Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' Εθνικη 2007-08 1ος Ομιλος Νοτου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
basketmania_9
QUOTE(Jabar @ Dec 10 2007, 12:12 ) *
Ηττα του Γκυζιακού.Ας διαβάσουν Τολστόι έγκλημα και τιμωρία . Ας θυμηθούν την Α ΕΣΚΑ όταν είχαν το μεγαλύτερο budjet και δεν ανέβαιναν. Από την στιγμή που δεν τους άρεσε ο Συμεωνίδης ας υποκλειθούν στην Αγία



Θα συμφωνήσω με το φίλο, μεγάλο λάθος η απομάκρυνση του Συμεωνίδη (κι ας λένε ότι παραιτήθηκε...). Ο δρόμος είναι ανοιχτός για Αγία, αλλά μην ξεχνάμε Αρκαδικό που είναι καλή ομάδα.
Αν κάνει άσο ο Γκυζιακός την Κυριακή με Αρκαδικό, έχει μεγάλο πλεονέκτημα η Αγία, αν όχι, ο Αρκαδικός αποκτάει προβάδισμα και γίνεται επιτακτική η ανάγκη της Αγίας για νίκη μέσα στο Γκύζι στο τέλος του Α' γύρου!!!
Βέβαια, 2ο γύρο η Αγία υποδέχεται τον Αρκαδικό, αλλά αν είναι από κάτω του θα πρέπει να καλύψει διαφορά 18 πόντων από τον πρώτο γύρο, όχι απίθανο, αλλά δύσκολο!
DIRK1
ΠΡΟΣ ΜΕΛΟ ΕΠΕΙΓΟΝ: φιλε μελο ως φιλος της Αγιας Παρασκευης και ως παιχτης για ενα φεγγαρι και επειδη φανταζομαι ποιος μπορει να εισαι εχω να σου αναφερω οτι πρεπει να ασχολεισαι με σοβαρα πραγματα..σοβαρο πραγμα ειναι το ποδι σου που εχει περιοστιτιδα και οχι παιχτης του Παπαγου..επειδη εχω φαει την πικρα της περιοστιτιδας για 3 χρονια στην χειροτερη μορφη της οπου δεν μπορουσα να περπατησω...εχοντας περασει απο δεκαδες γιατρους και φυσιοθεραπευτες και ξεροντας τι μαρτυριο ειναι αυτος ο τραυματισμος και επειδη σε ακουσα να λες για καλτσες και θεραπειες συμπερανα οτι περνας το ιδιο λουκι που περασα....το ποδι δεν θα γινει καλα ουτε με ποδολουτρα ουτε με ξυλακια ουτε με μαλαξεις ουτε με αντιφλεγμονωδοι ουτε με ρευματα ουτε με καμια μαλακια απο αυτες που σου λενε και στα πριζουν ολοι οι ασχετοι γιατροι....εγω φιλε μελο μετα απο την 3 χρονια απιστευτου πονου και παιζοντας κουτσαινοντας την βρηκα την ακρη εστω και αργα...αν πιστευεις οτι χρειαζεσαι την δικια μου εμπειρια για να ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ απο αυτην την γ******* ΠΕΡΙΟΣΤΙΤΙΔΑ μια για παντα επικοινωνησε μαζι μου...
lili_4
ΑΓΙΑ for ever
basket 7 είσαι πολύ κύριος στις συνομιλίες σου...
πάρε παράδειγμα από το φίλο σου το ΜΕΛΟ και πέστου να μου δώσει τίποτα συμβουλές για να μπορώ να απαντάω όπως αυτός..φιλιά
Melo
DIRK φιλε σε περιμενω να μου πεις. σου στειλα pm.


τι λεει η λιλι?
Wilkinson
Re paidia mipos kseri kanenas pou mporo na do ti wra ine oi agones tis g ethnikis genikotera oxi mono tou 1ou omilou notou....
jump_ball
QUOTE(Wilkinson @ Dec 16 2007, 09:31 ) *
Re paidia mipos kseri kanenas pou mporo na do ti wra ine oi agones tis g ethnikis genikotera oxi mono tou 1ou omilou notou....


http://www.basket.gr/cont/champ/2007/index.asp
εδώ το πρόγραμμα πρωταθλήματος 2007-08 για Α2,Β και Γ αντρών, Α1,Α2 γυναικών, καθώς και οι βαθμολογικοί πίνακες wink.gif
Wilkinson
QUOTE(jump_ball @ Dec 16 2007, 16:26 ) *
http://www.basket.gr/cont/champ/2007/index.asp
εδώ το πρόγραμμα πρωταθλήματος 2007-08 για Α2,Β και Γ αντρών, Α1,Α2 γυναικών, καθώς και οι βαθμολογικοί πίνακες wink.gif

Euxaristo poli file....me voithises poli.... 41.gif biggrin.gif 41.gif
Basket-time
Τα αποτελέσματα:
Μεσσήνη – Παπάγου 57-72
Κρόνος Ιωανν. – ΕΑ Πατρών 93-73
Κεφαλονιά – Πειραϊκός 74-82
Δόξα Λευκ. – Αγία Παρασκευή 72-87
ΑΕΚ/Πήγασος – Πολύβιος Μ. 74-52
Γκυζιακός – Αρκαδικός 96-88 (79-79)
Απολλωνιάδα – Κόρινθος 84-69

Κεφαλονιά – Πειραϊκός 74-82
Διαιτητές: Μίγδος – Μαντήλας.
Τα δεκάλεπτα: 12-20, 28-40, 46-59, 74-82.
ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ (Γιατράς): Ντιπ 22, Κουμανιώτης 5 (1), Παπαδάτος 2, Μαυραγάνης 23 (3), Πατέλης 11, Σιγκούρης, Νικολόπουλος 5 (1), Γεωργούλας 12 (1), Αντωνάτος.
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Παπαμάρκος): Μπουζουκάκης 9 (1), Μπεζεντίν 7 (1), Καρλάφτης 8 (2), Γαπκιάδης 2, Μακρυδήμας 18 (3), Μούκας 6, Παπαδόπουλος 5, Λαζαρίδης 11 (1), Σιβρής, Τασόπουλος.

