Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Group B
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες > Older Tournaments > London 2012
Pages: 1, 2, 3
sacarame
Teams

Australia
Brazil
China
Great Britain
Russia
Spain


Schedule

29 July 2012
11:15
Brazil 0–0 Australia

16:45
Spain 0–0 China

20:00
Russia 0–0 Great Britain


31 July 2012
09:00
China 0–0 Russia

11:15
Australia 0–0 Spain

16:45
Great Britain 0–0 Brazil


2 August 2012
11:15
Australia 0–0 China

16:45
Brazil 0–0 Russia

20:00
Spain 0–0 Great Britain


4 August 2012
11:15
Russia 0–0 Spain

16:45
China 0–0 Brazil

20:00
Great Britain 0–0 Australia


6 August 2012
09:00
Australia 0–0 Russia

16:45
Great Britain 0–0 China

20:00
Spain 0–0 Brazil


*ώρες Λονδίνου
rchos
πεσ μου σε παρακαλω οτι θα εμφανισεις και τριτο ομιλο και θα ειναι και η ελλαδα μεσα... sad.gif
Vas
Κάτι μου λέει ότι η Ισπανία δεν θα έρθει 1η.... (και 3η να ερθει αποφεύγει την Αμερική μέχρι το τελικό)
rchos
εχπυμε λινκ για βραζιλια-αυστραλια?
JR_Swish

Όποιος μπορεί και σε μένα ένα link για το παιχνίδι!
minas gr
Kanena λινκ ? θα καταφερουμε να τα δουμε τα ματς ?

γιατι σε οσα μπαινω συνηθως τα χουν κατεβασει ολα :/
Air Kef
Κι εδώ ένα παιδιά, πλιιιζ
Pierce
Μπαρμποζα σε αγαπαω ρε φιλε icon_drunk.gif
whoever81
Brazil-Australia (End score): 75-71

Εντυπωσιακή εμφάνιση και για τις δύο ομάδες! Νομίζω και οι δύο βρίσκονται στην καλύτερη φόρμα/κατάσταση της ιστορίας τους.
Air Kef
Κλασσικά δείγματα Βραζιλίας από την....Βραζιλία, πήγε να αυτοκτονήσει αφήνοντας τον Αντερσεν να σουτάρει μόνος του κάνοντας συγχρώνος χαζές επιλογές στην επίθεση.
Παικτάρες ο Νενέ κι ο Σπλίτερ, αλλά την προσφορά του Βαρεζάο δεν την πλησιάζουν.
sarounas
υπήρχε εμφανέστατη διαφορά κλάσης στο Βραζιλία- Αυστραλία

είναι φανερό ότι η Βραζιλία θα παίξει σημαντικό ρόλο στο τουρνουά, πολύ καλή άμυνά της με διάθεση και ενέργεια, ο Νενέ δίνει επιπλέον ποιότητα
Αρνητικά στοιχεία της ήταν ο ανεκδιήτητος Μπαρμπόσα ο οποίος πρέπει να αγωνίζεται
μόνο όταν η Βραζιλία κυνηγάει στο σκορ και ο τραγικός επιθετικά (στην άμυνα πολύ καλός) Σπλίτερ που φαίνεται ότι το
πέρασμά του από το ΝΒΑ τον έχει κατσικοποιήσει όσον αφορά την τεχνική του

η Αυστραλία δεν μου άρεσε καθόλου... μία μονοδιάστατη ομάδα με αιχμή τον Πάτρικ Μίλς, τα σουτάκια του
Άντερσεν και τις ταρζανιές του παλιού προταγωνιστή του "μικρό σπίτι στο λιβάδι"

φάσεις του αγώνα ήταν δίχως άλλο το κάρφωμα του Νιούλει
και το θέατρο της χρονιάς από τον Νενέ όταν εκβίασε επιθετικό φάουλ από τον Ντελαβεντόβα icon_drunk.gif
captain charisma
o ben gordon γιατι δεν παιζει ρε παιδια?αν τον ειχαν αυτον θα ταν πιο καλη ομαδα τα αγγλακια
sarounas
QUOTE(captain charisma @ Jul 29 2012, 22:08 ) *
o ben gordon γιατι δεν παιζει ρε παιδια?αν τον ειχαν αυτον θα ταν πιο καλη ομαδα τα αγγλακια

το πρόβλημά τους γενικά είναι η άμυνα στην επίθεση κούτσα κούτσα τα καταφέρνουν
ο Γκόρντον δεν κάνει για σοβαρή ομάδα είναι αλά Μπαρμπόσα
reignman
μονο που σε αντιθεση με τον κωλοτουμπα Μπαρμποσα... ο Γκορντον εχει φονικο σουτ. Πραγμα που στην Ευρωπη θα ηταν σουπερ.
belalik
QUOTE(reignman @ Jul 29 2012, 23:57 ) *
μονο που σε αντιθεση με τον κωλοτουμπα Μπαρμποσα... ο Γκορντον εχει φονικο σουτ. Πραγμα που στην Ευρωπη θα ηταν σουπερ.


