Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΜΑΔΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4
zoom 11
ο ΑΣΟΧ Φοιβος ψαχνει ενα κλασικο δυνατο πενταρι.Οποιος ενδιαφερεται μπορει να ερθει στο κλειστο του ολυμπιακου χωριου.Ωρες προπονησεων Σαββατο 18.00-19.30 Τεταρτη 21.30-23.00
new777
Παιδιά είμαι νέος στην πόλη και ψάχνω για ομάδα να κάνω προπονήσεις και κατά προέκταση να βρω ομάδα. Παίζω θέσεις 1 και 2 και έχω παίξει Α και Β τοπικό Θεσσαλονίκη και σε πανεπιστήμιο Βρεττανία. Αν έχει κανείς τίποτα υπόψη του ας μου στείλει ένα email στο trascat@yahoo.com. Ευχαριστώ.
gk65
QUOTE(new777 @ Jun 22 2010, 13:28 ) *
Παιδιά είμαι νέος στην πόλη και ψάχνω για ομάδα να κάνω προπονήσεις και κατά προέκταση να βρω ομάδα. Παίζω θέσεις 1 και 2 και έχω παίξει Α και Β τοπικό Θεσσαλονίκη και σε πανεπιστήμιο Βρεττανία. Αν έχει κανείς τίποτα υπόψη του ας μου στείλει ένα email στο trascat@yahoo.com. Ευχαριστώ.

Σε πια περιοχη μενεις?
sk63
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΓΙΑ ΩΡΩΠΟ? ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΣΣΟ, ΤΡΙΑΡΙ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΡΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.
kryono
QUOTE(sk63 @ Aug 2 2010, 14:48 ) *
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΓΙΑ ΩΡΩΠΟ? ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΣΣΟ, ΤΡΙΑΡΙ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΡΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.

θα σας εστελνα τον τσιριδη, αλλα ειναι λιγο ακριβος...
EAST END
QUOTE(kryono @ Aug 3 2010, 13:15 ) *
θα σας εστελνα τον τσιριδη, αλλα ειναι λιγο ακριβος...

xexexe ειδικά αν πρέπει να παίξει όλες αυτές τις θέσεις!!!!!χεχεχεχεχε
sk63
QUOTE(EAST END @ Aug 3 2010, 18:10 ) *
xexexe ειδικά αν πρέπει να παίξει όλες αυτές τις θέσεις!!!!!χεχεχεχεχε


τι προβλημα υπάρχει? δεν μπορεί να παίξει σε όλες τις θέσεις? ακριβός θα μας βγεί αν είναι να τον πληρώσουμε ξεχωριστά για κάθε μια? η συμβιβάζεται και με ολα σε 1?
tarx_12
egw eimai eleutheros! kai menw kai konta ston wropo sxetika
theprofesso
γνωριζει κανεις ομαδα που να ψαχνει παιχτες??κυριως σε βορεια προαστια..μολις μπηκα 22 και επαιζα πανερυθραικο αλλα σταματησα το μπασκετ(σε ομαδα δλδ,γιατι μονος μου παιζω καθημερινα) για 2 χρονια λογω εγχειρησης στο χερι..τωρα που ειμαι οκ ψαχνω για ομαδα..με ενδιαφερει να ειναι κοντα στην ν.ερυθραια καθως και να εχει κλειστο γηπεδο..δεν με ενδιαφερει και τοσο η κατηγορια μιας και θελω ουσιαστικα να βρω τα πατηματα μου..ειμαι 1.80 75 κιλα
rock
QUOTE(theprofesso @ Aug 13 2010, 23:15 ) *
γνωριζει κανεις ομαδα που να ψαχνει παιχτες??κυριως σε βορεια προαστια..μολις μπηκα 22 και επαιζα πανερυθραικο αλλα σταματησα το μπασκετ(σε ομαδα δλδ,γιατι μονος μου παιζω καθημερινα) για 2 χρονια λογω εγχειρησης στο χερι..τωρα που ειμαι οκ ψαχνω για ομαδα..με ενδιαφερει να ειναι κοντα στην ν.ερυθραια καθως και να εχει κλειστο γηπεδο..δεν με ενδιαφερει και τοσο η κατηγορια μιας και θελω ουσιαστικα να βρω τα πατηματα μου..ειμαι 1.80 75 κιλα


