Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β ΦΑΣΗ Δ ΕΣΚΑ ΑΝΤΡΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3
daniel10
Α ΟΜΙΛΟΣ

1)ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2)ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
3) ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

4)ΑΠΣ ΠΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ



Β ΟΜΙΛΟΣ

1)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
2)ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
3)ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

4)ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ


Γ ΟΜΙΛΟΣ

1)ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2)ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3)ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96

4)ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5)ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6)ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ


Δ ΟΜΙΛΟΣ

1)ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ
2)ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
3)ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ

4)ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
5)ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
6)ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
7)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
madmike1
οι υπολυπες ομαδες δεν συνεχιζουν στο πρωταθλημα?
daniel10
προβλεψη κανω οι αλλες ομαδες μεινανε πισω στην βαθμολογια της Α ΦΑΣΗΣ


ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ 2 ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΚΕΡΜΙ .
daniel10
Α ΟΜΙΛΟΣ

1)ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2)ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ

3)ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ
4)ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ



Β ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
2)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ


3)ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
4)ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ



Γ ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2)ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


3)ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
4)ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
5)ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6)ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ



Δ ΟΜΙΛΟΣ
1)ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ


2)ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
3)ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
4)ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
5)ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
6)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
daniel10
Α ΟΜΙΛΟΣ

1)ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2)ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
3)ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ

Β ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
2)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
3)ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ




Γ ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2)ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


3)ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
4)ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
5)ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6)ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ



Δ ΟΜΙΛΟΣ
1)ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ


2)ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
3)ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
4)ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
5)ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
6)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

daniel10
Α ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2)ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
3)ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ

Β ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
2)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
3)ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ


Γ ΟΜΙΛΟΣ
1) ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2) ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

3)ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
4)ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96


Δ ΟΜΙΛΟΣ
1) ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ
2) ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3) ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ




daniel10
Α ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2)ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
3)ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ

Β ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
2)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
3)ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ


Γ ΟΜΙΛΟΣ
1) ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2) ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3)ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96


Δ ΟΜΙΛΟΣ
1) ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ
2) ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3) ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

1 η 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η Α ΦΑΣΗ Δ ΕΣΚΑ ΑΝΤΡΩΝ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Γ ΕΣΚΑ ΑΝΤΡΩΝ.
dontshoottheref
διόρθωσε λίγο το ποστ και το φορμάτ της βαθμολογίας γιατί ο 1ος ανεβαίνει απ'ευθείας και οι 2-3-4οι θα κάνουν 4 ομίλους των 3 για να ανέβουν πάλι οι 4 1οι...
daniel10
Α ΟΜΙΛΟΣ
1) ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ

2) ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
3) ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ
4) ΑΟ ΚΩΦΩΝ

Β ΟΜΙΛΟΣ
1) ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ

2) ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
3) ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

4) ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΦΑΣΗ.


Γ ΟΜΙΛΟΣ
1) ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

2) ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3) ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
4) ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ

Δ ΟΜΙΛΟΣ
1) ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ

2) ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3) ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
4) ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2) ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
3) ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4) ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ
5)
6)
7)
8)
daniel10
Α ΟΜΙΛΟΣ
1) ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ Γ ΕΣΚΑ 2014-15

2) ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΜΠΑΡΑΖ
3) ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΜΠΑΡΑΖ
4) ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΜΠΑΡΑΖ

Β ΟΜΙΛΟΣ
1) ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ Γ ΕΣΚΑ 2014-15

2) ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΜΠΑΡΑΖ
3) ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ ΜΠΑΡΑΖ

4) ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΦΑΣΗ. ΜΠΑΡΑΖ


Γ ΟΜΙΛΟΣ
1) ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Γ ΕΣΚΑ 2014-15

2) ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΠΑΡΑΖ
3) ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΜΠΑΡΑΖ
4) ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΠΑΡΑΖ

Δ ΟΜΙΛΟΣ
1) ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ Γ ΕΣΚΑ 2014-15

2) ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΡΑΖ
3) ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΜΠΑΡΑΖ
4) ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΜΠΑΡΑΖ

Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2) ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
3) ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4) ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ
5)
6)
7)
8)
[/quote]
daniel10
Α ΟΜΙΛΟΣ
1)
2)
3)

Β ΟΜΙΛΟΣ
1)
2)
3)

Γ ΟΜΙΛΟΣ
1)
2)
3)

Δ ΟΜΙΛΟΣ
1)
2)
3)

Γ ΕΣΚΑ 2014-15
1) ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2) ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
3) ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4) ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ
5)
6)
7)
8)

ice-wolf
Πόρτο Ράφτη, Ορφέας Κ. Πατησίων και Φιλοθέη ο ένας όμιλος.
gspara
QUOTE (ice-wolf @ Mar 31 2014, 17:57 ) *
Πόρτο Ράφτη, Ορφέας Κ. Πατησίων και Φιλοθέη ο ένας όμιλος.

Στον 2ο ομιλο Φοιτητικος,Διας Χαιδαριου,ΑΣ Παιανιας Κτησιφων.
Πρωτος αγωνας την Παρασκευη στις 8 αναμεσα σε Φοιτητικο-Δια στο Ρουφ.
souidos
Μαιανδρος ,ΑΟ Κωφων και Ολυμπιαδα Πετρουπολης ο αλλος ομιλος
azeppos

Α ΟΜΙΛΟΣ
1)Πόρτο Ράφτη
2) Ορφέας Κ. Πατησίων
3)Φιλοθέη

Β ΟΜΙΛΟΣ
1)Φοιτητικος
2)Διας Χαιδαριου
3)ΑΣ Παιανιας Κτησιφων

Γ ΟΜΙΛΟΣ
1)Μαιανδρος
2)ΑΟ Κωφων
3) Ολυμπιαδα Πετρουπολης

Δ ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2)ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
3) ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

Shorty
Οι ομιλοι τωρα !


Α ΟΜΙΛΟΣ
1)Πόρτο Ράφτη
2) Ορφέας Κ. Πατησίων
3)Φιλοθέη

Β ΟΜΙΛΟΣ
1)Φοιτητικος
2)Διας Χαιδαριου
3)ΑΣ Παιανιας Κτησιφων

Γ ΟΜΙΛΟΣ
1)Μαιανδρος
2)ΑΟ Κωφων
3) Ολυμπιαδα Πετρουπολης

Δ ΟΜΙΛΟΣ
1)ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2)ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
3) ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ


- Η προβλεψη μου :
(έχοντας δει μονο ματς του πρωτου ομιλου και αυτα οτι παιχτηκαν στο ρουφ και στην γκραβα το γκυζη - φοιτητικοςκαι οτι εχω ακουσει γενικα σαν να κανω προβλεψη ιρανικου πρωταθληματος)

Α ΟΜΙΛΟΣ

1)Πόρτο Ράφτη : εχω ακουσει πολυ καλα λογια και οτι θα ανεβαινε αερα αν τυχαινε σε αλλον ομιλο

2)Φιλοθεη : με ωραιο μπασκετακι αλλα δεν ειχε αρκετη τυχη που χρειαζεται και γενικα οχι το κατι το τρομερο σαν ομαδα

3)Ορφεας Κ.Πατησιων : Κατ΄ εμε η μοναδικη ομαδα που στον ομιλο της ηταν ποιο φορμαρισμενη στον δευτερο γυρο , απο οτι στο πρωτο αυτο δειχνει ορεξη και δουλεια , χωρις να ειχαν ροστερ ανοδου αλλα αυτα που προανεφερα τους δωσαν την ευκαιαρια για ανοδο , δυστυχως πεσαν σε πορτο ραφτη , την φιλοθεη πιστευω μπορουν να την παρουν μεσα - εξω αλλα πηγα με την αποδοση


Β ΟΜΙΛΟΣ

1)Φοιτητικος - Καποια απο τις δυο θα ανεβαινε , ανεβηκε στο γκυζη και μπηκε σε τροχια πλει οφ , πιστευω θα το παρει επειδη το αξιζει κυριως γιατι εχει πολυ καλο ροστερ (μην μου πεις κανεις για διοιηκησεις κλπ τους παιχτες να κοιτατε και το μπασκετ ερασιτεχνικη κατηγορια ειναι και μαλιστα η κατωτερη ) Οι εφηβοι που ηταν στο ροστερ της περσινης εφηβικης ομαδας της Αναγεννησης Πετραλωνων οφειλουν αλλη μια ανοδο στην περιοχη μας !!!

