Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
predrag8
ο αγώνας της πεντέλης αναβλήθηκε λόγω μη προσέλευσης του 2ου διαιτητή 68.gif
3 laloun kai 2 xoreuoun
Ναι πραγματι...το παιχνιδι μας αναβληθηκε....Αυτα ειναι τα μεγαλεια της Δ' ΕΣΚΑ....

Γνωριζουμε ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ????
ringo
QUOTE(3 laloun kai 2 xoreuoun @ Nov 18 2008, 23:28 ) *
Ναι πραγματι...το παιχνιδι μας αναβληθηκε....Αυτα ειναι τα μεγαλεια της Δ' ΕΣΚΑ....

Γνωριζουμε ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ????


58-47 υπερ του λαγονησιου
stepe
Μπράβο στο Λαγονήσι
VLC
απο οσο εχω δει ο αριων εχει παρα πολυ καλη ομαδα για δ εσκα.
πιστευω θα ανεβει ευκολα. οσο για το λαγονησι πρεπει να ειναι επισης καλο γιατι και ο βριλισιακος εχει γεματη ομαδα σε ολες τις θεσεις.
Nick_550
Η Δροσιά κέρδισε στην Καισαριανή με 16 πόντους περίπου τον Διόνυσο.
Πιο δύσκολο παιχνίδι απ'οσο φαίνεται!
Nick_550
QUOTE(Nick_550 @ Nov 20 2008, 14:32 ) *
Η Δροσιά κέρδισε στην Καισαριανή με 16 πόντους περίπου τον Διόνυσο.
Πιο δύσκολο παιχνίδι απ'οσο φαίνεται!

Sorry 61-47
jhantzop

ΚΟΥΡΟΣ - ΑΡΙΩΝΑΣ αναβολή

ΕΡΜΗΣ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 66-49 (ημ. 45-27)

1η νίκη του Ερμή (ανδρικό τμήμα) στην ιστορία του. Καλή αρχή.

jhantzop

ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 81-78 (ημ. 35-33)

Παίχνιδι για Β' ΕΣΚΑ.


predrag8
ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 45 - 59
sotiroga
QUOTE(jhantzop @ Nov 24 2008, 04:08 ) *
ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 81-78 (ημ. 35-33)

Παίχνιδι για Β' ΕΣΚΑ.

fovero paixnidi pragmatika an kai i diaitisia itan 70-30 iper tou ermi. o ariwnas edeikse poso megali diafora klasis exei apo olous tous antipalous tou kai tha anevei polu eukola
jhantzop
QUOTE(sotiroga @ Nov 25 2008, 01:41 ) *
fovero paixnidi pragmatika an kai i diaitisia itan 70-30 iper tou ermi. o ariwnas edeikse poso megali diafora klasis exei apo olous tous antipalous tou kai tha anevei polu eukola


Δεν ξέρω αν ήταν 70-30 ή ότι άλλο αλλά στην πιο κρίσιμη φάση σφύριξε Αρίωνα smile.gif

Πάντως αν ξέρεις τη δυναμικότητα όλων των αντιπάλων πες μας δυο λόγια. Καταλαβαίνω ότι γνωρίζεις ασχέτως αν η ομάδα σου (?) έχει παίξει ένα μόνο παιχνίδι και αυτό ήταν ντέρμπυ... αναμένωντας smile.gif

Καλή τύχη στην ομάδα σου και με το καλό στη Γ.


sotiroga
QUOTE(jhantzop @ Nov 25 2008, 06:51 ) *
Δεν ξέρω αν ήταν 70-30 ή ότι άλλο αλλά στην πιο κρίσιμη φάση σφύριξε Αρίωνα smile.gif

Πάντως αν ξέρεις τη δυναμικότητα όλων των αντιπάλων πες μας δυο λόγια. Καταλαβαίνω ότι γνωρίζεις ασχέτως αν η ομάδα σου (?) έχει παίξει ένα μόνο παιχνίδι και αυτό ήταν ντέρμπυ... αναμένωντας smile.gif

Καλή τύχη στην ομάδα σου και με το καλό στη Γ.

den einai omada mou file alla euxome kai oi duo na anevoun giati den aksizoun gia delta. mono o vrilissiakos kai to lagonisi einai kapws kales alla oxi kati to idietero
jhantzop

Από το site της ΕΣΚΑ...

