Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βαγγέλης Ιωάννου - Δημήτρης Χατζηγεωργίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Zoys
QUOTE(gate1010 @ Sep 10 2017, 01:12 ) *
To σλούκι λουκ είναι πετυχημένο πάντως.

Εννοείς το "Σλούκι Λουκ, σουτάρει και πασάρει πιο γρήγορα απ' τη σκιά του;"
gate1010
ναι καλό είναι.
Απλά το παρακάνει.
sarounas
ανεπανάληπτο σούργελο.... ρε μπας και είναι μεθυσμένος όταν μεταδίδει τους αγώνες και τζάμπα τον παρεξηγούμε;
KingCrimson
O Iωαννου καταφέρνει να γινει εμετικος ακομα και σε ενα ουδετερο ματς Τουρκια-Ισπανια
Απαράδεκτος να ουρλιαζει για την Ισπανια
gerorge
Ακουσα καλα τον Ιωαννου να λεει οτι το μπασκετ πρεπει να παιζεται στους 90 ποντους;Ο Ιωαννου που στην Ευρωλιγκα λεει "Αυτο που μετραει ειναι μονο η νικη παρα την κακη εμφανιση".Απιστευτα κουραστικος στα ματς της Ελλαδας,αλλα οταν σε ουδετερο ματς διαλεγει πλευρα ειναι πραγματικα ανικητος.
Λουπους
Στο τέλος θα βγει ο Ιωάννου να κάψει καμιά Τουρκική σημαία και να φωνάζει ΕΛΛΑΣ.
KingCrimson
Mια φρίκη.. να τον χαίρονται στην ΕΡΤ
Nuntius
Πραγματικά εμετικός για άλλη μια φορά. Δεν κατάφερε να κρύψει ούτε για ένα λεπτό το μίσος του για την Τουρκία.
Coach Periklis
Τα είπατε ήδη , μην τα ξαναπώ κι εγω

Ντροπη να διαλέγεις πλευρά όταν μεταδίδεις ουδέτερο αγώνα . Ακόμα σε ματς Ελλάδας είναι ντροπή να ουρλιάζεις σαν την θύρα 7
mephisto22
Ο Βαγγελας ειναι σεσημασμενος Τουρκοφαγος, Σκοπιανοφαγος,Βουλγαροκτονος, κλπ, και γενικα δινει ρεστα οταν παιζουμε απεναντι σε οποιαδηποτε ομαδα, το εθνος της οποιας επιβουλευεται η επιβουλευοταν κατα το παρελθον την ενδοξη και πολυχρονεμενη μας φυλη.Δεν ειναι η πρωτη φορα που κανει τετοια σχολια για τη διαιτησια απεναντι σε ομαδα "εχθρο", το συμηθιζε και για τα Σκοπια, οταν καποτε στο παρελθον ειχαν κανει μια καλη πορεια(για τα δεδομενα τους).Σε καθε φαση αμφισβητουσε τις αποφασεις των διαιτητων, σε σημειο που γινοταν πραγματικα εκνευριστικος(οπως σημερα καλη ωρα).

Και επειδη ειναι ο Βαγγελας ο Ιωαννου με τ'ονομα,και δεν κωλωνει πουθενα, δεν εχει κανενα προβλημα να μεταφερει το κομπλεξ του ακομα και στην Ευρωλιγκα, οπου δεν αγωνιζονται εθνικες ομαδες.Θυμαμαι, για παραδειγμα, οτι στον τελικο της Κωνσταντινουπολης τονιζε διαρκως και το παραμικρο λαθος του Αντις, εκανε συνεχως σχολια για αυτα, ενω δεν επαινουσε ποτε καμμια θετικη του ενεργεια.Στο τελος του ματς, οταν επαιρνε συνεντευξεις στη μικτη ζωνη, ρωτησε καποιον βοηθο προπονητη της αντιπαλης ομαδας για το ποιοι ηταν κατα τη γνωμη του οι καλυτεροι παικτες του ολυμπιακου.Ο ξενος ανεφερε τα ονοματα τριων παικτων και στο τελος και τον Αντιτς.Ο Βαγγελας, ομως, επειδη οταν προκειται για την τιμη του εθνους δεν σηκωνει μυγα στο σπαθι του, στη μεταφραση της απαντησης, εντελως κολοκοτρωνεικα , παρελειψε να ανφερει το ονομα του Σκοπιανου!Ειπε δηλαδη, "οι καλυτεροι παικτες ηταν ο δεινα, ο ταδε, και ο ταδε, και ενας αλλος(χωρις να πει τον Αντις)!Και ολα αυτα για να μην συμπεριλαβει τον Αντις στους διακριθεντες, και μαγαριστει η εθνικη επιτυχια της κατακτησης του τιτλου απ τον Ολυμπιακο.

