Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ-Α΄ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
gavronick
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31/3/2017)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 53 - 45 (ΗΜ. 24 - 27)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Χ. - Ραπτογιάννης.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12 - 11, 12 - 16, 17 - 8, 12 - 10.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ (Ρέππας): Γκόλιας 16(4), Τσάτσας 6(1), Κυπριανός-Σάββας 7(1), Τσαουσλλάρης 5, Αγιούμπ 2, Αλεφαντινός, Ζαφόλιας 2, Τζουμάνης 15(2).
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μισθιλόγλου): Κελεπούρης 4(1), Γκιουζέλης 2, Σουλιώτης 5, Γιουβανέλλης 5(1), Στεφανής 8(2), Κυπριώτης 2, Μητρόπουλος 6(1), Κοπετινάς 4, Μούγιος 4, Βλαχάκης 2, Καλύβας 3(1).
zarakias
Ευχαριστουμε θερμα λοιπον τον Πανελληνιο για τον μεγαλο ασσο εναντια στη φιλοθεη.
Ανοδος για την ομαδα μου και επιστροφη στη γ εσκα. Κοντρα , σε ισως την καλυτερη ομαδα του ομιλου απο θεματα μοναδων αλλα και την πιο ατυχη, απο ολες τις αποψεις τραυματισμους, οργανωση (χωρις παιδικο ) και αποτελεσματα που αδικησαν την εικονα τους, προηγηθηκαμε απο την αρχη αλλα δεν καταφεραμε να χτισουμε διαφορα και να την κρατησουμε. Η διαφορα λιγο ανοιξε οταν αποβληθηκε με 5 φαουλ το πλει μεικερ του πηγασου, νουμερο 8 που μας ειχε βαλει 4 τριποντα μεχρι εκεινο το σημειο, οποτε ο πληγωμενος πηγασος εμεινε χωρις πλει μεικερ. Πολλα συγχαρητηρια στην ομαδα του πηγασου που αν δεν ειχε το μειον 4 θα ηταν στα πλει οφ το λιγοτερο.
Θεωρω οτι εστω με τυχη ανεβηκαμε παναξια. Σε ολους τους τομεις εκτος της αμυνας υπερηχαμε απο τις αλλες ομαδες.
Τελος θελω να κλεισω με το γεγονος οτι ομαδες που χρησιμοποιουν πλαστους παιχτες ειδικα στο αντρικο θα πρεπει να υπαρχει αλλου ειδους τιμωρια και οχι απλα αποκλεισμος απο το δευτερο γυρο. Οσο για την ομαδα των πατησιων που αρεσε σε ολους λογω <<ηλικιας>>, εγω δεν ειμαι τοσο πολυ ρομαντικος, ομαδες οπως ο πανελληνιος η γκραβα και εμεις εχουν πολυ καλυτερους παιχτες και ισως και μικροτερους. Το βασικο μας πλει μεικερ ειναι το 2001 και η ομαδα εχει σε καθε ματς 4 μικρους που δεν μπαινοβγαινουν για ενα δευτερολεπτο, απλα για να μην τιμωρηθει η ομαδα. ΑΦΗΣΤΕ τα παιδια να παιξουν, να χασουν , να κερδισουν, να κλαψουν, να γελασουν, δ εσκα ειναι ποτε θα παιξουν ;;;;;;;;
ΟΟΟΟΟΟΟ για σενα μονο ζω εσυ με χεις τρελανει και πινω παλι και τραγουδω
zarakias
Ευχαριστουμε θερμα λοιπον τον Πανελληνιο για τον μεγαλο ασσο εναντια στη φιλοθεη.
