Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
harto11
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Don't shoot the wolves!!!!
harto11
Γειά σε όλους

Είμαι ο Κώστας Χαρτοματσίδης του ΝΑΟ.

Διαβάζω τόσο καιρό και είχα πει οτι δεν πρόκειται να ασχοληθώ και να απαντήσω σε σχόλια πικρόχολα που ΠΑΝΤΑ προέρχονταν από άτομα που απέτυχαν στην ομάδα μας είτε ως παίχτες είτε ως προπονητές ή από άλλους που θα ήθελαν πολύ να ανοίξουν κάποιες θέσεις για να χωθούν! Είτε θέλουν να το παραδεχτούν είτε όχι, αυτοί που γράφουν τα διάφορα θεωρούν τον Νεοπεντελικό ομάδα πρότυπο και πολύ θα ήθελαν να δουλέψουν ή να παραμείνουν σε αυτή.
Τώρα για κάποιους στο παρελθόν που έγραψαν για οικογένειες κλπ και δήλωναν φίλοι του Νεοπεντελικού αρκεί να πω οτι η φωτογραφία μου στο δελτίο μου είναι από το 1992. Άρα φίλος του ΝΑΟ και να τα βάζει με παίχτη 16 ετών συνεχούς παρουσίας στην ομάδα μου φαίνεται τουλάχιστον αστείο...Αυτά άρχισαν να ακούγονται μετά από την 6 αγωνιστική ( κάτι συνέβη τοτε??)....Πάντως για ότι συνέβη σίγουρα δεν φταίω μόνο εγώ,αλλά όλα τα παιδιά καθώς κάναμε 3 κακές ήττες και κάτι έπρεπε να αλλάξει.Ήταν αγωνιστικό το θέμα και όχι εξωαγωνιστικό όπως θέλουν κάποιοι ( icon_wave.gif ) να παρουσιάσουν για να πετάξουν την ευθύνη από πάνω τους.

Μετά τα χτεσινα post στις ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ που γράφτηκαν διάφορα για μένα μίλησα με τον Χρήστο τον Στράγκα ο οποίος ήθελε να ξεκαθαρίσει οτι δεν έχει καμία σχέση με ότι γράφτηκε. Κάτι που το γνώριζα ήδη γιατι ο Χρήστος συνηθίζει να λέει ότι θέλει να πει στα ίσια και όχι πισώπλατα όπως κάνουν πολλοί κρυμμένοι στα nicknames.
Δυστυχώς με βλέπουν σαν προέκταση της διοίκησης και την πληρώνω πάντα εγώ. Είναι ο εύκολος τρόπος...

Για το σκηνικό που είχε γίνει με τον Βασίλη τον Πουλάκο στον Αθηναικό 1ον του ζητησα συγνώμη και το λήξαμε το θέμα μεταξύ μας 2ον Ειδικά ο Βασίλης για όσους τον ξέρουν δεν υπήρχε περίπτωση να αδικήσει ή να ευνοήσει ΚΑΝΕΝΑΝ με αυτά που γράφει (εκτός και αν πείραξε τον FPLAYER που δεν έγραψε περισσότερα γι αυτόν.. evilmonkey.gif ).......Αλήθεια πώς ξέρεις τόσες λεπτομέρειες FPLAYER για το συμβάν??μήπως ήσουν στον πάγκο??? w00t.gif w00t.gif

Τέλοσπαντων.....απλά ήθελα να γραψω 2,3 πράγματα για αυτούς που κατα καιρούς γράφουν διάφορα για να μην μας περναν και για ηλίθιους και να ξέρουν οτι γνωρίζουμε πού αποσκοπούν και ποιοι είναι ή απο ποιούς επηρεάζονται.....


Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!
machinery
QUOTE(harto11 @ Jul 1 2008, 10:25 ) *
Γειά σε όλους

Είμαι ο Κώστας Χαρτοματσίδης του ΝΑΟ.

Διαβάζω τόσο καιρό και είχα πει οτι δεν πρόκειται να ασχοληθώ και να απαντήσω σε σχόλια πικρόχολα που ΠΑΝΤΑ προέρχονταν από άτομα που απέτυχαν στην ομάδα μας είτε ως παίχτες είτε ως προπονητές ή από άλλους που θα ήθελαν πολύ να ανοίξουν κάποιες θέσεις για να χωθούν! Είτε θέλουν να το παραδεχτούν είτε όχι, αυτοί που γράφουν τα διάφορα θεωρούν τον Νεοπεντελικό ομάδα πρότυπο και πολύ θα ήθελαν να δουλέψουν ή να παραμείνουν σε αυτή.
Τώρα για κάποιους στο παρελθόν που έγραψαν για οικογένειες κλπ και δήλωναν φίλοι του Νεοπεντελικού αρκεί να πω οτι η φωτογραφία μου στο δελτίο μου είναι από το 1992. Άρα φίλος του ΝΑΟ και να τα βάζει με παίχτη 16 ετών συνεχούς παρουσίας στην ομάδα μου φαίνεται τουλάχιστον αστείο...Αυτά άρχισαν να ακούγονται μετά από την 6 αγωνιστική ( κάτι συνέβη τοτε??)....Πάντως για ότι συνέβη σίγουρα δεν φταίω μόνο εγώ,αλλά όλα τα παιδιά καθώς κάναμε 3 κακές ήττες και κάτι έπρεπε να αλλάξει.Ήταν αγωνιστικό το θέμα και όχι εξωαγωνιστικό όπως θέλουν κάποιοι ( icon_wave.gif ) να παρουσιάσουν για να πετάξουν την ευθύνη από πάνω τους.

