Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ατάκες Τζέικ Φιλιππούση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SG3ptshooter
Όλοι οι Αργεντινοί είναι σε διάδοχη κατάσταση λέμε. 77.gif
t0ny3
Περασαμε και στους 8. Προφητης Τζεικ! tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(t0ny3 @ Sep 5 2014, 00:25 ) *
Περασαμε και στους 8. Προφητης Τζεικ! tongue.gif


Ποσες φορες ειπε στο τελος "ειμαστε στους 8" και με μπερδευε... Νομιζα οτι ο επομενος γυρος ηταν ο προημιτελικος!
tuareg
provat
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 5 2014, 00:34 ) *
Ποσες φορες ειπε στο τελος "ειμαστε στους 8" και με μπερδευε... Νομιζα οτι ο επομενος γυρος ηταν ο προημιτελικος!



Ειχε γραψει σημειωσεις πού διάβαζε στο ημερόγιο, στις 8 Σεπτεμβρίου, και πάνω στην ένταση και τον ενθουσιασμό της στιγμής μπερδεύτηκε..!! Και εσυ το κανεις θέμα........................
Runt
QUOTE (tuareg @ Sep 5 2014, 00:43 ) *

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ smiley.gif
sacarame
QUOTE(tuareg @ Sep 5 2014, 00:43 ) *


Ναι ρε φιλε!!!! Αυτο ακριβως λεγαμε εδω σε ολο το ματς με τον μαστερ των lookalikes aegeansheed
natouralistis
Από μεγάλο τηλεοπτικό σταθμό της χώρας, ζητείται άμεσα μεσήλιξ 45-55 ετών, για τη κάλυψη θέσης σχολιαστή αθλητικών γεγονότων και ειδικότερα της καλαθοσφαίρισης.

Απαιτούμενα προσόντα: Να μην έχει καμία απολύτως σχέση με τον αθλητισμό και να μην γνωρίζει τι είναι η καλαθοσφαίριση. Το χαμηλό iq θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν. Μισθός αναλόγως καθυστέρησης.

Συστατικές επιστολές γίνονται δεκτές μόνο αν προέρχονται από τους κυρίους Χατζηγεωργίου και Φιλιππούση.


kotzito
"Κατσικάρης, Πρίφτης και Σκουρτόπουλος. Και οι τρεις τους βρίσκονται με κλειστά μάτια"


Και το φαντασμαγορικό ότι ο Γκουτιέρεζ έχει κερδίσει τίτλους με 22 διαφορετικές ομάδες.
t0ny3
Ασε που σε καθε τελος δεκαλεπτου παμε στα αποδυτηρια! smiley.gif
erwi grey
QUOTE(kotzito @ Sep 5 2014, 06:59 ) *
"Κατσικάρης, Πρίφτης και Σκουρτόπουλος. Και οι τρεις τους βρίσκονται με κλειστά μάτια"

Eχω πεθανει στο γελιο!
Ειπε τετοιο πραγμα? Πρεπει να συγχωρεθει για ολα. Xαριζει πολυ γελιο ο ατιμος.
Pierce
O ιστορικός του μέλλοντος θα έχει δύσκολο έργο να κατανοήσει, πως ένας άνθρωπος , σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα, κατάφερε να πεί τόσες πολλές μπαρούφες.
Manu7
Στο τελευταίο καλάθι του Πρίντεζη μετά από την ασσίστ του Μπουρούση ( μας τρολάρει αυτός δεν εξηγείται...)

" καλάθι για σήμα τηλεοπτικής εκπομπής και για opening της FIBA "

Διδάσκει...
M02975
Και το φαντασμαγορικό ότι ο Γκουτιέρεζ έχει κερδίσει τίτλους με 22 διαφορετικές ομάδες.
[/quote]

Αυτό το άκουσα και εγώ και κουφάθηκα!!
Ισχύει;;; ή είναι από τα καλά του Τζεικ;;;
kotzito
QUOTE(M02975 @ Sep 5 2014, 01:21 ) *
Και το φαντασμαγορικό ότι ο Γκουτιέρεζ έχει κερδίσει τίτλους με 22 διαφορετικές ομάδες.


