Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
lebronjames
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ=70-63
Lepida
Auριο 7 Κορωπι--Αθηναικος.
assistant
QUOTE(originalsb @ Sep 26 2008, 01:51 ) *
καλό παιχνίδι από Ν.Μάκρη. Αχιλλέας-Ν.Μάκρη 67-99

Πολυ καλη ομαδα η Μακρη,απολυτο φαβορι για ανοδο.Με ηγετες Παγοπουλο,Μπουσουλα,Μπαστα,Χαχολο και σφιχτη αμυνα επνιξαν τον Αχιλλεα που παραδοθηκε απ το 1ο κιολας λεπτο.Λειπαν κιολας Δουβρος,Katso.
gabriel1981
ευκολη νικη του ΔΑΣΑΛ επι της Δαφνης με 20 - 25 ποντους διαφορα bball.gif
pain of salvation
Καλημέρα σε όλους...
χτες αντιμετωπίσαμε για 1η φορά ομάδα Γ' εθνικης
ΚΟΥΚΑΚΙ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 46-67...
συγχαρητηρια στον Φιλαθλητικο για την νικη...
οταν επρεπε να γκαζώσει,δεν ειχε προβλημα...μεγάλο ροστερ http://www.basketopolis.com/display.asp?CID=16&ItemID=28

είμασταν νάνοι μπροστά τους(πρέπει να ελειπαν και κανα 2 παιχτες τους...)...10 ποντους πιο ψηλοί...

Τι να πω για το Κουκάκι...μονο άπειρα μπράβο...
φτήναμε αίμα να περάσουμε την σεντρα,φτήναμε αίμα να βάλουμε καλαθι...
πολυ παθος,τσαμπουκα,ψυχη...
στο μισο βαθμο να τα εχουμε αυτα στο πρωταθλημα,θα ειμαστε μια χαρα...
Ημιχρονο 29-31...(η διαφορα ηρθε στο 4ο δεκαλεπτο)
ADEKASTOS
QUOTE(lebronjames @ Sep 26 2008, 02:07 ) *
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ=70-63


Tι εγινε ρε παιδια τοσο καλή ομάδα εχει ο Προμηθέας η ο Αιολος του μεγάλου coach 70 ειναι σε κακή κατάσταση μετα την λογω προβλήματος αποχώρηση του μεγάλου Νικητάκη.
Θ'αθελα φίλε Lebronjames αν ησουν στο γήπεδο να μας πείς τι εγινε.
Ειμαι περίεργος αφου ο Αιολος θεωρείτε απο τα φαβορί για την ανοδο στην Γ΄Εθνική,κατά δήλωση του προπονητή τους Θάνου.
Επίσης μεγάλη εκπληξη ο αποκλεισμός του Παπάγου απο την Πεντέλη αλλά εδώ ειναι μία απάντηση των παικτών πρός τον πρώην προπονητή τους Γκανά για την συμπεριφορά του κατα την διάρκεια της θητεία του σάυτήν την ομάδα.Αφου καλίτερος παίκτης κατα τον Bily 14 ηταν ο Μάντζιος που ο Γκανάς τον εβαλε στο ψυγείο και τον τιμώρησε με αποκλεισμό 3 μηνών απο τίς δραστηριότητες του συλλόγου .
DORIAN
QUOTE(billy_14 @ Sep 25 2008, 15:36 ) *
Να ζητήσω συγγνώμη από τον ΚούΣουλα του Παπάγου που του άλλαξα το όνομα... Ο Κούτουλας αν δεν απατώμαι παίζει στη Νέα Κηφισιά και είναι πλέι μέικερ.

DORIAN κοίταξε να βγάλεις κι άλλες τέτοιες "αποκλειστικότητες" (όπως ότι ο ΝΑΟ θα κατέβαινε στο Κύπελλο με... εφήβους) για να εκθέτεις την ομάδα που υποτίθεται πως αγαπάς. Κι άσε εμάς τους υπόλοιπους να είμαστε "μετριοπαθείς" και να κρατάμε μικρά καλάθια, αφού ο υπερβολικός ενθουσιασμός της αρχής μάς έχει στοιχίσει αρκετά... απότομα ξυπνήματα στο παρελθόν.