Ανοδος για την ομαδα μου και επιστροφη στη γ εσκα. Κοντρα , σε ισως την καλυτερη ομαδα του ομιλου απο θεματα μοναδων αλλα και την πιο ατυχη, απο ολες τις αποψεις τραυματισμους, οργανωση (χωρις παιδικο ) και αποτελεσματα που αδικησαν την εικονα τους, προηγηθηκαμε απο την αρχη αλλα δεν καταφεραμε να χτισουμε διαφορα και να την κρατησουμε. Η διαφορα λιγο ανοιξε οταν αποβληθηκε με 5 φαουλ το πλει μεικερ του πηγασου, νουμερο 8 που μας ειχε βαλει 4 τριποντα μεχρι εκεινο το σημειο, οποτε ο πληγωμενος πηγασος εμεινε χωρις πλει μεικερ. Πολλα συγχαρητηρια στην ομαδα του πηγασου που αν δεν ειχε το μειον 4 θα ηταν στα πλει οφ το λιγοτερο.
Θεωρω οτι εστω με τυχη ανεβηκαμε παναξια. Σε ολους τους τομεις εκτος της αμυνας υπερηχαμε απο τις αλλες ομαδες.
Τελος θελω να κλεισω με το γεγονος οτι ομαδες που χρησιμοποιουν πλαστους παιχτες ειδικα στο αντρικο θα πρεπει να υπαρχει αλλου ειδους τιμωρια και οχι απλα αποκλεισμος απο το δευτερο γυρο. Οσο για την ομαδα των πατησιων που αρεσε σε ολους λογω <<ηλικιας>>, εγω δεν ειμαι τοσο πολυ ρομαντικος, ομαδες οπως ο πανελληνιος η γκραβα και εμεις εχουν πολυ καλυτερους παιχτες και ισως και μικροτερους. Το βασικο μας πλει μεικερ ειναι το 2001 και η ομαδα εχει σε καθε ματς 4 μικρους που δεν μπαινοβγαινουν για ενα δευτερολεπτο, απλα για να μην τιμωρηθει η ομαδα. ΑΦΗΣΤΕ τα παιδια να παιξουν, να χασουν , να κερδισουν, να κλαψουν, να γελασουν, δ εσκα ειναι ποτε θα παιξουν ;;;;;;;;
ΟΟΟΟΟΟΟ για σενα μονο ζω εσυ με χεις τρελανει και πινω παλι και τραγουδω
Tribune
QUOTE (zarakias @ Apr 3 2017, 13:19 ) *
Ευχαριστουμε θερμα λοιπον τον Πανελληνιο για τον μεγαλο ασσο εναντια στη φιλοθεη.
Ανοδος για την ομαδα μου και επιστροφη στη γ εσκα. Κοντρα , σε ισως την καλυτερη ομαδα του ομιλου απο θεματα μοναδων αλλα και την πιο ατυχη, απο ολες τις αποψεις τραυματισμους, οργανωση (χωρις παιδικο ) και αποτελεσματα που αδικησαν την εικονα τους, προηγηθηκαμε απο την αρχη αλλα δεν καταφεραμε να χτισουμε διαφορα και να την κρατησουμε. Η διαφορα λιγο ανοιξε οταν αποβληθηκε με 5 φαουλ το πλει μεικερ του πηγασου, νουμερο 8 που μας ειχε βαλει 4 τριποντα μεχρι εκεινο το σημειο, οποτε ο πληγωμενος πηγασος εμεινε χωρις πλει μεικερ. Πολλα συγχαρητηρια στην ομαδα του πηγασου που αν δεν ειχε το μειον 4 θα ηταν στα πλει οφ το λιγοτερο.
Θεωρω οτι εστω με τυχη ανεβηκαμε παναξια. Σε ολους τους τομεις εκτος της αμυνας υπερηχαμε απο τις αλλες ομαδες.
Τελος θελω να κλεισω με το γεγονος οτι ομαδες που χρησιμοποιουν πλαστους παιχτες ειδικα στο αντρικο θα πρεπει να υπαρχει αλλου ειδους τιμωρια και οχι απλα αποκλεισμος απο το δευτερο γυρο. Οσο για την ομαδα των πατησιων που αρεσε σε ολους λογω <<ηλικιας>>, εγω δεν ειμαι τοσο πολυ ρομαντικος, ομαδες οπως ο πανελληνιος η γκραβα και εμεις εχουν πολυ καλυτερους παιχτες και ισως και μικροτερους. Το βασικο μας πλει μεικερ ειναι το 2001 και η ομαδα εχει σε καθε ματς 4 μικρους που δεν μπαινοβγαινουν για ενα δευτερολεπτο, απλα για να μην τιμωρηθει η ομαδα. ΑΦΗΣΤΕ τα παιδια να παιξουν, να χασουν , να κερδισουν, να κλαψουν, να γελασουν, δ εσκα ειναι ποτε θα παιξουν ;;;;;;;;
ΟΟΟΟΟΟΟ για σενα μονο ζω εσυ με χεις τρελανει και πινω παλι και τραγουδω