Αυτό το άκουσα και εγώ και κουφάθηκα!!
Ισχύει;;; ή είναι από τα καλά του Τζεικ;;;

Με μια αναζήτηση στην wikipedia βρήκα ότι έχει αγωνιστεί σε 9 διαφορετικές. Εκτός αν ο Τζέικ έχει δικό του μετρικό σύστημα...
shtarkws
Καλα ο Φιλιππουσης ειναι αθλιος αλλα και ο Σκουντης δεν παει πισω.Γενικα στην Ελλαδα οι σπικερ θεωρουν οτι οταν περιγραφουν πρεπει να φορανε φουστανελλα και να τερματιζουν το Ελληνομετρο.
Δυστυχως καμια τακτικη προετοιμασια,ατομικη η στατιστικη

Ελληνικη νοοτροπια
tuareg
χθες ειπε και το εξης επιστρεφουν οι αργεντινοι με 5 γρηγορους ποντους κανοντας ενα σερι 7-0
erwi grey
QUOTE(shtarkws @ Sep 5 2014, 19:49 ) *
Καλα ο Φιλιππουσης ειναι αθλιος αλλα και ο Σκουντης δεν παει πισω.Γενικα στην Ελλαδα οι σπικερ θεωρουν οτι οταν περιγραφουν πρεπει να φορανε φουστανελλα και να τερματιζουν το Ελληνομετρο.
Δυστυχως καμια τακτικη προετοιμασια,ατομικη η στατιστικη

Ελληνικη νοοτροπια

Eγω πλεον με τον Φιλιππουση απλα γελαω. Οσα λεει περαν της ασχετοσυνης του ειναι τοσο γραφικα λες κι εχεις παρει τις ατακες απο ιεκ(δε ξερω πως γινονται καν δημοσιογραφοι αυτοι οι τυποι) και τις εχει γραμμενες μπροστα του.
Απο εθνικοφροσυνη εχουμε πηξει τοσα χρονια ουτως η αλλως. Απλα καλο ειναι να κανουν τις μεταδοσεις ατομα που γνωριζουν λιγο το αθλημα. Εμενα αυτο με ενοχλει και με προσβαλλει.
stoklis




smiley.gif smiley.gif
stoklis
Ο Βασιλης Σκουντης πολυ καλυτερος σε ατακες ειδικα με τους Αμερικανους στην Ιαπωνια ηταν Θεουλης.

Τωρα ανακαλυψα οτι κανε μεταδοσεις στο συνδρομητικο καναλι του ΟΤΕ. Μα..κια που δεν το εβλεπα τοσο καιρο και σε λιγες μερες φευγω για εξωτερικο
Zoys
Ο Krstic δεν ξεκινάει στην πεντάδα γιατί έχει... προηγούμενα με την Εθνική μας και κανένας από τους παίκτες μας δεν θέλει να τον δει.

Magnus92
QUOTE(Zoys @ Sep 7 2014, 18:50 ) *
Ο Krstic δεν ξεκινάει στην πεντάδα γιατί έχει... προηγούμενα με την Εθνική μας και κανένας από τους παίκτες μας δεν θέλει να τον δει.


Αυτά είναι τα λεγόμενα "χαρτακια" που παίρνουν οι προπονητες για να επιλεξουν τους βασικούς.
t0ny3
Μας εστειλε και παλι στα αποδυτηρια ο Τζεικ χαχαχα.
kyle_lover
Αυτό το "εναντίον όλων" πρεπει να το λέει κάθε δεύτερη επίθεση..
Magnus92
H Ελλάδα είναι καλή και στην άμυνα αλλά και στην επίθεση...