Κρόνος Ιωαν. – ΕΑ Πάτρων 93-73
Διαιτητές: Αντερριώτης – Ιατρού.
Τα δεκάλεπτα: 23-14, 39-33, 69-54, 93-73.
ΚΡΟΝΟΣ ΙΩΑΝN. (Κοντογιάννης): Τώνης, Πρέντζας 6 (1), Χορέβας 6 (1), Αυγερινός 25 (6), Τελούδης 18 (1), Βέλλιος 15 (2), Κατωπόδης, Πανταζής 3 (1), Μακρόπουλος 10, Σφήκας 10 (1).
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ (Κoλλυρόπουλος): Ακτίπης, Μπερερής, Τραπίγκας 2, Λυκούδης 2, Τσεκλένης 24 (5), Μοσχοβάκης 15 (1), Γιαννουκάκης 11, Οτουνζτίδης 4, Γκόβας 11 (1), Σαράντης, Κοσμάς 2.

Δόξα Λευκάδας – Αγία Παρασκευή 72-87
Διαιτητές: Πίγκας – Κωνσταντινόπουλος.
Τα δεκάλεπτα: 13-26, 26-47, 49-70, 72-87.
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. (Παπαδόπουλος): Αρέθας, Παπαδόπουλος 2, Θωνιάτης 8 (1), Μαυρίδης 18, Δουβίτσας 21 (2), Γιαννόπουλος, Μακρής, Μακρόπουλος 14, Κοντός 9 (1).
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Χατζηπανηγύρης): Καρακοντζίκης 2, Εμείρης 16 (4), Πλαγιανάκος 9 (1), Σβορόνος 18 (4), Ζερβός 20 (2), Ρώης 9 (1), Απέργης 7 (1), Ατζαμόγλου, Μούγιος 4, Αναστασόπουλος 2.

ΑΕΚ/Πήγασος – Πολύβιος 74-52
Διαιτητές: Καπνιά - Αποστολίδης Β.
Τα δεκάλεπτα: 14-15, 31-30, 50-38, 74-52.
ΑΕΚ/ΠΗΓΑΣΟΣ (Οικονομάκης): Μπιτζής Π., Λάππας 4, Κοσσιώρης 8, Στατεράς, Μπιτζής Δ. 2, Τασσόπουλος, Νώντας 15 (1), Φλεβάρης 8, Βούρδουλας, Κοψάφτης 11 (1), Μαρκόπουλος 2, Μπέλλης 24.
ΠΟΛΥΒΙΟΣ (Τσατσούλης): Φραγκογιάννης 3 (1), Κάρης 5 (1), Μαρκομιχάλης 1, Ψυρρής 3 (1), Κατσαρέας 17, Τσίρμπας 2, Μιχαλόπουλος 2, Αγγελόπουλος 19 (4).

Γκυζιακός – Αρκαδικός 96-88 (79-79 κ.α.)
Διαιτητές: Μάλαμας - Σταυρόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 19-15, 37-42, 53-56, 79-79 (κ.α.), 96-88
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ (Καλαμπάκος): Αγγελόπουλος, Καραλής 13 (1), Κοκαλιάς 15 (1), Παπαϊωσήφ 26 (2), Παπαδόπουλος 14 (3), Αθανασάκης 7, Γιανναλέτσος 18.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Σμυρνιώτης): Μπαλτάς 17 (2), Μάνος 30 (7), Καλλαπανίδας 2, Ψάλτου 8, Παπανικολάου 12 (2), Μαναβόπουλος 7, Κουτσός 9 (3).

Απολλωνιάδα – Κόρινθος 84-69
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος Ρ. – Τσουράπας.
Τα δεκάλεπτα: 24-14, 52-37, 72-52, 84-69.
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ (Λιόνας): Καπερώνης 6 (1), Σίνης, Χαρτάς 17 (3), Γρατσινόπουλος 6, Αποστολίδης, Σοχοράκης, Βουρλούμης 2, Λυβιεράτος 3, Σαμαράς 31, Θανόπουλος, Λυμπέρης, Μπέκος 19 (4).
ΚΟΡΙΝΘΟΣ (Χρυσανθόπουλος): Πανούσης 4, Κουτρούλης 2, Στεφανής 20 (4), Δαουλάρης 24 (2), Κυριακίδης 4, Παζαράς, Τραφαλής 5, Περούλης 9.

ΓΣ Μεσσήνης – Παπάγου 57-72
Διαιτητές: Κιούρκας – Νικολόπουλος.
Τα δεκάλεπτα: 14-24, 27-38, 43-48, 57-72.
ΜΕΣΣΗΝΗ (Ροζακέας): Ασημακόπουλος 10, Κακκαβάς 15 (3), Χαραλαμπόπουλος 2, Βαρβαρήγος 6, Βούλγαρης 4, Στυλιανόπουλος 18 (1), Κιάσσος 2.
ΠΑΠΑΓΟΥ (Μάντης - Αριδάς): Καρβούνης 18 (4), Λεωνίδας 22 (3), Δέδες 8, Ξαρχάς 4, Σωφρονάς, Μακρής 14, Ρουκουνάκης, Ζερβουλάκος, Κατσαντώνης 6 (1).

Βαθμολογία (μετά από 11 αγώνες): Αγία Παρασκευή 20, Κρόνος Ιωανν. 19, Αρκαδικός 19, Γκυζιακός 19, Κόρινθος 18, ΑΕΚ/Πήγασος 18, Κεφαλονιά 17, Δόξα Λευ. 16, Απολλωνιάδα 16, Πειραϊκός 16, Παπάγου 14, Πολύβιος Μεγ. 13, Γ. Σ. Μεσσήνης 13, Ε.Α. Πατρών 12.