Ο μπαρμπόζας πραγματικά είναι αντιπαθέστατος (μπασκετικά πάντα) με το τρόπο που παίζει ... Εκνευριστικός...

Πόσο ήρθε Ρωσία-Αγγλία;
Manu7
QUOTE(belalik @ Jul 30 2012, 00:01 ) *
Ο μπαρμπόζας πραγματικά είναι αντιπαθέστατος (μπασκετικά πάντα) με το τρόπο που παίζει ... Εκνευριστικός...

Πόσο ήρθε Ρωσία-Αγγλία;

95-75

Ρωσία (Μπλατ): Σβεντ 16(2), Μοζγκόφ 9, Καράσεφ, Φριντζόν 14(1), Καούν 5, Βορόνοφ, Κριάπα 3(1), Αντόνοφ 2, Μόνια 4, Κοστόφ 3, Πονκρασόφ 4, Κιριλένκο 35(1).

Μεγάλη Βρετανία (Φιντς): Ακάρα, Λόρενς, Μενσά Μπονσού 22, Σάλιβαν 2, Ντενγκ 26(2), Άρτσιμπαλντ, Φρίλαντ 13, Ρέικινγκ 7(1), Κλαρκ 5(1), Τζόνσον, Μπόατενγκ.

YΓ: 00:15 Αργεντινή - Λιθουανία.ΕΤ-1
giorgos14
Οι μεταγραφικοι στοχοι του Παναθηναικου τα βρισκουν δυσκολα προς το παρων απεναντι στη Ρωσια.Χανουν με 10-12 ποντους σταθερα μεχρι τωρα smiley.gif
gspara
QUOTE (giorgos14 @ Jul 31 2012, 11:29 ) *
Οι μεταγραφικοι στοχοι του Παναθηναικου τα βρισκουν δυσκολα προς το παρων απεναντι στη Ρωσια.Χανουν με 10-12 ποντους σταθερα μεχρι τωρα smiley.gif

Μην το λες.Μπορει ο νεος προεδρος να ανοιξε την τν λιγο πριν ληξει το ημιχρονο στο καρφωμα του Γιανλιαν!!!
Στο τελευταιο 5λεπτο οι Κινεζοι χασαν το εδαφος κατω απτα ποδια τους.
Πολυ δυνατοι οι Ρωσοι γενικα αλλα θελω να τους δω με δυνατο αντιπαλο και τον Σβεντ εξουδετερωμενο.
giorgos14
QUOTE(gspara @ Jul 31 2012, 09:50 ) *
Μην το λες.Μπορει ο νεος προεδρος να ανοιξε την τν λιγο πριν ληξει το ημιχρονο στο καρφωμα του Γιανλιαν!!!
Στο τελευταιο 5λεπτο οι Κινεζοι χασαν το εδαφος κατω απτα ποδια τους.
Πολυ δυνατοι οι Ρωσοι γενικα αλλα θελω να τους δω με δυνατο αντιπαλο και τον Σβεντ εξουδετερωμενο.


Nαι αλλα μπορει να το ανοιξε και στη ταπα του αμπαλου του 2.20 πανω στο μοζγκοφ!σκεψου σοφο,μπουρουσης και αυτος για 5αρια icon_drunk.gif
Οκ σταματαω offtopic.gif
gspara
QUOTE (giorgos14 @ Jul 31 2012, 11:55 ) *
Nαι αλλα μπορει να το ανοιξε και στη ταπα του αμπαλου του 2.20 πανω στο μοζγκοφ!σκεψου σοφο,μπουρουσης και αυτος για 5αρια icon_drunk.gif
Οκ σταματαω offtopic.gif

