Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
sporting b.c.
Αύριο η πρώτη προπόνηση. Καλή χρονιά ομαδάρα !!! Πάμε να υπενθυμίσουμε στο κοινό την παρουσία μας ...
ABRAAM
QUOTE(sporting b.c. @ Aug 11 2009, 20:14 ) *
Αύριο η πρώτη προπόνηση. Καλή χρονιά ομαδάρα !!! Πάμε να υπενθυμίσουμε στο κοινό την παρουσία μας ...


Φιλε μου πως τα βλεπεις τα πραγματα φετος για την ομαδα σας?
sporting b.c.
QUOTE(ABRAAM @ Aug 11 2009, 22:57 ) *
Φιλε μου πως τα βλεπεις τα πραγματα φετος για την ομαδα σας?


Έχουμε μια νεανική ομάδα, η οποία αν δέσει από τον κόουτς θα μπορέσει να κάνει καλή χρονιά.
Μακάρι να μας υποτιμήσουν tongue.gif Να ξεκινήσουμε με 2-3 νίκες κι όλα θα έχουν μπει στη θέση τους...
lelos
QUOTE(sporting b.c. @ Aug 11 2009, 23:04 ) *
Έχουμε μια νεανική ομάδα, η οποία αν δέσει από τον κόουτς θα μπορέσει να κάνει καλή χρονιά.
Μακάρι να μας υποτιμήσουν tongue.gif Να ξεκινήσουμε με 2-3 νίκες κι όλα θα έχουν μπει στη θέση τους...


παιδια δυστηχως βλεπω την ομαδα ολοταχως Α΄εσκα......μακαρι να βγω ψευτης.........
ABRAAM
QUOTE(sporting b.c. @ Aug 11 2009, 21:04 ) *
Έχουμε μια νεανική ομάδα, η οποία αν δέσει από τον κόουτς θα μπορέσει να κάνει καλή χρονιά.
Μακάρι να μας υποτιμήσουν tongue.gif Να ξεκινήσουμε με 2-3 νίκες κι όλα θα έχουν μπει στη θέση τους...


Συγνωμη αλλα δεν εχω παρακολουθηση καθολου της μεταγραφες σας και ουτε ποιον προπονητη εχετε..μπορεις να μου πεις?
sporting b.c.
QUOTE(lelos @ Aug 11 2009, 23:08 ) *
παιδια δυστηχως βλεπω την ομαδα ολοταχως Α΄εσκα......μακαρι να βγω ψευτης.........


μακάρι το ίδιο να λένε και οι αντίπαλοι σε κάθε αγώνα πριν την έναρξη smile.gif

QUOTE(ABRAAM @ Aug 11 2009, 23:10 ) *
Συγνωμη αλλα δεν εχω παρακολουθηση καθολου της μεταγραφες σας και ουτε ποιον προπονητη εχετε..μπορεις να μου πεις?


ΖΑΤΤΑΣ 1
ΚΟΥΡΗΣ 1-2
ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ 1
ΕΝΕΖΛΗΣ 2
ΓΥΦΤΑΚΗΣ 2
ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ 2-3
ΠΑΝΑΓΟΣ 3
ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ 3-4
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ 3-4
ΠΑΠΑΝΟΓΛΟΥ 4-5
ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ 4
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 5
ΤΣΟΠΗΣ?σε συζητησεις

προπονητης ΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ
ABRAAM
QUOTE(sporting b.c. @ Aug 11 2009, 21:12 ) *
μακάρι το ίδιο να λένε και οι αντίπαλοι σε κάθε αγώνα πριν την έναρξη smile.gif



ΖΑΤΤΑΣ 1
ΚΟΥΡΗΣ 1-2
ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ 1
ΕΝΕΖΛΗΣ 2
ΓΥΦΤΑΚΗΣ 2
ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ 2-3
ΠΑΝΑΓΟΣ 3
ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ 3-4
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ 3-4
ΠΑΠΑΝΟΓΛΟΥ 4-5
ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ 4
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 5
ΤΣΟΠΗΣ?σε συζητησεις

προπονητης ΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ


Φιλε μου δυστηχως για αλλη μια χρονια ο sporting θα εχει δυσκολο εργο για την παραμονη του.Μακαρι να τα καταφερετε αλλα απορω πως επιτρεπετε εσεις να εχουν φτασει καποιοι τον ιστορικο αυτο συλλογο σε αυτην την καταντια?(συγνωμη για τον χαρακτηρισμο αλλα ειναι η αληθεια οσο πικρο και εαν ειναι)
sporting b.c.
QUOTE(ABRAAM @ Aug 11 2009, 23:20 ) *
Φιλε μου δυστηχως για αλλη μια χρονια ο sporting θα εχει δυσκολο εργο για την παραμονη του.Μακαρι να τα καταφερετε αλλα απορω πως επιτρεπετε εσεις να εχουν φτασει καποιοι τον ιστορικο αυτο συλλογο σε αυτην την καταντια?(συγνωμη για τον χαρακτηρισμο αλλα ειναι η αληθεια οσο πικρο και εαν ειναι)


