Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum BasketBall Meeting VIΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4
Pierce
Kαιρο εχουμε να μαζευτουμε για μπασκετακι... Τωρα που τελειωνουν (; ) και οι εξεταστικες ειπα να μαζευτουμε !
Πεμπτη 9 Ιουλιου στα γνωστα γηπεδα στη λεωφορο αλεξανδρας πανω απο τη σταση του μετρο.
Να μαζευομαστε απο τις 17:30 γιατι διαφορετικα δεν θα βρουμε μπασκετα ουτε για δειγμα! Περιμενω συμμετοχες!
dizzy_fingers
Τσακάλι πανέξυπνο και γκαντεμόσαυρε (να μην το ξεχνάμε), 10 Ιουλίου είναι το πάρτυ του steel fm, άρα μία παιχτάρα και ένας φλώρος σίγουρα δε θα μπορούν να έρθουν.

Αν θέλετε κάποια άλλη μέρα στο διάστημα 6-12 Ιουλίου θα είμαι μέσα, μιας και θα έχω άδεια τότε.
Pierce
ναι το συζηταω τωρα με τον φλωρο tongue.gif
οποτε το κανω πεμπτη smile.gif
dizzy_fingers
Πέμπτη θα λείπω, κάνε το Τετάρτη καλύτερα.
Air Kef
Θα σας..........φλωρέψω όλους. wos_sport3.gif
Gravedigger
QUOTE (dizzy_fingers @ Jun 29 2009, 19:13 ) *
γκαντεμόσαυρε

Άρη άνοιξε και ένα για 27 Νοεμβρίου.Τότε θα μπορούμε όλοι blech.gif blech.gif

Εγώ για πριν τις 10, 100% μέσα για 10-11-12 παίζεται rolleyes.gif
Pierce
QUOTE (dizzy_fingers @ Jun 29 2009, 17:13 ) *
Τσακάλι πανέξυπνο και γκαντεμόσαυρε (να μην το ξεχνάμε), 10 Ιουλίου είναι το πάρτυ του steel fm, άρα μία παιχτάρα και ένας φλώρος σίγουρα δε θα μπορούν να έρθουν.

Αν θέλετε κάποια άλλη μέρα στο διάστημα 6-12 Ιουλίου θα είμαι μέσα, μιας και θα έχω άδεια τότε.



QUOTE (dizzy_fingers @ Jun 29 2009, 17:19 ) *
Πέμπτη θα λείπω, κάνε το Τετάρτη καλύτερα.

Αποφασισε...
dizzy_fingers
Έλα ρε, αφού σου είπα οποιαδήποτε μέρα στο διάστημα 6-12 Ιουλίου είμαι μέσα, τί αγχώνεσαι?
Απλά την Παρασκευή είναι το πάρτυ, την Κυριακή έχω γάμο, από δευτέρα μέχρι τετάρτη μπορεί να λείπω κάπου διακοπές....αλλά όποτε θες εδώ είμαι! Χτύπα ένα τηλέφωνο κι έρχομαι...













tongue.gif
Πλάκα κάνω, κανονίστε όποτε θέλετε και αν μπορέσω εγώ θα έρθω. Την Πέμπτη 9/7 (στα σοβαρά τώρα) μου φαίνεται καλά.
Θα πρότεινα, πάντως, να πηγαίναμε και μία "ανεπίσημη" πριν εκείνη την ημέρα. smile.gif
red pyramid88
Χμ, και εμένα κατά πάσα πιθανότητα με βολεύει όποια μέρα και αν επιλέψετε, οπότε έχετε με μέσα.
Air Kef
5;; ΜΟΝΟ 5;;;
apkat
Eγω εκτος συγκλονιστικου απροοπτου θα εχω φυγει..Αν αλλαξει κατι που ειναι πολυ δυσκολο ομως θα ερθω..!!
basket4
θα σας κάνω την τιμή να ρθω και εγώ να σας καμαρώσω!!! smiley.gif
j-kidd13
Λοιπον ρεμαλια.... tongue.gif ...6-7-8 Ιουλιου,δηλαδη Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη,δε μπορω γιατι εχουμε 3ον3(ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΦΤΥΣΑΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...........) εδω στην περιοχη μου....Οποτε δεν μπορω αυτες τις μερες.Για Πεμπτη ειμαι μεσα!!!
Pierce
αφου πεμπτη λεει!
ΠΕΜΠΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ rtfm tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ Jul 1 2009, 22:33 ) *
αφου πεμπτη λεει!
ΠΕΜΠΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ rtfm tongue.gif

