Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum BasketBall Meeting VIΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4
Pierce
pierce is off. Sorry προεκυψε κατι σημαντικο και λογικα θα ειμαι εκτος πολης
red pyramid88
Δυστηχώς πυραμίδας είναι εκτός επίσης. Σόρρυ αλλά δε παίζει να προλάβω εκείνη την ημέρα με τις υποχρεώσεις που έχω.
Koan
QUOTE(Air Kef @ Jul 7 2009, 03:19 ) *
Θα έχω nikefalin μαζί μου

καινουριο ειναι αυτό??
harris
Παίδες όλα ΟΚ για το βράδυ; Δεν βλέπω κίνηση και τρομάζω... ninja.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Κατα τις 20,15 να ειστε εκει.

Ελπιζω να εχουν βρει ολοι τροπο να ερθουν.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 9 2009, 12:52 ) *
Κατα τις 20,15 να ειστε εκει.

Ελπιζω να εχουν βρει ολοι τροπο να ερθουν.


μην ανυσηχείς ρε λαμόγιο , φρόντισε εσύ να λειτουργει ο κλιματισμός rolleyes.gif

το κλιμάκιο του Αγίου αντωνίου (μετρό) ( gravedigger, koan Κλπ) να είναι στη θέση του 8 παρά 10 από την πλευρά της τραπ. κύπρου ( που εχει και σκιά).
Gravedigger
QUOTE (nikefalin @ Jul 9 2009, 14:02 ) *
μην ανυσηχείς ρε λαμόγιο , φρόντισε εσύ να λειτουργει ο κλιματισμός rolleyes.gif

το κλιμάκιο του Αγίου αντωνίου (μετρό) ( gravedigger, koan Κλπ) να είναι στη θέση του 8 παρά 10 από την πλευρά της τραπ. κύπρου ( που εχει και σκιά).

ΟΚ,boss ninja.gif
Air Kef
Ρε boss πες οδο και αριθμο που ειναι αυτη η τράπεζα. Επίσης στείλε μου και με ενα πμ το κντ σου.
Koan
QUOTE(Air Kef @ Jul 9 2009, 14:41 ) *
Ρε boss πες οδο και αριθμο που ειναι αυτη η τράπεζα. Επίσης στείλε μου και με ενα πμ το κντ σου.

φακελωμα ο κεφ κανονικοτατο.. μι χαρη του παμε να μας κανει και θα μας ... banana.gif

nikefalin
Παρακαλείται ο dizzy όπως τάχιστα (ΑΜΕΣΑ) να περάσει στον παρόν τόπικ τα φωτογραφικά ντοκουμέντα

(α) της υπογραφής διετούς κλειστού συμβολαίου του Λύκου με τον πρόεδρο της ομάδας
(β) της παραλαβής της αιώνιας αγάπης του Λύκου, της πράσινης φανέλας της ομάδας από τον πρόεδρο
(γ) της ομαδικής παραδοσιακής φωτογραφίας του μήτιν.

Είμασταν 16, παίξαμε αρκετά σχεδόν εως τις 11, περάσαμε καλά , ιδρώσαμε και κλασσικά οι +150 είχαν τον 1ο λόγο με το 3-1!!
Air Kef
Απο τα χειρότερα "μπασκετικά" μου μίτινγκ, νομίζω η ζέστη προσωπικά με έκανε να μην μπορώ να πάρω ανάσα + οτι είχα ξεχάσει και τα παπούτσια του μπάσκετ που με έκανε να μην μπορώ να σταθώ όρθιος.

Ο Λύκος, μετά τον πρώτο σκόρερ της Α ΕΣΚΑ, στο επόμενο μίτινγκ δεσμεύτηκε να φέρει τον πρώτο σκόρερ την Γ Εθνικής, της Β και της Α2, προκειμένου να είναι σίγουρος για την νίκη του. tongue.gif

Μεγάλη συμμετοχή πάντως, για ακόμη μία φορά, είδαμε και τον spysta που άφησε ανεξίτηλο το στίγμα του. Γενικώς ήμασταν μια ωραία ατμόσφαιρα. biggrin.gif

Ευχαριστούμε και τους υπεύθυνους του κλειστού που έμειναν μέχρι τις 11 στο κλειστό αλλά και για την καταπληκτική φιλοξενία που είχαμε. smile.gif


Χ.Π
QUOTE(nikefalin @ Jul 10 2009, 12:07 ) *
Παρακαλείται ο dizzy όπως τάχιστα (ΑΜΕΣΑ) να περάσει στον παρόν τόπικ τα φωτογραφικά ντοκουμέντα


Είμασταν 16, παίξαμε αρκετά σχεδόν εως τις 11, περάσαμε καλά , ιδρώσαμε και κλασσικά οι +150 είχαν τον 1ο λόγο με το 3-1!!


