστεύω ότι το πιο μεγάλο βήμα το κάνατε χτες το βράδυ.
Ξανακοίταξα και γω τα σενάρια.Το ξανασκέφτηκα: δεν μου φαίνεται τόσο απίθανο το ενδεχόμενο ελληνικού ''εμφυλίου''.Καλό είναι βέβαια να αποφευχθεί,για να μη γίνουμε ρεζίλι διεθνώς.

εγραφα και πριν το παιχνιδι ότι το δυσκολοτερο απ τα 3 ηταν το χθεσινο και το ευκολοτερο(αν εχουμε κερδισει τ πρωτα 2) η Τσσκα......αρα συμφωνούμε σε αυτό......σε αυτό που διαφωνω μαζι σου είναι ότι αν παιξουν στους 8 Παο-Ολυμπιακος θα γινουμε διεθνως ρεζιλι.......εγω το υπογραφω ότι δε θα ανοιξει ουτε ρουθουνι......μην μπερδευεις την ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ με τις αστειες ελλ. διοργανώσεις οπου οποιος γουσταρει σουλατσαρει στα παρκε και γενικα κανει ο,τι του καπνισει αφου ξερει ότι θα μεινει ατιμώρητος.........το πολύ-πολύ κανα καπνογονο στο Σεφ ετσι για να αναψουν τα αιματα και καμια 500ρια παραπανω στο ΟΑΚΑ απ οσα είναι τα καθίσματα.......μεχρι εκει......παναγιες θα είναι οι επιστήμονες...
Coach Periklis
QUOTE (Weekendman @ Mar 26 2016, 00:25 ) *
Θέλω πάντως να εκφράσω την λύπη μου ,για τον τελειωμένο καραφλό παίκτη , με τα προβλήματα ακοής, που προσφέρει πια μόνο με αναλαμπές. Τώρα αν τα πραγματικά άσχημα παιχνίδια του στο ΤΟΠ-16 ,ήταν μόνο η τριάδα των αγώνων με Μπάμπεργκ εντός και Ζαλγκίρις, Ρεάλ εκτός, και σε όλα τα υπόλοιπα έχει μέσο όρο 13,8 πόντους και 5,7 ασσιστ, καθαρίζοντας παράλληλα τα πιο κρίσιμα ματς της Α1 με ΠΑΟΚ και ΠΑΟ εντός, και ΑΕΚ εκτός, είναι ασήμαντες λεπτομέρειες…

Νομίζω πρέπει να του ρίξουμε την ευθύνη για τον ενδεχόμενο αποκλεισμό, όταν ο Ολυμπιακός έκανε σχεδόν μισό χρόνο να να βρεί τον αντικαταστάτη του Γιανγκ,εμπιστεύτηκε τον Αγραβάνη, έφερε αργά τον Παπανικολάου, και δεν είχε τον Λοζέτσκι διαθέσιμο...



Για χτες, ενώ έχω παράπονα απ τον Μπιλαρο που τον πέρναγε σαν κώνο ο Γιουλ και μας έκανε να καρδιοχτυπήσουμε στο τέλος, πήγε τον όρο δημιουργία σε άλλο επίπεδο. Φοβέρες ασσιστ και κάποια σπουδαία καλάθια. Απλώς η μεταμόρφωση της ομάδας οφείλεται σε Παπανικολάου και Μάντζαρη και τις χρήσιμες αποδόσεις των Μιλουτίνοφ-Χακήμ δε Ντρημ

Δε θα πάψει ποτέ ο Σπανούλης να είναι ο παίκτης που μας πήρε απ το χεράκι τη σεζον 11-12 και έκτοτε είμαστε ένα μεγαθήριο του ευρωπαικού μπασκετ
erwi grey
QUOTE(Weekendman @ Mar 26 2016, 06:25 ) *
Θέλω πάντως να εκφράσω την λύπη μου ,για τον τελειωμένο καραφλό παίκτη , με τα προβλήματα ακοής, που προσφέρει πια μόνο με αναλαμπές. Τώρα αν τα πραγματικά άσχημα παιχνίδια του στο ΤΟΠ-16 ,ήταν μόνο η τριάδα των αγώνων με Μπάμπεργκ εντός και Ζαλγκίρις, Ρεάλ εκτός, και σε όλα τα υπόλοιπα έχει μέσο όρο 13,8 πόντους και 5,7 ασσιστ, καθαρίζοντας παράλληλα τα πιο κρίσιμα ματς της Α1 με ΠΑΟΚ και ΠΑΟ εντός, και ΑΕΚ εκτός, είναι ασήμαντες λεπτομέρειες…

Νομίζω πρέπει να του ρίξουμε την ευθύνη για τον ενδεχόμενο αποκλεισμό, όταν ο Ολυμπιακός έκανε σχεδόν μισό χρόνο να να βρεί τον αντικαταστάτη του Γιανγκ,εμπιστεύτηκε τον Αγραβάνη, έφερε αργά τον Παπανικολάου, και δεν είχε τον Λοζέτσκι διαθέσιμο...