Η ομάδα έχει απαξιωθεί και από τη διοίκηση και από τον κόσμο που γύρισε την πλάτη...
Είναι άραγε αυτός ο πάτος του βαρελιού ή για να αλλάξει η διοίκηση του Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ πρέπει να πέσουμε στο τοπικό ;
ABRAAM
QUOTE(sporting b.c. @ Aug 11 2009, 21:28 ) *
Η ομάδα έχει απαξιωθεί και από τη διοίκηση και από τον κόσμο που γύρισε την πλάτη...
Είναι άραγε αυτός ο πάτος του βαρελιού ή για να αλλάξει η διοίκηση του Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ πρέπει να πέσουμε στο τοπικό ;


Το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι wink.gif ..εαν δεν αλλαξει η διοικηση τοτε η ομαδα θα βρεθει στην πιο ασχημη στιγμη της ιστορια στην Α'ΕΣΚΑ sad.gif .
sporting b.c.
Κανένας αισιόδοξος ρε παιδιά ;
sporting b.c.
QUOTE(sporting b.c. @ Aug 12 2009, 20:29 ) *
Κανένας αισιόδοξος ρε παιδιά ;


Απάντηση δεν πήρα από το φόρουμ αλλά απο το status στο facebook του νεοαποκτηθέντος Δημήτρη Πανάγου
"Με υπομονή και πολύ δουλειά όλα θα γίνουν... καλή αρχή smile.gif"

Τον λόγο έχουν οι πρωταγωνιστές wink.gif
sporting b.c.
Ενημερωθήκαμε για την πρώτη των Διαγόρα Ρόδου, Φοίνικα Λάρισας και Χαλκηδόνας...

Εμείς κάναμε την "πρώτη" μας την τετάρτη 12/8 basketblog καλημέρα...
sporting b.c.
http://www.basketblog.gr/index.php?option=...7&Itemid=67


QUOTE
Με όρεξη και ελπίδες

Του Αλέξανδρου Πρίφτη
15/08/2009 (12:09)

Η νέα προσπάθεια του Σπόρτιγκ εν όψει της επόμενης αγωνιστικής περιόδου έχει ξεκινήσει και οι παίκτες του συλλόγου δείχνουν έτοιμοι να κάνουν το καλύτερο δυνατό, προκειμένου να τιμήσουν τη… βαριά φανέλα της ομάδας. Οι προπονήσεις έχουν ξεκινήσει από την Τετάρτη και οι παίκτες δείχνουν μεγάλη όρεξη.
Ότι ακριβός χρειάζεται, προκειμένου να γίνει σοβαρή δουλειά και η ομάδα να προπονείται σωστά. Εξάλλου ο Νίκος Χρυσόγελος είναι ένας προπονητής που θέλει να δουλεύει πολύ με τους παίκτες του, προκειμένου να βγάλουν το καλύτερό τους πρόσωπο εντός του παρκέ. Το σημαντικό είναι πως οι προπονήσεις έχουν ξεκινήσει στην ομάδα των Πατησίων και όλοι δείχνουν αισιόδοξοι γεμάτοι ελπίδες για τη νέα αγωνιστική περίοδο.
sporting b.c.
Διαδραστικός VERNILAC Σπόρτιγκ !

Επικοινωνήστε με τα αστέρια της ομάδας Χρήστο Σαλούστρο, Δημήτρη Πανάγο, Μιχάλη Κουρή, Αντώνη Ένεζλη, Θωμά Ζάτα, Δημήτρη Καυμενάκη και Γιώργο Αλαγιάννη στο group Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ στο facebook.
g_80
QUOTE(sporting b.c. @ Aug 18 2009, 21:44 ) *
Διαδραστικός VERNILAC Σπόρτιγκ !

Επικοινωνήστε με τα αστέρια της ομάδας Χρήστο Σαλούστρο, Δημήτρη Πανάγο, Μιχάλη Κουρή, Αντώνη Ένεζλη, Θωμά Ζάτα, Δημήτρη Καυμενάκη και Γιώργο Αλαγιάννη στο group Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ στο facebook.




!!!!ΑΣΤΕΡΙΑ....???????!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif

ΥΓ:Μη το διαβασει αυτο κανενας Mitsel,xristodoulou , papanikoloaou klp klp μονο.....
sporting b.c.
QUOTE(g_80 @ Aug 20 2009, 12:07 ) *
!!!!ΑΣΤΕΡΙΑ....???????!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif

ΥΓ:Μη το διαβασει αυτο κανενας Mitsel,xristodoulou , papanikoloaou klp klp μονο.....


εντάξει τότε παίζαμε ευρώπη και φέτος στη γ εθνική...

