Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Basketball Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
dizzy_fingers
Λοιπόν, οι κατάλληλες συνεννοήσεις έγιναν, τα γήπεδα κλείστηκαν (λέμε τώρα), ενημερώθηκε ο ΕΟΚ και η ΕΣΑΚΕ και το φιλικό της ομάδας του BasketForum με την ομάδα της εφημερίδας του Χάρη θα πραγματοποιηθεί

την Τρίτη 29 Νοεμβρίου

μετά τις 23:00 το βράδυ.

Το γήπεδο θα είναι κλειστό οπότε δεν υπάρχει κίνδυνος αναβολής λόγω βροχής. wink.gif

Απαραίτητη προϋπόθεση είναι ασφαλώς να μαζευτούμε τουλάχιστον 8 άτομα αλλά να έχουμε και 2 αμάξια.

Εγώ ασφαλώς θα είμαι εκεί και θα φέρω το dizzy_wagon.
Άλλοι?
Bonzo
Σε ποίο γήπεδο θα γίνει το ντέρμπυ(προσωπικά προτείνο ΟΑΚΑ..) tongue.gif tongue.gif
Εγώ μάλλον(90/100) είμαι μέσα αλλά δεν έχω αμάξι...
Green_Fan
Καλή φάση..
Ενημερωστέ για το ποιό γήπεδο είναι και πως θα γίνει να έρθουμε..
Πόση θα είναι η διάρκεια του αγώνα;Θα είναι κανονικά 4 δεκάλεπτα ή δεν θα αντέξετε τόσο;

Α!Εκεί στο Φίλαθλο ακούστε τι θα σας πώ..Ετοιμαστείτε να χάσετε..Η ομαδάρα μας είναι σε τρομερή φόρμα..

Μέχρι τώρα:

Dizzy_fingers
Green_Fan
Bonzo

λογικά θα είναι και οι Warrior και ashton. wink.gif
Warrior
Και εγω μεσα...

Τωρα για αυτοκινητο,δεν ξερω σιγουρα,αλλα πιθανον!!

Ποιους ορισε η ΕΟΚ διαιτητες?? laugh.gif

Oχι επειδη εχουνε τα "κονε" να μας σφαξουνε.. rolleyes.gif
biggrin.gif
ashton
Σε ποια περιοχή είναι το γήπεδο ??
dizzy_fingers
Ή Χαϊδάρι ή Περιστέρι.
Κλειστά είναι και τα δύο wink.gif.
Green_Fan
Πάω να αγοράσω τα καινούρια ZOOM III του LeBron James για να σας διαλύσω..Όχι ότι με οποιοδήποτε παπούτσι δεν σας διαλύω βέβαια.. biggrin.gif

ashton
Xαϊδάρι ή Περιστέρι στις 11 το βράδυ, με βλέπω λιγουλάκι χοντροκαραχλωμό να έρχομαι ... :-(
dizzy_fingers
Έλα βρε συ...κι εγώ θα έρθω από 9ωρη δουλειά και θα δουλεύω το επόμενο πρωί...

Δεν πάμε για να κουραστούμε, αλλά για διασκέδαση.
Btw, μπορείς να πεις και στον Γρηγόρη γιατί έχω χάσει το κινητό του?
suspect
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΝΤΙΖΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΙΩ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΙ ΤΗΣ ΣΟΜΠΑΣ!!!!

ΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ ΠΙ ΕΜ, ΕΝΑ ΜΕΛΙ ΚΑΤΙΤΙΣ ΡΕ ΧΑΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ!!!!

ο Χαριδημος γερασε και με ξεχασε αλλα ευτυχως που ειδα το τοπικ κατα λαθος.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΡΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΑΚΙΟΝ
Green_Fan
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 21 2005, 07:21 PM)
Έλα βρε συ...κι εγώ θα έρθω από 9ωρη δουλειά και θα δουλεύω το επόμενο πρωί...


Ωχχχ..Κατάλαβα..Θα είστε όλοι πτώματα και θα χρειαστεί εγώ σαν άλλος LeBron James να πάρω την ομάδα στις πλάτες μου..

ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ DIZZY..ΘΑ ΣΕ ΔΙΚΑΙΩΣΩ.. biggrin.gif

(Λέμε τώρα...) tongue.gif
dizzy_fingers
Σόρρυ Γρηγόρη biggrin.gif.

