Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A1 Fantasy League Rosters
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3
Air Kef
Ο Παπανικολόπουλος είναι αμφίβολος για τον αγώνα με τον Απόλλων Πατρών.
peka
Αμφιβολος ειναι και ο Χαρισης της Ολυμπιαδας αφου ειναι στρατευμενος και δεν ξερουν εαν θα παρει αδεια. Συν το οτι ειναι απροπονητος μια εβδομαδα.
thrylos7
Προστέθηκαν οι Γκόλντουαϊρ(Πανελλήνιος), Γουόλς(Ολύμπια Λ.), Γιαζβίν(Μαρούσι).

Ελπίζω να είναι αρκετά ακριβοί... tongue.gif

Οικονόμου και Αριγκμπάμπου δε θα παίξουν σ' αυτή την αγωνιστική, οπότε θα προστεθούν την άλλη εβδομάδα(για να είναι καλύτερο το "ρεπορτάζ")

Εκτός από τον Παπανικολόπουλο και τον Χαρίση, πρόβλημα αντιμετωπίζουν οι Καλαϊτζής, Νεοφυτίδης(απλώς αμφίβολος), Τζόνσον(παρομοίως), Ουίλλιαμς(μάλλον παίζει) και άλλοι που παραμένουν από προηγούμενες αγωνιστικές. Ο Σκέιλς δεν παίζει σίγουρα.

Σβήστηκαν οι Ντίξον και Στιπάνοβιτς...
christos
ΠΡOBΛHMA:Τωρα που διαγραφηκε ο Ντιξον δεν κερδιζεις τα κρεντιτς απ'την πώληση του!
dizzy_fingers
Πόσο είχε ο Ντίξον? 62,5?
christos
62,5 ηταν νομιζω η αρχικη του αλλα την αγωνιστικη πριν φυγει ειχε πεσει κ ηταν στο 54,88. αρα με αυτα τα κρεντιτς λογικα πρεπει να μπει.(αν κ δε με συμφερει.. tongue.gif )
dizzy_fingers
Σε εμπιστεύομαι biggrin.gif.
Είσαι έτοιμος wink.gif.
thrylos7
QUOTE
62,5 ηταν νομιζω η αρχικη του

Αποκλείεται να ήταν 62,5... το 0,5 δηλαδή... Τώρα που το βλέπω 86 είχε.

Την τελευταία αγωνιστική(το θυμάμαι επειδή τον αναφέραμε στο πρόβλημα που είδε ο Αnaz), είχε 44 και κάτι, με μέσο όρο 7 και κάτι...
christos
QUOTE
62,5 ηταν νομιζω η αρχικη του αλλα την αγωνιστικη πριν φυγει ειχε πεσει κ ηταν στο 54,88.
Sorry παιδες,τυπογραφικο λάθος,μόλις τό'δα! 44,88 ήταν! cool.gif Ευτυχώς δεν μπηκα στο παιχνίδι κ δεν τον πούλησα ακομα..

ΕΔΙΤ:Ωπα,τι εγινε??Ο Ντιξον εξαφανιστηκε κ εχω 51 credits ενω ειχα 10.7+44.8 του Ντιξον...
christos
dizzy μου'φαγες 4 credits.. shot.gif sad.gif
dizzy_fingers
Ντάξει βρε, πως κάνεις έτσι? tongue.gif
thrylos7
Διαθέσιμοι για αγορά είναι πλέον οι Ουάσινγκτον, Κούβελας, Οικονόμου και Αριγκμπάμπου.
peka
Εξω για 10 ημερες ο Λουκοφσκι του Πανιωνιου.
Pierce
γκαγκαλουδης και κλαρκ γιατι ειναι δηλωμενοι ως τραυματιες? υγιεστατοι ειναι και οι δυο
Warrior
Διορθωθηκαν...

διαθεσιμος για την αναμετρηση με τον Πανιωνιο θα ειναι και ο Χαρισης της Ολυμπιαδας που ορκιζεται σημερα
και θα δωσει παρον στον αγωνα.