Επόμενη αγωνιστική (12η, 23/12): ΕΑ Πατρών - ΓΣ Μεσσήνης, Κρόνος Ιωαννι. – Κεφαλονιά, Παπάγου - Δόξα Λευκ., Αγία Παρασκευή – ΑΕΚ/Πήγασος, Πολύβιος – Γκυζιακός, Αρκαδικός – Απολλωνιάδα, Κόρινθος – Πειραϊκός.
alexf-5
bball.gif bball.gif Για όσους ενδιαφέρονται για νέα του ΣΕΦΑ Αρκαδικού, υπάρχει ένα site αθλητικής εκπομπής στην Τρίπολη με διάφορα νέα. Η διεύθυνση για όσους θέλουν να την επισκεφθούν είναι www.contraepithesi.gr bball.gif
all star 2000
φιλε melo μασ εχεισ κουρασει με την δηθεν μπασκετικη σου αξια! ημουνα στο γηπεδο με την μεσσηνη και το μονο που εκανεσ καλα ητανε το ζεσταμα.

Συμφωνω με τον φιλο ainio talento στα περισσοτερα(οχι σε ολα). Συχνα πουλασ μαγκια στουσ αντιπαλουσ χωρισ να σε προκαλεσουν. Για τισ καλτσεσ μπορει να εχεισ δικιο εχω ακουσει παρομοιεσ καταστασεισ.

Καλο ειναι να αφησεισ τουσ καβγαδεσ και να κοιτασ το παιχνιδι σου.

QUOTE(Melo @ Dec 5 2007, 10:04 ) *
Καλα οτι ζοριζεσαι με την παρτη μου εχει φανει..απο αυτα που εχεις γραψει για μενα.

Απορω ομως γιατι...εγω οταν χανω δινω συγχαρητηρια...σε περιμενω λοιπον να με συγχαρεις επειδη κανεις δεν κανεις την κ...α σου οπως λες..σε κερδισα 30 ποντους.

Ξερω να μιλαω πολυ καλα.μαλλον ομως αντιμετωπιζεις προβλημα να διαβαζεις και να περνας την πληροφορια στον εγκεφαλο...Παμε παλι...σου ξαναλεω...ελα απο κοντα...να σου εξηγησω (εδω ειναι η διαφορα δωσε βαση...ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΟΡΑΩ-ΠΕΡΙΟΣΤΙΤΙΔΑ λεγεται...φλεγμονες στα καλαμια)δεν σου εγραψα ελα απο κοντα να σε βαρεσω.
Αιωνιο ταλεντο, δεν θα σου πουλουσα ποτε μαγκια απο δω...οσοι με ξερουν γνωριζουν.

Για καποιο πολυ περιεργο λογο συνεχιζεις να με προκαλεις...μπορεις να συνεχισεις...εμενα δεν με εκφραζει αυτη η μαγκια πισω απ τα PC.

Οσο για την μανουρα που λες...προφανως εγω την προκαλεσα...επειδη καποιος συμπαικτης σου με προκαλεσε,εσυ που κολλας στην ολη φαση?
Ποιοι με ψαχνατε?εισασταν πολλοι?στο ιδιο γηπεδο δεν ειμασταν?Εσυ που ησουν που εχεις αρρωστησει 3 βδομαδες τωρα και μου πατας κουμπακια και με κραζεις απο το internet?
Εγω μανουριασα με εναν συγκεκριμενο...με τον οποιο μετα απο μια βδομαδα,καναμε θεραπεια στο ιδιο φυσιοθεραπευτηριο στο ιδιο δωματιο και απο καμια πλευρα δεν συνεχιστικε....εσυ γιατι το σκαλιζεις τοσο?
Αν θεωρεις οτι εχουμε αφησει καποια εκρεμοτητα πες το μου ανοιχτα.

Οσον αφορα το τελευταιο που εγραψες...δεν οφειλω να σου εξηγησω απολυτως τιποτα-ρωτα να με μαθεις καλυτερα...Πληροφοριακα και μονο να σε ενημερωσω οτι τα 3 τελευταια χρονια μετραω 2 ανοδους,ερχομαι δανεικος απ τον Πανερυθραικο,περυσι δεν καταφερα ν ανεβω βγηκα δευτερος στην πρωτη μου χρονια στην Αγια...και φετος ελπιζω να τα καταφερω.Αλλα προτιμω να μιλαω για μπασκετ με μπασκετικους τυπους οχι με οπαδικους....

Γεια σου ταλεντο, δεν προκειται να ξανασχοληθω με σενα...καλη τυχη στον Παπαγο ευχομαι να πανε ολα καλα μιας και τον ανεφερες θα ναι κριμα να πεσει...οπως ηταν κριμα περυσι για τον Εσπερο.
Κλεινοντας να σου μεταφερω την πεποιθηση μου...πως αν το ταλεντο σου...στο μπασκετ ηταν οσο μεγαλο ειναι το στομα σου....ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΑΙΟΝΙΟ...
all star 2000
Φιλε melo μας εχεισ κουρασει με την μπασκετικη αξια σου. Ημουνα στο παιχνιδι με την μεσσηνη και το μονο που εκανες καλα ητανε το ζεσταμα!

Συμφωνω με τον aionio talento στα περισσοτερα(οχι σε ολα) αφου καθε φορα ψαχνεσαι να κανεις φασαρια και τσαμπουκα.

Καλα θα ητανε να κοιταξεις λιγο να παιζεις μπασκετ και οχι ξυλο μπας και βοηθησεις την ομαδα σου να ανεβει αφου ειναι καλη ομαδα κατα τα αλλα.

χρονια πολλα σε ολους !
nikefalin
QUOTE(all star 2000 @ Dec 24 2007, 13:08 ) *
Φιλε melo μας εχεισ κουρασει με την μπασκετικη αξια σου. Ημουνα στο παιχνιδι με την μεσσηνη και το μονο που εκανες καλα ητανε το ζεσταμα!