υγ1.Στην παρέα του facebook πλέον και ο Διονύσης Καραμπάτσος
υγ2.Όπως λεει και ο Χάρρυ Κλυνν "Φροντίστε να προμηθευτείτε εγκαίρως τα εισιτήριά σας για να μην είμαστε άδειοι…" tongue.gif
sporting b.c.
Φωτο-παρουσίαση της ομάδας πατήστε ΕΔΩ
sportingara sta dyskola
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2009-2010

http://www.sportingclub.googlepages.com/antriko
sporting b.c.
Σήμερα το πρώτο μας φιλικό στις 5μμ στα Πατήσια με αντίπαλο τη Ραφήνα
sporting b.c.
QUOTE(sporting b.c. @ Aug 28 2009, 06:04 ) *
Σήμερα το πρώτο μας φιλικό στις 5μμ στα Πατήσια με αντίπαλο τη Ραφήνα


VERNILAC ΣΠΟΡΤΙΓΚ 89
ΡΑΦΗΝΑ 84

mvp Μιχάλης Κουρής
καλύτερη στιγμή του αγώνα ένα θεαματικό κάρφωμα του Χρήστου Σαλούστρου
sporting b.c.
Αύριο τετάρτη στις 6μμ το δεύτερο φιλικό της ομάδας μας.
Αυτή τη φορά απέναντι στον Απόλλωνα στο κλειστό της Ριζούπολης.
sporting b.c.
QUOTE(sporting b.c. @ Sep 1 2009, 23:58 ) *
Αύριο τετάρτη στις 6μμ το δεύτερο φιλικό της ομάδας μας.
Αυτή τη φορά απέναντι στον Απόλλωνα στο κλειστό της Ριζούπολης.


Στο δεύτερο φιλικό της ομάδας μας δεν κρατήθηκε ενιαίο σκορ και τα δεκάλεπτα ήταν ΑΠΟΛΛΩΝ - VERNILAC ΣΠΟΡΤΙΓΚ 16-20, 18-8, 16-17, 14-16. Ξεχώρισε και πάλι ο Κουρής. Στις εξέδρες βρέθηκε ο Ηλίας Τσόπης wink.gif και τέλος ΠΡΕΠΕΙ να δείτε τον Σαλούστρο να καρφώνει...
122001
Bγήκε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος.
Ξεκινάμε στην Ιεράπετρα, τελειώνουμε στα Πατήσια με Ηράκλειο.Πηγή: Superbasket
http://www.superbasket.gr/?c=312&a=115896
gatos
ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ? ΑΠΟΧΩΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Ο ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ?ΑΦΑΝΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΔΕΣ ΤΟΥ SPORTING CLUB?ΕΓΙΝΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΚΑΙ Ο ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΑΛΙ?ΑΘΕΤΗΣΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ!!!!!!!!!!!!! Ο ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΘΕΤΗΣΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ!!!!ΠΕΡΙΕΡΓΟ.....................................
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΧΡΥΣΟΓΕΛΟ.
sporting b.c.
QUOTE(gatos @ Sep 3 2009, 19:51 ) *
ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ? ΑΠΟΧΩΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Ο ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ?ΑΦΑΝΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΔΕΣ ΤΟΥ SPORTING CLUB?ΕΓΙΝΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΚΑΙ Ο ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΑΛΙ?ΑΘΕΤΗΣΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ!!!!!!!!!!!!! Ο ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΘΕΤΗΣΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ!!!!ΠΕΡΙΕΡΓΟ.....................................
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΧΡΥΣΟΓΕΛΟ.



Σε ποιά άλλη ομάδα ένας μεγαλοπαράγοντας κάνει τόσο κακό ;

Πάλι μπουρδέλο τα έκανε ο Σακόπουλος ;
sporting b.c.
QUOTE(gatos @ Sep 3 2009, 19:51 ) *
ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ? ΑΠΟΧΩΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Ο ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ?ΑΦΑΝΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΔΕΣ ΤΟΥ SPORTING CLUB?ΕΓΙΝΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΚΑΙ Ο ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΑΛΙ?ΑΘΕΤΗΣΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ!!!!!!!!!!!!! Ο ΑΧΥΡΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΘΕΤΗΣΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ!!!!ΠΕΡΙΕΡΓΟ.....................................
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΧΡΥΣΟΓΕΛΟ.


Μόλις χτες οι παίχτες έκαναν ζέσταμα στη Ριζούπολη και σταμάτησαν μόλις μπήκε ο Τσόπης στο γήπεδο και πετούσαν από χαρά όλοι τον χαιρέτησαν γιατί πίστευαν σ αυτή την ομάδα και με τον Τσόπη θα "έδενε" καλύτερα όμως έρχεται ο Σακόπουλος για άλλη μια φορά να τα κάνει μπουρδέλο ;
iliaszervos
Τι να πει κανείς? Απο τη μια - ας μη κοροϊδευόμαστε - αν δεν βρεθούν κάποια λεφτά απο χορηγούς, οι επαγγελματίες (παίκτες,προπονητές,παράγοντες) θα οδηγούνται σε άλλες ομάδες όπου θα μπορούν να βγάζουν το ψωμάκι τους! Γιατί όπως είδαμε και απο την περίπτωση δρόσου, αν κάποιος βάλει λεφτά, θέλει και το κουμάντο σε όλα! Τα μπαλώματα συντηρούν τον ακατονόμαστο!