2)Διας Χαιδαριου - Αν ηταν τα μπαραζ τον αυγουστο θα ελεγα με χιλια τον Δια πρωτοπορο λογω Ρωη , εχοντας δει ενα ματς τους νοεμβρη μηνα τυχαια , και εχοντας ακουσει , ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη , ποσο μαλλον για πεσμενο κουκο , ειναι μεγαλος παιχτης για να υποτιμηθει βεβαια (πονταρω κυριςσ στην ανοδο της περιοχης μου ποσο ποιο αντικειμενικος tongue.gif

3)ΑΣ Παιανιας Κτησιφων - Δεν εχω εικονα ουτε εχω ακουσει , μπορει να αξιζει την ανοδο και να επεσε σε λαθος ομιλο , μπορει αυτο να της βγει σε καλο και να υποτιμηθει ... οπως και να εχει παω με την σιγουρη αποδοση δεν ειναι καιροι για σπαταλες tongue.gif


Γ ΟΜΙΛΟΣ

1) Ολυμπιαδα Πετρουπολης - Κυριως αυτο ακουσα ποιο πολυ και παω στην ομαδα του πρωην παιχτη της Αναγεννησης τον Ηλιοπουλο , που ηταν και λογικα ακομα θα ναι μεγαλη παιχταρα !

2) ΑΟ Κωφων - Εχει βελτιωσει το παιχνιδι της αν και παραμενει το ξυλικι τους , απλα τωρα συνδιαζεται με ωραιο μπασκετ ενιοτε αν τουσ πιασει το rotation και ολα αυτα που ειπα θα καταφερουν να βγουν δευτεροι

3) Μαιανδρος - Πηρε την ποιο αντρικια buzzer-beater νικη της και εξω απο το σπιτι της η εκρηξη ψυχολογιας και φουλ για Γ'εσκα η θα μεινει στην μετριοτητα του παιχνιδιου της !! παω στο δευτερο !


Δ ΟΜΙΛΟΣ


1)ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - η μοναδικη ομαδα του ομιλου που εχω εικονα και αυτη απο εναν αγωνα και περσινη και ξεροντας μονο για μια προσθηκη τους, του εφηβου Κελεπουρη (εξαιρετικος παιχτης και εξαιρετικο παιδι , που παιξαμε περσυ αντιπαλοι , θα τους πονταρω γιατι τους γουσταρω , αν και ειναι στον ποιο ευκολο ομιλο ... η μηπως ετσι φαινεται σε εμενα που δεν τους ξερω? θα δειξει !

2) ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - Καμια εικονα , απλα απο διαισθηση τους αλλαξα θεση με τα Καλυβια

3) ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - Καμια εικονα , απλα απο διαισθηση τους αλλαξα θεση με την Τουφα


Ελπιζω να εκανα οσο καλυτερη προβλεψη μπορουσα και εκτιμηση της καθε ομαδας ως αγνωστα κριτηρια και με αποψεις τριτων , ενταξει και παραδεχομαι οτι λιγο την περιοχη μου την στηριζω , Λιγο tongue.gif

Καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες !!!
Χαρειτε το μπασκετ ολοι απο παιχτες εως και τον τελευταιο φιλαθλο της καθε ομαδας , μην χανεται την μαγεια του με ανοησιες ειναι κριμα το αδικειται και ειναι το ποιο θεαματικο και ομορφο σπορ .. !!!
Συγχαρητηρια στις ομαδες που ανεβηκαν κατευφθειαν !!
dontshoottheref
Ούτε εγώ έχω δει όλες τις ομάδες, αλλά δεν πληρώνουμε και τίποτα να κάνουμε προβλέψεις.

Βλέπω Πόρτο Ράφτη (με αουτσάιντερ την Φιλοθέη, αν βρεθεί στη μέρα της μπορεί να κάνει ζημιά, τον Ορφέα δεν τον έχω δει), Φοιτητικό μάλλον εύκολα (η Παιανία μπήκε τελευταία αγωνιστική στα μπαράζ, έχασε και από υποδεέστερες ομάδες και δεν φαινόταν να καίγεται για πρόκριση, ο Δίας δεν δείχνει σε καλή κατάσταση), Ολυμπιάδα (μου κάνει πιο μπασκετική από τις άλλες δυο, αλλά δεν αποκλείεται να έχουμε ντερμπάκια) και στο ΑΕΚ, Τούφα, Καλύβια θα πάρω διαρκείας γιατί μου κάνουν ισάξιες, είναι αθλητικές η ΑΕΚ και τα Καλύβια, με έμπειρες μονάδες και καλούς σουτέρ η Τούφα. Δεν ρισκάρω πρόβλεψη, αλλά πιστεύω/ελπίζω οτι θα πέσουν κορμιά.
ice-wolf
Πραγματικά, αφού ΔΕΝ έχετε δει όλες τις ομάδες και ΔΕΝ έχετε ολοκληρωμένη εικόνα, γιατί διατυπώνεται κρίσεις; Απλά γιατί δεν "κοστίζει"; 68.gif

Στην φάση που είναι το πρωτάθλημα, δεν υπάρχουν εύκολα παιχνίδια. Όλες οι ομάδες έχουν τις πιθανότητες τους και θα τις διεκδικήσουν μέχρι τέλους.
gspara
Δεν το θεωρω κακο να κανουμε προβλεψεις και να καταθετουμε τις αποψεις μας απο την στιγμη που γινεται σε ευχαριστο και μπασκετικο κλιμα.Αυτος ειναι και ο σκοπος του φορουμ.
Και ας μην εχουμε δει ολες τις ομαδες(ουτε εγω μπορεσα να το καταφερω φετος tongue.gif
Στο κατω-κατω κουβεντα να γινεται.....
Εμενα μου αρεσαν παρα πολυ τα ποστ και του stifler και του ref!!
Eλπιζω να γινουν ωραια ματς.....οσοι πατε γραφτε 2 λογια να εχουμε εικονα και εμεις που δεν μπορουμε wink.gif
Shorty
QUOTE (ice-wolf @ Apr 1 2014, 09:37 ) *
Πραγματικά, αφού ΔΕΝ έχετε δει όλες τις ομάδες και ΔΕΝ έχετε ολοκληρωμένη εικόνα, γιατί διατυπώνεται κρίσεις; Απλά γιατί δεν "κοστίζει"; 68.gif

Στην φάση που είναι το πρωτάθλημα, δεν υπάρχουν εύκολα παιχνίδια. Όλες οι ομάδες έχουν τις πιθανότητες τους και θα τις διεκδικήσουν μέχρι τέλους.