Kαι μενα, με απογοητευσε στο τελος, που δε καταφερε να βαλει και τις 2 βολες, να τους ριξουμε παλι 100αρα. tongue.gif
troll_ey
QUOTE (j-kidd13 @ Mar 26 2016, 02:52 ) *
Για να τελειωνουμε...Σου φανηκε περιεργο χθες,που σου εκανα συσταση για προκλητικο ποστ,για την γεματη εκπληξη ανττιδραση σου οτι πασχιζε ολο το ματς η Νταρουσαφακα για να μας το δωσει,και τελικα το εκανε με τον τροπο που το εκανε,λεγοντας μου οτι απλα ειπες τη γνωμη σου σε ενα ανοιχτο τοπικ,και σημερα σε ενοχλησε που ενας φιλος ειπε οτι θελουμε παση θυσια νικη του Ολυμπιακου-που οντως νικη του Ολυμπιακου ηθελε ο Παναθηναικος για να αφησει πισω την Ρεαλ απο την διεκδικηση της 2ης θεσης-και που ενας αλλος ειπε οτι η Ρεαλ δεν εχει καλη αμυνα.Αυτοι μαλλον δεν ελεγαν την γνωμη τους σε ενα ανοιχτο τοπικ ε?
Μαλλον οχι....Το ποιος λεει ασυνδετα πραγματα,φαινεται.
Κλεινουμε εδω το off topic.

Απάντησα γιατί ένιωσα αδικημένος,γιατί αν είχα γράψει παρόμοιο σχόλιο σε ματς του παο θα το χες σβήσει και θα μου έκανες κύρηγμα οτι προκαλώ τους οπαδούς.
Δεν με νοιάζει τι γράφει ο καθένας αρκεί να υπάρχουν ίδια μέτρα και σταθμα.
Τον μ@λ@κ@ δεν θα τον κάνω.
Έχεις σκεφτεί οτι μπορεί να μην κάνεις για moderator?
Καλοπροαίρετα πάντα.

Εδώ έχουμε σοβαρά προβλήματα και κοίτα με τι ασχολούμαστε...
Τι σου κάνει ο εγωισμός!
Τώρα κλείνουμε.
Ben30
QUOTE (assistant @ Mar 26 2016, 12:04 ) *
εγραφα και πριν το παιχνιδι ότι το δυσκολοτερο απ τα 3 ηταν το χθεσινο και το ευκολοτερο(αν εχουμε κερδισει τ πρωτα 2) η Τσσκα......αρα συμφωνούμε σε αυτό......σε αυτό που διαφωνω μαζι σου είναι ότι αν παιξουν στους 8 Παο-Ολυμπιακος θα γινουμε διεθνως ρεζιλι.......εγω το υπογραφω ότι δε θα ανοιξει ουτε ρουθουνι......μην μπερδευεις την ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ με τις αστειες ελλ. διοργανώσεις οπου οποιος γουσταρει σουλατσαρει στα παρκε και γενικα κανει ο,τι του καπνισει αφου ξερει ότι θα μεινει ατιμώρητος.........το πολύ-πολύ κανα καπνογονο στο Σεφ ετσι για να αναψουν τα αιματα και καμια 500ρια παραπανω στο ΟΑΚΑ απ οσα είναι τα καθίσματα.......μεχρι εκει......παναγιες θα είναι οι επιστήμονες...


Λες να έχουμε γιορτή του μπάσκετ smile.gif ; Μακάρι.
erwi grey
QUOTE(troll_ey @ Mar 27 2016, 00:18 ) *
Απάντησα γιατί ένιωσα αδικημένος,γιατί αν είχα γράψει παρόμοιο σχόλιο σε ματς του παο θα το χες σβήσει και θα μου έκανες κύρηγμα οτι προκαλώ τους οπαδούς.
Δεν με νοιάζει τι γράφει ο καθένας αρκεί να υπάρχουν ίδια μέτρα και σταθμα.
Τον μ@λ@κ@ δεν θα τον κάνω.
Έχεις σκεφτεί οτι μπορεί να μην κάνεις για moderator?
Καλοπροαίρετα πάντα.

