Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πώς μας μάθατε?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4
dizzy_fingers
Είναι μία πολύ συνήθης και απλή ερώτηση σε όλα τα φόρουμ, αλλά συνάμα τόσο σημαντική και μπορεί να με βοηθήσει αρκετά στο να βελτιώσω το φόρουμ.
Γι'αυτό θα σας παρακαλούσα να ψηφίζατε όλοι.

Ευχαριστώ peace.gif .
Ακατέργαστος
Από το akrovates.com!!! 56.gif
dizzy_fingers
Καλώς τον Ακατέ!
Καλά ποστ man...
peace.gif
sihainas
Μπορώ να πω ότι δεν θυμάμαι αλλά νομίζω ότι το βρήκα από το google..
Ακατέργαστος
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 21 2006, 04:19 AM) *
Καλώς τον Ακατέ!
Καλά ποστ man...
peace.gif

Thanx αδερφέ!!! peace.gif icon_wave.gif
HOULIGAN76
Σας ανακάλυψα απο το περιοδικό του μπάσκετ το ALLSTAR! 41.gif icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Πότε? Τότε στο Final4?
trefoil 13
Ούτε εγώ θυμάμαι... η ηλικία βλέπετε...
Κάπου το είχα δει και μετά από καιρό που το θυμήθηκα, μπήκα...
kolossos
Από τον Anxel στο φορoυμ των greenwebfans 19.gif
dizzy_fingers
24.gif
kolossos
Σκοπός ήταν να μπει τάξη σχετικά με το ποιος είναι ο πραγματικός Αυτοκράτορας του ελληνικού μπάσκετ. Βέβαια εκείνη την εποχή ήμουν ακόμα κ@*****νος με την άνοδο του Κολοσσού και για αυτό το λόγο και το nickname μου αν και το κανονικό είναι kolossos13 (έχω και πολλά άλλα Nicks αλλά δεν είναι η ώρα να το αναλύσουμε αυτό tongue.gif ). Μπαίνω κι εγώ να κόψω κίνηση και κάνω και ένα ποστάκι έτσι για πλάκα και αρχίζεται μετά να με βομβαρδίζετε (εντάξει υπερβάλλω λιγάκι icon_drunk.gif ) με διάφορα σχετικά με τον Κολοσσό. Ήμουν που ήμουν κ@*****νος, κ@***** ακόμα πιό πολύ. Μετά ακούω και για φόρουμ του Κολοσσού και άντε να φύγω 69.gif 77.gif . Πλάκα πλάκα πάντως φένεται η είσοδος μου και μόνο στο φόρουμ θορύβησε αρκετά και εκ τοτε δεν πολυ αναφέρεται το θέμα για τον Αυτοκράτορα 19.gif 19.gif 19.gif
liolias
Απο το google το βρηκα το site.
morfi
Εγω σας βρηκα απο μηχανη αναζητησης... google η yahoo δεν θυμαμαι... μαλλον google... βασικα, εψαχνα μπας και υπαρχει κανα ελληνικο φορουμ μονο για ΝΒΑ... αλλα ενταξει, δεν εχω παραπονο και απο εδω... cool.gif
fragos
απο τον bonzo.
dizzy_fingers
Χαίρομαι που σου κάνουμε dry.gif.
larry33
Apo ton Suspect
Alexmei
Eγώ από το kolossos-fans.gr στα link..... είχα γίνει μέλος με στις 28 Ιανουαρίου αλλά δν πολύ μπήκα.... μετά από πολύ καιρό άρχισα τα ποστ.....
Mikeone
Aπό το webz.gr smile.gif
Καλως σας βρήκα λοιπόν icon_wave.gif
Billubs
Γεια χαρα! Μολις τωρα σας ανακαλυψα απο το interbasket.net απο το βιντεακι με τον τραυματισμο του Zηση.
jokey
Εγώ πάλι από link ενός παιδιού στο myphone.gr.
Και μάλιστα πριν απο λίγες μέρες είχα κάνει search στο google αλλά δε βρήκα κάτι που να με ικανοποιεί.
mstam
εγω σας γνωρισα απο τον bonzo.
mono maroussi
εγω παλι δεν θυμαμαι πως...icon_drunk.gif
BubyDudy
Webz.gr
Keyser_Soze
Από τον τρελό τον Αιρ Κεφ....
mikri prasini ollandeza
Εγώ πρέπει να σας γνώρισα ή από το σιτε του Παπαλουκά, ή του Κακιούζη, ή κάπως αλλιώς! biggrin.gif
07macijauskas
HI! Εγώ από το site κάποιου παίκτη (Κακιούζη,Βασιλειάδη,Παπαλουκά) ή από Γκουγκλ.
dizzy_fingers
Καλώς μας ήρθες matse matse biggrin.gif.
Achilleas13
Eγώ σας γνώρισα από τον mgg
basketman
Διαβαζα σε ενα φορουμ του fmgreece ενα τοπικ για το μπασκετ και εναφεροταν μεσα 41.gif
eftychia
Εγω όπως εχω ηδη πει (νομιζω γιατι εχω και μνημη χρυσοψαρο- Ντορυ απο το Νεμο)
όταν γνώρισα το Σπύρο (dizzy) δεν έκανε αλλη δουλειά από το να μου λέει για το φόρουμ αυτό.
Και να του λέω βρε καλε μου βρε χρυσέ μου δεν ασχολούμαι γενικα με τον αθλητισμό (μην το πάρετε δηλαδή κατάκαρδα οι μπασκετόφιλοι), δεν πειραζει μου λεγε, έχει και off topic και θα σου αρέσουν, μπορεις να κάνεις και δικά σου... Δίκιο είχε ωραίο είναι!
morfi
QUOTE(eftychia @ Sep 26 2006, 12:24 AM) *
Και να του λέω βρε καλε μου βρε χρυσέ μου δεν ασχολούμαι γενικα με τον αθλητισμό (μην το πάρετε δηλαδή κατάκαρδα οι μπασκετόφιλοι)

