Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετοπεριοχές
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
Pages: 1, 2, 3
SotDan
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤΟΠΕΡΙΟΧΗ (ΜΕ ΚΑΛΟ ΓΗΠΕΔΟ--- ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ PARKING) ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΟΛΥΓΩΝΟ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤΕΣ...ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Υ.Γ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΟΧΙ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΚΑΙ ΔΥΤΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ)
BASKETIKOS7
ωραιο θεμα μαν μαs ενδιαφερει ολους αμεσα επομενος οσοι ξερετε κατι πειτε μας smile.gif
Scales.4
Απο πειραια υπάρχουν πολύ δυνατά μονα με καλούς παιχτες κάθε καλοκαιρι στο τροκαντερό αλλα το γηπεδο κάτω γλυστράει αρκετα. Απο αιγάλεω στο μπαρουτάδικο όποιος ξέρει είναι πάνω απο ενα γήπεδο ποδοσφαίρου με στίβο πάνω απο την θηβών.Κ βλάπω συνέχεια κ στον περισσό όπως μπαίνεις στο στενό δρομάκι για να πας στο γήπεδο του απόλλων
Zmac
Λοιπον οποιος ειναι απο ΠΑτρα σιγουρα ξερει τις περιοχες για μπασκετακι (Παναχαικη,Καστριτσι,Παν/μιο κτλ).Οποιος ομως θελει κι αλλες πληροφοριες ας μου στειλει "πμ" η ας γραψει στο Τοπικ
saniboy
QUOTE(Zmac @ Mar 30 2007, 11:30 PM) *
Λοιπον οποιος ειναι απο ΠΑτρα σιγουρα ξερει τις περιοχες για μπασκετακι (Παναχαικη,Καστριτσι,Παν/μιο κτλ).Οποιος ομως θελει κι αλλες πληροφοριες ας μου στειλει "πμ" η ας γραψει στο Τοπικ

ΦΙΛΕ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΓΗΠΕΔΑΚΙ ΜΕ ΔΥΧΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ?(ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΖΑΒΛΑΝΙ)
blink.gif
Zmac
QUOTE(saniboy @ Mar 31 2007, 02:46 PM) *
ΦΙΛΕ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΓΗΠΕΔΑΚΙ ΜΕ ΔΥΧΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ?(ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΖΑΒΛΑΝΙ)
blink.gif


Φιλε saniboy γηπεδο με δυχτακι και πατρα δυσκολα συνδυαζονται tongue.gif .Τωρα εγω δεν ξερω καποιο τετοιο μερος πολυ κοντα στην ανθουπολη(Αγυια μενω).Παντως αμα θες αλλου εχει στην Αγυια και συγκεκριμενα στο γηπεδο της Παναχαικης (77.gif).Περνα καμια μερα αμα θες να κανονισουμε wos_sport5.gif
saniboy
QUOTE(Zmac @ Mar 31 2007, 03:06 PM) *
Φιλε saniboy γηπεδο με δυχτακι και πατρα δυσκολα συνδυαζονται tongue.gif .Τωρα εγω δεν ξερω καποιο τετοιο μερος πολυ κοντα στην ανθουπολη(Αγυια μενω).Παντως αμα θες αλλου εχει στην Αγυια και συγκεκριμενα στο γηπεδο της Παναχαικης (77.gif).Περνα καμια μερα αμα θες να κανονισουμε wos_sport5.gif

ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ?ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΜΑΔΕΣ?ΚΑΛΟ ΓΗΠΕΔΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΖΑΒΛΑΝΙ .ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ.
Zmac
QUOTE(saniboy @ Mar 31 2007, 03:12 PM) *
ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ?ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΜΑΔΕΣ?ΚΑΛΟ ΓΗΠΕΔΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΖΑΒΛΑΝΙ .ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ.