Μετά τα χτεσινα post στις ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ που γράφτηκαν διάφορα για μένα μίλησα με τον Χρήστο τον Στράγκα ο οποίος ήθελε να ξεκαθαρίσει οτι δεν έχει καμία σχέση με ότι γράφτηκε. Κάτι που το γνώριζα ήδη γιατι ο Χρήστος συνηθίζει να λέει ότι θέλει να πει στα ίσια και όχι πισώπλατα όπως κάνουν πολλοί κρυμμένοι στα nicknames.
Δυστυχώς με βλέπουν σαν προέκταση της διοίκησης και την πληρώνω πάντα εγώ. Είναι ο εύκολος τρόπος...

Για το σκηνικό που είχε γίνει με τον Βασίλη τον Πουλάκο στον Αθηναικό 1ον του ζητησα συγνώμη και το λήξαμε το θέμα μεταξύ μας 2ον Ειδικά ο Βασίλης για όσους τον ξέρουν δεν υπήρχε περίπτωση να αδικήσει ή να ευνοήσει ΚΑΝΕΝΑΝ με αυτά που γράφει (εκτός και αν πείραξε τον FPLAYER που δεν έγραψε περισσότερα γι αυτόν.. evilmonkey.gif ).......Αλήθεια πώς ξέρεις τόσες λεπτομέρειες FPLAYER για το συμβάν??μήπως ήσουν στον πάγκο??? w00t.gif w00t.gif

Τέλοσπαντων.....απλά ήθελα να γραψω 2,3 πράγματα για αυτούς που κατα καιρούς γράφουν διάφορα για να μην μας περναν και για ηλίθιους και να ξέρουν οτι γνωρίζουμε πού αποσκοπούν και ποιοι είναι ή απο ποιούς επηρεάζονται.....
Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!


Και λίγα είπες......
Είσαι ειλικρινής,ευθύς,σταράτος,άντρας πάνω απ'όλα και ένας από τους καλύτερους,πιο σταθερούς,πιο συνηδειτοποιημένους και πιο δουλεμένους παίχτες της πεντέλης....
Μπράβο αδελφέ μου για το ύφος και το ήθος σου!!!
Ξέρεις τι λένε στο χωριό μου???γιατί εγώ είμαι από χωριό...
Άλλος το τρώει και ζορίζεται και άλλος το τρώει και δροσίζεται........
Αυτοί που ζορίζονται είναι πικρόχολοι,μικροπρεπείς και κουβαλάνε αδικαιολόγητα κόμπλεξ...λες και θα δυσκολευτούν να βρούν νέα ομάδα......
Διαβάζω απόψεις από παλικάρια που όχι απλά ξέρουν basket αλλά είναι και πολύ καλοί και μεγάλοι παίχτες και πραγματικά απορώ........τόσο μικροί.....και πρώτος στόχος εννοείται τα δυό μας...Τεσπα...
Εσύ 1992 εγώ 1993...με κάτι πρόχειρους υπολογισμούς βγαίνει ένας μέσος όρος περίπου 15 χρονάκια από κοινού!!!
Ποιοί είπαμε ότι είναι κοντά στην ομάδα?????μισθοφόροι δήθεν φίλοι???πληρωτέοι με το μήνα??? 68.gif
Μπαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πάμε για τρελή σεζόν με το κεφάλι ψηλά και πολλά κιλά....
Και να μην ξεχνιόμαστε....είμαι ο Άκης ο Μάντζιος!
Τώρα Κώστα μου ας τα χώσουν εις διπλούν!!!!!!!!

Peace & Respect!
Saw Love 4 the Game!A Men's Game!

Λύκε λύκε είσαι εδώ???Φοράω τα jordanakia μου και σας κυνηγώ!!!!!!
Jabar
Από μια άποψη είναι καλό που άνοιξε το τοπικ για τον Νεοπεντελικό για να μην γεμίζουν όλα τα τοπικ με ερωτήσεις και απαντήσεις και γενικά θέματα που αφορούν τον ΝΑΟ.
Από την άλλη πρέπει όσοι γράψουν να ξέρουν ότι ισχύουν οι κανόνες που ισχύουν σε όλο το φόρουμ.
Προσωπικές υβριστικές αναφορές και επιθέσεις απαγορεύονται.Αντίθετα οποιαδήποτε άποψη εστω και αν δεν μας αρέσει επιτρέπεται.Μπορούμε να κρατάμε τις απόψεις μας ,εστω και αντίθετες χωρίς να πρέπει να πείσουμε η να δείρουμε τον άλλο.
Αυτά είναι γενικά για όλον το κόσμο .Τα γράφω γιατί οι προβλέψεις για ένα τέτοιο τόπικ δίνουν απόδοση 1,05 να γίνει Βιετνάμ.Δείξτε πολιτισμό και ότι είστε άνθρωποι που σέβεστε το διάλογο.
Billy 14 δεν περίμεναν οι δικοί σου να ξελασκάρει η δουλειά .
billy_14
QUOTE(Jabar @ Jul 1 2008, 16:27 ) *
Από μια άποψη είναι καλό που άνοιξε το τοπικ για τον Νεοπεντελικό για να μην γεμίζουν όλα τα τοπικ με ερωτήσεις και απαντήσεις και γενικά θέματα που αφορούν τον ΝΑΟ.
Από την άλλη πρέπει όσοι γράψουν να ξέρουν ότι ισχύουν οι κανόνες που ισχύουν σε όλο το φόρουμ.
Προσωπικές υβριστικές αναφορές και επιθέσεις απαγορεύονται.Αντίθετα οποιαδήποτε άποψη εστω και αν δεν μας αρέσει επιτρέπεται.Μπορούμε να κρατάμε τις απόψεις μας ,εστω και αντίθετες χωρίς να πρέπει να πείσουμε η να δείρουμε τον άλλο.
Αυτά είναι γενικά για όλον το κόσμο .Τα γράφω γιατί οι προβλέψεις για ένα τέτοιο τόπικ δίνουν απόδοση 1,05 να γίνει Βιετνάμ.Δείξτε πολιτισμό και ότι είστε άνθρωποι που σέβεστε το διάλογο.
Billy 14 δεν περίμεναν οι δικοί σου να ξελασκάρει η δουλειά .

