Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum BasketBall Meeting VIΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Koan @ Jul 4 2009, 14:01 ) *
μηπως να ξανασκεφτουμε το σημειο για μπασκετ?? μου πεφτει διπλα εμενα (πετρουπολη) αλλα ρε μαγκες ειναι δυκολα προσβασιμο χωρις τουτου... τωρα οτι πειτε...

Ειναι το μονο σιγουρο γηπεδο που θα ειναι ολο δικο μας
και ανεξαρτητως καιρου.
Δεν παει να βρεχει οσο θελει, ας χιονισει κιολας, εμεις θα παιξουμε.
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 4 2009, 14:04 ) *
Ειναι το μονο σιγουρο γηπεδο που θα ειναι ολο δικο μας
και ανεξαρτητως καιρου.
Δεν παει να βρεχει οσο θελει, ας χιονισει κιολας, εμεις θα παιξουμε.

θα ρθεις να με παρεις τοτε!!Χαχα..
καλα κατι θα κανουμε... θα ψησω και Μητσάρα
Air Kef
Ρε ταγάρι, που λέει και μια ψυχή, έχουμε πει, οποιος θέλει και δεν δύναται μεταφορικού μέσου, ας το πει μαζί με το που μένει και κάποιος με ΤΟΥΤΟΥ που μένει κοντά να τον μαζέψει ή να δώσουμε ένα σημείο συνάντησης στον κοντινότερο στο κλειστό σταθμό μετρό 2-3 αυτοκίνητα και πάμε όλοι μαζί.

ΑΠΛΑ και ΚΑΘΑΡΑ


basketforum.gr .
It can find the way.
Koan
QUOTE(Air Kef @ Jul 4 2009, 14:07 ) *
Ρε ταγάρι, που λέει και μια ψυχή, έχουμε πει, οποιος θέλει και δεν δύναται μεταφορικού μέσου, ας το πει μαζί με το που μένει και κάποιος με ΤΟΥΤΟΥ που μένει κοντά να τον μαζέψει ή να δώσουμε ένα σημείο συνάντησης στον κοντινότερο στο κλειστό σταθμό μετρό 2-3 αυτοκίνητα και πάμε όλοι μαζί.

ΑΠΛΑ και ΚΑΘΑΡΑ


basketforum.gr .
It can find the way.

ταγαρι!.. Οκ αφου αρχιζεις απο αγια βαρβαρα στο σταθμο του αιγαλεω ή του αγιου αντωνιου κατι μπορει να γινει! θα τα πουμε.
Gravedigger
QUOTE (Air Kef @ Jul 3 2009, 18:11 ) *
3 αυτοκίνητα= 10 άτομα συνολικά.
Ας δηλώσουν ποιοι θέλουν να συμμετάσχουν στην μετοίκηση του φόρουμ στο Μενίδι, και που μένουν/που μπορούν σχετικά εύκολα να έρθουν.

Εγώ έχω πει είμαι μέσα απλά δεν έχω μεταφορικό.

QUOTE (Koan @ Jul 4 2009, 14:11 ) *
ταγαρι!.. Οκ αφου αρχιζεις απο αγια βαρβαρα στο σταθμο του αιγαλεω ή του αγιου αντωνιου κατι μπορει να γινει! θα τα πουμε.

Άγιος Αντώνιο με βολεύει μια χαρά πάντως.Και οπουδήποτε κοντά στο κέντρο.
Koan
QUOTE(Gravedigger @ Jul 4 2009, 14:32 ) *
Άγιος Αντώνιο με βολεύει μια χαρά πάντως.Και οπουδήποτε κοντά στο κέντρο.

αρα κλείνουμε να πάμε με Κεφ εμεις?
Κεφ χωράμε?
spysta
Ρε αληταμπουρες εγω ειμαι απο Χαλανδρι .. νταξ δεν ειμαι και πολυ μακρια απο Μενιδι (με Αττικη οδο δηλ διπλα ειμαι) αλλα μαλλον δεν θα εχω τουτου .. οποιος φευγει και περναει απο κανα Χαλανδρι ,Α.Παρασκευη,Μαρουσι κτλ ας με μαζεψει και μενα !!!!!Αλλιως θα την βρω την ακρη ... δεν τη γλυτωνετε !!!!!!!! smiley.gif