Don't worry.Θα σε βαλω εγω στο γηπεδο
mikri prasini ollandeza
Το τροκαντερό είναι πολύ καλό όπως είπε και ο πραλαλήσων!Έχει τραμ, parking, παίκτες, όλα!Για το πάτωμα είναι λίιιιιιιγο πολύ λίγο γλυστερό!!!
jjc
Στο αλσος του προμπονα εχει μερικα γηπεδακια πολυ ωραια με πολυ και καλο κοσμο.Εκει πανε απο παιδια εφηβκων ομαδων μεχρι ολντ σκουλ παππουδες(ξερετε σουτακι μονο με ταμπλο και τριπλα με το δεξι μονο)!!!
morfi
QUOTE(Scales.4 @ Mar 30 2007, 11:02 PM) *
Απο αιγάλεω στο μπαρουτάδικο όποιος ξέρει είναι πάνω απο ενα γήπεδο ποδοσφαίρου με στίβο πάνω απο την θηβών.

Ελα ρε τρελε ! Αιγαλιωτης εισαι ?! Πηγαινω συνεχεια για μπασκετ στο μπαρουταδικο...
zambon
ΕΛΑ ΑΜΦΙΑΛΗ ΦΙΛΕ.ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ shot.gif shot.gif
apkat
QUOTE
πραλαλήσων


Δε μ'αρεσει να το παιζω εξυπνος με κατι τετοια αλλα αυτο μου φανηκε πολυ ασχημο.. laugh.gif ohmy.gif
mikri prasini ollandeza
προλαλήσω ήθελα να πω..κι αυτό λάθος???
apkat
Δυστυχως..Κανε κι αλλη προσπαθεια..
mikri prasini ollandeza
αυτός που προλάλησε!!!! smiley.gif
dizzy_fingers
QUOTE(jjc @ Mar 31 2007, 04:19 PM) *
Στο αλσος του προμπονα εχει μερικα γηπεδακια πολυ ωραια με πολυ και καλο κοσμο.Εκει πανε απο παιδια εφηβκων ομαδων μεχρι ολντ σκουλ παππουδες(ξερετε σουτακι μονο με ταμπλο και τριπλα με το δεξι μονο)!!!

Είχα πάει μια φορά και είχα εντυπωσιαστεί από το πόσο όμορφα ήταν εκεί.
Ωραία γηπεδάκια πάντα γεμάτα με κόσμο που δεν είναι κλίκα και δέχονται προκλήσεις.
Το επίπεδο δεν είναι το καλύτερο που έχω συναντήσει αλλά αυτό αντισταθμίζεται από την καλή διάθεση και ατμόσφαιρα.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Εγώ είχα παίξει με κάτι πιτσιρικάδες εκεί, θυμάμαι, και μου είχε βγει η γλώσσα από το τρέξιμο.
diama13
Εμενα μου αρεσει πολυ στο τροκαντερο...ειναι πολυ ωραια,εχει και γηπεδα τεννις..αλλα πληρωνεις,και καθε φορα πρεπει να κλεινεις γηπεδο... 68.gif
morfi
QUOTE(zambon @ Apr 1 2007, 12:00 AM) *
ΕΛΑ ΑΜΦΙΑΛΗ ΦΙΛΕ.ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ shot.gif shot.gif

Mεσα... σοβαρα...
mikri prasini ollandeza
diama13 εγώ όσες φορές έχω πάει(αρκετές) ούτε έχω κλείσει, ούτε έχω πληρώσει...έχει και πλάκα ο φύλακας!!!! smiley.gif
hagi
QUOTE(zambon @ Mar 31 2007, 10:00 PM) *
ΕΛΑ ΑΜΦΙΑΛΗ ΦΙΛΕ.ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ shot.gif shot.gif


Μη λες τέτοια και μας κακολογήσουν..Μια χαρά είναι η Αμφιάλη και γενικά το Κερατσίνι και μάλιστα ξέρουν και μπάσκετ γενικά..
i_nikos
gia peite kanena gipedo sta voreia proastia...
Pierce
καλο ειναι ενα γηπεδακι πισω απο το κλειστο του σπυρου λουη στο μαρουσι
soz
Λεωφόρο πίσω απτον ΝΑΟ.