Φιλε ξερω οτι η Παλληνη ξαχνει για παιχτες. Δοκιμασε και εκει
phx suns
Γεια σας.Θα μετακομισω Αθηνα για φοιτητης και θελω να παω σε καποια ομαδα για μπασκετ.Δεν με νοιαζει να παιζω στους αγωνες κλπ.Το μονο που θελω ειναι να κανω προπονησεις 3-6 φορες την εβδομαδα,αν γινεται χωρις να πληρωνω.Αρχισα το μπασκετ πριν 8-9 χρονια ,αλλα δεν παιζω σε ομαδα ολα αυτα τα χρονια.Ειμαι 18 χρονων και νομιζω ειμαι στην κατηγορια του εφηβικου και οχι του αντρικου.Καμια ιδεα αν και που μπορω να παιξω μπασκετ?
sk63
QUOTE(tarx_12 @ Aug 13 2010, 13:14 ) *
egw eimai eleutheros! kai menw kai konta ston wropo sxetika

ΣΤΕΊΛΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ MAIL sot1r1os@otenet.gr για να τα πούμε απο κοντά
sk63
QUOTE(theprofesso @ Aug 13 2010, 23:15 ) *
γνωριζει κανεις ομαδα που να ψαχνει παιχτες??κυριως σε βορεια προαστια..μολις μπηκα 22 και επαιζα πανερυθραικο αλλα σταματησα το μπασκετ(σε ομαδα δλδ,γιατι μονος μου παιζω καθημερινα) για 2 χρονια λογω εγχειρησης στο χερι..τωρα που ειμαι οκ ψαχνω για ομαδα..με ενδιαφερει να ειναι κοντα στην ν.ερυθραια καθως και να εχει κλειστο γηπεδο..δεν με ενδιαφερει και τοσο η κατηγορια μιας και θελω ουσιαστικα να βρω τα πατηματα μου..ειμαι 1.80 75 κιλα


και αν δεν βρείς κάποια εκεί που θέλεις, ο Ωρωπός σε περιμένει απο 23/8 που ξεκινάει προπονήσεις. κλειστό έχουμε, μόνοι μας είμαστε, ίσως να έχουμε τον χαμηλότερο μέσο όρο ηλικίας συην κατηγορία, καλό κλίμα υπάρχει και κάνουμε μια νέα αρχή. ορεξη να έχεις.
vince
Καλησπέρα και καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!Γνωρίζουμε ποιές ομάδες αυτό το καιρό ψάχνουν για παίχτες?Κατα προτίμηση στα δυτικά προάστια.

Ευχαριστώ πολύ!
vince
Παιδιά και εγώ ενδιαφέρομαι . Αν ξέρει κάποιος ομάδες που ψάχνουν να μασ ενημερώσει...
sk63
QUOTE(vince @ Aug 16 2010, 17:14 ) *
Παιδιά και εγώ ενδιαφέρομαι . Αν ξέρει κάποιος ομάδες που ψάχνουν να μασ ενημερώσει...

o ωρωπος πάντως ψάχνει
vince
ευχαριστώ για τη πληροφορία αλλά σκέψου οτι μένω και περιστέρι ( η ομάδα που έπαιζα κιόλας).Καμια πληροφορία για κάτι πιο κοντινό?
FRN 2005
QUOTE(theprofesso @ Aug 13 2010, 23:15 ) *
γνωριζει κανεις ομαδα που να ψαχνει παιχτες??κυριως σε βορεια προαστια..μολις μπηκα 22 και επαιζα πανερυθραικο αλλα σταματησα το μπασκετ(σε ομαδα δλδ,γιατι μονος μου παιζω καθημερινα) για 2 χρονια λογω εγχειρησης στο χερι..τωρα που ειμαι οκ ψαχνω για ομαδα..με ενδιαφερει να ειναι κοντα στην ν.ερυθραια καθως και να εχει κλειστο γηπεδο..δεν με ενδιαφερει και τοσο η κατηγορια μιας και θελω ουσιαστικα να βρω τα πατηματα μου..ειμαι 1.80 75 κιλα
Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ με φοβερό κλειστό και φιλοξενία σε όποιον ζητά να βρίσκεται σε μια καλή μπασκετική παρέα.
τηλ επικοινωνλιας 6937448750