ΧΑΧΑ ΠΕΛΑΤΕΣ ΟΙ ΝΕΟΙ (ΛΥΚΕ -ΛΥΚΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ? ΠΑΛΙ ΣΕ ΧΑΝΑΝΕ) - ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ - ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟ
stefan
QUOTE(nikefalin @ Jul 10 2009, 15:07 ) *
Παρακαλείται ο dizzy όπως τάχιστα (ΑΜΕΣΑ) να περάσει στον παρόν τόπικ τα φωτογραφικά ντοκουμέντα

(α) της υπογραφής διετούς κλειστού συμβολαίου του Λύκου με τον πρόεδρο της ομάδας
(β) της παραλαβής της αιώνιας αγάπης του Λύκου, της πράσινης φανέλας της ομάδας από τον πρόεδρο
(γ) της ομαδικής παραδοσιακής φωτογραφίας του μήτιν.

Είμασταν 16, παίξαμε αρκετά σχεδόν εως τις 11, περάσαμε καλά , ιδρώσαμε και κλασσικά οι +150 είχαν τον 1ο λόγο με το 3-1!!


Μια φορα ειπα να ερθω και εγω και με σταματησε μπατσικο..
Με τον γκαντεμη τον Λυκο..Αυτος φταιει.. angry_red.gif angry_red.gif
nikefalin
QUOTE(Air Kef @ Jul 10 2009, 13:17 ) *
Απο τα χειρότερα "μπασκετικά" μου μίτινγκ, νομίζω η ζέστη προσωπικά με έκανε να μην μπορώ να πάρω ανάσα + οτι είχα ξεχάσει και τα παπούτσια του μπάσκετ που με έκανε να μην μπορώ να σταθώ όρθιος.


κάθε φορά και νέα δικαιολογία !!

λες και η ζέστη δε ήταν για όλους , τη μια φταίνε οι apkat συμπαίκτες, την άλλη τα παπούτσια, μετά ένα τράβηγμα στον δικέφαλο ,ο air kef είναι πραγματική έμπνευση όταν θέλει να δικαιολογηθεί smiley.gif smiley.gif
Koan
καλύτερη 4αδα (μιας και 4αδες παιζαμε):
Ασσος:Κοαν
δυαρι:Λυκος
τριάροτεσσαρι: Airkef
πεντάρι : dizzy fingers


Bραβείο προσπάθειας .. στους jabar & nikefalin που βγάλανε το ματς
Βραβείο υπομονής στο παιδι απο Αχαρνης για την αγκωνιά που δέχτηκε..............
Βραβειο ομορφιάς υποχρεωτικά και ανευ συναγωνισμού πάει Balou
Βραβείο styling Kυριάκος
balou
ευχαριστω πολυ koan εισαι πολυ καλος!!!!αλλα πρεπει να δωσετε κ ενα δικιο στον kef..με μενα στην ομαδα..κ τα αλλα τα ραμολια που κουραστηκαν στο 1ο 5λεπτο τι να σου κανει...???
εχω ενα αιτημα:ζητω απολους να αλλαξει η μπαλα...οι ωμοι μου ρε παιδια!!!!
παντως ευχαριστω πολυ,...ηταν παρα πολυ ωραια..
spysta
Οντως οπως ειπε και ο Kef παιζοντας μπασκετ σε σαουνα ειναι κομματακι ντιφικαλτ !! rolleyes.gif
Παντως πολυ ωραιο το γηπεδακι και πολλα θενκς σε οσους κανονισαν και μας επετρεψαν να χτυπιομαστε για κανα 3ωρο !!!

