Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basket Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
rchos
Επίσημα λοιπόν νέο μπάσκετ μίτινγκ για παρασκευή 8 ιουλίου.


δηλώνετε εδώ συμμετοχές καθώς και προτάσεις για χωροχρόνο.
pmam
QUOTE(rchos @ Jul 5 2011, 09:37 ) *
Επίσημα λοιπόν νέο μπάσκετ μίτινγκ για παρασκευή 8 ιουλίου.


δηλώνετε εδώ συμμετοχές καθώς και προτάσεις για χωροχρόνο.

Για καλύτερη κατανόηση, να σημειώσουμε ότι ο χωροχρόνος είναι τετραδιάστατη επιφάνεια σε πενταδιάστατο χώρο με καμπυλώσεις γύρω από τη μάζα.
LFO
Aν χρειαστειτε διαιτητη πειτε μου να κανονισω
Anaz
I'm all in..
spysta
εγω λεω στο κλασσικο μερος .. (που ΤΥΧΑΙΑ με βολευει κι ολας γιατι ειναι διπλα στο σπιτι μου)

κλασσικο μερος=γηπεδακια στα Βριλλησια ή Χαλανδριου
rchos
εγω δεν θα ρθω οπου και να γινει γιατι το εχω γυρισει στο πινγκ πονγκ απο φετο.

αλλα ρωταω μηπως στη γαδα ειναι καλυτερα να γινει η συναντηση για να βολευει πιο πολυ κοσμο?
spysta
εγω οπου γουσταρετε ειμαι μεσα .. να μαζευτουμε ομως!!

και να κανονισουμε και μια Κυριακη ή Σαββατο για να γινει τρελο τζιριτζατζουλο

morfi
QUOTE(rchos @ Jul 5 2011, 13:38 ) *
αλλα ρωταω μηπως στη γαδα ειναι καλυτερα να γινει η συναντηση για να βολευει πιο πολυ κοσμο?

Εννοείται πως βολεύει περισσότερο.
Ginobili
QUOTE(rchos @ Jul 5 2011, 11:38 ) *
εγω δεν θα ρθω οπου και να γινει γιατι το εχω γυρισει στο πινγκ πονγκ απο φετο.

αλλα ρωταω μηπως στη γαδα ειναι καλυτερα να γινει η συναντηση για να βολευει πιο πολυ κοσμο?

Γι'αυτούς που δεν τους ενδιαφέρει να παίξουν μπάσκετ..ναι βολεύει περισσότερο.Απόγευμα Παρασκευής στα 2 γηπεδάκια της Γαδά...να βρούμε να παίξουμε εμείς...δύσκολο.
sacarame
QUOTE(Ginobili @ Jul 5 2011, 16:41 ) *
Γι'αυτούς που δεν τους ενδιαφέρει να παίξουν μπάσκετ..ναι βολεύει περισσότερο.Απόγευμα Παρασκευής στα 2 γηπεδάκια της Γαδά...να βρούμε να παίξουμε εμείς...δύσκολο.



Έχει δίκιο ο τζίνο.Στην ΓΑΔΑ γίνεται σχετικά χαμός..Κι εξάλλου την έχουμε ξαναπατήσει σε προηγούμενο μίτινγκ με την συγκεκριμένη τοποθεσία...

Πάντως γενικά αν χρησιμοποιήσεις το μετρό, είτε κατέβεις Αμπελόκηπους είτε στο Χαλάνδρι δεν έχει μεγάλη διαφορά..Αν είναι ας κανονίσουμε να γίνει η μάζωξη στο μετρό ώστε αυτοί που θα έχουν αυτοκίνητα να μαζέψουν όσους έρθουν με πεζό 2... smiley.gif
Ginobili
Όχι τίποτα άλλο,και δεν θα βρούμε να παίξουμε,και θα τσαντιστώ γιατί θα παίζουν κατώτεροι... tongue.gif
rchos
QUOTE(Ginobili @ Jul 5 2011, 16:41 ) *
Γι'αυτούς που δεν τους ενδιαφέρει να παίξουν μπάσκετ..ναι βολεύει περισσότερο.Απόγευμα Παρασκευής στα 2 γηπεδάκια της Γαδά...να βρούμε να παίξουμε εμείς...δύσκολο.