Ο Σκειλς παιρνει την θεση του Ραουφ στον Αρη,ενω Γιαννουλης και Καλιτζης εχουν ξεπερασει τα
προβληματα τραυματισμων,με τον πρωτο να ανεμενεται να προστατευτει...
GR-HAMMER
ρε παιδια, ο κυριτσης γιατι δεν επαιξε?
τραβηξα λαχειο με Goldwire,
πηγανε μια χαρα και οι ψηλοι μου μεχρι τωρα,
και εχω εναν παιχτη μειον απο τους περιφερειακους...
Leonkalf περιμενω ενα ευχαριστω που σου ειπα να παρεις goldwire..
αν παει καλα και ο μαυρουκος του πανιωνιου πρεπει να με κερασεις..¨
Alexmei
ο Ντελκ λέει τραυματίας; έτσι λέει το Euroleague Fantasy Ch....
thrylos7
Για άλλη μια εβδομάδα έχουμε πολλές αλλαγές, προσθήκες, τραυματισμούς κτλ... Την Παρασκευή θα είναι όλα έτοιμα.
thrylos7
Προστέθηκαν οι Αλμπάνο(Ολυμπιάδα Πατρών, 4-5), Μίλκοβιτς(Πανιώνιος, 1) και Κατιάκος(Πανιώνιος, 2-3).
Αφαιρέθηκαν οι Ζούπιτς(Ολυμπιάδα Πατρών, 4-5), Μάρκσον(Απόλλων, 2-3).
Να δούμε τι θα γίνει με τον Μακεδονικό, καθώς πολλά θέματα είναι ρευστά...

Δε θα παίξει ο Κυρίτσης, ενώ εξαιρετικά αμφίβολος είναι και ο Λανς Ουίλλιαμς της ΑΕΛ.
Λογικά, θα υπάρξει κι άλλη ανανέωση.

Edit: Τελικά υπάρχει περίπτωση να παίξει ο Κυρίτσης, αλλά μόνο σίγουρη δεν είναι η συμμετοχή του.
nash
QUOTE
Προστέθηκαν οι Αλμπάνο(Ολυμπιάδα Πατρών, 4-5), Μίλκοβιτς(Πανιώνιος, 1) και Κατιάκος(Πανιώνιος, 2-3).

O Κατιάκος φέτος παίζει στο Εσπερο Καλλιθέας(Γ Εθνική). Από τον επόμενο χρόνο θα ανήκει στον Πανιώνιο

Ο Μίλκοβιτς είναι ο κροάτης που έπαιζε στην Αγία Πετρούπολη του Κατσικάρη? Αν είναι αυτός νομίζω ότι είναι 2αρι. Δεν είμαι όμως απόλυτα σίγουρος...
thrylos7
QUOTE
Ο Μίλκοβιτς είναι ο κροάτης που έπαιζε στην Αγία Πετρούπολη του Κατσικάρη? Αν είναι αυτός νομίζω ότι είναι 2αρι. Δεν είμαι όμως απόλυτα σίγουρος...


Διάβασα ότι είναι άσσος.. και μάλλον έτσι είναι.. Εξάλλου, πλέι μέικερ έψαχνε ο Πανιώνιος.

Θα βόλευε βέβαια πολύ καλύτερα στο 2-3.

QUOTE
O Κατιάκος φέτος παίζει στο Εσπερο Καλλιθέας(Γ Εθνική). Από τον επόμενο χρόνο θα ανήκει στον Πανιώνιο

Ναι ε; Άλλη μια φορά χρήσιμος ο MVP(του ΝΒΑ ντε..)!

Ο Ηλιάδης είναι εξαιρετικά αμφίβολος, ο Μπάρλος μάλλον δεν παίζει, ενώ αρκετοί παίκτες του Ολυμπιακού αντιμετώπισαν κάποια προβλήματα, αναμένεται όμως να παίξουν.