Αρα, ή θα περιμένουμε να δώσει τη λύση η... φύση,
ή ελπίζουμε στο δύσκολο (ανέφικτο μάλλον) σενάριο, το υγιές, δηλαδή μια πλατειά βάση απο μέλη να πάρει τη διοίκηση και με συνδρομές και συνεισφορές απο την ευρύτερη περιοχή να οδηγήσει τον σύλλογο σε αθλητική κυψέλη με δουλειά στα τμήματα υποδομής οπότε κάαποτε θα έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα...
sporting b.c.
QUOTE(iliaszervos @ Sep 3 2009, 20:45 ) *
Τι να πει κανείς? Απο τη μια - ας μη κοροϊδευόμαστε - αν δεν βρεθούν κάποια λεφτά απο χορηγούς, οι επαγγελματίες (παίκτες,προπονητές,παράγοντες) θα οδηγούνται σε άλλες ομάδες όπου θα μπορούν να βγάζουν το ψωμάκι τους! Γιατί όπως είδαμε και απο την περίπτωση δρόσου, αν κάποιος βάλει λεφτά, θέλει και το κουμάντο σε όλα! Τα μπαλώματα συντηρούν τον ακατονόμαστο!

Αρα, ή θα περιμένουμε να δώσει τη λύση η... φύση,
ή ελπίζουμε στο δύσκολο (ανέφικτο μάλλον) σενάριο, το υγιές, δηλαδή μια πλατειά βάση απο μέλη να πάρει τη διοίκηση και με συνδρομές και συνεισφορές απο την ευρύτερη περιοχή να οδηγήσει τον σύλλογο σε αθλητική κυψέλη με δουλειά στα τμήματα υποδομής οπότε κάαποτε θα έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα...