pan24
Ο χατζη ειπε με εκπληξη οτι ο σβεντ παιζει περιφερειακος ενω ειναι 2 μετρα

Λιγο μετα ο βαγγελας ειπε οτι σβεντ ειναι μονοδιαστατος

Ρεσιταλ και σημερα
Zoys
-O Bogdanovic ήταν με Obradovic στην πρώτη του χρονιά στη Fener.
-Ο Saric δεν πήρε rising star στην Euroleague.

0/2 από Χάτζη...
shtarkws
Όταν κανείς δεν σε επαναφέρει στην τάξη, αποθρασυνεσαι
pan24
Εχουμε και σημερα υποτιμηση ολων μα ολων των αντιπαλων

Σχεδον προσβλητικα σχολια για τους αντιπαλους τυπου "ο ιβλεφ ποτε δεν θα μπορουσε να σταθει απεναντι στον παπαγιαννη η τον μπουρουση","η κροατια δεν εχει κανεναν εκτος των μπογκντανοβιτς-σαριτς","τι θα μπορουσε να κανει ο 35χρονος ποποβιτς απεναντι σε αντιπαλους ευρωλιγκας"
yorgos
QUOTE(shtarkws @ Sep 10 2017, 21:50 ) *
Όταν κανείς δεν σε επαναφέρει στην τάξη, αποθρασυνεσαι

Ποιος να τη βάλει σε τάξη τη διευνθυντάρα; Θα τους απολύσει όλους ο Βαγγέλας.

QUOTE(pan24 @ Sep 10 2017, 21:53 ) *
Εχουμε και σημερα υποτιμηση ολων μα ολων των αντιπαλων

Σχεδον προσβλητικα σχολια για τους αντιπαλους τυπου "ο ιβλεφ ποτε δεν θα μπορουσε να σταθει απεναντι στον παπαγιαννη η τον μπουρουση","η κροατια δεν εχει κανεναν εκτος των μπογκντανοβιτς-σαριτς","τι θα μπορουσε να κανει ο 35χρονος ποποβιτς απεναντι σε αντιπαλους ευρωλιγκας"

Στο ερώτημα αν λένε συνεχώς τέτοια και οι ξένοι σπίκερ, από τις γλώσσες που μιλάω εγώ τουλάχιστον, η απάντηση είναι όχι βέβαια. Κι ο Χάτζη το παρατραβάει αλλά ο Βαγγέλας είναι one of a kind, δικαιολογείται βέβαια διότι είναι και ο μόνος που ξέρει από μπάσκετ, οι άλλοι απλώς παρακολουθούμε οι αδαείς.
ggrilik
QUOTE (mephisto22 @ Sep 10 2017, 21:24 ) *
Ο Βαγγελας ειναι σεσημασμενος Τουρκοφαγος, Σκοπιανοφαγος,Βουλγαροκτονος, κλπ, και γενικα δινει ρεστα οταν παιζουμε απεναντι σε οποιαδηποτε ομαδα, το εθνος της οποιας επιβουλευεται η επιβουλευοταν κατα το παρελθον την ενδοξη και πολυχρονεμενη μας φυλη.Δεν ειναι η πρωτη φορα που κανει τετοια σχολια για τη διαιτησια απεναντι σε ομαδα "εχθρο", το συμηθιζε και για τα Σκοπια, οταν καποτε στο παρελθον ειχαν κανει μια καλη πορεια(για τα δεδομενα τους).Σε καθε φαση αμφισβητουσε τις αποφασεις των διαιτητων, σε σημειο που γινοταν πραγματικα εκνευριστικος(οπως σημερα καλη ωρα).