QUOTE(phx suns @ Aug 14 2010, 03:00 ) *
Γεια σας.Θα μετακομισω Αθηνα για φοιτητης και θελω να παω σε καποια ομαδα για μπασκετ.Δεν με νοιαζει να παιζω στους αγωνες κλπ.Το μονο που θελω ειναι να κανω προπονησεις 3-6 φορες την εβδομαδα,αν γινεται χωρις να πληρωνω.Αρχισα το μπασκετ πριν 8-9 χρονια ,αλλα δεν παιζω σε ομαδα ολα αυτα τα χρονια.Ειμαι 18 χρονων και νομιζω ειμαι στην κατηγορια του εφηβικου και οχι του αντρικου.Καμια ιδεα αν και που μπορω να παιξω μπασκετ?
Α'Ο ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ σε όλα τα τμήματα μας καλούμε όποιον ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει μαζί μας στο 6937448750
Giwrgis17
QUOTE(phx suns @ Aug 14 2010, 03:00 ) *
Γεια σας.Θα μετακομισω Αθηνα για φοιτητης και θελω να παω σε καποια ομαδα για μπασκετ.Δεν με νοιαζει να παιζω στους αγωνες κλπ.Το μονο που θελω ειναι να κανω προπονησεις 3-6 φορες την εβδομαδα,αν γινεται χωρις να πληρωνω.Αρχισα το μπασκετ πριν 8-9 χρονια ,αλλα δεν παιζω σε ομαδα ολα αυτα τα χρονια.Ειμαι 18 χρονων και νομιζω ειμαι στην κατηγορια του εφηβικου και οχι του αντρικου.Καμια ιδεα αν και που μπορω να παιξω μπασκετ?



Αν θες μπορεις να δοκιμασεις στην παο Δαφνη με εδρα στο κλειστο του Ρουφ (διπλα στη σταση του μετρο "Κεραμεικος")

Ο νεος προπονητης υποσχεθηκε για 3-4 προπονησεις την εβδομαδα. Προπονησεις ξεκινουν απο 1η Σεπτεμβριου οπου για δυο εβδομαδες θα γινονται 4-5 προπονησεις την ημερα. Λεφτα δεν προκειται να δωσεις για τιποτα. Και εγω φοιτητης ειμαι και ξερω. Αν ενδιαφερεσαι ακομα στειλε μου να μη σε πρηζω και εγω χωρις λογο wink.gif
Legionnaire
QUOTE(vince @ Aug 17 2010, 02:08 ) *
ευχαριστώ για τη πληροφορία αλλά σκέψου οτι μένω και περιστέρι ( η ομάδα που έπαιζα κιόλας).Καμια πληροφορία για κάτι πιο κοντινό?


Φίλε Vince σου έχω στείλει p.m. με ομάδα και στοιχεία επικοινωνίας.
kostas_88
Και εγώ είμαι ελεύθερος και ψάχνω ομάδα. Προς κέντρο θα με βόλευε και ειδικότερα Κυψέλη και Γαλάτσι. Αλλά και πιο μακριά δεν πειράζει. Αν υπάρχει κάποια ομάδα που κάνει ακόμα δοκιμές για να κλείσει ρόστερ..
nikolas86
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ 24 ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΕΠΑΙΖΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ. ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
!!!
FRN 2005
QUOTE(nikolas86 @ Aug 22 2010, 15:18 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ 24 ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΕΠΑΙΖΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ. ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
!!!
Καλησπέρα,εαν σε ενδιαφέρει έχουμε δημιουργήσει μια πολύ καλή μπασκετική παρέα στον Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ .Για 'σενα και όποιον άλλον ενδιαφέρεται τηλ επικοινωνίας 6937448750
nikolas86

