Help - Search - Members - Calendar
Full Version: F ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες > Older Tournaments > Eurobasket 2011
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
benchwarmer
Ρε παιδια, τι σχολιαζετε απο το σημερινο μας ματς, πραγματικα??

Ολοι και ολα θα κριθουν στο επομενο ματς (και ω μη γενοιτο, στο ματς 5-8).
Razorblade Fish
Τι να φτα ρε...
Gidovoskos
Εντελη οι σκοπιανοί εχουν δυνατή ομάδα - μακαλεμπ ,ιλιεφσκι , αντιτσ μια ομάδα μόνοι τους με 40 λεπτά ο καθένας μας βάρεσαν όλους (σχεδον) μέχρι τώρα - παλικαρίσια μπορώ να πω ...τελικα
priest
τυχερη η ρωσια.2ο μπαζερ μπιτερ απο τον μονια.πολυ καλη αμυνα εκτος απο την τελευταια φαση απο τα σκοπια..γενικα εχουν κερδισει τις εντυπωσεις στο φετινο ευρωμπασκετ...
captain charisma
επρεπε να κερδισουν τα σκοπια για να περασουν ως πρωτοι...στους 8 θα παιζαν με σερβους που δεν τους νικανε με τιποτα ετσι ωστε να τους βρουμε μπροστα μας στο δρομο για την 6αδα....

ελα ντε που εβαλε ο μονια δευτερο buzzer beater....και η εξαδα δυσκολευει επικυνδινα για μας δυστυχως.....διοτι παιζουμε με τον ηττημενο του ρωσια σερβια

πως γινεται να παιζουν με μια 5αδα μονο οι σκοπιανοι?πως αντεχουν?τους εδωσε δυνατο πραγμα ο κυριος μακης?


Α ΡΕ ΜΟΝΙΑ ΤΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΛΙ?
Manu7
Πόσο τον σιχαίνομαι τον Μόνια... shot.gif shot.gif shot.gif
ViC
όχι ρε γμτ... τι έβαλε πάλι ο Μόνιας;;;
Ήταν και τυχερό, δε νομίζω να σημάδεψε με ταμπλό!
ο Ιωάννου γιατί πανηγυρίζει;;; χαίρεται που έχασαν τα Σκόπια; Τώρα που θα παίξουμε με τη Ρωσία ή τη Σερβία αντί για τα Σκόπια θα κάνει και πάρτυ;
Απίστευτη ομάδα τα Σκόπια, δεν έχουμε να πούμε τίποτα απολύτως. Ακόμα κι αν τους ξαναπετυχαίναμε δεν ξέρω αν θα τους κερδίζαμε. Ο Μπο εν τω μεταξύ θέτει σοβαρή υποψηφιότητα για την καλύτερη πεντάδα του τουρνουά. Δεν ξέρω πόσο θα τραβήξει ο Πάρκερ τη Γαλλία από δω και πέρα αλλά εγώ θα ψήφιζα Μπο με τα δύο χέρια. Αυτοί βέβαια είναι ικανοί να βγάλουν καλύτερο άσσο κάνα Ρούμπιο...
natouralistis
Πραγματικα δε νομιζω οτι τα Σκοπια ετσι οπως παρουσιαζονται στο τουρνουα θα ηταν τοσο πιο ιδανικοι αντιπαλοι απο τη Σερβια..
Flash
QUOTE(Gidovoskos @ Sep 12 2011, 20:41 ) *
Εντελη οι σκοπιανοί εχουν δυνατή ομάδα - μακαλεμπ ,ιλιεφσκι , αντιτσ μια ομάδα μόνοι τους με 40 λεπτά ο καθένας μας βάρεσαν όλους (σχεδον) μέχρι τώρα - παλικαρίσια μπορώ να πω ...τελικα


Έτσι ακριβώς είναι. Είναι πράγματι εκπληκτικό ότι δώσαν το όγδοο παιχνίδι τους μέσα σε τόσες λίγες μέρες με αυτούς τους 3 να έχουν μ.ο. 34+ λεπτά... Και ακόμα κερδίζουν ή χάνουν με τρίποντα buzzer beater με ταμπλό. Μπάσκετ άλλων εποχών

Α ρε Μόνια...
natouralistis
QUOTE (επαθα λαστιχο @ Sep 11 2011, 11:43 ) *
Ξερει κανεις αν υπαρχουν wild cards για το προολυμπιακο ή οι θεσεις ειναι fixed?


Καπου διαβασα οτι η FIBA ειπε οτι δε θα δωσει wild cards.
επαθα λαστιχο
εχεις δικιο,το βρηκα σημερα και εγω ειναι οντως κλεισμενες οι θεσεις
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.