Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basket Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
baskethood
QUOTE (T.W.Is.M. @ Jul 7 2011, 22:54 ) *
Εννοεις τη σταση Χαλανδρι πανω στη Δουκισσης Πλακεντιας? Θα μπορουσα κι εγω, αλλα φοβαμαι οτι θα υπαρχει ενα αντικειμενικο προβλημα. Μπορει να εχουμε φτασει, να βρισκομαστε ο ενας απεναντι στον αλλο και να περιμενουμε κοιταζοντας το υπερπεραν...

Μπορεις να φορεσεις για παραδειγμα τη μπλουζα ενος Σερβου παικτη,θα μπορουσαμε ευκολα να σε αναγνωρισουμε biggrin.gif
Gas8
QUOTE (gallistis @ Jul 7 2011, 23:12 ) *
που ακριβως ειναι τα γηπεδα?μπορειτε να ανεβασετε κανενα χαρτη?



Έβαλε χάρτη ο sacarame νωρίτερα. Δες παρακάτω:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry472812

benchwarmer
7 τελικα?

Σπυρο κανονισε να μας τρεχεις παλι....
gallistis
QUOTE(Gas8 @ Jul 7 2011, 23:45 ) *
Έβαλε χάρτη ο sacarame νωρίτερα. Δες παρακάτω:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry472812


thanks...
baskethood
Τελικα μαλλον θα προτιμησω τη λυση του προαστιακου,οποτε κατα τις 7 παρα(λογικα) θα ειμαι στον προαστιακο της λεωφορου
Πεντελης.
Υπαρχει καποιος αλλος που θα κανει το ιδιο ωστε να συναντηθουμε?
morfi
Εγώ που μένω στο Αιγάλεω από που μπορώ να πάρω το προαστιακό; Και πόσο έχει το εισιτήριο; Έχει ωραίες γυναίκες μέσα;
Anaz
Καλο ειναι να συναντηθουμε ΟΛΟΙ στη σταση του Μετρο Προαστιακου, να τελειωνουμε. Αμαξια θα υπαρχουν, θα'χω και εγω λογικα.
baskethood
QUOTE (morfi @ Jul 8 2011, 13:43 ) *
Εγώ που μένω στο Αιγάλεω από που μπορώ να πάρω το προαστιακό; Και πόσο έχει το εισιτήριο; Έχει ωραίες γυναίκες μέσα;

Απο Αιγαλεω δεν ξερω αν υπαρχει,ισως υπαρχει ανταποκριση στους Αγιου Αναργυρους αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Το εισιτηριο εχει 1.40 και το φοιτητικο 0.70.
Για το τελευταιο δεν ξερω,δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε προαστιακο,αλλα αμφιβαλλω.
spysta
κ εγω θα εχω αυτοκινητο .. και Anaz .. θα εχει και ginobili οποτε 7 η ωρα ραντεβου στη σταση του Προαστιακου Πεντελη .. απεναντι στο παρκινγκ!!!
τσιμπαμε τους παντες .. και παμε προς Βριλλησια wink.gif
baskethood
QUOTE (spysta @ Jul 8 2011, 14:41 ) *
κ εγω θα εχω αυτοκινητο .. και Anaz .. θα εχει και ginobili οποτε 7 η ωρα ραντεβου στη σταση του Προαστιακου Πεντελη .. απεναντι στο παρκινγκ!!!
τσιμπαμε τους παντες .. και παμε προς Βριλλησια wink.gif

Εγω ειμαι ok,με βολευει αρκετα.
Αν αλλαξει κατι πειτε το πριν της 6. smile.gif
Gas8
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω.
Είχα πριν από λίγο τηλεφώνημα από παλιό φίλο που μένει επαρχία και απόψε είναι η μόνη ευκαιρία να τα πούμε.

Sorry παιδιά! Θα προσπαθήσω να είμαι στο επόμενο basket meeting.
morfi
Εγώ που θα έρθω με μετρό θα έρθω με ταξί. Που θα σας βρω, στα γήπεδα του Χαλανδρίου ή στα Βριλλήσσια;
benchwarmer
QUOTE(baskethood @ Jul 8 2011, 15:16 ) *
Εγω ειμαι ok,με βολευει αρκετα.
Αν αλλαξει κατι πειτε το πριν της 6. smile.gif


Για να μας γνωρίσεις θα βάλουμε τον σακαράκα να διαβάζει κάτι, ώστε να αναγνωρίσεις την αισθησιακή φωνή του bforum-radio