Μιλάω απο την εμπειρία των δυο φιλικών που μου έδωσαν την αίσθηση εξαιρετικής δουλειάς απο τον Χρυσόγελο... Υπήρχε όρεξη, καλό κλίμα κλπ όμως όταν προπονητής και παίχτες τα δίνουν όλα και τους σκάβει το λάκο η άρρωστη κεφαλή τότε αντίο ζωή...
gatos
Σας μεταφέρω ακριβώς τις κουβέντες του κ.Τάκη πριν λίγο."Δυστυχώς αυτό το ιστορικό Σωματείο είναι καταδικασμένο να ψυχοραγεί όσο θα βρίσκεται αυτός ο άνθρωπος εκεί". Αυτές ήταν οι κουβέντες από έναν άνθρωπο ο οποίος τον εμπιστεύτηκε και έφερε απ'ότι μου είπε και δεν έχω λόγους να μην τον πιστέψω 1. 70.000 απο Vernilac (τριετές συμβόλαιο) 2. 10.000 απο Αγγελίδη και Εμπορικό σύλλογο Πατησίων, 5.000 από διαφημιστικές πινακίδες και 4. έχει κλείσει να γίνουν τουλάχιστον 10 συναυλίες στο γήπεδο που θα αποφέρουν στο Σύλλογο 20.000 ευρώ. Ε δεν είναι σημαντική η προσφορά αυτού του ανθρώπου στον ΣΠΟΡΤΙΓΚ? Φυσικά προς τιμήν του μου είπε πως όλα αυτά γινονται στη βάση συμφωνίας που του αποφέρει κάποιο ποσοστό που έχει συμφωνηθεί.Όλα αυτά βέβαια μπορούσε η διαφημηστική εταιρεία που έχει να τα προωθήσει σε άλλο Σωματείο.Το έκανε όμως για τον ΣΠΟΡΤΙΓΚ για να βοηθήσει όπως μου είπε να στηριχθεί αυτό το Σωματείο στα πόδια του. Τον άκουσα πολύ προβληματισμένο γιατί η συμφωνία που υπήρχε μεταξύ Σακόπουλου και sportingclub ότι τα χρήματα των συναυλιών θα καλύψουν τις αμοιβές των παιχτών τις ανδρικής-αυτό το αθέτησε χθες στη συνάντηση που είχαν ο ΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ. Και ο sportingclub.....απουσίαζε. (τι ρόλλο παίζεις βρε Διονύση και που ήσουν χθές? είναι αλήθεια ότι έλειπες?) Και απ' ότι μου είπε ο κ.Τακης αν ίσχυε η συμφωνία αυτή θα είχε κλείσει και τον Τσόπη. Επίσης μου είπε πως εγγυήθηκε αυτός για να έρθουν οι ΠΑΝΑΓΟΣ-ΚΟΥΡΗΣ-ΖΑΤΤΑΣ-ΕΝΕΖΛΗΣ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟς και ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ, διαφορετικά δεν θα ερχόταν κανείς.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ? Μάλλον έτσι θα είναι.Θα ερχόντουσαν με εγγύηση Σακόπουλου? χαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααααααααααα
Εμείς φταίμε που τον αφήνουμε και μπαίνει στο γήπεδο.Δεν φταίει αυτός.
Εμείς που πονάμε την ομάδα (τ'ακους Διονύση?) πρέπει να αντιδράσουμε άμμεσα.
sporting b.c.
QUOTE(gatos @ Sep 3 2009, 22:09 ) *
Σας μεταφέρω ακριβώς τις κουβέντες του κ.Τάκη πριν λίγο."Δυστυχώς αυτό το ιστορικό Σωματείο είναι καταδικασμένο να ψυχοραγεί όσο θα βρίσκεται αυτός ο άνθρωπος εκεί". Αυτές ήταν οι κουβέντες από έναν άνθρωπο ο οποίος τον εμπιστεύτηκε και έφερε απ'ότι μου είπε και δεν έχω λόγους να μην τον πιστέψω 1. 70.000 απο Vernilac (τριετές συμβόλαιο) 2. 10.000 απο Αγγελίδη και Εμπορικό σύλλογο Πατησίων, 5.000 από διαφημιστικές πινακίδες και 4. έχει κλείσει να γίνουν τουλάχιστον 10 συναυλίες στο γήπεδο που θα αποφέρουν στο Σύλλογο 20.000 ευρώ. Ε δεν είναι σημαντική η προσφορά αυτού του ανθρώπου στον ΣΠΟΡΤΙΓΚ? Φυσικά προς τιμήν του μου είπε πως όλα αυτά γινονται στη βάση συμφωνίας που του αποφέρει κάποιο ποσοστό που έχει συμφωνηθεί.Όλα αυτά βέβαια μπορούσε η διαφημηστική εταιρεία που έχει να τα προωθήσει σε άλλο Σωματείο.Το έκανε όμως για τον ΣΠΟΡΤΙΓΚ για να βοηθήσει όπως μου είπε να στηριχθεί αυτό το Σωματείο στα πόδια του. Τον άκουσα πολύ προβληματισμένο γιατί η συμφωνία που υπήρχε μεταξύ Σακόπουλου και sportingclub ότι τα χρήματα των συναυλιών θα καλύψουν τις αμοιβές των παιχτών τις ανδρικής-αυτό το αθέτησε χθες στη συνάντηση που είχαν ο ΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ. Και ο sportingclub.....απουσίαζε. (τι ρόλλο παίζεις βρε Διονύση και που ήσουν χθές? είναι αλήθεια ότι έλειπες?) Και απ' ότι μου είπε ο κ.Τακης αν ίσχυε η συμφωνία αυτή θα είχε κλείσει και τον Τσόπη. Επίσης μου είπε πως εγγυήθηκε αυτός για να έρθουν οι ΠΑΝΑΓΟΣ-ΚΟΥΡΗΣ-ΖΑΤΤΑΣ-ΕΝΕΖΛΗΣ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟς και ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ, διαφορετικά δεν θα ερχόταν κανείς.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ? Μάλλον έτσι θα είναι.Θα ερχόντουσαν με εγγύηση Σακόπουλου? χαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααααααααααα
Εμείς φταίμε που τον αφήνουμε και μπαίνει στο γήπεδο.Δεν φταίει αυτός.
Εμείς που πονάμε την ομάδα (τ'ακους Διονύση?) πρέπει να αντιδράσουμε άμμεσα.


Σπορτιγκάρα μετεγκατάσταση στη Φυλής τώρα ! Να παίζουμε εντός έδρας...
iliaszervos
QUOTE(gatos @ Sep 3 2009, 22:09 ) *
Σας μεταφέρω ακριβώς τις κουβέντες του κ.Τάκη πριν λίγο."Δυστυχώς αυτό το ιστορικό Σωματείο είναι καταδικασμένο να ψυχοραγεί όσο θα βρίσκεται αυτός ο άνθρωπος εκεί". Αυτές ήταν οι κουβέντες από έναν άνθρωπο ο οποίος τον εμπιστεύτηκε και έφερε απ'ότι μου είπε και δεν έχω λόγους να μην τον πιστέψω 1. 70.000 απο Vernilac (τριετές συμβόλαιο) 2. 10.000 απο Αγγελίδη και Εμπορικό σύλλογο Πατησίων, 5.000 από διαφημιστικές πινακίδες και 4. έχει κλείσει να γίνουν τουλάχιστον 10 συναυλίες στο γήπεδο που θα αποφέρουν στο Σύλλογο 20.000 ευρώ. Ε δεν είναι σημαντική η προσφορά αυτού του ανθρώπου στον ΣΠΟΡΤΙΓΚ? Φυσικά προς τιμήν του μου είπε πως όλα αυτά γινονται στη βάση συμφωνίας που του αποφέρει κάποιο ποσοστό που έχει συμφωνηθεί.Όλα αυτά βέβαια μπορούσε η διαφημηστική εταιρεία που έχει να τα προωθήσει σε άλλο Σωματείο.Το έκανε όμως για τον ΣΠΟΡΤΙΓΚ για να βοηθήσει όπως μου είπε να στηριχθεί αυτό το Σωματείο στα πόδια του. Τον άκουσα πολύ προβληματισμένο γιατί η συμφωνία που υπήρχε μεταξύ Σακόπουλου και sportingclub ότι τα χρήματα των συναυλιών θα καλύψουν τις αμοιβές των παιχτών τις ανδρικής-αυτό το αθέτησε χθες στη συνάντηση που είχαν ο ΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ. Και ο sportingclub.....απουσίαζε. (τι ρόλλο παίζεις βρε Διονύση και που ήσουν χθές? είναι αλήθεια ότι έλειπες?) Και απ' ότι μου είπε ο κ.Τακης αν ίσχυε η συμφωνία αυτή θα είχε κλείσει και τον Τσόπη. Επίσης μου είπε πως εγγυήθηκε αυτός για να έρθουν οι ΠΑΝΑΓΟΣ-ΚΟΥΡΗΣ-ΖΑΤΤΑΣ-ΕΝΕΖΛΗΣ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟς και ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ, διαφορετικά δεν θα ερχόταν κανείς.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ? Μάλλον έτσι θα είναι.Θα ερχόντουσαν με εγγύηση Σακόπουλου? χαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααααααααααα
Εμείς φταίμε που τον αφήνουμε και μπαίνει στο γήπεδο.Δεν φταίει αυτός.
Εμείς που πονάμε την ομάδα (τ'ακους Διονύση?) πρέπει να αντιδράσουμε άμμεσα.