Αδερφε γιατι προφανως εισαι η παιχτης η παργοντας/προπονητης καποιων αυτω των ομαδων και λογικο να πικαριστεις απο μας που κανουμε μια τυφλη κριση ... απλα το κανουμε γιατι εχει φαση να ερθουμε μετα τα μπαραζ να δουμε αν τα πιασαμε και να γελασουμε για τους ουδετερους ειναι απλα ενα παιχνιδακι δεν χρειαζεται να αρεξηγιεσαι ... ειναι λιγο αδυνατον επισης να εχουμε δει ολες τις ομαδες και σαφως ολες οι ομαδες εχουν την ευκαιρια τους !!!

QUOTE (gspara @ Apr 1 2014, 10:09 ) *
Δεν το θεωρω κακο να κανουμε προβλεψεις και να καταθετουμε τις αποψεις μας απο την στιγμη που γινεται σε ευχαριστο και μπασκετικο κλιμα.Αυτος ειναι και ο σκοπος του φορουμ.
Και ας μην εχουμε δει ολες τις ομαδες(ουτε εγω μπορεσα να το καταφερω φετος tongue.gif
Στο κατω-κατω κουβεντα να γινεται.....
Εμενα μου αρεσαν παρα πολυ τα ποστ και του stifler και του ref!!
Eλπιζω να γινουν ωραια ματς.....οσοι πατε γραφτε 2 λογια να εχουμε εικονα και εμεις που δεν μπορουμε wink.gif


Περαστικα σου κιολας gspara !!! Μαλλον αν δεν εχω καποια αλλη υποχρεωση θα παω να δω το φοιτητικος-διας και τους κωφους εντος και θα γραψω !!
ice-wolf
QUOTE(stifler @ Apr 1 2014, 11:13 ) *
Αδερφε γιατι προφανως εισαι η παιχτης η παργοντας/προπονητης καποιων αυτω των ομαδων και λογικο να πικαριστεις απο μας που κανουμε μια τυφλη κριση ... απλα το κανουμε γιατι εχει φαση να ερθουμε μετα τα μπαραζ να δουμε αν τα πιασαμε και να γελασουμε για τους ουδετερους ειναι απλα ενα παιχνιδακι δεν χρειαζεται να αρεξηγιεσαι ... ειναι λιγο αδυνατον επισης να εχουμε δει ολες τις ομαδες και σαφως ολες οι ομαδες εχουν την ευκαιρια τους !!!


Δεν πικαρίστηκα απλά εξέφρασα μια απορία.

Άλλο να δίνεις προγνωστικά βάσει αίσθησης ή επειδή γουστάρεις κάποια ομάδα και διαφορετικό να κάνεις κρίση για ομάδες, που ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ πώς έχουν παίξει όλη την χρονιά.
Γιατί και εγώ διάβαζα ανελλιπώς όλα τα thread της Δ ΕΣΚΑ ( όπως και της Β και της Γ) αλλά δεν έκατσα ποτέ να εκφέρω ΑΠΟΨΗ γιατί κάτι που δεν έχω δει με τα μάτια μου.
Εσύ πας και μεταφέρεις γνώμες τρίτων χωρίς να έχεις δει ομάδες. Ο άλλος από κάτω λέει γιατί είδε μία ομάδα ΠΕΡΥΣΙ (!!!!!) και του άρεσε.

Θα καταλάβαινα περισσότερο αν κάποιος έκανε μια ανάλυση του στυλ: "οι ομάδες του τάδε ομίλου έκαναν αυτό το ρεκόρ στην κανονική διάρκεια, έχουν αυτό τον ΜΟ όρο επίθεσης και άμυνα, άρα βάσει αριθμών φαβορί είναι ο Α και όχι ο Β".

Ελπίζω να έγινα κατανοητός. peace.gif
gspara
QUOTE (stifler @ Apr 1 2014, 11:16 ) *
Περαστικα σου κιολας gspara !!! Μαλλον αν δεν εχω καποια αλλη υποχρεωση θα παω να δω το φοιτητικος-διας και τους κωφους εντος και θα γραψω !!

Eυχαριστω πολυ stifler!!Ωραιο το Φοιτητικος-Διας και ειμαι πολυ περιεργος πως θα εμφανιστει ο Διας.Τον εχω δει αρκετα αλλα μονο στο καλο του διαστημα.Απο το κυπελλο που απεκλεισε τα Βριλησσια και αρκετα ματς του 1ου ομως γυρου.Καλο κλιμα,καλη χημεια.Σχετικα μικρη βοηθεια απο τον παγκο,καθως εχασε και εναν γκαρντ που ειχε στις αρχες της σεζον με τραυματισμο.
Τη δεδομενη βεβαια χρονικη στιγμη,η εικονα των δυο ομαδων δειχνει Φοιτητικο.Ωραια και η κοντρα Μαραμενου-Ραλλιου.

Εχει παρει κατι απουσιες τωρα τελευταια ο συντροφος doctor dru icon_wave.gif ...ετερος και εκλεκτος ανταποκριτης μας απο το Ρουφ(και οχι μονο)....ελπιζω μην λειψεις φιλε τωρα στα μπαραζ wink.gif
doctor_dru
QUOTE (gspara @ Apr 1 2014, 12:13 ) *
Eυχαριστω πολυ stifler!!Ωραιο το Φοιτητικος-Διας και ειμαι πολυ περιεργος πως θα εμφανιστει ο Διας.Τον εχω δει αρκετα αλλα μονο στο καλο του διαστημα.Απο το κυπελλο που απεκλεισε τα Βριλησσια και αρκετα ματς του 1ου ομως γυρου.Καλο κλιμα,καλη χημεια.Σχετικα μικρη βοηθεια απο τον παγκο,καθως εχασε και εναν γκαρντ που ειχε στις αρχες της σεζον με τραυματισμο.
Τη δεδομενη βεβαια χρονικη στιγμη,η εικονα των δυο ομαδων δειχνει Φοιτητικο.Ωραια και η κοντρα Μαραμενου-Ραλλιου.

Εχει παρει κατι απουσιες τωρα τελευταια ο συντροφος doctor dru icon_wave.gif ...ετερος και εκλεκτος ανταποκριτης μας απο το Ρουφ(και οχι μονο)....ελπιζω μην λειψεις φιλε τωρα στα μπαραζ wink.gif

Η έλλειψη ίντερνετ με απομόνωσε από την ενημέρωση αλλά στα γήπεδα δίνω το παρόν κανονικά και με τον νόμο.Θα επιστρέψω δριμύτερος με τα πλέι οφ τώρα... tongue.gif

Όσον αφορά το Φοιτητικός-Δίας,αμφότερες οι ομάδες δεν βρίσκονται σε πολύ καλή κατάσταση καθώς κατά την διάρκεια της χρονιάς έπαιξαν καλύτερο μπάσκετ από την εικόνα που παρουσιάζουν το τελευταίο δίμηνο.Παρ'όλα αυτά θα δώσω ένα μικρό προβάδισμα στον γηπεδούχο Φοιτητικό καθώς ο Δίας αποτελεί μεγαλύτερο ερωτηματικό το πως θα εμφανιστεί.
KillMits
Aν γνωριζετε καλο θα ηταν να αναρτειτε ημερες και ωρες των αγωνων ωστε να μπορει οποιος θελει-εμεις οι θεατες πλεον-να παρακολουθει καποια παιχνιδια.Ευχαριστω
dontshoottheref
οι μέχρι τώρα ορισμοί

Σαβ 05/04/14 20:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

Τρι 08/04/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ

Τρι 08/04/14 21:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ

Παρ 11/04/14 21:30 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.

