Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ 2017/2018
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Gkos
Και γω γελαω....Νεος Φαρος μας προεκυψε !
Gkos
Ανεβασε βιντεο ο ΚΑΟΚ στο φουμπου "Β ΕΘΝΙΚΗ ερχομαστε "

QUOTE (jhantzop @ Jul 10 2017, 18:44 ) *
Επειδή εγώ είμαι χαζός... γιατί να μην ανέβει η Κόρινθος και να ανέβει η Χαλκηδόνα; αφού στη Β' Εθνική αδειάζει θέση νότου... κάποιος θα μου πει, και στη Γ' Εθνική τι θα γίνει; θα κατέβουν 15 σε έναν όμιλο βορρά και 13 σε έναν νότου; μα και με τη Χαλκηδόνα να ανεβαίνει, στον βορρά της Β' Εθνικής θα είναι 17 και στον νότο 15...

λύστε το...



Η Κορινθος ανεβαινει,ηρεμησε ! wink.gif
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Jul 16 2017, 22:45 ) *
Η Κορινθος ανεβαινει,ηρεμησε ! wink.gif

Το λογικό
akratacity
Ψαλτου και επισημα στο Ναυπλιο που βαζει ισχυρη υποψηφιοτητα για την εκπληξη της χρονιας...
Slevin
Και τώρα που βγήκα αληθινός να δούμε πόσοι και ποιοι θα παίξουν στις κατηγορίες! Χαμοοοοοοος με τα έξοδα...

QUOTE (Slevin @ Jun 20 2017, 13:33 ) *
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Μία είδηση επί του πιεστηρίου που αν υλοποιηθεί τελικά θα ταράξει τα νερά όχι μόνο σε Γ' Εθνική αλλά και στις παραπάνω κατηγορίες. Η από φέτος υποχρέωση των γηπεδούχων ομάδων να πληρώνουν ΚΑΙ τα μεταφορικά των διαιτητών........
Πιστεύω φυσικά οτι θα υπάρχει αντίδραση από τις ομάδες που βλέπουν ξαφνικά να ανεβαίνει επικίνδυνα το μπάτζετ τους!

ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (Slevin @ Jul 18 2017, 16:06 ) *
Και τώρα που βγήκα αληθινός να δούμε πόσοι και ποιοι θα παίξουν στις κατηγορίες! Χαμοοοοοοος με τα έξοδα...



καλα κρασια ............. αρα σε αγωνα εντος στα χανια θα πληρωνουμε πανω απο 300 ε ...
Doctor-J
QUOTE(ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ @ Jul 18 2017, 18:27 ) *
καλα κρασια ............. αρα σε αγωνα εντος στα χανια θα πληρωνουμε πανω απο 300 ε ...


η αεροπορική ή ακτοπλοϊκή μετακίνηση καλύπτεται από την ΕΟΚ λέει... στο νησί οδικώς δεν μπορεί να έρθουν! shot.gif
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (Doctor-J @ Jul 18 2017, 18:56 ) *
η αεροπορική ή ακτοπλοϊκή μετακίνηση καλύπτεται από την ΕΟΚ λέει... στο νησί οδικώς δεν μπορεί να έρθουν! shot.gif



παλι καλα
o kakos
QUOTE (ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ @ Jul 18 2017, 17:16 ) *
παλι καλα

πρεπει ολες οι ομαδες να μην το δεχτουν! βγαζουν απο τις μεταγραφες 30+ ενταξει ποσο ακομα...................
Doctor-J
QUOTE(o kakos @ Jul 18 2017, 23:07 ) *
πρεπει ολες οι ομαδες να μην το δεχτουν! βγαζουν απο τις μεταγραφες 30+ ενταξει ποσο ακομα...................


Ας καταργηθεί λοιπόν η εντοπιότητα... να σφυρίζουν διαιτητές ντόπιοι σε όλα τα γήπεδα icon_drunk.gif
o kakos
ο αρης πετρουπολης ζει?
Gkos
Υποθετω λογω της απουσιας Παπαδοπουλου με την εθνικη παιδων ,εχουν παει λιγο πισω...
akratacity
Η Ακρατα ανανέωσε τον Δημήτρη Κατωποδη, έναν αθλητή υπόδειγμα εντός και εκτός παρκέ...
o kakos
QUOTE (akratacity @ Jul 21 2017, 12:27 ) *
Η Ακρατα ανανέωσε τον Δημήτρη Κατωποδη, έναν αθλητή υπόδειγμα εντός και εκτός παρκέ...