Αν είσαι τυχερός μπορεί και να φύγεις με σκορ 21-0 στο κεφάλι.Αν και μαζεύει και αρκετούς άσχετους.
dizzy_fingers
Άντε μωρέ με τις ψωνάρες tongue.gif που μάθανε να παίζουν σε 2,50 μπασκέτες και για να παίξεις θέλεις έγγραφο διάταγμα από τον υφυπουργό αθλητισμού ή τον...hot sauce tongue.gif.

Σοβαρά τώρα, σε αυτές τις μπασκέτες δε μπορείς να παίξεις μπάσκετ. Και το επίπεδο δεν είναι τόσο ψηλό, απλά εντυπωσιακό (flashy όπως θα έλεγε και ο φίλος μας αγγλόφωνος NBAer).

Επομένως το τουπέ ύφος και οι κλίκες του στυλ "παίζουν(με) μόνο οι καλύτεροι" είναι αδικαιολόγητο. Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλες μπασκέτες, κανονικού ύψους, πιο δίπλα για να κάνεις το παιχνίδι σου.
Bell
pantws kai edw sto peristeri exoume ena kalo gipedaki kai mazevomaste suxna,opoios einai apo edw konta kai goustarei as grapsei..
aspirini
Ποιο γηπεδο λες ρε γειτονα ; Ειχα κοψει χρονια απο το μπασκετ(λογω μεσης αλλα τωρα ειμα πολυ καλυτερα) και τωρα που ξαναρχιζω εχω χασει τα στεκια. Περιμενω απαντηση.
Bell
sto bournazi einai to gipedaki..
Gravedigger
QUOTE(diama13 @ Apr 2 2007, 08:49 PM) *
Εμενα μου αρεσει πολυ στο τροκαντερο...ειναι πολυ ωραια,εχει και γηπεδα τεννις..αλλα πληρωνεις,και καθε φορα πρεπει να κλεινεις γηπεδο... 68.gif
Εμείς στο Τροκαντερό παίζουμε πάντα!Είναι αρκετά καλό γηπεδάκι!Δν χρειάζεται να κλείσεις αλλά όντως πληρώνεις.Κανονικά!Γιατί συνήθως μπαίνουν έτσι,εξαρτάται βέβεια κ από τα κέφια του φύλακα!
malone
zmac ime apo patra. perimeno minima gia na kanonisoume. opou thes . an ine ferno kai 2-3 akoma gia mona
kostas16
στο αιγαλεω μαζευει ΜΑΝΤΖΑΡΗ,ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ
γενικα καλη φαση
morfi
QUOTE(kostas16 @ May 26 2007, 09:07 PM) *
στο αιγαλεω μαζευει ΜΑΝΤΖΑΡΗ,ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ
γενικα καλη φαση

ΧΟΧΟΧΟ πολλοί Αιγαλιώτες μαζευτήκαμε στο φόρουμ ξαφνικά. cool.gif
apollonaras
Στην Πατρα γινεται μαχη στα ανοπιχτα γηπεδα του Απολλωνα..Μαζευεται πολυς λαος και μερικοι παιχτες απο ολυμπιαδα καμια φορα!Παντως γινεται καλο παιχνιδι..
epo_Arse
καπου στην ανοιξη υπαρχει ενα γηπεδο που μαζευει απο ανοιξη και εκαλη. γενικα η ανοιξη εχει πολλα γηπεδα μιας και ο δημαρχος αγαπαει το μπασκετ. σε ενα απο αυτα στη λεωφορο ανοιξεως θα βρεις παιδια που εχουν παιξει ως και NCAA και κατι τρελους γυρω στα 50 που εχουν το τριποντο για πλακα, πρηων παιχτες στην Α1. απιθανο μπασκετ, και σχεδον ολοι εχουν παιξει Α1 ή εστω σε καποια σοβαρη ομαδα.

