Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2012-2013
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2012-2013
Pages: 1, 2, 3
j-kidd13
Η δικη μου παλι.....Κλαφτα....
Εγινε η αρχη με τον Μιροτιτς.......Χαλια....
Και ο Σιλμπ μεχρι τωρα τιποτα.....
τα ιδια και ο Ντασιτς.....
gspara
Aπροσμενη βοηθεια απο Shawn James!!!
apkat
Παω πολυ καλα σε κρεντιτς αυτην την στιγμη αλλα ακομα ψηλα σκορ δεν παιρνω. Αλλα ενταξει στην παρουσα φαση το σημαντικο ειναι τα κρεντιτς. Εχω 590 αυτην την στιγμη, περιμενω και 4 παικτες αυριο, οποτε λογικα θα περασω τα 600. Οποτε απο την επομενη αγωνιστικη μπορω να αρχισω να κυνηγαω και τα σκορ νομιζω.
Anaz
πανω απο 600 κρεντιτς 3η αγωνιστικη, σουπερ εισαι!!

Καλη μερα για μενα σημερα, οχι γιατι εκανα μεγαλα σκορ, αλλα γιατι απεφυγα στραβα με τις αλλαγες μου. Κι αυτο επιτυχια ειναι. Εδιωξα Μιροτιτς κι απεφυγα Μαλκολμ Τομας που σκεφτομουν, ενω ο Τομπσον εδωσε το +15%, οποτε μια χαρα. Τον Μαρκους Γουιλιαμς φοβαμαι λιγο αυριο, ιδιαιτερα γιατι ειχα ψηθει πολυ με τον Blassingame που τον πηρα κ στις 2 αλλες ομαδες μου κι εγραψε 22αρι, αλλα τελικα πηγα πιο safe σε αυτη για τα κρεντιτς. Ελπιζω να δωσει ενα διψηφιο.
jordanelli
o mstaras ειναι ακυρος,εχει 850 ομαδες στο private league του basketforum!
benchwarmer
Πολυ καλη αγωνιστικη αυτη, 5η θεση στην λιγκα συνολικα smile.gif
Τωρα βεβαια αρχιζουν τα δυσκολα (και ενδιαφεροντα), τελειωνουν τα πολλα παρε δωσε με τα κρεντιτ, κ αρχιζουμε να διαλεγουμε σχεδον αποκλειστικα με κριτηριο την αποδοση του καθε παιχτη. Οποτε ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω ιδεα αυτη τη στιγμη τι αλλαγες να κανω, αν κανω..

*Α Τσοσογλου οταν βρεις χρονο τσεκαρε λιγο τις ομαδες της λιγκας, νομιζω εχει μερικες διπλες...
Anaz
Tραγικη βδομαδα..
HLR CENATION
Μέχρι στιγμής είμαι σουπερ ικανοποιημενος από την ενατη θέση.Σουπερ πουλεν ο Μπραουν και ο Τομπσον.Σημερα χτπησα και Μητσο Διαμαντιδη.

Το κακα οτι μου τραυματιστικε ο Γιανναρος ο Μπουρουσης.
Anaz
E καλα χεσε μας ρε Μακαλεμπ!! Τον πηρα (κ στις 3 ομαδες μου) την προηγουμενη αγωνιστικη, τον τρωω στη μαπα γιατι δεν προλαβα να τον ακυρωσω, και τωρα που αναγκαζομαι να τον πουλησω,παιζει!! Δεν φτανει που μου ΠΗΔΗΞΕ τις αλλαγες με τα τσαμπα πηγαινε-ελα, κι εχασα και σκορ, θα ανεβασει και αξια τωρα..!!
Pierce
same here.
j-kidd13
Ομοιοπαθης...Μπαινω να δω στατς της Φενερ και λεω κανε να μην παιζει...Και βλεπω 17 σκορ....
benchwarmer
Brown 13.2
Diamantidis 19.8
Navarro 26.4
Schilb 29.0
Spanoulis 14.3
Langford 16.5
Williams 6.0
Thompson 13.2
Baynes 17.0
James 39.0 laugh.gif laugh.gif

Σύνολο 194.4 και για λίγο πάλι έχασα το πρώτο μου 200άρι ever.. Αν είχα ακούσει τον duncan21 και έπαιρνα Lasme και όχι Shelden θα το είχα κάνει tongue.gif