###υπαρχει μονο μια πιθανοτητα να μην ερθω .. και αυτη ειναι γενους θυληκου tongue.gif
Αλλα θα τα κανονισω κομπλε .. ειπαμε δεν την γλυτωνετε
Koan
QUOTE(spysta @ Jul 4 2009, 16:13 ) *
###υπαρχει μονο μια πιθανοτητα να μην ερθω .. και αυτη ειναι γενους θυληκου tongue.gif

τραγικος και απαραδεκτος!! smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(spysta @ Jul 4 2009, 16:13 ) *
###υπαρχει μονο μια πιθανοτητα να μην ερθω .. και αυτη ειναι γενους θυληκου tongue.gif
Αλλα θα τα κανονισω κομπλε .. ειπαμε δεν την γλυτωνετε

Τα basketforum meetings ειναι υπερανω γυναικων και παντοφλας...... smiley.gif
spysta
QUOTE(Koan @ Jul 4 2009, 13:19 ) *
τραγικος και απαραδεκτος!! smiley.gif

ημουν σιγουρος οτι καποιος πορωμενος μπασκετακιας θα απαντησει laugh.gif !!!! ειναι περιπτωση εξ Αμερικης ,vacation time in Greece every summer,και δεν μπορω να το αγνοησω ετσι απλα !!!! laugh.gif laugh.gif

ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ συμφορουμιτες !!! (αν και θα ερθω.. ρε δεν την γλυτωνετε)


### ο ΛΥΚΟΣ με καταλαβαινει ειμαι σιγουρος
Koan
QUOTE(spysta @ Jul 4 2009, 16:29 ) *
### ο ΛΥΚΟΣ με καταλαβαινει ειμαι σιγουρος

για επιχειρημα το ειπες αυτο???!!
spysta
QUOTE(Koan @ Jul 4 2009, 14:47 ) *
για επιχειρημα το ειπες αυτο???!!

απλα για συμπαρασταση !!!
j-kidd13
Ο Λυκος ομως θα δωσει το παρων.....Οποτε περιμενουμε να δουμε και spysta........
nikefalin
QUOTE(spysta @ Jul 4 2009, 14:29 ) *
ημουν σιγουρος οτι καποιος πορωμενος μπασκετακιας θα απαντησει laugh.gif !!!! ειναι περιπτωση εξ Αμερικης ,vacation time in Greece every summer,και δεν μπορω να το αγνοησω ετσι απλα !!!! laugh.gif laugh.gif

αστα σάπια και κοίτα μην κολλήσεις γρίπη τύπου Α κι έλα για μπάσκετ smiley.gif smiley.gif
Flash
Σας σιχαίνομαι ρε... 68.gif

Έχει να πέσει πολύ ban λέμε...





























tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(spysta @ Jul 4 2009, 16:29 ) *
ημουν σιγουρος οτι καποιος πορωμενος μπασκετακιας θα απαντησει laugh.gif !!!! ειναι περιπτωση εξ Αμερικης ,vacation time in Greece every summer,και δεν μπορω να το αγνοησω ετσι απλα !!!! laugh.gif laugh.gif

ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ συμφορουμιτες !!! (αν και θα ερθω.. ρε δεν την γλυτωνετε)


### ο ΛΥΚΟΣ με καταλαβαινει ειμαι σιγουρος

Φερτην μαζι ρε.
Και μετα θα σε στειλω σε ενα καλο ξενοδοχειο, με τζακουζια κλπ κλπ κλπ
για να κανεις την ''δουλεια σου''.
Air Kef
To ήξερα ότι ο Λύκος θα έβρισκε την λύση. 77.gif


(Στο Midas, στο Midas)
71.gif


Έκλεισα digger + koan απο Αγ. Αντώνιο/Αιγάλεω, λογικά μαζί μας θα είναι κι ο Keyser, μπορεί και όχι.


Κάποιος να εξυπηρετει και spysta+ αμερικανικόμωρόπουθαανακαλυψειτοπραγματι
κοstreetbasketbal ;;;
spysta
QUOTE(Air Kef @ Jul 4 2009, 19:18 ) *
To ήξερα ότι ο Λύκος θα έβρισκε την λύση. 77.gif


Κάποιος να εξυπηρετει και spysta+ αμερικανικόμωρόπουθαανακαλυψειτοπραγματι
κοstreetbasketbal ;;;

1)O ΛΥΚΟΣ ειχε βρει την λυση πριν καν του το πω .. πριν καν ποσταρω icon_headbang.gif
2)Εχει ζησει και μερικα χρονια στην Ελλαδα η κοπελα οποτε γνωριζει .. rolleyes.gif

Koan
QUOTE(Air Kef @ Jul 4 2009, 21:18 ) *
Έκλεισα digger + koan απο Αγ. Αντώνιο/Αιγάλεω, λογικά μαζί μας θα είναι κι ο Keyser, μπορεί και όχι.

