Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πώς μας μάθατε?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4
morfi
Θα φέρει χορεύτριες... wink.gif
captain charisma
καλυτερα να φερει τις μαζορετες των λεικερς μιας και ολες ειναι γκομεναρες..οχι απλες χορευτριες...
nikolas12
Καλα και στον υπολογιστη πως θα τις χωσει;Σκεφτεται κανεις;Αλλα μην ξεφευγουμε απο το θεμα!
beiman123
google
jim_aris
QUOTE(beiman123 @ Feb 13 2008, 15:32 ) *
google
http://www.basketforum.gr/forum/:clap:
41.gif
Γειά σας παιδιά. Και εγώ απο το Google σας βρήκα
Weekendman
Δεν θα πώ και εγώ τίποτα καινούργιο ,και εγώ απο το Google σας βρήκα ψάχνωτας για μπασκετικό φόρουμ.
LynnGreer11
Απο το google ψαχνωντας μπασκετικο forum. icon_wave.gif
www.red-white.gr
Όπως και οι προπληκτρολογήσαντες,ετσι και εγώ...

Έψαχνα κάτι άκυρο (οπαδικό game)και έπεσα σε εσάς.... biggrin.gif
Red or dead
Κατά τύχη και γω,κάτι άλλο έψαχνα στο google και βρέθηκα εδώ.Κάλλιο αργά παρά ποτέ όμως καθώς από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω μέχρι τώρα φαίνεται πως άξιζε τον κόπο η εγγραφή! smile.gif
SlobodaN
Aπλά πληκτρολόγησα Basket_Forum 69.gif
a bullet for your head
Δωροδοκησα καποιον προκειμενου να μου δωσει την ''πληροφορια''..μιας κ παρακολουθω τις κινησεις καποιου μελους.. cool.gif ..Πλακα κανω.. smiley.gif ..ολως τυχαιως..μιας κ εψαχνα ενα μπασκετικο φορουμ.. blove.gif
j-kidd13
Σας μάθαμε ψάχνοντας μπασκετικό φόρουμ στο google.......
kaukasios
το ιδιο και εγω σας εμαθα ψαχνοντας μπασκετικο φορουμ στο google
stefan

Εγω σας εμαθα απο φιλο που του το ειπε φιλος... biggrin.gif
benchwarmer
Εγω δεν θυμαμαι unsure.gif unsure.gif

Υποθετω ψαχνοντας κατι στο google...
panagiotisTheDream
Έψαχνα στο google κάτι για τον Κουφό και έπεσα πάνω σας...... cool.gif
benchwarmer
QUOTE(panagiotisTheDream @ Dec 7 2008, 21:11 ) *
Έψαχνα στο google κάτι για τον Κουφό και έπεσα πάνω σας...... cool.gif


... και Κουφάθηκες smiley.gif
asero
Και εγω απο το google.Ειχα πατησει αναζητηση για τον παπαλουκα και σας βρηκα smiley.gif
JohnStockton
Καλησπεραααα....Καλως σας βρηκα....Βασικα γνωριζω εδω και καιρο την υπρξη του συγκεκριμενου forum απο φιλους ε και πειτελους πηρα την αποφαση να εγγραφω και γω
X-NEC
Εγώ σας έμαθα από post του dizzy_fingers (να ναι καλά το παιδί! biggrin.gif) στο Buzzer beater.
giannis23
Απο Google.gr.
мя лiTнoидS
εγω απαντησα αλλιως ... ασχολοντας με basket και παζοντας καμενα τα τελευταια 3 χρονια εψαχνα ενα μερος με εμπειρους να μιλαω γι αυτο ... ετσι αρχησα να δοκιμαζο διαφορα site , γιατι ηξερα πωσ θα ειναι ευκολο ... βαζοντας αρχικα www.basket.gr καταλαβα πωσ ειναι της opap ... επειτα δοκιμασα www.forumbasket.gr αλλα τιποτα ... μετα γραφοντας www.basketforum.gr ανακαλυψα αφτο το εξαιρετικο φορουμ ... κανοντασ τι πρωτη εγγραφη εφαγα ban για πολλαπλα post...μετα ειχα σταματησει να βαινω διοτι ειχα νευριασει (ειμουν μικροτερος biggrin.gif) ... τορα πια καταλαβαινοντας της βλακειες μου αποφασησα να ξαναμπω biggrin.gif και εχω βρει την καλητερα οnline παρεα! smiley.gif

P.S. sorry για τα πολλα ορθογραφικα .. εχο συνηθισει greeklish και γραφω γρηγορα .. και βαριωμουν να χρησημοποιησω ΑΥΤΟ biggrin.gif
virgin13
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 22 2006, 00:53 ) *
Χαίρομαι που σου κάνουμε dry.gif.


εγω εψαχνα για φορουμ στο google και επεσα επανω εδω.ευτχως δηλαδη
CAMPEON
Απο το google εντελως τυχαια. Αλλο εψαχνα και βρηκα το φορουμ!!!! smiley.gif
sourdian
Γεια σας. Ανακαλυψα το basketforum εντελως τυχαια, ψαχνοντας για καποια στατιστικα στο google.
a.n.r00u *n-e*
εγώ σας ανακάλυψα απο μια φίλη μου.. και απο τότε δεν ξεκολλάω με τίποτα....tongue.gif
OnLy_PAS-AthEnS
google.gr εγραψα basketforums γιατι εψαχνα φορουμ και ωγηκε πρωτο στην αναζητηση,...,ΤΕΛΕΙΑ!!
Gravedigger
QUOTE (giannis23 @ Mar 11 2009, 19:29 ) *
Απο Google.gr.



