Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OverplayBet 2007-2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3
ashton
ΑΕΚ - Πανελλήνιος παιζουν αυτή την αγωνιστική, όχι ΑΕΚ - Μαρούσι :-)
tasos12
Aπλά προσκυνώ τον zigolo7. 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Προέβλεψε 3 στα 7 ματσ με ακριβές σκορ. Αν το έκανες στο στοιχημα θα εβγαλες πολλά φράγκα...
jokey
Μόνο που έκλεψε rolleyes.gif
tasos12
Xμ...όντως!
Βρήκε τα 3 ματς που ξεκίνησαν πρώτα. Είπα και γω.......
klearxos
Μετα φταιει ο Dizzy που λεει οτι ειναι αναξιοπιστο... 68.gif
dizzy_fingers
Αν ο dizzy ξεχνάει να κλειδώσει το παιχνίδι, τότε φταίει κι αυτός 65.gif blush.gif ....
klearxos
Και εγω το εχω πιασει ξεκλειδωτο το overplay. Αυτο δε σημαινει ομως οτι θα το εκμεταλευτω....

Γνωμη μου βεβαια ειναι αυτη...
Pierce
βασικα ο pierce φταιει παιδια, που ενω κλειδωσε το fantasy ξεχασε να κλειδωσει το overplaybet , και το θυμηθηκε κατα τις 8 το βραδυ blush.gif
klearxos
Μα το ποιος το ξεχασε ειναι ασχετο!!!!.....
Papaloukas 4 ever
Συμφωνώ απόλυτα, έχοντας και άμεσο "συμφέρον" από την όλη υπόθεση. Θα ήταν καλό βεβαια να μπει και κάποιος άλλος στο παιχνίδι των "απολογιών" (αν και στην ουσία δεν χρειάζεται)
tasos12
Εχει γίνει λάθος στο αποτέλεσμα ΑΕΛ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ.
Συγκεκριμένα το σκορ του αγώνα Αιγάλεω-Παο έχει υπολογιστεί και ως το αποτέλεσμα στο Αελ-Πανελλήνιος
Rondo
QUOTE(tasos12 @ Mar 25 2008, 03:53 ) *
Εχει γίνει λάθος στο αποτέλεσμα ΑΕΛ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ.
Συγκεκριμένα το σκορ του αγώνα Αιγάλεω-Παο έχει υπολογιστεί και ως το αποτέλεσμα στο Αελ-Πανελλήνιος

Δεν πειράζει με ευνοεί(πλάκα κάνω) ναι όντως έχει γίνει λάθος και θα ήταν καλό να διορθωθεί.
tasos12
Tελικά το λάθος της προηγούμενης αγωνιστικής δε διορθώθηκε. Μου χρωστάτε 13 βαθμούς.... shot.gif
Air Kef
Tasos12 εχεις 8 passes (καλά Rondo εσύ με τα 20 εχεις πιο πολυ πλακα tongue.gif ), και με το που τελειωσει η σεζόν θα διαγραφείς απο το παιχνιδι μαζι με ολους τους υπολοιπους που εχουν απο 7 και πανω. Διαβαζετε τους κανονισμους. smile.gif
tasos12
Δε νομίζω ότι το συγκεκριμένο λάθος αφορά μόνο εμένα. Οπως και να ΄χει έστω για τη πλάκα καλό θα ήταν θα διορθωθεί.
klearxos
QUOTE(Air Kef @ Mar 29 2008, 19:15 ) *
Tasos12 εχεις 8 passes (καλά Rondo εσύ με τα 20 εχεις πιο πολυ πλακα tongue.gif ), και με το που τελειωσει η σεζόν θα διαγραφείς απο το παιχνιδι μαζι με ολους τους υπολοιπους που εχουν απο 7 και πανω. Διαβαζετε τους κανονισμους. smile.gif


Εγω ομως που δεν εχω κανενα?!??? sad.gif
tasos12
QUOTE(klearxos @ Mar 31 2008, 02:05 ) *
Εγω ομως που δεν εχω κανενα?!??? sad.gif


Kαι πέτυχες και το νικητή και τη διαφορά.....και πήρες 0 πόντους angry.gif
dizzy_fingers
Προς τί το θυμωμένο smiley αγαπητέ Τάσο?
Μακάρι να καταλάβαινες τις δυσκολίες του παιχνιδιού, ειδικά από τη στιγμή που έχει φτιαχτεί με λάθος από την αρχή.


Το πήρα απόφαση, κλείνω το overplaybet για μέχρι το τέλος της σεζόν για να το ξαναφτιάξω από την αρχή το καλοκαίρι - περισσότερο ως αστείο υπάρχει την παρούσα στιγμή με τόσα λάθη.
klearxos
Dizzy η αποφαση για το κλεισιμο του overplay ειναι οριστικη?
dizzy_fingers
Ναι. Ήδη νιώθω ένα βάρος λιγότερο biggrin.gif.
leonkalf
Σπύρο, και για της Α ΕΣΚΑ ισχύει αυτό??
dizzy_fingers
Όχι.
zigolo7
δηλαδή δεν έχουμε νικητή φέτος??
eu.champions07
QUOTE(zigolo7 @ Apr 4 2008, 22:46 ) *
δηλαδή δεν έχουμε νικητή φέτος??

Αφου τελείωσε για φέτος το παιχνίδι,ανεπίσημα ο νικητής Papaloukas 4 ever. 41.gif
Kαι η πεντάδα:
1.Papaloukas 4 ever
2.Jockey
3.Air Kef
4.eu.champions07
5.weirdo1977

'Oσοι παρακολούθησαν το παιχνίδι φέτος δε νομίζω να έχουν διαφορετική γνώμη για την τελική βαθμολογία.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.