Άρα αυτό το "ένας εναντίον ενός" που πρέπει να βελτιώσει η Ελλάδα, μιας και είναι συνεχώς πίσω στο σκορ, μάλλον είναι κάποιο παιχνίδι των οπαδών στην εξέδρα που επιδρα στο σκορ του αγώνα.
spysta
ειναι επιλογη του να βρισκεται ΠΑΝΤΑ μονος του στο μικροφωνο ??? (αδυνατω να το πιστεψω)
ειναι επιλογη του ΑΝΤ1 να βαζει αυτο τον τυπο μονο του μικροφωνο ??? (αδυνατω να το πιστεψω)

πραγματικα τι στα διαλα γινεται και ειναι ΠΑΝΤΑ μονος του στο σπικαζ ???

ας σταματησει καποιος αυτον τον βομβαρδισμο αστοχων σχολιων (το καλαθι δεν μετραει .. γιατι δεν μπηκε)
και δυσαναλογης εντασης φωνης σε σχεση με την βαρυτητα της φασης (καλαααααααααααααααθι και φαααουλ ο Μπουρουσης !!!!!!! 75-43 η Εθνικη το Πουερτο Ρικο)
kyle_lover
Εντάξει σήμερα πάντως η αποθέωση ηταν όταν άρχισε να αναλύει τις επιλογές του Τεόντοσιτς στο pick'n'Roll, λέγοντας προφανώς μπούρδες, και μετά καταλήγει : "Επιτρέψτε μου αυτά τα τεχνικά για τους μυημένους" smiley.gif

Μερικές φάσεις πιο μετά, οι διαιτητές σφυρίζουν στον Μπουρούση τα πιο προφανή βήματα που έχω δει (από στατική θέση κάνει μπάσιμο) και ο μύστης Τζέικ αποφαίνεται : "Εδώ προφανώς έχουμε λάθος σφύριγμα" icon_drunk.gif icon_drunk.gif
natouralistis
Πόσο θα μου λείψει...Μετράω μέρες για του χρόνου στο Ευρωμπάσκετ, ήδη νιώθω τη στέρηση.
kyle_lover
QUOTE (natouralistis @ Sep 8 2014, 02:41 ) *
Πόσο θα μου λείψει...Μετράω μέρες για του χρόνου στο Ευρωμπάσκετ, ήδη νιώθω τη στέρηση.


Μην απογοητεύεσαι, νομίζω θα μείνει να περιγράψει τα ματς μέχρι και τον τελικό. Κάθε μετάδοση είναι και ένα δωρεάν σεμινάριο μπάσκετ..
M02975
[quote name='spysta' date='Sep 7 2014, 22:22 ' post='684517']
ειναι επιλογη του να βρισκεται ΠΑΝΤΑ μονος του στο μικροφωνο ??? (αδυνατω να το πιστεψω)
ειναι επιλογη του ΑΝΤ1 να βαζει αυτο τον τυπο μονο του μικροφωνο ??? (αδυνατω να το πιστεψω)

πραγματικα τι στα διαλα γινεται και ειναι ΠΑΝΤΑ μονος του στο σπικαζ ???

ας σταματησει καποιος αυτον τον βομβαρδισμο αστοχων σχολιων (το καλαθι δεν μετραει .. γιατι δεν μπηκε)
και δυσαναλογης εντασης φωνης σε σχεση με την βαρυτητα της φασης (καλαααααααααααααααθι και φαααουλ ο Μπουρουσης !!!!!!! 75-43 η Εθνικη το Πουερτο Ρικο)
[/quote
Δεν τον αντέχει κανείς, ούτε οι ίδιοι του οι συνάδελφοι.!!!
Φαντάσου να τον ακούς στο μισό μέτρο απόσταση. Τι εμπειρία, Τι υδονή!!!!!!
πόσο μπορεί να αντέξει ένας οργανισμός, τόση ευχαρίστηση smiley.gif
koostas
δεν νομιζω ο αντ-1 να ξαναπαρει μπασκετ..περσι ειχε παρει δυο χρονιες που ειχε κλεισει η ερτ και εψαχναν στα βιαστικα καποιον να το παρει..
τωρα λογικα ξαναγυριζει νεριτ οποτε χατζηγεωργιου του χρονου
Muad'Dib
QUOTE (spysta @ Sep 7 2014, 21:22 ) *
ειναι επιλογη του να βρισκεται ΠΑΝΤΑ μονος του στο μικροφωνο ??? (αδυνατω να το πιστεψω)
ειναι επιλογη του ΑΝΤ1 να βαζει αυτο τον τυπο μονο του μικροφωνο ??? (αδυνατω να το πιστεψω)