έχει λάθος το ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 78-61... το αποτέλεσμα είναι 66-49.

Όσο για τα χθεσινά, ετκός των δύο που έχουμε το αποτέλεσμα, έχει τα εξής:

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 80-42
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 54-55

και την Παρασκευή γίνεται το ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ.


terastios
QUOTE(predrag8 @ Nov 25 2008, 00:20 ) *
ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 45 - 59

εχεις κάποιες παραπάνω πληροφορίες για το παιχνίδι ?? rolleyes.gif
predrag8
QUOTE(terastios @ Nov 25 2008, 16:05 ) *
εχεις κάποιες παραπάνω πληροφορίες για το παιχνίδι ?? rolleyes.gif



η Πεντέλη μου φάνηκε ανέτοιμη κ πολύ άστοχη. Ο Κούρος στηρίζεται σε 2-3 παίχτες επιθετικά κ γενικά είναι πολύ μαχητική ομάδα.

Σε όλο το παιχνίδι ο Κούρος είχε σταθερά το προβάδισμα, στα τελευταία λεπτά η Πεντέλη πήγε να κλέψει το ματσ (μείωσε στους 2 πόντους με 2 συνεχόμενα 3ποντα) αλλά μέχρι εκεί...Δίκαιη νίκη για τον Κούρο που έπαιξε ζώνη 1-4 σε όλο σχεδόν το παιχνίδι (για 30 λεπτά σίγουρα) Ελπίζω να σε κάλυψα! icon_wave.gif
pokos
QUOTE(sotiroga @ Nov 25 2008, 01:41 ) *
fovero paixnidi pragmatika an kai i diaitisia itan 70-30 iper tou ermi. o ariwnas edeikse poso megali diafora klasis exei apo olous tous antipalous tou kai tha anevei polu eukola

an ta les auta sobara tote xwris pareksigisi isoun se allo gipedo mallon!! o enas referi itan apsogos 50-50 kai o allos sfurikse 90-10 edra!!
episis i klasi tou ariwna itan pontoi mono apo epithetika rebound kai scorarisma mono apo boles (pou ontos ta paidia itan para poli eustoxa) xari sta ametrita faul pou katalogise o 2os referi mesa kai se auta to teleutaio pou ekrine kai to apotelesma!!
bravo sta paidia tou ermi pou epaiksan 2 agwnes mesa se 48 wres kai oxi na psaxnoun tropous na ksekourastoun ti paraskeui!! bravo kai sta paidia tou ariwna pou ontos einai mia poli kali omada pou aksizei gia parapanw alla na prosexoume k ligo tis uperboles!
nikefalin
QUOTE(pokos @ Nov 25 2008, 22:56 ) *
an ta les auta sobara tote xwris pareksigisi isoun se allo gipedo mallon!! o enas referi itan apsogos 50-50 kai o allos sfurikse 90-10 edra!!
episis i klasi tou ariwna itan pontoi mono apo epithetika rebound kai scorarisma mono apo boles (pou ontos ta paidia itan para poli eustoxa) xari sta ametrita faul pou katalogise o 2os referi mesa kai se auta to teleutaio pou ekrine kai to apotelesma!!
bravo sta paidia tou ermi pou epaiksan 2 agwnes mesa se 48 wres kai oxi na psaxnoun tropous na ksekourastoun ti paraskeui!! bravo kai sta paidia tou ariwna pou ontos einai mia poli kali omada pou aksizei gia parapanw alla na prosexoume k ligo tis uperboles!