Είμαστε μέχρι στιγμής 4 κι αν έρθει ο Warrior 5.
Θέλουμε άλλες 3 συμμετοχές.
Bonzo
Στη χειρότερη περίπτωση ας φέρουμε και φίλους μας εκτός forum..εγώ έχω δυο φίλους που ξέρουν αρκετά καλό μπάσκετ...
Ίσως τους κάνουμε και πλύση εγκεφάλου να γραφτούν στο basketforum... biggrin.gif biggrin.gif
dizzy_fingers
Αυτό θα κάνουμε smile.gif.

ΠΡΟΣΥΛΗΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ BASKETFORUM 38.gif!!!

Απλά για τις τυχόν αμφιβολίες που μπορεί να υπάρχουν, το ματς θα πραγματοποιηθεί σίγουρα.
Περιμένουμε συμμετοχές και τον ashton biggrin.gif (σε θέλουμε στην ομάδα!!!! 77.gif ).
Bonzo
εγώ μπορώ να φέρω ένα φίλο μου κατά πάσα πιθανότητα εξωbasketoforumiko smile.gif .
Όμως μου έβαλε σαν προυπόθεση να μαρκάρει τον Γεωργίου 71.gif 71.gif
ashton
στραμπούληξα το πόδι μου χθες και δεν μπορώ να το πατήσω σήμερις... Ακομα πιο χλωμό με βλέπω για την Τρίτη.

Να ρωτήσω κάτι...

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΟΕΦΗΒΙΚΟ ΤΗΣ ΑΕΚ ΚΑΙ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΤΑΖΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΕ ; :-)
suspect
QUOTE
στραμπούληξα το πόδι μου χθες και δεν μπορώ να το πατήσω σήμερις...


KOKOKOKOKOKO

68.gif

και εγω παιζω 5χ5 την Τριτη αλλα θα τους γραψω.

Ελα ρε να δουν το ενωσιτικο διδυμο να θριαμβευει !!!

ε?

77.gif

καλα.

ελα να με βγαζεις φωτογραφιες....

tongue.gif
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 22 2005, 02:14 PM)
Είμαστε μέχρι στιγμής 4 κι αν έρθει ο Warrior 5.
Θέλουμε άλλες 3 συμμετοχές.
*


Θα ερθω βρε...γιατι αν???


Εγω θα αρχισω προπονηση απο αυριο!! biggrin.gif rolleyes.gif
dizzy_fingers
Έλα να μας προπονήσεις έστω Χαρίδημε tongue.gif (και φάε τη γλώσσα σου - ελπίζω όχι - σαββατογεννημένε...ας ελπίσουμε ότι δε θα στάζει το γήπεδο).

Κώστα συγνώμη που αμφέβαλλα για τη συμμετοχή σου.
Έλα, να σκίσει το δίδυμο της Λεωφόρου!!! 77.gif

ΥΓ:Ψήνω έναν φίλο μου εδώ και 3 μέρες να γραφτεί στο φόρουμ αλλά ακόμη.... Λογικά όμως θα έρθει, οπότε θα είμαστε 6 με αυτόν.
Btw, με αυτόν γεμίζει και η ρακέτα.


Χάρη θα υποφέρεις!!! 19.gif
Green_Fan
Πωπω Παρασκεύη μάγκες..
Σε 4 μερούλες είναι το ματσάκι..
dizzy μήπως να καλέσεις την ομάδα Κυριακή και Δευτέρα για εντατική προπόνηση και για να μάθουν όλοι οι παίκτες τα συστήματα; biggrin.gif

Kρίμα που δεν μπορεί να παίξει ο ashton.. sad.gif


Btw λέτε το παιχνίδι να παίζεται στο παράνομο στοίχημα;Πόσο δίνει η νίκη του basket forum; laugh.gif

Eκεί στο Φίλαθλο...ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ! tongue.gif
dizzy_fingers
Οι basketforumίτες δεν έχουν ανάγκη από συμβατικές μεθόδους προπόνησης και συστήματα...είμαστε υπεράνω αυτών cool.gif.