Να ευχαριστησω επισης τους αγαπητους,φιλτατους ''πελατες'' μου Dizzy και Kef .. icon_headbang.gif icon_headbang.gif (Kef την πρωτη φορα ησουν απλα τυχερουλης)

Και τον ΛΥΚΟ ο οποιος απλα την ''δευτερη'' φορα (στο πρωτο μονακι κατεγραφη αλλη μια νικη μας) ειχε την δυναμη-τυχη του Μπουτσε-Μπουμτσε μαζι του (may the Boumtse Boumtse force be with you) και μας πετυχε κουρασμενους .. !!

Τελος να αναφερθω στον spysta ο οποιος ειναι πραγματικος KILLER .. 77.gif 77.gif

αυτα

blech.gif blech.gif
Koan
QUOTE(balou @ Jul 10 2009, 16:17 ) *
εχω ενα αιτημα:ζητω απολους να αλλαξει η μπαλα...οι ωμοι μου ρε παιδια!!!!
παντως ευχαριστω πολυ,...ηταν παρα πολυ ωραια..

μηπως να παιζαμε με γυναικεία?? ..... blove.gif
balou
ειρωνια-ειρωνια???καλααααααα
δε φταιω εγω...στην εοκ τα παραπονα σας που μας αλλαξαν μπαλες...τουλαχιστον την εφτανα....κατι ειναι κ αυτο!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Χ.Π @ Jul 10 2009, 15:18 ) *
ΧΑΧΑ ΠΕΛΑΤΕΣ ΟΙ ΝΕΟΙ (ΛΥΚΕ -ΛΥΚΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ? ΠΑΛΙ ΣΕ ΧΑΝΑΝΕ) - ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ - ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟ

Προεδρε πρεπει να φανε πολλα κιλα παιδακια ακομα για να μας φτασουν.
Ειμασταν οι πιο μεγαλοι (συνολα 154 χρονια)
οι πιο χοντροι (εσπασε η ζυγαρια)
και οι πιο ομορφοι (αφου επαιζα εγω).

QUOTE(stefan @ Jul 10 2009, 15:18 ) *
Μια φορα ειπα να ερθω και εγω και με σταματησε μπατσικο..
Με τον γκαντεμη τον Λυκο..Αυτος φταιει.. angry_red.gif angry_red.gif

Αφου σου ειπα ρε παπαρα να πας απο τον αλλο δρομο.
Σε ετρωγε ο λοκως σου.
gallistis
η φωτογραφια ρε παιδια που βγαλαμε που ειναι?οι σαλονικιοι την ποσταραν κι ολας.
nikefalin
QUOTE(gallistis @ Jul 13 2009, 22:52 ) *
η φωτογραφια ρε παιδια που βγαλαμε που ειναι?οι σαλονικιοι την ποσταραν κι ολας.


DIZZY πέρνα τη ρε, ο Λύκος δεν την καταλαβαίνει την τεχνολογία
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Jul 14 2009, 08:21 ) *
DIZZY πέρνα τη ρε, ο Λύκος δεν την καταλαβαίνει την τεχνολογία

Δεν μπορω ρε παντοφλα να τις ανεβασω, ειναι πολυ μεγαλες.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 15 2009, 02:14 ) *
Δεν μπορω ρε παντοφλα να τις ανεβασω, ειναι πολυ μεγαλες.


Δεν φταις εσύ, αλλά αυτός που στις έδωσε smiley.gif smiley.gif

πήρες οδηγίες με πμ
nikefalin
ιδού η αποκάλυψις

Click to view attachment

και η συνέχεια της

Click to view attachment


Σε λίγο μετά από κατάλληλη επεξεργασία θα ακολουθήσουν και οι στιγμές που ο Λύκος υπογράφει και τιμά την πράσινη φανέλα!

από δεξιά προς αριστερά συμμετείχαν οι :

Air Kef, Dizzy fingers, gravedigger, η αφεντομουτσουνάδα μου , gallistis, spysta, green warrior, koan , αδερφός GREEN Warrior (γιώργος λέγεται μην το κάνω σαν τον "μάνα raver"), Jabar, Λύκος , j-kidd13, balou και Φάνης , ο πρώτος σκόρερ...της ΕΣΚΑ που έλεγε ο Kef.
Air Kef
Νομίζω είναι η πιο επαγγελματική-σοβαρή φωτογραφία που έχει βγάλει ποτέ το φόρουμ τούτο, χάρη και στον Κοαν που κάθησε μες την μέση με την μπάλα.