εχω μεινει πισω παιδες.
εγω οσες φορες ειχα παει γαδα εβρισκα να παιξω.
αν εσεις πατε για να κοιτατε ελατε στην μπασκετα του σπιτιου μου θα σας την εχω κλεισει να μη σας την βκλεψει κανεις... tongue.gif
baskethood
Σε περιπτωση που δεν μαζευτειτε ειμαι και εγω διαθεσιμος.... smile.gif
sacarame
QUOTE(baskethood @ Jul 5 2011, 17:25 ) *
Σε περιπτωση που δεν μαζευτειτε ειμαι και εγω διαθεσιμος.... smile.gif



Δεν υπάρχει περιορισμός ατόμων...Όλοι οι καλοί χωράμε... smiley.gif
gallistis
οπου και αν πειτε,μεσα κι εγω
LFO
θα παιξουν και μπυρες μετά ή θα το ριξετε εξω με gatorade?
rchos
QUOTE(LFO @ Jul 6 2011, 14:10 ) *
θα παιξουν και μπυρες μετά ή θα το ριξετε εξω με gatorade?


24 του ιουλιου για οποιον ειναι αθηνα ετοιμαζεται κατι τετοιο για πολυ συγκεκριμενο λογο.
LFO
QUOTE(rchos @ Jul 6 2011, 14:13 ) *
24 του ιουλιου για οποιον ειναι αθηνα ετοιμαζεται κατι τετοιο για πολυ συγκεκριμενο λογο.



Κυριακη θα μας μαζευετε απο τις παραλιες ρε απαραδεκτοι??
spysta
ολοι μεσα ειστε .. αλλα ας μετρησουμε λιγο παρουσιες .. και να κανουμε λιγο πιο συγκεκριμενο το μερος και την ωρα wink.gif
LFO
QUOTE(spysta @ Jul 6 2011, 15:14 ) *
ολοι μεσα ειστε .. αλλα ας μετρησουμε λιγο παρουσιες .. και να κανουμε λιγο πιο συγκεκριμενο το μερος και την ωρα wink.gif


εγω μεσα για τις 24 αλλα οχι για τις 8....
spysta
QUOTE(LFO @ Jul 6 2011, 14:03 ) *
εγω μεσα για τις 24 αλλα οχι για τις 8....

δεν περιμενα κατι αλλο απο εσενα .. biggrin.gif
Gas8
QUOTE (spysta @ Jul 6 2011, 15:14 ) *
ολοι μεσα ειστε .. αλλα ας μετρησουμε λιγο παρουσιες .. και να κανουμε λιγο πιο συγκεκριμενο το μερος και την ωρα wink.gif


Αν δεν υπάρχει περιορισμός θέσεων, είμαι μέσα και εγώ για αυτήν την Παρασκευή, πχ στα γήπεδα Βριλησσίων (ή κάπου κοντά).
Ώρα που βολεύει είναι alap (as later as possible)
T.W.Is.M.
Υπολογιστε κι εμενα. Και να φερετε και κανενα Σερβο για αντιπαλο για να εχω κινητρο. tongue.gif
rchos
lfo για τις 24 θα ανοιξει νεο τοπικ.
ειναι σπεσιαλ μερα.


για οποιοδηποτε μιτινγκ παντως παιδια επειδη βλεπω καποιοι καπως καινουριοι μιλατε για το αν μπορουν να ερθουν.
οποιος θελει ερχετε με καλη διαθεση και ορεξη για μπασκετ.
τιποτα αλλο.
ο σπυστα αναλαμβανει τα υπολοιπα...
kseplenhs
τι θα γίνει με το τόπικ για τις μπύρες?Θα ανοιχτεί κάποτε?
spysta
QUOTE(kseplenhs @ Jul 6 2011, 22:13 ) *
τι θα γίνει με το τόπικ για τις μπύρες?Θα ανοιχτεί κάποτε?

αλλος μπουνταλας απο εκει ... ΕΛΑ για μπασκετ ρεεε να σε kseplinoume κατω στο εδαφος να ουμ !!!! icon_headbang.gif
LFO
QUOTE(kseplenhs @ Jul 7 2011, 01:13 ) *
τι θα γίνει με το τόπικ για τις μπύρες?Θα ανοιχτεί κάποτε?



QUOTE(spysta @ Jul 7 2011, 01:47 ) *
αλλος μπουνταλας απο εκει ... ΕΛΑ για μπασκετ ρεεε να σε kseplinoume κατω στο εδαφος να ουμ !!!! icon_headbang.gif


Ρε kseplenh μην του μιλας του μικρου για μπυρες...Αυτος πινει ακομα Gordon's Spce ή Red Bull....
benchwarmer
Τελικά πού καταλήξαμε για το αυριανό?? unsure.gif
j-kidd13
Μaybe i'll be there too...... smiley.gif
frenchman7
Κι εγώ έλεγα να περάσω να γνωρίσω τις φοβερές προσωπικότητες του basketforum! (στην μπυροκατάσταση εννοώ) icon_drunk.gif