QUOTE(FRN 2005 @ Aug 22 2010, 22:49 ) *
Καλησπέρα,εαν σε ενδιαφέρει έχουμε δημιουργήσει μια πολύ καλή μπασκετική παρέα στον Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ .Για 'σενα και όποιον άλλον ενδιαφέρεται τηλ επικοινωνίας 69374487



ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ!ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ. ΚΟΙΤΑΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ!

Bad Babbis
QUOTE(vince @ Aug 16 2010, 17:14 ) *
Παιδιά και εγώ ενδιαφέρομαι . Αν ξέρει κάποιος ομάδες που ψάχνουν να μασ ενημερώσει...

Ilikia?
FRN 2005
icon_wave.gif ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ << Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ>>.
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ROSTER - ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟΣ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (25-26) ΕΦΕΡΑΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ Ε.Σ.Κ.Α.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.
labomba-7-
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΕΟΦΕΡΤΟΣ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ 2-3??ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΣΕ ΦΟΥΛ ΡΥΘΜΟΥΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ..ΜΕΝΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ..ΑΝ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΔΩ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..
sk63
QUOTE(labomba-7- @ Aug 30 2010, 13:43 ) *
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΕΟΦΕΡΤΟΣ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ 2-3??ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΣΕ ΦΟΥΛ ΡΥΘΜΟΥΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ..ΜΕΝΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ..ΑΝ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΔΩ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..

αμέσως στο απο κάτω forum στο "προς αναζήτηση" έχουν γράψει αρκετές ομάδες οτι ενδιαφέρονται για παίκτες απο διαφορετικές περιοχές και κατηγορίες. διαβασέ το για να έχεις μια πρώτη εικόνα.
MAD
Παιδες να κανω κι εγω μια ερωτηση...Μεχρι ποτε υπαρχει προθεσμια για να κλεισουν τα ροστερ των ομαδων?παιζει ακομα και τωρα να βρω διαθεσιμη ομαδα?ενδιαφερομαι για τη Δ ΕΣΚΑ...
Εδεμ
Παιδια και εγω μολις μετακομισα αθηνα υστερα απο 4 χρονια στο εξωτερικο και αναζητω ομαδα για να παιξω ερασιτεχνικα εστω και στις προπονησεις μονο δεν πειραζει αρκει να ξαναπιασω μπαλα στα χερια μου.Εχω καιρο να αθληθω αλλα θελω να το ξαναρχισω γιατι μου λειψε. Στο Μαρουσι μενω.. δεν ξερω αμα εχει τιποτα εδω κοντα.

ευχαριστω προκαταβολικα
vagkol
re paidia kserete kammia omada pou na mporoume na pame esto gia tis proponiseis mono ?eimai 1.94 26eton kai epaiza mexri ta 18 papagou kai meno athina....kati diavasa gia ton pao dafnis...den me endiaferei toso na paizo se agones oso oi proponiseis
Asconara
Καλησπέρα παιδιά και από μένα !υπάρχει καμμιά ομάδα που να ξέρετε που να δεχετε ακόμα παίκτες ;είμαι 25 χρόνων 1,90 ύψος.έπαιζα στο Ρέθυμνο σε μια ομάδα περσυ αλλά τώρα ήρθα Αθήνα και ψάχνω ομάδα κοντά όμως στην περιοχή που μένω δηλαδή στον βυρωνα.εάν είναι να με βοηθήσει κάποιος να έρθω να δοκιμαστω.ευχαριστώ!
mro
QUOTE(Asconara @ Sep 4 2010, 02:20 ) *
Καλησπέρα παιδιά και από μένα !υπάρχει καμμιά ομάδα που να ξέρετε που να δεχετε ακόμα παίκτες ;είμαι 25 χρόνων 1,90 ύψος.έπαιζα στο Ρέθυμνο σε μια ομάδα περσυ αλλά τώρα ήρθα Αθήνα και ψάχνω ομάδα κοντά όμως στην περιοχή που μένω δηλαδή στον βυρωνα.εάν είναι να με βοηθήσει κάποιος να έρθω να δοκιμαστω.ευχαριστώ!