ακομα ενα 1,5 να παιζει δυο θεσεις ενα 4 και ενα 5 θα ειστε για πολλα γουστα...........
akratacity
Φρουσκλιας στο Ναυπλιο
Κανελλοπουλος (απο Ποσειδωνα) στη Νεα Ιωνια
nichols92
Akrata city: Famous grouse is coming to town....
Doctor-J
QUOTE(nichols92 @ Jul 25 2017, 21:30 ) *
Akrata city: Famous grouse is coming to town....


Καλώς τηνε την πέρδικα, που περπατάει λεβέντικα!??
akratacity
QUOTE (nichols92 @ Jul 25 2017, 21:30 ) *
Akrata city: Famous grouse is coming to town....

Έλα να σκάσει η βόμβα.............
nichols92
QUOTE (Doctor-J @ Jul 25 2017, 23:12 ) *
Καλώς τηνε την πέρδικα, που περπατάει λεβέντικα!??


Καπως ετσι φιλε..
Σε αλλα νεα στην ομορφη Ακρατα εμφανιστηκε ο Αλεξανδρος Σαρικας αλλα μαλλον η ελευση ηταν τυχαια και δεν ειχε να κανει με τη διεκδικηση της ελευθερας του αλλα με εσωτερικη αναζητηση και αναψυχη στον κορινθιακο κολπο.....
akratacity
QUOTE (nichols92 @ Jul 26 2017, 15:09 ) *
Καπως ετσι φιλε..
Σε αλλα νεα στην ομορφη Ακρατα εμφανιστηκε ο Αλεξανδρος Σαρικας αλλα μαλλον η ελευση ηταν τυχαια και δεν ειχε να κανει με τη διεκδικηση της ελευθερας του αλλα με εσωτερικη αναζητηση και αναψυχη στον κορινθιακο κολπο.....

Κεφατος ο νικολς...πρόσεχε γτ διαβαζει φόρουμ...
nichols92
QUOTE (akratacity @ Jul 26 2017, 19:03 ) *
Κεφατος ο νικολς...πρόσεχε γτ διαβαζει φόρουμ...


Και εγω διαβαζω κβαντομηχανικη στον ελευθερο μου χρονο
Gkos
Για την Πέρδικα που περπατά λεβέντικα δεν θα μας γραψετε μωρε ; wink.gif
Doctor-J
Ανέβηκε επίπεδο και η Ακράτα...

Αλλάζει επίπεδο με Περδικάρη η Ακράτα

Ο Λάππας ανανέωσε?
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
στο 2 νοτου ηρεμια αρκετη εχεχεχεχε μαζεμενες θα γινουν εκει
o kakos
πολυ ευκολος λογικα παλι ο 2 ομιλος εκτος αν ανεβει ο ιωνικος και δωσει αλλαη ενεργεια με τις μεταγραφες του...........
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (o kakos @ Jul 27 2017, 19:15 ) *
πολυ ευκολος λογικα παλι ο 2 ομιλος εκτος αν ανεβει ο ιωνικος και δωσει αλλαη ενεργεια με τις μεταγραφες του...........



ποιος ιωνικος ?
Gkos
Ιωνικος Μεσσηνιας
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
παιζει σοβαρα αυτο το σεναριο ?
Gkos
Πλακα εκανα προφανως ετσι ;
Ιωνικο ΝΦ εννοει και υπαρχει σοβαρα σαν ενδεχομενο αν δεν μπορουν ομαδες απο τις αλλες ενωσεις να καλυψουν τις θεσεις ...

QUOTE (Doctor-J @ Jul 27 2017, 17:23 ) *
Ανέβηκε επίπεδο και η Ακράτα...

Αλλάζει επίπεδο με Περδικάρη η Ακράτα

Ο Λάππας ανανέωσε?



Αποσο ξερω ναι !

QUOTE (o kakos @ Jul 27 2017, 19:15 ) *
πολυ ευκολος λογικα παλι ο 2 ομιλος εκτος αν ανεβει ο ιωνικος και δωσει αλλαη ενεργεια με τις μεταγραφες του...........



Και γω αυτο σκεφτομουνα το μεσημερι...
Παλι τα ιδια με περυσι...
Και δεν σωζει την κατασταση ουτε ο Ιωνικος αν ανεβει.