Γιατι το εχετε οριστικο???Αφου στα πιο πανω ποστ το συζητατε ακομα.....Anyway.....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Κι εγω μεσα ειμαι, αλλα γιατι δεν λεμε στον προεδρο αν μπορει να μαζευτουμε
στο ιδιωτικο του γηπεδο???
Εκει θα ειμαστε μια χαρα.

Ρε κιντ τι τουρνουα 3 Χ 3 ειναι αυτο???
Air Kef
ΑΝΑΓΓΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

ΤΟΥ ΕΝΟΣ
ΤΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟΥ
ΤΟΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥ
ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΜΑΓΟΡΙΚΟΥ
ΤΟΥ ΥΠΕΡΗΡΩΑ
ΤΟΥ ΔΥΝΑΣΤΗ ΤΗΣ ΡΑΚΕΤΑΣ
ΤΟΥ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΥ
ΤΟΥ ΧΑΛΚΕΝΤΕΡΟΥ
ΤΟΥ ΑΕΙΚΙΝΗΤΟΥ
ΤΟΥ ΜΑΣΤΕΡ ΤΟΥ ΣΤΡΙΤΜΠΟΛ
ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ "ΓΡΗΓΟΡΟ ΓΚΑΡΜΠΑΧΟΣΑ"


ΜΕ ΥΨΟΣ 1,85 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΤΗΣ ΑΠΕΙΡΑΝΘΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΑ ARMY COURTS ΤΗΣ ΣΑΜΟΥ.....




wav.gif wav.gif wav.gif

KEYSEEEEEEERR SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOZE !!!!!


wav.gif wav.gif wav.gif



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Lycos, έχει δίκιο, αν μπορεί να γινει συνεννόηση με τον ΧΠ και κάτι ανάλογο με το BF baskeball meeting VI, θα ηταν ευχής έργον, παρόλο που δεν έβρισκα στεφάνι απο τα 5 μέτρα.
Pierce
mellow.gif


thumbsup.gif wav.gif
j-kidd13
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 2 2009, 00:04 ) *
Κι εγω μεσα ειμαι, αλλα γιατι δεν λεμε στον προεδρο αν μπορει να μαζευτουμε
στο ιδιωτικο του γηπεδο???
Εκει θα ειμαστε μια χαρα.

Ρε κιντ τι τουρνουα 3 Χ 3 ειναι αυτο???

3on3 που διοργανωνει ο δημος Θρακομακεδονων...Δεν ποσταρα τιποτα γιατι ειχε περιορισμενο αριθμο ομαδων(20),και απο οτι μου ειπε ο φιλος μου που ειναι στα οργανωτικα ειχαν σχεδον συμπληρωθει...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(j-kidd13 @ Jul 2 2009, 01:17 ) *
3on3 που διοργανωνει ο δημος Θρακομακεδονων...Δεν ποσταρα τιποτα γιατι ειχε περιορισμενο αριθμο ομαδων(20),και απο οτι μου ειπε ο φιλος μου που ειναι στα οργανωτικα ειχαν σχεδον συμπληρωθει...

Εχει καμια θεση να ερθω να το σηκωσω???
j-kidd13
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 2 2009, 01:38 ) *
Εχει καμια θεση να ερθω να το σηκωσω???