Και επειδη ειναι ο Βαγγελας ο Ιωαννου με τ'ονομα,και δεν κωλωνει πουθενα, δεν εχει κανενα προβλημα να μεταφερει το κομπλεξ του ακομα και στην Ευρωλιγκα

Νομίζω πως δεν πρόκειται περι κόμπλεξ. Ο Βαγγέλας απλά λέει ό,τι πιστεύει πως ζητά το ακροατήριο. Ειναι λίγο γλύφτης του κοινού. Δεν θα εκπλαγώ αν μια μέρα πολιτευτεί smile.gif
Nuntius
QUOTE (yorgos @ Sep 10 2017, 21:59 ) *
Κι ο Χάτζη το παρατραβάει αλλά ο Βαγγέλας είναι one of a kind, δικαιολογείται βέβαια διότι είναι και ο μόνος που ξέρει από μπάσκετ, οι άλλοι απλώς παρακολουθούμε οι αδαείς.


Γιατί όπως λέει και ο Βαγγέλας το μπάσκετ είναι σαν την εκκλησία. Πολλοί το παρακολουθούν, λίγοι το καταλαβαίνουν. Ο Βαγγέλας προφανώς και είναι μέσα σε αυτούς τους λίγους icon_drunk.gif

QUOTE (ggrilik @ Sep 10 2017, 22:03 ) *
Νομίζω πως δεν πρόκειται περι κόμπλεξ. Ο Βαγγέλας απλά λέει ό,τι πιστεύει πως ζητά το ακροατήριο. Ειναι λίγο γλύφτης του κοινού. Δεν θα εκπλαγώ αν μια μέρα πολιτευτεί smile.gif


Κοίτα, σίγουρα γλείφει το κοινό και ούτε κι εγώ θα εκπλαγώ αν πολιτευτεί κάποτε. Αλλά σίγουρα έχει πολλά κόμπλεξ ο άνθρωπος.
mephisto22
QUOTE (ggrilik @ Sep 10 2017, 21:03 ) *
Νομίζω πως δεν πρόκειται περι κόμπλεξ. Ο Βαγγέλας απλά λέει ό,τι πιστεύει πως ζητά το ακροατήριο. Ειναι λίγο γλύφτης του κοινού. Δεν θα εκπλαγώ αν μια μέρα πολιτευτεί smile.gif


Εγώ νομίζω ότι τα πιστεύει κιόλας αυτά που λέει.Δες και το υπόλοιπο του σχολίου μου για τον Αντιτς.Μιλαμε για αισχρή συμπεριφορά.Κι εν πασει περιπτώσει, δεν νομίζω ότι η πλειοψηφία του ελληνικού λαού επιδοκιμάζει τέτοιες επιδείξεις εθνικοφροσυνης, παρά τις προστριβές που μπορεί να υπάρξουν κατά καιρούς με άλλα κράτη.
yorgos
QUOTE(mephisto22 @ Sep 10 2017, 22:17 ) *
Εγώ νομίζω ότι τα πιστεύει κιόλας αυτά που λέει.Δες και το υπόλοιπο του σχολίου μου για τον Αντιτς.Μιλαμε για αισχρή συμπεριφορά.Κι εν πασει περιπτώσει, δεν νομίζω ότι η πλειοψηφία του ελληνικού λαού επιδοκιμάζει τέτοιες επιδείξεις εθνικοφροσυνης, παρά τις προστριβές που μπορεί να υπάρξουν κατά καιρούς με άλλα κράτη.