Φήμες λένε ότι είναι συγγενής της Μαρί Κυριακού (Αυτός και ο Μαικ ο φασολάκης) 19.gif

Gino_Bill
Ο Bircevic ο οποίος κάνει τεράστιο τουρνουα. Στατιστικά Bircevic: 4 πόντοι και 2.7 ριμπάουντ!
SG3ptshooter
QUOTE(Gino_Bill @ Sep 10 2014, 20:21 ) *
Ο Bircevic ο οποίος κάνει τεράστιο τουρνουα. Στατιστικά Bircevic: 4 πόντοι και 2.7 ριμπάουντ!

Μεγάλο ναι, 9 λεπτά μέσο όρο. Και ήταν υπέροχο όπως είπε αμέσως μετά, "σήμερα βέβαια τώρα σημειώνει τους πρώτους του πόντους".

Επίσης μόλις είπε το αγαπημένο του, πως ο Neto είναι "διάδοχος" του Huertas, διέγνωσε μάλιστα και μεγάλη διαφορά ποιότητας και απέρριψε τη σύγκριση, ενώ στο tournoix o Neto σε λιγότερα λεπτά έχει οριακά καλύτερα νούμερα και εδώ και 2-3 χρόνια ο Huertas έχει εκνευρίσει/ξενερώσει τη μισή Ευρώπη με την αδιαφορία του. tongue.gif


Το αγαπημένο μου ήταν νωρίτερα, δε φταίει όμως ο Τζέικ αλλά η διαστροφή μου. Είπε με στόμφο πως "Το Πράγμα ξεφεύγει" κι έτρεξα να βρω φλογοβόλο:


QUOTE(kyle_lover @ Sep 10 2014, 20:25 ) *
Θα μας τρελάνει πάλι ο Τζέηκ. Πού βρήκε τους 9 NBAερς η Βραζιλια???????

Aν μετράω σωστά έχουν τους 3 ψηλούς εν ενεργεία στην αποστολή και 3 πρώην παίκτες του ΝΒΑ στη 12αδα, Barbosa καλύτερη παρουσία και πιο πρόσφατη και παλιότερα Marquinhos και Garcia.
kyle_lover
Θα μας τρελάνει πάλι ο Τζέηκ. Πού βρήκε τους 9 NBAερς η Βραζιλια???????
Gino_Bill
Επίσης δε ξέρω αν το προσέξατε αλλά στις 4-5 πρώτες φάσεις ο Τζέικ έκανε το εξής επικό, ελπίζω πως ήταν 100% αποτέλεσμα τραγικών συμπτώσεων: έλεγε, Βαρεζάο στην επίθεση και Βαρεχάο στην άμυνα. Μοναδικός. Λόγω του ότι δε ζω Ελλάδα αλλά βρίσκομαι αυτές τις μέρες, ήταν το πρώτο ολόκληρο παιχνίδι που βλέπω με περιγραφή Τζέικ και είμαι βαθύτατα συγκινημένος.
rchos
Δεν ήξερα που να το γράψω έχει να κάνει με την εκπομπή του Αντ1 για το Μουντομπάσκετ αλλά και γενικότερα για τις εκπομπές στην Ελληνική τηλεόραση για μεγάλα αθλητικά γεγονότα.