Μπράβο για την άνοδο σας. Ελπίζω να φανείς συνεπής και τα σουβλάκια με τα τσιπουράκια, που έταξες στον Πανελλήνιο να τα δώσεις. Ολόκληρο πριμ ανόδου είναι αυτό. smiley.gif
zarakias
QUOTE (Tribune @ Apr 3 2017, 12:22 ) *
Μπράβο για την άνοδο σας. Ελπίζω να φανείς συνεπής και τα σουβλάκια με τα τσιπουράκια, που έταξες στον Πανελλήνιο να τα δώσεις. Ολόκληρο πριμ ανόδου είναι αυτό. smiley.gif



Τους περιμενω παρασκευη 9 στο γηπεδο του στρεφη μετα να τους κερασω!!!!
axe
Παραθέτω μια σύντομη ανάλυση του τι εγώ είδα σε σχέση με τις ομάδες του ομίλου

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
Πολύ καλή ομάδα! Στηρίζεται στην πάρα πολύ καλή περιφέρεια χωρίς φυσικά να υστερεί ιδιαίτερα στους ψηλούς. Ακόμα και χωρίς προσθήκες νομίζω ότι θα κάνει μια καλή πορεία στην Γ’ ΕΣΚΑ. Άξια κατέκτησε την 1η θέση του ομίλου. Με εντυπωσίασε ο κόσμος της που την ακολουθεί παντού και δημιουργεί φανταστική ατμόσφαιρα. Με πήγαν πολλά χρόνια πίσω.
Κορυφαίοι, τα 2 έμπειρα guard που από τα χέρια τους περνάει όλο το παιχνίδι της ομάδας

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ
Ομάδα με πολλά σκαμπανεβάσματα στην απόδοση της, ακόμα και μέσα στο ίδιο ματς. Είδα και τα δύο μεταξύ μας παιχνίδια από την κερκίδα και μου έδωσε την εντύπωση ότι ενώ έχει κάποιες καλές μονάδες, δεν έχουν φθάσει στο επίπεδο ακόμα να είναι ομάδα. Θεωρώ ότι θέλουν πίστωση χρόνου για να δείξουν τι πραγματικά μπορούν να κάνουν.
Ξεχωρίζει ο playmaker, ο οποίος εάν δεν τραυματίζονταν στο 1ο μεταξύ μας παιχνίδι, θα είχε σίγουρα άλλη τροπή το ματς.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
Ιστορική ομάδα. Με λυπεί το γεγονός ότι βρίσκεται σε αυτή τη θέση. Έχω ζήσει άλλες στιγμές σε αυτό το ιστορικό γήπεδο τα τελευταία 30 χρόνια που έχω σχέση με το άθλημα. Ελπίζω να βρει σύντομα το δρόμο του.
Στο αγωνιστικό, νομίζω με αυτά που είδα στο ένα και μοναδικό παιχνίδι, που το έζησα μάλιστα μέσα από τις γραμμές (το μεταξύ μας τελευταίο ματς) δεν θεωρώ, όπως είπε κάποιος φίλος παραπάνω, ότι άξιζε να βρίσκεται πιο ψηλά στη βαθμολογία. Στηρίζεται εξ’ ολοκλήρου στην περιφέρεια και θα πρέπει οπωσδήποτε να ενισχύσει την front line του για να κάνει το βήμα παραπάνω.
Πολύ καλός το #15 ο οποίος κάνει τη διαφορά

ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
Δεν είδα να έχει σαφή προσανατολισμό στο παιχνίδι της. Παρότι έχουν καλή περιφέρεια, είναι αισθητή η απουσία κλασικού playmaker.
Το έμπειρο 2άρι είναι βαρόμετρο για την ομάδα ενώ ο μικρό στο 3 έχει προοπτικές

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Είναι καθαρά ομάδα της coach με μικρό μέσο όρο ηλικίας, αθλητικά παιδιά που πιέζουν στο όριο του φάουλ και προσπαθούν να χτυπήσουν στον αιφνιδιασμό σε κάθε ευκαιρία. Με υπομονή και επιμονή είμαι σίγουρος ότι το επιθυμητό αποτέλεσμα δεν θα αργήσει να έρθει. Ο χρόνος δουλεύει υπέρ τους.
Δεν θυμάμαι κάποιον παίχτη να ξεχωρίζει

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ.
Θεωρώ ότι έπρεπε να είναι μέσα στην 3άδα για τη διεκδίκηση της απευθείας ανόδου. Δυστυχώς ο μηδενισμός και το περιορισμένο τους ράστερ τους στέρησαν ακόμα και το πλασάρισμα στα playoffs. Το μέλλον τους είναι αβέβαιο…
Όλη η βασική 5άδα είναι παίχτες που μπορούν να κάνουν ζημιά και προσωπικά θεωρώ τον ψηλό τους τον κορυφαίο του ομίλου