Τωρα ο φιλος gallistis ελπιζω να το δει κι αυτος το νεο σχεδιο, αλλιως θα μας περιμενει στα γηπεδακια του Χαλανδριου rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(baskethood @ Jul 7 2011, 23:15 ) *
Μπορεις να φορεσεις για παραδειγμα τη μπλουζα ενος Σερβου παικτη,θα μπορουσαμε ευκολα να σε αναγνωρισουμε biggrin.gif


Betadine για απολυμανση θα μου αγορασεις εσυ? tongue.gif
baskethood
QUOTE (benchwarmer @ Jul 8 2011, 16:21 ) *
Για να μας γνωρίσεις θα βάλουμε τον σακαράκα να διαβάζει κάτι, ώστε να αναγνωρίσεις την αισθησιακή φωνή του bforum-radio

Λοιπον σοβαρα τωρα rolleyes.gif ,με μαυρο καπελο,μαυρα γυαλια και μαυρο γιλεκο θα καταφερετε να με γνωρισετε?
rchos
καποιοι δουλευουν και καποιοι τρεχουν απο δω και απο εκει για να παιξουν μπασκετ.


οι αδικιες της ζωης...
morfi
QUOTE(rchos @ Jul 8 2011, 17:18 ) *
καποιοι δουλευουν και καποιοι τρεχουν απο δω και απο εκει για να παιξουν μπασκετ.


οι αδικιες της ζωης...

Συγκινήθηκα.
Anaz
Λοιπον πρεπει να κανω μια ειδικη αναφορα στα δυο τρομερα new entries που κονταροχτυπιουνται στα ισα για το βραβειο του καλυτερου πρωτοεμφανιζομενου..
Ο hood θηριο στη ρακετα, σκυλος στην αμυνα, με καιριες τοποθετησεις σε βοηθειες και ριμπαουντ, και αχαστος απο την κορυφη στα 5 μετρα*!Γνησιος μπασκετικος απο αυτους που γουσταρουμε, χωρις φρου φρου και κορδελιτσες..
Πως ειναι ο Spysta..??Καμμια σχεση!!!!! Ειναι και pure streetballer, αναψε το καμελακι του οταν βαρεθηκε, οσο ο σπυστα προσπαθουσε ακομα να παριστανει τον κονιορδο αθλητη στο 15χρονο που επαιζε τενις διπλα..
Ο gallistis τρελο respect! Φανελα Αρη, σκληρος, εγκεφαλικος, με σουτ ταμπλο απο παντου, τι παραπανω θες για να αγαπησεις μια τετοια γνησια oldschool μπασκετικη φιγουρα?

Ο ginobili ειναι και επισημα το καυλοπιστολο του φορουμ!!

Μερικα απο τα highlights:
- Tα 4/31 τριποντα του Spysta
- Οι 2 σερι ταπες του bench στον Σακαρακα που μου το παιζει και Τζαμπαρ
- το ξεφτιλικι που μου κανε ο Twism με το σουτ απο τη σεντρα αβαδιστα κι αβιαστα καθως εφευγε
- Η γονατια του Twism στον spysta που θολωσε και τον μπερδεψε με τον Μιλος ετσι με τη φραντζα και τα γενια που τον ειδε
- 2 no look πασες μαγεια του morfi, απο αυτες που μας εχουν κανει να τον λατρεψουμε

*Στηριζουμε οτι και αυτα με ταμπλο που εβαλε, ξεκαθαρα τα'θελε!
T.W.Is.M.
QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
- το ξεφτιλικι που μου κανε ο Twism με το σουτ απο τη σεντρα αβαδιστα κι αβιαστα καθως εφευγε


Τα σουτ απο τη σεντρα ηταν απο τα πρωτα πραγματα που εμαθα στα παγωμενα γηπεδα του Καουνας. Εκει που οταν αστοχεις, δεν ξαναπαιρνεις μπαλα, εκει που οταν σκεφτεσαι πριν σουταρεις σε κανουν αλλαγη πριν προλαβεις να σηκωθεις για 3, εκει που το θηριο των 2.20 περιμενει στη ρακετα για να κοψει καθε αποπειρα για διεισδυση. smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
Ο hood....

Ενταξει, τρελη μορφη ο χουντ. Πουκαμισακι (αθλητικο, αλλα πουκαμισακι), τσιγαρακι στα διαλειμματα, νομιζω αν ηταν μπυροσυναντηση θα ηταν mvp biggrin.gif

QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
στο 15χρονο που επαιζε τενις διπλα..

Νταξει ρε μαν ξερω γω, το 15χρονο το πρωτο (με τη φουστιτσα) ηταν τρελοοοοοοοο
*Οχι δεν μπηκε ο σπυστα με τον λογαριασμο μου..

QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
Ο gallistis τρελο respect! Φανελα Αρη, σκληρος, εγκεφαλικος, με σουτ ταμπλο απο παντου, τι παραπανω θες για να αγαπησεις μια τετοια γνησια oldschool μπασκετικη φιγουρα?

Ετσι ακριβως. Κατι μεταξυ Γκαλη-Γιαννακη (και Δοξακη, μην τα παραλεμε δηλαδη tongue.gif ). Αυτο το σουτ με ταμπλο παντως ηταν σκετη 80ιλα

QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
Ο ginobili ειναι και επισημα το καυλοπιστολο του φορουμ!!

Ενταξει, στα γνωστα υψηλα στανταρ. Θα του εδινα το MVP, αλλα μαλλον θα τιμησω εσενα με το βραβειο αυτη τη φορα. Το most improved παντως το εχεις στο τσεπακι tongue.gif

QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
- Tα 4/31 τριποντα του Spysta

Καλα μαν, μην μαθευτει η σημερινη σου εμφανιση στον κοουτς, σε βλεπω να ξεκινας απο νεροκουβαλητης του χρονου..

QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
- Οι 2 σερι ταπες του bench στον Σακαρακα που μου το παιζει και Τζαμπαρ

Another one joined the club banana.gif banana.gif

QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
- 2 no look πασες μαγεια του morfi, απο αυτες που μας εχουν κανει να τον λατρεψουμε

Simply morfi...

Επισης, να αναφερθει οτι ο Τουισμ ειναι κλασικος εκπροσωπος της Σερβικης σχολης. Σωματοδομη σεντερ, και καθοταν και βαραγε τριποντα (και με καλα ποσοστα). Η εστω, θα μπορουσε να κανει μια καλη καριερα στους Νταλας Μαβερικς.

Και τελος να αναφερω οτι το 1 απο τα 3 αλλα παλικαρια που επαιξε μαζι μας, ειχε το πιο γελοιο στυλ σε σουτ που εχω δει ποτε icon_drunk.gif


Kαι οι φοτος:


Ο τζινομπιλι εν ωρα δρασης (bonus quiz, βρειτε τον γκαλιστη tongue.gif )


Στιγμες χαλαρωσης στην κερκιδα


Η B-forum squad σε πληρη παραταξη:
Κατω οι μπεμπηδες spysta-sacarame
Πανω οι Anaz, morfi, benchwarmer, gallistis, baskethood
Και πισω διακρινονται το 1/8 του twism και του ginobili
gallistis
QUOTE(Anaz @ Jul 9 2011, 00:47 ) *
Μερικα απο τα highlights:
- Tα 4/31 τριποντα του Spysta
- Οι 2 σερι ταπες του bench στον Σακαρακα που μου το παιζει και Τζαμπαρ
- το ξεφτιλικι που μου κανε ο Twism με το σουτ απο τη σεντρα αβαδιστα κι αβιαστα καθως εφευγε
- Η γονατια του Twism στον spysta που θολωσε και τον μπερδεψε με τον Μιλος ετσι με τη φραντζα και τα γενια που τον ειδε
- 2 no look πασες μαγεια του morfi, απο αυτες που μας εχουν κανει να τον λατρεψουμε


o spysta τα εβαλε μαζεμενα στο ενα μονο ομως!πριν δυο χρονια που ειχαμε ξαναπαιξει στο κλειστο στο μενιδι,τον θυμαμαι πιο ευστοχο smiley.gif
η γονατια ναι ,ηταν ολα τα λεφτα

παντως εχω να πω κατι για το σουτ με ταμπλο.ηταν η πρωτη φορα που επαιζα σε γηπεδο με τις καινουριες διαγραμμισεις(στα πατησια δεν εχει ερθει ακομη ο πολιτισμος).δεν ειχα συνηθισει τις αποστασεις ,ειδαλλως θα πηγαιναν ασαλιωτα ολα μεσα.και αυτο ειναι υποσχεση

οσο για τον ginobili,θαρρω οτι πρεπει να ανοιξει thread με τιτλο '' ginobili(ο αργεντινος) vs ginobili(ο δικος μας).ποιον θεωρειται καλυτερο''.θα ψηφιζα δαγκωτο τον εγχωριο...τρομερη ενεργεια,κινησεις και παθος.φοβερος 77.gif

οσο για τον anaz...σταματα να κανεις alley oop,πισω απο την πλατη μου...βαρεθηκα.φαμπρικα το κανατε smiley.gif
spysta
εεεχμμμ ... εεεεχμμμμ

γιατι ΚΑΝΕΙΣ δεν ανεφερε οτι κερδισα τον διαγωνισμο τριποντων με 6/10 φαρμακερα τριποντακια χλατσωτα και το gino σωριασμενο στο εδαφος και απαρηγορητο ????

