Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια Final 4 Βαρκελωνης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
xristos_metal
Καλημερα κανω αυτο το νεο θεμα για να συγκεντρωθουμε ολοι εμεις που θελουμε να παμε Βαρκελωνη, επειδη οπως συνηθως θα ανοιξουν πολλα οσο περναει ο καιρος.

Ξεκινω λοιπον εγω πρωτος. Ειμαστε παρεα 6 φιλαθλοι του μπασκετ απο το εξωτερικο και παμε σχεδον καθε χρονο στο final 4. Αν υπαρχει καποιος φιλος Ολυμπιακος ή οποιοσδηποτε αλλος που δεν θα μπορεσει να παει και θελει να τα ξεφορτωθει ας γραψει εδω. Εμεις ψαχνουμε για 4-6 εισητηρια. Ευχαριστω μαγκες.
panos26450
ΕΧΩ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 340,00€ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.
joker 13
QUOTE (panos26450 @ Apr 1 2011, 17:22 ) *
ΕΧΩ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 340,00€ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

τα εισητηρια εχουν 340 το ενα ετσι?
ενδιαφερομαι
panos26450
QUOTE (joker 13 @ Apr 1 2011, 17:50 ) *
τα εισητηρια εχουν 340 το ενα ετσι?
ενδιαφερομαι

TO ENA NAI.ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ?
t0ny3
Οταν λετε 340 ευρω τα εισιτηρια τι εννοειται ακριβως? Για ποιους αγωνες? Και τους 4?

Επισης μονο online μπορουμε να βρουμε εισιτηρια σωστα? Δωστε κανενα official site! smiley.gif
panos26450
QUOTE (t0ny3 @ Apr 1 2011, 17:56 ) *
Οταν λετε 340 ευρω τα εισιτηρια τι εννοειται ακριβως? Για ποιους αγωνες? Και τους 4?

Επισης μονο online μπορουμε να βρουμε εισιτηρια σωστα? Δωστε κανενα official site! smiley.gif

ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΓΩΝΕΣ.ΤΟ OFFICIAL SITE EINAI THS EUROLEAGUE ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ.
t0ny3
Δηλαδη δεν υπαρχει ουτε για δειγμα. Μονο αν βρεις κανενα στεναχωριμενο Ολυμπιακο που θελει να τα δωσει.
kanelio
QUOTE (panos26450 @ Apr 1 2011, 17:22 ) *
ΕΧΩ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 340,00€ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

και εγω ενδιαφέρομαι αν μπορεις να ενημερωσεις τι θεσεις ειναι... ευχαριστω
Pierce
Δεν χρειαζεται να πουμε, οτι απλα κανουμε μια διευκολυνση για να ερθετε σε επαφη για να πουληθουν τα εισιτηρια στην τιμη που εχουν,ετσι δεν ειναι ;
Τυχον μαυραγορητες παρακαλω (προς Θεου δεν αφηνω υπαινιγμο για την συγκεκριμενη αγγελια) να αναφερονται αμεσα στο moderating team....
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Apr 1 2011, 18:25 ) *
Δεν χρειαζεται να πουμε, οτι απλα κανουμε μια διευκολυνση για να ερθετε σε επαφη για να πουληθουν τα εισιτηρια στην τιμη που εχουν,ετσι δεν ειναι ;
Τυχον μαυραγορητες παρακαλω (προς Θεου δεν αφηνω υπαινιγμο για την συγκεκριμενη αγγελια) να αναφερονται αμεσα στο moderating team....


τοκογλυφος mode on
Μα καλα, ουτε τον τοκο που θα επαιρνε καποιος στην τραπεζα αυτους τους μηνες δεν μπορει να παρει? tongue.gif
τοκογλυφος mode off
joker 13
QUOTE (panos26450 @ Apr 1 2011, 17:53 ) *
TO ENA NAI.ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ?

facebook Constantinos Athens
Igor
Νeed tickets!
2 τον αριθμο.