Δεν καταλαβαινω γιατι μπορει να εκθετω το επισημο Σωματειο.
maas8
QUOTE(ADEKASTOS @ Sep 26 2008, 12:05 ) *
Tι εγινε ρε παιδια τοσο καλή ομάδα εχει ο Προμηθέας η ο Αιολος του μεγάλου coach 70 ειναι σε κακή κατάσταση μετα την λογω προβλήματος αποχώρηση του μεγάλου Νικητάκη.
Θ'αθελα φίλε Lebronjames αν ησουν στο γήπεδο να μας πείς τι εγινε.
Ειμαι περίεργος αφου ο Αιολος θεωρείτε απο τα φαβορί για την ανοδο στην Γ΄Εθνική,κατά δήλωση του προπονητή τους Θάνου.
Επίσης μεγάλη εκπληξη ο αποκλεισμός του Παπάγου απο την Πεντέλη αλλά εδώ ειναι μία απάντηση των παικτών πρός τον πρώην προπονητή τους Γκανά για την συμπεριφορά του κατα την διάρκεια της θητεία του σάυτήν την ομάδα.Αφου καλίτερος παίκτης κατα τον Bily 14 ηταν ο Μάντζιος που ο Γκανάς τον εβαλε στο ψυγείο και τον τιμώρησε με αποκλεισμό 3 μηνών απο τίς δραστηριότητες του συλλόγου .


ο Γκανάς είναι μυστήριος αλλά για εσκα είναι καλός προπονητής , φέτος θα δούμε αν αντέχει στα ψηλά
DORIAN
QUOTE(ADEKASTOS @ Sep 26 2008, 12:05 ) *
Tι εγινε ρε παιδια τοσο καλή ομάδα εχει ο Προμηθέας η ο Αιολος του μεγάλου coach 70 ειναι σε κακή κατάσταση μετα την λογω προβλήματος αποχώρηση του μεγάλου Νικητάκη.
Θ'αθελα φίλε Lebronjames αν ησουν στο γήπεδο να μας πείς τι εγινε.
Ειμαι περίεργος αφου ο Αιολος θεωρείτε απο τα φαβορί για την ανοδο στην Γ΄Εθνική,κατά δήλωση του προπονητή τους Θάνου.
Επίσης μεγάλη εκπληξη ο αποκλεισμός του Παπάγου απο την Πεντέλη αλλά εδώ ειναι μία απάντηση των παικτών πρός τον πρώην προπονητή τους Γκανά για την συμπεριφορά του κατα την διάρκεια της θητεία του σάυτήν την ομάδα.Αφου καλίτερος παίκτης κατα τον Bily 14 ηταν ο Μάντζιος που ο Γκανάς τον εβαλε στο ψυγείο και τον τιμώρησε με αποκλεισμό 3 μηνών απο τίς δραστηριότητες του συλλόγου .


Ο αποκλεισμος του ΠΑΠΑΓΟΥ απο τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ δεν πρεπει να θεωρηθει εκπληξη
αν συνεκτιμηθουν ολοι οι παραγοντες, αλλα σε καμμια περιπτωση δεν επαιξε ρολο η εκδικητικη διαθεση του
Μαντζιου που ειναι ενας πολυ καλος παικτης με αγαπη για την ομαδα του και επαιξε με παθος γι αυτην.
Τον Μαντζιο δεν τον τιμωρησε κανενας Γκανας, αλλα η Διοικηση του ΝΑΟ,ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,μαλλον γιατι επρεπε να στηριξει τον προπονητη της.
andreas koropi
QUOTE(taper @ Sep 26 2008, 01:40 ) *
τρόμαξες κουτσο αγόρι ,κανόνι της κατηγορίας....

μην ξεχνάς οτι ερχόμαστε την πρώτη αγωνιστική....
καλό το scouting αλλά κρύψαμε τα βασικά μας όπλα( τα τρίποντα μου δηλαδή) για να μην καταλάβεις τίποτα smiley.gif
77.gif 77.gif :obey:bill klonatos



Το ειδα αυτο το παιχνιδι στο β ημιχρονο , πιο ομαδα ο γερακας σιγουρα πιστευω ομως πως αν ο καβουρης ηταν σε καλυτερη κατασταση και του εδιναν και 1-2 φαουλ παραπανω ισως και η αμιλλα να ειχε καλυτερη τυχη, σιγουρα ο γερακας εδειξε καλυτερος και δικαια κερδισε.
koke
QUOTE(lebronjames @ Sep 26 2008, 00:07 ) *
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ ΤΑΥΡΟΣ=70-63