και εμενα αγιος αντωνιος με βολεύει προς εξυπηρέτησή σου ειπα αιγάλεω!!... οκ μιλαμε για λεπτομέρειες !!! (του στυλ κοκινο γαρυφαλλο και δε συμαζεύεται!)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Λοιπον...........
Πεμπτη 09/07/2009, στις 20,30 το γηπεδο θα ειναι ολο δικο μας.

Ειναι ενταξει???
dizzy_fingers
Μιας και θα έρχομαι καπάκια από ταξίδι από Αίγιο, με υπερβολεύει τέλεια.

Πες μας και ποιό γήπεδο είναι να ποστάρουμε και κανά χάρτη.
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Jul 6 2009, 18:52 ) *
Μιας και θα έρχομαι καπάκια από ταξίδι από Αίγιο, με υπερβολεύει τέλεια.

Πες μας και ποιό γήπεδο είναι να ποστάρουμε και κανά χάρτη.



οδηγίες για το γήπεδο υπάρχουν εδώ ρεεεεεε...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Jul 6 2009, 20:59 ) *
οδηγίες για το γήπεδο υπάρχουν εδώ ρεεεεεε...

Ελα ρε Νικο εσυ που ξερεις τους χαρτες βαλε εναν.

Και αφου θα μαζευτειτε και θα ερθετε ολοι μαζι, σταματηστε στον δρομο
και παρτε νερα παγωμενα, δεν εχει ψυκτη το γηπεδο.
Και οτι αλλο θελετε.
Το γηπεδο θα το εχουμε μεχρι οτι ωρα γουσταρουμε.
Και οποιος θελει μπορει να κανει και μπανακι μετα στα αποδυτηρια...........
..........μονο να προσεχει το σαπουνι, γιατι ο Λυκος καραδοκει.
a bullet for your head
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 6 2009, 21:10 ) *
Και οποιος θελει μπορει να κανει και μπανακι μετα στα αποδυτηρια...........
..........μονο να προσεχει το σαπουνι, γιατι ο Λυκος καραδοκει.

Για καλο και για κακο,παρτε μαζι σας & τσιγγινα σωβρακα...γιατι ο ΛΥΚΟΣ καραδοκει.. smiley.gif
spysta
να δω πως στα κομματια θα ερθω εγω ..
Air Kef
Ωραίος ρε Λύκε.

Νίκο πες ρε που είναι το γήπεδο, δεν έχουμε ιδέα πολλοί.
nikefalin
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=241222

πόστ 292, έχει τον χάρτη , δείτε το είναι εκεί που λέει η πινέζα "1ο Αχαρνών"
Air Kef
Ωραία βρέθηκε και η τοποθεσία (Λιοσίων και Αριστοτέλους στο Μενίδι) οποτε μπορούμε να οργανωθούμε.
Ας πούμε ποιοι βάζουμε αμάξια και απο που ειναι τα σπίτια μας ώστε να ξερουμε ποιοι και τι.

Εγω απο Αγ. Βαρβάρα πέρνω koan και digger (επιβεβαίωσε ρε) και μάλλον nikefalin απο το μετρό του Αγίου Αντωνίου, αν ο keyser έρθει κατευθείαν απο Γαλάτσι.

Ο μονος μέχρι τώρα που χρειάζεται μεταφορικό και δεν εχει βρει είναι ο spysta στο Χαλάνδρι, ας βοηθήσει κάποιος.

Gravedigger
QUOTE (Air Kef @ Jul 6 2009, 21:49 ) *
Ωραία βρέθηκε και η τοποθεσία (Λιοσίων και Αριστοτέλους στο Μενίδι) οποτε μπορούμε να οργανωθούμε.
Ας πούμε ποιοι βάζουμε αμάξια και απο που ειναι τα σπίτια μας ώστε να ξερουμε ποιοι και τι.

Εγω απο Αγ. Βαρβάρα πέρνω koan και digger (επιβεβαίωσε ρε) και μάλλον nikefalin απο το μετρό του Αγίου Αντωνίου, αν ο keyser έρθει κατευθείαν απο Γαλάτσι.