Αν δεν ήταν κι ο Νικεφαλιν να κρύβει τον Ντίγκερ, νομίζω θα ήμασταν για ημερολόγιο. tongue.gif
balou
nice foto!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
gallistis
ωραιες φωτο,αλλα ντροπη μου που στη πρωτη φωτο κρυβω λιγο τον φοβερο και τρομερο spysta

spysta
QUOTE(gallistis @ Jul 15 2009, 12:29 ) *
ωραιες φωτο,αλλα ντροπη μου που στη πρωτη φωτο κρυβω λιγο τον φοβερο και τρομερο spysta

OXI ΑΠΛΑ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ .. ΑΙΣΧΟΣ !!!!! laugh.gif
Gravedigger
QUOTE (Air Kef @ Jul 15 2009, 14:31 ) *
Αν δεν ήταν κι ο Νικεφαλιν να κρύβει τον Ντίγκερ, νομίζω θα ήμασταν για ημερολόγιο. tongue.gif

Να'σαι καλά Νίκο! tongue.gif
Koan
QUOTE(Air Kef @ Jul 15 2009, 14:31 ) *
Νομίζω είναι η πιο επαγγελματική-σοβαρή φωτογραφία που έχει βγάλει ποτέ το φόρουμ τούτο, χάρη και στον Κοαν που κάθησε μες την μέση με την μπάλα.

Αν δεν ήταν κι ο Νικεφαλιν να κρύβει τον Ντίγκερ, νομίζω θα ήμασταν για ημερολόγιο. tongue.gif

δεν υπάρχειιι αυτο.. πολυ πρωτος λεμε... smiley.gif

υ.γ. καθησα μες τη μεση γιατι με ηθελε διπλα του ο συνονοματος.. cool.gif cool.gif
υ.γ. Ballou μαλλον πρεπει το βραβείο ομορφιας να παει σε εμενα...
υ.γ.3 ειμαι διαφημιση της wilson στη μια...
Flash
Εγώ έχω 2 ερωτήσεις να κάνω :

Ο Φάνης είναι πρώτος σκόρερ της ΕΣΚΑ ;;;; (προφανώς της Γ ΕΣΚΑ θα εννοούσε ο Κεφ, όχι της Α)
Σε συνολικούς πόντους καριέρας; Σε τι ακριβώς; Για πείτε λεπτομέρειες. Πάντως ψυχάρα είναι σίγουρα.

και η 2η και κρισιμότερη:

Να φανταστώ ότι εξαρχής ο Λύκος θέλησε να μαρκάρει ασφυκτικό man to woman την Ballou ? (αφού σε ξέρουμε όλοι ρε λαμόγιο ...)
Air Kef
Aπό οτι ειπε ο Λυκος, 2 χρονιές πρώτος σκόρερ Α ΕΣΚΑ.

Ο Λύκος ασφαλώς και ήρθε σούμπιτος σε μένα. Το χει πάρει προσωπικά, από τότε που έιχε πάει μαζί μου και του ειπε ο Τζαμπάρ ότι είχε εμένα και καθάριζα για να κανει τον μαγκα μετά......κάτι που προφανώς και αληθεύει, απλώς προτίμησε τον Φάνη από μενα. 24.gif
Flash
QUOTE(Air Kef @ Jul 17 2009, 10:52 ) *
Aπό οτι ειπε ο Λυκος, 2 χρονιές πρώτος σκόρερ Α ΕΣΚΑ.

Ο Λύκος ασφαλώς και ήρθε σούμπιτος σε μένα. Το χει πάρει προσωπικά, από τότε που έιχε πάει μαζί μου και του ειπε ο Τζαμπάρ ότι είχε εμένα και καθάριζα για να κανει τον μαγκα μετά......κάτι που προφανώς και αληθεύει, απλώς προτίμησε τον Φάνη από μενα. 24.gif



Δεν αποκλείω τίποτε αλλά ο Φάνης έπαιζε μια ζωη στους Αχαρνείς. Από όταν ήμουν εγώ στις ακαδημίες της ομάδας μέχρι και το 2006 σίγουρα. Ξαφνικά παίρνει μεταγραφή στα 32 σε ομάδα 2 κατηγορίες πάνω και μάλιστα βγαίνει και τις 2 χρονιες πρώτος σκόρερ ;
Air Kef
Ο λυκος τα ειπε, όχι εγώ.
nikefalin
ιδού και τα φωτογραφικά ντοκουμέντα της επιστροφής του Λύκου στα σαλόνια των Αχαρνών