Απ' το Μακεδονικό έχουν φύγει Τζέφερσον και Ντόμπινς(αλλά μένουν στο παιχνίδι, καθώς γίνονται προσπάθειες να τους φέρουν πίσω), ενώ ένας φίλος μου από την περιοχή είπε ότι κάποιο πρόβλημα αντιμετώπισε και ο Ραλίμι.
thrylos7
Ανανέωση!
thrylos7
Έχει κάποιο πρόβλημα η σύνδεσή μου κι έτσι επιφυλάσσομαι για το ιατρικό ρεπορτάζ.
Οι προσθήκες πάντως θα γίνουν, το απόγευμα, καλώς εχόντων των πραγμάτων...
thrylos7
Τί μαθαίνει κανείς... Ψάχνοντας για το νέο πλέι μέικερ του Απόλλωνα, είδα ότι ήταν συμπαίκτης με τον Μανούσο στη λιθουανική(; ) Πανεβέζις πέρυσι..

Όπου να 'ναι θα είναι διαθέσιμοι οι νέοι (ακριβοί) παίκτες... για τραυματίες δεν υπάρχει και η καλύτερη δυνατή ενημέρωση.
Ο Ράντσιτς του Πανελληνίου θα είναι εκτός.
thrylos7
Ταπούτος και Μάικιτς είναι αμφίβολοι. Ντεμπούτο Βούγιανιτς.

Και μια γενική συμβουλή.. μην προτιμήσετε παίκτες του Μακεδονικού... Κανείς (μα πραγματικά κανείς) δεν ξέρει ποιος θα παίξει και ποιος όχι...
thrylos7
H παραπάνω συμβουλή εξακολουθεί να ισχύει. Εχμ... της προηγούμενης σελίδας...

Προστέθηκαν οι Όλιβερ, Κογιαντίνοβιτς και Μίσιτς(αν και δεν είναι 100% σίγουρο ότι θα προλάβει να παίξει).

Απ' το Μαρούσι προβλήματα παρουσίασαν οι Χαραλαμπίδης, Σειμπούτις, μάλλον, όμως θα δώσουν το παρόν.
Λίγο πιο αμφίβολος πρέπει να είναι ο Σιμς της Ολυμπιάδας, αλλά κι εδώ οι πιθανότητες είναι με το μέρος του.
Απ' τον ΠΑΟΚ, τα ίδια με τους παραπάνω ο Καλαμπόκης(ίσως ακόμη πιο πιθανός να παίξει). Σκεπάνοβιτς και Σέκουλιτς είναι μια χαρά, αλλά σίγουρα όχι στο 100%.
Ο Σιγκούνας είναι ο μοναδικός (μαζί με Λουκόφσκι) από τον Πανιώνιο.

Ο Ντίον Γκλόβερ δεν έκλεισε τελικά στην Ολυμπιάδα. Ωστόσο, θα μείνει στο παιχνίδι κι αυτή την εβδομάδα για να είμαστε εξασφαλισμένοι.

Κάπως έτσι έχει και η κατάσταση με τον Μακεδονικό. Τραυματίες είναι οι Πάβλοβιτς και Τουτζιαράκης. Οι υπόλοιποι με σταυρό λογικά έχουν φύγει...

Δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι οι Ράντσιτς και Παντελιάδης.
dizzy_fingers
O Σκεπάνοβιτς θα παίξει άραγε ή θα έχουμε συνέχιση του χαζού σήριαλ και θα μείνει στον πάγκο για κανά ημίχρονο....?
Έχετέ το υπ'όψιν όσοι τον έχετε ή θέλετε να τον πάρετε.
Air Kef
Μολις πούλησα τον Σκεπάνοβιτς,άργησα κι ολας..

Μούλα εκτος για Ολυμπιακο...
thrylos7
QUOTE
Μολις πούλησα τον Σκεπάνοβιτς,άργησα κι ολας..


Πάρτε, πάρτε! tongue.gif

Δεν παίζει ο Ντελκ!

