Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basket Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
morfi
Και εγώ μέσα επίσης.
baskethood
Εξαρτάται απ την περιοχή, ίσως μπορέσω και εγώ. rolleyes.gif
aegeansheed
Τα γηπεδάκια που έχω πάει και ξέρω είναι:

- Στο Αθλητικό Κέντρο Γουδίου (4 μπασκέτες, αρκετός κόσμος, έχω να πάω 1 χρόνο όμως)
- Δίπλα στο Απ.Νικολαϊδης στη Λ.Αλεξάνδρας (4 μπασκέτες, πιο χαλαρά από κόσμο)
- Πατήσια/Γαλάτσι στα γηπεδάκια στο στενό της Αγ.Λαύρας, που γίνεται συνήθως της πουτάνας, αλλά έχει το πιο καλό επίπεδο.

Προτείνω ένα από τα 2 πρώτα με προτίμηση στο 1ο. Πείτε κι εσείς...
morfi
Προτείνω το δεύτερο.
aegeansheed
Κατά τις 19.30 νομίζω είναι καλά. (ε?)
morfi
QUOTE(aegeansheed @ Jul 30 2011, 13:11 ) *
Κατά τις 19.30 νομίζω είναι καλά. (ε?)

Μιλάς για σήμερα; Άσε που είμαστε μόνο τέσσερα άτομα. Εγώ είμαι μέσα πάντως ακόμα και έτσι.
aegeansheed
Απόψε γύρω στις 19:30, φόρτισε τον λέηζερ εκτοξευτή πασών...
morfi
QUOTE(aegeansheed @ Jul 30 2011, 13:24 ) *
Απόψε γύρω στις 19:30, φόρτισε τον λέηζερ εκτοξευτή πασών...

Man... μου χάλασε. Λοιπόν, μέσα; Το κανονίσαμε; Και που; Για μένα είναι λίγο δύσκολο να έρθω στο Γουδί εκτός αν έχει μετρό.
aegeansheed
Θα κατεβείς στη γιαπωνέζικη στάση της μπλε γραμμής (kate haaaaaaaaaaake) και θα βγεις από την πλευρά των Νοσοκομείων και θα περάσεις απέναντι στο μοναδικό περίπτερο που έχει εκεί. και τα υπόλοιπα γίνονται με ένα κουμπί.

Το ίδιο ισχύει και για όποιον άλλον θα έρθει με μετρό, korompos, baskethood και οι λοιποί άσωτοι που κάνουν αντιεμπορικά ποστς... tongue.gif
morfi
QUOTE(aegeansheed @ Jul 30 2011, 13:43 ) *
Θα κατεβείς στη γιαπωνέζικη στάση της μπλε γραμμής (kate haaaaaaaaaaake) και θα βγεις από την πλευρά των Νοσοκομείων και θα περάσεις απέναντι στο μοναδικό περίπτερο που έχει εκεί. και τα υπόλοιπα γίνονται με ένα κουμπί.

Το ίδιο ισχύει και για όποιον άλλον θα έρθει με μετρό, korompos, baskethood και οι λοιποί άσωτοι που κάνουν αντιεμπορικά ποστς... tongue.gif

Οκ. Στις εφτάμιση θα είμαι εκεί. Μη με στήσεις γιατί θα νιώσεις την οργή μου. smile.gif
korompos#3
7:30 στο περιπτερο. Πως θα σας αναγνωρισω? rolleyes.gif
morfi
QUOTE(korompos#3 @ Jul 30 2011, 13:58 ) *
7:30 στο περιπτερο. Πως θα σας αναγνωρισω? rolleyes.gif

Εγώ μοιάζω στο Mr. Bean.
aegeansheed
QUOTE(korompos#3 @ Jul 30 2011, 13:58 ) *
7:30 στο περιπτερο. Πως θα σας αναγνωρισω? rolleyes.gif


Θα δεις το πιο αρχαίο αυτοκίνητο με αλάρμ στην ευρύτερη περιοχή του περιπτέρου. Ο morfi έχει κούρεμα Charles Barkley (το είπα απλά για να σε τσαντίσω!) με μαλλιά. Στείλε με pm το κιν. σου για να σε ρωτήσω ευγενικά "πού είσαι" αν έχει πάει 7.30 και δεν έχεις έρθει ακόμα! smile.gif
rchos
QUOTE(korompos#3 @ Jul 30 2011, 13:58 ) *
7:30 στο περιπτερο. Πως θα σας αναγνωρισω? rolleyes.gif


ο aegeansheed θα αγοραζει ενα παγωτο παιδικο κυπελακι.αυτο με τα δωρακια.
οταν δεις εναν ψηλο μουσατο να αγοραζει κατι τετοιο ξερεις οτι τουε βρηκες.