Εμαθα οτι και ο Γιο Μινγκ σκεφτεται να επιστρεψει.
Σταματαω και γω γιατι μολις ξανακαρφωσε ο Γιανλιαν και με ξυπνησε.
Αντε να ερθει το βραδυ να δουμε λιγο αρτζεντινα!!!
giorgos14
Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει..Ο Καουν εμαθε μπασκετ η' ειναι τοσο αμπαλοι οι κινεζοι ψηλοι;Το 1ο το βλεπω λιγο δυσκολο παντως..τον κανουν να φαινεται κατι μεταξυ χακιμ και σακιλ...
gspara
QUOTE (giorgos14 @ Jul 31 2012, 12:18 ) *
Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει..Ο Καουν εμαθε μπασκετ η' ειναι τοσο αμπαλοι οι κινεζοι ψηλοι;Το 1ο το βλεπω λιγο δυσκολο παντως..τον κανουν να φαινεται κατι μεταξυ χακιμ και σακιλ...

Αν δεν ετρωγε και την ταπα απτον δικο μου θα εσπαγε το tendex!!!
Πως τα βλεπεις για Ισπανια-Αυστραλια???Φοβαμαι μην ειναι σουπα αλλα θα κατσω να το δω.
georgee
καλημερα,παιδια μηπως ξερει κανεις τι γινεται με ναβαρο; icon_wave.gif
giorgos14
QUOTE(gspara @ Jul 31 2012, 10:32 ) *
Αν δεν ετρωγε και την ταπα απτον δικο μου θα εσπαγε το tendex!!!
Πως τα βλεπεις για Ισπανια-Αυστραλια???Φοβαμαι μην ειναι σουπα αλλα θα κατσω να το δω.


και γω θα το δω γιατι ειμαι περιεργος να δω τη παρουσια του μιλς.Ξερω οτι ειναι καλος παικτης αλλα θελω να τον δω και απεναντι σε καλντερον και σια..ενα ημιχρονο δινω στους αυστραλους να αντεξουν γιατι πιστευω οτι θα τους φορτωσει το σοι Γκασολ με φαουλ και θα καταληξουν να παιζουν με τον Νιουλει 5αρι smiley.gif
εκτος και αν κανει την εμφανιση της καριερας του ο ενας και μοναδικος ΜΑΡΙΤΣ!! icon_drunk.gif
gspara
QUOTE (giorgos14 @ Jul 31 2012, 12:48 ) *
και γω θα το δω γιατι ειμαι περιεργος να δω τη παρουσια του μιλς.Ξερω οτι ειναι καλος παικτης αλλα θελω να τον δω και απεναντι σε καλντερον και σια..ενα ημιχρονο δινω στους αυστραλους να αντεξουν γιατι πιστευω οτι θα τους φορτωσει το σοι Γκασολ με φαουλ και θα καταληξουν να παιζουν με τον Νιουλει 5αρι smiley.gif
εκτος και αν κανει την εμφανιση της καριερας του ο ενας και μοναδικος ΜΑΡΙΤΣ!! icon_drunk.gif

Το παλευουν τα καγκουρω.Να δουμε ποσο θα αντεξουν.Ο Τζο Ινγκλς της Μπαρτσα ολα τα λεφτα!Αισθητη η απουσια Ναβαρο και με τον Ρουντι στα ρηχα.
giorgos14
QUOTE(gspara @ Jul 31 2012, 11:55 ) *
Το παλευουν τα καγκουρω.Να δουμε ποσο θα αντεξουν.Ο Τζο Ινγκλς της Μπαρτσα ολα τα λεφτα!Αισθητη η απουσια Ναβαρο και με τον Ρουντι στα ρηχα.


Μαιλς πιο τραγικος πεθαινει..Οι αυστραλοι αντεχουν χαρη στο χαζοχαρουμενο Ινγκλς.Οποτε τον δειχνει η καμερα παντα γελαει!! smiley.gif
Ισως νικαγαν κιολας αν δεν ειχε βαλει ο Σκαριολο τον Ιμπακα και τους μαγνητες χερια του.Η μπαλα στις τελευταιες επιθεσεις ολο σε αυτον κατεληγε στα ριμπαουντ.πηρε 3 η' 4 σερι.Ο Μαριτς κλασσικος,σπρωχνει αλλα τιποτα παραπανω.Εβαλε τον Μαρκ μεσα στο καλαθι 2 φορες και καταφερε να αστοχησει χωρις να του γινει φαουλ...