no more greeklish, γράφουμε με ελληνική γραφή !
sotiroga
QUOTE(pokos @ Nov 26 2008, 03:56 ) *
an ta les auta sobara tote xwris pareksigisi isoun se allo gipedo mallon!! o enas referi itan apsogos 50-50 kai o allos sfurikse 90-10 edra!!
episis i klasi tou ariwna itan pontoi mono apo epithetika rebound kai scorarisma mono apo boles (pou ontos ta paidia itan para poli eustoxa) xari sta ametrita faul pou katalogise o 2os referi mesa kai se auta to teleutaio pou ekrine kai to apotelesma!!
bravo sta paidia tou ermi pou epaiksan 2 agwnes mesa se 48 wres kai oxi na psaxnoun tropous na ksekourastoun ti paraskeui!! bravo kai sta paidia tou ariwna pou ontos einai mia poli kali omada pou aksizei gia parapanw alla na prosexoume k ligo tis uperboles!

to poso kaliteri omada einai tha to diapistoseis polu kala sto deutero giro. mallon esu isoun se allo gipedo i den exeis idea apo basket
jhantzop
QUOTE(sotiroga @ Nov 27 2008, 03:26 ) *
to poso kaliteri omada einai tha to diapistoseis polu kala sto deutero giro. mallon esu isoun se allo gipedo i den exeis idea apo basket


Ότι και να υποστηρίζεις διάβαζε και λίγο τον moderator.


pokos
QUOTE(sotiroga @ Nov 27 2008, 03:26 ) *
to poso kaliteri omada einai tha to diapistoseis polu kala sto deutero giro. mallon esu isoun se allo gipedo i den exeis idea apo basket

Απλά γελάω μαζί σου! Σ'ευχαριστώ που απάντησες στα επιχειρήματά μου λέγοντάς μου ότι δεν έχω ιδέα από μπάσκετ! Δε θα μπω σε αντιπαράθεση με κάποιον που δε μπορεί να υποστηρίξει αυτά που λέει και απλά κατηγορεί. αν θες, διάβασε ξανά το πρώτο μου post και απάντησε σε αυτά που έγραψα, αν δε μπορείς να το κάνεις αυτό τότε δε πειράζει!ΕΞάλλου τι ξερω εγω από μπάσκετ????
kvgs
Δύο αποτελέσματα από χτες:

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 68-47
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 50-65

Ήδη φάινεται ότι Λαγονήσι και Αρίωνας είναι μέσα στις καλές ομάδες του ομίλου
S-2000
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 71-46 ηταν και απο οτι φαινεται το λαγονισι φετος θα ανεβει τρενο.
KILLER7
QUOTE(S-2000 @ Dec 2 2008, 19:41 ) *
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 71-46 ηταν και απο οτι φαινεται το λαγονισι φετος θα ανεβει τρενο.



nai ena matso ampaloi eimaste
esy poios na eise arage??? smiley.gif
S-2000
QUOTE(KILLER7 @ Dec 2 2008, 19:55 ) *
nai ena matso ampaloi eimaste
esy poios na eise arage??? smiley.gif

Δεν με ξερεις αλλα θα με γνωρισεις συντομα.ειμαι αυτοσ που θα παρει το διπλο στο λαγονησι!!!!
Paris22
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ=60-58
Χθεσινό εξ΄αναβολής
jhantzop
QUOTE(Paris22 @ Dec 4 2008, 19:11 ) *
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ=60-58
Χθεσινό εξ΄αναβολής


Πρώτη ήττα για το "φαβορί" και νωρίς νωρίς.


terastios
QUOTE(jhantzop @ Dec 5 2008, 14:20 ) *
Πρώτη ήττα για το "φαβορί" και νωρίς νωρίς.
τι βλεπεις σήμερα για το τοπικό ντέρμπυ με ΑΣ Πεντέλη ?
bball.gif
jhantzop
QUOTE(terastios @ Dec 5 2008, 15:07 ) *
τι βλεπεις σήμερα για το τοπικό ντέρμπυ με ΑΣ Πεντέλη ?
bball.gif


Εύχομαι για την ομάδα μου να είναι ντέρμπυ μόνο κατ' όνομα! smile.gif

Ας περάσει αυτή και η επόμενη αγωνιστική και θα μπορούμε να πούμε περισσότερα για το σύνολο των ομάδων πιστεύω...