Ο μονος μέχρι τώρα που χρειάζεται μεταφορικό και δεν εχει βρει είναι ο spysta στο Χαλάνδρι, ας βοηθήσει κάποιος.

Ναι ρε μέσα είμαι....(Απλά περιμένω να πείσω κάποιον tongue.gif )
spysta
QUOTE(Air Kef @ Jul 6 2009, 19:49 ) *
Ο μονος μέχρι τώρα που χρειάζεται μεταφορικό και δεν εχει βρει είναι ο spysta στο Χαλάνδρι, ας βοηθήσει κάποιος.

Ρε ας βοηθησει καπιος τον ΤΑΛΑΙΠΩΡΟ τον spysta !!!! laugh.gif
Nα ρωτησω ρε παιδες .. παιζει προβληματακι να φερω ενα φιλαρακι μαζι??? μπασκετοβιο .. αλλα ασχετο απο ιντερνετ και φορουμς !!
Eιμαστε ηδη πολλοι για να χωρεσει κι αλλος ενας ??Δεν ειναι και σιγουρο βεβαια οτι θα ερθει .. μην το δενετε σχοινι κορδονι!!!
Ray Allen...!
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 6 2009, 21:10 ) *
Ελα ρε Νικο εσυ που ξερεις τους χαρτες βαλε εναν.

Και αφου θα μαζευτειτε και θα ερθετε ολοι μαζι, σταματηστε στον δρομο
και παρτε νερα παγωμενα, δεν εχει ψυκτη το γηπεδο.
Και οτι αλλο θελετε.
Το γηπεδο θα το εχουμε μεχρι οτι ωρα γουσταρουμε.
Και οποιος θελει μπορει να κανει και μπανακι μετα στα αποδυτηρια...........
..........μονο να προσεχει το σαπουνι, γιατι ο Λυκος καραδοκει.

Λύκε είσαι μικρός θεούλης λέμε. Σόρυ για το οφ τόπικ αλλά αυτό ήθελα να το γράψω...Προσθέστε άλλον έναν στο φαν κλαμπ της μεγαλύτερης μορφής του μπάσκετ φόρουμ. Μακάρι να μπορούσα να έρθω. Άλλη φορά smiley.gif
Air Kef
Ρε spysta, αν είστε 2, βάλτε ενα ταξάκι να σας φέρει, και λογικά όλο και κάποιος απο εκει θα σας αφήσει κάπου κοντά για να γυρίσετε. biggrin.gif
gallistis
πολυ ευχαριστως να επαιρνα τον spysta αλλα τη πεμπτη θα εχω φτασει λογω δουλειας στους αγ.θεοδωρους.ουτε μπανακι δε θα κανω για να ερθω στο meeting
dizzy_fingers
Eγώ από Εξάρχεια θα πάω με το dizzy-wagon.
Ακόμα δεν έχω να πάρω κάποιον μαζί μου οπότε έχω 3-4 θέσεις κενές.
spysta
QUOTE(Air Kef @ Jul 6 2009, 21:00 ) *
Ρε spysta, αν είστε 2, βάλτε ενα ταξάκι να σας φέρει, και λογικά όλο και κάποιος απο εκει θα σας αφήσει κάπου κοντά για να γυρίσετε. biggrin.gif

αμα ειμαστε οι δυο μας θα ερθουμε με το τουτου του !!!νο προμπλεμο σ αυτην την περιπτωση .. ε αμα στην τελικη δεν βρω μεσο (αν δεν ερθει αυτος) θα παρω ενα ταξακι και θα καταφθασω με τιμπανοκρουσιες και βεγγαλικα !!! rolleyes.gif
j-kidd13
QUOTE(spysta @ Jul 7 2009, 00:18 ) *
αμα ειμαστε οι δυο μας θα ερθουμε με το τουτου του !!!νο προμπλεμο σ αυτην την περιπτωση .. ε αμα στην τελικη δεν βρω μεσο (αν δεν ερθει αυτος) θα παρω ενα ταξακι και θα καταφθασω με τιμπανοκρουσιες και βεγγαλικα !!! rolleyes.gif

Θα σου στρωσουμε και το απαραιτητο κοκκινο χαλι για μια πληρη εντυπωσιακη εισοδο...... smiley.gif

Θα ειμαστε μπουγιο τελικα απ οτι φαινεται...Θα γινουν ομηρικες μαχες....
Koan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 6 2009, 21:10 ) *
Ελα ρε Νικο εσυ που ξερεις τους χαρτες βαλε εναν.