Συμφωνώ, ο Βαγγέλας είναι Έλληνας άλλης εποχής και δε ντρέπεται κιόλας. Η δε ιδέα ότι δείχνεις και ανωτερότητα απέναντι σε άλλο έθνος επειδή τους έσκισες στο μπάσκετ, το πόλο ή την άρση βαρών είναι νοοτροπία δωδεκάχρονου, δηλαδή απόλυτα συμβατή με την ηλικία του εγκεφάλου της διευθυντάρας μας. Εξακολουθώ να τον βρίσκω απολαυστικό, είναι μια νότα ρετροϊκής ανοησίας που θα μας λείψει στο άμεσο μέλλον. Ακόμη κι ο γραφικός (αλλά όχι τόσο κακιασμένος ή ανόητος Χάτζη) σβήνεται μπροστά στη λάμψη της ματαιοδοξίας του Mr. Μακρινό Ριμπάουντ.
Nuntius
Νομίζω πως του Χάτζη του αρέσουν οι ημιάγριες καταστάσεις icon_drunk.gif
andyk
Χτες φαγωθηκαν οτι η Ρωσία σηματοδοτει επιστροφή στο 87 και στο 89.Ας τους εξηγησει καποιος οτι το 87 και το 89 ειχαμε την
Ένωση Σοβιετικών Σοσιαλιστικών Δημοκρατιών που περιλαμβανε τη Μεγαλορωσσία (Ρωσία- Λευκορωσία-Ουκρανία) της Βαλτικες χωρες τη Γεωργια και καποιες ακομα Καυκάσιες χωρες.
Επισης με τη Ρωσία αγωνιστηκαμε στους προημιτελικους του 2005 οπως ακριβώς και μεθαυριο,πραγμα που ο Ιωάννου μπορει να ξεχναει αφου μετέδιδε ο Σκουντής αλλα ο Χατζηγεωργιου ηταν εκει.Τι να πεις
KingCrimson
QUOTE(andyk @ Sep 11 2017, 10:05 ) *
Χτες φαγωθηκαν οτι η Ρωσία σηματοδοτει επιστροφή στο 87 και στο 89.Ας τους εξηγησει καποιος οτι το 87 και το 89 ειχαμε την
Ένωση Σοβιετικών Σοσιαλιστικών Δημοκρατιών που περιλαμβανε τη Μεγαλορωσσία (Ρωσία- Λευκορωσία-Ουκρανία) της Βαλτικες χωρες τη Γεωργια και καποιες ακομα Καυκάσιες χωρες.
Επισης με τη Ρωσία αγωνιστηκαμε στους προημιτελικους του 2005 οπως ακριβώς και μεθαυριο,πραγμα που ο Ιωάννου μπορει να ξεχναει αφου μετέδιδε ο Σκουντής αλλα ο Χατζηγεωργιου ηταν εκει.Τι να πεις


νταξ μωρε εχει μείνει 27 χρόνια πίσω οταν και διαλύθηκε η ΕΣΣΔ, μια κοτσανα πάνω μια κοτσανα κάτω, τουλαχιστον πχ ο Σκουντης δεν ηταν αμόρφωτος
basket72
QUOTE (andyk @ Sep 11 2017, 10:05 ) *
Χτες φαγωθηκαν οτι η Ρωσία σηματοδοτει επιστροφή στο 87 και στο 89.Ας τους εξηγησει καποιος οτι το 87 και το 89 ειχαμε την
Ένωση Σοβιετικών Σοσιαλιστικών Δημοκρατιών που περιλαμβανε τη Μεγαλορωσσία (Ρωσία- Λευκορωσία-Ουκρανία) της Βαλτικες χωρες τη Γεωργια και καποιες ακομα Καυκάσιες χωρες.
Επισης με τη Ρωσία αγωνιστηκαμε στους προημιτελικους του 2005 οπως ακριβώς και μεθαυριο,πραγμα που ο Ιωάννου μπορει να ξεχναει αφου μετέδιδε ο Σκουντής αλλα ο Χατζηγεωργιου ηταν εκει.Τι να πεις