Οι Νεοι βυρωνα(Δ εσκα) ξεκινανε καπου στις 15 προπονησεις, ισως υπαρχει ακομη θεση στο ροστερ οταν αρχισουν οι προπονησεις και θες θα σε ενημερωσω,ο Αθηναικος εχει κλεισει το ιδιο νομιζω και ο καρεας,για την ενωση βυρωνα δεν γνωριζω!
ka1972
Εαν ξερετε κανενα παιδι γεννηθεις απο 1995-1997 για το παιδικο του Αριωνα Αμαρουσιου, παρακαλω ειδοποιηστε με PM. H ομαδα ψαχνει παικτες για να στελεχωσει το παιδικο τμημα
pppanos
Παιδιά καλησπέρα. Μπορει κάποιος να μου πει ποιες ομάδες υπάρχουν στο Χαϊδαρί και στις γύρω περιοχές (Αιγάλεω-Περιστέρι κλπ) ώστε να απευθυνθώ για να παίξω μπάσκετ. Με ενδιαφέρουν οι προπονήσεις ακόμα και αν δεν αγωνιστώ (δεν ξέρω αν είναι αργά μιας και το πρωτάθλημα ξεκίνησε ή αν θα τους κάνω).
Είμαι 31 με ύψος 1.92. Κατα καιρούς ήμουν σε ομάδες (πανεπιστήμιο κ.α). Θέλω να ασχοληθώ ξανά με το μπασκετάκι ζεστά καθώς το έχω άχτι. Οπότε όποιος μπορεί βοηθάει (pppanos@gmail.com).
Ευχαριστώ.
Zourinho
QUOTE(pppanos @ Sep 29 2010, 15:21 ) *
Παιδιά καλησπέρα. Μπορει κάποιος να μου πει ποιες ομάδες υπάρχουν στο Χαϊδαρί και στις γύρω περιοχές (Αιγάλεω-Περιστέρι κλπ) ώστε να απευθυνθώ για να παίξω μπάσκετ. Με ενδιαφέρουν οι προπονήσεις ακόμα και αν δεν αγωνιστώ (δεν ξέρω αν είναι αργά μιας και το πρωτάθλημα ξεκίνησε ή αν θα τους κάνω).
Είμαι 31 με ύψος 1.92. Κατα καιρούς ήμουν σε ομάδες (πανεπιστήμιο κ.α). Θέλω να ασχοληθώ ξανά με το μπασκετάκι ζεστά καθώς το έχω άχτι. Οπότε όποιος μπορεί βοηθάει (pppanos@gmail.com).
Ευχαριστώ.

Φιλε μου πανο εαν ισχυει το πανος
εχει βγει μια νομοθεσια οπου απαγορευονται οι μεταγραφες ανω των τριαντα γενικα στις ερασιτεχνικες κατηγοριες επομενως πρεπει να βρεις μια ομαδα που θα σου βγαλει δελτιο να μην εχει αλλες μεταγραφες 30αρηδων και να τους κανεις. wink.gif καλη συνεχεια ελπιζω να βρεις μια ομαδα να παιξεις μπασκετ.
pppanos
QUOTE(Zourinho @ Sep 29 2010, 15:40 ) *
Φιλε μου πανο εαν ισχυει το πανος
εχει βγει μια νομοθεσια οπου απαγορευονται οι μεταγραφες ανω των τριαντα γενικα στις ερασιτεχνικες κατηγοριες επομενως πρεπει να βρεις μια ομαδα που θα σου βγαλει δελτιο να μην εχει αλλες μεταγραφες 30αρηδων και να τους κανεις. wink.gif καλη συνεχεια ελπιζω να βρεις μια ομαδα να παιξεις μπασκετ.