Και αφου θα μαζευτειτε και θα ερθετε ολοι μαζι, σταματηστε στον δρομο
και παρτε νερα παγωμενα, δεν εχει ψυκτη το γηπεδο.
Και οτι αλλο θελετε.
Το γηπεδο θα το εχουμε μεχρι οτι ωρα γουσταρουμε.
Και οποιος θελει μπορει να κανει και μπανακι μετα στα αποδυτηρια...........
..........μονο να προσεχει το σαπουνι, γιατι ο Λυκος καραδοκει.

eee θα εχουμε και γυναικα στο γηπεδο.. ηρεμααα...


υ.γ. εκτος απο nikefalin kai tin basket 4!!(apo oti vlepw..) smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(spysta @ Jul 7 2009, 00:18 ) *
αμα ειμαστε οι δυο μας θα ερθουμε με το τουτου του !!!νο προμπλεμο σ αυτην την περιπτωση .. ε αμα στην τελικη δεν βρω μεσο (αν δεν ερθει αυτος) θα παρω ενα ταξακι και θα καταφθασω με τιμπανοκρουσιες και βεγγαλικα !!! rolleyes.gif

Μπορεις να ερθεις μεχρι τον σταθμο της Κηφισιας???
Αν ναι θα σε παρω εγω.
Θα πας με τον αρχοντα μαζι στο γηπεδο.........ουτε στα πιο τρελα σου ονειρα.

Λοιπον το γηπεδο ειναι Αριστοτελους και Λιοσιων, οισω απο το 1ο Γενικο Λυκειο Μενιδιου
Το πιο ιστορικο σχολειο της πολης, που ειχε την τιμη να φιλοξενει τον Λυκο.

Μολις μου πουν ολοι οι οδηγοι απο που θα ερθουν, θα δωσω οδηγιες-κατευθυνσεις.
Air Kef
Spysta, κανονικά πρέπει να πληρώσεις διπλή ταρίφα αν σε φέρει ο Λύκος. Θα είναι εκπαιδευτική εκδρομή. 71.gif

Θα έχω nikefalin μαζί μου, οπότε λογικά δεν θα χρειαστώ προσωπικά τις χρήσιμες οδηγίες σου, ΛΥΚΑΚΟ.
Jabar
QUOTE(spysta @ Jul 7 2009, 00:18 ) *
αμα ειμαστε οι δυο μας θα ερθουμε με το τουτου του !!!νο προμπλεμο σ αυτην την περιπτωση .. ε αμα στην τελικη δεν βρω μεσο (αν δεν ερθει αυτος) θα παρω ενα ταξακι και θα καταφθασω με τιμπανοκρουσιες και βεγγαλικα !!! rolleyes.gif

Πλατεία Κένεντυ 8 η ώρα βολεύεσαι?Λ. Πεντέλης?Αny way tell me the place.Concerning the american dream,it's just a dream.The real thing is the basket ball this that count man.Εχει καμμιά φίλη να αφήσουμε τους μαντράχαλους,να πάμε παραλία μεριά.Αυτή η νέα γενιά σκέτη απογοήτευση είναι pc,pro,etc.Λύκο πόσο δίκιο είχες.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Jul 7 2009, 06:33 ) *
Πλατεία Κένεντυ 8 η ώρα βολεύεσαι?Λ. Πεντέλης?Αny way tell me the place.Concerning the american dream,it's just a dream.The real thing is the basket ball this that count man.Εχει καμμιά φίλη να αφήσουμε τους μαντράχαλους,να πάμε παραλία μεριά.Αυτή η νέα γενιά σκέτη απογοήτευση είναι pc,pro,etc.Λύκο πόσο δίκιο είχες.


αφού θα ρθει και ο Jabar βρείτε τους 2ους smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ο Χ.Π. τι γίνεται ?
Χ.Π
QUOTE(nikefalin @ Jul 7 2009, 06:41 ) *
αφού θα ρθει και ο Jabar βρείτε τους 2ους smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ο Χ.Π. τι γίνεται ?