Η χρονιά πάντως πάει καταπληκτικά, πάμε για top100 παγκοσμίως cool.gif cool.gif
Anaz
Παλι την πληρωσε η ομαδα του φορουμ! Εκανα reset με τον τραυματισμο του Κρστιτς, αλλα ηταν η μονη ομαδα που αφησα τις τελευταιες 2 αλλαγες για την τελευταια στιγμη, κ εν τελει δεν μπορεσα να μπω στο pc και φυσικα οι αλλαγες που θα κανα εσκισαν κι αυτοι που ξεμειναν πατωσαν! icon_tomato.gif
Anyway, αυτη τη βδομαδα θα χει πολυ μεγαλα σκορ λογικα. Eμενα η "καλη" μου ομαδα εγραψε 217,3..!
apkat
Πρωτος ο απκατ στην λιγκα και 34ος στον κοσμο..Αν ειχα αλλαξει και τον Σιλμπ που ηθελα χτυπουσα πρωτη θεση γενικα αλλα δεν πειραζει..Την επομενη αγωνιστικη.. tongue.gif
SG3ptshooter
Eίχα ένα "το Milos ή το Llull;" meltdown το μεσημέρι ενώ ξεφόρτωνα κάτι εμπορεύματα. Εν τέλει ρώτησα τη μάνα μου που πέρναγε δίπλα και αποφάσισα και τώρα που κάνω τις αλλαγές ότι έχει δίκιο και θα προτιμήσω το Llull. laugh.gif
benchwarmer
Α ρε ΔΔ..... Ουτε τωρα το 200αρι, 183.7 τελικα, αλλα ηταν αρκετο για να περασω 1ος στη λιγκα (και 37ος στη γενικη). Ακομα παντως δεν ειμαστε ουτε στη μεση, και οι τιμες ειναι τετοιες που επιτρεπουν σχεδον σε ολους με εναν σεβαστο αριθμο κρεντιτ να εχουν τυχη ακομα, οποτε ολα παιζονται.
tuareg
QUOTE (benchwarmer @ Dec 29 2012, 07:59 ) *
Α ρε ΔΔ..... Ουτε τωρα το 200αρι, 183.7 τελικα, αλλα ηταν αρκετο για να περασω 1ος στη λιγκα (και 37ος στη γενικη). Ακομα παντως δεν ειμαστε ουτε στη μεση, και οι τιμες ειναι τετοιες που επιτρεπουν σχεδον σε ολους με εναν σεβαστο αριθμο κρεντιτ να εχουν τυχη ακομα, οποτε ολα παιζονται.


και μενα με εριξε ο δδ και η ατυχης εμπνευση να παρω χαινς,ενω τελ στιγμη σκεφτομουν τομιτς αλλα ξεχασα να κανω την αλλαγη.......τες πα συνεχιζουμε, 3 στη λιγκα,94 στη γενικη,11 στην Ελλαδα.
Εχει καλους μανατζερς το φορουμ τελικα.....
konst
Γεια σας και απο εμενα, πολυ μεγαλα score αυτη την εβδομαδα για τους περισσοτερους.Οι επιλογες ειναι λιγες ειδικα για τις θεσεις 2-3 ακομα και απο τα pg που για χρονια αυτη η θεση ηταν η πιο δυσκολη για τους περισσοτερους να επιλεξουν.Στο top 16 εχει ξεχωρισει πιο πολυ το 55 του Brown που με πονεσε αρκετα μπορω να πω!! Επισης με εχει διαψευσει ο James που δεν τον ειχα για τοσο καλο....
tsitum
Εχω καμποσα χρονια παιζω κ ουσιαστικα ενημερωνομαι για το ποιοι παιχτες πανε καλα στη διοργανωση. Ετσι κ φετος οι βαθμολογια μου ειναι μεταξυ φθορας κ αφθαρσιας. shot.gif

Παρακολουθω περισσοτερο τις θεσεις 4-5. Πολυ κακη χρονια του Κσιστοφ Λαβρινοβιτς αλλα χαλαλι αφου παει καλα η Ζαλγκιρις. Βεβαια τωρα συνερχεται νομιζω. Ο Σερμαντινι θα βοηθησει πολυ τον Ολυμπιακο, νομιζω πως πρεπει να παρει πολυ χρονο συμμετοχης.

Εχει παντα συναγωνισμο η basketforum κοινοτητα. Αλλα νομιζω σωστοτερο θα ηταν να μην υπαρχει η δυνατοτητα να βαζει καποιος οποια απο τις ομαδες θελει, αλλα τη πρωτη του επιλογη. Το λεω επειδη εκανα μονο μια ομαδα mellow.gif
thrylos7
Κι επειδή πάντα κάποιος την πατάει...

Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ, λόγω Άλμπα - Παναθηναϊκός!
duncan21
Dedicated to benchwarmer:



Το κάναμε το 200αράκι μας και φέτος.Στόχος η 10άδα στη λίγκα του φόρουμ αλλά δύσκολα...
Pierce
Ρε κερατά Nocioni, από την αρχή της σεζόν είναι σαν να παίζω με 9 παίκτες, αλλά δε πάει στο διάολο, μόνο Chapu ρε! Μαζί μέχρι τέλους.
Pierce
Μερακλής ο Νάχμπαρ.
duncan21
QUOTE(pierce21 @ Feb 15 2013, 01:03 ) *
Μερακλής ο Νάχμπαρ.

Άρχοντας.Τύφλα να 'χει ο Lawson(έρχεται το κλασσικό 2αράκι όπου να 'ναι).

Δεν ήθελα να κρατήσω Popovic δεύτερη αγωνιστική γιατί είναι θεόμουρλος και πήρα το Σλοβένο.Μεγάλη κίνηση.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.