Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
tripontokoutalas
Λύκε, μάλλον δεν πρόσεξες καλά το post μου...

Ποτέ δεν είπα ότι είστε τραγικοί! Για το ματς μιλούσα...ποτέ δεν καταφέρομαι σε μια ομάδα έτσι..πόσο μάλλον όταν κέρδιζες όντως 25 πόντους στο ημίχρονο...

Επίσης σου λέω ότι έμεινες από ανάσες..όχι εσύ προσωπικά, ούτε προσωπικά μιλάω αρνητικά για άλλον, αλλά για όλη την ομάδα..και νομίζω ότι εσύ το ξέρεις καλύτερα αφού η πίεση του α' δεκαλέπτου δεν κράτησε για πολύ!

Τώρα αν οι λύκοι φάνε το μαντρί θα το δείξει ο χρόνος και το άλλο κανάλι!!

Καλή συνέχεια πάντως σε κύπελλο και πρωτ! Α, και ωραία φωτό μπάι δε γουέη! smile.gif
plat
ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΙΩΝΙΑ 46 - 67
BILL79
QUOTE(plat @ Oct 9 2008, 11:07 ) *
ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΙΩΝΙΑ 46 - 67

τοσο χαλια ο Υμηττος ή τοσο καλη η Ιωνια;;;;
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(tripontokoutalas @ Oct 9 2008, 02:47 ) *
Λύκε, μάλλον δεν πρόσεξες καλά το post μου...

Ποτέ δεν είπα ότι είστε τραγικοί! Για το ματς μιλούσα...ποτέ δεν καταφέρομαι σε μια ομάδα έτσι..πόσο μάλλον όταν κέρδιζες όντως 25 πόντους στο ημίχρονο...

Επίσης σου λέω ότι έμεινες από ανάσες..όχι εσύ προσωπικά, ούτε προσωπικά μιλάω αρνητικά για άλλον, αλλά για όλη την ομάδα..και νομίζω ότι εσύ το ξέρεις καλύτερα αφού η πίεση του α' δεκαλέπτου δεν κράτησε για πολύ!

Τώρα αν οι λύκοι φάνε το μαντρί θα το δείξει ο χρόνος και το άλλο κανάλι!!

Καλή συνέχεια πάντως σε κύπελλο και πρωτ! Α, και ωραία φωτό μπάι δε γουέη! smile.gif

Να στις γνωρισω αν θες
loufer
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 9 2008, 15:43 ) *
Να στις γνωρισω αν θες



Έχει αδυναμία στις Τσέχες μόνο, αυτές τις κόβω από πιο βόρεια GREAT WOLF...
cliff_ac
Ιρις -Οίον Αγιου Στεφάνου... 66-48
plat
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΙΩΝΙΑ 41 - 44
Mitsaras7
QUOTE(plat @ Oct 11 2008, 00:41 ) *
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΙΩΝΙΑ 41 - 44


esy file hsoun sto ghpedo??pws to xereis amesws ennow..
??
se ena mats pou vrethikame na xanoume me -21...telika to gyrisame k mpikame 1.30 prin ti liksi sto +1...alla sto telos lugisame!bravo sta paidia gia ta kotsia pou edeiksan de tha maste gia kanenan anitpalo eukoloi fetos..K vevaia..shmera super moustakatos eee!!!ton vgalame apti nafthalini k mas evgale asproprwsopous..eixame dustuxws k atyxies me travmatismous k eleipseis alla de peirazei!Kali epityxia se osous synexizoun....
Φίλε μη γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες
greeklish.jpeg
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Και τωρα η συνεχεια του γνωστου σηριαλ

Ο Λυκος και το τρενο του.

Απογευμα Παρασκευης και ο Λυκος μαζευει τα Λυκοπουλα στην φωλια του
λιγη ωρα πριν ο εχθρος φανει.
Αφου τα προετοιμασε ψυχολογικα, μπηκε μπροσταρης
και σαν αλλος Καραισκακης τα οδηγησε στην μαχη.
Απο την αρχη μπηκαν με δυναμη και πηραν φαλαγγι
τον ατυχο εχθρο, που δεν μπορουσε να αντιδρασει ουτε στιγμη.

Στο τελος μαζεψε τα λυκοπουλα τα εβαλε για υπνο
και πηγε για ποτο στο παρτυ του ambula.