για ευονητους λογους δεν λεω ονοματα, οποιος ειναι απο εκει ξερει για ποιο γηπεδο μιλαω.
nikefalin
QUOTE(epo_Arse @ Jun 27 2007, 01:23 PM) *
καπου στην ανοιξη υπαρχει ενα γηπεδο που μαζευει απο ανοιξη και εκαλη. γενικα η ανοιξη εχει πολλα γηπεδα μιας και ο δημαρχος αγαπαει το μπασκετ. σε ενα απο αυτα στη λεωφορο ανοιξεως θα βρεις παιδια που εχουν παιξει ως και NCAA και κατι τρελους γυρω στα 50 που εχουν το τριποντο για πλακα, πρηων παιχτες στην Α1. απιθανο μπασκετ, και σχεδον ολοι εχουν παιξει Α1 ή εστω σε καποια σοβαρη ομαδα.

για ευονητους λογους δεν λεω ονοματα, οποιος ειναι απο εκει ξερει για ποιο γηπεδο μιλαω.

Δεν το περνάς μ'έναν χάρτη ?
dizzy_fingers
Έλα ντε. Δώσε καμία διεύθυνση έστω, να ξέρουμε πώς να πάμε.
The Admiral
QUOTE(dizzy_fingers @ May 11 2007, 01:59 PM) *
Άντε μωρέ με τις ψωνάρες tongue.gif που μάθανε να παίζουν σε 2,50 μπασκέτες και για να παίξεις θέλεις έγγραφο διάταγμα από τον υφυπουργό αθλητισμού ή τον...hot sauce tongue.gif.

Σοβαρά τώρα, σε αυτές τις μπασκέτες δε μπορείς να παίξεις μπάσκετ. Και το επίπεδο δεν είναι τόσο ψηλό, απλά εντυπωσιακό (flashy όπως θα έλεγε και ο φίλος μας αγγλόφωνος NBAer).

Επομένως το τουπέ ύφος και οι κλίκες του στυλ "παίζουν(με) μόνο οι καλύτεροι" είναι αδικαιολόγητο. Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλες μπασκέτες, κανονικού ύψους, πιο δίπλα για να κάνεις το παιχνίδι σου.



Συμφωνω απολυτως.

Οι μπασκετες ειναι για τα πανηγυρια,οχι ομως σε τετοιο βαθμο οσο ο κοσμος που συχναζει εκει biggrin.gif !!

Θυμαμαι παιζαμε μια φορα με κατι τυπους,που πρεπει να την ειχαν δει χαρλεμ γκλομπτροτερς laugh.gif και προσπαθουσαν να βαλουν καλαθια με ο,τι καγκουρια μπορει να φανταστει κανεις!Μαλιστα επαιζαν σα να μην υπηρχαμε εμεις καθολου στο γηπεδο tongue.gif .Φυσικα τους διαλυσαμε σε 2 συνεχομενα μονα με ανω των 10 ποντων διαφορα και θα μου μεινει η γκριματσα ενος απο αυτους,ενος μαυρακου(δεν πρεπει να ξερε πιο πολυ μπασκετ απο τον Νουοζου που παιξε ενα φεγγαρι στον ΠΑΟ laugh.gif )οταν του εβαλα 2-3 συνεχομενα στη μουρη του(αφου δε μαρκαρε στο 1 μετρο απο το καλαθι,να μην τα βαραγα?).Τελικα φυγαμε απογοητευμενοι απο το επιπεδο και δεν ξαναπατησαμε.

Ωραια θυμαμαι ηταν στο γηπεδακι πανω απο το μετρο των Αμπελοκηπων.Ηταν κατι Φιλιππινεζοι εκει μια εποχη,πολυ γρηγοροι και βρωμικοι,αλλα εν τελει μονοδιαστατοι.Δυστυχως εχουν πολυ συχνα προπονησεις εκει ομαδες και εχω χρονια να παω.
dizzy_fingers
Στο θέμα των μπασκετών, τελικά τις φτιάξανε!
Πήγαμε την προηγούμενη παρασκευή (μπες στο interactive να δεις σχετικά) και ήταν όλες αλλαγμένες, τοποθετημένες στο σωστό ύψος αυτή τη φορά biggrin.gif.