αμα εκτος του νικητακη (περαστικα),ο ταυρος χασει κ αλλο παιχταρα,λογω διενευξης
με το προπονητη(τι ειχες γιαννη τι ειχα παντα λεει η παροιμια)τοτε ο ταυρος δε θα
μαζευεται με τιποτα κ θυμαμαι πολυ καλα πως αρχισε η κατηφορα απο τη β εθνικη
ενω η ομαδα κοντραριζε στα ισα αυτους που ανεβαιναν στην α2.κατι απιθανοι ειχαν
δρασει (και) τοτε.
koke
QUOTE(DORIAN @ Sep 26 2008, 10:45 ) *
Ο αποκλεισμος του ΠΑΠΑΓΟΥ απο τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ δεν πρεπει να θεωρηθει εκπληξη
αν συνεκτιμηθουν ολοι οι παραγοντες, αλλα σε καμμια περιπτωση δεν επαιξε ρολο η εκδικητικη διαθεση του
Μαντζιου που ειναι ενας πολυ καλος παικτης με αγαπη για την ομαδα του και επαιξε με παθος γι αυτην.
Τον Μαντζιο δεν τον τιμωρησε κανενας Γκανας, αλλα η Διοικηση του ΝΑΟ,ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,μαλλον γιατι επρεπε να στηριξει τον προπονητη της.

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!μπραβο ,για τη πρωτη επισημη σωστη τοποθετηση της πεντελης μερια στο φορουμ.
τελικα ισως κατι να εχει αλλαξει εκει κ επιτελους να εχει ερθει η σειρα να κανει το πανω
βημα.
ADEKASTOS
QUOTE(DORIAN @ Sep 26 2008, 12:45 ) *
Ο αποκλεισμος του ΠΑΠΑΓΟΥ απο τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ δεν πρεπει να θεωρηθει εκπληξη
αν συνεκτιμηθουν ολοι οι παραγοντες, αλλα σε καμμια περιπτωση δεν επαιξε ρολο η εκδικητικη διαθεση του
Μαντζιου που ειναι ενας πολυ καλος παικτης με αγαπη για την ομαδα του και επαιξε με παθος γι αυτην.
Τον Μαντζιο δεν τον τιμωρησε κανενας Γκανας, αλλα η Διοικηση του ΝΑΟ,ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,μαλλον γιατι επρεπε να στηριξει τον προπονητη της.

Φίλε μου μπορει να εχεις δίκαιο για τον Μάντζιο αλλά αν δεις τα περισινα ποσταρίσματα θα δεις οτι ο Γκανάς εάν εμενε ο Μάντζιος ατιμώρητος ειχε δηλώσει οτι θα φυγει απο την ομάδα επομένως η διοίκηση δεν ειχε εναλλακτική λύση και τιμώρησε τον παίκτη με την πιο αυστηρή ποινη (ελέω πατρός του ) ο δέ Γκανάς μετά απο λίγο καιρό εφυγε απο την Πεντέλη.Για μένα ηταν μια πολύ κακη χρονιά για την Πεντελη.
Απ'οτι βλέπω και ακούω φέτος η Πεντέλη θα προσπαθήση να πετύχει την ανοδο εχοντας για αντιπάλους την πολύ καλή ομάδα της Ενωσης Ιλίου του Αιολου εαν δεν συμβούν και αλλες αποχωρήσεις,τον Αετό ,την Νίκη Αμαρουσίου και ισως και κάποια αλλη ομάδα που αυτή την στιγμή τουλάχιστον δεν εχει εμφανιστεί στο προσκήνιο.Πάντως επειδή ειδα δύο παιχνίδια της Ενωσης εχει πολύ δυνατή ομάδα και θα ειναι δύσκολο να χάσει την ανοδο.
mimos8
αν και εκτος του χωρου πλεον ,μου κανει εντυπωση που πριν ακομα ξεκινησει το πρωταθλημα καποιοι ασχολουνται και παλι με τα διοικητικα της πεντελης και τις περσινες τιμωριες.τα προγνωστικα μου λενε οτι φετος η πεντελη θα ανεβει και μαλιστα σχετικα ευκολα.
billy_14
QUOTE(koke @ Sep 26 2008, 12:34 ) *
ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!μπραβο ,για τη πρωτη επισημη σωστη τοποθετηση της πεντελης μερια στο φορουμ.
τελικα ισως κατι να εχει αλλαξει εκει κ επιτελους να εχει ερθει η σειρα να κανει το πανω
βημα.