Να ξελασκάρει τι βρε Καρίμ;
Ξέρεις τι έχουν ακούσει τ' αφτιά αυτών των παιδιών τόσα χρόνια;
Κάποια φορά θα τα πούμε από κοντά για να σου δώσω να καταλάβεις...
Πολιτισμό έχουμε... Δεν είμαστε όμως και άγιοι να μην απαντάμε σ' όποιον μας προκαλεί...
Jabar
QUOTE(billy_14 @ Jul 4 2008, 00:11 ) *
Να ξελασκάρει τι βρε Καρίμ;
Ξέρεις τι έχουν ακούσει τ' αφτιά αυτών των παιδιών τόσα χρόνια;
Κάποια φορά θα τα πούμε από κοντά για να σου δώσω να καταλάβεις...
Πολιτισμό έχουμε... Δεν είμαστε όμως και άγιοι να μην απαντάμε σ' όποιον μας προκαλεί...

Λέω πράγματι να ανοίξω ένα τόπικ για την ομάδα αλλά αυτό θα γίνει μετά από κάμποσες μέρες, αφού θα με... χάσετε για λίγο λόγω φόρτου εργασίας.
Είχες γράψει αυτό και το ξελασκάρει πήγαινε εκεί.Ετσι και αλλιώς σε πρόλαβαν τα παιδιά.Σαφώς και πρέπει να απαντάτε.Επίσης πιστεύω ότι οι ομάδες στις δικές μας κατηγορίες πρέπει να βασίζονται και σε δικά τους παιδιά.
Επίσης αυτονόητο είναι ότι είναι δικαίωμα όσων διοικούν να παίρνουν αποφάσεις που σε κάποιους δεν αρέσουν.
Στο κάτω -κάτω όλοι κρίνονται εκ του αποτελέσματος.Απλά όλοι μπορούν να διατυπώσουν τη γνώμη τους.
DORIAN
Πολυ καλη δουλεια γινεται απο τον Γυμναστη και στενο συνεργατη του coach Μιχαλη Γρυλιωνακη, Βαγγελη Τσουλια ,ο οποιος ακομη και τωρα που οι προπονησεις της ομαδας εχουν τελειωσει ασχολειται καθημερινα, με την εκγυμναση και την αποκατασταση καποιων παικτων . 41.gif
Γενικα ο Βαγγελης Τσουλιας εχει κερδισει με τις γνωσεις του ,την εκτιμηση και την εμπιστοσυνη ολων των παικτων, οι οποιοι πιστευουν οτι η παρουσια του θα ειναι καταλυτικη για την καλη πορεια της ομαδας αφου την περασμενη αγωνιστικη περιοδο οι τραυματισμοι ηταν πραγματικος εφιαλτης.
Το Γυμναστηριο του ΝΑΟ συμπληρωνεται με νεα οργανα ,ενω ετοιμαζεται απο οτι μαθαινω ενα συγχρονο Φυσιοθεραπευτηριο με δαπανες του τμηματος Μπασκετ του Συλλογου κατι που δειχνει την φιλοσοφια των ανθρωπων της Διοικησης. 41.gif
Καλη επιτυχια στον Ζαχαρια Βλαντη ,ο οποιος λιγο πριν απολυθει απο το Στρατο, υποβαλλεται σε αρθροσκοπηση, νομιζω την ερχομενη εβδομαδα.Τον περιμενουμε γρηγορα να ενισχυσει την ομαδα μας. 41.gif
Πολλους χαιρετισμους και στον παρεξηγημενο machinery, με την προτροπη να δειξει την αξια του για την ομαδα αλλα και τον εαυτο του. icon_wave.gif
a bullet for your head
QUOTE(DORIAN @ Jul 23 2008, 17:06 ) *
Πολυ καλη δουλεια γινεται απο τον Γυμναστη και στενο συνεργατη του coach Μιχαλη Γρυλιωνακη, Βαγγελη Τσουλια ,ο οποιος ακομη και τωρα που οι προπονησεις της ομαδας εχουν τελειωσει ασχολειται καθημερινα, με την εκγυμναση και την αποκατασταση καποιων παικτων . 41.gif .
Το Γυμναστηριο του ΝΑΟ συμπληρωνεται με νεα οργανα ,ενω ετοιμαζεται απο οτι μαθαινω ενα συγχρονο Φυσιοθεραπευτηριο με δαπανες του τμηματος Μπασκετ του Συλλογου κατι που δειχνει την φιλοσοφια των ανθρωπων της Διοικησης. 41.gif