Θα ρωτησω και αν υπαρχει χωρος,ελα να το σηκωσεις....
Bikerboy
Μπορει να ερθει και ενας αναπυρος στην παρεα σας??? smiley.gif smiley.gif
Air Kef
Όλοι μια αναπηρία την έχουμε φίλος.. tongue.gif
nikefalin
QUOTE(Air Kef @ Jul 1 2009, 23:45 ) *
ΑΝΑΓΓΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

ΤΟΥ ΕΝΟΣ
ΤΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟΥ
ΤΟΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΥ
ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΜΑΓΟΡΙΚΟΥ
ΤΟΥ ΥΠΕΡΗΡΩΑ
ΤΟΥ ΔΥΝΑΣΤΗ ΤΗΣ ΡΑΚΕΤΑΣ
ΤΟΥ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΥ
ΤΟΥ ΧΑΛΚΕΝΤΕΡΟΥ
ΤΟΥ ΑΕΙΚΙΝΗΤΟΥ
ΤΟΥ ΜΑΣΤΕΡ ΤΟΥ ΣΤΡΙΤΜΠΟΛ
ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ "ΓΡΗΓΟΡΟ ΓΚΑΡΜΠΑΧΟΣΑ"


ΜΕ ΥΨΟΣ 1,85 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΤΗΣ ΑΠΕΙΡΑΝΘΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΑ ARMY COURTS ΤΗΣ ΣΑΜΟΥ.....




wav.gif wav.gif wav.gif

KEYSEEEEEEERR SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOZE !!!!!


wav.gif wav.gif wav.gif



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Lycos, έχει δίκιο, αν μπορεί να γινει συνεννόηση με τον ΧΠ και κάτι ανάλογο με το BF baskeball meeting VI, θα ηταν ευχής έργον, παρόλο που δεν έβρισκα στεφάνι απο τα 5 μέτρα.


καλώς τα παιδιά, καλώς τα 3 - 0

αν μαζευτούμε τα γερόντια , παίξτε για τη 2η θέση....
harris
Count on me... Θα έρθω με το alter ego, τον συμπαίκτη μου από το σχολείο... I AM BACK... blove.gif

smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Αν μπορειτε να ανεβειτε μενιδι, θα εχουμε το κλειστο των Αχαρνης διαθεσιμο.
j-kidd13
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 3 2009, 00:58 ) *
Αν μπορειτε να ανεβειτε μενιδι, θα εχουμε το κλειστο των Αχαρνης διαθεσιμο.

Το κανονισες?????
Καλη περιπτωση,αλλα πρεπει να εχουν μεταφορικο ολα τα παιδια....
Pierce
παιδια πρεπει να ειναι σε καποιο κεντρικο σημειο και με μεταφορικο μεσο. Αν ο χ,ψ ερχεται απο το Π.Φαληρο το να παει στο Μενιδι ειναι σκοτωμα...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pierce21 @ Jul 3 2009, 01:16 ) *
παιδια πρεπει να ειναι σε καποιο κεντρικο σημειο και με μεταφορικο μεσο. Αν ο χ,ψ ερχεται απο το Π.Φαληρο το να παει στο Μενιδι ειναι σκοτωμα...

Ελα ρε ευκολο ειναι
Pierce
Δεν το λεω για μενα ,μενω αισθητα πιο κοντα tongue.gif (και εχω και μεταφορικο μεσο, αλλοι ομως; )
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pierce21 @ Jul 3 2009, 01:37 ) *
Δεν το λεω για μενα ,μενω αισθητα πιο κοντα tongue.gif (και εχω και μεταφορικο μεσο, αλλοι ομως; )

Ολοι οσοι ειναι ερθουν, ας μας πουν αν μπορουν.

αντε ρε, για μιλατε...........
j-kidd13
Θα ηταν ανησυχητικο να πω οτι δεν με βολευει.... smiley.gif ....Εννοειται μεσα.
red pyramid88
Εγώ απο την άλλη πιστεύω πως π.χ. Αμπελόκηποι που έχει τις μπασκέτες δίπλα απο το μετρό δεν είναι κακή επιλογή. Αυτό το μέρος θα πρότεινα προσωπικός.
Air Kef
Πάω παντού, αρκεί να μου εγγυάται κάποιος ότι θα έχουμε 2 μπασκέτες.