Δεν καταλαβαίνω φίλε koke πώς μπορεί να κάνει επίσημη τοποθέτηση για μια ομάδα κάποιος που κανείς δεν ξέρει ποιος είναι... Όλοι εμείς που γράφουμε εδώ μέσα για τον ΝΑΟ εκφράζουμε προσωπικές απόψεις και όχι της διοίκησης, που είναι κατ' εμέ οι μόνες επίσημες. Όσο για το αν κάτι έχει αλλάξει ή όχι, η γνώμη μου είναι ότι το μόνο που έχει αλλάξει είναι ένα πιο γεμάτο ρόστερ σε σχέση με τις δύο πρώτες χρονιές στην Α' ΕΣΚΑ. Δεν είμαι πλέον τόσο κοντά στην ομάδα όσο ήμουν στο παρελθόν, αλλά από άποψη οργάνωσης και διοίκησης, αν άλλαξε κάτι προς το καλύτερο, τότε μιλάμε για επίπεδο... τουλάχιστον Α2.

mimos8, δεν καταλαβαίνω την απορία σου... Εδώ και χρόνια, βρέξει-χιονίσει, όλος ο κόσμος με την Πεντέλη ασχολείται!!!
DORIAN
QUOTE(billy_14 @ Sep 26 2008, 19:30 ) *
Δεν καταλαβαίνω φίλε koke πώς μπορεί να κάνει επίσημη τοποθέτηση για μια ομάδα κάποιος που κανείς δεν ξέρει ποιος είναι... Όλοι εμείς που γράφουμε εδώ μέσα για τον ΝΑΟ εκφράζουμε προσωπικές απόψεις και όχι της διοίκησης, που είναι κατ' εμέ οι μόνες επίσημες. Όσο για το αν κάτι έχει αλλάξει ή όχι, η γνώμη μου είναι ότι το μόνο που έχει αλλάξει είναι ένα πιο γεμάτο ρόστερ σε σχέση με τις δύο πρώτες χρονιές στην Α' ΕΣΚΑ. Δεν είμαι πλέον τόσο κοντά στην ομάδα όσο ήμουν στο παρελθόν, αλλά από άποψη οργάνωσης και διοίκησης, αν άλλαξε κάτι προς το καλύτερο, τότε μιλάμε για επίπεδο... τουλάχιστον Α2.

mimos8, δεν καταλαβαίνω την απορία σου... Εδώ και χρόνια, βρέξει-χιονίσει, όλος ο κόσμος με την Πεντέλη ασχολείται!!!


Νομιζω οτι εχω δηλωσει οτι αυτα που λεω δεν εκφραζουν επισημα το Συλλογο
πιστευω ομως οτι εχω το δικαιωμα να εκφερω την αποψη μου γι αυτα
που συμβαινουν γυρω απο την ομαδα που υποστηριζω.
Billy 14 θα εισαι το σαββατοκυριακο στο τουρνουα?
andreas koropi
κορωπι - αθηναικος 76-66 . Αγωνας που δε προσφερεται για συμπερασματα.
nikefalin
τα σπάτα νίκησαν τον Μελά
BILL79
QUOTE(andreas koropi @ Sep 27 2008, 23:17 ) *
κορωπι - αθηναικος 76-66 . Αγωνας που δε προσφερεται για συμπερασματα.

γιατι ετσι????
billy_14
Για το τουρνουά του ΝΑΟ ρίξτε μια ματιά στο τόπικ της Α' ΕΣΚΑ.
andreas koropi
QUOTE(BILL79 @ Sep 28 2008, 07:33 ) *
γιατι ετσι????