Συμφωνω με τον aionio talento στα περισσοτερα(οχι σε ολα) αφου καθε φορα ψαχνεσαι να κανεις φασαρια και τσαμπουκα.

Καλα θα ητανε να κοιταξεις λιγο να παιζεις μπασκετ και οχι ξυλο μπας και βοηθησεις την ομαδα σου να ανεβει αφου ειναι καλη ομαδα κατα τα αλλα.

χρονια πολλα σε ολους !


Καταρχήν καλωσήρθες allstar2000, καλά πόστ ,μακροημέρευση, χρόνια πολλά με ευτυχία και υγεία

2 μικρές παρατηρησούλες
Δεν χρειάζεται να επαναλαμβάνεις τα πόστ, μια φορά είναι αρκετή. Το editing κρατά για 15 λεπτά και αν πρόσεξα απλά έσβησες το quote, το πόστ που ήθελες να αναφερθείς.
Επίσης κράτα τους τόνους χαμηλά μέρες που είναι.
Melo
ALL STAR, την επομενη φορα φιλε που θα ερθεις θα προσπαθησω να ειμαι καλυτερος,στο υποσχομαι.
Σου χρωσταω λοιπον 2 ευρω για το εισητηριο που πληρωσες οταν ξαναρθεις ελα να στα δωσω.

χρονια πολλα.
Jabar
Δεν ξέρω γιατί την έχετε πέσει στο MELO προσωπικά παρακολουθώ Αγία και Παπάγου .Τον Μelo σαν άνθρωπο δεν του έχω μιλήσει ποτέ αλλά τον παρακολουθούσα από τότε που ήταν στην Ηλιούπολη και σαν μπασκετική αξία τον έχω σε εκτίμηση.Είναι πάρα πολύ καλός παίκτης και το έχει δείξει απέναντι σε πάρα πολύ καλούς ψηλούς.Το μπάσκετ είναι άθλημα με σωματική επαφή και στον αγώνα όλο και κάτι θα γίνει αρκεί να μένει εκεί.
Ολοι εμείς αγαπάμε παρακολουθούμε και παίζουμε μπάσκετ όχι βόλλεϋ .
Melo
QUOTE(Jabar @ Dec 28 2007, 12:16 ) *
Δεν ξέρω γιατί την έχετε πέσει στο MELO προσωπικά παρακολουθώ Αγία και Παπάγου .Τον Μelo σαν άνθρωπο δεν του έχω μιλήσει ποτέ αλλά τον παρακολουθούσα από τότε που ήταν στην Ηλιούπολη και σαν μπασκετική αξία τον έχω σε εκτίμηση.Είναι πάρα πολύ καλός παίκτης και το έχει δείξει απέναντι σε πάρα πολύ καλούς ψηλούς.Το μπάσκετ είναι άθλημα με σωματική επαφή και στον αγώνα όλο και κάτι θα γίνει αρκεί να μένει εκεί.
Ολοι εμείς αγαπάμε παρακολουθούμε και παίζουμε μπάσκετ όχι βόλλεϋ .



Φιλε μου να σαι καλα,προσωπικα εγω σε αυτο το forum δεν ειπα ποτε κατι για την μπασκετικη μου αξια,την οποια την υπερασπιζομαι μονο εντος παρκε και προφανως οχι ηλεκτρονικα.
Τωρα ενταξει αντιλαμβανομαι οτι εδω μπαινουν διαφοροι και λενε διαφορα και εγω προσωπικα δεν διεκδικησα τις δαφνες του καλυτερου παιδιου ουτε του αθλητη προτυπο.

Καλη χρονια σε φιλους και εχθρους.
mikeb
Καλή Χρονιά σε όλους όσους εμπλέκονται στην κατηγορία.
¨Αντε και η άνοδος στα Γιάννενα φέτος!
alexf-5
Καλή χρονιά σε όλους πάνω απ' όλα με υγεία και από εκεί και πέρα με επιτυχίες εντός και εκτός παρκέ!
prezakias4
exei dei kapoios apo do fetos ton giziako an nai telo na moy peite merika pragmata
nikefalin
QUOTE(prezakias4 @ Jan 13 2008, 01:53 ) *
exei dei kapoios apo do fetos ton giziako an nai telo na moy peite merika pragmata