Το πολύ πολύ να μαζευτούμε για καμία μπύρα.
icon_drunk.gif

Για το παράνομο στοίχημα....κρύβε λόγια... unsure.gif.
Garnett13
Έρχομαι για να σκοράρω πολλούς πόντους.Πρέπει να γίνει ωραίο παιχνίδι,χαλαρό και να μπουν πολλοί πόντοι για να πάρουμε καμία μετεγγραφή σε μεγάλη ομάδα όπως ο Παναθηναικός ή και σε καμία μικρή όπως ο Ολυμπιακός..................
hagi
Είναι αργά 11 και δεν μπορώ τέτοια ώρα να έρθω.Αν και δεν με ανέφερε κανείς οπότε μάλλον δεν με υπολογίζατε κιόλας.

Απλώς λέω και γω κάτι..Πάντως κάποια άλλη φορά λίγο νωρίτερα θα είμαι μέσα ώστε να γνωριστούμε κιόλας.
Garnett13
Είμαι ο φίλος του Σπύρου.Δεν έμπαινα και πολύ στο διαδίκτυο τις τελευταίες μέρες γιατί δεν καθόμουν σπίτι και βαριόμουν.Τώρα είμαστε 6 απ'ότι διάβασα στα προηγούμενα μηνύματα.Άλλους 2 θέλουμε για να μην σκάσουμε στα μισά του παιχνιδιού.Μην μας κάνουν ρόμπα οι δημοσιογράφοι..........
dizzy_fingers
Hagi, δε σε αναφέραμε όπως και δεν αναφέραμε τους υπόλοιπους 20 ενεργούς χρήστες του φόρουμ. Αυτό δε σημαίνει ότι δε σε υπολογίζουμε wink.gif.
Αν η ώρα πάντως είναι το πρόβλημα (ότι δηλαδή είναι αργά) τότε αυτό ισχύει και για όλους μας...αλλά θα πάμε.
Προσπάθησε κι έλα, να τα πούμε κι από κοντά, παιδιά biggrin.gif.

Ας καλοσωρίσουμε και τον Garnett13, με τον οποίο θα γεμίσει η front line μας 19.gif.
Απλά συγχωρέστε τον για το σχόλιο με τον Ολυμπιακό....το έχει απωθημένο να παίξει σε μια ομάδα και να μη φάει πάγκο 19.gif tongue.gif blech.gif 30.gif.
Garnett13
Ήρθα και εγώ.Έχω ψηθεί τρελά για τον αγώνα.Παίζω σέντερ συνήθως αλλά αν υπάρχει και κάποιος πιο ψηλός από μένα θα γούσταρα να παίξω μια φορά σε αγώνα τριάρι.Θα γραφτεί και ένας φίλος μου που παίζει άσσο-δυο και βγάζει απίστευτες ασίστ.Βρισκόμαστε με κλειστά μάτια...............Τρέμετε δημοσιαγραφάκια..............Χα χα χα!!!!!!!!
Garnett13
Ρε με δουλεύεις?
Παραλίγο να νικήσω τον Οιδίποδα μόνος μου....Για ποίους πάγκους μιλάς?
dizzy_fingers
Αν κέρδιζες τον Οιδίποδα...θα έτρωγες γερούς πάγκους πάντως, έτσι? laugh.gif

(αντί να πατάς "add reply" για να προσθέσεις κάτι που ξέχασες να γράψεις, καλύτερα να πατάς "edit" στο προηγούμενο ποστ σου και να το προσθέτεις εκεί...θα στα πω κι από κοντά αργότερα wink.gif ).
Garnett13
Όμως δεν έχουν μπει οι συμπαίκτες την τρίτη το βράδυ και μιλάω μόνος μου..Έχουμε κανένα σύστημα ή παίζουμε για τον χαβαλέ? STREET BASKETBALL και θέαμα χωρίς όρια?Θα έχει σκάουτερ στο γήπεδο?Πλάκα κάνω φυσικά μάγκες.
Garnett13
ashton βάλε voltaren 2 φορές την ημέρα πρωί και βράδυ και δένε το αφου αποροφηθεί η αλοιφή μήπως και προλάβεις......Δεν θέλουμε απώλειες..........Σιδερένιος!
dizzy_fingers
Είσαι ήδη ο βασικός σέντερ του Γεωλογικού και του Οιδίποδα (εδώ παραλίγο να χάσεις τη θέση σου προχθές! ΧΑ!), δε θέλεις σκάουτερ.