Μονο εγω ειδα οτι ο Ρουντι δεν χτυπησε σε σιδερο αλλα στη καμερα;Α ρε ιωαννου..
captain charisma
o bogut τραυματιας ειναι και δεν παιζει η του απαγορεψαν οι γουοριορς να παιξει
Manu7
57-56 4 λεπτά πριν το τέλος του ματς σε ένα κακό παιχνίδι οι Βρετανοί πάνε για την έκπληξη κόντρα στην Βραζιλία.

(μιλάμε για κακοποίηση του μπάσκετ 11-4 είχε λήξει η πρώτη περίοδος)

Manu7
ΕΝΤΙΤ:Νταξει απέφυγαν το κάζο οι Βραζιλιάνοι. 62-67 κέρδισαν.Έσφιξε η άμυνα για τα καλά στο τέλος και στην επίθεση έβαλαν ένα τρίποντο με τον Μαρκίνιος και ένα κάρφωμα με τον Νενέ και άνοιξε η διαφορά.
giorgos14
αυστραλια-κινα 49-33 στο ημιχρονο

αρχισα να το βλεπω 5 λεπτα πριν το τελος της 2ης περιοδου οταν ηταν 35-30 το παιχνιδι και τοτε ενα τριποντο και φαουλ,του πολυ καλου Αντερσεν σημερα με 15 ποντους, και ενα ακομα μετα του Μαιλς εστειλαν τη διαφορα στους 12..ε καπου εκει τα κινεζακια κατερευσαν και η διαφορα ξεφυγε..Σε αυτο βοηθησε και το zone press των Αυστραλων σε ολο το γηπεδο που κατεληγε σε παγιδες στο μισο και τους εκανε να χασουν τα αυγα και τα πασχαλια..

Μεχρι και ο Μαριτς εχει βαλει καλαθι!και μαλιστα ποσοστα ευστοχιας 100%(1/1) 41.gif smiley.gif
giorgos14
81-61 τελικα υπερ των αυστραλων

εκαναν μια προσπαθεια οι κινεζοι στη 3η περιοδο να πλησιασουν αλλα εφτασαν μεχρι τους 8.Πιστευω οτι οι κινεζοι θα παλεψουν με τους αγγλους για το ποιος θα φυγει απο το ολυμπιακο εστω και με μια νικη αν και δεν τους δινω πολλες ελπιδες να το καταφερουν..
gspara
Πολυ καλοι οι Βραζιλιανοι.Γυαλιζει το ματι τους.Δεν τους βλεπω καλα τους Ρωσους.Οταν βρει χωρο τα χωνει ο Σβεντ αλλα πισω τρωει τα διπλασια.Τα χει βρει σκουρα με τον Χουερτας.
belalik
Ενδιαφερον ματσάκι Βραζιλία - Ρωσία .. Πρώτο δεκάλεπτο μπροστά οι Βραζιλιάνοι 4-5 πόντους αν θυμάμαμι καλα... Παίζουν καλή αμυνα ουσιαστικα, ο Κιριλενκος ειναι λιγο εκτος αγωνα (βγηκε και σε καποια φαση, φανηκε σα να ειχε χτυπησει στο γονατο αλλα ξαναμπηκε).

Παρολο που το ματσακι ειναι πολυ πιθανο να καταληξει σε ντερμπι, για καποιο λογο πιστευω πως θα το παρει η Ρωσια, αν και μετα το πρωτο δεκαλεπτο η Βραζιλια φαινεται καλυτερη .. Δε ξερω, μου κανει πιο ομαδα, πιο μπασκετικη αντιληψη - η Βραζιλια ειναι λιγο χυμα .. Θα δουμε ...

EDIT: Πολυ δυνατη η βραζιλια κατω απο το καλαθι παντως.. Εχουν παιξει βολλευ 3-4 φορες με επιθετικα ριμπαουντ, και αυτο με τη ρωσια, που εχει ψηλους και αθλητικους παικτες...
gspara
Συμφωνω.Πιο ισορροπημενη ομαδα η Ρωσια με κορυφαιο κατα την γνωμη μου τον Φριντζον.
Οι Βραζιλιανοι βεβαια ειναι αγριεμενοι.Θα πεσουν κορμια.
gspara
Ο Μοζγκοφ κανει παρτυ με τον Σπλιτερ και ο αλλος στον παγκο κοιμαται.
JR_Swish