Παρ 11/04/14 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

Παρ 11/04/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΑΟ ΚΩΦΩΝ

Παρ 11/04/14 21:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ



Εγώ δεν έχω δει Ορφέα και ΑΟ Κωφών. Δεν θεωρώ οτι κάνω έγκλημα να πω 2 προβλέψεις και ας βγω έξω (κάποιοι θα πουν οτι σίγουρα έχω κάνει εγκλήματα αλλού χαχαχα). Πόρτο Ράφτη και Φιλοθέη πάντως (για να μιλήσω για τον όμιλο του ice-wolf) και τους έχω δει και τους έχω 'δει'. Πως θα εμφανιστούν αυτή τη βδομάδα δεν το ξέρω, αλλά κρίνω από το πως τους είδα από κοντά...


Gkos
Ειλικρινα απορώ με την ΕΣΚΑ,που βαζει αγωνες μπαραζ σε αυτο μπουρδελο το Περκιζας!!!!


Δεν δουλευει χρονόμετρο,δεν δουλευει πινακας,τιποτα.


Ημουνα σε μπαραζ ανοδου παιδων εκει,πριν 20 μερες,και το σκορ το σημειωναμε εμεις οι θεατες(δεν ειχαν ουτε τα καρτελακια του σκορ)


Απλα ελπιζω να εχουν φτιαξει τον πινακαsmile.gif
dontshoottheref
μην πολυελπίζεις... δημοτικά/κρατικά γήπεδα είναι στην μηχανική υποστήριξη μέχρι να καταρρεύσουν... από εκεί και πέρα, εκεί είναι η έδρα της Τούφας οπότε πως να μην οριστεί το ματς;;; άσε που και πέρσι ήταν θιγμένη η Τούφα γιατί είχε κλείσει το Πέρκιζας και έπαιξε τα μπαράζ αλλού...
Shorty
QUOTE (ice-wolf @ Apr 1 2014, 10:20 ) *
Δεν πικαρίστηκα απλά εξέφρασα μια απορία.

Άλλο να δίνεις προγνωστικά βάσει αίσθησης ή επειδή γουστάρεις κάποια ομάδα και διαφορετικό να κάνεις κρίση για ομάδες, που ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ πώς έχουν παίξει όλη την χρονιά.
Γιατί και εγώ διάβαζα ανελλιπώς όλα τα thread της Δ ΕΣΚΑ ( όπως και της Β και της Γ) αλλά δεν έκατσα ποτέ να εκφέρω ΑΠΟΨΗ γιατί κάτι που δεν έχω δει με τα μάτια μου.
Εσύ πας και μεταφέρεις γνώμες τρίτων χωρίς να έχεις δει ομάδες. Ο άλλος από κάτω λέει γιατί είδε μία ομάδα ΠΕΡΥΣΙ (!!!!!) και του άρεσε.

Θα καταλάβαινα περισσότερο αν κάποιος έκανε μια ανάλυση του στυλ: "οι ομάδες του τάδε ομίλου έκαναν αυτό το ρεκόρ στην κανονική διάρκεια, έχουν αυτό τον ΜΟ όρο επίθεσης και άμυνα, άρα βάσει αριθμών φαβορί είναι ο Α και όχι ο Β".

Ελπίζω να έγινα κατανοητός. peace.gif


Πολυ καλα τα λες εσυ ρε αδερφε , απλα ειναι μια φαση που και οι δυο δεν εχουμε αδικο και δικιο εχεις εσυ ετσι οπως τα θετεις , δικιο εχω και εγω με την εννοια οτι το κανω για πλακα ... δεν ηθελα να φερω σε αντιπαραθεση ουτε να αδικησω καποια ομαδα μακαρι να ανεβαιναν ολες , τις μισες ομαδες πρωτη φορα τις ακουω στην ζωη μου 18 ειμαι , απλα κανω προβλεψεις για πλακα και με οτι ξερω και εχω δει στο ρουφ κυριως , παρεπιπτοντως δεν μπορω να μιλησω με αριθμους γιατι αν κοιτουσα μονο αυτους θα παρακολουθουσα μονο nba , αν εισαι σε καποια ομαδα καλη επιτυχια !! biggrin.gif
North_gato
QUOTE (Gkos @ Apr 1 2014, 18:13 ) *
Ειλικρινα απορώ με την ΕΣΚΑ,που βαζει αγωνες μπαραζ σε αυτο μπουρδελο το Περκιζας!!!!


Δεν δουλευει χρονόμετρο,δεν δουλευει πινακας,τιποτα.


Ημουνα σε μπαραζ ανοδου παιδων εκει,πριν 20 μερες,και το σκορ το σημειωναμε εμεις οι θεατες(δεν ειχαν ουτε τα καρτελακια του σκορ)


Απλα ελπιζω να εχουν φτιαξει τον πινακαsmile.gif


Να εισαι σιγουρος οτι δεν εχουν φτιαξει τον πινακα γιατι θα απογοητευθεις αν ελπιζεις.
Και να θεωρειται τους εαυτους σας τυχερους που δεν σας εβαλαν να υποκαταστησετε τις λειτουργιες του πινακα με φωνητικα και χορευτικα .... laugh.gif
doctor_dru
QUOTE (dontshoottheref @ Apr 1 2014, 18:07 ) *
οι μέχρι τώρα ορισμοί

Σαβ 05/04/14 20:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

Τρι 08/04/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ

Τρι 08/04/14 21:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ

Παρ 11/04/14 21:30 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.

Παρ 11/04/14 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

Παρ 11/04/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΑΟ ΚΩΦΩΝ

Παρ 11/04/14 21:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ



Εγώ δεν έχω δει Ορφέα και ΑΟ Κωφών. Δεν θεωρώ οτι κάνω έγκλημα να πω 2 προβλέψεις και ας βγω έξω (κάποιοι θα πουν οτι σίγουρα έχω κάνει εγκλήματα αλλού χαχαχα). Πόρτο Ράφτη και Φιλοθέη πάντως (για να μιλήσω για τον όμιλο του ice-wolf) και τους έχω δει και τους έχω 'δει'. Πως θα εμφανιστούν αυτή τη βδομάδα δεν το ξέρω, αλλά κρίνω από το πως τους είδα από κοντά...

Υπάρχουν τα ματς της Παρασκευής πρώτα όπου είναι τα εξής:

21.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΚΩΦΩΝ

21.00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

20.00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Gkos
Ο μόνος λόγος που μπορώ να δεχτώ  οτι ο φιλος ice wolf στραβωσε,είναι γιατί δεν δώσατε φαβορι την Φιλοθέη(από τα γραφόμενα του ,εχω την εντύπωση ότι αυτήν υποστηρίζει). . .

Κατά τα άλλα,δεν μπορώ να καταλαβω προς τι ο αλληλοσπαραγμός.

Δηλαδη,δεν μπορούμε να κανουμε την πλάκα μας με τα προγνωστικα;;;

Θα τα δει κανας παικτης ομαδας και θα ξενερωσει αν τον έχουμε να χάσει;;;

Ελεος δηλαδή.