Πολλά ζητάς εσύ μου φαίνεται.. Ξέρεις εσύ κι εγώ και δεν ξέρουν αυτοί δηλαδής; smiley.gif¨ Βλέπουν μπροστά αυτοί, το έχουν δει το έργο με τον Τσάρο- Πούτιν πασών των Ρωσιών.
Κατά τα άλλα, ο Χατζηγεωργίου θα έλυνε καμιά εξίσωση και δεν θα το θυμάται smiley.gif Ότι και να πει πετά και μια εξίσωση έτσι για να δέσει το πράγμα.
McRae
QUOTE(andyk @ Sep 11 2017, 10:05 ) *
Χτες φαγωθηκαν οτι η Ρωσία σηματοδοτει επιστροφή στο 87 και στο 89.Ας τους εξηγησει καποιος οτι το 87 και το 89 ειχαμε την
Ένωση Σοβιετικών Σοσιαλιστικών Δημοκρατιών που περιλαμβανε τη Μεγαλορωσσία (Ρωσία- Λευκορωσία-Ουκρανία) της Βαλτικες χωρες τη Γεωργια και καποιες ακομα Καυκάσιες χωρες.
Επισης με τη Ρωσία αγωνιστηκαμε στους προημιτελικους του 2005 οπως ακριβώς και μεθαυριο,πραγμα που ο Ιωάννου μπορει να ξεχναει αφου μετέδιδε ο Σκουντής αλλα ο Χατζηγεωργιου ηταν εκει.Τι να πεις



τραγικο σχολιο απο τη στιγμη που οι Ρωσοι δεν αποτελουσαν καν την πλειοψηφια σε εκεινες τις ομαδες για να ταυτισεις την Ρωσια με τη Σοβιετικη Ενωση.To 89 δυο Ρωσοι υπηρχαν στο ροστερ της Σοβιετικης Ενωσης πχ..
aegeansheed
Παιδιά το μπλέκουμε πολύ...

Αν θέλετε συνεχίστε την κουβέντα στο off-topic.
rankin
QUOTE(Nuntius @ Sep 10 2017, 20:47 ) *
Πραγματικά εμετικός για άλλη μια φορά. Δεν κατάφερε να κρύψει ούτε για ένα λεπτό το μίσος του για την Τουρκία.

Εγώ πάντως την υποστήριζα τη Τουρκία.
Δε κατάφερα να κρύψω ουτε λεπτό το μίσος μου για την Ισπανία.... smiley.gif

Πάντως, οι μεταδόσεις του δίδυμου-φωτιά, πέραν της όποιας γραφικότητας δεν μπορούν να συγκριθούν με τις μεταδόσεις του Sport24 (νομίζω οτι ειναι ο Π. Διαμαντόπουλος).
Βάλτε να ακούσετε τον αγώνα της εθνικής τη Τετάρτη απο το ραδιόφωνο, να πάει η φουστανέλα σύννεφο..
Μετά θα ακούτε Βαγγέλα και θα σας φαίνεται σαν τον τύπο της euroleague.tv.

Στον αγώνα με τους Πολωνούς, φώναζε αναφερόμενος στον προπονητή της Πολωνίας "ο καράφλας τα έχει χαμένα και καλεί τάιμ άουτ.."
Είπε και άλλα καλά, αλλά αυτό ηταν το αγαπημένο μου....
Μιλάμε για έτη φωτός μπροστά η μετάδοση.
D-Wade
QUOTE(rankin @ Sep 11 2017, 12:27 ) *
Πάντως, οι μεταδόσεις του δίδυμου-φωτιά, πέραν της όποιας γραφικότητας δεν μπορούν να συγκριθούν με τις μεταδόσεις του Sport24 (νομίζω οτι ειναι ο Π. Διαμαντόπουλος).
Βάλτε να ακούσετε τον αγώνα της εθνικής τη Τετάρτη απο το ραδιόφωνο, να πάει η φουστανέλα σύννεφο..
Μετά θα ακούτε Βαγγέλα και θα σας φαίνεται σαν τον τύπο της euroleague.tv.