Nick_550
QUOTE(KILLER7 @ Dec 2 2008, 20:55 ) *
nai ena matso ampaloi eimaste
esy poios na eise arage??? smiley.gif

Μπράβο στο Λαγονήσι!
Πολυ καλή ομάδα...
Paris22
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 61-54
jhantzop

ΕΡΜΗΣ - ΠΕΝΤΕΛΗ 71-54 (33-31)

Ντέρμπυ για ένα ημίχρονο. Κακό ποιοτικά παιχνίδι με τον Ερμή να μην πιάνει την απόδοση που μπορεί σε κανένα σημείο του παιχνιδιού. Για την Πεντέλη δεν μπορώ να πω κάτι γιατί δεν την έχω δει και σε άλλο παιχνίδι.



1911971
QUOTE(jhantzop @ Dec 6 2008, 08:13 ) *
ΕΡΜΗΣ - ΠΕΝΤΕΛΗ 71-54 (33-31)

Ντέρμπυ για ένα ημίχρονο. Κακό ποιοτικά παιχνίδι με τον Ερμή να μην πιάνει την απόδοση που μπορεί σε κανένα σημείο του παιχνιδιού. Για την Πεντέλη δεν μπορώ να πω κάτι γιατί δεν την έχω δει και σε άλλο παιχνίδι.


Νομίζω ότι την άνοδο θα την διεκδικήσουν 4 ομάδες : Ερμής Μελισσίων - Λαγονήσι - Αρίωνας - Κούρος. Ωστόσο ο Βριλησσιακός νομίζω θα κάνει ζημιές. Ολες οι υπόλοιπες με γνώμονα κυρίως την βαθμολογία και τα μέχρι τώρα παιχνίδια δεν έχουν την ίδια δυναμική.
cchhrriiss
Ξέρει κανείς πόσες ομάδες ανεβαίνουν?
Nick_550
QUOTE(cchhrriiss @ Dec 8 2008, 17:17 ) *
Ξέρει κανείς πόσες ομάδες ανεβαίνουν?

Αν κρίνουμε με την περσινή χρονιά,ανεβαίνουν 3 και 4ος μπαράζ
1911971
Ρε Ερμής και τα μυαλά στα κάγκελα!!! Για να δούμε τι θα δούμε σήμερα... θα έχουμε και στρατιωτικές ενισχύσεις σήμερα! 20:30 στα Βριλήσσια κύριοι!!!
kvgs
Βριλησσιακος - Ερμης Μελισσιων 50-44 (ημ. 25-32)
Συγχαρητήρια στα παιδια του Βρηλησσιακου, τραγικη εμφανιση για την ομαδα μου, ειδικα στο Β ημιχρονο 68.gif 68.gif 68.gif
1911971
Συγχαρητήρια στα παιδιά του Βριλησσιακού που κέρδισαν ένα ματς που στο ημίχρονο έδειχνε ότι δεν υπήρχε περίπτωση να γυρίσει... Στο όνομα της αγίας ζώνης βέβαια όλα γίνονται και ειδικά όταν επιθετικά δεν την χειριζόμαστε σωστά... Ελπίζω ειδικά αυτή η σφαλιάρα να μας κάνει καλό μιας και περιμένουμε άλλα πράγματα....
Ha6
QUOTE(cchhrriiss @ Dec 8 2008, 17:17 ) *
Ξέρει κανείς πόσες ομάδες ανεβαίνουν?