Μάλιστα, άρα ζορίζουν τα πράγματα. Έστω και έτσι, για να εξαντλήσω τις όποιες πιθανότητες έχω, ποιες ομάδες έιναι από δυτικα προάστεια για να ανατρέξω? Όι όμιλοι χωρίζονται γεωγραφικά? Π.χ 1ος όμιλος Δ Εσκα από βόρεια προάστεια κλπ ή είναι τυχαία με κλήρωση? Μάλλον τυχαία από ότι παρατήρησα...

Zourinho σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση (το Πάνος ισχύει).
karydas
Kαλησπέρα παιδιά. Ειμαι 2ο χρόνο φοιτητής στην αθήνα και ψάχνω μια ομαδούλα για προπονήσεις περισσότερο ,στην γυρω περιοχή της καισαριανής, παγκράτι, ζωγράφου κτλπ.
ευχαριστώ
Kastrato
Γεια χαρα σε ολους!Ξερω οτι ειμαι λιγο(?) off season αλλα ψαχνω μια ομαδα τεταρτης κατηγοριας αρχικα απλως για προπονησεις...και αν πεισω..tongue.gif.Μενω Σεπολια και θα με βολευε γενικα οποιαδηποτε ομαδα κεντρου Αθηνας η και Δυτικων Προαστιων.Ειμαι 1.80 περιπου 80 κιλα 22 ετων.Απλως ψαχνω μια ομαδα που να μην εχει προβλημα να προστεθει ενας παιχτης για τις προπονησεις.Περιμενω τις απαντησεις σας.Αυτα και ευχαριστω.
HIGHLANDER
Πουρο-βετεράνος ηλικίας 40φευγα.. και βάλε “σάλταρε ” και ψάχνει ομάδα Δ’ ΕΣΚΑ να ανεχτεί τα γέρικα κοκκαλά του έστω μόνο για προπονήσεις. Αν υπάρχει κάποιο “φιλάνθρωπο” σωματείο να δώσει την χαρά να “πεθάνουμε σε παρκέ” απ το να σαπίζω αργά και σταθερά απ την ακινησία μπορεί να επικοινωνήσει στο indep.nt@gmail.com
LFO
QUOTE(HIGHLANDER @ May 23 2011, 14:14 ) *
Πουρο-βετεράνος ηλικίας 40φευγα.. και βάλε “σάλταρε ” και ψάχνει ομάδα Δ’ ΕΣΚΑ να ανεχτεί τα γέρικα κοκκαλά του έστω μόνο για προπονήσεις. Αν υπάρχει κάποιο “φιλάνθρωπο” σωματείο να δώσει την χαρά να “πεθάνουμε σε παρκέ” απ το να σαπίζω αργά και σταθερά απ την ακινησία μπορεί να επικοινωνήσει στο indep.nt@gmail.com

77.gif 77.gif


Αν δεν σε εχει αναφερει πουθενα ο spysta, μεχρι και στον Ολυμπιακο παιζεις...
Zourinho
Εαν ξερετε κανενα παιδι γεννηθεις απο 1996-1997-1998 για το παιδικο και παμπαιδικο του Α.Ο.Αμπελοκηπων, παρακαλω ειδοποιηστε με PM. H ομαδα ψαχνει παικτες για να στελεχωσει το παιδικο και το παμπαιδικο της τμημα.

blove.gif
HIGHLANDER
Πουρο-βετεράνος ηλικίας 40φευγα.. και βάλε “σάλταρε ” και ψάχνει ομάδα Δ’ ΕΣΚΑ να ανεχτεί τα γέρικα κοκκαλά του έστω μόνο για προπονήσεις. (Αν και μονο αν το αξιζω και αυτο-Δυαροτριαρι 1,86) Αν υπάρχει κάποιο “φιλάνθρωπο” σωματείο (προτεραιοτητα Δυτικα Νοτια Προαστεια) να δώσει την χαρά να “πεθάνουμε σε παρκέ” απ το να σαπίζω αργά και σταθερά απ την ακινησία μπορεί να επικοινωνήσει στο indep.nt@gmail.com icon_drunk.gif
pxgjon
αν καποιος δεν εχει δελτιο μεχρι ποτε μπορει να βγαλει και να παιξει απο την ερχομενη σεζον?