Εδώ έχουμε σοβαρά προβλήματα και κοίτα με τι ασχολούμαστε...
Τι σου κάνει ο εγωισμός!
Τώρα κλείνουμε.

Προφανως το συνεχιζει, επειδη συμφωνησες με το ποστ μου. wink.gif
anton2
Εγώ μόνο ένα πράγμα θέλω να πω επειδή ήμουν και μαζί του σκληρός, ο Παπανικολάου κατ' αρχήν βελτιώνεται ραγδαία σε σχέση μα τον Παπανικολάου φάντασμα του καλοκαιριού και με το πώς ήταν όταν επέστρεψε και κατά δεύτερον μας έλλειψε η σπιρτάδα του και η αντίληψή του στο παιχνίδι. Φαντάζομαι και σε αυτόν έλλειψε αφού στο ΝΒΑ δεν του αναγνώριζαν το μπασκετικό του IQ γιατί εκεί τα πράγματα έχουν πάρει σε μεγάλο βαθμό άλλη κατεύθυνση.

Σε ό,τι αφορά τον Σπανούλη νομίζω ότι άσχετα με τους πόντους που έβαλε χτες έκανε καλή εμφάνιση επειδή δεν ζόρισε τα πολύ, οριακά μόνο με τις προσπάθειες που ο ίδιος πήρε. Ο Ολυμπιακός χρειάζεται έναν Σπανούλη στο ρόλο που είχε πέρυσι στα πλέιοφς με την Μπαρτσελόνα. Θέλει έναν Σπανούλη πιο ποιοτικό με 9-10 πόντους ο οποίος θα εξειδικεύεται περισσότερο στην δημιουρργία.

Ο Μάντζαρης προφανώς πρέπει να πάρει ρόλους μέσα στην ομάδα και να νιώσει περισσότερη αυτοπεποίθηση. Έχουμε μεγάλη ανάγκη το σουτ από τον Μάντζαρη.

Η 4αδα αυτή έχει πολλές εμπειρίες και πρέπει να αξιοποιηθεί.

Παράλληλα βέβαια χρειαζόμαστε και τον Λοτζέσκι σουτέρ και χρειαζόμαστε και έναν 2ο σκόρερ από του χρόνου και έναν παίκτη σαν τον Χάκετ σε ρόλο διαδοχής.

Μακάρι να ανανεώσει ο Σπανούλης αλλά με ρόλο λίγο πιο νορμάλ για τα χρόνια που κουβαλά και όχι 30 λεπτά σε κάθε παιχνίδι και φουλ σε όλα.

Οι δυνατότητές μας για να πάρουμε την γιουρολίγκα φέρος ισχύουν ακόμη.

Και για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι ο αιφνιδιασμός (ακόμη και της Ρεάλ χτες) είναι το ήμιση του παντός στο μπάσκετ.





erwi grey
Εγω παντως χθες ευχαριστηθηκα για πρωτη φορα φετος ομορφο μπασκετ απο την ομαδα.
Αυτο το πλανο που εχει ο κοουτς η ομαδα να εξαντλει τις επιθεσεις οριακα στα 24 φανηκε χθες πως δεν ειναι μονοδρομος.
Σβεντ και Ογκουστιν ειναι κακιστοι αμυντικοι κι ελπιζω να χτυπησει στην ταχυτητα και παλι η ομαδα.
Δε γινεται να εχεις παικτες σαν τον Στρομπερι, τον Παπανικολαου και τον Οντομ οσο παιζει και να προσπαθησεις να χτυπησεις στο σετ, αφου δεν εχεις σταθερα αξιοπιστο σουτερ.
Ειδικη μνεια στον Λασο που αφησε τον Μαντζαρη να σουταρει και πιθανως να του ξαναδωσει ψυχολογια και για τα επομενα ματς!
RipCity
Κάτσε, μπερδεύεις μήπως με κάποιον άλλο τον Όγκουστιν? Πολύ σκληρός παίκτης και καλός αμυντικός. Λογικά τον Davis θα εννοείς.
Conan1982
QUOTE (erwi grey @ Mar 26 2016, 19:12 ) *
να σουταρει και πιθανως να του ξαναδωσει ψυχολογια και για τα επομενα ματς!