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
Άλλο ένα παράδειγμα ομάδας που θέλει δουλειά για να γίνει πραγματική ομάδα. Αρκετά προβλέψιμοι στον τρόπο παιχνιδιού. Πολλά ups-and-downs από παιχνίδι σε παιχνίδι που σημαίνει ότι είναι ικανοί για το καλύτερο και το χειρότερο.
Τα βασικά 2 και 3 ξεχωρίζουν

ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Μόνο μέλλον έχει αυτή η ομάδα. Οι έφηβοι πήραν εμπειρίες και μόνο κερδισμένοι θα μπορέσουν να βγουν από την φετινή χρονιά. Δυστυχώς μου έκανε πάρα πολύ κακή εντύπωση ο κύριος που κάθονταν στον πάγκο παρά τω προπονητή, ο οποίος συχνά πυκνά φώναζε στους πιτσιρικάδες αναίτια και υπερβολικά κατ’ εμέ.
Μπράβο στον coach που επέλεξε να βάλει playmaker ένα από τα πιο ψηλά παιδιά που έχει η ομάδα του. Το που θα φθάσει είναι στο χέρι του μικρού

ΑΟ ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ
Ομάδα χωρίς αρχή, μέση και τέλος που από ότι φάνηκε έχει σοβαρότερα προβλήματα από τα αγωνιστικά
Ο ψηλός που παίζει από 1-5 θα μπορούσε ενδεχομένως να χωρέσει στο roster κάποιας άλλης ομάδας


Όσον αφορά τη δικιά μου ομάδα, θεωρώ ότι κάναμε μια καλή χρονιά με βάση τα δεδομένα που είχαμε ξεκινώντας την προετοιμασία. Είμαστε μια ομάδα παίχτες από 18-24 και από 32-42 χρονών και αυτό από μόνο του είναι δύσκολα διαχειρίσιμο.
Στον 1ο γύρο είχαμε κάποια σκαμπανεβάσματα στην απόδοσή μας με αποτέλεσμα να κάνουμε κάποιες κακές εμφανίσεις/ήττες με ΓΚΡΑΒΑ και ΠΗΓΑΣΟ. Επίσης το παιχνίδι με τη ΝΙΚΗ νομίζω ότι ακόμα ψάχνουμε να βρούμε πως το χάσαμε. Θεωρώ ότι το καλύτερό μας παιχνίδι το κάναμε στην ΥΠΕΡΟΧΗ όπου είμασταν απόλυτα συγκεντρωμένοι και καταφέραμε να πάρουμε ένα δύσκολο ματς.
Στο 2ο γύρο η ομάδα άλλαξε πίστα… θεωρώ ότι γίναμε ένα κλικ πιο γρήγοροι (το οποίο είναι κακό για μένα προσωπικά, μιας και θα δυσκολευτώ να ακολουθήσω) και αυτός ήταν ο λόγος που, με εξαίρεση το τελευταίο παιχνίδι, καταφέραμε να μείνουμε αήττητοι για μεγάλο χρονικό διάστημα. Τα νέα παιδιά έκαναν τη διαφορά και εκτός από ταχύτητα έδωσαν και τρομερή ενέργεια στο παιχνίδι της ομάδας.

Καλή τύχη σε όλους!
tas13
Νικη για την ομαδα μου στο κλεισιμο τις κανονικης διαρκειας και τωρα πλει οφ..

Κανοντας ενα απολογισμο για την ομαδα μου θεωρω οτι με βαση και τις κακιστες χρονιες και γενικα τη παρουσια της ομαδας τα προηγουμενα χρονια αγωνιστικα και εξωαγωνιστικα η σεζον ειναι πολυ επιτυχημενη.. Καινουργια ομαδα με 15 αγνωστα παιδια μεταξυ τους και ενα προπονητη να κοουτσαρει πρωτη χρονια αντρικη ομαδα, με γηπεδικες συνθηκες που ζηλευουν πολλοι και ανθρωπους κοντα στην ομαδα, πιστευω οτι φτιαξαμε ενα αξιολογο συνολο που επαιξε καλο μπασκετ και δημιουργησε βασεις για κατι καλο τα επομενα χρονια καθως αυτοσκοπος για την ομαδα φετος δεν ηταν ουτε ειναι η ανοδος ασχετα αν προκυψει.. Σημερα λοιπον η κληρωση περιμενουμε να δουμε τι θα προκυψει και που θα μας βγαλει αυτη η ομορφη χρονια οποιο και να ειναι το αποτελεσμα..