Και για οσους δεν παρακολουθουν το σηριαλ

ΚΗΦΙΣΙΑ-ΠΑΤΗΣΙΑ 1 +20 περιπου.
winners
QUOTE(team10 @ Aug 31 2008, 17:00 ) *
καλησπερα σασ κανενα νεο απο την κληρωση εχουμε και απο την α φαση και την β φαση

ΤΟ ΠΙΚΕΡΜΙ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 11 2008, 01:55 ) *
esy file hsoun sto ghpedo??pws to xereis amesws ennow..
??
se ena mats pou vrethikame na xanoume me -21...telika to gyrisame k mpikame 1.30 prin ti liksi sto +1...alla sto telos lugisame!bravo sta paidia gia ta kotsia pou edeiksan de tha maste gia kanenan anitpalo eukoloi fetos..K vevaia..shmera super moustakatos eee!!!ton vgalame apti nafthalini k mas evgale asproprwsopous..eixame dustuxws k atyxies me travmatismous k eleipseis alla de peirazei!Kali epityxia se osous synexizoun....
Φίλε μη γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες
greeklish.jpeg

Αμα εχει φτασει η ομαδα στο σημειο να περιμενει απο τον ''αδελφο'' μου τον Φανη,
που κατεβαινει να παιξει χωρις προπονηση και ενω ηθελε να το κοψει φετος,
να βγαλει το φιδι απο την τρυπα, τοτε δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.

Ο Φανης μου ειπε οτι απο δικια του λαλακια χασατε.
Αληθευει??
triponter
και 2 νικη για τα Μελισσια ...μετα τον Διαγορα ( γ΄εσκα ) εκτος εδρας, τωρα κερδισαμε και τον οφη Ηρακλειου ( επισης γ' εσκα )

ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58 - 54..

ο οφη καλη ομαδα, πολυ δουλεμενη με πειθαρχια και μεγαλο παθος στον αγωνα. ολοι πιτσιρικια που τρεχουν περα δωθε σαν τρελα...(ημαρτον.....) στο πρωτο ημιχρονο λιγο οτι μπηκαμε σαν κοιμισμενοι, λιγο η δικη τους καλη αποδοση, εδωσε σε ολους ( τους απεξω ) την εντυπωση οτι θα μας κερδισουν ανετα...ειχαν καμια 15αρα διαφορα....

στο 2ο ημιχρονο αλλαξε η εικονα μας..εσφιξε πολυ η αμυνα και τσουκου τσουκου τους φτασαμε και τους ξεπερασαμε, με αποτελεσμα να παρουμε και μια διαφορα 7 ποντων....

Αξιζει ενα μεγαλο μπραβο στον προπονητη μας που διαβασε αριστα το ματς μετα απο ενα σημειο και με καταλληλες ρυθμιστικες κινησεις αλλαξε τις ισορροπιες...και ενα επισης μεγαλο μπραβο στην παλια φρουρα της ομαδας που σχιστηκε και εδειξε οπως και περσι οτι δεν παρατανε ποτε κανενα ματς...αλλωστε παντα πιστευα οτι σε αυτην την κατηγορια οι προσωπικοτητες και η εμπειρια παιζουν μεγαλο ρολο...

οσο για εμενα , ακομα 3 λαλουν και 3 χορευουν.... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

................

τελος το πιο σημαντικο ειναι οτι η ομαδα κερδιζει και αποκτα νοοτροπια νικητη....και αυτο θα χρειαστει παρα πολυ στο πρωταθλημα...

ο οφη εδειξε οτι θα ειναι μια απο τις πολυ δυνατες ομαδες στο πρωταθλημα..ισως διεκδικησει και ανοδο!
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 11 2008, 01:43 ) *
Και τωρα η συνεχεια του γνωστου σηριαλ

Ο Λυκος και το τρενο του.

Απογευμα Παρασκευης και ο Λυκος μαζευει τα Λυκοπουλα στην φωλια του
λιγη ωρα πριν ο εχθρος φανει.
Αφου τα προετοιμασε ψυχολογικα, μπηκε μπροσταρης
και σαν αλλος Καραισκακης τα οδηγησε στην μαχη.
Απο την αρχη μπηκαν με δυναμη και πηραν φαλαγγι
τον ατυχο εχθρο, που δεν μπορουσε να αντιδρασει ουτε στιγμη.