Το σκέφτηκα κι εγώ, αν αυτό το ματς είναι η αιτία να ξαναβρεί την πίστη του ο Μάντζαρης θα γίνει αγαπημένος μου ο Λάσο.
assistant
QUOTE(RipCity @ Mar 26 2016, 19:29 ) *
Κάτσε, μπερδεύεις μήπως με κάποιον άλλο τον Όγκουστιν? Πολύ σκληρός παίκτης και καλός αμυντικός. Λογικά τον Davis θα εννοείς.

o Oγκουστιν σαν 4αρι μπορουσε να τα βαλει με ολη την Ευρωπη,σαν 5αρι όμως δεν τιποτα σουπερ εξαιρετικο στην αμυνα.....όχι ιδιαιτερα γρηγορος για να χετζαρει,οχι ιδιαιτερα αλτικος για rim protector......τα + είναι η δυναμη του και η εξυπναδα του-γνωση του παιχιδιου.....
RipCity
Είναι πάρα πολύ αθλητικός παίκτης ο Augustine, αυτό ήταν πάντα το προσόν του. Και για τα 2.08 του είναι γρήγορος. Πολύ καλύτερος παίκτης από τα 3 5άρια μας.

Στην τελική το θέμα μου δεν είναι αν είναι σούπερ στην άμυνα, αλλά το ότι δε λες θα χτυπήσω τον Augustine επειδή είναι κάκιστος αμυντικός. Εκεί εστίασα.
Dimitris Xr.
Ο Ολυμπιακός ισοπέδωσε την Ρεάλ Μαδρίτης στο ΣΕΦ και οι Έλληνες μπασκετικοί ανακάλυψαν την Αμερική. Είναι να τρελαίνεσαι με το μπασκετικό ένστικτο,τη γνώση και την κατανόηση του αθλήματος που διαθέτουν οι Έλληνες δημοσιογράφοι. Ώρες ώρες ώρες, οι εφευρέσεις τους συγκρίνονται μόνο με αυτές του Τέσλα και οι ανακαλύψεις τους μόνο με του Βάσκο Ντα Γκάμα.

Πάμε να δούμε τη ανακάλυψαν εχτές.

Εχτές λοιπόν ανακάλυψαν ότι ο Μάντζαρης είναι παιχταράς.
Συγχαρητήρια κύριοι, ο άνθρωπος που είναι ο βασικός και αναντικατάστατος play maker της πιο επιτυχημένης ομάδας στην ιστορία του συλλόγου εχτές έγινε παιχταράς. Μα φυσικά. Δύο μήνες τώρα πάλευε ο δόλιος να ποστάρει, να παίρνει 1,2 η 3 pick n roll σε κάθε επίθεση,να κάνει διεισδύσεις αλά Ναβάρο, να μαρκάρει για 3 στην περιφέρεια, να σκουπίζει τον πάγκο χαζεύοντας τους καλπασμούς του Όντομ αλλά εχτές τον τσίμπησε μύγα και έγινε ξαφνικά bomber.Τυχαίο θα ήταν.

Επίσης εχτές κάποιοι ανακάλυψαν πως ο Παπανικολάου είναι κανονικός μπασκετμπολίστας και μάλιστα πολύ καλός. Βέβαια πήγε στο ΝΒΑ o τύπος και απέτυχε οπότε δεν είναι και τόσο καλός (ίσως να είναι και παλέμαχος) αλλά εχτές έτυχε να εκμηδενίσει τον Ματσιούλης,να πάρει 8 ριμπάουντ να ρίξει τάπες και να βάλει και τα ποντάκια του. Τυχαίο και αυτό.

Πάμε τώρα στον Σπανούλη. Ο Σπανούλης πριν από 10 μήνες ξεφτίλισε όλα τα αμυντικά συστήματα του Ιτούδη μέσα σε ένα 5λεπτο, πήγε μόνος του την ομάδα σε έναν ακόμα τελικό, πήρε πρωτάθλημα και μετά το καλοκαίρι ξαφνικά γέρασε...γέρασε πολύ παιδιά, ασπρίσαν τα μαλλιά του, σεξουαλικά δεν πρέπει να είναι και πολύ καλά, στα παιχνίδια μαύρα χάλια αλλά ξαφνικά εχτές, ώριμος, ηγέτης, με πάσες στο pick n roll που σκότωναν, με τα τριποντάκια του.Ουφ, όλες οι συμπτώσεις σε ένα βράδυ μέσα ρε παιδιά.