γιατι το κορωπι επαιζε με - 4 βασικους , και ο αθηναικος με τα γνωστα του προβληματα δε καταφερε να ακολουθησει το ρυθμο του αγωνα.
Steryios
Καλησπέρα.
Γαλάτσι-Φ.Ε.Α +20 πόντους το Γαλάτσι(στο τέλος σταμάτησα να κρατάω το σκορ).΄
Πολύ καλύτεροι οι γηπεδούχοι ήταν σε όλο το παιχνίδι πολλά μέτρα μπροστά από τους φιλοξενούμενους.Καλύτερα προπονημένη ομάδα που από την αρχή εως το τέλος έτρεχε ασταμάτητα με τον ίδιο ρυθμό.Όπλο του ο αιφνιδιασμός στον οποίο ωφείλει και πάρα πολλά εύκολα καλάθια.Θεωρώ ότι φέτος στο πρωτάθλημα θα είναι μια δυναμική και ανταγωνιστική παρουσία μέχρι τον Μάιο.
Ο αγώνας ήταν αμφίρροπος μέχρι το 20λεπτο σημείο στο οποίο το Γαλάτσι πάτησε γκάζι και ουδέποτε μετά κατάφερε η Φ.Ε.Α. να πλησιάσει.
Καλύτερος από τους φιλοξενούμενους ο συνήθης ύποπτος βροντόσαυρος Πράς.Από τους γηπεδούχους οι περισσότεροι που αγωνίστηκαν ήταν θετικότατοι.
Τέλος μια προσωπική παρατήρηση...θα μου άρεσε να έβλεπα περισσότερο τον Δρακάκη στο παρκέ,ένα παιδί με τρομερά αθλητικά προσόντα,αλλά και για τον χρόνο που αγωνίστηκε θα ήθελα να έβλεπε περισσότερα από τον ίδιο...
sonic
τα σπατα κερδισαν τον αρη πετρουπολης....10 ποντους περιπου.
Steryios
QUOTE(Steryios @ Sep 30 2008, 00:51 ) *
Καλησπέρα.
Γαλάτσι-Φ.Ε.Α +20 πόντους το Γαλάτσι(στο τέλος σταμάτησα να κρατάω το σκορ).΄
Πολύ καλύτεροι οι γηπεδούχοι ήταν σε όλο το παιχνίδι πολλά μέτρα μπροστά από τους φιλοξενούμενους.Καλύτερα προπονημένη ομάδα που από την αρχή εως το τέλος έτρεχε ασταμάτητα με τον ίδιο ρυθμό.Όπλο του ο αιφνιδιασμός στον οποίο ωφείλει και πάρα πολλά εύκολα καλάθια.Θεωρώ ότι φέτος στο πρωτάθλημα θα είναι μια δυναμική και ανταγωνιστική παρουσία μέχρι τον Μάιο.
Ο αγώνας ήταν αμφίρροπος μέχρι το 20λεπτο σημείο στο οποίο το Γαλάτσι πάτησε γκάζι και ουδέποτε μετά κατάφερε η Φ.Ε.Α. να πλησιάσει.
Καλύτερος από τους φιλοξενούμενους ο συνήθης ύποπτος βροντόσαυρος Πράς.Από τους γηπεδούχους οι περισσότεροι που αγωνίστηκαν ήταν θετικότατοι.
Τέλος μια προσωπική παρατήρηση...θα μου άρεσε να έβλεπα περισσότερο τον Δρακάκη στο παρκέ,ένα παιδί με τρομερά αθλητικά προσόντα,αλλά και για τον χρόνο που αγωνίστηκε θα ήθελα να έβλεπα περισσότερα από τον ίδιο...
assistant
Καλησπερα σε ολους.Ημουν κι εγω εχθες στο Γαλατσι-Ατταλος.Σε γενικες γραμμες το παιχνιδι ηταν φλυαρο κι ανουσιο με εμφανη την ανωτεροτητα των γηπεδουχων.
Το Γαλατσι γνωμη μου ειναι οτι εαν δεν εκρυβε παιχτες ο coach δυσκολα θα ειναι στην 5αδα της Α Εσκα.Περιορισμενες λυσεις μου φανηκε να εχει για την κατηγορια.
Ο δε Ατταλος αν ο ομιλος μας ειναι τοσο δυνατος οσο ακουγεται δε νομιζω πως μπορει να την παλεψει.Λιγο χειροτερος απο περυσι.Με 5αρι για πολλη ωρα τον Πρα,χωρις την ενεργεια που του εδινε περυσι απ τον παγκο ο Καρατζας και χωρις την εκτελεστικη δεινοτητα του Καρτανου δυσκολα τα πραγματα.Θα εχει ενδιαφερον παντως το ρεσιταλ ζωνης που θα δουμε στα παιχνιδια με τον μετρ του ειδους Κριμιτζακη.
Καλη συνεχεια σε ολους χωρις τραυματισμους.
zafid
Καλησπέρα.
Γαλάτσι-Φ.Ε.Α +20 πόντους το Γαλάτσι(στο τέλος σταμάτησα να κρατάω το σκορ).΄
Πολύ καλύτεροι οι γηπεδούχοι ήταν σε όλο το παιχνίδι πολλά μέτρα μπροστά από τους φιλοξενούμενους.Καλύτερα προπονημένη ομάδα που από την αρχή εως το τέλος έτρεχε ασταμάτητα με τον ίδιο ρυθμό.Όπλο του ο αιφνιδιασμός στον οποίο ωφείλει και πάρα πολλά εύκολα καλάθια.Θεωρώ ότι φέτος στο πρωτάθλημα θα είναι μια δυναμική και ανταγωνιστική παρουσία μέχρι τον Μάιο.
Ο αγώνας ήταν αμφίρροπος μέχρι το 20λεπτο σημείο στο οποίο το Γαλάτσι πάτησε γκάζι και ουδέποτε μετά κατάφερε η Φ.Ε.Α. να πλησιάσει.
Καλύτερος από τους φιλοξενούμενους ο συνήθης ύποπτος βροντόσαυρος Πράς.Από τους γηπεδούχους οι περισσότεροι που αγωνίστηκαν ήταν θετικότατοι.
Τέλος μια προσωπική παρατήρηση...θα μου άρεσε να έβλεπα περισσότερο τον Δρακάκη στο παρκέ,ένα παιδί με τρομερά αθλητικά προσόντα,αλλά και για τον χρόνο που αγωνίστηκε θα ήθελα να έβλεπε περισσότερα από τον ίδιο...
originalsb
πέμπτη 9ώρα Ν.Μάκρη-Αναγέννηση καισ/νης στην αμερικάνικη βάση.Πιστεύω θα είναι ένα καλό παιχνίδι πριν την πρεμιέρα
originalsb
Πολύ καλή η Μάκρη στο α μέρος που έκλεισε το ημίχρονο στους 21 διαφορά, στο β μέρος επεσε ταχύτητα και έλειξε 79-67.Καλά στοιχεία έδειξε η καισ/νη που δεν θα φοβηθεί κανέναν αντίπαλο. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Peritri
Ο Γέρακας κέρδισε την Ολυμπιάδα στη Πετρούπολη.