Να πω τωρα που το θυμηθκα οτι αυριο ειναι η καταληκτικη ημερομηνια να δηλωσει καθε ομαδα σε ποια κατηγορια θα αγωνιζεται !
MENEGIN11
μαλλον ετοιμαζεται για γ εθνικη ο ιωνικος νφ,αλλα προβλεπω πολεμο εσκα - εσκανα αφου αν ανεβει ομαδα απο αθηνα θα τεθει διλημα γιατι απο την εσκα κ οχι απο την εσκανα,αν κ με τη ταυτοχρονη αποχωρηση εργοτελη κ καδμου,μπορει να μοιραστει το καρπουζι
Doctor-J
QUOTE(periman @ Jul 28 2017, 11:49 ) *
μαλλον ετοιμαζεται για γ εθνικη ο ιωνικος νφ,αλλα προβλεπω πολεμο εσκα - εσκανα αφου αν ανεβει ομαδα απο αθηνα θα τεθει διλημα γιατι απο την εσκα κ οχι απο την εσκανα,αν κ με τη ταυτοχρονη αποχωρηση εργοτελη κ καδμου,μπορει να μοιραστει το καρπουζι


Να δούμε και το Λέχαιο αν τελικά θα κατέβει
gratipa1929
QUOTE (periman @ Jul 28 2017, 11:49 ) *
μαλλον ετοιμαζεται για γ εθνικη ο ιωνικος νφ,αλλα προβλεπω πολεμο εσκα - εσκανα αφου αν ανεβει ομαδα απο αθηνα θα τεθει διλημα γιατι απο την εσκα κ οχι απο την εσκανα,αν κ με τη ταυτοχρονη αποχωρηση εργοτελη κ καδμου,μπορει να μοιραστει το καρπουζι

Όντως μου φαίνεται λίγο ακραίο το σενάριο να ανέβει ομάδα από διαφορετική ένωση, άλλωστε δεν έχει συμβεί ποτέ στο παρελθόν και όποτε προέκυψε τέτοια συζήτηση προτιμήθηκε να μείνει κενή η θέση...
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (gratipa1929 @ Jul 28 2017, 12:07 ) *
Όντως μου φαίνεται λίγο ακραίο το σενάριο να ανέβει ομάδα από διαφορετική ένωση, άλλωστε δεν έχει συμβεί ποτέ στο παρελθόν και όποτε προέκυψε τέτοια συζήτηση προτιμήθηκε να μείνει κενή η θέση...


ναι απλα επιδει ειναι 2 για την ωρα τα κενα μετα θα μιλαμε για πρωταθλημα παρωδια .,.
span_1980
QUOTE (ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ @ Jul 28 2017, 12:21 ) *
ναι απλα επιδει ειναι 2 για την ωρα τα κενα μετα θα μιλαμε για πρωταθλημα παρωδια .,.


Η ΕΟΚ ειναι υποχρεωμενη να αναζητησει ομαδες απο τις Ενωσεις που οι ομαδες δεν δηλωσαν συμμετοχη.

Αν αυτες δεν βρεθουν απο τις Ενωσεις Κρητης & Στερεας , μετά δεν υπαρχει κατι συγκεκριμενο.

Θελω να πω οτι αν ανεβει απο ΕΣΚΑ ή ΕΣΚΑΝΑ , μπορει να βρεθει αντιστοιχα μια αλλη ενωση , όπως των νησων και να αξιωσει και αυτη θεση για ομαδα.

Το πιο σωστο κατα την αποψη μου ειναι να ερθει μια ομαδα (Αθηναικη) απο τον αλλον ομιλο με κληρωση και να γινουν δυο ομιλοι των 13 ομαδων, όπου θα πεσουν 7 ομαδες συνολικα.
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (span_1980 @ Jul 28 2017, 13:06 ) *
Η ΕΟΚ ειναι υποχρεωμενη να αναζητησει ομαδες απο τις Ενωσεις που οι ομαδες δεν δηλωσαν συμμετοχη.

Αν αυτες δεν βρεθουν απο τις Ενωσεις Κρητης & Στερεας , μετά δεν υπαρχει κατι συγκεκριμενο.

Θελω να πω οτι αν ανεβει απο ΕΣΚΑ ή ΕΣΚΑΝΑ , μπορει να βρεθει αντιστοιχα μια αλλη ενωση , όπως των νησων και να αξιωσει και αυτη θεση για ομαδα.

Το πιο σωστο κατα την αποψη μου ειναι να ερθει μια ομαδα (Αθηναικη) απο τον αλλον ομιλο με κληρωση και να γινουν δυο ομιλοι των 13 ομαδων, όπου θα πεσουν 7 ομαδες συνολικα.