Φαντασου που εγω κανω προγνωστικα στις υποδομές.
Θα λαβω καμια ώρα απειλητικό γραμμα από καναν γονέαsmile.gif
ice-wolf
QUOTE(Gkos @ Apr 1 2014, 20:52 ) *
Ο μόνος λόγος που μπορώ να δεχτώ  οτι ο φιλος ice wolf στραβωσε,είναι γιατί δεν δώσατε φαβορι την Φιλοθέη(από τα γραφόμενα του ,εχω την εντύπωση ότι αυτήν υποστηρίζει). . .

Κατά τα άλλα,δεν μπορώ να καταλαβω προς τι ο αλληλοσπαραγμός.

Δηλαδη,δεν μπορούμε να κανουμε την πλάκα μας με τα προγνωστικα;;;

Θα τα δει κανας παικτης ομαδας και θα ξενερωσει αν τον έχουμε να χάσει;;;

Ελεος δηλαδή.

Φαντασου που εγω κανω προγνωστικα στις υποδομές.
Θα λαβω καμια ώρα απειλητικό γραμμα από καναν γονέαsmile.gif



Καμία σχέση φίλε μου. Τα φαβορί αποδεικνύονται μέσα στο παρκέ. Και ούτε αλληλοσπαραγμός υπάρχει, προς Θεού. Μία απορία εξέφρασα. Μην επανερχόμαστε στα ίδια. Καλή επιτυχία σε όλους μας και ο καλύτερος ας ανέβει κατηγορία.

QUOTE(stifler @ Apr 1 2014, 20:12 ) *
Πολυ καλα τα λες εσυ ρε αδερφε , απλα ειναι μια φαση που και οι δυο δεν εχουμε αδικο και δικιο εχεις εσυ ετσι οπως τα θετεις , δικιο εχω και εγω με την εννοια οτι το κανω για πλακα ... δεν ηθελα να φερω σε αντιπαραθεση ουτε να αδικησω καποια ομαδα μακαρι να ανεβαιναν ολες , τις μισες ομαδες πρωτη φορα τις ακουω στην ζωη μου 18 ειμαι , απλα κανω προβλεψεις για πλακα και με οτι ξερω και εχω δει στο ρουφ κυριως , παρεπιπτοντως δεν μπορω να μιλησω με αριθμους γιατι αν κοιτουσα μονο αυτους θα παρακολουθουσα μονο nba , αν εισαι σε καποια ομαδα καλη επιτυχια !! biggrin.gif



Κανένα πρόβλημα δεν έχω μαζί σου. Ίσως έφταιξε λίγο και ο τρόπος που διατύπωσες το ποστ σου. No harm feelings!! biggrin.gif

Και μιας μπήκαμε σε χορό προγνωστικών ας κάνω τα δικά μου. Στον 4ο όμιλο με Πόρτο Ράφτη, Φιλοθέη, Ορφέα τα πάντα είναι ανοικτά. Το Πόρτο Ράφτη έχει καλύτερη επίθεση, η Φιλοθέη καλύτερη άμυνα (αν δεν κάνω λάθος, την καλύτερη και από τις 12 ομάδες, που μετέχουν στα μπαράζ). Ο Ορφέας για μένα είναι ευχάριστη έκπληξη, γιατί πέρυσι τον είχα αντιμετωπίσει με διαφορετική ομάδα και δεν ήταν και στα καλύτερα του. Το σίγουρο είναι ότι μεγάλο του όπλο θα αποτελέσει το γήπεδο του.

Όσον αφορά, τους άλλους 3 ομίλους θα εκφέρω γνώμη μόνο για τις ομάδες, που αντιμετωπίσαμε στον 3ο όμιλο.
Η ΑΕΚ θεωρώ δεν θα αντιμετωπίσει πρόβλημα με την Τούφα, όσο με τα Καλύβια περισσότερο. Αλλά έχει την ποιότητα να ανταπεξέλθει. Πάντα με βάση την εικόνα της, στην ρέγκιουλαρ σίζον.
Η Ολυμπιάδα θα παλέψει με τον Μαίανδρο. Αλλά θεωρώ ότι ρυθμιστής του ομίλου θα είναι ο ΑΣ Κωφών.
Gkos
Θα έκανα και γω προγνωστικά,αλλά δν έχω εικόνα για καμια ομαδα οπότε ας μην το παραξηλώσουμε.

Θα διαλεγα Φοιτητικο και Φιλοθέη,γιατι μου αρεσει το γραμμα Φ smile.gif
Shorty
QUOTE (Gkos @ Apr 1 2014, 23:21 ) *
Θα έκανα και γω προγνωστικά,αλλά δν έχω εικόνα για καμια ομαδα οπότε ας μην το παραξηλώσουμε.

Θα διαλεγα Φοιτητικο και Φιλοθέη,γιατι μου αρεσει το γραμμα Φ smile.gif


Μπορω να πω οτι ηταν η καλυτερη προβλεψη που εχω δει ... χαχα γιατι απλα μαρεσει το Φ !!! χαχαχαχα
ice-wolf
QUOTE(Gkos @ Apr 1 2014, 23:21 ) *
Θα έκανα και γω προγνωστικά,αλλά δν έχω εικόνα για καμια ομαδα οπότε ας μην το παραξηλώσουμε.

Θα διαλεγα Φοιτητικο και Φιλοθέη,γιατι μου αρεσει το γραμμα Φ smile.gif



smiley.gif
kostassssss
orfeara mparaz anodou me meso oro hlikias sta 21...pame dunata sta mparaz na xaroume ola t paixnidia xwris na mas noiazei tipota k pistevw pws tha pame kala....dn pistevw pws iparxoun megala favori edw p eimaste giati genika einai t epipedo xamhlo...h monh omada p exw dei einai o foititikos p einai k apo tn omilo mas k einai polu kalh omada...me tn kalhtero play stn kathgoria gia emena...k pistevw tha anevoun eukola duskola....kalh epituxia se olous k elpizw toulaxiston sta mparaz na mn iparxoun omades p tha sproxtoun apo tritous....
Shorty
QUOTE (kostassssss @ Apr 2 2014, 00:52 ) *
orfeara mparaz anodou me meso oro hlikias sta 21...pame dunata sta mparaz na xaroume ola t paixnidia xwris na mas noiazei tipota k pistevw pws tha pame kala....dn pistevw pws iparxoun megala favori edw p eimaste giati genika einai t epipedo xamhlo...h monh omada p exw dei einai o foititikos p einai k apo tn omilo mas k einai polu kalh omada...me tn kalhtero play stn kathgoria gia emena...k pistevw tha anevoun eukola duskola....kalh epituxia se olous k elpizw toulaxiston sta mparaz na mn iparxoun omades p tha sproxtoun apo tritous....


Δυο φορες σας ειδα με τον φοιτητικο στο ρουφ και την αεπ στο ρουφ , εκπληκτικη διαφορα πρωτου - δευτερου γυρου συγχαρητηρια , αυτο δειχνει δουλεια και διαθεση πολυ σημαντικο για μια τοσο νεανικη ομαδα , καλη σας επιτυχια !!!
anonym
Οι ομάδες είναι όλες αρκετά δυνατές αλλά κάποιες υπερέχουν (σε φόρμα, αντοχές, ταλέντο, οργάνωση, θέληση για άνοδο, κτλ).