Eιναι ορισμενα πραγματα οπου η ομαδα σου ειναι φαρος φωτεινος κ αν κ θα επρεπε,δεν νομιζω να αποτελεσετε παραδειγμα προς μιμηση για τις περισσοτερες ομαδες της κατηγοριας.Εσεις προχωρηστε προς την σωστη κατευθυνση κ κοιταξτε να διορθωσετε τα οποια λαθη εχετε εντοπισει,για να δημιουργησετε την δικη σας ''Μαγικη συνταγη''!
ADEKASTOS
QUOTE(DORIAN @ Jul 23 2008, 17:06 ) *
Πολυ καλη δουλεια γινεται απο τον Γυμναστη και στενο συνεργατη του coach Μιχαλη Γρυλιωνακη, Βαγγελη Τσουλια ,ο οποιος ακομη και τωρα που οι προπονησεις της ομαδας εχουν τελειωσει ασχολειται καθημερινα, με την εκγυμναση και την αποκατασταση καποιων παικτων . 41.gif
Γενικα ο Βαγγελης Τσουλιας εχει κερδισει με τις γνωσεις του ,την εκτιμηση και την εμπιστοσυνη ολων των παικτων, οι οποιοι πιστευουν οτι η παρουσια του θα ειναι καταλυτικη για την καλη πορεια της ομαδας αφου την περασμενη αγωνιστικη περιοδο οι τραυματισμοι ηταν πραγματικος εφιαλτης.
Το Γυμναστηριο του ΝΑΟ συμπληρωνεται με νεα οργανα ,ενω ετοιμαζεται απο οτι μαθαινω ενα συγχρονο Φυσιοθεραπευτηριο με δαπανες του τμηματος Μπασκετ του Συλλογου κατι που δειχνει την φιλοσοφια των ανθρωπων της Διοικησης. 41.gif
Καλη επιτυχια στον Ζαχαρια Βλαντη ,ο οποιος λιγο πριν απολυθει απο το Στρατο, υποβαλλεται σε αρθροσκοπηση, νομιζω την ερχομενη εβδομαδα.Τον περιμενουμε γρηγορα να ενισχυσει την ομαδα μας. 41.gif
Πολλους χαιρετισμους και στον παρεξηγημενο machinery, με την προτροπη να δειξει την αξια του για την ομαδα αλλα και τον εαυτο του. icon_wave.gif

Παρακολουθώ τα ποσταρίσματα ολων των μελών του φόρουμ και ποστάρω ελάχιστες φορές βλέπω οτι ολες οι αναφορές γίνονται για παίκτες και γιά προπονητές και για τίποτε αλλο και πραγματικά χάρηκα που εγινε μία εκτενής αναφορά για τον γυμναστή σας τον Βαγγέλη . Επειδή γνωρίζω οχι τον ιδιο αλλά την δουλειά του που εχει κάνει πρέπει να πώ οτι η Πεντέλη εκανε την καλλίτερη μεταγραφή και οτι θά βοηθήσει αφάνταστα την ομάδα και απο πλευράς φυσικής κατάστασης αλλά και στον ψυχολογικό τομέα.Ειναι πρός τιμήν σας που βγάζεται πρός τα εξω και την δουλειά που κάνουν αυτοί που βρίσκονται πίσω από την πρώτη γραμμή.
Γνώριζα επ'ισης οτι η Πεντέλη εχει Διοίκηση με οραμα και προοπτικές οικονομικά υγιείς, και οτι εχει ενα καταπληκτικό γυμναστήριο που ουτε ομάδες Α1 δεν διαθέτουνκαι ακούω οτι ετοιμάζεταικαι σύγχρονο φυσιοθεραπευτήριο μπράβο μπράβο μπράβο μακάρι να ακολουθήσουν και αλλοι το παράδειγμα της Πεντέλης αλλά αμφιβάλλω πολύ .Καλές διακοπές σε ολους .
DORIAN
Aποφασισμενος ειναι ο Μ.Γρυλιωνακης να δουλεψει με καποιους ταλαντουχους εφηβους του ΝΑΟ.
Αυτος ηταν αλλωστε και ο κυριωτερος λογος που ανελαβε και την εφηβικη ομαδα.
Στο χερι των παιδιων αυτων εναι να δουλεψουν για να αξιοποιησουν το ταλεντο τους.
Πουλακακης,Παπαδημας,Ζερβολεας και ισως ο παις Καρκανιδης θα συμμετεχουν στις προπονησεις της ανδρικης ομαδας.
Απο την καλη περυσινη εφηβικη ομαδα ο Μπεκας θα αγωνιζεται στα ΣΠΑΤΑ ενω ο Μπερτσατος μαλλον στο ΨΥΧΙΚΟ.
DORIAN
Συνεχιζεται με διπλες προπονησεις πρωι και απογευμα η προετοιμασια του ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ.
Τις τελευταιες ημερες απεχουν οι Μαντζιος και Μανιατης που ταλαιπωρουνται απο ιωσεις.
Κατα τα αλλα επικρατει μεγαλη αισιοδοξια για μια πολυ καλη πορεια στην νεα αγωνιστικη περιοδο.
Μια ακομη προσθηκη στο ροστερ της ομαδας ειναι ετοιμοι να κανουν οι διοικουντες και οπως ολα δειχνουν προκειται για παικτη που μεχρι περυσι αγωνιζονταν στην Α1 ειναι διεθνης καιεχει πολλους τιτλους και δια κρισεις.Μονο προβλημα η αποθσια του παικτη απο τις περισσοτερες προπονησεις της εβδομαδας λογω επαγγελματικων του υποχρεωσεων σε αλλη πολη.
Ηπληροφορια ειναι απο πολυ εγκυρη πηγη.
zigolo7
Που έπαιζε αυτος ο παίκτης και τι θέση παίζει???
DORIAN
QUOTE(zigolo7 @ Aug 27 2008, 13:56 ) *
Που έπαιζε αυτος ο παίκτης και τι θέση παίζει???