Έμαθα ότι ο taper σκέπασε τον ουρανό.
loufer
QUOTE(Peritri @ Oct 3 2008, 02:35 ) *
Ο Γέρακας κέρδισε την Ολυμπιάδα στη Πετρούπολη.

Έμαθα ότι ο taper σκέπασε τον ουρανό.


Ρεσιτάλ τάπας από taper και Μπρατσιώτη, από 4 ο καθένας...Συναγωνίζονταν ποιος θα την πετάξει πιο μακριά... smiley.gif
taper
καλά οτι θα είχα συναγωνισμό στις τάπες στην ομάδα δεν το περίμενα smiley.gif

αλλά εξακολουθώ να είμαι ασυναγώνιστος στις βολές ....5/11 . μπορώ και χειρότερα. smiley.gif
BILL79
QUOTE(taper @ Oct 3 2008, 14:58 ) *
καλά οτι θα είχα συναγωνισμό στις τάπες στην ομάδα δεν το περίμενα smiley.gif

αλλά εξακολουθώ να είμαι ασυναγώνιστος στις βολές ....5/11 . μπορώ και χειρότερα. smiley.gif

αμα δεν βαλεις τον loufer να σε μαθει τα μυστικα του αθληματος δεν εχεις ελπιδες βελτιωσης...
mikrosTheoulis
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1 +10 περίπου 77.gif 77.gif 77.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Και τωρα αυτο που ολοι περιμενατε.
Η συνεχεια του πασιγνωστου σηριαλ
Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΝΟ.

Ξημερωμα Παρασκευης και ο Λυκος ξυπνησε με μια μεγαλη επιθυμια για μαχη.
Πηρε λοιπον τα λυκοπουλα του τα φορτωσε στο τρενο και τα πηγε στην φωλια του.
Οι αντιπαλοι ηρθαν γεματοι προσδοκιες και ελπιδες αφου δεν ηξεραν τι τους περιμενε.

Ο Λυκος εριξε στην μαχη τα παλια και τα καινουργια λυκοπουλα
και τους διεταξε να τα δωσουν ολα στην πρωτη μαχη της χρονιας.

Τα λυκοπουλα υπακουσαν τον Λυκο
και ορμηξαν λυσασμενα και αρχιζαν να κατασπαραζουν τον εχθρο.
Καποια στιγμη μπηκε και ο ιδιος ο Λυκος στην μαχη
για να αποτελειωσει τους εχθρους.