Βάσει της κλήρωσης κάποιες ομάδες έχουν ευνοηθεί με τους 2 πρώτους αγώνες τους μέσα στην έδρα τους (ΤΟΥΦΑ, ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ).

Αυτό λειτουργεί υπέρ μιας ομάδας αν είναι στις πιο δυνατές στον όμιλο (οι αδύναμες ξεφουσκώνουν και τις κερδίζεις στη συνέχεια στην έδρα τους πιο έυκολα) όπως είναι και οι 4 ευνοημένες της κλήρωσης, οπότε εξ' αρχής φαίνονται και τα φαβορί.

Απλά υπάρχουν πάντα οι εκπλήξεις και εξ'αρχής στον 1ο όμιλο κατ'εμέ είναι λίγο πιο δυνατή ομάδα η ΑΕΚ απ'την ΤΟΥΦΑ.
doctor_dru
Προγνωστικά 1ης αγωνιστικής

ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ 1 Έκλεισε σχετικά φουριόζος την σεζόν ο Μαίανδρος αποδίδοντας καλό μπάσκετ.Φαβορί για το ματς,οι Κωφοί στηρίζονται στην δυνατή τους άμυνα αλλά δύσκολο να πάρουν κάτι απ'το ματς

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 Δυνατά τα Καλύβια στην έδρα τους,τους δίνω ελαφρύ προβάδισμα αν και η ΑΕΚ έκανε καλό δεύτερο γύρο και έδειξε σταθερότητα

ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1 Μεγάλο ντέρμπι ανάμεσα σε 2 ομάδες που ήταν φαβορί για άνοδο από την αρχή της σεζόν.Μοιάζουν σε μέτρια κατάσταση το τελευταίο διάστημα αμφότερες αλλά δίνω προβάδισμα στους γηπεδούχους που πιστεύω θα κερδίσουν έστω και οριακά

ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2 Ο Ορφέας παρουσίασε βελτίωση της εικόνας του στον 2ο γύρο και θέλει να συνεχίσει και στα πλέι οφ.Το αρνητικό του είναι το μικρό βάθος στον πάγκο σε αντίθεση με την Φιλοθέη.Έχουν μερικά έμπειρα παιδιά οι φιλοξενούμενοι και τους δίνω προβάδισμα για νίκη

Καλή αρχή στα πλέι οφ και ας ανέβουν οι καλύτεροι!!! thumbsup.gif
doctor_dru
Φοιτητικός -Δίας 53-50(31-28)
ATHINOULA
να σας πω την αληθεια θα ηθελα και φετος να επαιζα στα πλει οφ ανοδου. τα περσινα πλει οφ μαλιστα με τις 4 ομαδες στον ομιλο ηταν πολυ συναρπαστικα και απροβλεπτα μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο. καλα κουραγια
Shorty
Φοιτητικος Φιλιας - Διας Χαιδαριου 53-50

Ο Φοιτητικος ηταν καλυτερος σε ολο το ματς του παιχνιδιου και κρατησε στους 50 ποντους τον Δια , θα μπορουσε να μεγαλωσει την διαφορα αν κυριως ηταν ποιο ευστοχος , στην αρχη απο τον Χοτζα 8# που εχασε και αρκετες βολες και ποιο μετα με χαμενα σουτ και τριποντα απο υπολοιπους , παρασυρθηκαν απο τον ρυθμο της ζωνης του Δια ! Απο τον Φοιτητικο κατε εμε MVP Ο big-Al (Αλεξανδρος Αθανασόπουλος 15# ) και πολλοι καλοι και οι υπολοιποι προσφεροντας λυσεις και ο Μαραμενος και ο Τσιτουρας , πολυ καλη αμυνα κυριως απο τον φοιτητικο , Για τον Δια στο πρωτο ημιχρονο με τον Ζαχαρη να ειναι ο κυριος αποδεκτης στο καλαθι , και Ρωη και Ραλλιο να προσφερουν λυσεις σε ολη την διαρκεια του Δια , τους εκλεισε πολυ σωστα ο Φοιτητικος και τους 3 ...

Περαστικα στον Ζαχαρη (Center του Δια) που χτυπησε τελειως ξεκαρφωτα και καταλαθος αλλα φανηκε σοβαρο , μακαρι το παλικαρι να ναι καλα και απο αυριο)
doctor_dru
Φοιτητικός -Δίας 53-50(31-28)

Τα είπε και ο φίλος Shorty αλλά ας πω και γω 2 κουβέντες για το ματς.
Ντέρμπι καθόλη την διάρκεια όπως το αναμέναμε οι περισσότεροι.Οι 2 ομάδες συμβάδιζαν στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο με τον Δία να προσπαθεί να βραχυκυκλώσει τον Φοιτητικό με την ζώνη 3-2 που χρησιμοποίησε.Ο Φοιτητικός απέναντι στην άμυνα αυτή έδειξε υπομονή και κυκλοφόρησε την μπάλα αλλά απειλούσε σχεδόν αποκλειστικά από το τρίποντο όπου και ήταν αρκετά άστοχος.Παρ'όλα αυτά κατάφερε να βρίσκεται μπροστά στην μεγαλύτερη διάρκεια,εκμεταλλευόμενος τις περισσότερες κατοχές που κέρδισε απ'τα επιθετικά rebound(όπου έκανε θραύση το 15),αλλά και τις αρκετές βολές που κέρδισε λόγω της σκληρής άμυνας του Δία.Απ'την άλλη ο Δίας,απομόνωσε πολλές φορές τον σέντερ του(14) και του έδωσε πολλές φάσεις στο low post όπου και κατάφερε να πάρει σκορ ενώ,όπως ήταν αναμενόμενο,μεγάλο μέρος επιθέσεων πήρε ο Ρώης που ήταν αρκετά καλός στο διάστημα του πρώτου ημιχρόνου.
Στο 3ο δεκάλεπτο ο Δίας μπήκε καλύτερα,προσπάθησε να τρέξει περισσότερο το γήπεδο και ήταν αποτελεσματικότερος.Σ'αυτό συνέβαλαν κι άλλοι παίχτες που ανέβασαν αισθητά την απόδοση τους(5,10)και αποφόρτισαν τον Ρώη,ο οποίος στο 2ο ημίχρονο δυσκολεύτηκε από την πολύ καλή άμυνα του 4 και οι προσπάθειες που πήρε ήταν υπό δύσκολες προυποθέσεις.Αν θυμάμαι καλά το δεκάλεπτο τελείωσε 42-45,με τον Φοιτητικό να μένει κοντά στο σκορ από τα ξεσπάσματα του Μαραμένου.Η κατάσταση ανατράπηκε στο 4ο δεκάλεπτο όπου ο Φοιτητικός έκανε ένα σερί 9-0 και πέρασε μπροστά εκ νέου.Ο Δίας πληγώθηκε από την επίθεση του καθώς σκόραρε τον πρώτο του πόντο στο δεκάλεπτο 3.30' πριν το τέλος.Ο Φοιτητικός μπλόκαρε την επιθετική λειτουργία του Δία,έδειξε πιο ψύχραιμος στα τελευταία λεπτά και το τελικό σκορ διαμορφώθηκε με 2 εύστοχες βολές του Μαραμένου 1" πριν το τέλος.
ATHINOULA
Eμαθα οτι η αεκ κερδισε χθες. μπραβο κοουτς συνεχισε.
Aias

ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 54-56 (Ημ. 29-34)

Σημαντική νίκη απέναντι σε μια αξιόμαχη ομάδα που δεν τα παράτησε σε κανένα σημείο του αγώνα.