Στο τελος μαζεψε τα λυκοπουλα τα εβαλε για υπνο
και πηγε για ποτο στο παρτυ του ambula.

Και για οσους δεν παρακολουθουν το σηριαλ

ΚΗΦΙΣΙΑ-ΠΑΤΗΣΙΑ 1 +20 περιπου.



ρε υπερταγαρεεε... ρε γιδιι... ρε ασχετε και βασανιστη του αθληματος μπασκετ ..ημαρτοοοον πιαααααα..

περσι σωθηκες στα χαρτια με την γνωστη υπόθεση του αγιου στεφανου....φετος βλεπω στο κυπελλακι ειχες 2 ευνοικες κληρωσεις και μαλιστα και τα 2 στην εδρα σου...


ΡΕΕΕΕ ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΓΚΑ ΚΑΝΕΙΣ...........ΡΕΕΕΕΕΕ ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝΝΝΝ.....
Mitsaras7
[quote name='ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.' date='Oct 11 2008, 14:38 ' post='234947']
Αμα εχει φτασει η ομαδα στο σημειο να περιμενει απο τον ''αδελφο'' μου τον Φανη,
που κατεβαινει να παιξει χωρις προπονηση και ενω ηθελε να το κοψει φετος,
να βγαλει το φιδι απο την τρυπα, τοτε δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.

Ο Φανης μου ειπε οτι απο δικια του λαλακια χασατε.
Αληθευει??

OXI ΡΕ ΣΥ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..Κ ΠΑΛΕΨΑΜΕ Κ ΑΠΟΛΑ..
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΜΙΣΟ ΠΟΔΙ..Ο ΤΣΟΚΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ..Ο ΑΛΛΟΣ Ο 1ΟΣ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΤΟ 4ΑΡΙ ΜΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΠΩΣ ΝΑ ΤΡΑΒΙΞΕΙ Ι ΟΜΑΔΑ..ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ ΠΑΝΤΩΝ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΦΑΝΗΣ!ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΤΠΤ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΣΕΙΣ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Τι να του πω εγω???
Μεγαλο παιδι ειναι. Αν και πεφτει λιγο παντοφλα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Oct 11 2008, 16:44 ) *
ρε υπερταγαρεεε... ρε γιδιι... ρε ασχετε και βασανιστη του αθληματος μπασκετ ..ημαρτοοοον πιαααααα..

περσι σωθηκες στα χαρτια με την γνωστη υπόθεση του αγιου στεφανου....φετος βλεπω στο κυπελλακι ειχες 2 ευνοικες κληρωσεις και μαλιστα και τα 2 στην εδρα σου...
ΡΕΕΕΕ ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΓΚΑ ΚΑΝΕΙΣ...........ΡΕΕΕΕΕΕ ΗΜΑΡΤΟΝΝΝΝΝΝΝΝ.....

Μιλας ρε κριαρι εσυ???
Που σε καθε ματς η αντιπαλη ομαδα εβγαζε ανακοινωση
διαμαρτυριας εναντιον της διαιτησιας????

Λιγο τσιπα δεν εχεις ρε παντοφλα????????????????
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 12 2008, 03:01 ) *
Τι να του πω εγω???
Μεγαλο παιδι ειναι. Αν και πεφτει λιγο παντοφλα


ΩΧ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΑΚΟΥΩ..ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΔΟΥΛΕΜΑΑΑΑ....ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Mitsaras7
ΛΥΚΟΣ????ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ?ΤΙ ΣΤΟΧΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ...ΗΗΗ΄΄΄???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 12 2008, 16:43 ) *
ΛΥΚΟΣ????ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ?ΤΙ ΣΤΟΧΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ???ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ...ΗΗΗ΄΄΄???

Φετος στοχος ειναι να ανεβουμε αηττητοι.
Το υλικο που εχουμε ειναι για πιο ψηλα
Mitsaras7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Oct 13 2008, 01:19 ) *
Φετος στοχος ειναι να ανεβουμε αηττητοι.
Το υλικο που εχουμε ειναι για πιο ψηλα


μαλιστα..σας το ευχομαι..αλλα μακαρι να χετε 2 ηττες...απο μας..χαχαχα...τα λεμε ον κορτττ!!!μπαι φιλος
EAST END
QUOTE(triponter @ Oct 11 2008, 16:42 ) *
και 2 νικη για τα Μελισσια ...μετα τον Διαγορα ( γ΄εσκα ) εκτος εδρας, τωρα κερδισαμε και τον οφη Ηρακλειου ( επισης γ' εσκα )

ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58 - 54..