αν δε στο περιπτερο δουλευει καμια ομορφι κοπελα να ξερεις οτι ο μορφη θα ειναι αυτος που της κανει καμακι...
aegeansheed
QUOTE(rchos @ Jul 30 2011, 14:04 ) *
ο aegeansheed θα αγοραζει ενα παγωτο παιδικο κυπελακι.αυτο με τα δωρακια.
οταν δεις εναν ψηλο μουσατο να αγοραζει κατι τετοιο ξερεις οτι τουε βρηκες.

αν δε στο περιπτερο δουλευει καμια ομορφι κοπελα να ξερεις οτι ο μορφη θα ειναι αυτος που της κανει καμακι...


Εκτός αν φοράει φοράει βέρα!!! ( 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif )

p.s. Eτοιμάζω βατραχοζούμι για το παραδοσιακό μπουγέλο των R's...
morfi
ε... ε... φέρτε μπάλλες. biggrin.gif
T.W.Is.M.
Αφου δε θα μπορεσω να ερθω ακομα κι αν βρηκατε γνωστο μου γηπεδο που με βολευει και σαν περιοχη, να σας προτεινω το κλασικο μπουγελωμα να γινει στην πισινα που ειναι διπλα στα γηπεδα. Αν εχουν προπονηση τιποτα κολυμβητες και σας λειπουν παιχτες, θυσιαστε εναν πετωντας τον στην πισινα, ωστε να βγουν οι κολυμβητες και να παιξουν μπασκετ! smiley.gif
morfi
Έχω να πω πως το επίπεδο του φόρουμ, εκτός από τις μπασκετικές γνώσεις, σε αθλητικό επίπεδο είναι αρκετά υψηλό. Και όσο πάει ανεβαίνει. smile.gif
aegeansheed
Nα συμπληρώσω επίσης ότι αυτό θα πει Μετριοφροσύνη. Εδώ και δύο μέρες κανείς από τους άλλους τρεις της παρέας δεν αντέδρασε στα εγκωμιαστικά σχόλια του John Stockton..
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Aug 1 2011, 18:05 ) *
Nα συμπληρώσω επίσης ότι αυτό θα πει Μετριοφροσύνη. Εδώ και δύο μέρες κανείς από τους άλλους τρεις της παρέας δεν αντέδρασε στα εγκωμιαστικά σχόλια του John Stockton..


μπορεί απλά να προτιμούν να γράφουν στο μπλογκ τους 19.gif
baskethood
QUOTE (aegeansheed @ Aug 1 2011, 18:05 ) *
Nα συμπληρώσω επίσης ότι αυτό θα πει Μετριοφροσύνη. Εδώ και δύο μέρες κανείς από τους άλλους τρεις της παρέας δεν αντέδρασε στα εγκωμιαστικά σχόλια του John Stockton..

Ίσως γιατί ήταν λίγο υπερβολικά wink.gif
Εγώ τουλάχιστον δεν ήμουν σε καλή κατάσταση, μάλλον με επηρέασαν τα μπάνια smile.gif
Και η παρέα που αντιμετωπίσαμε ήταν "παλαιάς κοπής" ,δεν μπορούσαμε να τους παίξουμε....
morfi
QUOTE(sacarame @ Aug 1 2011, 18:26 ) *
μπορεί απλά να προτιμούν να γράφουν στο μπλογκ τους 19.gif

Ή κάπου αλλού. biggrin.gif
korompos#3
Να κανονισουμε για αυτο το ΠΣΚ. wink.gif Οσοι ειναι αθηνα και ψηνοντε για μπασκετακι ας παρουσιαστουν 69.gif
morfi
Μέσα!
baskethood
QUOTE (morfi @ Aug 3 2011, 10:53 ) *
Μέσα!

Αυτο ελειπε να μην ησουν...... smile.gif
T.W.Is.M.
Αν ειμαι Αθηνα(που ειναι το πιο πιθανο), ειμαι κι εγω μεσα.
gallistis
κριμα που απο την ομορφη καβαλα δε μπορω να σας απολαυσω...ας ειναι καλα ομως το broadband internet και θα μαθω απο δω τα κατορθωματα σας
baskethood
Ψηνομαι,αν υπαρχει απαρτια μαλιστα ακομα καλυτερα . smile.gif
morfi
Ωραία, είμαστε τρία άτομα και μπορεί τέσσερεις. aegeansheed;
baskethood
QUOTE (morfi @ Aug 4 2011, 04:20 ) *
Ωραία, είμαστε τρία άτομα και μπορεί τέσσερεις. aegeansheed;

Αφου ειπε οτι θα λειπει ρε Bill,δεν τον προσεχεις οταν σου μιλαει μαλλον..... biggrin.gif
Anaz
Παιζει να'μαι κι εγω.
sacarame
Πείτε μέρος και ώρα και υπάρχει πιθανότητα να εμφανιστεί και ο λευκός τζαμπάρ.... icon_drunk.gif