Οπως και να χει το θεμα ειναι πως η πρωταθλημα θα παρεις η θα πεσεις κατηγορια κατα καποιον τροπο με τοσες που θα πεφτουν
gratipa1929
Άλλο περίεργο που ίσχυσε τα τελευταία 2-3 χρόνια είναι ότι στις προκηρύξεις δεν αναφερόταν ο αριθμός των ομάδων που υποβιβάζονται από την γ εθνική στα τοπικά!!! Είδατε φέτος αν αναφέρεται συγκεκριμένος αριθμός στην προκήρυξη 2017-2018?
o kakos
QUOTE (gratipa1929 @ Jul 30 2017, 23:41 ) *
Άλλο περίεργο που ίσχυσε τα τελευταία 2-3 χρόνια είναι ότι στις προκηρύξεις δεν αναφερόταν ο αριθμός των ομάδων που υποβιβάζονται από την γ εθνική στα τοπικά!!! Είδατε φέτος αν αναφέρεται συγκεκριμένος αριθμός στην προκήρυξη 2017-2018?

ναι 4 και 4 και ο 5 με 5 μπαραζ
span_1980
Ο Λοκρός Αταλάντης ανακοίνωσε τον Μίλος Σάκοτα.. καλή κίνηση και μαζί με Μάτο δυναμώνει στην ρακέτα του.
gratipa1929
QUOTE (span_1980 @ Jul 31 2017, 15:02 ) *
Ο Λοκρός Αταλάντης ανακοίνωσε τον Μίλος Σάκοτα.. καλή κίνηση και μαζί με Μάτο δυναμώνει στην ρακέτα του.

Θα έχει και τους δύο πρώτους σκόρερ του ομίλου στην φροντ λάιν. Καθόλου άσχημα! Μάλλον έχει βλέψεις πρωταθλητισμού σε ένα πρωτάθλημα που φέτος θα είναι ακόμα πιο εύκολο.
MENEGIN11
Μέχρι το βράδυ θα έχει πεσει στα 10000 αυτά που ζητάνε απο τη Βοιωτία μεριά για συγχώνευση απορόφηση με τις αθηναϊκές ομάδες.η Κρήτη είναι μακρια κ τα χαρτιά δε φτιάχνονται τόσο γρήγορα.υπάρχει κ στωμενος ο δρόμος με Λιβαδειά........απο αύριο αναλαμβάνει η ΕΟΚ τη δουλεια κ ανεβάζει ιωνικό κ πέρα κ χαλάει τις μπιζινες
gratipa1929
QUOTE (periman @ Aug 1 2017, 11:40 ) *
Μέχρι το βράδυ θα έχει πεσει στα 10000 αυτά που ζητάνε απο τη Βοιωτία μεριά για συγχώνευση απορόφηση με τις αθηναϊκές ομάδες.η Κρήτη είναι μακρια κ τα χαρτιά δε φτιάχνονται τόσο γρήγορα.υπάρχει κ στωμενος ο δρόμος με Λιβαδειά........απο αύριο αναλαμβάνει η ΕΟΚ τη δουλεια κ ανεβάζει ιωνικό κ πέρα κ χαλάει τις μπιζινες

Γίνονται αυτά στον άγιο κόσμο του ελληνικού μπάσκετ??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Ιωνικό και Πέρα? Αυτό αν συμβεί θα είναι η πρώτη φορά στην ιστορία των εθνικών πρωταθλημάτων που αντικαθιστούν ομάδα με άλλη διαφορετικής ένωσης.
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (gratipa1929 @ Aug 1 2017, 12:56 ) *
Γίνονται αυτά στον άγιο κόσμο του ελληνικού μπάσκετ??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Ιωνικό και Πέρα? Αυτό αν συμβεί θα είναι η πρώτη φορά στην ιστορία των εθνικών πρωταθλημάτων που αντικαθιστούν ομάδα με άλλη διαφορετικής ένωσης.


Δηλαδη λετε οτι και οι 2 θα πανε στον 2 ΝΟΤΟΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ?
gratipa1929
QUOTE (ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ @ Aug 1 2017, 13:01 ) *
Δηλαδη λετε οτι και οι 2 θα πανε στον 2 ΝΟΤΟΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ?

Αυτό κατάλαβα εγώ. Αν συμβεί θα είναι εντελώς τρελό και σίγουρα όχι και ο πιο δίκαιος τρόπος για να αντικατασταθούν τα κενά.