Η πρωτη μαχη κερδιθηκε και ο Λυκος εστειλε τα λυκοπουλα του για ξεκουραση
και μετα ειπε να παει να ακουσει καμια πενια
που τοσο πολυ του ελειψε τις 2 εβδομαδες που ελειπε στην Αφρικη.

ΥΓ. και για οσους δεν καταλαβαν.

Για το κυπελο.

ΚΗΦΙΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ : 77-70 (49-25)
kesariani 4ever
στο ματς ν.μακρη-αναγεννηση καισαριανης ηταν φανερο οτι η ν.μακρη πηγαινε καθαρα για την νικη ενω η αναγεννηση εκανε ενα δυνατο φιλικο πριν την πρεμιερα.απο την αναγεννηση αγωνιστηκαν ολοι οι παιχτες ενω απο την ν.μακρη αγωνιστηκαν μονο 8 παιχτες και ολο το παιχνιδι ειχε μεσα ο κοουτς την καλη πενταδα.ενω η αναγεννηση εκανε συνεχεια δοκιμες ειδικα στο πρωτο ημιχρονο.κ η αναγεννηση επαιζε χωρις τον βασικο πενταρι της και χωρις το βασικο τριαρι της.
JOS
QUOTE(kesariani 4ever @ Oct 4 2008, 05:18 ) *
στο ματς ν.μακρη-αναγεννηση καισαριανης ηταν φανερο οτι η ν.μακρη πηγαινε καθαρα για την νικη ενω η αναγεννηση εκανε ενα δυνατο φιλικο πριν την πρεμιερα.απο την αναγεννηση αγωνιστηκαν ολοι οι παιχτες ενω απο την ν.μακρη αγωνιστηκαν μονο 8 παιχτες και ολο το παιχνιδι ειχε μεσα ο κοουτς την καλη πενταδα.ενω η αναγεννηση εκανε συνεχεια δοκιμες ειδικα στο πρωτο ημιχρονο.κ η αναγεννηση επαιζε χωρις τον βασικο πενταρι της και χωρις το βασικο τριαρι της.

Ίδια γεύση πήρα κι εγώ... 41.gif
jhantzop
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70 - 60 (14-20, 36-29, 54-41, 70-60)
kotzito
Γ.Σ. Χαλανδρι-Ροδοπολη Κερδισε το Χαλανδρι.(30 ποντους περιπου νομιζω)
odysseas 1998
QUOTE(kesariani 4ever @ Oct 4 2008, 05:18 ) *
στο ματς ν.μακρη-αναγεννηση καισαριανης ηταν φανερο οτι η ν.μακρη πηγαινε καθαρα για την νικη ενω η αναγεννηση εκανε ενα δυνατο φιλικο πριν την πρεμιερα.απο την αναγεννηση αγωνιστηκαν ολοι οι παιχτες ενω απο την ν.μακρη αγωνιστηκαν μονο 8 παιχτες και ολο το παιχνιδι ειχε μεσα ο κοουτς την καλη πενταδα.ενω η αναγεννηση εκανε συνεχεια δοκιμες ειδικα στο πρωτο ημιχρονο.κ η αναγεννηση επαιζε χωρις τον βασικο πενταρι της και χωρις το βασικο τριαρι της.

Ο Καρνέσσης είναι και φέτος στην ομάδα?
basketman
χθες το βραδυ ΠΑΟ Δαφνη Αθηνων - ΑΟ Αρτεμις Λουτσα. 1 +2

Η δαφνη θα μπορουσε να παρει καλυτερη διαφορα αλλα λιγο η κουραση λιγο οτι ηταν ο πρωτος επισημοσ αγωνασ και το δευτερο παιχνιδι σαν ομαδα εκανε νερα προς το τελοσ.
Η αρτεμισ εδειξε καλα στοιχεια ειχε δυο πολυ καλους ψηλους στυλ σοφο και ενα παικτη κολονα το 15 παραλιγο να γυρισει το παιχνιδι.Πολλα αντιαθλητικα και απο τις δυο ομαδες βαση των καινουργιων κανονισμων,καλα θα πεσει πολυ γελιο φετος! smiley.gif

Εμαθα οτι ο νικηφορος ΝΕΦΟ νικησε την Νεαπολη με 20 +
street10
dhladh to xalandri prepei na exei polu kalh omada....;;;;eeeee;;; h apla h rodopolh den exei kalo uliko;;;;hsoun mesa; cool.gif
nikefalin
QUOTE(street10 @ Oct 5 2008, 18:37 ) *
dhladh to xalandri prepei na exei polu kalh omada....;;;;eeeee;;; h apla h rodopolh den exei kalo uliko;;;;hsoun mesa; cool.gif