καλωσόρισες prezakias4, καλά πόστ και μακροημέρευση εδώ,

Μια παρατήρηση, γράφε με ελληνική γραφή για να σε καταλαβαίνουν όλοι smile.gif
Jabar
Παπάγου-Απολλωνιάδα 73-50
Αγία Παρασκευή-Πειραϊκός 72-54
Saniboy#7
Γκυζιακός - Κρόνος Ιωαννίνων:85-71 wos_sport5.gif μάλλον εύκολα....
Jabar
Ας γράψει κάποιος για Αγία Παρασκευή και Παπάγου τα αποτελέσματα
Jabar
Αλλαγή προπονητή στου Παπάγου Σ.Μυκονιάτης βοηθός και φίλος του Κουφού παλιάς δόξας του Παπάγου.
Βέβαια δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει κάτι ως προς τη σωτηρία η σχεδιασμός της νέας χρονιάς.Ο νέος κόουτς
έχει εμπειρία από ΕΣΚΑΝΑ.
leonkalf
Πέρσυ και φέτος (μέχρι πριν 1,5 μήνα περίπου) ήταν στον Πορφύρα (Α' ΕΣΚΑΝΑ)
basketmania_9
Σήμερα παρακολούθησα το ντέρμπι της αγωνιστικής της Γ' εθνικης ανάμεσα στην Αγία Παρασκευή και τον Αρκαδικό. Ο Αρκαδικός κέρδισε στο τέλος 5 πόντους αν δεν κάνω λάθος.
Η Αγία έχασε δικό της παιχνίδι αφού προηγήτο με 13 πόντους κάποια στιγμή στο 3ο δεκάλεπτο!
Πολύ δυνατό και σκληρό παιχνίδι με πολλά φάουλ.
Η διαιτησία όχι ιδιαίτερα καλή, ειδικά στην ανοχή πάνω στο Μάνο, ο οποίος δεν ήταν πολύ καλός αλλά πρέπει να σούταρε καμιά 15ια βολές σίγουρα, όμως δεν πιστεύω ότι επιρέασε το αποτέλεσμα.
Το παιχνίδι για μένα το έχασε ξεκάθαρα ο προπονητής της Αγίας, ο οποίος έμοιαζε σε κάποιες φάσεις άναυδος και δεν έκανε τίποτα! μου έκανε εντύπωση κάποιες αντιδράσεις της κερκύδας από ανθρώπους της Αγίας που βράζανε με τον προπονητή. Πραγματικά είναι άξιο απορίας γιατί άφησε περίπου 30 λεπτά έξω τον Ψηλό της ομάδας (Νο12) ο οποίος θεωρώ ότι μπορούσε να βοηθήσει πολύ, καθώς επίσης και τα πολύ μεγάλα διαστήματα που άφησε έξω το play maker (Νο7) ο οποίος έκανε καλό παιχνίδι και τελείωσε κρίσιμες φάσεις. στο 4ο δεκάλεπτο η ομάδα μπήκε με play maker τον Καρδαρά (Νο6) που προφανώς δεν μπορούσε να ακολουθήσει, η διαφορά εξαφανίστηκε και στο τέλος ο Αρκαδικός ήταν πιο ψύχραιμος και κέρδισε. Στο τέλος η Αγία δεν είχε συγκέντρωση. Το παιχνίδι ουσιαστηκά τελείωσε όταν στους 3 πόντους και 20 κάτι δευτερόλεπτα πριν το τέλος το (7) πήγε 1 εναντίων όλων και έφαγε τάπα.
Είναι το τρίτο παιχνίδι που βλέπω την Αγία φέτος, έχει πιστεύω καλή ομάδα όμως κάτι της λύπει! σήμερα για μένα της έλειπε προπονητής!

Αυτά από μένα
ενημέρωση για άλλα παιχνίδια;
tzepeto_pas
QUOTE
Μεσσήνη – Γκυζιακός 70-101
Κρόνος Ιωαν. – Απολλωνιάδα 84-54
ΕΑ Πατρών – Πειραϊκός 84-87
Παπάγου – Παλαίμων 55-65
Αγία Παρασκευή – Αρκαδικός 81-86
Κεφαλονιά – Πολύβιος 73-71
Δόξα Λευκάδας – ΑΕΚ Πήγασος 56-60


Μηπως γνωριζει κανενας το γηπεδο του Πειραικου?Στο site της ΕΟΚ αναφερει ως εδρα το γηπεδο Σαλπεα αλλα δε γνωριζω που ειναι...
Χρήστος
QUOTE(tzepeto_pas @ Feb 4 2008, 09:27 ) *
Μηπως γνωριζει κανενας το γηπεδο του Πειραικου?Στο site της ΕΟΚ αναφερει ως εδρα το γηπεδο Σαλπεα αλλα δε γνωριζω που ειναι...


Στον ΟΛΠ στον Πειραια. Αν χρησιμοποιεις συγκοινωνια ειναι στο τερμα του 040.
leonkalf
Όχι ακριβώς στον ΟΛΠ. Περνάς τον ΟΛΠ και συνεχίζεις ως το τέρμα του δρόμου και φτάνεις στο τέρμα των λεωφορείων.
Εκεί είναι το Porto Leone, τα άγαλμα-λιοντάρι στην είσοδο του λιμανιού.
tzepeto_pas
thanks για την κατατοπιση.
Ελπιζω την Κυριακη να δω το παιχνιδι Πειραικος-Κρονος Ιωαννινων
tzepeto_pas
Πειραϊκός - Κρόνος Ιωαν. 84-70
Κόρινθος - ΕΑ Πατρών 76-68
Αρκαδικός - Παπάγου 100-84
Πολύβιος – Αγία Παρασκευή 72-80
ΑΕΚ/Πήγασος - Κεφαλλονιά 55-69
Γκυζιακός - Δόξα Λευκ. 90-88
Απολλωνιάδα - Μεσσήνη 78-65

Βαθμολογία (μετά από 18 αγώνες): Γκυζιακός 33, Αρκαδικός 33, Κρόνος Ιωανν. 31, ΑΕΚ/Πήγασος 30, Αγία Παρασκευή 30, Κόρινθος 29, Πειραϊκός 28, Κεφαλονιά 28, Δόξα Λευ. 26, Απολλωνιάδα 26, Παπάγου 23, Ε.Α. Πατρών 21, Πολύβιος Μεγ. 20, Γ. Σ. Μεσσήνης 20.

απο sportime.gr

Μετα την χθεσινη ηττα του Κρονου Ιωαννινων η ομαδα εχασε και τις οποιες ελπιδες ειχε για ανοδο sad.gif
papagos13
O ANAGNWSTOY KWSTAS POY PERSI EPAIZE STHN OMADA MAS STON PAPAGO, TRAYMATISTHKE POLY SOBARA STO GONATO X8ES BRADY..
tasos5
Γεια σας παιδια.....
δεν μπορω να καταλαβω πως η ομαδα του ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ειναι τελευταια με τετοιο υλικο......κριμα γιατι δινει λεφτα η ΜΕΣΣΗΝΗ........εχει και τρομερο γηπεδο.......κανεις λει απ και το πατωμα σε πεταει και κανεις καρφωμα χωρις να το θελεις...........
παντως στο ματσακι με τον ΠΟΛΥΒΙΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ θα γινει μανουρα......απο το παιχνιδι του α γυρου και φυσικα περυσι οταν οι 2 ομαδες παλευαν στην Α ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και εγιναν επεισοδια τοσο στην μεσσηνια οσο και στη τριπολη(ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ)...
ειναι τυχερη η ΜΕΣΣΗΝΗ γιατι πηρε την ανοδο στην γ εθνικη διοτι δεν υπαρχει πλεον ο ΑΠΟΚ ΠΟΣΕΙΔΩΝ(ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ) αλλα του χρονου παλι α εκασκενοπ................οπου εκει το πρωταθλημα δεν υπαρχει πουθενα,9 ομαδες ειναι ολες και ολες αλλα αυτο που αξιζει ειναι τα πλευ οφ το καλοκαιρακι..........
Jabar
Ανεβλήθη το ματς στον Παπάγο
aionio talento
QUOTE(Jabar @ Feb 17 2008, 13:50 ) *
Ανεβλήθη το ματς στον Παπάγο