Θεση 1-2 στην Α1 οτι θελεις στην Α ΕΣΚΑ
Δυστυχως δεν μπορω να πω περισσοτερα γιατι θα εκθεσω την πηγη μου.
Αν ολα πανε καλα πιστευω να εχω την χαρα να το ανακοινωσω πρωτος. smile.gif
terastios
QUOTE(DORIAN @ Aug 27 2008, 14:29 ) *
Θεση 1-2 στην Α1 οτι θελεις στην Α ΕΣΚΑ
Δυστυχως δεν μπορω να πω περισσοτερα γιατι θα εκθεσω την πηγη μου.
Αν ολα πανε καλα πιστευω να εχω την χαρα να το ανακοινωσω πρωτος. smile.gif


Μήπως ο ενδιαφερόμενος είναι στη Θεσσαλονίκη ???
Peritri
Μπουντούρης! icon_drunk.gif
terastios
QUOTE(Peritri @ Aug 28 2008, 00:16 ) *
Μπουντούρης! icon_drunk.gif

μέσα είσαι
loufer
QUOTE(terastios @ Aug 28 2008, 13:29 ) *
μέσα είσαι


Επειδή έχουμε κλείσει και φιλικό μαζί σε 2-3 εβδομάδες, θα πάρω ένα τηλέφωνο το Νικολάκη να του πω ότι τον περιμένουν κάτι φιλαράκια του από το Γέρακα...ξέρει αυτός...
DORIAN
QUOTE(loufer @ Aug 28 2008, 13:34 ) *
Επειδή έχουμε κλείσει και φιλικό μαζί σε 2-3 εβδομάδες, θα πάρω ένα τηλέφωνο το Νικολάκη να του πω ότι τον περιμένουν κάτι φιλαράκια του από το Γέρακα...ξέρει αυτός...


Αγαπητε loufer αν καταλαβα καλα παιζεις στον ΓΕΡΑΚΑ αλλα δεν εχω δει στο προγραμμα φιλικων του ΝΑΟ αγωνα με την ομαδα σου μηπως κανεις λαθος?
Σε οτι αφορα τον Μπουντουρη, ο ανθρωπος εχει ηδη μετακομισει στην Θεσσαλονικη και ουσιαστικα διοικει τον
ΠΑΟΚ , οποτε το ΚΟΥΙΖ εξακολουθει να ισχυει. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
loufer
smile.gif
loufer
QUOTE(DORIAN @ Aug 28 2008, 15:05 ) *
Αγαπητε loufer αν καταλαβα καλα παιζεις στον ΓΕΡΑΚΑ αλλα δεν εχω δει στο προγραμμα φιλικων του ΝΑΟ αγωνα με την ομαδα σου μηπως κανεις λαθος?
Σε οτι αφορα τον Μπουντουρη, ο ανθρωπος εχει ηδη μετακομισει στην Θεσσαλονικη και ουσιαστικα διοικει τον
ΠΑΟΚ , οποτε το ΚΟΥΙΖ εξακολουθει να ισχυει. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


Ήταν προς επιβεβαίωση από τον κόουτς Σκαρλάτο, μας είχε πει οτί κατά μεγάλο ποσοστό θα παίζαμε...Τώρα προφανώς εσύ θα ξέρεις καλύτερα από εμένα...
Ο Μπουντούρης έκανε κάποιες προπονήσεις μαζί μας φέτος, όπως και πέρσι, γνωρίζω τις αυξημένες υποχρεώσεις του πλέον... Θα είναι πάντως βόμβα μεγατόνων ένας τέτοιος παίκτης να παίξει στην ΕΣΚΑ...Ίδωμεν
DORIAN
QUOTE(loufer @ Aug 28 2008, 15:20 ) *
Ήταν προς επιβεβαίωση από τον κόουτς Σκαρλάτο, μας είχε πει οτί κατά μεγάλο ποσοστό θα παίζαμε...Τώρα προφανώς εσύ θα ξέρεις καλύτερα από εμένα...
Ο Μπουντούρης έκανε κάποιες προπονήσεις μαζί μας φέτος, όπως και πέρσι, γνωρίζω τις αυξημένες υποχρεώσεις του πλέον... Θα είναι πάντως βόμβα μεγατόνων ένας τέτοιος παίκτης να παίξει στην ΕΣΚΑ...Ίδωμεν


Πρωτα απο ολα θα ηταν μια πολυ μεγαλη τιμη αλλα τετοια θαυματα δεν γινονται ..........Δυστυχως .
Αλλα και ο παικτης που πιθανοτατα θα αγωνισθει με τον ΝΑΟ θα ειναι πολυ μεγαλη διαφορα .
Ομως ας περιμενουμε λιγο γιατι μαθαινω,οτι παρα τις πιεσεις της Διοικησης, ο coach δεν θελει παικτη που δεν θα κανει προπονησεις.
για το φιλικο ισως να ορισθηκε μεταξυ των προπονητων ετος προγραμματος.
DORIAN
Tι γινεται με το τουρνουα Δ.ΤΟΥΝΤΑΣ θα γινει φετος ?
DORIAN
Φιλικο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 81-56.
alexas10
φιλε μπορεις να μας πεισ 2-3 πραγματα για την ολυμπιαδα αν ησουν παρων
DORIAN
QUOTE(alexas10 @ Sep 19 2008, 01:39 ) *
φιλε μπορεις να μας πεισ 2-3 πραγματα για την ολυμπιαδα αν ησουν παρων