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment
Koan
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ
balou
QUOTE(Koan @ Jul 17 2009, 00:49 ) *
δεν υπάρχειιι αυτο.. πολυ πρωτος λεμε... smiley.gif

υ.γ. καθησα μες τη μεση γιατι με ηθελε διπλα του ο συνονοματος.. cool.gif cool.gif
υ.γ. Ballou μαλλον πρεπει το βραβείο ομορφιας να παει σε εμενα...
υ.γ.3 ειμαι διαφημιση της wilson στη μια...



koan κανενα προβλημα απο μενα...αν συμφωνουν κ τα παιδια σου παραδιδω το βραβειο του MBP(most beautifull player)....
apkat
Κεφ απο το διαστημα πηρες τα παπουτσια σου και λαμπουν τοσο;;
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Flash @ Jul 17 2009, 12:23 ) *
Εγώ έχω 2 ερωτήσεις να κάνω :

Ο Φάνης είναι πρώτος σκόρερ της ΕΣΚΑ ;;;; (προφανώς της Γ ΕΣΚΑ θα εννοούσε ο Κεφ, όχι της Α)
Σε συνολικούς πόντους καριέρας; Σε τι ακριβώς; Για πείτε λεπτομέρειες. Πάντως ψυχάρα είναι σίγουρα.

και η 2η και κρισιμότερη:

Να φανταστώ ότι εξαρχής ο Λύκος θέλησε να μαρκάρει ασφυκτικό man to woman την Ballou ? (αφού σε ξέρουμε όλοι ρε λαμόγιο ...)

Επειδη ο Κεφ ειναι λιγο αργος ας τα ξαναεξηγησω
Ο Φανης ηταν πρωτος σκορερ σε μ.ο σε ολη την Εσκα το 95 και 96.

Επειδη ηξερα οτι αν μαρκαρω εγω την μπαλου, θα μου τα ζαλισεται,
δεν την πλησιασα καν.
Ρωτα και την ιδια.
Air Kef
Αφού ο Φάνης βάζει το ένα καλαθι με το άλλο ρωτάω τον Λυκο "που τον βρηκες αυτον ρε;" και απανταει "πρώτος σκόρερ της ΕΣΚΑ 2 χρονιές", και μάλλον θα παρακουσα και θα έβαλα και ενα Α ΕΣΚΑ. Όπως και να χει...


Apkat είναι κατι λευκά Nike για τρέξιμο που έτυχε και ειχα μαζί μου και φόρεσα, τα κανονικα έμειναν σπίτι.. angry_red.gif



Δεν έχει κίνητρο απέναντι σε κανέναν άλλον ο Λύκος ρε. Τουλάχιστον ρε Τάσο, λέγε και καμιά μαλακία όσο παίζεις. tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Air Kef @ Jul 17 2009, 23:42 ) *
Αφού ο Φάνης βάζει το ένα καλαθι με το άλλο ρωτάω τον Λυκο "που τον βρηκες αυτον ρε;" και απανταει "πρώτος σκόρερ της ΕΣΚΑ 2 χρονιές", και μάλλον θα παρακουσα και θα έβαλα και ενα Α ΕΣΚΑ. Όπως και να χει...

Apkat είναι κατι λευκά Nike για τρέξιμο που έτυχε και ειχα μαζί μου και φόρεσα, τα κανονικα έμειναν σπίτι.. angry_red.gif

Δεν έχει κίνητρο απέναντι σε κανέναν άλλον ο Λύκος ρε. Τουλάχιστον ρε Τάσο, λέγε και καμιά μαλακία όσο παίζεις. tongue.gif

Ηταν η κοπελα ρε μαζι, τι να ελεγα???
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 18 2009, 04:27 ) *
Ηταν η κοπελα ρε μαζι, τι να ελεγα???

Λέει ότι θα βάλει παπούτσια,θα πάει στην ίδια ομάδα με τον dizzy, θα παρακαλέσει να κατέβει και ο leonkalf,(o οποίος κανονικά, πρέπει να παίζει στους +150, δεν ξέρω γιατί το παίζει τζόβενο,άσχετα που δεν το θέλουμε, γιατί φοβάται.) και θα κερδίσει 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Τάσο ίσως φταίει η ζέστη και ίσως να έπαθε ηλίαση
leonkalf
Πρέπει να περάσατε πολύ καλά! Μπράβο, χαίρομαι.