ισχυει οτι και στην μπαλα ( 24 ωρες μετα ) η κατι αλλο ? που εμαθες για την αναβολη ?
dimonos
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ FORUM

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ Κ ΗΘΙΚΑ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ

ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ Η Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΩΝ ΕΤΩΝ ΟΤΙ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ Κ ΤΗΝ Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΥΝΟΛΟ ΠΟΥ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗ 1-2 ΨΗΛΩΝ Κ ΕΝΟΣ PLAY-MAKER ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ (περιμένω τις προτάσεις για αυτό!!!!!)

ΤΕΛΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ


Φιλικά στη διάθεσή σας

DIMONOS[i][u]
leonkalf
Dimonos,
καλώς ήρθες στο basketforum.

Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με πεζά γράμματα.

Καλά post να έχεις.

Ευχαριστώ
Jabar
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ---ΠΑΠΑΓΟΣ 91--73
panosak
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛΟΓΩ ΚΑΛΛΑΠΑΝΙΔΑ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ - ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ -
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΜΠΙΣΤΟΛΙΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΤΗΡΗ
ΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΘΑ'ΧΑΜΕ ΑΝΕΒΕΙ (ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝ)
funier
QUOTE(panosak @ Feb 25 2008, 22:22 ) *
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛΟΓΩ ΚΑΛΛΑΠΑΝΙΔΑ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ - ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ -
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΜΠΙΣΤΟΛΙΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΤΗΡΗ
ΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΘΑ'ΧΑΜΕ ΑΝΕΒΕΙ (ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝ)

Συμφωνώ απολύτως με τον προλαλήσαντα! Πολύ καλός παίκτης .
Άντε και του χρόνου ξανά στην Ιεράπετρα
BILL79
ΓΣ Μεσσήνης - Αρκαδικός 74-89
Διαιτητές: Κιούρκας – Σοφιανόπουλος.
Τα δεκάλεπτα: 19-25, 40-54, 63-72, 74-89
ΜΕΣΣΗΝΗ (Ροζακέας): Ασημακόπουλος 8, Κακκαβάς 26 (3), Αλεβράς, Φιλόπουλος 1, Βαρβαρίγος 6 (2), Βούλγαρης 21, Στυλιανόπουλος 6, Καραμπαγιάς, Κιάσσος 6 (2), Αλοίμονος.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Σμυρνιώτης): Μπαλτάς 27 (6), Πολυζογόπουλος, Σπυλιώπουλος, Μάνος 3 (1), Καλλαπανίδας 6, Ψάλτου 23 (1), Παπανικολάου 16, Συμεόπουλος 4 (1), Κουτσός 3 (1), Πατρίκης 5.

Κεφαλλονιά - Παπάγου 95-61
Διαιτητές: Νικολακέα - Νάκας.
Τα δεκάλεπτα: 25-13, 49-24, 75-42, 95-61.
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ (Γιατράς): Ντιπ 13 (1), Τριανταφυλλόπουλος 15 (1), Φλοράτος 3, Κουμανιώτης 5 (1), Μαυραγάνης 20 (1), Πατέλης 4, Νικολόπουλος 21 (2), Αντωνάτος 6, Σιγούρης 8 (1).
ΠΑΠΑΓΟΥ (Μυκονιάτης): Σπίνος, Καρβούνης 12 (3), Λεωνίδας 11 (1), Δέδες 4, Σωφρονάς 7 (1), Μακρής 7 (1), Κατσαντώνης 2, Ζερβουλάκος 18 (1).

Κρόνος Ιων. - Πολύβιος 100-70
Διαιτητές: Πόντας - Πιτσίλκας Μ.
Τα δεκάλεπτα: 32-13, 54-31, 79-53, 100-70.
ΚΡΟΝΟΣ (Κοντογιάννης): Αυγερινός 13 (3), Βέλλιος 16 (3), Τελούδης 22 (4), Χορέβας 7 (1), Πανταζής 4, Τώνης 7 (1), Κατωπόδης, Σφήκας 14 (3), Μακρόπουλος 13.
ΠΟΛΥΒΙΟΣ (Ψυχογιός): Φραγκόγιαννης 3, Μαγκαφάς, Ψυρρής 12 (1), Στράγκας, Κατσαρέας 20 (3), Μανώλης 16 (1), Θεωδορόπουλος 2, Αγγελόπουλος 11 (2), Μιχαλόπουλος 3, Δανατσής 3 (1).

Δόξα Λευκ. – Κόρινθος 72-80
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης - Παπαγιαννόπουλος Λ.
Τα δεκάλεπτα: 17-23, 39-33, 57-55, 72-80.
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ. (Παπαδόπουλος): Κόγκας, Αρέθας 2, Παπαδόπουλος 5 (1), Θωνιάτης 8, Μαυρίδης 14, Δουβίτσας 15 (2), Μακρής, Μακρόπουλος 21 (3), Κοντός 7.
ΚΟΡΙΝΘΟΣ (Χρυσανθόπουλος): Πανούσης 4, Στεφανής 7 (1), Μπαλτζής, Δαουλάρης 26 (4), Κυριακίδης 23 (2), Παζαράς, Τραφαλής 6, Λαμπράκος 4, Περούλης 10, Ζαλογιάννης, Κούσουλος.