Ευχαριστω.
panatha131313
sos. θελω 1 εισητηριο. ειμαστε παρεα εχουμε κλεισει ολοι αεροπορικα αλλα μας λειπει ενα εισητηριο!στειλτε μου pm!

QUOTE (panos26450 @ Apr 1 2011, 17:22 ) *
ΕΧΩ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 340,00€ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.


file ta exeis i ta edwses? estw 1 thelw
panos26450
QUOTE (panatha131313 @ Apr 2 2011, 14:23 ) *
sos. θελω 1 εισητηριο. ειμαστε παρεα εχουμε κλεισει ολοι αεροπορικα αλλα μας λειπει ενα εισητηριο!στειλτε μου pm!



file ta exeis i ta edwses? estw 1 thelw

ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ ΟΜΩΣ.

QUOTE (pierce21 @ Apr 1 2011, 18:25 ) *
Δεν χρειαζεται να πουμε, οτι απλα κανουμε μια διευκολυνση για να ερθετε σε επαφη για να πουληθουν τα εισιτηρια στην τιμη που εχουν,ετσι δεν ειναι ;
Τυχον μαυραγορητες παρακαλω (προς Θεου δεν αφηνω υπαινιγμο για την συγκεκριμενη αγγελια) να αναφερονται αμεσα στο moderating team....

340 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE THS EUROLEAGUE.ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
panatha131313
QUOTE (panos26450 @ Apr 2 2011, 15:24 ) *
ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ ΟΜΩΣ.


340 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE THS EUROLEAGUE.ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.


εχεις pm
mpamphs
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΙΛΕ!ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΝΩ?ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ!

QUOTE(panos26450 @ Apr 1 2011, 17:22 ) *
ΕΧΩ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 340,00€ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

ΦΙΛΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ!680 ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ.ΕΧΟΥΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΝΩ?
panos_1981
ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ F4.ΤΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 370+7,5 ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟ ΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΜΩΒ ΘΕΣΕΙΣ.ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ EUROLEAGUE.ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

QUOTE (xristos_metal @ Apr 1 2011, 10:46 ) *
Καλημερα κανω αυτο το νεο θεμα για να συγκεντρωθουμε ολοι εμεις που θελουμε να παμε Βαρκελωνη, επειδη οπως συνηθως θα ανοιξουν πολλα οσο περναει ο καιρος.

Ξεκινω λοιπον εγω πρωτος. Ειμαστε παρεα 6 φιλαθλοι του μπασκετ απο το εξωτερικο και παμε σχεδον καθε χρονο στο final 4. Αν υπαρχει καποιος φιλος Ολυμπιακος ή οποιοσδηποτε αλλος που δεν θα μπορεσει να παει και θελει να τα ξεφορτωθει ας γραψει εδω. Εμεις ψαχνουμε για 4-6 εισητηρια. Ευχαριστω μαγκες.

ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ F4.ΤΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 370+7,5 ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟ ΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΜΩΒ ΘΕΣΕΙΣ.ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ EUROLEAGUE.ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
joker 13
QUOTE(panos26450 @ Apr 2 2011, 15:24 ) *
ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ ΟΜΩΣ.


340 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE THS EUROLEAGUE.ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ωραια εγω θελω να τα αγορασω και τα δυο Επικοινωσε μαζι μου me pm
rchos
παιδια μην ξαναδω στοιχεια επικοινωνιας εδω.
με πμ τα υπολοιπα.
arno
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 370€ ΕΚΑΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΕΝΤΡΑ
ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ
panatha131313
QUOTE (arno @ Apr 2 2011, 20:15 ) *
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 370€ ΕΚΑΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΕΝΤΡΑ
ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ


exeis pm
panos_1981
2 εισιτηρια 370 ευρω το καθενα.δινονται κ τα 2 μαζι
spiros323
QUOTE (panos_1981 @ Apr 2 2011, 21:21 ) *
2 εισιτηρια 370 ευρω το καθενα.δινονται κ τα 2 μαζι


πανο εχεις πμ!!! smiley.gif
panos_1981
http://www.euroleague.net/news/i/80142/180 deite oloi pou einai oi theseis...
proedros10
QUOTE (mpamphs @ Apr 2 2011, 15:38 ) *
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΙΛΕ!ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΝΩ?ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ!


ΦΙΛΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ!680 ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ.ΕΧΟΥΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΝΩ?


ενδιαφέρομαι πάρα πολύ για τα εισιτήρια. παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου


QUOTE (panos26450 @ Apr 1 2011, 17:22 ) *
ΕΧΩ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 340,00€ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.


Ενδιαφέρομαι πάρα πολύ.

QUOTE (panos_1981 @ Apr 2 2011, 21:21 ) *
2 εισιτηρια 370 ευρω το καθενα.δινονται κ τα 2 μαζι



Ενδιαφέρομαι πολύ
panos_1981
QUOTE (proedros10 @ Apr 3 2011, 14:08 ) *
ενδιαφέρομαι πάρα πολύ για τα εισιτήρια. παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου




Ενδιαφέρομαι πάρα πολύ.




Ενδιαφέρομαι πολύ

einai stis mwv theseis.an thes plirofories parapanw steile pm
cynic
Οσα πουληθηκαν/κρατηθηκαν να γραφονται για να ξερουμε που κινουμαστε γιατι υποθετω θα ναι πολλοι που ενδαιφερομαστε μη γινει χαμος
panos_1981
QUOTE (cynic @ Apr 3 2011, 17:45 ) *
Οσα πουληθηκαν/κρατηθηκαν να γραφονται για να ξερουμε που κινουμαστε γιατι υποθετω θα ναι πολλοι που ενδαιφερομαστε μη γινει χαμος

ta dika mou akoma einai eleuthera....perimenw kapoies apantiseis..mexri tin tetarti to polu pisteuw tha ta exw dwsei
kostas110
QUOTE (panos_1981 @ Apr 3 2011, 17:49 ) *
ta dika mou akoma einai eleuthera....perimenw kapoies apantiseis..mexri tin tetarti to polu pisteuw tha ta exw dwsei


Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τα εισιτήρια.
Στέλνω pm
arno
QUOTE (kostas110 @ Apr 3 2011, 18:13 ) *
Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τα εισιτήρια.
Στέλνω pm


KAI TA DIKA EISITIRIA EINAI AKOMA FREE
(340X2= 740€)
GKOLEM
QUOTE(panos26450 @ Apr 1 2011, 17:22 ) *
ΕΧΩ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 340,00€ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.

Σου έστειλα pm.
Ευχαριστώ
palamakidas
magges.
psaxnw gia ena eisitirio.
as mou pei kapoios ti uparxei diathesimo k se ti times.
efxaristw tongue.gif
Gio13
Paidia,endiaferomai ki egw gia ena mono eisitirio!!!
Opoios exei kapoio,as mou steilei minima!
Euxaristw poli!!!
mpatsikotidis
QUOTE (arno @ Apr 2 2011, 20:15 ) *
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΩΝ 370€ ΕΚΑΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΕΝΤΡΑ
ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ

file endiaferomai kai gia ta dio eisitiria
tzitziki
Καλημέρα και από εμένα!