εεεεχμμ ... εεεεχμμμ



κατα τ'αλλα τα υπολοιπα αστοχα ευθυνονται λογω της Κουρνικοβα απο διπλα.Δεν μπορω να ασχολουμαι με μπασκετακι οταν ανεβοκατεβαινουν κοτσιδες και φουστιτες με potential ..next to me .Μολις εφυγε .. ΜΠΑΑΑΜ παρε στην σειρα τα σουτακια.

αυτα.την επομενη φορα θα γινει ΠΑΝΙΚΟΣ.θα καουν τα παντα ολα τα διχτακια ξερω γω νταξει και θα δειτε τον πραγματικο σουτερ ΟΛΚΗΣ .. τον spysta δηλαδη.

ΜΗΝ κανουμε 200 χρονια παλι ..















---->μην πειτε στον coach για την σημερινη αποδοση απο τα 6,75.ευχαριστω
Anaz
QUOTE
Ενταξει, στα γνωστα υψηλα στανταρ.
Ο χαρακτηρισμος δεν απευθυνεται στην μπασκετικη του ικανοτητα!!!
baskethood
QUOTE
Και τελος να αναφερω οτι το 1 απο τα 3 αλλα παλικαρια που επαιξε μαζι μας, ειχε το πιο γελοιο στυλ σε σουτ που εχω δει ποτε icon_drunk.gif

Κλασσικος σουτερ biggrin.gif ,εκανε 2-3 δευτερολεπτα για να το σκεφτει και αλλα 5 για να εκτελεσει smile.gif

Κατα τ αλλα χαρηκα που σας γνωρισα,ειστε ολοι εξαιρετικα παιδια(γι αυτο ημουν σιγουρος) και καθαρα μπασκετικοι.
Xaroumenos loukoumas
Ρε σεις, ο hood στην τελευταία φωτογραφία, είναι φτυστός ο Νεστέροβιτς ή μου φαίνεται; rolleyes.gif
baskethood
QUOTE (Xaroumenos loukoumas @ Jul 9 2011, 11:04 ) *
Ρε σεις, ο hood στην τελευταία φωτογραφία, είναι φτυστός ο Νεστέροβιτς ή μου φαίνεται; rolleyes.gif

Μπορεις να το ποσταρεις στο καταλληλο τοπικ,στο lookalikes. smile.gif
Xaroumenos loukoumas
1 foul στον baskethood για επίπληξη σε mod.
Air Kef
Aνατρίχιασα με την φώτο
vastravoud
Και εις άλλα με καλό παίδες!
baskethood
QUOTE (Xaroumenos loukoumas @ Jul 9 2011, 11:15 ) *
1 foul στον baskethood για επίπληξη σε mod.

Δεκτον.
Αν και ηταν μια απλη παροτρυνση για να δω τις ομοιοτητες που εχω με τον Ρασο . smile.gif
Xaroumenos loukoumas
Ελπίζω την επόμενη φορά να μπορώ να έρθω πάντως, αν και έχω να παίξω πάνω από χρόνο smile.gif
Ginobili
QUOTE(spysta @ Jul 9 2011, 01:01 ) *
εεεχμμμ ... εεεεχμμμμ

γιατι ΚΑΝΕΙΣ δεν ανεφερε οτι κερδισα τον διαγωνισμο τριποντων με 6/10 φαρμακερα τριποντακια χλατσωτα και το gino σωριασμενο στο εδαφος και απαρηγορητο ????

rolleyes.gif 7.gif Εεεχμ.....δεν θυμάμαι τίποτα
Εγώ ένα έχω να πω.Η Ομάδα μου(Ginobili-Twism-Gallistis-και ένας που βρήκαμε εκεί) αποδείκτηκε η πιο σκληροτράχιλη,και μετά τα 2 πρώτα μονά..τα πήραμε σβάρνα τα άλλα μονά.Ακόμα και αν γινόντουσαν άδικα trades εις βάρος μας για να μας αντιμετωπίσουν.
Χαρακτηριστική είναι μια σκηνή που εξελίχτηκε στα αποδητήρια της ομάδας..στην αρχή που χάσαμε(στο νήμα) και η απογοήτευση άρχισε να μας καταβάλλει..Μου λέει ο Twism με ένα τρομερά απαξιωτικό ύφος για τον εαυτό του..."Τα χάλια μου έχω...σαν τον Τέπιτς παίζω"
"Μην ακούω μαλακίες...θα μας είχαν διώξει από το γήπεδο αν έπαιζες σαν τον Τέπιτς"
Αυτό ήταν....ο Twism άρχισε να τα παστελώνει στα επόμενα....