ΟΞΩΩΩΩΩΩ!


peace.gif
dizzy_fingers
Τόσο ψήσιμο για να φέρω το κορίτσι εδώ και θα μου το διώξει ο κανίβαλος...
45.gif

Είδες που είχα δίκιο έφη? tongue.gif

QUOTE(basketman)
Διαβαζα σε ενα φορουμ του fmgreece ενα τοπικ για το μπασκετ και εναφεροταν μεσα

Για δώσε μου το λινκ, γιατί είδα στα στατιστικά μου ότι πρόσφατα μπήκαν αρκετοί από εκεί αλλά δε μπορούσα να εντοπίσω το τόπικ.
Air Kef
Προσωπικά βρήκα το φόρουμ απο μια αναφορά του κ. Δημήτρη Καρύδα στην basketnews,όταν ακομα το φόρουμ υπήρχε ως overplay.tk .

Γνώρισα το φόρουμ στον τρελο-Keyser Soze- και σε λοιπους Ναξιώτες με μικρή συμμετοχη στο φόρουμ..
dizzy_fingers
Τους έφερες για ενίσχυση και στραφήκαν εναντίον σου tongue.gif.
leonkalf
QUOTE(Air Kef @ Sep 26 2006, 03:08 PM) *
Προσωπικά βρήκα το φόρουμ απο μια αναφορά του κ. Δημήτρη Καρύδα στην basketnews,όταν ακομα το φόρουμ υπήρχε ως overplay.tk .

Και γω νομίζω από εκεί το έμαθα.
Ναι,ναι και προσπαθούσα να θυμηθώ τόσο καιρό....
weirdo1977
έμπαινα σε ένα ψιλοχαζο forum νομίζω του sportaction και κάποιος ανέφερε το overplay.tk ...
Air Kef
Αστα ντιζι,παραλιγο να κανουν ανατροπη,αλλα η κιρα είναι κορυφη τελικα..Που να έπαιζε σε καμια άλλη ταινια αυτην την εποχη,όπου δεν θα χρειαζόταν να ντυνεται πειρατης και να παίζει σχεδον αβαφτη..
FANISTELROOY
QUOTE(dizzy_fingers @ Sep 26 2006, 07:01 PM) *
Τους έφερες για ενίσχυση και στραφήκαν εναντίον σου tongue.gif.

Με φωναξε κανενας;;; 69.gif wav.gif ninja.gif
anti-stress
Από το site του Παπαλουκά... προφανώς! icon_joy.gif
jjc
Σας διαβασα στην BasketNews
dimitrisp
Οσο και να σας φανει παραξενο απο το φορουμ των Πελαργων

http://pelargoi.gr/forum/viewtopic.php?t=270&start=0

Εδω υπαρχει αναφορα και για την σελιδα του basketforum. Εμπαινα κανα 2μηνο σαν guest αλλα δεν ειχα αξιωθει να κανω account. Να που εγινε και αυτο wink.gif
dizzy_fingers
Πολλά ωραία λινκ έχει εκεί (εκτός από το δικό μας tongue.gif).
dimitrisp
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 14 2006, 05:03 PM) *
Πολλά ωραία λινκ έχει εκεί (εκτός από το δικό μας tongue.gif)


Ναι οντως "φουλ" μπασκετικα που λεμε cool.gif

Ενα απο αυτα ερχεται απο την Θεσσαλονικη.

Αξιζει καθε επισκεψη εχει παλιο υλικο.

http://www.imagine.gr/basketball/index.asp
Fireball
google και άγιος ο Θεός
femme fatale
Έμαθα για το forum απο εναν γνωστό μου coach και μ'αρέσει πολύ.Τρελλαίνομαι για το μπάσκετ!.καλημέρα σε όλους..
Alexmei
καλως ήρθες!
liolias
Γεια σου και να εισαι σιγουρη οτι θα σε τρελανουμε ακομα περισσοτερο!! thumbsup.gif
husse#5
εγς απο εναν λυκοφιλο ....
husse#5
αδερφια γουσταρω το μπασκετ και .... οποιος θελει να τα πουμε στο παρκεεεεεεεεεε
liolias
Δωσε μια μπασκετικη περιγραφη σου να το σκεφτουμε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.