Βάση προκύρηξης ανεβαίνουν οι δύο πρώτοι κάθε ομίλου. Αν από την Γ εθνική νότου δεν πέσουν ομάδες στην Α έσκα ανεβαίνουν και οι 3 τρίτοι και οι 2 τέταρτοι (μπαράζ διπλά παιχνίδια μεταξύ τους). Κάθε ομάδα που πέφτει από Γ εθνική στην Α έσκα μειώνονται αντίστοιχα οι ομάδες που ανεβαίνουν από Δ έσκα και αυξάνονται ταυτόχρονα οι ομάδες που πέφτουν από Α έσκα σε Β και από Β έσκα σε Γ.



Υγ1:από Β εθνική πέφτουν 4 ομάδες. Αν δεν υπάρχει ομάδα για Γ εθνική σε όμιλο νότου , πέφτουν από 4 ομάδες σε κάθε όμιλο. Κάθε ομάδα από Β εθνική που πέφτει σε όμιλο του νότου αυξάνει τις ομάδες που θα πέσουν αντίστοιχα.

Υγ2:κάποιες φορές προκύπτουν κενές θέσεις από αποχωρήσεις, συγχωνεύσεις κλπ. που καλύπτονται από τις ομάδες που έχουν πάρει μέρος στους αγώνες κατάταξης έτσι ώστε πχ στη Γ έσκα να λαμβάνουν μέρος πάντα 42 ομάδες.
caterpillar
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 80-76 (ημ. 41-35)
(Αποτέλεσμα Κυριακής 14/12)

Ανοικτό παιχνίδι με αρκετές διακυμάνσεις στο σκορ και χαλαρές άμυνες μέχρι το 30'.
Στο 4ο δεκάλεπτο ο Αρίωνας εκμεταλλευόμενος την υπεροχή του στη frontline ξέφυγε χωρίς να απειληθεί ουσιαστικά.
Ο Βριλησσιακός, αν και ήταν ιδιαίτερα εύστοχος απέναντι στη ζώνη του Αρίωνα, χρησιμοποίησε 6-7 πάικτες και το πλήρωσε στο τέλος.

Μια γενικότερη διαπίστωση είναι πως ο 1ος όμιλος είναι δύο ταχυτήτων.
Σε ότι αφορά τους διεκδικητές της ανόδου, συμφωνώ με τον 1911971, καθώς Λαγονήσι, Κούρος, Αρίων και Ερμής φαίνεται να ξεχωρίζουν. Ο Βριλησσιακός, αν γέμιζε περισσότερο τη ρακέτα θα είχε και περισσότερη τύχη, γιατί έχει συγκροτημένη ομάδα. Πάντως σίγουρα θα έχει ρόλο ρυθμιστή στον όμιλο.
[color="#0000FF"][/color]
S-2000
εγω αυτο που βλεπω ειναι πως το λαγονισι εχει 5 στα 5 χαλαρα και ακομα ψαχνει να βρει ομαδα να το κοντραρει.για να δουμε θα βρεθει?????







jhantzop
QUOTE(S-2000 @ Dec 16 2008, 03:25 ) *
εγω αυτο που βλεπω ειναι πως το λαγονισι εχει 5 στα 5 χαλαρα και ακομα ψαχνει να βρει ομαδα να το κοντραρει.για να δουμε θα βρεθει?????


Έχοντας σαφώς το πιο εύκολο πρόγραμμα απ' όλους smile.gif

Ας περιμένουμε τη συνέχεια...


1911971
Σίγουρα το Λαγονήσι έχει 4 στα 4 αλλά με 3 αγώνες εντός και έναν εκτός, με ίσως (εκτός του Βριλησσιακού) τις πιο αδύναμες ομάδες του ομίλου, ακόμα και στο επόμενο ματς δεν φαίνεται κάποια απειλή... τα δυνατά παιχνίδια είναι αυτά που θα κρίνουν την άνοδο και ίσως οποιεσδήποτε μη προβλέψιμες ήττες... για να δούμε στα επόμενα 4 ματς τι θα κάνει το Λαγονήσι (Κούρος-Ερμής-Αρίωνας-Πεντέλη) και τα ξαναλέμε... shot.gif
kvgs
QUOTE(jhantzop @ Dec 16 2008, 08:27 ) *
Έχοντας σαφώς το πιο εύκολο πρόγραμμα απ' όλους smile.gif

Ας περιμένουμε τη συνέχεια...