YEAHHHHH!!!!! icon_headbang.gif icon_headbang.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Jul 9 2011, 01:49 ) *
Επισης, να αναφερθει οτι ο Τουισμ ειναι κλασικος εκπροσωπος της Σερβικης σχολης. Σωματοδομη σεντερ, και καθοταν και βαραγε τριποντα (και με καλα ποσοστα). Η εστω, θα μπορουσε να κανει μια καλη καριερα στους Νταλας Μαβερικς.


Καλα μετα απ αυτο το σχολιο μπορω ανετα να παω να αυτοκτονησω. Ή να πηδηχτω απ το παραθυρο... smiley.gif


QUOTE(spysta @ Jul 9 2011, 03:01 ) *
εεεχμμμ ... εεεεχμμμμ

γιατι ΚΑΝΕΙΣ δεν ανεφερε οτι κερδισα τον διαγωνισμο τριποντων με 6/10 φαρμακερα τριποντακια χλατσωτα και το gino σωριασμενο στο εδαφος και απαρηγορητο ????


Γιατι δεν ημουν εκει οταν τον κερδισες. Ειχα βαλει το σουτ απ το κεντρο και εφυγα,
Στον επομενο διαγωνισμο δηλωνω απο τωρα συμμετοχη. Και μολις συνηθισω τα 6.75(αν τα συνηθισω ποτε) θα σουταρω 9 τριποντα κι εσυ 10. 69.gif


QUOTE(Ginobili @ Jul 9 2011, 11:47 ) *
rolleyes.gif 7.gif Εεεχμ.....δεν θυμάμαι τίποτα
Εγώ ένα έχω να πω.Η Ομάδα μου(Ginobili-Twism-Gallistis-και ένας που βρήκαμε εκεί) αποδείκτηκε η πιο σκληροτράχιλη,και μετά τα 2 πρώτα μονά..τα πήραμε σβάρνα τα άλλα μονά.Ακόμα και αν γινόντουσαν άδικα trades εις βάρος μας για να μας αντιμετωπίσουν.
Χαρακτηριστική είναι μια σκηνή που εξελίχτηκε στα αποδητήρια της ομάδας..στην αρχή που χάσαμε(στο νήμα) και η απογοήτευση άρχισε να μας καταβάλλει..Μου λέει ο Twism με ένα τρομερά απαξιωτικό ύφος για τον εαυτό του..."Τα χάλια μου έχω...σαν τον Τέπιτς παίζω"
"Μην ακούω μαλακίες...θα μας είχαν διώξει από το γήπεδο αν έπαιζες σαν τον Τέπιτς"
Αυτό ήταν....ο Twism άρχισε να τα παστελώνει στα επόμενα....



YEAHHHHH!!!!! icon_headbang.gif icon_headbang.gif


Και οποιος εχει παιξει fantasy ξερει ποιος ηταν πισω απ τα αδικα trade... rolleyes.gif
Δεν ειπες ομως τι αλλο κινητρο μου εδωσες μπας και βαλω κανενα σουτ. Με ποιον παιζαμε(μεσα στο μυαλο μου) οταν τα εβαζα(και οταν εριξα τη γονατια)? wink.gif
Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 9 2011, 09:55 ) *
Και οποιος εχει παιξει fantasy ξερει ποιος ηταν πισω απ τα αδικα trade... rolleyes.gif
Δεν ειπες ομως τι αλλο κινητρο μου εδωσες μπας και βαλω κανενα σουτ. Με ποιον παιζαμε(μεσα στο μυαλο μου) οταν τα εβαζα(και οταν εριξα τη γονατια)? wink.gif

Ποιον...τον Μίλος..?
T.W.Is.M.
QUOTE(Ginobili @ Jul 9 2011, 12:00 ) *
Ποιον...τον Μίλος..?