ΕΑ Πατρών – Αγία Παρασκευή 63-78
Διαιτητές: Τσίγας – Κυριακόπουλος.
Τα δεκάλεπτα: 24-19, 38-37, 47-62, 63-78.
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ (Κωστόπουλος): Μπερερής 8, Τραπίγκας 3, Λυκούδης 19 (1), Τσεκλένης 10, Μοσχοβάκης 5, Γιαννουκάκης 11, Οτουνζτίδης 5, Γκόβας 3, Μπιτζάνης, Κοσμάς.
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Χατζηπανηγύρης): Καραγιώργος 8, Καρακοντζίκης 14 (1), Καρδαράς 2, Εμείρης 11 (1), Πλαγιανάκος 3, Άρχος, Ζερβός 12, Ρώης 6, Απέργης 14, Ατζαμόγλου, Αναστασόπουλος 4, Μούγιος 4.

ΑΕΚ/Πήγασος - Πειραϊκός 51-55
Διαιτητές: Ξάνθος – Πλάγος.
Τα δεκάλεπτα: 21-12, 26-21, 38-34, 51-55.
ΑΕΚ/ΠΗΓΑΣΟΣ (Οικονομάκης): Λάππας 6, Κοσσιώρης 6, Νώντας 8, Φλεβάρης, Κοψάφτης 11 (1), Μπέλλης 10 (1), Στατεράς 5, Μπιτζής Δ. 3 (1), Βούρδουλας 2.
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Παπαμάρκος): Μπουζουκάκης, Καρλάφτης 20 (2), Γαπκιάδης 11 (1), Μακρυδήμας 6 (1), Μούκας, Λαζαρίδης 7 (1), Δανιήλ 1, Τασόπουλος 10.

Γκυζιακός - Απολλωνιάδα 79-77
Διαιτητές: Λουκαράκης - Πιτσίλκας Β.
Τα δεκάλεπτα: 18-15, 40-34, 64-59, 79-77.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ (Καλαμπάκος): Δρελιώζης 16 (1), Καραλής 16 (4), Κοκαλιάς 8, Παπαϊωσήφ 8, Αθανασάκης, Ρώσσης 3 (1), Γιανναλέτσος 15, Παπαδόπουλος 10 (2).
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ (Λιόνας): Καπερώνης 6 (1), Χαρτάς 16 (2), Σαμαράς 18 (3), Λυμπέρης 12 (4), Μπέκος 17 (4), Λυβιεράτος 8.

Βαθμολογία (μετά από 21 αγώνες): Γκυζιακός 39, Αρκαδικός* 37, Κρόνος Ιωανν. 36, Αγία Παρασκευή* 34, Κόρινθος 34, ΑΕΚ/Πήγασος 33, Πειραϊκός* 32, Κεφαλλονιά* 31, Δόξα Λευ. 30, Απολλωνιάδα 30, Παπάγου* 25, Ε.Α. Πατρών* 23, Πολύβιος Μεγ.* 23, Γ. Σ. Μεσσήνης* 22.
* Έχουν αγώνα λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική (22η, 16/03): Πολύβιος - ΓΣ Μεσσήνης, Αγία Παρασκευή - Κρόνος Ιωαννι., Παπάγου - ΕΑ Πατρών, Απολλωνιάδα – Κεφαλλονιά, Αρκαδικός - Δόξα Λευκ., Κόρινθος – ΑΕΚ/Πήγασος, Πειραϊκός – Γκυζιακός
panagias
Αποκαρδιωτικά είναι τα τελευταία νέα της ομάδας του Παλαίμονα Κορίνθου, ο οποίος βρίσκεται στα πρόθυρα της διάλυσης. Πιο συγκεκριμένα οι παίκτες του συλλόγου απέχουν από τις προπονήσεις της ομάδας από το Σάββατο (ο κορινθιακός σύλλογος δεν κατέβηκε στο παιχνίδι κυπέλλου κόντρα στο Κρανίδι), λόγω του ότι είναι δύο μήνες και κάτι απλήρωτοι, ενώ ο τεχνικός του Παλαίμονα, Γιάννης Χρυσανθόπουλος έχει υποβάλει την παραίτησή του. Ωστόσο μέχρι στιγμής δεν έχει πραγματοποιηθεί κάποια συνάντηση με τους ανθρώπους της διοίκησης, προκειμένου να ληφθεί κάποια απόφαση.
Το απόγευμα οι παίκτες έχουν προπόνηση (στις 18:00), ωστόσο το πιο πιθανό είναι να μην πραγματοποιηθεί, καθώς το κλίμα είναι ήδη πολύ βαρύ. Οι παίκτες δεν είναι πρόθυμοι να αγωνίζονται απλήρωτοι, ενώ αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση τότε το πιο πιθανό είναι πως στους υπόλοιπους αγώνες του πρωταθλήματος η ομάδα θα αγωνίζεται με το εφηβικό της τμήμα.
Το κακό είναι πως όλοι οι κόποι της χρονιάς από την πλευρά της τεχνικής ηγεσίας και των παικτών πάει χαμένη, παρά το γεγονός πως η Κόρινθος έχει πετύχει τον στόχο της για την φετινή σεζόν. Ο Παλαίμονας θα βρίσκεται και την επόμενη αγωνιστική περίοδο στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, ωστόσο στους επόμενους αγώνες δεν θα μπορεί να αντιμετωπίζει τους αντίπαλους με την ίδια ανταγωνιστικότητα όπως στους προηγούμενου