Πάντως αν συμβεί θεωρώ ότι η υπόθεση παραμονή θα δυσκολέψει ραγδαία και για εσάς, καθώς ο Ιωνικός φτιάχνει ρόστερ για άνοδο ενώ ο Πέρα είναι πάντα υπολογίσιμη δύναμη σε σχέση με μια αδύναμη ομάδα της ένωσης κεντρικής ελλάδος. Πράγμα κατά τη γνώμη μου εντελώς άδικο.
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (gratipa1929 @ Aug 1 2017, 13:06 ) *
Αυτό κατάλαβα εγώ. Αν συμβεί θα είναι εντελώς τρελό και σίγουρα όχι και ο πιο δίκαιος τρόπος για να αντικατασταθούν τα κενά.

Πάντως αν συμβεί θεωρώ ότι η υπόθεση παραμονή θα δυσκολέψει ραγδαία και για εσάς, καθώς ο Ιωνικός φτιάχνει ρόστερ για άνοδο ενώ ο Πέρα είναι πάντα υπολογίσιμη δύναμη σε σχέση με μια αδύναμη ομάδα της ένωσης κεντρικής ελλάδος. Πράγμα κατά τη γνώμη μου εντελώς άδικο.


Δεν εχεις αδικο αλλα οπως και να το κανουμε το χρημα ολα τα κανονιζει ...........
span_1980
QUOTE (gratipa1929 @ Aug 1 2017, 13:06 ) *
Αυτό κατάλαβα εγώ. Αν συμβεί θα είναι εντελώς τρελό και σίγουρα όχι και ο πιο δίκαιος τρόπος για να αντικατασταθούν τα κενά.

Πάντως αν συμβεί θεωρώ ότι η υπόθεση παραμονή θα δυσκολέψει ραγδαία και για εσάς, καθώς ο Ιωνικός φτιάχνει ρόστερ για άνοδο ενώ ο Πέρα είναι πάντα υπολογίσιμη δύναμη σε σχέση με μια αδύναμη ομάδα της ένωσης κεντρικής ελλάδος. Πράγμα κατά τη γνώμη μου εντελώς άδικο.


Ποια θεωρείς αδυναμη ομάδα από την Στερεά ?
Πέρσι Λοκρός τέταρτος και με πλάνο για φετος , Λαμία πέμπτη (επίσης θα ενισχυθει) και Καδμος άνετη παραμονη ( ασχετα τα φετινα προβληματα). Επίσης το Σχηματαρι εχει ενθουσιασμο και αρκετα χρηματα για να ξοδεψει...
Επίσης οι 4 από τις 6 ομάδες της ουρας περυσι ηταν Αθηναϊκες...
gratipa1929
QUOTE (span_1980 @ Aug 1 2017, 14:41 ) *
Ποια θεωρείς αδυναμη ομάδα από την Στερεά ?
Πέρσι Λοκρός τέταρτος και με πλάνο για φετος , Λαμία πέμπτη (επίσης θα ενισχυθει) και Καδμος άνετη παραμονη ( ασχετα τα φετινα προβληματα). Επίσης το Σχηματαρι εχει ενθουσιασμο και αρκετα χρηματα για να ξοδεψει...
Επίσης οι 4 από τις 6 ομάδες της ουρας περυσι ηταν Αθηναϊκες...

Κοίτα φίλε μου, μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ. Δεν αναφέρομαι σε όσες ομάδες της Στερεάς Ελλάδας ήδη συμμετέχουν (και οι οποίες όντως είναι ισχυρές) Λοκρό και Σχηματάρι (που πήρε και Γκρινιάρη-Πανταζή από τον Κάδμο και είναι πολύ ενισχυμένο) αλλά σε όσες θα αντικαθιστούσαν Εργοτέλη και Κάδμο σε περίπτωση που εφαρμοζόταν ο κανόνας των ομάδων από την ίδια ένωση.

Θα ήταν εξίσου ισχυρός ο επιλαχών της Στερεάς Ελλάδας (Άρης Θήβας νομίζω?) και της ΕΚΑΣ Κρήτης (Κύδων Χανίων) με τον Ιωνικό και το Πέρα?