Αυτον ειχα στο μυαλο μου, αλλα εννουσα ομαδα. Δε μου ειπες οτι παιζαμε με την εθνικη Σερβιας? smiley.gif

Και ναι, ο baskethood στη φωτογραφια μοιαζει με το Νεστεροβιτς!
Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 9 2011, 09:04 ) *
Αυτον ειχα στο μυαλο μου, αλλα εννουσα ομαδα. Δε μου ειπες οτι παιζαμε με την εθνικη Σερβιας? smiley.gif

Σου είπα..μετά από 1 τρίποnτο...."'Ετσι..γ#%$την Σερβία!" smiley.gif
duncan21
Για πείτε ρε παίδες,τα δικά μου τα πουλέν(sacarame-bench) πως πήγανε?Στο msn θα βάλουν σάλτσες(στανταράκι) οπότε δώστε τους στεγνά εδώ plz... tongue.gif
morrison
Περα απο το lookalike baskethood-Raso εγω βλεπω και καποια ακομα.
Spysta-Milos Teodosic αναφερθηκε,νταξ τρελοοοοο.
Sacarame-Kleiza στην δευτερη φωτογραφια αλλα και Sacarame-Ιαν Βουγιουκας στην τριτη. smiley.gif
Anaz
QUOTE(morrison @ Jul 9 2011, 13:11 ) *
Sacarame-Ιαν Βουγιουκας στην τριτη. smiley.gif
ωπα!! Το απολυτο lookalike του Βουγιουκα ειναι ο Pierce21!! tongue.gif
sacarame
Μη νομίζετε ότι θα γλυτώσετε από το δικό μου ποστ για τα περί του μίτινγκ....Απλά είχα πολλές πολλές κοινωνικές υποχρεώσεις μέσα στο σ/κ και για αυτό δεν εμφανίστηκα νωρίτερα icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Λοιπόν για τα new entries με καλύψατε...Και οι 2 ήταν μορφάρες και έκαναν αισθητή την παρουσία τους στο μίτινγκ..Πάμε για το προσωπικό σχόλιο αναφορικά με τα χαϊλάιτς



QUOTE
Ο ginobili ειναι και επισημα το καυλοπιστολο του φορουμ!!

Σαφές και γνωστό...Ο πιο ενεργητικός από όλους...Μάλλον αντλεί την ενέργεια του από τα ανεξέλεγκτα νεύρα του...Όπως έχω ξαναπει, βάζω στοίχημα ότι την ώρα που παίζει μπινελικώνει αβέρτα από μέσα του... tongue.gif

QUOTE
- Tα 4/31 τριποντα του Spysta

Πραγματικά ήθελε λίγο ακόμα να μετατρέψει σε κλειστό το γηπεδάκι..Του φώναζα ότι μοιάζει με τον Κέσελ για να τον εμψυχώσω(βάζει το πρώτο αφού έχει χάσει τα πρώτα 4) αλλά αυτός έχασε τα πρώτα 24 για να βάλει το πρώτο....

QUOTE
- Οι 2 σερι ταπες του bench στον Σακαρακα που μου το παιζει και Τζαμπαρ

Ντάξει ρε Γιώργο,σου πε κανείς ότι ο Τζαμπάρ δεν τρώει τάπες?? laugh.gif
Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να καταγγείλω τους Twism k baskethood που ενω είχαν τα προσόντα να παίξουν κοντά στο καλάθι,προτίμησαν να παίξουν περιφερειακά με χαλαρά σουτάκια...
Μάλλον πρόκειται για οργανωμένη τακτική των αντιπάλων σε συνδυασμό με νταμπλ-τιμ προκειμένου να κουράσουν τον μοναδικό ( όπως όλα δείχνουν) ψηλό- δυναμίτη που έχει στις τάξεις του το basketforum.. 69.gif .Πάντως το πλάνο είχε επιτυχία ( καθότι στο τελευταίο μονό ο Τζαμπάρ έμοιαζε με Σαντιάγκο)


QUOTE
- 2 no look πασες μαγεια του morfi, απο αυτες που μας εχουν κανει να τον λατρεψουμε

+1 που ήταν τόσο no look, που προσγειώθηκε στη μάπα του benchwarmer από απόσταση 2 μέτρων... smiley.gif


QUOTE
Ενταξει, στα γνωστα υψηλα στανταρ. Θα του εδινα το MVP, αλλα μαλλον θα τιμησω εσενα με το βραβειο αυτη τη φορα. Το most improved παντως το εχεις στο τσεπακι tongue.gif

Συμφωνώ κι εγώ...Αισθητά καλύτερος ο Anaz, αποφάσισε να μην ασχοληθει με γατακισμούς και trash talking αυτή τη φορά και να παίξει μπάσκετ...


QUOTE
Επισης, να αναφερθει οτι ο Τουισμ ειναι κλασικος εκπροσωπος της Σερβικης σχολης. Σωματοδομη σεντερ, και καθοταν και βαραγε τριποντα (και με καλα ποσοστα). Η εστω, θα μπορουσε να κανει μια καλη καριερα στους Νταλας Μαβερικς.