Όποιος έχει (ακόμα) 2 εισιτήρια για το final four, παρακαλώ να μου στείλει ένα pm.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
vourinho
καλησπέρα παιδιά! Επειδή είμαστε 4 άτομα και έχουμε 3 εισιτήρια για το final4, αν κάποιος έχει ένα εισιτήριο των 170 και θέλει να το δώσει ας στείλει pm! Θα ήμουν ευγνώμων!
panos_1981
ta dika mou eisitiria poulithikan..tha yparxei eppivevaiwsi mexri tin paraskeui.
cverde
Χρειαζομαι 3 εισητηρια για το final four παρακαλω οποιονδηποτε θελει να τα πουλησει να επικοινωνησει μαζι μου και ειμαι διατεθημενος να τα πληρωσω και over the face value.
Σας ευχαριστω πολυ


QUOTE (GKOLEM @ Apr 3 2011, 21:20 ) *
Σου έστειλα pm.
Ευχαριστώ

με ενδιαφερουν τα εισητηρια σου αν θελεις επικοινωνησε μαζι μου
ευχαριστω
arno
τα δικα μου εισιτηρια (2) αξιας 740€ ειναι διαθεσιμα
οποιος ενδιαφερεται να στειλει πμ
δινονται και τα δυο μαζι
cverde
QUOTE (GKOLEM @ Apr 3 2011, 21:20 ) *
Σου έστειλα pm.
Ευχαριστώ

den ksero pos diavazo to pm boris na me voithisis?

QUOTE (xristos_metal @ Apr 1 2011, 10:46 ) *
Καλημερα κανω αυτο το νεο θεμα για να συγκεντρωθουμε ολοι εμεις που θελουμε να παμε Βαρκελωνη, επειδη οπως συνηθως θα ανοιξουν πολλα οσο περναει ο καιρος.

Ξεκινω λοιπον εγω πρωτος. Ειμαστε παρεα 6 φιλαθλοι του μπασκετ απο το εξωτερικο και παμε σχεδον καθε χρονο στο final 4. Αν υπαρχει καποιος φιλος Ολυμπιακος ή οποιοσδηποτε αλλος που δεν θα μπορεσει να παει και θελει να τα ξεφορτωθει ας γραψει εδω. Εμεις ψαχνουμε για 4-6 εισητηρια. Ευχαριστω μαγκες.

Pedia psaxno tria tickets alla den ksero kala pos litourgi to forum an kapios exi tria eisitiria ton parakalo poli na epikinonisi mazi mou. Eine gia emena kai ta dio mou pedia. sas efxaristo poli
makiaveli
paidia psaxnw kai gw 3 eishtiria, opoios borei na voithisei na mou steilei pm. euxaristw.
19vaggelis08
ψαχνω ενα εισητηριο μεχρι 250 ευρω.. οποιος μπορει ας στειλει pm
tsOm
[font="Times New Roman"][/font]
Ki egw psaxnw 2-4 eishthria magkes!Ela twra pou gyrnaei...steilte pm
palamakidas
pffff
ante re paidia.ena kommati psaxnw
tpt kaneisss??


:/
Nickgr
Παιδια καλημερα, ενδιαφερομαι κι εγω για 2+ εισιτηρια. Οσοι εχετε διαθεσιμα στειλτε pm!
kourli
Παίδες καλημέρα και εγώ ενδιαφέρομαι για 2+ εισιτήρια.
Αν έχει κάποιος διαθέσιμα ας επικοινωνήσει μαζί μου μέσω pm
Ευχαριστώ πολύ
makiaveli
Paidia xairete! Endiaferomai gia ena eisithrio.
Iketevw na epikoinwnhsei mazi mou kapoios me pm.
Eimai sxetika eveliktos me tis times.
arisarts
Ενδιαφέρομαι για 2 εισιτήρια ΑΜΕΣΑ.
Αμεση ΑΓΟΡΑ...επικοινωνήστε με p.m.

Ευχαριστώ

Giorgosf
Γεια χαρα! ενδιαφερομαι κι εγω για 2 ή 3 εισιτηρια!!
ΑΜΕΣΗ ΑΓΟΡΑ.. επικοινωνηστε μαζι μου!
ευχαριστω
top_thanos_90
Ψάχνω δύο εισιτήρια για το final4!
Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας στείλει ένα πμ.
ακόμα και ένα αν έχει..

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.