Συγχαρητήρια σε όλους!Συνεχίζουμε παίδες για το επόμενο.
Holitsius
Maiandros-Ao Kofon anavoli logo mi proselefsis diaititi.....
Gkos
Ορφέας Πατησίων-Φιλοθέη 54-56

Ενδιαφέρον ματς είδαν όσοι βρέθηκαν στο μικρό γηπεδάκι του Άγιου Νικόλαου Πατησίων το βράδυ του Σαββάτου. . .

Η Φιλοθέη ξεκίνησε πιο καλά το ματς(πολλές λεπτομέρειες δεν έχω καθότι στο πρώτο δεκάλεπτο απουσίαζα-ήμουν στο ματς βόλλευ στην Κυψέλη πριν) κάποια στιγμή έφτασε +10  η διαφορά υπέρ της,στο β δεκάλεπτο έμεινε κάπου 5 λεπτά άποντη η Φιλοθέη και ο Ορφέας την έφτασε στο σκορ ,άλλα με ένα καλό 3λεπτο της,έκλεισε το σκορ στο ημιχρονο στο +5(29-34).

Στο τρίτο δεκάλεπτο δεν είχαμε μεγαλες ανακατάξεις στο σκορ και ετσι στο 30' ο φωτεινός πίνακας έδειχνε 39-45....

Στην τελευταιά περίοδο,ο Ορφέας κράτησε πάλι 5 λεπτά και κάτι άποντη την Φιλοθέη και με ένα 8-0 σερι πήρε κεφάλι στο σκορ 47-45....

Περίπου 3 λεπτά πριν την συμπλήρωση των 40' ,με το σκορ στο 49-48 δώθηκε επιθετικό φάουλ στον ψηλό του Ορφέα,αυτός αντέδρασε,πήρε τεχνική ποινή και έτσι η Φιλοθέη με 2/2 βολές του Γιουβανέλλη,έκανε το 49-50, στην επίθεση που ακολούθησε έκανε το 49-52 ο ίδιος με διεισδυση,ενώ καπάκι με 3ποντο δικό του πάλι έγινε το 49-55 και κάπου εκεί φάνηκε να κλειδώνει το ματς.
Ο Ορφεας μείωσε 51-55 ,ειχε και αιφνιδιασμό σε αυτό το σημείο για το 53-55 ,αλλα το λει απ κόπηκε με τάπα από το 4 της Φιλοθέης(Δήμας). . .

Φαουλ  εκανε ο Ορφέας και πήγαμε στο 51-56 και με δικό του καλάθι και φάουλ 25" κάπου πριν την ληξη ,έκανε το 54-56!!!

Οι παικτες της γηπεδούχου,κάνανε φάουλ να σταματήσουν τον χρόνο,η Φιλοθέη αστόχησε και στις 2 βολές αλλά από σπόντα πήρε το επιθετικό ριμπάουντ στα 21" . . .
Η ομαδα των Πατησιων χρειαστηκε 16(!!!!!!!!!) δευτερόλεπτα για να κάνει φάουλ,η Φιλοθέη ξαναστόχησε σε αμφότερες(στην δεύτερη ,επίτηδες),αλλα στα 5 δεύτερα που απέμεναν ,ο Ορφέας δεν πρόλαβε να εκδηλώσει επίθεση. . .

*Με την λήξη του αγώνα είχαμε γενικευμένη σύρραξη,που ξεκινησε μεταξύ παικτών,και στην συνέχεια πήρε μέρος και η κερκίδα. . .
Πως ακριβώς ξεκίνησαν ολα,δεν μπορώ να πω με σιγουριά,ο ψηλός του Ορφέα,που είχε δεχτεί την τεχνική ήταν έτοιμος για καυγά,και μετά ακολούθησαν και άλλοι. . .
Επειδή λόγω της κροτίδας είχα μια θολούρα,ας μας πει κανείς παίκτης της Φιλοθεης(που ναι και αρκετοί στο φόρουμ,τολμώ να πω) ,τα καθέκαστα πιο αναλυτικά.

Τώρα που είπα για την κροτίδα,κάποιος λακαμάς,με το που έληξε το ματς,έριξε μια κροτίδα. . .
Που ακριβώς την έριξε ,δεν είδα,αλλα πρέπει να ήταν πολύ κοντά μου(ήμουν όρθιος στην αριστερη εξοδο) γιατί ενιωσα σαν να κουνηθηκε το γήπεδο,και βουιζαν τα αυτια μου για ώρα.
Μην τον πετύχω πουθενά μόνο (όταν ξαναέριξε την 2ρη κροτίδα εκτός γηπέδου,ειδα ποιος ειναι-του τα έψαλε κανονικά ο κόουτς του Ορφέα). . .
Ένιγουει.
Και εκει που τα πνευματα ειχαν ηρεμησει και απλα  καυγαδιζαν οι κόουτς ενώ οι παικτες της φιλοξενούμενης ομαδας άλλαζαν,εμφανίζεται ο ψηλός του Ορφέα,που έχει αλλαξει στα αποδυτήρια και ξανακάνει ντου στον πάγκο της Φιλοθέης. . .
Ε ρε πούστη μου. . .

Εκεί έφυγα.

Είμαι περιεργος να δω τι γράφτηκε στο Φ.Α μιας και οι διαιτητές ήταν παρόντες ως το τέλος.

(Πάντως,αν πηγαίνω στο Ορφεας-Φιλοθεη,και έχουμε επεισόδια ,φαντασου τι θα γινει αν πάω-που δεν το βλέπω- Περιστέρι-Χολαργός!
Θα κατεβουν τα τανκς;;;)

*Και στην μάχη των πάγκων ,σημειώσατε διπλο.

*Οι διαιτητές κακοί δεν ήταν,αλλα σφύραγαν πολύ που να πάρει.
Βαρέθηκα να βλέπω βολές(που ήταν και άστοχες συνηθως). . .
Βεβαια,και που σφύραγαν πολύ ,ειδαμε τι έγινε.
Που να μην σφύραγαν τόσο δηλαδή. . .
Δύο τεχνικές που δέχτηκε ο Ορφεας στην (κρισιμη) τεταρτη περιοδο,ήταν σωστές κατ εμέ.
(Ξέρω ότι όσοι διαβαζετε θα λετε ότι τα λεω όλα εναντιον του Ορφέα,αλλα λέω ότι ειδα.Χωρις χρωματιστα γυαλια)

*Μικρό γηπεδάκι,μικρη κερκίδα,είχε έντονη υποστηριξη η γηπεδούχος ομάδα σε όλο το ματς(αφήνω εξω τα μετά του ματς). . .

*Στην τριαδα(μετα το κλειστό Ανθούπολης και το κλειστό της Αγιας Τριαδος στην Πετρούπολη) με τα χειρότερα κατ εμέ γήπεδα,το συγκεκριμένο.

*Είχα αρκετά χρόνια,να δω αγώνα Δ ΕΣΚΑ,και μου φαίνεται θα ξανακάνω άλλα τόσα.

Καλή επιτυχία σε αμφότερες τις ομάδες.

Υ.γ.Μισθιλόγλου πάρε Στεργιάκη στην ομάδα.