Δεν εκπλήσσομαι πλέον...
όμως αναρωτιέμαι:
1) Είναι δυνατόν να μην διαβάζει - ή εστω ενημερώνεται απο κάποιον - για όσα πιστεύει ο κόσμος γιαυτόν? Είναι ώρα να μάθουμε και την δική του εκδοχή. Αν δεν απαντά = δεν τον νοιάζει, σημαίνει οτι ξέρει οτι λίγα είναι τα ψωμιά του!
2) Υπάρχουν μέλη του ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ στο φόρουμ?
3) Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν πρέπει να γίνει μια Εκτακτη Γενική Συνέλευση?
sporting b.c.
Παιδιά αυτό είναι από το fibaeurope.com

ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ;
findel castro
QUOTE(gatos @ Sep 3 2009, 22:09 ) *
Σας μεταφέρω ακριβώς τις κουβέντες του κ.Τάκη πριν λίγο."Δυστυχώς αυτό το ιστορικό Σωματείο είναι καταδικασμένο να ψυχοραγεί όσο θα βρίσκεται αυτός ο άνθρωπος εκεί". Αυτές ήταν οι κουβέντες από έναν άνθρωπο ο οποίος τον εμπιστεύτηκε και έφερε απ'ότι μου είπε και δεν έχω λόγους να μην τον πιστέψω 1. 70.000 απο Vernilac (τριετές συμβόλαιο) 2. 10.000 απο Αγγελίδη και Εμπορικό σύλλογο Πατησίων, 5.000 από διαφημιστικές πινακίδες και 4. έχει κλείσει να γίνουν τουλάχιστον 10 συναυλίες στο γήπεδο που θα αποφέρουν στο Σύλλογο 20.000 ευρώ. Ε δεν είναι σημαντική η προσφορά αυτού του ανθρώπου στον ΣΠΟΡΤΙΓΚ? Φυσικά προς τιμήν του μου είπε πως όλα αυτά γινονται στη βάση συμφωνίας που του αποφέρει κάποιο ποσοστό που έχει συμφωνηθεί.Όλα αυτά βέβαια μπορούσε η διαφημηστική εταιρεία που έχει να τα προωθήσει σε άλλο Σωματείο.Το έκανε όμως για τον ΣΠΟΡΤΙΓΚ για να βοηθήσει όπως μου είπε να στηριχθεί αυτό το Σωματείο στα πόδια του. Τον άκουσα πολύ προβληματισμένο γιατί η συμφωνία που υπήρχε μεταξύ Σακόπουλου και sportingclub ότι τα χρήματα των συναυλιών θα καλύψουν τις αμοιβές των παιχτών τις ανδρικής-αυτό το αθέτησε χθες στη συνάντηση που είχαν ο ΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ. Και ο sportingclub.....απουσίαζε. (τι ρόλλο παίζεις βρε Διονύση και που ήσουν χθές? είναι αλήθεια ότι έλειπες?) Και απ' ότι μου είπε ο κ.Τακης αν ίσχυε η συμφωνία αυτή θα είχε κλείσει και τον Τσόπη. Επίσης μου είπε πως εγγυήθηκε αυτός για να έρθουν οι ΠΑΝΑΓΟΣ-ΚΟΥΡΗΣ-ΖΑΤΤΑΣ-ΕΝΕΖΛΗΣ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟς και ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ, διαφορετικά δεν θα ερχόταν κανείς.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ? Μάλλον έτσι θα είναι.Θα ερχόντουσαν με εγγύηση Σακόπουλου? χαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααααααααααα
Εμείς φταίμε που τον αφήνουμε και μπαίνει στο γήπεδο.Δεν φταίει αυτός.
Εμείς που πονάμε την ομάδα (τ'ακους Διονύση?) πρέπει να αντιδράσουμε άμμεσα.

ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΑΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.
ΦΙΛΕ ΓΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΤΑΚΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΕΝ ΠΡΟΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΓΓΥΗΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ.
ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ.TO SPORTING CLUB 1991 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΩΝ.ΤΟ SPORTING CLUB ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΕΦΕΡΕ ΤΟΝ ΤΑΚΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΤΟ SPORTING CLUB ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΗΓΕ ΝΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ(ΑΚΟΥΣ ΝΙΚΟ;;;;;;;;;).ΠΟΙΟΣ ΕΤΡΕΧΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΑΤΕ;;;;;;;ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ...ΠΟΙΟΣ ΕΦΕΡΕ ΤΙΣ 10.000 ΤΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΔΗ;;;;;ΠΟΙΟΣ ΕΦΕΡΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ;;;;;;;;;;;;;
ΜΗΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΤΟ SPORTING CLUB;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΟΝΥΣΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ.Α,ΚΑΙ Ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΤΟ SPORTING CLUB ΑΝΗΚΕΙ....
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ SPORTING CLUB ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ....

Υ.Γ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ SPORTING CLUB Π Α Ρ Ω Ν ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ;;;;;;;;;
Υ.Γ 2 ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΤΑΚΗ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΣ ΒΒΟΗΘΑΕΙ ....
gatos
ΦΙΛΕ CASTRO ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟΝ Κ.ΤΑΚΗ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΕΦΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ CLUB, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΖΗΤΙΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΣΟΠΗ Ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΕΛΕΙΠΑΝ ΚΑΙ Ο ΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΡΑΙΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ. ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο Κ.ΤΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ CLUB ΜΠΗΚΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΤΟΥ Κ.ΤΑΚΗ..
ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ.ΑΝ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗ ΤΟΝ SPORTINGCLUB ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ. ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΔΗ Κ.Λ.Π ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ. ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.ΜΕ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ-ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΣΟΔΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΣ.
nikefalin
το επόμενο πόστ με κεφαλαία θα διαγραφεί, γράφεται με μικρά παρακαλώ
paris13
τελικα εμεινε ο κοουτς????????
sporting b.c.
QUOTE(paris13 @ Sep 10 2009, 14:33 ) *
τελικα εμεινε ο κοουτς????????


Ο Νίκος Χρυσόγελος δεν έφυγε ποτέ. Το μεγάλο μας ραντεβού είναι στις 25/10 στο πρώτο εντός έδρας παιχνίδι της χρονιάς απέναντι στον Διαγόρα. Όσο το δυνατόν περισσότεροι φίλοι της ομάδας πρέπει να στηρίξουμε τα παιδιά.

Σχετικό event στο facebook πατήστε ΕΔΩ
sporting b.c.
ΣΕ-ΣΕ-ΣΕΡΑΦΕΙΜ !

Ο αγαπημένος αρχηγός των κυανέρυθρων αγωνίστηκε ως βασικός ψηλός στα πρώτα φιλικά της ομάδας για να βγάλει τα κάστανα από τη φωτιά (λέγε με που είναι ο Τσόπης)...
lelos
QUOTE(nikefalin @ Sep 6 2009, 14:24 ) *
το επόμενο πόστ με κεφαλαία θα διαγραφεί, γράφεται με μικρά παρακαλώ


παιδια ο ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ υπαρχει στο σπορτιγκ??????????¨))))))))))))ο μεγαλυτερος ψευτης των πατησιων¨))))))))
sporting b.c.
Η εθνική μας έπαιζε και κατέκτησε το χάλκινο όμως εμείς οι άρρωστοι βλέπαμε τον τελικό του τουρνουά της Νίκης Αμαρουσίου στο κλειστό "Σπύρος Λούης" smile.gif Στον τελικό επικράτησαν οι διοργανωτές. ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - VERNILAC ΣΠΟΡΤΙΓΚ 72 - 68
sporting b.c.
Κουράγιο Θωμά !

Το τουρνουά της Νίκης Αμαρουσίου κόστισε έναν σημαντικό τραυματισμό για την ομάδα.

fb profil
QUOTE
Thomas Zatas kapoioi euxontai na min tous tyxei...osoi to pathoun parakalane na patisoun ena koumpi na perasoun oi 6 mines...egw THA EPISTREPSW...euxaristw se osous mou deixan pws einai dipla mou...na prosexete...

sporting b.c.
Σπορτιγκίτες, Πατησιώτες, forum-ίτες όλοι μας να δείξουμε πόσο θέλουμε να ανέβει η ομάδα με την παρουσία μας αυτή την κυριακή στις 5μμ στο φιλικό μας με το φάληρο στο κλειστό της Ηλία Ζερβού !