ο οφη καλη ομαδα, πολυ δουλεμενη με πειθαρχια και μεγαλο παθος στον αγωνα. ολοι πιτσιρικια που τρεχουν περα δωθε σαν τρελα...(ημαρτον.....) στο πρωτο ημιχρονο λιγο οτι μπηκαμε σαν κοιμισμενοι, λιγο η δικη τους καλη αποδοση, εδωσε σε ολους ( τους απεξω ) την εντυπωση οτι θα μας κερδισουν ανετα...ειχαν καμια 15αρα διαφορα....

στο 2ο ημιχρονο αλλαξε η εικονα μας..εσφιξε πολυ η αμυνα και τσουκου τσουκου τους φτασαμε και τους ξεπερασαμε, με αποτελεσμα να παρουμε και μια διαφορα 7 ποντων....

Αξιζει ενα μεγαλο μπραβο στον προπονητη μας που διαβασε αριστα το ματς μετα απο ενα σημειο και με καταλληλες ρυθμιστικες κινησεις αλλαξε τις ισορροπιες...και ενα επισης μεγαλο μπραβο στην παλια φρουρα της ομαδας που σχιστηκε και εδειξε οπως και περσι οτι δεν παρατανε ποτε κανενα ματς...αλλωστε παντα πιστευα οτι σε αυτην την κατηγορια οι προσωπικοτητες και η εμπειρια παιζουν μεγαλο ρολο...

οσο για εμενα , ακομα 3 λαλουν και 3 χορευουν.... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

................

τελος το πιο σημαντικο ειναι οτι η ομαδα κερδιζει και αποκτα νοοτροπια νικητη....και αυτο θα χρειαστει παρα πολυ στο πρωταθλημα...

ο οφη εδειξε οτι θα ειναι μια απο τις πολυ δυνατες ομαδες στο πρωταθλημα..ισως διεκδικησει και ανοδο!

Kαλημέρα ,σόρρυ που ρωτάω ,αλλά αληθεύει ότι ο προπονητήςπου λές αποτελεί ήδη παρελθόν για το σύλλογο και ψάχνουν παντού για αντικαταστάτη του και δεν βρίσκουν;;ξέρεις γιατί έφυγε;ήδηεδω στην παιανία ρωτήσανε για τον κόουτσ που είχαμε και εμείς.αληθεύει επίσησ ότι έχετε πλέον νέο γήπεδο στην περιοχή που είναι σούπερ;;;
kotzito
Γ.Σ Χαλανδρι-Αστερας Περιστεριου 1 (+20 νομιζω)
#13.
Προχθές είδα για πρώτη φορά φέτος την περσινή μου ομάδα την Κηφισιά στο Ζηρίνειο με τον Καρέα για το κύπελο. Κακή εμφάνιση και ήττα με περίπου 15 πόντους. Πολλοί καινούριοι παίκτες και πολύ rotation από τον κόουτς Μπιλάλη, ο οποίος περισσότερο σαν φιλικό αντιμετώπισε το ματς. Η ομάδα είναι σίγουρα πιο δυνατή από πέρσι με πολύ περισσότερες λύσεις (αν και υπάρχουν συγκεκριμένα κενά που φάνηκαν χθες), έδειξε όμως ασύνδετη, χωρίς υπομονή και με πολλά αμυντικά προβλήματα στο β' ημίχρονο. Ο κ. Λύκος εκτός κλίματος προχθές αλλά δεν τον φοβάμαι, έχει την εμπειρία και την αξία να καταλάβει με ποιον τρόπο μπορεί να βοηθήσει την ομάδα και να είναι ο ηγέτης, έστω και χωρίς να περνάνε όλα από τα χέρια του όπως πέρσι. Ο Καρέας δε σου γεμίζει το μάτι αλλά έχει περιφέρεια φωτιά και φάνηκε αρκετά καλά δουλεμένος.

Σε γενικές γραμμές δεν μπορεί κανείς να βγάλει ασφαλή συμπεράσματα από το ματς αυτό και ο Μπιλάλης φάνηκε να μη θέλει 'διακαώς' να πάει η ομάδα 'ψηλωμένη' στην 1η αγωνιστική στο πρωτάθλημα με ένα 3-0 στο κύπελο, wink.gif όχι βέβαια ότι το έδωσε κιόλας το ματς.