Στον αγώνα με τους Πολωνούς, φώναζε αναφερόμενος στον προπονητή της Πολωνίας "ο καράφλας τα έχει χαμένα και καλεί τάιμ άουτ.."
Είπε και άλλα καλά, αλλά αυτό ηταν το αγαπημένο μου....
Μιλάμε για έτη φωτός μπροστά η μετάδοση.

Καλά ο Διαμαντόπουλος έχει κάνει το Χελάκη να φαίνεται νορμαλ.

Απλά αηδιαστικός
rankin
QUOTE(D-Wade @ Sep 11 2017, 12:40 ) *
Καλά ο Διαμαντόπουλος έχει κάνει το Χελάκη να φαίνεται νορμαλ.

Οπως το λες
Το γραφικόμετρο έχει χτυπήσει ταβάνι
Αφου οταν κατάλαβα οτι ειναι ο Διαμαντόπουλος έπαθα ενα μικρό σοκ...

Αυτά για να μην κατηγορείτε τον άρχοντα Βαγγέλα! smiley.gif

ΥΓ. Κορυφαία στιγμή του λατρεμένου squad, Ιωάννου - Χατζηγεωργίου, είναι που ζητάει ο δεύτερος να δώσει και αυτός ενα προσωνυμιο στον Καλάθη, παίρνει την άδεια του μέγιστου, τον ονομάζει "Fast & Furious" και ξεσπάνε και οι δυο σε γέλια απο την εξαιρετικά επιτυχημένη έμπνευση (!)...... Νταξ'.... facepalm
Putnam
QUOTE (rankin @ Sep 11 2017, 12:27 ) *
Εγώ πάντως την υποστήριζα τη Τουρκία.
Δε κατάφερα να κρύψω ουτε λεπτό το μίσος μου για την Ισπανία.... smiley.gif

Πάντως, οι μεταδόσεις του δίδυμου-φωτιά, πέραν της όποιας γραφικότητας δεν μπορούν να συγκριθούν με τις μεταδόσεις του Sport24 (νομίζω οτι ειναι ο Π. Διαμαντόπουλος).
Βάλτε να ακούσετε τον αγώνα της εθνικής τη Τετάρτη απο το ραδιόφωνο, να πάει η φουστανέλα σύννεφο..
Μετά θα ακούτε Βαγγέλα και θα σας φαίνεται σαν τον τύπο της euroleague.tv.

Στον αγώνα με τους Πολωνούς, φώναζε αναφερόμενος στον προπονητή της Πολωνίας "ο καράφλας τα έχει χαμένα και καλεί τάιμ άουτ.."
Είπε και άλλα καλά, αλλά αυτό ηταν το αγαπημένο μου....
Μιλάμε για έτη φωτός μπροστά η μετάδοση.



ο διαμαντοπουλος ακολουθει τη σχολη μεταδοσης του χελακη

αυτη η σχολη εχει ενα ποιντ υπο την εννοια οτι επειδη ο ακροατης δεν εχει εικονα θα πρεπει να του προσφερεις κατι παραπανω για να κρατησεις το ενδιαφερον του, αλλα δυστυχως ειναι συνυφασμενη με την γραφικοτητα και την υπερβολη, προσωπικα το βρισκω γελοιο το προϊον
nikefalin
QUOTE(D-Wade @ Sep 11 2017, 12:40 ) *
Καλά ο Διαμαντόπουλος έχει κάνει το Χελάκη να φαίνεται νορμαλ.

Απλά αηδιαστικός


Η αλήθεια είναι πως τα αθλητικά ραδιόφωνα έχουν στο δυναμικό τους είτε οσφυοκάμπτες, είτε ανίδεους, είτε λάτρεις των κλικς εγωπαθείς, είτε όλα αυτά μαζί.