Χτες είχαν τον Μίσσα καλεσμένο.
Πέρα από τα όσα είπε που έχουν να κάνουν με την ομοσπονδία που όλα τα βλέπει καλά και αυτό είναι φυσικό αφού είναι και σε σημαντική θέση μέσα στις εθνικές ομάδες άρα δεν περιμέναμε ιδιαίτερη κριτική χτες ο ίδιος προσπάθησε να μιλήσει και λίγο πιο τεχνικά για τον τρόπο που κατέβηκε η εθνική στο μουντομπάσκετ.
Κλασικά όταν άρχισε μια πιο σοβαρή ανάλυση για το πως κατέβηκε η εθνική να αντιμετωπίσει τους Σέρβους ο Περπαρίμ τον έκοψε λέγοντας του ότι τα πολύ τεχνικά δεν έχουν νόημα.
Πραγματικά αυτή η ατάκα που είναι στα χείλη όλων των δημοσιογράφων στην τηλεόραση είναι η χειρότερη έβερ με διαφορά.
Είναι ξεφτίλα να έχεις τον υπεύθυνο των εθνικών ομάδων να έχει όρεξη να σου κάνει ανάλυση μπασκετική για τις εθνικές ομάδες και να τον κόβεις γιατί πιστεύεις ότι ο κόσμος δεν θα ενδιαφερθεί.ΑΝ ξεκίναγε να μιλάει για την Ελληνική καρδιά και ψυχή θα τον άφηνε να μιλάει με τις ώρες.

Είναι πραγματική ξεφτίλα ο τρόπος που προσεγγίζουν όλα τα Ελληνικά κανάλια τις μεγάλες διοργανώσεις.
louie
QUOTE (rchos @ Sep 12 2014, 19:42 ) *
Δεν ήξερα που να το γράψω έχει να κάνει με την εκπομπή του Αντ1 για το Μουντομπάσκετ αλλά και γενικότερα για τις εκπομπές στην Ελληνική τηλεόραση για μεγάλα αθλητικά γεγονότα.

Χτες είχαν τον Μίσσα καλεσμένο.
Πέρα από τα όσα είπε που έχουν να κάνουν με την ομοσπονδία που όλα τα βλέπει καλά και αυτό είναι φυσικό αφού είναι και σε σημαντική θέση μέσα στις εθνικές ομάδες άρα δεν περιμέναμε ιδιαίτερη κριτική χτες ο ίδιος προσπάθησε να μιλήσει και λίγο πιο τεχνικά για τον τρόπο που κατέβηκε η εθνική στο μουντομπάσκετ.
Κλασικά όταν άρχισε μια πιο σοβαρή ανάλυση για το πως κατέβηκε η εθνική να αντιμετωπίσει τους Σέρβους ο Περπαρίμ τον έκοψε λέγοντας του ότι τα πολύ τεχνικά δεν έχουν νόημα.
Πραγματικά αυτή η ατάκα που είναι στα χείλη όλων των δημοσιογράφων στην τηλεόραση είναι η χειρότερη έβερ με διαφορά.
Είναι ξεφτίλα να έχεις τον υπεύθυνο των εθνικών ομάδων να έχει όρεξη να σου κάνει ανάλυση μπασκετική για τις εθνικές ομάδες και να τον κόβεις γιατί πιστεύεις ότι ο κόσμος δεν θα ενδιαφερθεί.ΑΝ ξεκίναγε να μιλάει για την Ελληνική καρδιά και ψυχή θα τον άφηνε να μιλάει με τις ώρες.


Είναι πραγματική ξεφτίλα ο τρόπος που προσεγγίζουν όλα τα Ελληνικά κανάλια τις μεγάλες διοργανώσεις.