Η συνέχεια στο πρωτάθλημα και εύχομαι να πάνε όλα καλά σε έναν πολύ δύσκολο όμιλο.
jhantzop
QUOTE(EAST END @ Oct 15 2008, 15:14 ) *
Kαλημέρα ,σόρρυ που ρωτάω ,αλλά αληθεύει ότι ο προπονητήςπου λές αποτελεί ήδη παρελθόν για το σύλλογο και ψάχνουν παντού για αντικαταστάτη του και δεν βρίσκουν;;ξέρεις γιατί έφυγε;ήδηεδω στην παιανία ρωτήσανε για τον κόουτσ που είχαμε και εμείς.αληθεύει επίσησ ότι έχετε πλέον νέο γήπεδο στην περιοχή που είναι σούπερ;;;


Αν και δεν έχω άμεση σχέση μπορώ να επιβεβαιώσω ότι ο προπονητής είναι παρελθόν για τον ΑΟΜ... το αν ψάχνουν παντού και δεν βρίσκουν αυτό δεν το ξέρω... ούτε και το γιατί έφυγε...

Νέο γήπεδο στην περιοχή υπάρχει όντως και όντως είναι super... δείτε:

http://photos-008.ll.facebook.com/photos-l...394551_2630.jpg
http://photos-008.ll.facebook.com/photos-l...394634_3612.jpg
http://photos-008.ll.facebook.com/photos-l...1394547_141.jpg
http://photos-008.ll.facebook.com/photos-l...394550_2017.jpg

είναι από τον αγώνα παιδικού μεταξύ ΑΟΜ και Ερμή...


cliff_ac
ιριδα - εθνικος ελληνορώαων 1 με αρκετα καλη διαφορά 14+ νομίζω..
EAST END
QUOTE(jhantzop @ Oct 20 2008, 13:22 ) *
Αν και δεν έχω άμεση σχέση μπορώ να επιβεβαιώσω ότι ο προπονητής είναι παρελθόν για τον ΑΟΜ... το αν ψάχνουν παντού και δεν βρίσκουν αυτό δεν το ξέρω... ούτε και το γιατί έφυγε...

Νέο γήπεδο στην περιοχή υπάρχει όντως και όντως είναι super... δείτε:

http://photos-008.ll.facebook.com/photos-l...394551_2630.jpg
http://photos-008.ll.facebook.com/photos-l...394634_3612.jpg
http://photos-008.ll.facebook.com/photos-l...1394547_141.jpg
http://photos-008.ll.facebook.com/photos-l...394550_2017.jpg

είναι από τον αγώνα παιδικού μεταξύ ΑΟΜ και Ερμή...

α οκ.σε ευχαριστώ για την απάντησή σου.αλλα εσύ πώς και δεν γράφεις για ΄δ εσκα;;εκεί δεν είσαστε;;;
jhantzop
QUOTE(EAST END @ Oct 22 2008, 17:33 ) *
α οκ.σε ευχαριστώ για την απάντησή σου.αλλα εσύ πώς και δεν γράφεις για ΄δ εσκα;;εκεί δεν είσαστε;;;


Για κύπελλο δεν είναι αυτό το thread; ή κάνω λάθος tongue.gif

wink.gif


EAST END
[quote name='jhantzop' date='Oct 22 2008, 17:38 ' post='238169']
απλά ρωτάω πώς εσύ ξέρεις και απαντάς για τα μελισσιά;;;μία ερώτηση έκανα.αν θέλεις την απαντάς εδώ ή όχι....
jhantzop
QUOTE(jhantzop @ Oct 22 2008, 17:38 ) *
απλά ρωτάω πώς εσύ ξέρεις και απαντάς για τα μελισσιά;;;μία ερώτηση έκανα.αν θέλεις την απαντάς εδώ ή όχι....