Από τις περσινές Αθηναϊκές που λες ότι ήταν στην ουρά, όντως ήταν αρκετές οι αδύναμες πέρυσι, αλλά οι δύο πραγματικά πολύ αδύναμες υποβιβάστηκαν (Πόλις Καλλιθέας και Προμηθέας Χαλανδρίου), η Νίκη Αμαρουσίου που πέρυσι λόγω συγκυριών ήταν αδύναμη φέτος ενισχύεται και μάλλον επιστρέφει στα γνωστά στάνταρ ενώ και ο ΠΟΚ Έσπερος που ανέβηκε έχει φιλοδοξίες.

Αλλά έτσι και αλλιώς αναφέρομαι αποκλειστικά στις 2 επιλαχούσες ομάδες και τη δυναμικότητά τους και κάνω τις συγκρίσεις.

Ούτως η άλλως θεωρώ λάθος γενικά για την αποκέντρωση του αθλήματος να αντικατασταθούν ομάδες από 2 διαφορετικές επαρχιακές ενώσεις από ομάδες της Αττικής!

MENEGIN11
Επειδή έγινα δέκτης 4αρων πμ για τι θέμα εξηγω οτι απ όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω,έγινε προσπάθεια προς συγκεκριμένη ομάδα της ΕΣΚΑ προταση- συγχώνευση τύπου λειβαδεια Χολαργός που χάλασε λόγω της Γρηγόρης προθεσμίας που έδινε η εοκ.εξού κ αναφορά μου στη Κρήτη αν κ ο πρόεδρος του Εργοτέλη έχει τα κατάλληλα κονε στην Αθήνα αν ήθελε να πουλήσει. Το μοντελο αλλαγής έδρας κ απορρόφησης έχει δεδικασμένο κ ειδικα στην Εύβοια υπάρχει ο άνθρωπος στην εσκ να κινησει τις διαδικασίες.δε ξέρω αν κ η παναγίτσα έχει βλέψεις για κάτι τέτοια,δε νομιζω,ουτε νομιζω οτι θα κατέβει τελικά.το πιο πιθανό σενάριο όπως λένε κ οι προκυρηξεις είναι ν αποφασίσει απ ευθείας η ΕΟΚ κ να δώσει σε πέρα κ ιωνικό ΝΦ την ανοδο που κ οι δυο θα αποδεχθούν.
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (periman @ Aug 3 2017, 11:44 ) *
Επειδή έγινα δέκτης 4αρων πμ για τι θέμα εξηγω οτι απ όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω,έγινε προσπάθεια προς συγκεκριμένη ομάδα της ΕΣΚΑ προταση- συγχώνευση τύπου λειβαδεια Χολαργός που χάλασε λόγω της Γρηγόρης προθεσμίας που έδινε η εοκ.εξού κ αναφορά μου στη Κρήτη αν κ ο πρόεδρος του Εργοτέλη έχει τα κατάλληλα κονε στην Αθήνα αν ήθελε να πουλήσει. Το μοντελο αλλαγής έδρας κ απορρόφησης έχει δεδικασμένο κ ειδικα στην Εύβοια υπάρχει ο άνθρωπος στην εσκ να κινησει τις διαδικασίες.δε ξέρω αν κ η παναγίτσα έχει βλέψεις για κάτι τέτοια,δε νομιζω,ουτε νομιζω οτι θα κατέβει τελικά.το πιο πιθανό σενάριο όπως λένε κ οι προκυρηξεις είναι ν αποφασίσει απ ευθείας η ΕΟΚ κ να δώσει σε πέρα κ ιωνικό ΝΦ την ανοδο που κ οι δυο θα αποδεχθούν.



αντε να δουμε επιτελους
MENEGIN11
QUOTE(ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ @ Aug 3 2017, 11:50 ) *
αντε να δουμε επιτελους

Μην είσαι βιαστικος γιατί έχουν μπει κι άλλοι στο παιχνιδι...μη ξεχνάς οτι η καταγωγή του φωτση είναι απο τη Βοιωτία....για τη μια θέση μπορεί να έχουμε νταραβερι εκτός αν προλάβει η ΕΟΚ κ σφραγίσει τη κατασταση
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
QUOTE (periman @ Aug 3 2017, 12:14 ) *
Μην είσαι βιαστικος γιατί έχουν μπει κι άλλοι στο παιχνιδι...μη ξεχνάς οτι η καταγωγή του φωτση είναι απο τη Βοιωτία....για τη μια θέση μπορεί να έχουμε νταραβερι εκτός αν προλάβει η ΕΟΚ κ σφραγίσει τη κατασταση



ναι οκ απλα πιστευω οτι ΙΩΝΙΚΟΣ δυσκολα θα μεινει στην απ εξω
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.