Εγώ έχω να πω ότι όσα τρίποντα έβαλε, τα έβαλε σε ένα συγκεκριμένο μονό...Μα το Θεό ήταν on fire!!!! Μέχρι και άμυνα αποφάσισα να τον παίξω (!!!!!) αλλά αυτός εκεί,το χαβά του.... tongue.gif

Πάντως γενικά έχω να πω ότι η δικιά μας τετράδα ( αποτελούμενη από τους spysta-benchwarmer-morfi και την αφεντιά μου) ήταν μακράν ότι καλύτερο είχε να επιδείξει το μίτινγκ σε συνολική απόδοση,καθώς συνδύασε τα πάντα: νίκες,κυκλοφορία μπάλας, άμυνες, σουτ αλλά και πολύ θέαμα εντός και εκτός των 4 γραμμών του γηπέδου... thumbsup.gif

Πάντως είχαμε κι ένα επικό φέηλ το οποίο ίσως δεν έγινε ιδιαίτερα αντιληπτό...Πάντως όσοι το κατάλαβαν,σίγουρα πέθαναν στα γέλια... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jul 12 2011, 00:46 ) *
Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να καταγγείλω τους Twism k baskethood που ενω είχαν τα προσόντα να παίξουν κοντά στο καλάθι,προτίμησαν να παίξουν περιφερειακά με χαλαρά σουτάκια...
Μάλλον πρόκειται για οργανωμένη τακτική των αντιπάλων σε συνδυασμό με νταμπλ-τιμ προκειμένου να κουράσουν τον μοναδικό ( όπως όλα δείχνουν) ψηλό- δυναμίτη που έχει στις τάξεις του το basketforum.. 69.gif .Πάντως το πλάνο είχε επιτυχία ( καθότι στο τελευταίο μονό ο Τζαμπάρ έμοιαζε με Σαντιάγκο)


Εγώ έχω να πω ότι όσα τρίποντα έβαλε, τα έβαλε σε ένα συγκεκριμένο μονό...Μα το Θεό ήταν on fire!!!! Μέχρι και άμυνα αποφάσισα να τον παίξω (!!!!!) αλλά αυτός εκεί,το χαβά του.... tongue.gif


Που τα βρηκα τα προσοντα να παιξω κοντα στο καλαθι? Μια ζωη απεφευγα το ζωγραφιστο (μαλλον για να μη λερωσω τα παπουτσια μου). Απλα δεν υπηρχε ψηλοτερος απο μενα στη δικη μου ομαδα και εκανα την αγγαρεια να πλησιαζω και στο καλαθι που και που... 69.gif

Οντως σχεδον ολα οσα εβαλα μπηκαν σε ενα παιχνιδι και μαλιστα στα πιο πολλα σουτ με μαρκαρες. Στα υπολοιπα σουταρα με ποσοστα spysta! tongue.gif
Αλλα να ξερεις οτι αυτα εγιναν επειδη δεν εχω συνηθισει τα 6.75. Ηταν μολις η δευτερη φορα στη ζωη μου που παιζω σε 6.75. Την πρωτη φορα που επαιξα ρωτα το spysta και τον Anaz ποσα αιρμπολ εκανα για να συνηθισω την αποσταση. Πριν την αλλαγη των γραμμων σουταρα καλυτερα απ τα 6.25 παρα απ τα 4-5 μετρα(σοβαρα το λεω).
Την επομενη φορα που θα ερθω σας απειλω οτι θα βαλω περισσοτερα... tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(sacarame @ Jul 12 2011, 00:46 ) *
+1 που ήταν τόσο no look, που προσγειώθηκε στη μάπα του benchwarmer από απόσταση 2 μέτρων... smiley.gif

Πω το ειχα ξεχασει αυτο! Μαλλον την εφαγα πολυ γερα λοιπον.... icon_drunk.gif


QUOTE(sacarame @ Jul 12 2011, 00:46 ) *
Πάντως είχαμε κι ένα επικό φέηλ το οποίο ίσως δεν έγινε ιδιαίτερα αντιληπτό...Πάντως όσοι το κατάλαβαν,σίγουρα πέθαναν στα γέλια... smiley.gif