Oύτε ο Μίσιτς του Μακεδονικού...
thrylos7
Οι προσθήκες... εχμ.. ίσως αργήσουν λίγο... Αλλά θα είναι πριν την έναρξη της αγωνιστικής. biggrin.gif

Για τραυματισμούς επιφυλλασόμαι, καθώς μπορείτε να τους δείτε από τα διάφορα sites..

(Μας έχουν αποδιοργανώσει οι γιορτές... βασικά θέμα χρόνου είναι smile.gif )

Αύριο μεσημέρι λογικά θα είναι έτοιμα...
thrylos7
Όλα (θέλω να πιστεύω) είναι έτοιμα... Αν έχω ξεχάσει κάτι, πείτε το...
Κάπου εκεί ψάχνοντας για τον Μακεδονικό χάθηκα...
thrylos7
Λίγα πράγματα για την αγωνιστική. Μόνο ο Στεφάνοφ προστίθεται; Μπράβο! Αν είναι και κανένας άλλος, πείτε.. Βασικά, ούτε ο Στεφάνοφ θα μπει, ξέρω ότι κανείς δε θα τον πάρει... tongue.gif biggrin.gif

Λάππας δεν παίζει τελικά, Σωτήρης Νικολαϊδης τραυματίες και Πάβλοβιτς (που νόμιζα είχε φύγε) είναι απλά αμφίβολος...

Οι σταυροί θα γίνουν το βραδάκι, όταν θα είναι πιο ολοκληρωμένο το ιατρικό δελτίο-ρεπορτάζ.
thrylos7
Δεν έχει γίνει ακόμη η εβδομαδιαία ανανέωση, απλά πρόκειται για σημαντική είδηση... Αναφέρομαι ασφαλώς στον πιο ακριβό (συνεπώς καλύτερο) παίκτη του παιχνιδιού, Αντρέ Χάτσον, που θα μείνει εκτός για 10 μέρες.
thrylos7
Πένλαντ Γκάρμα και Ντίκελ είναι στη διάθεσή σας.

Προβλήματα αντιμετωπίζουν οι Μπατίστ, Γκαγκαλούδης, Οικονόμου, Ιμπέζα, Χάτσον, Καυκής, Τσιάρας, Γκιζογιάννης, Παπαχρήστου, ενώ περίεργη είναι η κατάσταση με τον Σέκουλιτς.
thrylos7
Ο Γιόσκο Γκάρμα δεν παίζει (έρχεται Κυριακή), ενώ ο Παβίσεβιτς αναμένεται να ξεκουράσει τον Ντόιτσιν.

Ο Τζέφερσον δεν παίζει με Μακεδονικό. Πιο αναλυτικά το ρεπορτάζ για την ομάδα από το betsmart.gr:

QUOTE
Ο Τζέφερσον δεν είναι το μοναδικό πρόβλημα για τον Άντώνη Μπαξεβάνη, αφού αμφίβολη είναι η συμμετοχή του Οζρεν Μίσιτς που έχει ενοχλήσεις στους προσαγωγούς, ενώ το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζει και ο Ρέντα Ραλίμι ο οποίος πιθανότατα θα αγωνιστεί. Σαν να μην έφταναν αυτά, ο Τζάκος Αρούχ ταλαιπωρείται από ίωση.
Jimar
και ο βετουλας εφυγε
thrylos7
Όστοϊτς και Μάνοβιτς(δεν παίζει τελικά) είναι στη διάθεσή σας (λες και θα τους αγοράσει κανείς... tongue.gif )

Προβλήματα έχουν οι Μπατίστ, Χατζηβρέττας, Καυκής, Πετρόπουλος, Κούρτοβιτς, Αριγκμπάμπου, Ντίκελ, Καλαϊτζής.

Edit: Ντίκελ τέλος! Με τα νεύρα μου παίζουν... Άντε να ρθει ο Τσάλμερς...
thrylos7
Στην αποστολή του αγώνα με τον Πανιώνιο είναι ο Ουάσινγκτον! w00t.gif

Αντίθετα, εκτός αποστολής είναι ο Σκέιλς για τον Άρη.
Air Kef
Και ο Καλλινικιδης του Αιγαλεω θα αγωνιστει,εστω με ενοχλησεις.