Εντυπωσιακός ο Μόζι με 14 πόντους και 6/6 δίποντα.
Άντε πάντα τέτοιες εμφανίσεις και με τους Νάγκετς (τον καημό μου εγώ...)
T.W.Is.M.
Θα θελα να εβλεπα ηρωικη εμφανιση Μπαρμποσα με τριποντα το ενα πισω απο το αλλο σε περιγραφη Μαγουλα. Τι κριμα να μην ειναι στην ΕΡΤ εστω για τους Ολυμπιακους...
ViC
πολύ σκληροί οι Βραζιλιάνοι... 64-65 στα 4' με τον Μπαρμπόσα να το παίρνει πάνω του. Έχει την ικανότητα να αλλάζει ένα παιχνίδι εντελώς (καμιά φορά εναντίον της ομάδας του) αλλά σήμερα είναι καλός.
Έχουν και 5 φάουλ οι Ρώσοι έναντι 1 των Βραζιλιάνων. Αν και οι βολές σήμερα δεν μπαίνουν...
Οι Ρώσοι κλασικοί, αλλά με κάποιες κακές επιλογές (κυρίως) του Σβεντ στα τελευταία λεπτά.
gspara
MVP ανεξαρτητου αποτελεσματος Τευλορ.Νοικοκυρεψε την Βραζιλια σε αντιθεση με τον τραγικο Χουερτας
ViC
QUOTE(gspara @ Aug 2 2012, 20:21 ) *
MVP ανεξαρτητου αποτελεσματος Τευλορ.Νοικοκυρεψε την Βραζιλια σε αντιθεση με τον τραγικο Χουερτας

όντως. Πολύ έξυπνος παίκτης. Και στις τελευταίες επιθέσεις δείχνει ότι έχει και "καρύδια".
Αυτές οι βολές όμως...
και ο άλλος ο τραγικός τον έβγαλε επειδή έχασε τις βολές για να βάλει τον Χουέρτας που μόλις έπιασε την μπάλα έκανε λάθος.

edit: ε δε γίνονται αυτά. Δικαιώθηκε... Πάντως βιάστηκε λίγο ο Χουέρτας. Εδωσε και στη Ρωσία επίθεση. Για να δούμε...
T.W.Is.M.
Ημουν σιγουρος οτι θα το βαζε ο Μαρσελινιο! Λιγο πριν σουταρει μονολογουσα "θα κανει καμια ταρζανια τωρα ο Χουερτας και θα το βαλει"... Μονο να το γραψω εδω δεν προλαβα.
Προβλεπω αστοχο τριποντο του Σβεντ τωρα.
gspara
Ετσι ειναι το κωλομπασκετ.Γιαυτο ειναι το κορυφαιο αθλημα.Γιατι η αποσταση παραδεισος-κολαση ειναι μηδενικη!!!
T.W.Is.M.
Καλα, δεν υπαρχουν αυτα τα πραγματα. Δεν μπορει να μπαινουν τετοια σουτ!!!
Φριτζον σου ευχομαι να γινεις ευεργετης του βρετανικου μπασκετ στο υπολοιπο τουρνουα. Να τους χτισεις αφιλοκερδως ολοκληρο γηπεδο! wos_sport3.gif
ViC
Ωρε τι έβαλε ο Φριτέζας;;;

πάντως η Βραζιλία καλή ομάδα φέτος. Πιο ΟΜΑΔΑ από άλλες φορές, βγάζοντας καλές άμυνες, έχοντας πιο πολλές επιλογές, πιο συμμαζεμένη, πολύ καλή στη ρακέτα, αρκετά αθλητική, με πολύ ενέργεια στο παρκέ. Πιστεύω θα τους κοντράρει τους Γάλλους.
Nuntius
QUOTE (redasterix7 @ Aug 2 2012, 20:04 ) *
Άντε πάντα τέτοιες εμφανίσεις και με τους Νάγκετς (τον καημό μου εγώ...)


Όχι μόνο εσύ. Εγώ έβλεπα τον Barbosa κι αντί για Brazil περίμενα να δω Indiana smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Aug 2 2012, 20:37 ) *
Καλα, δεν υπαρχουν αυτα τα πραγματα. Δεν μπορει να μπαινουν τετοια σουτ!!!
Φριτζον σου ευχομαι να γινεις ευεργετης του βρετανικου μπασκετ στο υπολοιπο τουρνουα. Να τους χτισεις αφιλοκερδως ολοκληρο γηπεδο! wos_sport3.gif


Και συνεχιζω: Γιατι μου χαλασες ρε Φριτζον το ωραιοτατο σεναριο που εβγαζε την Ισπανια 3η και την εστελνε πανω στους φρανσουαδες??? angry_red.gif
Manu7
Η Βραζιλία επιβεβαίωσε την αναρχία της.Σήμερα χάρη στον τρελο Τέιλορ γύρισε το ματσάκι + λίγες τανζανιές του Μπαρμπόσα.