Οσο αφορα τον ομιλο Εξαρχεια και Φιλοθεη ηταν ενα βημα μπροστα απο αλλες ομαδες που ισως εψαχναν το κατι παραπανω και οποιος και αν ανεβαινε θεωρω οτι θα ηταν δικαιο με τη Φιλοθεη παντως να αυτοκτονει πραγματικα αν και θεωρω οτι και στα μπαραζ θα εχει το πρωτο λογο..Καλες και γεματες ομαδες με πολυ εμπειρια και καλους μικρους.. Πανελληνιος καλη ομαδα, δουλεμενη φανηκε, με πολλους μικρους τις στοιχισε ο κακος δευτερος γυρος θα μπορουσε να ειναι ευκολοτερα στα μπαραζ.. Η Νικη βασιστηκε πολυ στα εμπειρα για τη κατηγορια παιδια και πηρε αυτο που ηθελε.. Για τη Γκραβα πραγματικα κριμα, πολλα νεα παιδια και πολυ δουλεμενη ομαδα απο την κοουτς, καλο μπασκετ, δειγματα πολυ θετικα και πιστευω θα εχει πολυ καλη συνεχεια.. Ο Πηγασος για μενα απογοητευσε, παρα το -4 ειχε το υλικο να κανει το βημα για τα πλει οφ, αλλα φανηκε πολυ αδουλευτη και χωρις πλανο ομαδο βασιζομενη κυριως σε ατομικες ενεργειες των εμπειρων παιδιων παρα σε οργανωμενο μπασκετ.. Ο Περισσος αλλη μια ομαδα που απογοητευσε καθως περα απο δυο καλες νικες δεν εδειξε τιποτα σπουδαιο και φανηκε οτι η ομαδα ειναι αδουλευτη.. Μεγαλο μπραβο και στα Πατησια, χωρις να ξερω τι πλανο εχει η ομαδα και αν προεκυψε να παιζει με μικρους, παντως ετσι τα παιδια μαζευουν πολυ σημαντικες εμπειριες και ειναι ενα καλο βημα για αυτα στη συνεχεια.. Ο Ζευς ενταξει γελαει ο κοσμος.. Και για τον Ορφεα τα ιδια..

Καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες στα πλει οφ και ελπιζω να ανεβουν και οι τεσσερις απο τον ομιλο μας.. biggrin.gif biggrin.gif Να ειστε καλα..
ZEYS
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΛΕΓΟΜΑΙ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΥ Α.Ο. ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ.
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΣΧΟΛΙΑ-ΑΠΟΨΕΙΣ-ΘΕΩΡΙΕΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΛΗΡΗ ΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ. ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ , Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΗΤΑΝ 1η ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 9η,3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΛΗΞΕ ΓΙΑ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗΣ. ΤΟΝΙΖΩ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΕΞΗΣ
1ον. ΔΕΝ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
2ον. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΧΑΜΕΝΟΣ ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ 2 ΟΜΑΔΩΝ
Ο ΣΚΟΠΟΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΕ ΑΛΛΟ ΔΕΛΤΙΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (-30 ΧΑΣΑΜΕ) , ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΩΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗ.
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΑ ΗΤΑΝ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΣ, ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ: Ο ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟ ΛΙΘΟ ΒΑΛΕΤΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΜΑΣ ,ΠΕΡΙΣΥ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΕΦΗΒΟΥΣ.
ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΑΜΕ -ΠΑΡΑΤΥΠΗΣΑΜΕ. ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΑΣ.ΗΤΑΝ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΗ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ, ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΑΠΛΩΣ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ , ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΕΣ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ''ΒΑΛΑΜΕ'' ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ, ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΒΑΛΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ.........ΥΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ!
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΟΜΟΣΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΕ, ΕΜΕΙΣ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΟΥΤΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ,ΟΥΤΕ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΕΧΘΡΙΚΟΤΗΤΑ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ Η ΚΑΠΟΙΟΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΜΕ - ΒΑΘΜΟΥΣ, ΔΕ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ!
ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΟΠΕΔΟΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΕ , ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ Ω ΕΣΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, ΑΠΑΝΤΑΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΓΕΙΑ, ΟΛΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ , MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΚΟΙΝΟ ΠΑΡΑΝΟΜΑΣΤΗ......ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ........ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΞΟΥΜΕ Ψ ΕΣΚΑ! ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!
Tribune
QUOTE (ZEYS @ Apr 12 2017, 02:15 ) *
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΛΕΓΟΜΑΙ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΥ Α.Ο. ΖΕΥΣ ΕΡΥΘΡΟΥ.
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΣΧΟΛΙΑ-ΑΠΟΨΕΙΣ-ΘΕΩΡΙΕΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΛΗΡΗ ΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ. ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ , Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΗΤΑΝ 1η ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 9η,3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΛΗΞΕ ΓΙΑ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗΣ. ΤΟΝΙΖΩ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΕΞΗΣ
1ον. ΔΕΝ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
2ον. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΧΑΜΕΝΟΣ ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ 2 ΟΜΑΔΩΝ
Ο ΣΚΟΠΟΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΕ ΑΛΛΟ ΔΕΛΤΙΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (-30 ΧΑΣΑΜΕ) , ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΩΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗ.
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΑ ΗΤΑΝ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΣ, ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ: Ο ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟ ΛΙΘΟ ΒΑΛΕΤΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΜΑΣ ,ΠΕΡΙΣΥ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΕΦΗΒΟΥΣ.
ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΑΜΕ -ΠΑΡΑΤΥΠΗΣΑΜΕ. ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΑΣ.ΗΤΑΝ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΗ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ, ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΑΠΛΩΣ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ , ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΕΣ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ''ΒΑΛΑΜΕ'' ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ, ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΒΑΛΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ.........ΥΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ!
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΟΜΟΣΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΕ, ΕΜΕΙΣ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΟΥΤΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ,ΟΥΤΕ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΕΧΘΡΙΚΟΤΗΤΑ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ Η ΚΑΠΟΙΟΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΜΕ - ΒΑΘΜΟΥΣ, ΔΕ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ!
ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΟΠΕΔΟΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΕ , ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ Ω ΕΣΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, ΑΠΑΝΤΑΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΓΕΙΑ, ΟΛΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ , MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΚΟΙΝΟ ΠΑΡΑΝΟΜΑΣΤΗ......ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ........ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΞΟΥΜΕ Ψ ΕΣΚΑ! ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

Τώρα βρήκες να "απαντήσεις"; Πού ήσουν τόσο καιρό; Καλώς τον και ας άργησε.

Πάμε να δούμε τι λες ένα προς ένα.

Λες ότι δεν διεκδικούσατε κάτι και ότι έβαλες πλαστά δελτία για να επιβραβεύσεις τα παιδιά, που έρχονται στις προπονήσεις και ότι επιπλέον τα προστατεύεις από ναρκωτικά και μπλα μπλα μπλα... Ένα δάκρυ κύλισε στο μάγουλο μου!
Τις υπόλοιπες ομάδες, που έχυναν ιδρώτα σε προπονήσεις και αγώνες για να μπουν σε αυτά τα έρμα τα πλέι οφ, δεν τις είχες σκεφτεί;
Καλώς έκανε ό,τι έκανε η Υπεροχή. Και πολύ σωστά, έφαγες τον μηδενισμό και το -3 από την συγκομιδή σου. Εσύ μπορείς να μας πεις για ποιο λόγο αποχωρήσατε από το πρωτάθλημα 2 αγωνιστικές πριν το τέλος με αποτέλεσμα να ΑΛΛΟΙΩΣΕΤΕ την βαθμολογία του ομίλου;
Για ποιον σεβασμό μιλάς; Μας δουλεύεις πασχαλιάτικα;; Έτσι καταλαβαίνεις εσύ τον σεβασμό; Με το να βάζεις ψεύτικα δελτία και "εντάξει, μωρέ, να κοιτάξτε, το ξέραμε ότι κάναμε μαλακία και ότι αν μας έπιαναν, θα την πατούσαμε, αλλά να εντάξει, δεν έγινε και τίποτα".

Από αθλητικό ήθος κύριε ανευθυνο-υπεύθυνε, δεν κατέχετε πράμα που λένε και στην Κρήτη. Τιμιότητα αγνοείται... Δεν αγαπάς το μπάσκετ αλλά την πάρτη σου και μόνο. Και επειδή έχω νεύρα και είναι γελοίο να φάω φάουλ σε θρεντ της Δ' ΕΣΚΑ, αν έχεις τα ούμπαλα, πες μας μόνο γιατί αποχωρήσατε και κάνατε ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ τον όμιλο.