QUOTE(1911971 @ Dec 16 2008, 12:07 ) *
Σίγουρα το Λαγονήσι έχει 4 στα 4 αλλά με 3 αγώνες εντός και έναν εκτός, με ίσως (εκτός του Βριλησσιακού) τις πιο αδύναμες ομάδες του ομίλου, ακόμα και στο επόμενο ματς δεν φαίνεται κάποια απειλή... τα δυνατά παιχνίδια είναι αυτά που θα κρίνουν την άνοδο και ίσως οποιεσδήποτε μη προβλέψιμες ήττες... για να δούμε στα επόμενα 4 ματς τι θα κάνει το Λαγονήσι (Κούρος-Ερμής-Αρίωνας-Πεντέλη) και τα ξαναλέμε... shot.gif


Για καποιο λόγο πάλι συμφωνουμε! 65.gif
Να συμπληρώσω ότι αντιπαράδειγμα ίσως αποδειχθεί η Πεντέλη, ομάδα με αξιόμαχο σύνολο η οποια είχε δύσκολο πρόγραμμα στην αρχή και κατα τη γνωμη μου την αδικεί η βαθμολογία.

Εχουμε αποτέλεσμα για τα χτεσινά ματς Αγ. Νικολαος - Λαγονησι και Γλυκα Νερα - Πεντελη ?
S-2000
QUOTE(kvgs @ Dec 16 2008, 15:41 ) *
Για καποιο λόγο πάλι συμφωνουμε! 65.gif
Να συμπληρώσω ότι αντιπαράδειγμα ίσως αποδειχθεί η Πεντέλη, ομάδα με αξιόμαχο σύνολο η οποια είχε δύσκολο πρόγραμμα στην αρχή και κατα τη γνωμη μου την αδικεί η βαθμολογία.

Εχουμε αποτέλεσμα για τα χτεσινά ματς Αγ. Νικολαος - Λαγονησι και Γλυκα Νερα - Πεντελη ?

Αγ. Νικολαος - Λαγονισι 45 - 56.Η διαφορα ειχε φτασει μεχρι και 20 υπερ του λαγονισιου!!
3 laloun kai 2 xoreuoun


Γλυκα Νερα - Πεντελη 61 - 64 ( Παραταση)

Μετα απο ανεπιτυχη αποτελεσματα παρολο την προσπαθεια που καναμε σε ολα τα παιχνιδια ηρθε η πρωτη μας νικη εστω και με πολυ δυσκολια και με την ελλειψη 2 πολυ σημαντικων παιχτων μας....Κλεινουμε την χρονια με μια νικη και ελπιζουμε απο την καινουργια χρονια να κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε.
jhantzop

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ 67-35 (ημ. 40-11)


Paris22
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ-ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 69-55
Paris22
Πάντως αυτός ο όμιλος μου μοιάζει λίγο με την Α1,επειδή απο τώρα οι πρώτες 2 θέσεις είναι εξασφαλισμένες..
Το θέμα είναι ποιός είναι ο παναθηναϊκός και ποιός ο ολυμπιακος.Μάλλον θα το μάθουμε την επόμενη αγωνιστική
στο Λαγονήσι-Κούρος!!
jhantzop
QUOTE(Paris22 @ Dec 24 2008, 21:03 ) *
Πάντως αυτός ο όμιλος μου μοιάζει λίγο με την Α1,επειδή απο τώρα οι πρώτες 2 θέσεις είναι εξασφαλισμένες..
Το θέμα είναι ποιός είναι ο παναθηναϊκός και ποιός ο ολυμπιακος.Μάλλον θα το μάθουμε την επόμενη αγωνιστική
στο Λαγονήσι-Κούρος!!


Aπό που το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; μπας και με πείσεις και μένα...


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.