Άμα βολεύει η ημ/νια βέβαια..
sacarame
Λοιπόν για να οργανωθούμε λίγο: Καταμετρώντας τις συμμετοχές από ότι βλέπω για αύριο είμαστε μέσα οι εξής:

Anaz
spysta
ginobili
sacarame
morfi
benchwarmer
baskethood
gallistis
gas8
twism


Οπότε να πούμε στα γήπεδα εκεί στα Βριλήσια ή στο Χαλανδρίου... 7 το απόγευμα να έχει πέσει λίγο ο ήλιος??(θα χει και 36 βαθμούς αύριο)

Για πείτε λοιπόν διότι έχω και αμέτρητες άλλες υποχρεώσεις που θα τις παραμελήσω για το αυριανό μίτινγκ.. icon_drunk.gif
spysta
πως φαινεται ο ΣΩΣΤΟΣ γουοναμπι αντμιν !!!!!!Κανει τη σουμα και βαζει σε ταξη τα παντα ολα!!

ααα ρε σακαρακα i σαπορτ γιου

στις 7 ειναι μια χαρα .. εγω θα εχω αυτοκινητο .. οποιος χρειαστει παω και τον τσιμπαω απο το μετρο του Χαλανδριου wink.gif
λογικα αυτοκινητο εχει και ο gino .. ισως και ο anaz !!! διευκρινιστε γατακια

κατα τ αλλα μπορουμε να δωσουμε και ραντεβουδακι τρελουλακι .. στο Χαλανδριου που ειναι πιο γνωστο .. και να την κανουμε απο εκει αλ τογκεδα για τα Βριλλησια wink.gif
sacarame
QUOTE(spysta @ Jul 7 2011, 15:54 ) *
πως φαινεται ο ΣΩΣΤΟΣ γουοναμπι αντμιν !!!!!!Κανει τη σουμα και βαζει σε ταξη τα παντα ολα!!

ααα ρε σακαρακα i σαπορτ γιου

στις 7 ειναι μια χαρα .. εγω θα εχω αυτοκινητο .. οποιος χρειαστει παω και τον τσιμπαω απο το μετρο του Χαλανδριου wink.gif
λογικα αυτοκινητο εχει και ο gino .. ισως και ο anaz !!! διευκρινιστε γατακια

κατα τ αλλα μπορουμε να δωσουμε και ραντεβουδακι τρελουλακι .. στο Χαλανδριου που ειναι πιο γνωστο .. και να την κανουμε απο εκει αλ τογκεδα για τα Βριλλησια wink.gif



Σε μερσώ για τα καλά σου λόγια 69.gif Βέβαια ελπίζουμε ακόμα να μας κάνει την τιμή ο αντμιν και να εμφανιστεί...Ωραία καλύτερα στο Χαλανδρίου και βλέπουμε εκεί...

Σπύρο σου χω βρει πάντως ήδη έναν που θα τον πάρεις από το μετρό του Χαλανδρίου...ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ smiley.gif


A και κάτι βασικό...κάποιος να φέρει μηχανή για ΦΩΤΟΣ...χαχαχα laugh.gif
morfi
Δεν είπα ποτέ ότι είμαι μέσα.

















Οκ guys, μέσα! Μόνο που παρακαλώ αν είναι δυνατόν να έρθει κάποιος να με πάρει από το μετρό του Χαλανδρίου.
baskethood
Εγω δε γνωριζω καθολου την περιοχη,οποτε μαλλον θα προτιμησω τα μεσα μεταφορας για να μη μπλεξω με το αυτοκινητο.
Ελπιζω να φτασω καποια στιγμη smile.gif
sacarame
QUOTE(morfi @ Jul 4 2011, 22:52 ) *
Ώρα και τοποθεσία guys;



Οκ ίσως να παρερμήνευσα το ενδιαφέρον που έδειξες για τις λεπτομέρειες του μιτινγκ.. laugh.gif

Ok Ok

Gas8
19:00 είναι αρκετά νωρίς για μένα. Εγώ υπολόγιζα κατά τις 20:30. Πιθανόν λοιπόν να μην καμαρώσετε τα τούβλα μου.
Όπως και να έχει, θα προσπαθήσω να έρθω aeap (as earlier as possible)

Δεν είμαι της γειτονιάς του Χαλανδρίου ούτε των Βριλησσίων. Από ότι φαίνεται η μάζωξη είναι στα γήπεδα του Χαλανδρίου. Μπορεί κάποιος να γράψει κάποια οδό για αυτά τα γήπεδα; (θα έρθω με αμάξι)
baskethood
QUOTE (Gas8 @ Jul 7 2011, 17:53 ) *
19:00 είναι αρκετά νωρίς για μένα. Εγώ υπολόγιζα κατά τις 20:30.