Δυστυχως δεν ημουν στο παιχνιδι.
akrida15
"O ΠΑΠΑΓΟΥ προκρινεται μαλλον ευκολα ,αφου ο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ θα κατεβασει ομαδα με τεσσερεις ανδρες
και οκτω εφηβους αφου δινει μεγαλυτερη σημασια στο τουρνουα που διοργανωνει καθε χρονο και αφου ο ΠΑΠΑΓΟΥ δεν δεχθηκε να τον τον διευκολυνει με την ημερομηνια διεξαγωγης του αγωνα κυπελου,24/9 το κυπελο 26,27,28/9 το τουρνουα"
?????????????????????????????????????????????????????????????
digital
77.gif Σε λίγες μέρες ξεκινάει το πρωτάθλημα και θα ηθελα να ευχυθώ καλή αγωνιστική χρονιά χωρίς τραυματισμούς .Ειμαι βέβαιος οτι φέτος θα χαρούμε ομορφο μπάσκετ απο την ομάδα μας και οι στόχοι μας τόσο της διοίκησης αλλά και των παικτών θα ευοδοθούν.Η ανδρική ομάδα δεν εχει να κάνει τίποτε περισσότερο απο το να ακολουθήσει το παράδειγμα των παίδων εφήβων που σε τρείς αγώνες εχουν τρείς νίκες και αυτή την κυριακή (16,00 το παιδικό 17,15 το εφηβικό)στο γήπεδο μας θα κάνουμε το 4χ4 .
και δεν ειναι μόνο οι νίκες αλλά και το ομορφο και γρηγορο μπάσκκετ που παίζουν,με ανεξάντλητα αποθέματα δυνάμεων που οι αντίπαλοι δεν μπορούν να τους παρακολουθήσουν. 77.gif 77.gif 77.gif
Και φίλε Dorian αυτήν την χρονιά θα πρέπει να αποκαλυφθείς εισαι απο οτι βλέπω οπαδός της ομάδας μας και πολύ καλα ενημερωμένος αρα εισαι κοντά στην διοίκηση πρόσεξε μόνο να αποφευγεις ατοπήματα και παραπληροφόρηση.
DORIAN
QUOTE(digital @ Oct 3 2008, 11:19 ) *
77.gif Σε λίγες μέρες ξεκινάει το πρωτάθλημα και θα ηθελα να ευχυθώ καλή αγωνιστική χρονιά χωρίς τραυματισμούς .Ειμαι βέβαιος οτι φέτος θα χαρούμε ομορφο μπάσκετ απο την ομάδα μας και οι στόχοι μας τόσο της διοίκησης αλλά και των παικτών θα ευοδοθούν.Η ανδρική ομάδα δεν εχει να κάνει τίποτε περισσότερο απο το να ακολουθήσει το παράδειγμα των παίδων εφήβων που σε τρείς αγώνες εχουν τρείς νίκες και αυτή την κυριακή (16,00 το παιδικό 17,15 το εφηβικό)στο γήπεδο μας θα κάνουμε το 4χ4 .
και δεν ειναι μόνο οι νίκες αλλά και το ομορφο και γρηγορο μπάσκκετ που παίζουν,με ανεξάντλητα αποθέματα δυνάμεων που οι αντίπαλοι δεν μπορούν να τους παρακολουθήσουν. 77.gif 77.gif 77.gif
Και φίλε Dorian αυτήν την χρονιά θα πρέπει να αποκαλυφθείς εισαι απο οτι βλέπω οπαδός της ομάδας μας και πολύ καλα ενημερωμένος αρα εισαι κοντά στην διοίκηση πρόσεξε μόνο να αποφευγεις ατοπήματα και παραπληροφόρηση.


ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ εδω γελαμε 69.gif 69.gif 69.gif
peace
QUOTE(DORIAN @ Oct 6 2008, 13:38 ) *
ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ εδω γελαμε 69.gif 69.gif 69.gif


Εδώ γελάμε με το 4 στα 4 ή με τις αβάσιμες πληροφορίες που γράφεις κατά καιρούς σε δημόσια θέα....εεε???? 68.gif
peace
Ο φίλος DORIAN εχει να μας πεί τίποτα με το 10χ10 των επίσημων παιχνιδιών του ΝΑΟ 4 παιδικό 4 εφηβικό 2 το ανδρικό(Παπάγου κύπελο +ΕΦΟΑ) smiley.gif smiley.gif icon_wave.gif icon_wave.gif shot.gif shot.gif
peace
Δεν μπορω να καταλάβω γιατί σιώπησε ο DORIAN και ανυσυχώ πολύ μήπως ετοιμάζει καμία super εκπληξη.Εκτός και αν το εχει ρίξει εξω λόγω καταστάσεων και συγκυριών .
Πάντως ομολογώ οτι αν δεν δώ τα ποσταρίσματα του δεν παει καλά η μέρα .
Αληθευει οτι το εχεις ρίξει στην γυμναστική με τα νέα οργανα του γυμναστηρίου σας .
Αυτά για σήμερα θα επανέλθω .
DORIAN
QUOTE(peace @ Oct 9 2008, 17:30 ) *
Δεν μπορω να καταλάβω γιατί σιώπησε ο DORIAN και ανυσυχώ πολύ μήπως ετοιμάζει καμία super εκπληξη.Εκτός και αν το εχει ρίξει εξω λόγω καταστάσεων και συγκυριών .
Πάντως ομολογώ οτι αν δεν δώ τα ποσταρίσματα του δεν παει καλά η μέρα .
Αληθευει οτι το εχεις ρίξει στην γυμναστική με τα νέα οργανα του γυμναστηρίου σας .
Αυτά για σήμερα θα επανέλθω .