Την παρασκευή π.χ ο Βλαχόπουλος τρωγότανε πως ο Πατσέσας ήταν λέει "ο προπονητής της εθνικής λιθουανίας", παρότι του επισημανθηκε επέμενε.
Nuntius
QUOTE (nikefalin @ Sep 11 2017, 15:41 ) *
Την παρασκευή π.χ ο Βλαχόπουλος τρωγότανε πως ο Πατσέσας ήταν λέει "ο προπονητής της εθνικής λιθουανίας", παρότι του επισημανθηκε επέμενε.


Δεν ήταν ο μόνος. Τα ΜΜΕ γενικότερα το έσπρωξαν αυτό το αφήγημα.
KingCrimson
ο Βαγγελας ειναι ετοιμος για κοουτς και βοηθος ο Βαρλας smiley.gif #eurobasket show
Air Kef
QUOTE(Putnam @ Sep 11 2017, 12:46 ) *
ο διαμαντοπουλος ακολουθει τη σχολη μεταδοσης του χελακη

αυτη η σχολη εχει ενα ποιντ υπο την εννοια οτι επειδη ο ακροατης δεν εχει εικονα θα πρεπει να του προσφερεις κατι παραπανω για να κρατησεις το ενδιαφερον του, αλλα δυστυχως ειναι συνυφασμενη με την γραφικοτητα και την υπερβολη, προσωπικα το βρισκω γελοιο το προϊον


Κι εγώ αυτό πιστεύω. Ο Διαμαντόπουλος μια περίοδο που έκανε μεταδόσεις μπάσκετ για τον ΣΚΑΙ ήταν κομπλέ στην περιγραφή του, ούτε καν συγκρίνεται με το δίδυμο.

ΠΧ:


sarounas
QUOTE(KingCrimson @ Sep 11 2017, 23:20 ) *
ο Βαγγελας ειναι ετοιμος για κοουτς και βοηθος ο Βαρλας smiley.gif #eurobasket show

αλεπούδες των πάγκων 77.gif
taselen
ο βαγγελης το ληξε απο ημιχρονο
Manu7
QUOTE(taselen @ Sep 12 2017, 19:29 ) *
ο βαγγελης το ληξε απο ημιχρονο

Ο Χάτζη λαρτζ έδωσε ακόμη ένα δεκάλεπτο στους Γερμανούς. Λες και κάθονται παππούδες σε κάνα καφενείο και τα λένε. icon_drunk.gif
yorgos
QUOTE(Manu7 @ Sep 12 2017, 19:30 ) *
Ο Χάτζη λαρτζ έδωσε ακόμη ένα δεκάλεπτο στους Γερμανούς. Λες και κάθονται παππούδες σε κάνα καφενείο και τα λένε. icon_drunk.gif

Χαχα, έτσι ακριβώς.
- Δε φτουράνε οι Γερμανοί σε λέω
- Δώσε αβάντα, ΄θα πάρει ο Πούτιν στο ημίχρονο
Nuntius
Τι παίρνεις αν ενώσεις τον Marc Gasol και ένα από τα αδέρφια Hernangómez? Τον Marc Gómez, φυσικά tongue.gif
tuareg
Moλις ενημερωθηκαμε οτι ο Βιλφαν επαιζε στην εθνικη Σλοβενιας (μηπως επαιζε οντως smiley.gif )
αλλα εχω την εντυπωση οτι εννοουσε Γιουγκοσλαβια
KingCrimson
Του αρεσει του Βαγγελα η Λετονια και μας εχει πρηξει οτι ειναι ο ομαδαρα της νεας εποχης
Ναι ρε Βαγγελα θα μαζευονται 5-6 σουτερ απο εδω και περα σε καθε ομαδα να βαρανε καθε μερα με 60% smiley.gif
Rated: (en)joy
QUOTE (KingCrimson @ Sep 12 2017, 22:33 ) *
Του αρεσει του Βαγγελα η Λετονια και μας εχει πρηξει οτι ειναι ο ομαδαρα της νεας εποχης
Ναι ρε Βαγγελα θα μαζευονται 5-6 σουτερ απο εδω και περα σε καθε ομαδα να βαρανε καθε μερα με 60% smiley.gif