Δεν παμε για μπυρες(μαλλον δηλαδη),για μπασκετ παμε biggrin.gif
benchwarmer
QUOTE(Gas8 @ Jul 7 2011, 17:53 ) *
19:00 είναι αρκετά νωρίς για μένα. Εγώ υπολόγιζα κατά τις 20:30. Πιθανόν λοιπόν να μην καμαρώσετε τα τούβλα μου.
Όπως και να έχει, θα προσπαθήσω να έρθω aeap (as earlier as possible)

Δεν είμαι της γειτονιάς του Χαλανδρίου ούτε των Βριλησσίων. Από ότι φαίνεται η μάζωξη είναι στα γήπεδα του Χαλανδρίου. Μπορεί κάποιος να γράψει κάποια οδό για αυτά τα γήπεδα; (θα έρθω με αμάξι)


Οταν ο σακαρακας και ο σπυστα λενε 7, εννοουν 8, μην αγχωνεσαι...
sacarame
QUOTE(Gas8 @ Jul 7 2011, 17:53 ) *
Δεν είμαι της γειτονιάς του Χαλανδρίου ούτε των Βριλησσίων. Από ότι φαίνεται η μάζωξη είναι στα γήπεδα του Χαλανδρίου. Μπορεί κάποιος να γράψει κάποια οδό για αυτά τα γήπεδα; (θα έρθω με αμάξι)


Ρίξε μια ματιά εδώ σε ένα πρόχειρο χάρτη

QUOTE(benchwarmer @ Jul 7 2011, 18:05 ) *
Οταν ο σακαρακας και ο σπυστα λενε 7, εννοουν 8, μην αγχωνεσαι...



Σε παρακαλώ,εγώ είμαι Αγγλος στα ραντεβού μου... smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(sacarame @ Jul 7 2011, 18:13 ) *
Σε παρακαλώ,εγώ είμαι Αγγλος στα ραντεβού μου... smiley.gif


Και στο μπασκετ σου Αγγλος εισαι, οπως θα διαπιστωσουμε αυριο...
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ Jul 7 2011, 18:16 ) *
Και στο μπασκετ σου Αγγλος εισαι, οπως θα διαπιστωσουμε αυριο...



Ναι είναι αλήθεια πως πολλοι έχουν πει ότι το παιχνίδι μου μοιάζει με του Αγγλου
baskethood
Σε περιπτωση που ερθω με αμαξι σε ποια εξοδο της Αττικης οδου βολευει να βγω?
T.W.Is.M.
QUOTE(baskethood @ Jul 7 2011, 18:21 ) *
Σε περιπτωση που ερθω με αμαξι σε ποια εξοδο της Αττικης οδου βολευει να βγω?


Νομιζω στη 12 για Λεωφορο Πεντελης. Μετα ανεβαινεις προς Βριλησσια.
morfi
Τελικά υπάρχει κάποιος να μας πάρει με το αυτοκίνητο από το μετρό;
rchos
QUOTE(morfi @ Jul 7 2011, 21:46 ) *
Τελικά υπάρχει κάποιος να μας πάρει με το αυτοκίνητο από το μετρό;


ταξιτζης λεγεται αυτος που ψαχνεις.
θα ειναι με ενα κιτρινο αυτοκινιτο εξω απο το μετρο να σε περιμενει! tongue.gif
morfi
QUOTE(rchos @ Jul 7 2011, 21:47 ) *
ταξιτζης λεγεται αυτος που ψαχνεις.
θα ειναι με ενα κιτρινο αυτοκινιτο εξω απο το μετρο να σε περιμενει! tongue.gif

rchos
QUOTE(morfi @ Jul 7 2011, 21:53 ) *


xaxa
καλα οταν παρεις ταξι αυριο παρε με να μου το ξαναπεις. tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morfi @ Jul 7 2011, 21:46 ) *
Τελικά υπάρχει κάποιος να μας πάρει με το αυτοκίνητο από το μετρό;


Εννοεις τη σταση Χαλανδρι πανω στη Δουκισσης Πλακεντιας? Θα μπορουσα κι εγω, αλλα φοβαμαι οτι θα υπαρχει ενα αντικειμενικο προβλημα. Μπορει να εχουμε φτασει, να βρισκομαστε ο ενας απεναντι στον αλλο και να περιμενουμε κοιταζοντας το υπερπεραν...
gallistis
που ακριβως ειναι τα γηπεδα?μπορειτε να ανεβασετε κανενα χαρτη?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.