Δεν καταλαβαινω για ποιες συγκυριες και καταστασεις μιλας .
Για super εκπληξη δεν γνωριζω, αλλα νομιζω οτι οι μεταγραφες δεν τελειωσαν ακομη για τον ΝΑΟ.
Εσυ που εισαι πιο κοντα στην Διοικηση δεν ρωτας τον κολητο σου, να βγαλουμε καμμια ειδηση? icon_wave.gif
Δεν μου ειπες αν σου αρεσε η ομαδα στον πρωτο αγωνα. Περιμενω σχολια.
dion
icon_wave.gif
peace
QUOTE(DORIAN @ Oct 10 2008, 14:11 ) *
Δεν καταλαβαινω για ποιες συγκυριες και καταστασεις μιλας .
Για super εκπληξη δεν γνωριζω, αλλα νομιζω οτι οι μεταγραφες δεν τελειωσαν ακομη για τον ΝΑΟ.
Εσυ που εισαι πιο κοντα στην Διοικηση δεν ρωτας τον κολητο σου, να βγαλουμε καμμια ειδηση? icon_wave.gif
Δεν μου ειπες αν σου αρεσε η ομαδα στον πρωτο αγωνα. Περιμενω σχολια.


Θα απαντήσω στο δευτερο ερώτημα σου γιατί για το πρώτο εχεις πολλά χρονικά κενά αδικαιολόγητα.
Στό πρώτο ημίχρονο δεν μου αρεσε αλλά στο δευτερο ηταν αρκετά καλή για πρεμιέρα πιστευω οτι στον αγώνα με τηνΕΦΟΑ η ομάδα επιασε το 50% των δυνατοτήτων της ,περιμένω να δω καλό μπάσκετ και ποιοτικό απο αυτήν την ομάδα ,αν μας αφήσουν βέβαια οι στελλαδες με τα φρου φρου τους.
Την δευτέρα περιμένω πολύ κόσμο στο γήπεδο και ελπίζω να εισαι και εαν θέλεις ελα να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε αποψεις,Εγώ στον αγώνα θα ειμαι στηνπρώτη σειρά και θα κάθομαι με το σκυλάκη μου.
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
peace
Συγχαρητήρια στην ομάδα και στο προπονητικό τημ για την νίκη τους και περαστικά στον Παναγιωτόπουλο απο τον τραυματισμό του.Μια δύσκολη νίκη που κυριάρχησε το πάθος και η διάθεση για την νίκη ,στοιχεία που δείχνουν στόφα καλής ομάδας. .Λάμπρο πρέπει να ξεσκουριάσης τα πιστόλια σου σιγά-σιγά με υπομονη και χωρίς αγχος τις πιστολιές σου πέρυσι τις ακούγαμε απο την Κηφισσιά στην Πεντέλη ,φέτος θα πρέπει να ακούγονται απο την Πεντέλη στην Κηφισσιά.
peace
Ερχεται σαββατοκύριακο(2 μερες ξεκούρασης και μπασκετικής αποτοξίνωσης) και την δευτέρα ενα δύσκολο παιχνίδι για την ομάδα μας.Παιδιά cool δεν υπάρχει πρόβλημα ειτε κερδίσουμε ειτε χάσουμε ενας αγώνας απο τους 30 ειναι και τίποτε περισσότερο αλλωστε εχουμε καλλίτερη ομάδα και θα πάμε να ευχαριστηθούμε το παιχνιδάκι και οτι βγεί .μην αντιδράτε στα σφυρίγματα των διαιτητών ανθρωποι ειναι και λάθη θα κάνουν ελπίζω οχι μόνο απο την μία πλευρά,εσεις θα πρεπει να εχετε την προσοχή σας και την αυτοσυγκέντρωση σας μέσα στίς τέσσερις γραμμες στην μπάλα και στο ταμπλό με το καλάθι και τίποτα παραπάνω,Ειμαστε ομάδα το κλίμα στην ομάδα μας φανταστικό Λάμπρο μην σε παίρνει απο κάτω σε πιστευουμε και θα ελθει και η ωρα που θα τα βάζεις κατά ριπάς,και για τον DORIAN ελπίζω να σε δώ στο γήπεδο θα ειμαι πάλι με το σκυλάκι μου στην πρώτη γραμμή.
DORIAN
QUOTE(peace @ Oct 17 2008, 12:01 ) *
Ερχεται σαββατοκύριακο(2 μερες ξεκούρασης και μπασκετικής αποτοξίνωσης) και την δευτέρα ενα δύσκολο παιχνίδι για την ομάδα μας.Παιδιά cool δεν υπάρχει πρόβλημα ειτε κερδίσουμε ειτε χάσουμε ενας αγώνας απο τους 30 ειναι και τίποτε περισσότερο αλλωστε εχουμε καλλίτερη ομάδα και θα πάμε να ευχαριστηθούμε το παιχνιδάκι και οτι βγεί .μην αντιδράτε στα σφυρίγματα των διαιτητών ανθρωποι ειναι και λάθη θα κάνουν ελπίζω οχι μόνο απο την μία πλευρά,εσεις θα πρεπει να εχετε την προσοχή σας και την αυτοσυγκέντρωση σας μέσα στίς τέσσερις γραμμες στην μπάλα και στο ταμπλό με το καλάθι και τίποτα παραπάνω,Ειμαστε ομάδα το κλίμα στην ομάδα μας φανταστικό Λάμπρο μην σε παίρνει απο κάτω σε πιστευουμε και θα ελθει και η ωρα που θα τα βάζεις κατά ριπάς,και για τον DORIAN ελπίζω να σε δώ στο γήπεδο θα ειμαι πάλι με το σκυλάκι μου στην πρώτη γραμμή.