Συστήματα δεν έχουμε χρόνο να αφομοιώσουμε τόσο γρήγορα οπότε θα έχει STREET BASKETBALL με καρφώματα, άλλει ουπ, τρίποντα από τη σέντρα και τέτοια συνηθισμένα πράγματα.
Green_Fan
Παίζουμε χειρότερα από το STREET BASKETBALL..Τρίποντα σε αιφνιαδιασμούς και τέτοια..Επίσης άμα δώ τον dizzy μόνο του αποκλείεται να του την δώσω αφού θα βαρέσω και πάλι τρίποντο..

Αυτό θα είναι το μπάσκετ που θα παίζουμε..Θα παίρνετε τα rebound θα μου την δίνετε και εγώ θα βαράω τρίποντα..

Είμαστε σύμφωνοι; icon_drunk.gif

Y.Γ:Eπειδή λες οτι παίζεις center τι ύψος έχεις;Μήπως έχεις το ύψος του Garnett;

Πάντως αρχίζουμε να μαζεύομαστε πολλοί και μας βλέπω να καθόμαστε και στον πάγκο. w00t.gif
Garnett13
Οκ.Πως μπορώνα βάζω και εγώ φατσούλες στα μηνύματα?
Green_Fan
Εκεί που γράφεις το reply δίπλα έχει τα smilies τα οποία απλά κλικάρεις για να μπούνε στο μήνυμά σου..

Από οτι κατάλαβα δεν σκαμπάζεις και πολλά από Forums..Οχι σαν και μας που ξημεροβραδιαζόμαστε στα διάφορα Forums.. tongue.gif

Υ.Γ:Και σε παρακαλώ μην κάνεις πουτ@ν@ αυτό το ιδιαιτέρως σημαντικό topic..Εδώ μιλάμε για την νίκη που θα κάνουμε την Τρίτη.. biggrin.gif wink.gif
Garnett13
1.95 είμαι αλλά πάντα έπαιζα σέντερ στο σχολείο επιδή είμαι από επαρχία και δεν είχαμε άλλους πιο ψηλούς..Μου αρέσει το σχέδιό σου....Ψήνομαι για τέτοιο μπάσκετ....έτσι έχει νόημα ο αγώνας.........
Garnett13
Δεν παίζει να χάσουμε την Τρίτη. Πρώτη φορά μπαίνω σε forum. συνήθως κατεβάζω τραγούδια με το net η παίζω σκάκι σ'αυτό. Εκτός φυσικά από άλλα παιχνίδια όπως empire earth,GTA San Adreas, Homm3,4 και τώρα που βγαίνει και το 5......
lou@13
Ηρθα και εγω για το παιχνιδι της Τριτης και θα γινει χαμος. Αμα εχει και cheerleaders θα τους λιωσουμε θα μας ανεβασουν ψυχικα και σωματικα εεε......!!!!!!!
Green_Fan
Βλέπω οτι έχει αρχίσει να μαζεύει πολύ κόσμο για το ματς της Τρίτης ο dizzy..Ρε dizzy μην αναγκάσεις όλες τις γνωριμίες σου να γίνουν μέλη του basketforum για να παίξουν..Και έτσι θα τους σκίσουμε.. biggrin.gif wink.gif
Bonzo
Μπορεί κάποιος να συγκεντρώσει το ποιοι θα ρθουν για να δούμε αν χρεαιάζεται να έρθουν άλλοι?Να φέρω το φίλο μυ ή όχι
Green_Fan
dizzy fingers
Green_Fan
Warrior
Garnett13
lou@13
Bonzo
ashton (wink.gif
hagi (wink.gif
hagi
Άντε θα προσπαθήσω και γω να έρθω μιας και με έβαλε ο green στην ομάδα...
Green_Fan
Σε έβαλα για να σε πιέσωωωωω να έρθειςςςς... biggrin.gif tongue.gif
Warrior
Green ξεχασες τον suspect... hammer.gif

Ηagi και ashton ελατε...γιατι πανε να την κανουνε την ομαδα...
Βαζελιακο Εξαρχειων και Περιχωρων!! blink.gif laugh.gif

tongue.gif
Green_Fan
Ε ωραία ανανεώνω την λίστα..

dizzy fingers
Green_Fan
Warrior
Garnett13
lou@13
Bonzo
ashton ( ; )
hagi ( ; )
suspect

Πωπω συμπληρώνουνε 9άδα άμα έρθουνε και οι ashton και hagi..Σε λίγο θα φτάσουμε στους 12 και θα μας λείπουν μόνο ο προπονητής και ο βοηθός προπονητή..

