Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Phoenix Suns
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2, 3
SG3ptshooter
Mετά φταίω εγώ που ζητάω draft retrospectives, να πούμε τι δεν πήγε καλά με την παιχτάρα... Καλά το ElF>MCW δεν αλλάζει και χίλιες φορές να το τρέξεις σε simulator.

Τru δεν τον βλέπω για "νέο Οladipo" τον PayHim, αυτός θα είναι ο Aaron Gordon. closedeyes.gif

Άσχετα απ' την επικείμενη αποχώρηση Payton, δεν μπορώ να βιώσω ενθουσιασμό για τους Suns αλλά ομολογώ πως αν καταφέρει να μου το γεννήσει -δίπλα στο Βοοker- ο Josh o Jackson θα είναι πολύ ενδιαφέρον.
aegeansheed
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 28 2018, 12:25 ) *
Mετά φταίω εγώ που ζητάω draft retrospectives, να πούμε τι δεν πήγε καλά με την παιχτάρα...

Ωραία ιδέα! Γκουχου. Teaser? Ποιος ξέρει.

QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 28 2018, 12:25 ) *
Τru δεν τον βλέπω για "νέο Οladipo" τον PayHim, αυτός θα είναι ο Aaron Gordon. closedeyes.gif

Μου άρεσε η δυνατότητα διττής ερμηνείας του σχολίου. Από τη μία για το "εργαστήριο καταστροφής νέων παικτών" ή αλλιώς Orlando Magic (οι Hawks τουλάχιστον το ξέρουν, είναι πιο τίμιοι). Από την άλλη η προοπτική να ενισχυθεί το white n' nurdy club της Ανατολής με μια αντίστοιχη renaissance talented παίκτη που ανεβαίνει, τίμια επίσης και έχει τον αυτοσεβασμό να διεκδικήσει κάτι καλύτερο από αυτό που ζει.
SG3ptshooter


Ένας Ayton καθότανε. Κοντά στο καλάθι και τα βαζε. Καλό ντεμπούτο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.