Mπορούμε να ψιλοοργανωθούμε με 2-3 αυτοκίνητα πχ. και να κανονίσουμε να έχουμε ενα κεντρικό σημείο συνάντησης, όπου θα μαζευτούμε όσοι αδυνατούμε να φτάσουμε αλλιώς στο Μενίδι. Εγώ βάζω αυτοκίνητο (ξεκινάω από Αγ. Βαρβάρα), φαντάζομαι κι ο Σπύρος, αν αποφασίσει να αφήσει την μηχανή για μια μερούλα. biggrin.gif


@Nikefalin: Φαίνεται το χάσμα γενεών. Η μία απλώς θέλει να μαζευτεί για μπασκετ, η άλλη να κερδίσει. tongue.gif
Flash
Αν το κάνετε το meeting στο γήπεδο των "Αχαρνής" τώρα, θα σας πάρει και θα σας σηκώσει! shot.gif

Δεν φτάνει που είναι δίπλα μου, είναι και η συγκίνηση για ένα γήπεδο που έπαιζα επί 9 χρόνια και τώρα δεν το έχω δει καν εδω και 7.

Να πάρει, εγώ επιστρέφω σε 2 βδομάδες. Ρε αφήστε τους να το οργανώσουν στους Αμπελόκηπους και μαζευόμαστε πιο μετά οι δυτικοπροαστιώτες (+ κάτι απο ΒΠ όπως ο pierce 69.gif )

Πάντως να ξέρετε, εντός έδρας ο Λύκος δεν χάνει...
dizzy_fingers
Παιδιά, να ξέρετε ότι Πέμπτη εκείνη την ώρα στους Αμπελόκηπους υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κάνουν προπόνηση.

Είμαι μέσα για Μενίδι και παίρνω αμάξι, οπότε μπορώ να πάρω 3-4 ακόμα.
j-kidd13
Ασε που θα γινεται χαμος....
Εδω ειχε τοσο κοσμο οταν ειχαμε παει Μαρτη,και εκανε ψωφοκρυο.
3-4 ατομα ο dizzy και αλλους τοσους ο Kef,νομιζω οτι ειναι καλα...Λυνεται σιγα σιγα και το μεταφορικο.
smiley.gif
nikefalin
QUOTE(j-kidd13 @ Jul 3 2009, 10:18 ) *
Ασε που θα γινεται χαμος....
Εδω ειχε τοσο κοσμο οταν ειχαμε παει Μαρτη,και εκανε ψωφοκρυο.
3-4 ατομα ο dizzy και αλλους τοσους ο Kef,νομιζω οτι ειναι καλα...Λυνεται σιγα σιγα και το μεταφορικο.
smiley.gif


Μια χαρά είναι και οι Αχαρνείς, ξέρω που είναι το γήπεδο, να μας υποσχεθεί ο Λύκος οτί θα φέρει και τον πρόεδρο της ομάδας smiley.gif smiley.gif
Flash
Εξακολουθεί να είναι αυτός που νομίζω ;;;
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Flash @ Jul 3 2009, 10:30 ) *
Αν το κάνετε το meeting στο γήπεδο των "Αχαρνής" τώρα, θα σας πάρει και θα σας σηκώσει! shot.gif

Δεν φτάνει που είναι δίπλα μου, είναι και η συγκίνηση για ένα γήπεδο που έπαιζα επί 9 χρόνια και τώρα δεν το έχω δει καν εδω και 7.

Να πάρει, εγώ επιστρέφω σε 2 βδομάδες. Ρε αφήστε τους να το οργανώσουν στους Αμπελόκηπους και μαζευόμαστε πιο μετά οι δυτικοπροαστιώτες (+ κάτι απο ΒΠ όπως ο pierce 69.gif )

Πάντως να ξέρετε, εντός έδρας ο Λύκος δεν χάνει...