σου λεει ποσοι θα καταλαβουν απο τεχνικους ορους και ποσοι απο "ελληνικη καρδια", "θεληση και τσαμπουκα", "η εθνικη ειναι οικογενεια" κτλ. οταν κανει τετοια εκπομπη ο αντ1 που θελει να την δουν κανα εκατομμυριο ανθρωποι ξερει οτι πολυ λιγοι απο αυτους θα σκαμπαζουν λιγο ωστε να θελουν να τ'ακουσουν.
T.W.Is.M.
Δεν εχει να κανει με τον Τζεικ, αλλα με τον ΑΝΤ1 και γενικως την ελληνικη τηλεοραση.
Δε θα ηταν καλυτερα να επαιρνε τις διοργανωσεις των εθνικων η Nova με το τιμ που εχει για να βγαζει τις εκπομπες που μπορει(οπως κανει στην Ευρωλιγκα)χωρις να δωσει κανενα ματς σε ελευθερο καναλι και να βαζει τα ματς της εθνικης στο NS1 ανοιγοντας τη συχνοτητα του την ωρα του αγωνα, ωστε να μπορει ο κοσμος να δει την Ελλαδα? Το ιδιο να εκανε και στον τελικο. Θα μπορουσαν ετσι να ανεβασουν το επιπεδο των μεταδοσεων, αλλα και να προσπαθησουν να προσελκυσουν συνδρομητες χωρις να κλειδωσουν την εθνικη σε ενα κωδικοποιημενο προγραμμα.
kyle_lover
Παρακολούθησα το παιχνίδι Γαλλία - Σερβία από το ESPN και πραγματικά η περιγραφή ήταν απολαυστική. O λόγος φυσικά δεν είναι ότι απευθύνονται σε πιο ειδικό κοινό, από αυτό που απευθύνονται οι εκφωνητές εδώ στην Ελλάδα. Απλά σέβονται το προιόν το οποίο αγοράζουν και το υποστηρίζουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
D-Wade
QUOTE(kyle_lover @ Sep 13 2014, 00:42 ) *
Παρακολούθησα το παιχνίδι Γαλλία - Σερβία από το ESPN και πραγματικά η περιγραφή ήταν απολαυστική. O λόγος φυσικά δεν είναι ότι απευθύνονται σε πιο ειδικό κοινό, από αυτό που απευθύνονται οι εκφωνητές εδώ στην Ελλάδα. Απλά σέβονται το προιόν το οποίο αγοράζουν και το υποστηρίζουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Ναι και εμένα μου άρεσαν. Στο πρώτο ημίχρονο είχε πλάκα. Στις 3 τους λέξεις η μία ήταν Τεοντόσιτς . . . Όχι άδικα βέβαια
erwi grey
QUOTE(D-Wade @ Sep 13 2014, 06:53 ) *
Ναι και εμένα μου άρεσαν. Στο πρώτο ημίχρονο είχε πλάκα. Στις 3 τους λέξεις η μία ήταν Τεοντόσιτς . . . Όχι άδικα βέβαια

O βασικος εκφωνητης τον εκθειαζε συνεχεια, γνωριζοντας περιεργως και λεπτομερειες για τον παικτη.
D-Wade
QUOTE(erwi grey @ Sep 13 2014, 00:56 ) *
O βασικος εκφωνητης τον εκθειαζε συνεχεια, γνωριζοντας περιεργως και λεπτομερειες για τον παικτη.

Επειδή είδα πολλούς αγώνες από το ESPN σε αυτό το πρωτάθλημα, ήξεραν πολλές λεπτομέρειες για όλους τους παίχτες
SG3ptshooter
Λείπουν λέει ΕΞΙ Γάλλοι ψηλοί που τους ξέρουμε όλοι, ο Turiaf μπλά μπλά, μεταξύ αυτών κι ο Pietro. Kαι πάλι όμως λέει οι Γάλλοι εμφάνισαν τον Gobert. laugh.gif

...καρφώνει κυριολεκτικά τη μπάλα...
KingCrimson
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 13 2014, 18:53 ) *
Λείπουν λέει ΕΞΙ Γάλλοι ψηλοί που τους ξέρουμε όλοι, ο Turiaf μπλά μπλά, μεταξύ αυτών κι ο Pietro. Kαι πάλι όμως λέει οι Γάλλοι εμφάνισαν τον Gobert. laugh.gif

...καρφώνει κυριολεκτικά τη μπάλα...