basketblog
FIVOS9
QUOTE(panagias @ Mar 12 2008, 10:43 ) *
Αποκαρδιωτικά είναι τα τελευταία νέα της ομάδας του Παλαίμονα Κορίνθου, ο οποίος βρίσκεται στα πρόθυρα της διάλυσης. Πιο συγκεκριμένα οι παίκτες του συλλόγου απέχουν από τις προπονήσεις της ομάδας από το Σάββατο (ο κορινθιακός σύλλογος δεν κατέβηκε στο παιχνίδι κυπέλλου κόντρα στο Κρανίδι), λόγω του ότι είναι δύο μήνες και κάτι απλήρωτοι, ενώ ο τεχνικός του Παλαίμονα, Γιάννης Χρυσανθόπουλος έχει υποβάλει την παραίτησή του. Ωστόσο μέχρι στιγμής δεν έχει πραγματοποιηθεί κάποια συνάντηση με τους ανθρώπους της διοίκησης, προκειμένου να ληφθεί κάποια απόφαση.
Το απόγευμα οι παίκτες έχουν προπόνηση (στις 18:00), ωστόσο το πιο πιθανό είναι να μην πραγματοποιηθεί, καθώς το κλίμα είναι ήδη πολύ βαρύ. Οι παίκτες δεν είναι πρόθυμοι να αγωνίζονται απλήρωτοι, ενώ αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση τότε το πιο πιθανό είναι πως στους υπόλοιπους αγώνες του πρωταθλήματος η ομάδα θα αγωνίζεται με το εφηβικό της τμήμα.
Το κακό είναι πως όλοι οι κόποι της χρονιάς από την πλευρά της τεχνικής ηγεσίας και των παικτών πάει χαμένη, παρά το γεγονός πως η Κόρινθος έχει πετύχει τον στόχο της για την φετινή σεζόν. Ο Παλαίμονας θα βρίσκεται και την επόμενη αγωνιστική περίοδο στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, ωστόσο στους επόμενους αγώνες δεν θα μπορεί να αντιμετωπίζει τους αντίπαλους με την ίδια ανταγωνιστικότητα όπως στους προηγούμενου

basketblog

ντροπη... τι αλλο να πω! 68.gif οταν παιρνεις καποιους παιχτες για να εχεις ενα αξιομαχο συνολο για την γ εθνικη θα πρεπει να εισαι σιγουρος οτι μπορεις να τα βγαλεις περα και να εισαι τυπικος ολη τη χρονια! βεβαια θα πρεπει να ξερουν καποιοι παραγοντες οτι οι ανοδοι δεν ερχονται απο τη μια στιγμη στην αλλη και οτι χρειαζεται πλανο και υπομονη... αλλα και το μερακι να κανεις κατι καλα απο την αρχη εως το τελος, για να εχεις το κεφαλι ψηλα και να εισαι ενταξει με τον εαυτο σου αλλα και με τα υπολοιπα μελη της ομαδας! ποσο μαλλον η ομαδα της κορινθου που ειναι εντος στοχων και φαινοταν οτι παει να δημιουργησει κατι καλο για τα επομενα χρονια! 68.gif 68.gif 68.gif
Χρήστος
Ο κολλητος μου ο Μπαλτας επαθε μεγαλη ζημια στο γονατο. Προσθιος χιαστος.
Basket-time
QUOTE(Χρήστος @ Mar 12 2008, 11:06 ) *
Ο κολλητος μου ο Μπαλτας επαθε μεγαλη ζημια στο γονατο. Προσθιος χιαστος.


Κρίμα... sad.gif sad.gif
Περαστικά στο παιδί και γρήγορη επιστροφή στα γήπεδα....
Antonis B
QUOTE(Χρήστος @ Mar 12 2008, 11:06 ) *
Ο κολλητος μου ο Μπαλτας επαθε μεγαλη ζημια στο γονατο. Προσθιος χιαστος.


ποιος ο Αλέξης? που έπαιζε στον ΟΦΗ?
Χρήστος
B)-->
QUOTE(Antonis B @ Mar 12 2008, 11:30 ) *

ποιος ο Αλέξης? που έπαιζε στον ΟΦΗ?
[/quote]

Oχι. Ο Μπαλτας επαιζε περυσι Πανελευσινιακο.
TliBan
QUOTE(Χρήστος @ Mar 12 2008, 11:31 ) *
cool.gif--><div class='quotetop'>QUOTE(Antonis B @ Mar 12 2008, 11:30 ) *</div><div class='quotemain'><!--quotec-->
ποιος ο Αλέξης? που έπαιζε στον ΟΦΗ?
Oχι. Ο Μπαλτας επαιζε περυσι Πανελευσινιακο.


Και πρόπερσι στον Ηρόδοτο αν δεν κάνω λάθος.

Ολες οι ευχές μας είναι μαζί του..Περαστικά και γρήγορα πίσω στα γήπεδο..
Antonis B
QUOTE(Χρήστος @ Mar 12 2008, 11:31 ) *
QUOTE(Antonis B @ Mar 12 2008, 11:30 ) *
ποιος ο Αλέξης? που έπαιζε στον ΟΦΗ?


Oχι. Ο Μπαλτας επαιζε περυσι Πανελευσινιακο.


ναι τον γνωρίζω.
να του πεις περαστικά από το ηράκλειο.

(τον μπέρδεψα με το Μπάρδα)

ο Μυλωνάς παίζει ακόμα ή σταμάτησε? στη Κόρινθο δεν ήταν?
Χρήστος
B)-->
QUOTE(Antonis B @ Mar 12 2008, 11:36 ) *

ναι τον γνωρίζω.
να του πεις περαστικά από το ηράκλειο.
[/quote]

ΟΚ
TliBan
B)-->
QUOTE(Antonis B @ Mar 12 2008, 11:36 ) *

ναι τον γνωρίζω.
να του πεις περαστικά από το ηράκλειο.

(τον μπέρδεψα με το Μπάρδα)

ο Μυλωνάς παίζει ακόμα ή σταμάτησε? στη Κόρινθο δεν ήταν?
[/quote]

Ο Μυλωνάς ξεκίνησε στην Κόρινθο αλλά για κάποιους λόγους σταμάτησε πριν κανα τρίμηνο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.