Δήλωσε συμμετοχή ΕΔΩ
sporting b.c.
Όλοι στο πλευρό της ομάδας παιδιά αύριο στις 5μμ !!!


http://www.sportingbc.gr

QUOTE
Φιλικός αγώνας
Την Κυριακή στις 17:00, στο κλειστό των Πατησίων θα διεξαχθεί φιλικός αγώνας μεταξύ του VERNILAC Σπόρτιγκ και της ομάδας του Π. Φαλήρου




basketblog.gr

QUOTE
Φιλικό με Π. Φάληρο
Του Βαγγέλη Πάτα
26/09/2009 (18:09)

Την ευκαιρία να βγάλει χρήσιμα συμπεράσματα για την πορεία της προετοιμασίας θα έχει αύριο ο τεχνικός του Σπόρτιγκ, Νίκος Χρυσόγελος. Η ομάδα των Πατησίων θα αντιμετωπίσει στο γήπεδο του (17:00) το Π. Φάληρο σε ένα παιχνίδι που θα γίνουν αρκετές δοκιμές και από τον Παναγιώτη Αρβανίτη.

Ο Νίκος Χρυσόγελος δεν θα έχει στη διάθεση του τον μεγάλο άτυχο της φετινής προετοιμασίας, Θωμά Ζάττα. Ο 24χρονος γκαρντ τραυματίστηκε σοβαρά στους χιαστούς στο τουρνούα που διοργάνωσε η Νίκη Αμαρουσίου και θα μείνει εκτός για 6 μήνες.

sporting b.c.
Άντε γειά... Ακυρώθηκε το φιλικό... Άγνωστος ο λόγος... Σόρρυ...
sporting b.c.
Σε λειτουργία και πάλι ο σταθμός του Αγ. Ελευθερίου του ΗΣΑΠ

http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=87748

Στη διάθεση των φιλάθλων που θα συρρέουν (?) φέτος στο κλειστό του Σπόρτιγκ ξανά ο σταθμός του ηλεκτρικού λίγο πριν την έναρξη των πρωταθλημάτων ανδρών - γυναικών.

Για σηκώστε χέρι να δω με ποιους θα μοιραστούμε στιγμές σπάνιας μπασκετικής ομορφιάς φέτος !
122001
QUOTE(sporting b.c. @ Oct 2 2009, 17:43 ) *
Σε λειτουργία και πάλι ο σταθμός του Αγ. Ελευθερίου του ΗΣΑΠ

http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=87748

Στη διάθεση των φιλάθλων που θα συρρέουν (?) φέτος στο κλειστό του Σπόρτιγκ ξανά ο σταθμός του ηλεκτρικού λίγο πριν την έναρξη των πρωταθλημάτων ανδρών - γυναικών.

Για σηκώστε χέρι να δω με ποιους θα μοιραστούμε στιγμές σπάνιας μπασκετικής ομορφιάς φέτος !


Έχουμε και φιλάθλους που χρειάζονται το τρένο για να έρθουν στο γήπεδο??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
sporting b.c.
QUOTE(122001 @ Oct 3 2009, 01:32 ) *
Έχουμε και φιλάθλους που χρειάζονται το τρένο για να έρθουν στο γήπεδο??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif


κάτσε να σκεφτώ... ο x μένει στην οδό ***** δίπλα στο γήπεδο, ο y μένει λίγο παραπέρα και ο z λίγο πιο κει... για τους φιλοξενούμενους όμως κάθε αγώνα το τρένο αποτελεί μια απο τις ανέσεις του γηπέδου blink.gif
sporting b.c.
http://sportingbc.blogspot.com/2009/10/blog-post_08.html

QUOTE
Επόμενο φιλικό προετοιμασίας του VERNILAC Σπόρτιγκ την κυριακή 5μμ στα Πατήσια με τον Χολαργό.
sporting b.c.
http://sportingbc.blogspot.com/2009/10/blog-post_7600.html

Ισόπαλοι οι άνδρες με τον Χολαργό
Μια ακριβώς εβδομάδα πριν την έναρξη του πρωταθλήματος ο VERNILAC Σπόρτιγκ αντιμετώπισε τον Χολαργό στα Πατήσια. Στο πρώτο μισό ο Χολαργός είχε τον έλεγχο και το σκορ ήταν 23-30. Χωρίς να πιάσει μεγάλη απόδοση η ομάδα στο δεύτερο ημίχρονο βελτιώθηκε επιθετικά και ο αγώνας έληξε με 58-58.
sporting b.c.
http://sportingbc.blogspot.com/2009/10/blog-post_9180.html

Την τετάρτη η πρόβα τζενεράλε των ανδρών

Με τελευταίο φιλικό την τετάρτη στις 5μμ στα Πατήσια απέναντι στο Λεωνίδιο κλείνει η προετοιμασία για την ανδρική ομάδα.
Λίγο πριν την έναρξη του πρωταθλήματος την κυριακή όπου η ομάδα αγωνίζεται στην Ιεράπετρα όλοι μας ας βρεθούμε στο κλειστό της Ηλία Ζερβού για να δούμε την ομάδα μας.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.