ολο μαγικα αυτοι οι Γάλλοι πάλι σημερα.......... icon_drunk.gif
SG3ptshooter
Ρε απαράδεκτε, δε θα σταθώ καν στις διάφορες άλλες αστοχίες, πχ λάθος Plumlee είπες ότι είναι παρών, αλλά ξεκόλλα, ΟΥΤΕ Ο ΓΚΟΜΕΛΣΚΙ δε θα έλεγε ότι έχουν έρθει χωρίς ΚΑΝΕΝΑ μεγάλο αστέρι του ΝΒΑ.

Έλεος ρε παιδί μου, δείτε ένα recap τη βδομάδα, έστω τι έγινε στο τέλος της σεζόν, που βρίσκεται ποιος, δηλαδή ξέρω παιδάκια που κάνουν προπόνηση σε παιδικό τμήμα που ξέρουν καλύτερα τι συμβαίνει στο ΝΒΑ απ' το Jake.
Rated: (en)joy
QUOTE (SG3ptshooter @ Sep 14 2014, 22:11 ) *
δε θα σταθώ καν στις διάφορες άλλες αστοχίες, πχ λάθος Plumlee είπες ότι είναι παρών, αλλά ξεκόλλα, ΟΥΤΕ Ο ΓΚΟΜΕΛΣΚΙ δε θα έλεγε ότι έχουν έρθει χωρίς ΚΑΝΕΝΑ μεγάλο αστέρι του ΝΒΑ.

Έλεος ρε παιδί μου, δείτε ένα recap τη βδομάδα, έστω τι έγινε στο τέλος της σεζόν, που βρίσκεται ποιος, δηλαδή ξέρω παιδάκια που κάνουν προπόνηση σε παιδικό τμήμα που ξέρουν καλύτερα τι συμβαίνει στο ΝΒΑ απ' το Jake.

Πιθανως να κοιταξε το top-10 με τα μεγαλυτερα συμβολαια της επομενης σεζον, δεν θα βρηκε καποιον απ'τους 10 πρωτους στην 12αδα των ΗΠΑ και ετσι θα σκεφτηκε οτι τα κορυφαια 10 αστερια δεν κατεβηκαν...δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως.
erwi grey
Kανει φαουλ ο Γιοβιτς και πεφτει κατω, ο Φαριντ δε του δινει το χερι να τον βοηθησει να σηκωθει και το κοινο αρχιζει να γιουχαρει τον Αμερικανο, ακομα και στην εκτελεση των βολων.
Ο μεγιστος Τζεικ δεν καταλαβε οτι το κοινο που επευφημουσε και τους Αμερικανους κατα τη διαρκεια του αγωνα, αλλαξε σταση ξαφνικα και εδειξε συμπαθεια στους Σερβους σε εκεινο το σημειο λογω της ενεργειας του Φαριντ. icon_drunk.gif
nikolas12
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 14 2014, 22:11 ) *
Ρε απαράδεκτε, δε θα σταθώ καν στις διάφορες άλλες αστοχίες, πχ λάθος Plumlee είπες ότι είναι παρών, αλλά ξεκόλλα, ΟΥΤΕ Ο ΓΚΟΜΕΛΣΚΙ δε θα έλεγε ότι έχουν έρθει χωρίς ΚΑΝΕΝΑ μεγάλο αστέρι του ΝΒΑ.

Έλεος ρε παιδί μου, δείτε ένα recap τη βδομάδα, έστω τι έγινε στο τέλος της σεζόν, που βρίσκεται ποιος, δηλαδή ξέρω παιδάκια που κάνουν προπόνηση σε παιδικό τμήμα που ξέρουν καλύτερα τι συμβαίνει στο ΝΒΑ απ' το Jake.


Εγώ άκουσα που έλεγε ότι μόνο ο Rose είναι γνωστός και μεγάλος σταρ στην ομάδα του. Τύπου ότι ο Curry και ο Harden στις ομάδες τους είναι τίποτα σκιτζήδες ξέρω 'γω tongue.gif
sacarame
http://www.tokoulouri.com/sports/batim_mplou/


smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.