Αμαν αυτο το σκυλακι το φοβαμαι
digital
QUOTE(DORIAN @ Oct 20 2008, 15:21 ) *
Αμαν αυτο το σκυλακι το φοβαμαι

Φίλε DORIAN το σκυλάκι να το προσέχεις γιατί δαγκώνει και οχι μόνο δαγκώνει αλλά .......... αμα βρεί πάντως χάρηκα που σε γνώρισα αλλά σε ειδα να εχεις ανεβασμένη την πίεσή σου ,πιστεύω οτι ηταν λόγω της κρισημότητας του αγώνα.
Πές μου που παίζεται μεθάυριο και προσέχετε την διαιτησία γιατί απότι ειδα παρα λίγο να γίνει σφαγή απο τον παπαδημητρίου και να χάσετε ενα καταδικό σας παιχνίδι,επρεπε να το κερδίσετε με 20 και πλέον πόντους. smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
smiley.gif
peace
QUOTE(digital @ Nov 5 2008, 15:57 ) *
Φίλε DORIAN το σκυλάκι να το προσέχεις γιατί δαγκώνει και οχι μόνο δαγκώνει αλλά .......... αμα βρεί πάντως χάρηκα που σε γνώρισα αλλά σε ειδα να εχεις ανεβασμένη την πίεσή σου ,πιστεύω οτι ηταν λόγω της κρισημότητας του αγώνα.
Πές μου που παίζεται μεθάυριο και προσέχετε την διαιτησία γιατί απότι ειδα παρα λίγο να γίνει σφαγή απο τον παπαδημητρίου και να χάσετε ενα καταδικό σας παιχνίδι,επρεπε να το κερδίσετε με 20 και πλέον πόντους. smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
smiley.gif


Σκυλάκι ή λυκάκι??????

Who let the dogs out???????????? smiley.gif
DORIAN
ΣΚΑΡΙ ΟΕΟ ΣΚΑΡΙ ΟΕΟ ΟΕΟ ΣΚΑΡΙ ΟΕΟ ΣΚΑΡΙ ΟΕΟ ΟΕΟ
peace
QUOTE (DORIAN @ Jan 22 2009, 15:59 ) *
ΣΚΑΡΙ ΟΕΟ ΣΚΑΡΙ ΟΕΟ ΟΕΟ ΣΚΑΡΙ ΟΕΟ ΣΚΑΡΙ ΟΕΟ ΟΕΟ

Έχεις τρελαθεί φίλε Dorian ε??? smiley.gif
gorilakos
Ετσι Dorian πεστα....Πως τα βλεπεις τα πραγματα?
bball.gif
Χρήστος
bball.gif
neopen32
Πλησιάζει το τέλος της αγωνιστικής περιόδου, τη Δευτέρα με τον Απόλλωνα που σώθηκε, και πρέπει να προχωρήσουμε σε ένα απολογισμό για την ομάδα μας που συνολικά είχε το καλύτερο υλικό που είχε ποτέ αλλά δεν κατάφερε να ανέβει. (Στο κύπελλο η λειψανδρία και κυρίως η έλλειψη του Κορβιγκτον επέτρεψε στο Ζωγράφου να φύγει νικητής με 64-62)
gorilakos
QUOTE(neopen32 @ May 20 2009, 11:55 ) *
Πλησιάζει το τέλος της αγωνιστικής περιόδου, τη Δευτέρα με τον Απόλλωνα που σώθηκε, και πρέπει να προχωρήσουμε σε ένα απολογισμό για την ομάδα μας που συνολικά είχε το καλύτερο υλικό που είχε ποτέ αλλά δεν κατάφερε να ανέβει. (Στο κύπελλο η λειψανδρία και κυρίως η έλλειψη του Κορβιγκτον επέτρεψε στο Ζωγράφου να φύγει νικητής με 64-62)

ποια λειψανδρια.....αλλα ειναι.....
terastios
QUOTE(gorilakos @ May 21 2009, 15:13 ) *
ποια λειψανδρια.....αλλα ειναι.....


για πες μας περισσότερα, δείχνεις να ξέρεις κάτι !!!!! rolleyes.gif
gorilakos
QUOTE(terastios @ May 26 2009, 17:22 ) *
για πες μας περισσότερα, δείχνεις να ξέρεις κάτι !!!!! rolleyes.gif

smiley.gif smiley.gif smiley.gif guns.gif guns.gif shot.gif shot.gif
terastios
QUOTE(gorilakos @ May 26 2009, 18:26 ) *
smiley.gif smiley.gif smiley.gif guns.gif guns.gif shot.gif shot.gif


Νομίζω ότι δεν θα μπορούσες να τοποθετηθείς καλύτερα icon_wave.gif
gorilakos
QUOTE(terastios @ May 27 2009, 09:43 ) *
Νομίζω ότι δεν θα μπορούσες να τοποθετηθείς καλύτερα icon_wave.gif

χαχαχα... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif ωραιος!!
DORIAN
QUOTE(gorilakos @ May 21 2009, 16:13 ) *
ποια λειψανδρια.....αλλα ειναι.....


Σε καθε περιπτωση οι παικτες οφειλουν να παιζουν για να κερδιζουν αλλοιως αποδεικνυουν οτι η παρουσια τους εχει ενα και μοναδικο λογο . 68.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.