QUOTE (virgin13 @ Jun 6 2009, 10:45 ) *
εγω εψαχνα για φορουμ στο google και επεσα επανω εδω.ευτχως δηλαδη



QUOTE (CAMPEON @ Jun 23 2009, 18:16 ) *
Απο το google εντελως τυχαια. Αλλο εψαχνα και βρηκα το φορουμ!!!! smiley.gif

Και τα έλεγα εγώ Kef για το google rolleyes.gif
thrylos7
Εγώ έμαθα για τη google από το forum... hammer.gif
ComingUpRoses
QUOTE(thrylos7 @ Jul 13 2009, 22:08 ) *
Εγώ έμαθα για τη google από το forum... hammer.gif


w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif


εγω σας εμαθα απο google.gr tongue.gif
Andag
μονος μου χαζέυοντας στο pc να βρώ καμμια ερασιτεχνική ομαδούλα νέα σμύρνη... cool.gif ωράια παρεούλα φαίνεστε αν κ δν ξέρω τι ηλικίες παίζουνε εγώ ειμαι 21.. όποιος ενδιαφέρεται για κουβέντα για τν πανάθα ή ξέρει καμμια ομάδα νέα σμύρνη ειναι ο ανθρωπός μου 77.gif αυτα peace.gif
apkat
Ελα Πανιωνιο.. tongue.gif
Andag
μπα άσε φοβάμαι μήπως τους φάω τις δουλειές εχουν και οικογένειες να θρέψουν... shot.gif να σ πώ τν αλήθεια αυτο κατάλαβα και εγώ νέα σμύρνη έχει πολύ ψυλό επίπεδο. τι διάολο όλοι οι επαγγελματίες γειτονές μου ειναι?? 69.gif να πάω κανα καφέ με τον batiste αν ειναι... χεχεχε
leonkalf
Στη Ν. Σμύρνη παίζουν 3 ομάδες στις ερασιτεχνικές κατηγορίες.
Ίκαρος/Ακαδημία και Ένωση Αρμενίων στην Β΄ Εσκανα και ο ΑΟΚ Ν. Σμύρνη στη Δ' Εσκανα.

Ψάξε στα topics των Υπόλοιπων Κατηγοριών και θα βρεις μέλη που ασχολούνται με αυτές τις ομάδες, και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους (πχ ikarosbc, magic johnson).
Andag
Σευχαριστώ φίλε leonkalf. Θα το κοιτάξω.. 41.gif Αντε να δούμε...
jim 3
εγω πατησα ασ παπαγου μπασκετ στο google και βρηκα το τοπικ για τον ασ παπαγου
μετα ανακαλυψα ολο το forum smiley.gif
Magnus92
Τυχαια κι εγω ψαχνωντας στο google κατι μπασκετικο . . .
alter1
Χαιρετώ την παρέα....
Σας ανακάλυψα από ένα άλλο φόρουμ!!
fruhl10val
εγω εψαξα στο google basket forum τυχαια κ μου εβγαλε το basketforum!!
laimbeer7
γεια σας παιδια θα μπορουσε να με βοηθησει καποιοσ στο πωσ μπορω να κανω αλλαγη στο ονομα μου?ευχαριστω.......
ZEUS
Σας βρήκα από link του talkbasket.net που είμαι και μέλος 8)
Stelios 12
QUOTE(fruhl10val @ Jun 8 2010, 11:47 ) *
εγω εψαξα στο google basket forum τυχαια κ μου εβγαλε το basketforum!!


χεχε!! ακριβώς το ίδιο έκανα και γω!! smiley.gif
tthrylos
καλώς σας βρήκα icon_wave.gif
redman86
κ εγώ ψάχνοντας στο google σας βρήκα smiley.gif
-tesla-
Τυχαία στο google πριν κάτι μήνες αλλά τώρα αποφάσισα να κάνω εγγραφή... cool.gif
Dennis_91
Πληκτρολόγησα στο google basket forum γενικά και σας ανακάλυψα. Είμαι μήνες στο φόρουμ αλλά τώρα ξεκίνησα να γράφω
frenchman7
Εγώ το έμαθα πριν 4 χρόνια από έναν φίλο που παίζει A' ΕΣΚΑ και άρχισα να χαζεύω και από τότε κόλλησα!
AKRG
Απο το google φυσικά rolleyes.gif

καλώς σας βρήκα.....
SoKRaM
Εψαχνα μια τσοντα και βρηκα ενα τοπικ για τους Καβαλιερς ... δε θυμαμαι και πολυ καλα
Magnus92
QUOTE(SoKRaM @ Oct 14 2011, 15:58 ) *
Εψαχνα μια τσοντα και βρηκα ενα τοπικ για τους Καβαλιερς ... δε θυμαμαι και πολυ καλα



Θεουλης smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.