Πάμε τώρα στο πιο κουλό απ'όλα.

Ο Σφαιρόπουλος έγκωσε απ'την κριτική 3 μήνες τώρα και αποφάσισε να βάλει όλα τα θέλω του στην άκρη και να παίξει αλλά Μπαρτζώκας. Σου λέει που θα πάει,θα χάσω και θα πω να ορίστε, ήξερα εγώ τi έκανα. Τα πάντα δοκίμασε ρε παιδιά,έσφιξε το rotation, τους έβαζε να τρέχουν, τους έβαζε στο 5-5 να σουτάρουν στα 12-14 δεύτερα, και δώσε τρίποντο και δώσε ενδιάμεσου χρόνου επίθεση και τρέξε Λόλα τρέξε.Έκανε όλα όσα μισεί μπας και χάσει και ησυχάσει, και κέρδισε αέρα την Ρεάλ Μαδρίτης.
Γκαντεμιά.

Υ.Γ.
Ο Γουόρικ είναι κανονικός μπασκετμπολίστας και εχτές το έδειξε. Ο Μιλουτίνοφ δεν είναι μπασκετμπολίστας ασχέτως του τι έδειξε εχτές.

Y.Γ.2 Ο Τριαντάφυλλος έγραψε πως η Χίμκι διαθέτει την πιο πυραυλοκίνητη περιφέρεια της διοργάνωσης. Προφανώς και έχει δίκιο,αν μπει ειδικά ο Κουρτινάιτις μέσα και πάρει και τον Μαρτσουλιόνις θα μιλάμε για το Columbia.

Για μια ελαφρώς πιο αναλυτική περιγραφή, με βίντεο, φωτογραφίες και στατιστικά εδώ:
http://badbasket.blogspot.gr/2016/03/blog-post_33.html
erwi grey
Στον Ογκουστιν αναφερομαι και συμφωνω με τον ασισταντ.
Εχει προβλημα στα πικ ν ρολ με ΜΑΠ τουλαχιστον στυλ Χαντερ, οσο τον εχω παρακολουθησει και θα φανει ελπιζω στις συνεργασιες Σπανουλη-Χαντερ. Αργος ειναι, ασχετα με το υψος του για να αντιμετωπιζει undersized centers.
RipCity
Μιλάμε για παίκτη που ήταν πάντα γνωστός για την άμυνά του. Όταν λες για Augustine λες πάντα για την άμυνά του και πάντα είχε το ρόλο αμυντικού βράχου στις ομάδες του και κυρίως σε αυτή την Khimki εδώ και 3 χρόνια, οπότε το να μπαίνει στην ίδια πρόταση με τον Shved και ουσιαστικά να χαρακτηρίζεται αδύναμος κρίκος το θεωρώ εντελώς άκυρο. Αυτή ήταν κι η ένστασή μου. Είναι σα να λέει κάποιος της Khimki θα χτυπήσουμε την άμυνα του Χάκετ ή του Στρόμπερι.

Σίγουρα προφανώς δεν είναι τέλειος, αλλά αλλού πρέπει να εστιάσουμε. Άλλωστε το pnr πρέπει να τελειώνει κιόλας κι ο Hunter δε βάζει γκολ με τίποτα τον τελευταίο καιρό.
erwi grey
QUOTE(RipCity @ Mar 27 2016, 03:15 ) *
Μιλάμε για παίκτη που ήταν πάντα γνωστός για την άμυνά του. Όταν λες για Augustine λες πάντα για την άμυνά του και πάντα είχε το ρόλο αμυντικού βράχου στις ομάδες του και κυρίως σε αυτή την Khimki εδώ και 3 χρόνια, οπότε το να μπαίνει στην ίδια πρόταση με τον Shved και ουσιαστικά να χαρακτηρίζεται αδύναμος κρίκος το θεωρώ εντελώς άκυρο. Αυτή ήταν κι η ένστασή μου. Είναι σα να λέει κάποιος της Khimki θα χτυπήσουμε την άμυνα του Χάκετ ή του Στρόμπερι.