Υ.γ.2.
Εγώ τα ειπα ότι τα Φ θα κερδίσουν πάντωςwink.gif
axe
QUOTE(Gkos @ Apr 6 2014, 15:07 ) *
*Με την λήξη του αγώνα είχαμε γενικευμένη σύρραξη,που ξεκινησε μεταξύ παικτών,και στην συνέχεια πήρε μέρος και η κερκίδα. . .
Πως ακριβώς ξεκίνησαν ολα,δεν μπορώ να πω με σιγουριά,ο ψηλός του Ορφέα,που είχε δεχτεί την τεχνική ήταν έτοιμος για καυγά,και μετά ακολούθησαν και άλλοι. . .
Επειδή λόγω της κροτίδας είχα μια θολούρα,ας μας πει κανείς παίκτης της Φιλοθεης(που ναι και αρκετοί στο φόρουμ,τολμώ να πω) ,τα καθέκαστα πιο αναλυτικά.

...

Τώρα που είπα για την κροτίδα,κάποιος λακαμάς,με το που έληξε το ματς,έριξε μια κροτίδα. . .
Που ακριβώς την έριξε ,δεν είδα,αλλα πρέπει να ήταν πολύ κοντά μου(ήμουν όρθιος στην αριστερη εξοδο) γιατί ενιωσα σαν να κουνηθηκε το γήπεδο,και βουιζαν τα αυτια μου για ώρα.
Μην τον πετύχω πουθενά μόνο (όταν ξαναέριξε την 2ρη κροτίδα εκτός γηπέδου,ειδα ποιος ειναι-του τα έψαλε κανονικά ο κόουτς του Ορφέα). . .
Ένιγουει.
Και εκει που τα πνευματα ειχαν ηρεμησει και απλα  καυγαδιζαν οι κόουτς ενώ οι παικτες της φιλοξενούμενης ομαδας άλλαζαν,εμφανίζεται ο ψηλός του Ορφέα,που έχει αλλαξει στα αποδυτήρια και ξανακάνει ντου στον πάγκο της Φιλοθέης. . .
Ε ρε πούστη μου. . .

Εκεί έφυγα.

Είμαι περιεργος να δω τι γράφτηκε στο Φ.Α μιας και οι διαιτητές ήταν παρόντες ως το τέλος.

...

*Είχα αρκετά χρόνια,να δω αγώνα Δ ΕΣΚΑ,και μου φαίνεται θα ξανακάνω άλλα τόσα.


Δ' και Γ' παιζεται το ιδιο μπασκετακι... οποτε εαν παρακολουθεις Γ δωσε αλλη μια ευκαιρια στον εαυτο σου και θα δεις οτι δεν ειναι ολα τα ματς σαν το χθεσινο.
αυτο που εγινε εχθες μετα τον αγωνα με παει πολλα χρονια πισω. δεν προκειται να μπω σε λεπτομερειες γιατι φοβαμαι οτι το φορουμ θα γινει μια τεραστια αντιπαραθεση και οχι σε κοσμιο τονο... τι γραφτηκε στο Φ.Α δεν ξερω ουτε εγω καθως αργησαν να βγουν οι διαιτητες και ειχαμε φυγει... ισως ο gavronick να ξερει αλλα τελικα δεν νομιζω οτι ενδιαφερει και κανεναν αλλο στο φορουμ (μπορω να σου στειλω pm εαν θες).
κραταμε τη νικη με super Στρατή!!!
axe
QUOTE(Gkos @ Apr 6 2014, 15:07 ) *
*Με την λήξη του αγώνα είχαμε γενικευμένη σύρραξη,που ξεκινησε μεταξύ παικτών,και στην συνέχεια πήρε μέρος και η κερκίδα. . .
Πως ακριβώς ξεκίνησαν ολα,δεν μπορώ να πω με σιγουριά,ο ψηλός του Ορφέα,που είχε δεχτεί την τεχνική ήταν έτοιμος για καυγά,και μετά ακολούθησαν και άλλοι. . .
Επειδή λόγω της κροτίδας είχα μια θολούρα,ας μας πει κανείς παίκτης της Φιλοθεης(που ναι και αρκετοί στο φόρουμ,τολμώ να πω) ,τα καθέκαστα πιο αναλυτικά.

...

Τώρα που είπα για την κροτίδα,κάποιος λακαμάς,με το που έληξε το ματς,έριξε μια κροτίδα. . .
Που ακριβώς την έριξε ,δεν είδα,αλλα πρέπει να ήταν πολύ κοντά μου(ήμουν όρθιος στην αριστερη εξοδο) γιατί ενιωσα σαν να κουνηθηκε το γήπεδο,και βουιζαν τα αυτια μου για ώρα.
Μην τον πετύχω πουθενά μόνο (όταν ξαναέριξε την 2ρη κροτίδα εκτός γηπέδου,ειδα ποιος ειναι-του τα έψαλε κανονικά ο κόουτς του Ορφέα). . .
Ένιγουει.
Και εκει που τα πνευματα ειχαν ηρεμησει και απλα  καυγαδιζαν οι κόουτς ενώ οι παικτες της φιλοξενούμενης ομαδας άλλαζαν,εμφανίζεται ο ψηλός του Ορφέα,που έχει αλλαξει στα αποδυτήρια και ξανακάνει ντου στον πάγκο της Φιλοθέης. . .
Ε ρε πούστη μου. . .

Εκεί έφυγα.

Είμαι περιεργος να δω τι γράφτηκε στο Φ.Α μιας και οι διαιτητές ήταν παρόντες ως το τέλος.

...

*Είχα αρκετά χρόνια,να δω αγώνα Δ ΕΣΚΑ,και μου φαίνεται θα ξανακάνω άλλα τόσα.


Δ' και Γ' παιζεται το ιδιο μπασκετακι... οποτε εαν παρακολουθεις Γ δωσε αλλη μια ευκαιρια στον εαυτο σου και θα δεις οτι δεν ειναι ολα τα ματς σαν το χθεσινο.
αυτο που εγινε εχθες μετα τον αγωνα με παει πολλα χρονια πισω. δεν προκειται να μπω σε λεπτομερειες γιατι φοβαμαι οτι το φορουμ θα γινει μια τεραστια αντιπαραθεση και οχι σε κοσμιο τονο... τι γραφτηκε στο Φ.Α δεν ξερω ουτε εγω καθως αργησαν να βγουν οι διαιτητες και ειχαμε φυγει... ισως ο gavronick να ξερει αλλα τελικα δεν νομιζω οτι ενδιαφερει και κανεναν αλλο στο φορουμ (μπορω να σου στειλω pm εαν θες).
κραταμε τη νικη με super Στρατή!!!
giann
Δεν εχω ξαναγραψει αλλα μετα απο αυτα που διαβασα και την τρομερη παραπληροφορηση που υπαρχει αναγκαζομαι να γραψω...
Την τεχνικη ποινη η οποιθα ειναι μονο μια δεν την παιρνει ο ψηλος αλλα ο προπονητης.Δευτερον την ωρα που δινουμε τα χερια παει ο παιχτηςε της φιλοθεης και λεει στον ψηλο σας αρεσει που σας γαμ..... με....τωρα αν εσυ τα θεωρεισ ολα αυτα φυσιολογικα οκα!!!επισης ο ασσοσ της φιλοθεης ενω απευθιυνεται εντονα προς τους διαιτητες δεν του χρεωνεται τεχνικη ποινη...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.