Οταν σκοραρει η Λετονια ακουμε πως προκειται για το μπασκετ της νεας εποχης. Οταν παλι σκοραρει η Σλοβενια ειτε μετα απο drive ειτε μετα απο πασα του Dragic τοτε εκεινο ειναι το μπασκετ της νεας εποχης! Το σιγουρο ειναι πως οποιος και να νικησει αυτη θα ειναι η ατακα -της νεας εποχης! laugh.gif
aegeansheed
To σαρδόνιο γέλιο του Χατζή μετά το δεύτερο τρελο-τρίποντο του Ντόντσιτς ήταν κάπως...
...


Ντόοοοοοοοοοοοοντσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιτς ΧαχαχχαουαααααχαχαχαΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑΑΑΑ ΧΑ!!! 19.gif

* ας το ανεβάσει όποιος κατέχει το σπορ
gerorge
Εν τω μεταξυ επειδη δεν εχω καταλαβει.Με τι παιζουν οι Λετονοι σε ολο το ματς;
Nuntius
Είπε το άλλο επικό σε μια φάση η Βαγγέλας σήμερα.

"Δεν έχει χάσει σουτ ο Porzingis που έχει 6/6 δίποντα και 0/2 τρίποντα"

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
pan24
Ο βαγγελας ειπε οτι αυτο ηταν ενα παιχνιδι οπου θριαμβευσε το σκεπτομενο μπασκετ που εφεραν οι γιουγκοσλαβοι ohmy.gif
yorgos
Πρέπει να βγάλουμε ένα τοπ-5 ατάκας στο Ευρωμπάσκετ όταν τελειώσει, δε γίνεται να χαθούν στη λήθη αυτά. Άσε που θα αργήσουμε να τα ξαναακούσουμε τα ταλέντα μας.
Nuntius
QUOTE (pan24 @ Sep 12 2017, 23:28 ) *
Ο βαγγελας ειπε οτι αυτο ηταν ενα παιχνιδι οπου θριαμβευσε το σκεπτομενο μπασκετ που εφεραν οι γιουγκοσλαβοι ohmy.gif


Δηλαδή για να καταλάβω. Όταν μια ομάδα νικάει παίζει σκεπτόμενο μπάσκετ, σωστά? Αυτό δεν προσπαθούν να μας πουν? tongue.gif
shtarkws
Εγω πάντως επειδή έχω ακούσει απο τον Χατζη τόσες φορές την ιστορία με τον Ισλανδο βοσκό, όποτε βλέπω κοπάδι ψάχνω για ταλέντα
nikefalin
QUOTE(tuareg @ Sep 12 2017, 20:57 ) *
Moλις ενημερωθηκαμε οτι ο Βιλφαν επαιζε στην εθνικη Σλοβενιας (μηπως επαιζε οντως smiley.gif )
αλλα εχω την εντυπωση οτι εννοουσε Γιουγκοσλαβια


έπαιξε ως αρχηγός στα γενοφάσκια της, στο προολυμπιακό του 92, ήταν ήδη 35 τότε. Στο ευρωμπάσκετ του 93 δεν ήταν καν στην ομάδα.

σαν παίκτης της γιουγκοσλαβίας έπαιξε σε 3 ευρωμπάσκετ (79, 81 & 83).
pk2010
QUOTE (gate1010 @ Sep 10 2017, 01:12 ) *
To σλούκι λουκ είναι πετυχημένο πάντως.


Όντως...
ΑΛΛΑ όταν ακούς ""Σλούκι Λουκ, σουτάρει και πασάρει πιο γρήγορα απ' τη σκιά του;"" κάθε τρεις και λίγο, θες να τον πυροβολήσεις ... πιο γρήγορα από τη σκιά σου!!!! smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.