γράφε με ελληνικά smile.gif
doganos
QUOTE(taper @ Oct 3 2008, 14:58 ) *
καλά οτι θα είχα συναγωνισμό στις τάπες στην ομάδα δεν το περίμενα smiley.gif

αλλά εξακολουθώ να είμαι ασυναγώνιστος στις βολές ....5/11 . μπορώ και χειρότερα. smiley.gif

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ 9
kesariani 4ever
QUOTE(odysseas 1998 @ Oct 4 2008, 15:32 ) *
Ο Καρνέσσης είναι και φέτος στην ομάδα?

ο κωστας ειναι ακομα στην ομαδα,ο γιωργος σταματησε..
που τους ξερεις?
tripontokoutalas
Δεν ξέρω αν είδατε την ιστορία με τους Λύκους, αλλά όσο τραγικό ήταν αυτό το post, άλλο τόσο ήταν και το ματς.....

Αυτή η Κηφισσιά πολύ μέτρια ομάδα και πολύ φανφάρα για το τπτ...

Λύκε πρόσεχε...γιατί μετά από 15 λεπτά έμεινες από ανάσα...[άσε που δεν έχεις ένα άσσο της προκοπής...]

PS : Taper, 5/11 είναι μια χαρά ποσοστό...μην ακούς τώρα το Loufer και τον πανμέγιστο BILL που ακόμα και σε εφαρμογή του Facebook έχουν 23.123/23.126 από την CHAAAARITY LINE....Αυτοί είναι αθλητές...εσύ είσαι ίνδαλμα...
odysseas 1998
QUOTE(kesariani 4ever @ Oct 6 2008, 04:24 ) *
ο κωστας ειναι ακομα στην ομαδα,ο γιωργος σταματησε..
που τους ξερεις?

Είμασταν μαζί στην στατιστική υπηρεσία του soupersport σε ματς Α1.Θα περάσω να δω τον Κώστα σε κανένα ματσάκι,καλή χρονιά να έχετε.
3 laloun kai 2 xoreuoun
ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 51-36
dominik
ηττα του κουρου απο παλληνη με καλη εμφανιση παλληνης tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(tripontokoutalas @ Oct 6 2008, 10:57 ) *
Δεν ξέρω αν είδατε την ιστορία με τους Λύκους, αλλά όσο τραγικό ήταν αυτό το post, άλλο τόσο ήταν και το ματς.....

Αυτή η Κηφισσιά πολύ μέτρια ομάδα και πολύ φανφάρα για το τπτ...

Λύκε πρόσεχε...γιατί μετά από 15 λεπτά έμεινες από ανάσα...[άσε που δεν έχεις ένα άσσο της προκοπής...]

PS : Taper, 5/11 είναι μια χαρά ποσοστό...μην ακούς τώρα το Loufer και τον πανμέγιστο BILL που ακόμα και σε εφαρμογή του Facebook έχουν 23.123/23.126 από την CHAAAARITY LINE....Αυτοί είναι αθλητές...εσύ είσαι ίνδαλμα...

Αν ειναι τραγικη μια ομαδα που κερδιζει με 25 ποντους στο ημιχρονο
μια ομαδα της ιδιας κατηγοριας τοτε μαλλον αλλο αθλημα βλεπεις.

Οσο για μενα, ελειπα 2 βδομαδες στην Αφρικη
και γυρισα την Τεταρτη πριν το ματς,
οποτε λογικο ηταν να κουραστω.
Βαδιζω και στα 34 βλεπεις, δεν ειμαι πλεον παιδακι.

Επισης ο ψηλος μας ξεκινησε προπονησεις την 1η Οκτωμβρη
και ο βασικος ασσος ειναι τραυματιας.

Οσο για την ιστορια με τους Λυκους,
φετος θα εχει πολλα επεισοδια, αλλα οχι σε αυτο το καναλι.
Στο καναλι του 3ου ομιλου θα παιζει αυτο το σηριαλ φετος
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dominik @ Oct 7 2008, 11:47 ) *
ηττα του κουρου απο παλληνη με καλη εμφανιση παλληνης tongue.gif

Ο πηγασος12 παιζει φετος στον Κουρο???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.