Ωστόσο ο κόσμος δεν άλλαξε. Παίξαμε και με κάτι 15-16χρονους πιτσιρικάδες και μας έβγαλαν το λάδι στο τρέξιμο laugh.gif.

Αύριο θα πάμε πάλι για μπάσκετ το απόγευμα, εκεί που λες στο τέλος του ποστ σου, στα ανοιχτά πάνω από το μετρό Αμπελοκήπων, πίσω από τη ΓΑΔΑ. Δεν έχουν προπόνηση και θα παίξουμε σίγουρα.

Γράψε εδώ αν είναι να έρθεις τελικά.
The Admiral
Σοβαρα,τις φτιαξανε ohmy.gif ?

Ωραια,τωρα μενει να φωναξουνε και τον μπογια να μαζεψει και τον κοσμο που παιζει εκει tongue.gif ...

Α,πηγαινετε στους Αμπελοκηπους για μπασκετακι.Ωραια.Αν και με τη ζεστη και την εξεταστικη δεν υπαρχει πολυς χρονος sad.gif ...Τεσπα,θα ενημερωσω αν ειναι.Καλο παιχνιδι smile.gif !!
dizzy_fingers
Σήμερα πάντως αποδείχτηκε ότι οι καραγκιόζηδες παραμένουν στα ανοιχτά της οδού Τσόχα...

Αν δεν κλείνουμε να παίζουμε παρέα μόνοι μας δεν έχει πλάκα πια.... wink.gif
Gravedigger
Dizzy εδώ σε βρίσκω λάθος!Πηγαίνετε στην Τσόχα!Απλά μην ακουμπάτε κανέναν γιατί ως γνωστόν το μπάσκετ είναι ήρεμο άθλημα χωρίς σωματικές επαφές. 68.gif
epo_Arse
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 27 2007, 09:00 AM) *
Έλα ντε. Δώσε καμία διεύθυνση έστω, να ξέρουμε πώς να πάμε.


Λεωφορος ανοιξεως, οπως πας προς ανοιξη λιγο μετα τα συνορα με εκαλη. ειναι πανω στο δρομο οπως πας στο αριστερο σου χερι, συνηθως σαββατο απογευμα μαζευονται, εχω να παω 2-3 χρονια αλλα οι τυποι εκει ειναι κολιμα, 30 χρονια παιζουν μπασκετ δεν το κοβουν με τιποτα. Επισης το χειμωνα στο κλειστο της κατω κηφισιας παιζουν οι βετερανοι, απο σεπτεμβρη τωρα οσο αφορα αυτο της κηφισιας.
Peritri
Νέο Ψυχικό -> ανοιχτά Ποσειδώνα είχα καιρό να πάω, Σάββατο είχε κάτι λίγα