ΥΓ. Θα μπορούσες να κατέβεις σε ένα ανεξάρτητο πρωτάθλημα για να επιβραβεύεις τους παίκτες σου. Αλλά προφανώς, σκέφτηκες "Ωχ, αδερφέ"...

ΥΓ2. Επειδή έγώ είχα γράψει περί Ω' ΕΣΚΑ, να σου πω ότι αν ήμουν ΕΣΚΑ, θα φρόντιζα για 5 χρόνια να μην ξανακατεβείτε. Όχι για άλλο λόγο, αλλά για να προστατέψω τα πρωταθλήματα μου από ομάδες και ανευθυνο-υπεύθυνους, όπως εσύ.
zarakias
QUOTE (Tribune @ Apr 12 2017, 02:27 ) *
Τώρα βρήκες να "απαντήσεις"; Πού ήσουν τόσο καιρό; Καλώς τον και ας άργησε.

Πάμε να δούμε τι λες ένα προς ένα.

Λες ότι δεν διεκδικούσατε κάτι και ότι έβαλες πλαστά δελτία για να επιβραβεύσεις τα παιδιά, που έρχονται στις προπονήσεις και ότι επιπλέον τα προστατεύεις από ναρκωτικά και μπλα μπλα μπλα... Ένα δάκρυ κύλισε στο μάγουλο μου!
Τις υπόλοιπες ομάδες, που έχυναν ιδρώτα σε προπονήσεις και αγώνες για να μπουν σε αυτά τα έρμα τα πλέι οφ, δεν τις είχες σκεφτεί;
Καλώς έκανε ό,τι έκανε η Υπεροχή. Και πολύ σωστά, έφαγες τον μηδενισμό και το -3 από την συγκομιδή σου. Εσύ μπορείς να μας πεις για ποιο λόγο αποχωρήσατε από το πρωτάθλημα 2 αγωνιστικές πριν το τέλος με αποτέλεσμα να ΑΛΛΟΙΩΣΕΤΕ την βαθμολογία του ομίλου;
Για ποιον σεβασμό μιλάς; Μας δουλεύεις πασχαλιάτικα;; Έτσι καταλαβαίνεις εσύ τον σεβασμό; Με το να βάζεις ψεύτικα δελτία και "εντάξει, μωρέ, να κοιτάξτε, το ξέραμε ότι κάναμε μαλακία και ότι αν μας έπιαναν, θα την πατούσαμε, αλλά να εντάξει, δεν έγινε και τίποτα".

Από αθλητικό ήθος κύριε ανευθυνο-υπεύθυνε, δεν κατέχετε πράμα που λένε και στην Κρήτη. Τιμιότητα αγνοείται... Δεν αγαπάς το μπάσκετ αλλά την πάρτη σου και μόνο. Και επειδή έχω νεύρα και είναι γελοίο να φάω φάουλ σε θρεντ της Δ' ΕΣΚΑ, αν έχεις τα ούμπαλα, πες μας μόνο γιατί αποχωρήσατε και κάνατε ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ τον όμιλο.

ΥΓ. Θα μπορούσες να κατέβεις σε ένα ανεξάρτητο πρωτάθλημα για να επιβραβεύεις τους παίκτες σου. Αλλά προφανώς, σκέφτηκες "Ωχ, αδερφέ"...

ΥΓ2. Επειδή έγώ είχα γράψει περί Ω' ΕΣΚΑ, να σου πω ότι αν ήμουν ΕΣΚΑ, θα φρόντιζα για 5 χρόνια να μην ξανακατεβείτε. Όχι για άλλο λόγο, αλλά για να προστατέψω τα πρωταθλήματα μου από ομάδες και ανευθυνο-υπεύθυνους, όπως εσύ.