Όχι βρε, δεν έχω πρόβλημα να απαντήσω smile.gif

Έχω δηλώσει σε άλλο post μου ότι έπαιζα 11-12 χρόνια στα Μελίσσια (1991-2002) και τώρα είμαι παράγοντας του Ερμή (Μελισσίων) tongue.gif

άρα κάποια πράγματα τα γνωρίζω... χωρίς να λέω κάτι που είναι κρυφό smile.gif
team10
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ=72-51 ΓΙΑ ΤΗΝ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Β ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Kobe24
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΨΥΧΙΚΟΥ 69-51
loufer
Γνωρίζει κανείς από τους moderator για το πότε θα λάβει χώρα η κλήρωση για την Γ' φάση του κυπέλλου???
zigolo7
Τι γίνεται με το κύπελλο ρε παιδιά?? Το καλοκαίρι θα γίνει? Ξέρει κανείς κάτι?
kotzito
Παιδια ξερει κανεις τι γινεται με την κληρωση;Στις γυναικες εχουν φτασει ηδη στο final 4 και εμεις δεν εχουμε ξεκινησει καν την φαση των 32.
loufer
Στις 13:00 η κλήρωση κυπέλλου.

Από Γ΄Εθνική: Ιωνικός ΑΣ, Φιλαθλητικός, Ζωγράφου, ΑΕΝΚ, Ψυχικό, Α. Παρασκευή.
Από Α΄Έσκα : Νίκη Αμ., Αετός, Γαλάτσι, Χολαργός, Απόλλων, Εν. Ηρακλείου-Τυφών, Εν. Ηλίου. Νεοπεντελικός, Σπάτα.
Από Β΄Έσκα : Ηλιούπολη, ΚΑΟ Γέρακας, Παλατιανή, Προμηθέας, ΔΑΣΑΛ, Κορωπί, Κουκουβάουνες, Ν.Μάκρη, Φίλιππος.
Από Γ΄Έσκα : Νικηφόρος, Πλάτωνας, Αγ. Ανάργυροι, ΓΣ Χαλανδρίου, Μελίσσια, Καρέας, Ίρις Πετρ. και Πικέρμι ή Ζεφύρι.

assistant
QUOTE(loufer @ Apr 14 2009, 11:50 ) *
Στις 13:00 η κλήρωση κυπέλλου.

Από Γ΄Εθνική: Ιωνικός ΑΣ, Φιλαθλητικός, Ζωγράφου, ΑΕΝΚ, Ψυχικό, Α. Παρασκευή.
Από Α΄Έσκα : Νίκη Αμ., Αετός, Γαλάτσι, Χολαργός, Απόλλων, Εν. Ηρακλείου-Τυφών, Εν. Ηλίου. Νεοπεντελικός, Σπάτα.
Από Β΄Έσκα : Ηλιούπολη, ΚΑΟ Γέρακας, Παλατιανή, Προμηθέας, ΔΑΣΑΛ, Κορωπί, Κουκουβάουνες, Ν.Μάκρη, Φίλιππος.
Από Γ΄Έσκα : Νικηφόρος, Πλάτωνας, Αγ. Ανάργυροι, ΓΣ Χαλανδρίου, Μελίσσια, Καρέας, Ίρις Πετρ. και Πικέρμι ή Ζεφύρι.

Aν εχει κανεις νεα,ας ενημερωσει
loufer
QUOTE(assistant @ Apr 14 2009, 13:52 ) *
Aν εχει κανεις νεα,ας ενημερωσει


Θέλει να σηκώσει κούπα ο Λαδικός???? και τον έχει φάει η αγωνία??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif
assistant
QUOTE(loufer @ Apr 14 2009, 14:03 ) *
Θέλει να σηκώσει κούπα ο Λαδικός???? και τον έχει φάει η αγωνία??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Ετσι φιλε μου................θα τη σηκωσουμε την κουπα...........
loufer
QUOTE(assistant @ Apr 14 2009, 14:05 ) *
Ετσι φιλε μου................θα τη σηκωσουμε την κουπα...........


Λίγο δύσκολο...με την DM για οπαδό...
assistant
QUOTE(loufer @ Apr 14 2009, 14:16 ) *
Λίγο δύσκολο...με την DM για οπαδό...

Ρε θα το σηκωσουμε σου λεω.Μονο μην πεσουμε πανω σας χοχοχο.Οσο για τη dm ζηλια βλεπω γιατι πολυ θα τη θελατε στην εξεδρα σας(και οχι μονο).Αντε στειλε κανα νεο για την κληρωση τωρα.
loufer
QUOTE(assistant @ Apr 14 2009, 14:20 ) *
Ρε θα το σηκωσουμε σου λεω.Μονο μην πεσουμε πανω σας χοχοχο.Οσο για τη dm ζηλια βλεπω γιατι πολυ θα τη θελατε στην εξεδρα σας(και οχι μονο).Αντε στειλε κανα νεο για την κληρωση τωρα.