Ο Sheed δεν παίζει να ρθει διότι έχει να επισκεφτεί μια από τις αγαπημένες τοποθεσίες του Τουισμ... biggrin.gif
rchos
QUOTE(sacarame @ Aug 4 2011, 13:30 ) *
Πείτε μέρος και ώρα και υπάρχει πιθανότητα να εμφανιστεί και ο λευκός τζαμπάρ.... icon_drunk.gif


εσυ θα πας μαζι η παλι θα τους κλασεις? tongue.gif
morfi
Προτείνω να βρεθούμε αύριο στη λεωφόρο Αλεξάνδρας κατά τις 7:30. Σαββατοκύριακο όλοι πάνε για μπάνιο.
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Aug 4 2011, 13:30 ) *
Πείτε μέρος και ώρα και υπάρχει πιθανότητα να εμφανιστεί και ο λευκός τζαμπάρ.... icon_drunk.gif

Ο Sheed δεν παίζει να ρθει διότι έχει να επισκεφτεί μια από τις αγαπημένες τοποθεσίες του Τουισμ... biggrin.gif


Θα παει Βελιγραδι??? smiley.gif
morfi
QUOTE(T.W.Is.M. @ Aug 4 2011, 16:29 ) *
Θα παει Βελιγραδι??? smiley.gif

Ναι!
baskethood
Δηλαδη προτεινεις να παμε στα γηπεδα πισω απ τη Λεοφωρο?
Εχεις ξαναπαει,απο κοσμο τι λεει?
morfi
QUOTE(baskethood @ Aug 4 2011, 16:57 ) *
Δηλαδη προτεινεις να παμε στα γηπεδα πισω απ τη Λεοφωρο?
Εχεις ξαναπαει,απο κοσμο τι λεει?

Προτείνω να πάμε ή σε αυτά ή σε αυτά που είναι δίπλα στη ΓΑΔΑ. Είχα πάει παλιά πάλι με παιδιά από το φόρουμ.
korompos#3
QUOTE(morfi @ Aug 4 2011, 13:42 ) *
Προτείνω να βρεθούμε αύριο στη λεωφόρο Αλεξάνδρας κατά τις 7:30. Σαββατοκύριακο όλοι πάνε για μπάνιο.


Εχει μετρο εκει κοντα?
baskethood
QUOTE (korompos#3 @ Aug 4 2011, 22:06 ) *
Εχει μετρο εκει κοντα?

Και βεβαια εχει,διπλα στο γηπεδο περιπου.
korompos#3
QUOTE(baskethood @ Aug 4 2011, 22:39 ) *
Και βεβαια εχει,διπλα στο γηπεδο περιπου.


Μια χαρα τοτε. Παμε εκει biggrin.gif
6 ειμαστε μεχρι στιγμης.
morfi
Οπότε έκλεισε; Αύριο στις 19:30 στο μετρό των Αμπελοκήπων;
baskethood
Για να ειμαι ειλικρινης και να μην λεω και ξελεω,για σημερα(πλεον) δεν ειμαι 100% σιγουρος.
Σιγουρα θα ξερω αυριο το μεσημερι, δυστυχώς δεν εξαρταται απο εμενα. sad.gif
morfi
QUOTE(baskethood @ Aug 5 2011, 01:32 ) *
Για να ειμαι ειλικρινης και να μην λεω και ξελεω,για σημερα(πλεον) δεν ειμαι 100% σιγουρος.
Σιγουρα θα ξερω αυριο το μεσημερι, δυστυχώς δεν εξαρταται απο εμενα. sad.gif

Ποιός σε πείραξε να το πλακώσουμε στο ξύλο εγώ και η παρέα μου;
korompos#3
QUOTE(morfi @ Aug 5 2011, 01:02 ) *
Οπότε έκλεισε; Αύριο στις 19:30 στο μετρό των Αμπελοκήπων;


Απο εμενα ναι.
baskethood
QUOTE (morfi @ Aug 5 2011, 03:08 ) *
Ποιός σε πείραξε να το πλακώσουμε στο ξύλο εγώ και η παρέα μου;

Κανεις,αλλα θα σας εχω υποψιν μου εσενα και την παρεα σου αφου δερνετε. biggrin.gif
T.W.Is.M.
Κι εγω μεσα ειμαι, ελπιζω μονο να μην ειμαστε 3 κι ο κουκος...
baskethood
Εγω τελικα δε μπορω,την επομενη φορα ομως θα δωσω το παρων.
benchwarmer
QUOTE(benchwarmer @ Jul 9 2011, 01:49 ) *

Η B-forum squad σε πληρη παραταξη:
Κατω οι μπεμπηδες spysta-sacarame
Πανω οι Anaz, morfi, benchwarmer, gallistis, baskethood
Και πισω διακρινονται το 1/8 του twism και του ginobili


Ξέρω, ό,τι θυμάμαι χαίρομαι μετά από 7 χρόνια, αλλά αν κάποιος κατά τύχη έχει τη συγκεκριμένη φότο, θα του ήμουν υπόχρεος να μου την στείλει... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.