Σίγουρα προφανώς δεν είναι τέλειος, αλλά αλλού πρέπει να εστιάσουμε. Άλλωστε το pnr πρέπει να τελειώνει κιόλας κι ο Hunter δε βάζει γκολ με τίποτα τον τελευταίο καιρό.

Καμια σχεση....
Conan1982
QUOTE (Dimitris Xr. @ Mar 26 2016, 20:03 ) *
Για μια ελαφρώς πιο αναλυτική περιγραφή, με βίντεο, φωτογραφίες και στατιστικά εδώ:
http://badbasket.blogspot.gr/2016/03/blog-post_33.html


Σε χάνω ώρες ώρες όπως τα διατυπώνεις. Μιλάς για εμάς τους μπασκετικούς ή τους δημοσιογράφους;
Τι πιστεύεις για τον Μάντζαρη τελικά.
Η αλήθεια είναι ότι ο Μάντζαρης δεν ήταν και ούτε θα γίνει ποτέ ηγέτης, ξέρουμε όλοι ωστόσο ότι έχει καλό στατικό τρίποντο, ότι έχει δουλέψει λίγο τα μπασίματα και ότι μπορεί να παίξει καλή άμυνα. Ξέρουμε επίσης ότι τον τελευταίο καιρό ήταν τελείως άτολμος.

Ξέραμε για τον Παπανικολάου ότι έχει μπασκετική αντίληψη και ευφυϊα, ότι μπορεί να προσφέρει με την παθιασμένη άμυνα του και ότι είναι παίκτης ψυχολογίας στα σουτ. Το μόνο ζητούμενο ήταν πόσο γρήγορα θα μπορούσε να επιστρέψει σε υψηλά επίπεδα.

Για τον Σπανούλη ξέρουμε ότι είναι παικταράς, ξέρουμε ότι σουτάρει με χαμηλά ποσοστά στα τρίποντα και ότι εκβιάζει πολλές προσπάθειες, λέγαμε ότι πρέπει να σταματήσει να παίρνει τόσες προσπάθειες και να επικεντρωθεί να βοηθήσει την ομάδα, επιτέλους το κάνει.

Διαφωνώ και για τον Μιλουτίνοφ, μια χαρά μπασκετμπολίστας είναι, 20 χρονών, με καλά στατιστικά αν τα δούμε ανά 30 λεπτά παιχνιδιού καλή αντίληψη και ξέρει τα βασικά του αθλήματος. Απλώς δεν πρέπει να νομίζουμε ότι θα μπορούσε στα 20 του να έμπαινε και να έκανε την διαφορά.

RipCity
Ναι το άρθρο δεν το λες και ακριβώς to the point. Σαν ένα προσωπικό ξέσπασμα του αρθρογράφου φαίνεται, παρά μια ψύχραιμη καταγραφή γεγονότων.
Dimitris Xr.
QUOTE (RipCity @ Mar 27 2016, 11:40 ) *
Ναι το άρθρο δεν το λες και ακριβώς to the point. Σαν ένα προσωπικό ξέσπασμα του αρθρογράφου φαίνεται, παρά μια ψύχραιμη καταγραφή γεγονότων.



Παιδιά αν πιστεύουμε ότι ο Ματζαρης είναι 4 σχεδόν χρόνια βασικός άσσοςσε top οομάδα επειδή είναι καλός στατικός σουτέρ οκ,το άρθρο δεν είναι βαρυγδουπη επιστημονική ανάλυση,έιναι επίθεση σε δημοσιογράφους που θάβουν παίκτες με αξία για να προστατέψουν κάποιους που έχουν πέσει με αλεξίπτωτο.
Conan1982
QUOTE (Dimitris Xr. @ Mar 27 2016, 14:02 ) *
Παιδιά αν πιστεύουμε ότι ο Ματζαρης είναι 4 σχεδόν χρόνια βασικός άσσοςσε top οομάδα επειδή είναι καλός στατικός σουτέρ οκ,το άρθρο δεν είναι βαρυγδουπη επιστημονική ανάλυση,έιναι επίθεση σε δημοσιογράφους που θάβουν παίκτες με αξία για να προστατέψουν κάποιους που έχουν πέσει με αλεξίπτωτο.


Και εδώ τι το πόσταρε; Αν θέλει να πει κάτι που μπορούν να το καταλάβουν οι δημοσιογράφοι ας το πει σε αυτούς ή στο blog του, Εγώ δεν κατάλαβα πάντως τι ακριβώς ήθελε να μας πει.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.