Να τοποθετηθώ και εγώ εδώ γιατί μας πήρε και μας η μπάλα. Στο ματς λοιπόν δεν ζητήσαμε εμείς κανένα έλεγχο. Το ματς ήταν 25-65 στο τρίτο δεκάλεπτο και έληξε 51-81. Ο κύριος Αντεριώτης (νομίζω έτσι λέγεται) μετά το τέλος του ματς κάλεσε και τις δύο ομάδες στη γραμματεία και ρωτούσε έναν έναν τους παίχτες και των δύο ομάδων τα στοιχεία του αθλητικού τους δελτίου. Η συνέχεια είναι γνωστή. Καλές γιορτές σε όλους με υγεία και καλά αποτελέσματα στις ομάδες που συμμετέχουν στα πλέι οφ.
ΥΓ. Ίσως θα έπρεπε να θορυβηθεί η έσκα με αυτά και με άλλα θέματα, όπως είναι η εκπαίδευση και η διαπαιδαγώγηση των διαιτητών( ώστε να μην απαντούν με ειρωνεία στους παίχτες την ώρα που έχουν στον αγώνα 200 παλμούς), όχι μόνο στα αντρικά- γυναικεία επίπεδα αλλά και στα τμήματα υποδομών, που υπάρχουν τελείως διαφορετικοί κανονισμοί . Υπάρχουν ημιμαθής διαιτητές που δεν έχουν ούτε όρεξη ούτε διάθεση να ασχοληθούν με το αντικείμενο και για 12-15 ευρώ γίνονται τα παρατράγουδα. Οπότε και κανένας έλεγχος και διαγωνισμός στους διαιτητές δεν θα ήταν κακός.
ΥΓ 2. Να βάλεις <<πλαστό>> κάποιο παιδί σε παιδικό ή εφηβικό μπορεί να συμβεί για πολλούς λόγους. Να πληρώνει κάποιο μηνιαίο ποσό στην ομάδα, να μην χωράει στη δωδεκάδα, να μην μηδενιστεί η ομάδα( σε κάποια τμήματα θέλει το λιγότερο 12 παιδιά), να μην τον αφήνουν οι γονείς του βγάλει δελτίο και το παιδι να κλαίει γιατί θέλει να παίξει. Και δεν λέω να βάλεις έφηβο σε παιδικό τμήμα. Γιατί και γω έχω παίξει σε παμπαιδικό (2003) και έχω πετύχει παιδί με μπράτσα, τρίχες στα πόδια και στα χέρια σαν τον Ντουένιας, με μουστάκι. Οπότε μόνο 13 χρονών δεν ήταν.
Αλλά στο αντρικό ;;;;; Εγώ για επιβράβευση τους παίρνω σουβλάκια.
Tribune
Πέρασε το Πάσχα και ακόμα να μας απαντήσουν απο τον Δια.
Υγ. Προφανώς και δεν εχουν τι να απαντησουν, από θρασος μια χαρα πάνε. Απο ουσία μηδεν.
Ref1981
Ο Α.Ο.Λεοντείου ξεκίνησε δοκιμές αθλητών για το ανδρικό τμήμα.Για την ερχόμενη σεζόν στους αθλητές μας θα παρέχεται δωρεάν γυμναστήριο και κολυμβητήριο στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις του αθλητικού μας κέντρου.Πληροφορίες στο 6973983745
zarakias
Ανέβηκε τελικά ο Πανελλήνιος ;;;;
Tribune
QUOTE (zarakias @ May 11 2017, 16:30 ) *
Ανέβηκε τελικά ο Πανελλήνιος ;;;;


Παιζει σημερα με.τον Βριλησσιακο για.την ανοδο. Την Τριτη εκμεταλλεύτηκε πλήρως την αυτοκτονια της Νίκης και κερδισε 52-50, ενω 3.30" πριν το τέλος εχανε 50-41!!
Εικονα του αγώνα δεν εχω, γιατι δεν τον είδα.
Ας βγει καποιος απο την Νίκη ή τον Πανελλήνιο να μας πει για το παιχνίδι δυο λόγια.
Προσωπικά, εξεπλάγην απο το αποτέλεσμα. Μπραβο στον Πανελληνιο, που εφτασε ως εδω.

ΥΓ. Αν τα πραγματα μεινουν ως εχουν στην Γ' Εθνική, υποβιβάζονται 9 ομαδες της Αθηνας στην ΕΣΚΑ. Αυτό σημαίνει οτι ο νικητής του αγωνα αναμεσα σε Βριλησσιακο και Πανελλήνιο, ανεβαινει αποψε στην Γ' ΕΣΚΑ.
Vasilis_Ps
ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΚΑ ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2017-18.
Στα πλαίσια της συμπλήρωσης του ροστερ μας πραγματοποιούμε στο κλειστό του Αγίου Στεφάνου (τοποθετήθηκε παρκέ τον Δεκέμβριο)
ΑΝΟΙΚΤΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΡΙΤΗ 7μμ για γεννηθέντες 1997-1998-1999.
Τηλ. Επικοινωνίας : 6972 133572, 6999 991314.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.