καλημερα στην παρεα

μολις ειδα το τοπικ (φαντασου 7 σελιδες και δεν πηρα χαμπαρι-μεταγραφες γαρ) αλλα δυστυχως την πεμπτη ειμαι καπου καλεσμενος οποτε δεν μπορω να ερθω sad.gif (λυκε -νικ-jabar φατε τους 69.gif )
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Jul 7 2009, 08:33 ) *
Πλατεία Κένεντυ 8 η ώρα βολεύεσαι?Λ. Πεντέλης?Αny way tell me the place.Concerning the american dream,it's just a dream.The real thing is the basket ball this that count man.Εχει καμμιά φίλη να αφήσουμε τους μαντράχαλους,να πάμε παραλία μεριά.Αυτή η νέα γενιά σκέτη απογοήτευση είναι pc,pro,etc.Λύκο πόσο δίκιο είχες.

Οταν τα λεω εγω, με λετε υπερβολικο.....

QUOTE(Χ.Π @ Jul 7 2009, 11:54 ) *
καλημερα στην παρεα

μολις ειδα το τοπικ (φαντασου 7 σελιδες και δεν πηρα χαμπαρι-μεταγραφες γαρ) αλλα δυστυχως την πεμπτη ειμαι καπου καλεσμενος οποτε δεν μπορω να ερθω sad.gif (λυκε -νικ-jabar φατε τους 69.gif )

θα παιξουμε και για σενα προεδρε.
spysta
1)Jabar αν οντως σε βολευει Λ.Πεντελης τοτε ειμαι και γω ΣΟΥΠΕΡ.Ή και Πλακεντιας .. αν ειναι να κανεις ομως καμια μεγαλη παρακαμψη μην σε κουραζω εγω .. θα παρω ταξακι!!!

2)ΛΥΚΕ Σταθμο Κιφησιας επισης ερχομαι .. για να μην κουραζω τον ταριφα να βρει το γηπεδο στο Μενιδι .. να δω τι θα μου πει ο Jabar και αναλογως σου λεω
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(spysta @ Jul 7 2009, 16:26 ) *
1)Jabar αν οντως σε βολευει Λ.Πεντελης τοτε ειμαι και γω ΣΟΥΠΕΡ.Ή και Πλακεντιας .. αν ειναι να κανεις ομως καμια μεγαλη παρακαμψη μην σε κουραζω εγω .. θα παρω ταξακι!!!

2)ΛΥΚΕ Σταθμο Κιφησιας επισης ερχομαι .. για να μην κουραζω τον ταριφα να βρει το γηπεδο στο Μενιδι .. να δω τι θα μου πει ο Jabar και αναλογως σου λεω

Ο Τζαμπαρ θα ερθει απο τον Χολαργο, οποτε τον βολευει να σε παρει απο την Λ. Πεντελης.
spysta
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 7 2009, 14:31 ) *
Ο Τζαμπαρ θα ερθει απο τον Χολαργο, οποτε τον βολευει να σε παρει απο την Λ. Πεντελης.

nice !!!οποτε αν στανταρ δεν παρχει προμπλεμο περιμενω ποστ να συννενοηθουμε για τηλεφωνα,ωρες κτλ
j-kidd13
Eτσι αδειαζει και η θεση του συνοδηγου στο smartaki του Λυκου για την αφεντια μου...... smiley.gif
Μην μπλεκω με τα λεωφορεια....
Jabar
QUOTE(spysta @ Jul 7 2009, 16:37 ) *
nice !!!οποτε αν στανταρ δεν παρχει προμπλεμο περιμενω ποστ να συννενοηθουμε για τηλεφωνα,ωρες κτλ

8 σε ποιό ύψος Λ.Πεντέλης?
spysta
QUOTE(Jabar @ Jul 7 2009, 14:34 ) *
8 σε ποιό ύψος Λ.Πεντέλης?

Λ.Πεντελης 91 ειναι ο ΒΑΡΔΑΣ που με βολευει just fine .. ή αλλιως στο σινεμα ΑΙΓΛΗ που ειναι λιγο πιο πανω και παιζει να γνωριζεις που ειναι !!
Εσυ πες μου
Jabar
QUOTE(spysta @ Jul 7 2009, 17:45 ) *
Λ.Πεντελης 91 ειναι ο ΒΑΡΔΑΣ που με βολευει just fine .. ή αλλιως στο σινεμα ΑΙΓΛΗ που ειναι λιγο πιο πανω και παιζει να γνωριζεις που ειναι !!
Εσυ πες μου

Στις 8 στο ΒΑΡΔΑ ασημί Κόρντομπα που γράφει ΕΛΤΟΝ επάνω.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.