Akoma o Tsokos einai proedros.............
harris
Αν υπάρχει κανένας από Πατήσια/Γαλάτσι/Κυψέλη μεριά εδώ είμαι... Θα φέρω τουλάχιστον έναν ακόμα μαζί μου... Και περιμένω από τον Κεφ να φορέσει τη φανέλα των ειδικών περιστάσεων που απέκτησε πριν από λίγο καιρό...laugh.gif laugh.gif
Air Kef
Χμ.. Αντε να δούμε..Μπορεί. tongue.gif

Λοιπόν συμμετοχές μέχρι τώρα:

dizzy
harris
kef
keyser
pierce21
lycos
basket4
redpyramid88
gravedigger
nikefalin
basketikos(? )

3 αυτοκίνητα= 10 άτομα συνολικά.
Ας δηλώσουν ποιοι θέλουν να συμμετάσχουν στην μετοίκηση του φόρουμ στο Μενίδι, και που μένουν/που μπορούν σχετικά εύκολα να έρθουν.
red pyramid88
Παιδιά, επειδή μου προέκυψε κάτι αρκετά σοβαρό, έχει σημασία τι ώρα θα βρεθούμε και τι ώρα θα τελειώσουμε. Δηλαδή αν γίνει νωρίς η συνάντηση (π.χ. 1-2 το μεσημέρι) καλός, αλλιώς εγώ δυστηχώς δε θα μπορέσω τελικά να δηλώσω παρών.
j-kidd13
QUOTE(Air Kef @ Jul 3 2009, 18:11 ) *
Χμ.. Αντε να δούμε..Μπορεί. tongue.gif

Λοιπόν συμμετοχές μέχρι τώρα:

dizzy
harris
kef
keyser
pierce21
lycos
basket4
redpyramid88
gravedigger
nikefalin
basketikos(? )

3 αυτοκίνητα= 10 άτομα συνολικά.
Ας δηλώσουν ποιοι θέλουν να συμμετάσχουν στην μετοίκηση του φόρουμ στο Μενίδι, και που μένουν/που μπορούν σχετικά εύκολα να έρθουν.

Εγω στην απεξω kef???????
Koan
QUOTE(Air Kef @ Jul 3 2009, 18:11 ) *
Λοιπόν συμμετοχές μέχρι τώρα:

dizzy
harris
kef
keyser
pierce21
lycos
basket4
redpyramid88
gravedigger
nikefalin
basketikos(? )

μυρίζομαι +1 με ΚοΑν στην παρέα.. αφου θα ειναι basket 4 , lykos , nikefalin , αν ερθει και jabar δεσαμε 100%
Anaz
Δωστε χάρτη, μερα και ωρα και count me in. απλα. wos_sport4.gif
spysta
λογικα ειμαι και γω μεσα .. θα εχω ανεβει Αθηνα τοτε .. και θα ερθω να σας μαθω μπασκετ ρεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!! tongue.gif tongue.gif

Για να καταλαβω κομπλε .. τελικα που θα συναντηθουμε ?? laugh.gif
gallistis
θα ηθελα κι εγω πολυ να σας συναντησω.μονο κανονιστε ακριβως μερος
Air Kef
Ακριβής ώρα παιδιά, θα ξέρουμε την Δευτέρα που θα μιλήσει ο μεσάζων λύκος για να μάθει το πρόγραμμα της εβδομάδας του κλειστού.

Το κλειστό είναι στο Μενίδι, ο Λύκος θα δώσει οδηγίες και περισσότερες πληροφορίες, πάλι την Δευτέρα, αν κριθεί απαραίτητο θα ανεβάσουμε και κάναν χάρτη.

Ανάλογα με την ώρα θα δώσουμε και ραντεβού με αυτοκίνητα όσοι είναι να μαζέψουν όσους.


j-kidd
anaz
galistis
spysta
koan

προστίθενται στους

dizzy
harris
kef
keyser
pierce21
lycos
basket4
redpyramid88
gravedigger
nikefalin
basketikos(? )

16 πάνω κάτω δλδ, μια χαρά είμαστε. smile.gif
Koan
μηπως να ξανασκεφτουμε το σημειο που θα παμε?? μου πεφτει διπλα εμενα (πετρουπολη) αλλα ρε μαγκες ειναι δυκολα προσβασιμο χωρις τιμονι... τωρα οτι πειτε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.