Εννοεις το οτι για καποια λεπτα ψαχναμε τον αορατο ανθρωπο? tongue.gif
baskethood
QUOTE (sacarame @ Jul 12 2011, 00:46 ) *
Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να καταγγείλω τους Twism k baskethood που ενω είχαν τα προσόντα να παίξουν κοντά στο καλάθι,προτίμησαν να παίξουν περιφερειακά με χαλαρά σουτάκια...
Μάλλον πρόκειται για οργανωμένη τακτική των αντιπάλων σε συνδυασμό με νταμπλ-τιμ προκειμένου να κουράσουν τον μοναδικό ( όπως όλα δείχνουν) ψηλό- δυναμίτη που έχει στις τάξεις του το basketforum.. 69.gif .Πάντως το πλάνο είχε επιτυχία ( καθότι στο τελευταίο μονό ο Τζαμπάρ έμοιαζε με Σαντιάγκο)

Η αληθεια ειναι οτι ημουν λιγο "ψαρωμενος" και επαιζα περισσοτερο περιφερειακα,στο επομενο meeting υποσχομαι να ξεδιπλωσω το πολυπλευρο ταλεντο μου tongue.gif
morfi
QUOTE(baskethood @ Jul 12 2011, 11:14 ) *
Η αληθεια ειναι οτι ημουν λιγο "ψαρωμενος" και επαιζα περισσοτερο περιφερειακα,στο επομενο meeting υποσχομαι να ξεδιπλωσω το πολυπλευρο ταλεντο μου tongue.gif

Σαν καινούργιος που είσαι θα σε πετάξουμε και στη πισίνα. tongue.gif
baskethood
QUOTE (morfi @ Jul 12 2011, 11:56 ) *
Σαν καινούργιος που είσαι θα σε πετάξουμε και στη πισίνα. tongue.gif

Αν το επιτασσει το εθιμο,καλοδεχουμενο wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Jul 12 2011, 02:05 ) *
Εννοεις το οτι για καποια λεπτα ψαχναμε τον αορατο ανθρωπο? tongue.gif


Αν και στην αρχη δεν πηγε πουθενα το μυαλο μου, με αυτο που γραφεις μου ηρθε κατι.
Μηπως δεν ψαχναμε τον αορατο ανθρωπο, αλλα δε βλεπαμε τον ορατο, που ηταν και μπροστα μας???
gallistis
QUOTE(morfi @ Jul 12 2011, 11:56 ) *
Σαν καινούργιος που είσαι θα σε πετάξουμε και στη πισίνα. tongue.gif


να μεινει εκει ομως το εθιμο...μην εχουμε τιποτα τετοια ως τελετες μυησης smiley.gif smiley.gif

benchwarmer
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 12 2011, 17:56 ) *
Μηπως δεν ψαχναμε τον αορατο ανθρωπο, αλλα δε βλεπαμε τον ορατο, που ηταν και μπροστα μας???


Εγω με τον σπυστα και τον μορφι παντως, πηγαμε να τον ψαξουμε tongue.gif


QUOTE(sacarame @ Jul 12 2011, 00:46 ) *
τον μοναδικό ψηλό- δυναμίτη


ΟΥΑΚ! Τωρα το ειδα αυτο!
Αγαπητε, ο μονος δυναμιτης που μπορει να εισαι, ειναι κατι τετοιο:

Click to view attachment
aegeansheed
Συμμετοχές για όποιον ψήνεται για μπασκετάκι το Σ(Κ) και θα είναι Αθήνα. Μέρος, οπουδήποτε βολεύει. Η Χρυσόμυγα (το αυτοκίνητο) μπορεί να κουβαλήσει 3-4 άτομα ακόμα, αρκεί να μην κ***** κανείς στο πίσω κάθισμα... w00t.gif

Επίσης, όποιοι ρίχνουν τις Πωλήσεις του Blog με έμμεσο τρόπο, μπορούν να ανέβουν σε ένα τραμ και να ρωτήσουν πώς πάνε στο Γηπεδάκι. Και σε ποιά στάση βολεύει περισσότερο για την κάτω μπασκέτα.. tongue.gif
korompos#3
QUOTE(aegeansheed @ Jul 29 2011, 16:05 ) *
Συμμετοχές για όποιον ψήνεται για μπασκετάκι το Σ(Κ) και θα είναι Αθήνα. Μέρος, οπουδήποτε βολεύει. Η Χρυσόμυγα (το αυτοκίνητο) μπορεί να κουβαλήσει 3-4 άτομα ακόμα, αρκεί να μην κ***** κανείς στο πίσω κάθισμα... w00t.gif

Επίσης, όποιοι ρίχνουν τις Πωλήσεις του Blog με έμμεσο τρόπο, μπορούν να ανέβουν σε ένα τραμ και να ρωτήσουν πώς πάνε στο Γηπεδάκι. Και σε ποιά στάση βολεύει περισσότερο για την κάτω μπασκέτα.. tongue.gif


Εγω ειμαι μεσα αμα κανονιστει.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.