jhantzop
QUOTE(pxgjon @ May 27 2011, 16:16 ) *
αν καποιος δεν εχει δελτιο μεχρι ποτε μπορει να βγαλει και να παιξει απο την ερχομενη σεζον?


Όποτε θέλει.


Zourinho
QUOTE(pxgjon @ May 27 2011, 16:16 ) *
αν καποιος δεν εχει δελτιο μεχρι ποτε μπορει να βγαλει και να παιξει απο την ερχομενη σεζον?

Αναλογα με την εθνικοτητα του εαν ειναι οποιαδηποτε αλλη εθνικοτητα πλην της ελληνικης τοτε πρεπει να ειναι ημερολογιακα κατω των 15 δηλαδη παραδειγμα εαν ενα παιδι εχει γεννηθει 01/06/1996 τοτε πρεπει να βγαλει δελτιο μεχρι την Τεταρτη που μας ερχεται αλλιως δεν γινεται να βγαλει. Εκει παει σε μορφη μεταγραφης και κατι τετοια .. που δεν τα ξερω και καλα. Αρα για ελληνες οποτεδηποτε για αλλη εθνικοτητα εως τα 15 ημερολογιακα.
pxgjon
ευχαριστω, Έλληνας και 27 χρονών ειμαι, απλα ήθελα να ψάξω απο σεπτέμβρη για ομάδα.

Zourinho
QUOTE(pxgjon @ May 30 2011, 00:14 ) *
ευχαριστω, Έλληνας και 27 χρονών ειμαι, απλα ήθελα να ψάξω απο σεπτέμβρη για ομάδα.

Τωρα που ειπες ηλικια θα ειχες και προβλημα εαν ησουν πανω απο 30 αρα ολα καλα.
Playmaker13
Καλησπερα

Λογω δουλειας μετακομιζω μονιμα απο την Θεσσαλονικη στην Αθηνα και ψαχνω ομαδα Β η Γ ΕΣΚΑ, για καθημερινη προπονηση κυριως, στα δυτικα προαστεια. Ειμαι 27 χρονων, 1.75, 75 κιλα, ειμαι αθλητης 19 χρονια απο τα οποια και αγωνιζομαι σε αντρικες κατηγοριες της Θεσσαλονικης 9 χρονια, με γεματες χρονιες σε συμμετοχες και χωρις τραυματισμους.

2002-2003 Β ΕΚΑΣΘ
2003-2004 Α ΕΚΑΣΘ
2004-2010 Β ΕΚΑΣΘ
2010-2011 Γ1 ΕΚΑΣΘ

Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη
Gas8
Γεια!
Είμαι καινούργιος στο forum.
Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος αν ομάδες της Γ' ή Δ' ΕΣΚΑ κάνουν ανοικτές προπονήσεις για να δοκιμάσουν νέους παίκτες;
Κάτι αντίστοιχο με αυτό που κάνει ο Εθνικός Αθηνών για παράδειγμα.
Ή έστω αν και πότε μπορεί να πάει κάποιος για να τον δει ο προπονητής και να αποφασίσει. είναι τώρα η κατάλληλη περίοδος ή μήπως στις αρχές Σεπτεμβρίου;
Μένω στα Ανατολικά προάστια και θα ήταν βολικό κάποια ομάδα σε Παλλήνη ή Πικέρμι ή Γλυκά Νερά ή Γέρακα ή Σπάτα ή κάπου εκεί κοντά.

Όποιος γνωρίζει κάτι σχετικό παρακαλώ ας απαντήσει. Ευχαριστώ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.