Αριγκμπαμπου είναι αμφιβολος για την Ολυμπια.
thrylos7
Πολύτιμο ρεπορτάζ από το betsmart.gr για τον Μακεδονικό:

QUOTE
Γρίφος παραμένει η σύνθεση του Μακεδονικού στον αυριανό, κρίσιμο αγώνα με την Ολύμπια Λάρισας. Τομόνο βέβαιο είναι ότι δε θα αγωνιστεί ο Γιόβαν Μάνοβιτς, όμως μυστήριο παραμένει το... ποιοι θα παίξουν.

Ο Οζρεν Μίσιτς δεν πήρε μέρος στην προπόνηση, διαμαρτυρόμενος για την καθυστέρηση στις πληρωμές, ενώ ο Ρέντα Ραλίμι και ο Ντεγουέιν Τζέφερσον, οι οποίοι επίσης παραπονιούνται, φέρονται να αποφασίζουν την τελευταία στιγμή για το αν θα αγωνιστούν ή όχι.
thrylos7
Τρεντ, Σάροβιτς και Σέινφελντ αποτελούν παρελθόν.

Κρίμα... ειδικά για τον πρώτο. Με 2 ψηλούς θα παίζουμε...
thrylos7
Τέλος και ο Ραλίμι...

Σέκουλιτς, Τρεντ και τώρα Ραλίμι μας αφήνουν να ψαχνόμαστε...
dizzy_fingers
Να μεταφέρω μερικούς περιφερειακούς στις θέσεις των ψηλών? tongue.gif
thrylos7
Λες να το κάνουμε έτσι; biggrin.gif Δε "βγαίνει" αλλιώς... αλλά και οι περιφερειακοί δεν είναι πολλοί.. Εκεί που υπάρχουν πολλοί καλοί είναι στους πλέι μέικερς...
dizzy_fingers
Να εισάγουμε από άλλο πρωτάθλημα laugh.gif!

A1+ADRIATIC Fantasy League
thrylos7
Από την Α2! Ή από την Α' ΕΣΚΑ... biggrin.gif

Όχι τίποτ' άλλο, ο Χόσκιν μόνο για ευρωλίγκα θα είναι..
thrylos7
Ντζάι, Λάσκα, Ισάκι, Μπράουν και Μπίτσαμ είναι στη διάθεσή σας. Οι δύο νέοι παίκτες του Μακεδονικού Ουίλλιαμς και Χολμς δεν έχουν προστεθεί ακόμα, καθώς το πιθανότερο είναι να μην προλάβουν τον αγώνα με τον Άρη.

Προβλήματα έχουν οι Μπατίστ, Ντίκελ, Κογιαντίνοβιτς, Γκαγκαλούδης, Νάγκις, Τσιάρας, Νεοφυτίδης..

Πλέον, είναι "ενεργός" και ο Γεωργαλής..
Anaz
πολλα νεα προσωπα βλέπω και ισως ευκαιριες για credits??θα το δουμε στις επομενες μέρες..Το παιχνίδι εχει ζουμι πιστευω ακομα.τιποτα δεν έχει κριθει..(αφου δεν εχω βγει ακόμα πρωτος! tongue.gif )
thrylos7
QUOTE
πολλα νεα προσωπα βλέπω και ισως ευκαιριες για credits??


Για να τους βάζω τόσο χαμηλά σκέψου...

Μη μπερδεύεσαι, δεν έγινα ξαφνικά καλός... biggrin.gif

Όχι ότι δε μπορεί να "βγει" κάποιος... με περίεργο όνομα... (4/5 δηλαδή...) tongue.gif
Anaz
σιγα μη ρισκάρω..Θα περιμένω να δω πως θα πάνε την πρωτη αγωνιστικη και αν δω καμμια προοπτικη κερδους,θα το σκεφτω αναλογα βέβαια κ τον βαθμο επικινδυνότητας.. (φαινεται οτι θελω να γίνω χρηματιστής..? tongue.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.