Εμείς κληρωθήκαμε με Προμηθέα... οπότε σταματάμε εδώ...το Κορωπί με τα Σπάτα και ο νικητής τους με Αγ. Παρασκευή...εσείς δεν ξέρω...πάρε στην ΕΣΚΑ τηλ.
assistant
QUOTE(loufer @ Apr 14 2009, 14:22 ) *
Εμείς κληρωθήκαμε με Προμηθέα... οπότε σταματάμε εδώ...το Κορωπί με τα Σπάτα και ο νικητής τους με Αγ. Παρασκευή...εσείς δεν ξέρω...πάρε στην ΕΣΚΑ τηλ.

Δεν ειμαι πλεον κοντα στην ομαδα για να εχω τις ακρες στην εσκα οποτε θα περιμενω ν ανεβει η κληρωση στο site της εσκα ή απο καποιον μεσα απ την ομαδα να ενημερωσει.Παντως το παιχνιδι με τον Προμηθεα δεν το εχω τοσο σιγουρο γι αυτους αρκει φυσικα να σοβαρευτειτε.Γεια χαρα.
zigolo7
Κάποιος να βάλει την κλήρωση??
assistant
Kατι εμαθα οτι παιζουμε εκτος με Ιλιον οποτε τερμα τα ψωμια για τη συμπαθη ομαδα των δυτικων προαστιων.Γιατι το πα και πριν οτι θα τη σηκωσουμε την κουπα.Κουκου-city.
KILL_BILL
Ξερει κανεις ολα τα ζευγαρια του κυπελλου???
neopen32
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

----------------
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ

------------------- -------------------------
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ
------------------

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

Οι ώρες και οι ημέρες θα καθορισθουν με συνεργασία των ομάδων ανάλογα με το ποιά ημέρα παίζουν για το πρωτάθλημα. Από 25/4 -4/5 w00t.gif
Στον επόμενο γύρο παίζουν οι νικητές των διαδοχικών αγώνων π.χ Νικητής Μελισσίων Ζωγράφου με Νικητή Γαλάτσι-Καρεα κλπ. και μέχρι τον τελικό

Καλή Ανάσταση
KILL_BILL
QUOTE(neopen32 @ Apr 15 2009, 13:26 ) *
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

----------------
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ

------------------- -------------------------
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ
------------------

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

Οι ώρες και οι ημέρες θα καθορισθουν με συνεργασία των ομάδων ανάλογα με το ποιά ημέρα παίζουν για το πρωτάθλημα. Από 25/4 -4/5 w00t.gif
Στον επόμενο γύρο παίζουν οι νικητές των διαδοχικών αγώνων π.χ Νικητής Μελισσίων Ζωγράφου με Νικητή Γαλάτσι-Καρεα κλπ. και μέχρι τον τελικό

Καλή Ανάσταση



Eυχαριστω κ καλη επιτυχια!Ελπιζω να παιξουμε αντιπαλοι!!
6th player
[

Οι ώρες και οι ημέρες θα καθορισθουν με συνεργασία των ομάδων ανάλογα με το ποιά ημέρα παίζουν για το πρωτάθλημα. Από 25/4 -4/5 w00t.gif
Στον επόμενο γύρο παίζουν οι νικητές των διαδοχικών αγώνων π.χ Νικητής Μελισσίων Ζωγράφου με Νικητή Γαλάτσι-Καρεα κλπ. και μέχρι τον τελικό


[/quote]
Στο γήπεδο ποιας ομάδας όμως από τα διαδοχικά ζευγάρια φίλε μου?Αυτής του πρώτου ζευγαριού?Δηλαδή ο νικητής του πρώτου ζευγαριού θα έχει πλεονέκτημα ως τον τελικό?
Alexny
to xalandri paei foul gia kypello...!!
neopen32

Οι αγώνες που έχουν συμφωνηθεί,

Σήμερα
23/04/2009 21:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

και
24/04/2009 19:00:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
24/04/2009 21:15:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

25/04/2009 15:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ

27/04/2009 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟ
29/04/2009 20:30:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
29/04/2009 ?? ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
30/04/2009 20:00:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ


05/05/2009 21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.