Η διαφορά όμως με μια καλή ομάδα φάνηκε ακόμα και όταν έμεινε πίσω η Ρωσία με 5 στο 72-67.Πάρε βάλε στον Καουν από τον Σβέντ για το 72-69,κερδισμένο φάουλ από τον Σβέντ μετά και παρότι έχασε τις βολές στην επόμενη επίθεση έβαλε την τριποντάρα.Εκεί για μένα μου επιβεβαίωσαν οι Ρώσοι την εκτίμηση μου για το χάλκινο.Και ας έχαναν το ματς από τον άλλο τρελό τον Χουέρτας ο οποίος θυμήθηκε το μπάζερ μπίτερ με την Ρεάλ στον 1ο τελικό όντας τραγικός στη διάρκεια του ματς για άλλη μια φορά.

Οι Ρώσοι έχουν μόνο 1 παίχτη με δόση μπασκετικής τρέλας για να γυρίσουν ένα ματς,τον Σβεντ και φάνηκε σήμερα.Ο Φριντζόν ήταν απλά ο εκτελεστής.Ο τελευταίος βέβαια είναι για μεγάλη ομάδα Ευρωλίγκας.Πολύ σταθερός παίχτης.

Το πρόβλημα με τους Ρώσους θα μείνει το σουτ απ'έξω βέβαια που κυρίως ο αντιπαθητικός Μόνια,ο Σβεντ και ο Φριντζόν συνεισφέρουν.Ο Κριάπα βρίσκεται σε πτώση ή μου φαίνεται?
ViC
QUOTE(Manu7 @ Aug 2 2012, 20:43 ) *
Ο Κριάπα βρίσκεται σε πτώση ή μου φαίνεται?

Δεν ξέρω αν είναι πτώση ή απλώς ένα ντεφορμάρισμα, αλλά έχω την ίδια αίσθηση
comrade
QUOTE(T.W.Is.M. @ Aug 2 2012, 20:37 ) *

Φριτζον σου ευχομαι να γινεις ευεργετης του βρετανικου μπασκετ στο υπολοιπο τουρνουα. Να τους χτισεις αφιλοκερδως ολοκληρο γηπεδο! wos_sport3.gif


Fixed smiley.gif


QUOTE(Manu7 @ Aug 2 2012, 20:43 ) *
Η Βραζιλία επιβεβαίωσε την αναρχία της.Σήμερα χάρη στον τρελο Τέιλορ γύρισε το ματσάκι + λίγες τανζανιές του Μπαρμπόσα.

Η διαφορά όμως με μια καλή ομάδα φάνηκε ακόμα και όταν έμεινε πίσω η Ρωσία με 5 στο 72-67.Πάρε βάλε στον Καουν από τον Σβέντ για το 72-69,κερδισμένο φάουλ από τον Σβέντ μετά και παρότι έχασε τις βολές στην επόμενη επίθεση έβαλε την τριποντάρα.Εκεί για μένα μου επιβεβαίωσαν οι Ρώσοι την εκτίμηση μου για το χάλκινο.Και ας έχαναν το ματς από τον άλλο τρελό τον Χουέρτας ο οποίος θυμήθηκε το μπάζερ μπίτερ με την Ρεάλ στον 1ο τελικό όντας τραγικός στη διάρκεια του ματς για άλλη μια φορά.

Οι Ρώσοι έχουν μόνο 1 παίχτη με δόση μπασκετικής τρέλας για να γυρίσουν ένα ματς,τον Σβεντ και φάνηκε σήμερα.Ο Φριντζόν ήταν απλά ο εκτελεστής.


Συμφωνω σε ολα μαζι σου, εκτος απο το bold. Δεν θα το ελεγα τρελα αλλα ωριμοτητα και καθαρο μυαλο, κρυο αιμα αν θες. Αντι να θολωσει την κρισιμη στιγμη, πηρε την ομαδα πανω του. Πιστευω οτι θα γινει μεγαλος παιχτης.
sacarame
Είμαι ο μόνος που βλέπει οξεία Τεοντοσιτσίτιδα σε κάποια σημεία του παιχνιδιού του Σβεντ μετά την φετινή σεζόν και την τοποθέτηση του στον άσσο στην εθνική ομάδα της Ρωσίας ?? 39.gif 39.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.