Χολαργός -> ανοιχτά επί της Περικλέους μαζεύει κόσμο, τουλάχιστον πέρσι είχα δει αρκετούς ΕΣΚΑίτες (υπάρχει αυτοί οι έκφραση?) αλλά και παλαιμάχους. Θα το δοκιμάσω και εφέτος και θα σας πω.
Sir Charles
Ρε παιδιά, γιατί κακολογείτε τα γηπεδάκια της Τσόχα? Διαφωνώ καθέτως και εξηγούμαι…
Πρώτον, βρίσκονται ακριβώς δίπλα στον ναό – και μόνο η αύρα του χώρου φτάνει…
Δεύτερον, μαζεύει πολύ κόσμο οι οποίοι γενικά ξέρουν μπάσκετ και είναι και καλά παιδιά (όχι για να τους παντρευτείς βέβαια…) – συμφωνώ, μέσα στους πολλούς υπάρχουν και πολλοί μ*****ς … μου έχει τύχει και εμένα να παίξω αντίπαλος με γνωστά φιντανάκια της περιοχής - ξέρετε ψηλή κάλτσα, βερμούδα πέντε νούμερα μεγαλύτερη, κορδέλα στα μαλλιά αλλά από μπάσκετ … άστο καλύτερα ούτε κακή απομίμηση των χαρλεμ … στη δεύτερη λοιπόν επίθεσή τους σηκωνόμαστε όλοι από τη δικιά μου αμάδα και φεύγουμε, χωρίς να τους πούμε τίποτα – τόσο απλά…. Υπάρχουν και κάποιοι «παππούδες» που πραγματικά σου σπάνε τα νεύρα – δεν ξέρεις που δεν ξέρεις από μπάσκετ ρε κύριε, μη μου λες ότι δεν παίζω και άμυνα από πάνω.
Πάντως, σε γενικές γραμμές, τα τελευταία δύο χρόνια περίπου που πάω σε σταθερή βάση στα γήπεδα της τσόχα, η εντύπωση που έχω είναι θετική.
dizzy_fingers
Αφού τα λες και μόνος σου βρε tongue.gif.
Μόνο τα αρνητικά έγραψες! laugh.gif

Ένας ακόμη λόγος που δε μου άρεσε το μέρος ήταν οι χαμηλές μπασκέτες. Τώρα που τις φτιάξανε έχει βελτιωθεί η άποψή μου, αλλά οι εκνευριστικοί συνεχίζουν να υπάρχουν.

Τώρα, για την αύρα του Ναού...δε λέω γενικά είναι ωραίο σαν περιβάλλον το μέρος αλλά δε λέει τίποτα για το επίπεδο. wink.gif
cliff_ac
QUOTE(pierce21 @ May 7 2007, 07:19 PM) *
καλο ειναι ενα γηπεδακι πισω απο το κλειστο του σπυρου λουη στο μαρουσι


plaka kaneis twra...
reignman
απο κορυδαλλο στο Σκρα μαζευονται ατομα μετριο επιπεδο αλλα καλο το ανοιχτο γηπεδο.

απο νικαια στον πλατωνα και στα ανοιχτα (γλυστερα) και στο κλειστο (οταν δεν εχει προπονησεις) μαζευεται αρκετα καλος κοσμος,

να σας πω για NY και rucker? icon_drunk.gif
Pierce
μονο αν παιζουν στοιχηματα, βγαινουν ουζι και παιζει απο τα μεγαφωνα νοτοριους. αλλιως οχι. icon_drunk.gif laugh.gif
D_WILL_8
Παιδιά Βέροια εδώ... Κανένας Βεροιώτης; Τα καλοκαίρια γίνεται χαμός στο ΕΑΚ που για να βρεις μπασκέτα αν πας με παρέα πας από το μεσημέρι.. Στην ΕΛΗΑ λίγα πράγματα..
giannhs_09
loipon einai to prwto mou post... 41.gif
milwntas panta gia peiraia
kalo gipedaki gia liwsimo einai tou olimpiakou sti marina zeas alla mono tetarti apogeuma kai savvato apogeuma kai ama den exei kwlopaida!!opws katalavainete den einai kai toso eukolo na liwseis alla otan petixeis einai GAMATA ! ! !(milaw gia sigkekrimenes meres giati 3erw kosmo pou paei...)!!to edafos einai mia xara!!oso gia parking kateveneis apo marina xeas kai les ston securita "paw sto okio(kafeteria pio dipla)kai beneis mesa anetos...
ena allo gipedo einai sto foinika peiraia sti freattida...ekei mazevete kalos kosmos kai perissotero palioi paixtes tou foinika kai kainourgoi...pali iparxei to provlima me kwlopaida alla auto linete...to kalokairi perissotero giati twra exoun proponiseis oi akadimies...fantazomai kana savvatokiriako apogeuma 8a einai eleu8ero...
P.S.pempti 27/09 8a katevei kosmos exw akousei..mazi kai gw tongue.gif
cuthere
suns1-sm.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.