QUOTE(Warrior)
Ηagi και ashton ελατε...γιατι πανε να την κανουνε την ομαδα...Βαζελιακο Εξαρχειων και Περιχωρων!!


Έλα μωρέ πως κάνεις έτσι..Ήδη παίζουν σίγουρα 2 άτομα οπαδοί άλλων ομάδων (εσύ και suspect)..Πάντως άμα θέλεις να μάθεις ήδη το basketforum σκέφτεται να καθιερώσει το ΤΡΙΦΥΛΛΙ ως σήμα του.. biggrin.gif

Υ.Γ:Και δεν είμαστε Βαζελιακός.. ohmy.gif
Bonzo
Εγώ να βάλω ένα φίλο μου να γραφτεί και να ρθει ή δε χρειαζόμαστε άλλο παίκτη?
suspect
πω πω βαζελια.....

68.gif

πω πω.....

shot.gif shot.gif 10 ατομα και 11 παναθηναϊκοί τι ειναι αυτο ρε....

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
αλλα...
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.
.
.
.
για στασου ρε φιλε....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.

.
.
.
τωρα που το ξανασκεφτομαι...
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
Η ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ !!!

69.gif icon_drunk.gif 77.gif
Green_Fan
Χαχα ωραίος.. wink.gif

Και αντί να διαμαρτύρεσαι πρέπει να είσαι ευχαριστήμενος που ανήκεις στην ομάδα των Πρωταθλητών.. biggrin.gif cool.gif
dizzy_fingers
QUOTE(green_fan)
Ε ωραία ανανεώνω την λίστα..

dizzy fingers
Green_Fan
Warrior
Garnett13
lou@13
Bonzo
ashton ( ; )
hagi ( ; )
suspect


Ο ashton και να έρθει, λόγω τραυματισμού μάλλον δεν θα παίξει, οπότε είμαστε 8 αν έρθει ο hagi.
Νομίζω είμαστε σχεδόν κομπλέ, έτσι? biggrin.gif

QUOTE(Bonzo)
Εγώ να βάλω ένα φίλο μου να γραφτεί και να ρθει ή δε χρειαζόμαστε άλλο παίκτη?


Το ρωτάς αν θέλω να γραφτούν νέα άτομα στο φόρουμ...? rolleyes.gif laugh.gif
Φέρτον κι αυτόν, αν είμαστε 9 θα είναι ακόμα καλύτερα.

Καλά πάμε από άτομα.
Τώρα....από μεταφορικά μέσα πώς τα πάμε?
Εγώ είπα ότι θα φέρω αυτοκίνητο, θα φέρει και ο garnett13.
Εγώ μένω Εξάρχεια, αυτός Ν.Σμύρνη, οπότε καταλαβαίνετε πως μπορούμε να εξυπηρετήσουμε παιδιά που βρίσκονται στον δρόμο από/προς Χαϊδάρι για εκεί, ή έστω λίγο πιο πέρα (για μεγαλύτερες βόλτες, θα πρέπει να πληρώσετε τη βενζίνη tongue.gif).
Αν μπορείτε να μας πείτε από ποιές περιοχές έρχεστε θα βοηθούσατε την κατάσταση ιδιαίτερα (στείλτε μου πμ αν δε θέλετε να το γράψετε δημόσια wink.gif ).
Green_Fan
Εγώ έχω γράψει που μένω και μάλιστα σου έστειλα να μου πείς που βρίσκεται το γήπεδο αλλά απάντηση δεν πήρα..Βασικά δεν έχω δικό μου μεταφορικό μέσο και οι λύσεις για μένα είναι 2..

ΤΑΞΙ ή να πώ την αδερφή μου να με φέρει..Και όταν τελειώσουμε με αφήνεις κάπου που να παίζουν ταξί για να πάρω..

Απαντήσε μου στο pm που σου έστειλα.. wink.gif
dizzy_fingers
Σου απάντησα ρε tongue.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.