Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πώς μας μάθατε?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4
vastravoud
QUOTE(SoKRaM @ Oct 14 2011, 15:58 ) *
Εψαχνα μια τσοντα και βρηκα ενα τοπικ για τους Καβαλιερς ... δε θυμαμαι και πολυ καλα


Χωρίς να θέλω να γίνω αδιάκριτος, αναρωτιέμαι ειλικρινά ποιός όρος αναζήτησης ήταν αυτός που σε έφερε εδώ tongue.gif
LFO
QUOTE(vastravoud @ Oct 15 2011, 18:18 ) *
Χωρίς να θέλω να γίνω αδιάκριτος, αναρωτιέμαι ειλικρινά ποιός όρος αναζήτησης ήταν αυτός που σε έφερε εδώ tongue.gif


εγραψε "τσοντα" και τον εβγαλε εδω


Εγω παντως το εμαθα από την κουμπάρα μου, ειναι αρκετα χρονια μελος....Το συζήταγε με την γυναικα μου..."στο basketforum αυτο, στο basketforum γραψανε για την ταδε παικτρια, μπλα μπλα μπλα μπλα....". Ε, καποια στιγμη λεω τι στο διαολο ειναι αυτο το basketforum!! Θα το τσεκάρω! Και το τσεκαρα ο μλκς...
morfi
QUOTE(LFO @ Oct 27 2011, 09:48 ) *
εγραψε "τσοντα" και τον εβγαλε εδω


Εγω παντως το εμαθα από την κουμπάρα μου, ειναι αρκετα χρονια μελος....Το συζήταγε με την γυναικα μου..."στο basketforum αυτο, στο basketforum γραψανε για την ταδε παικτρια, μπλα μπλα μπλα μπλα....". Ε, καποια στιγμη λεω τι στο διαολο ειναι αυτο το basketforum!! Θα το τσεκάρω! Και το τσεκαρα ο μλκς...

Τώρα θέλω να γράψω μία ατάκα, πολύ πετυχημένη, αλλά πιστεύω ότι θα παρεξηγηθεί πόσο μάλλον που είμαι μοντ, οπότε το αφήνω. smile.gif
petrovic
QUOTE(morfi @ Oct 28 2011, 12:40 ) *
Τώρα θέλω να γράψω μία ατάκα, πολύ πετυχημένη, αλλά πιστεύω ότι θα παρεξηγηθεί πόσο μάλλον που είμαι μοντ, οπότε το αφήνω. smile.gif



ρίξτηνα , μην κολλάς...

ήταν ωραίες εκείνες οι μέρες με τον colonel... τι να κάνει αυτή η ψυχή;
morfi
QUOTE(petrovic @ Oct 28 2011, 14:48 ) *
ρίξτηνα , μην κολλάς...

Ένα από τα άσχημα του να είσαι μοντ. Πρέπει να κρατήσεις τις ισσοροπίες. rolleyes.gif

QUOTE(petrovic @ Oct 28 2011, 14:48 ) *
ήταν ωραίες εκείνες οι μέρες με τον colonel... τι να κάνει αυτή η ψυχή;

Έχει σχέση με εμένα αυτό; Αν ναι, μου θυμίζεις γιατί δεν θυμάμαι κάτι...
petrovic
όχι τι σχέση να έχει με σένα; απλά ο colonel είχε φτιάξει τις λίστες και είχε στήσει όλο το σκηνικό με τα mature . πολυ γελιο...
morfi
QUOTE(petrovic @ Oct 28 2011, 14:56 ) *
όχι τι σχέση να έχει με σένα; απλά ο colonel είχε φτιάξει τις λίστες και είχε στήσει όλο το σκηνικό με τα mature . πολυ γελιο...

Α ωραία, γιατί νόμιζα ότι εννοούσες κάτι άσχημο και είμαι ευαίσθητο παλικάρι.
damian
QUOTE (morfi @ Oct 28 2011, 13:40 ) *
Τώρα θέλω να γράψω μία ατάκα, πολύ πετυχημένη, αλλά πιστεύω ότι θα παρεξηγηθεί πόσο μάλλον που είμαι μοντ, οπότε το αφήνω. smile.gif


Έλα μάλλον θες να πείς ο κουμπάρος τη κουμπάρα.....3 φορές....
Jo7
Εγώ σας ανακάλυψα μέσα στην απελπισία μου να ρωτήσω για ομάδα κτλ μπας και δω άσπρη μέρα και τσουπ, να το google με έβγαλε ασπροπρόσωπη!! biggrin.gif
vla27
Απο google. Εψαχνα στα ελληνικα για ΝΒΑ (κανενα site-blog κλπ) και basket γενικοτερα!
depon_13
Απο google και γω ψαχνωντας φορουμ, μπλογκ που να εχουν νεα για τις κατηγοριες της εσκα .
yorgos
Εγώ έκανα συνέχεια αναφορές σε μπασκετοθέματα σε άλλο φόρουμ, μέχρι που μου είπαν "ρε φίλε, για το basketforum μας πέρασες εδώ πέρα;" και είδα το φως το αληθινό.
mephisto22
Πριν μερικα χρονια--οταν ψαχνομουν περι των μπασκετικων θεματων--αναζητουσα σελιδες στο διαδικτυο που να ειναι αφιερωμενες στο μπασκετ.Σκεφτηκα λοιπον, πως καποιο μπασκετικο φορουμ πρεπει να υπαρχει και στο στο ελληνοφωνο ιντερνετ.Ειπα λοιπον να πατησω στον γουγλη τη λεξη basketforum, να δω τι θα μου βγαλει--και με οδηγησε στον παροντα ιστοτοπο.So simple biggrin.gif
επαθα λαστιχο
Με παρέσυραν γιατί ήμουν νεαρός,άπειρος και πειθήνιος.Μου είπαν "χαλάρωσε,δεν θα κολλήσεις με ένα ποστ" και εγώ τους πίστεψα....Μακάρι να είχα το ψυχικό σθένος τότε να πω απλώς ΟΧΙ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.