Το αποκορύφωμα είναι η υπογραφή του Λύκου στην νέα του ομάδα.
Πολύ καλό και το φωτορεπορτάζ παιδιά!! Εύγε!

QUOTE (Air Kef @ Jul 17 2009, 23:42 ) *
Apkat είναι κατι λευκά Nike για τρέξιμο που έτυχε και ειχα μαζί μου και φόρεσα, τα κανονικα έμειναν σπίτι.. angry_red.gif

Εσύ πρόσεχε μη χτυπήσεις... Σε 1 μήνα περίπου ξεκινάει η προετοιμασία..
Άκου έπαιξε με running shoes basket!!
Πάντως βλέπω τον Kef στη φώτο, και έχω να πω ότι έχει το καλύτερο μπασκετικό στυλάκι από όλους!! 69.gif



QUOTE (Jabar @ Jul 20 2009, 13:51 ) *
Λέει ότι θα βάλει παπούτσια,θα πάει στην ίδια ομάδα με τον dizzy, θα παρακαλέσει να κατέβει και ο leonkalf,(o οποίος κανονικά, πρέπει να παίζει στους +150, δεν ξέρω γιατί το παίζει τζόβενο,άσχετα που δεν το θέλουμε, γιατί φοβάται.)

Ελπίζω στο επόμενο meeting να είμαι παρών! Με πετύχατε σε διακοπές, τι να κάνουμε.

Νίκο, με θες ή μήπως όχι (δε το πολυκατάλαβα) στην ομάδα σου? ΟΚ, πάμε μαζί όλοι οι "παππούδες", αλλά εγώ δεν αισθάνομαι έτσι... tongue.gif
Προτιμώ συμπαίκτης με AirKef, να δοκιμάσουμε και κάποια πράγματα για την νέα περίοδο..
nikefalin
QUOTE(leonkalf @ Jul 20 2009, 13:25 ) *
Πρέπει να περάσατε πολύ καλά! Μπράβο, χαίρομαι.

Το αποκορύφωμα είναι η υπογραφή του Λύκου στην νέα του ομάδα.
Πολύ καλό και το φωτορεπορτάζ παιδιά!! Εύγε!


Εσύ πρόσεχε μη χτυπήσεις... Σε 1 μήνα περίπου ξεκινάει η προετοιμασία..
Άκου έπαιξε με running shoes basket!!
Πάντως βλέπω τον Kef στη φώτο, και έχω να πω ότι έχει το καλύτερο μπασκετικό στυλάκι από όλους!! 69.gif




Ελπίζω στο επόμενο meeting να είμαι παρών! Με πετύχατε σε διακοπές, τι να κάνουμε.

Νίκο, με θες ή μήπως όχι (δε το πολυκατάλαβα) στην ομάδα σου? ΟΚ, πάμε μαζί όλοι οι "παππούδες", αλλά εγώ δεν αισθάνομαι έτσι... tongue.gif
Προτιμώ συμπαίκτης με AirKef, να δοκιμάσουμε και κάποια πράγματα για την νέα περίοδο..


o Λεώ είναι τζόβενο ακόμα, μετά από 1-2-3 χρόνια θα πιάσει το όριο ηλικίας.

AZ1980
Ωραίες φωτο! Ειδικά η υπογραφή ΛΥΚΟΥ τα σπάει!!! Στο επόμενο θα έρθω κι εγώ, ψήθηκα! Εκεί να δείτε αμπαλίαση! smiley.gif
Marciulionis
Κάνα μπασκετάκι θα ξαναπαίξουμε ή ότι παίξαμε παίξαμε?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Marciulionis @ Sep 3 2009, 12:09 ) *
Κάνα μπασκετάκι θα ξαναπαίξουμε ή ότι παίξαμε παίξαμε?

Βρειτε ενα Σ/Κ να μαζευτουμε.
sothrakhss13
οι φωτο του λυκου ηταν λιγο υγρες η μου φανηκε?χαχαχα
Πολυ καλες
mono maroussi
οντως τι θα γινει καιρο εχουμε να παμε να παιξουμε..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.