Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΜΑΔΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4
natouralistis
QUOTE (Gas8 @ Jun 11 2011, 02:03 ) *
Γεια!
Είμαι καινούργιος στο forum.
Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος αν ομάδες της Γ' ή Δ' ΕΣΚΑ κάνουν ανοικτές προπονήσεις για να δοκιμάσουν νέους παίκτες;
Κάτι αντίστοιχο με αυτό που κάνει ο Εθνικός Αθηνών για παράδειγμα.
Ή έστω αν και πότε μπορεί να πάει κάποιος για να τον δει ο προπονητής και να αποφασίσει. είναι τώρα η κατάλληλη περίοδος ή μήπως στις αρχές Σεπτεμβρίου;
Μένω στα Ανατολικά προάστια και θα ήταν βολικό κάποια ομάδα σε Παλλήνη ή Πικέρμι ή Γλυκά Νερά ή Γέρακα ή Σπάτα ή κάπου εκεί κοντά.

Όποιος γνωρίζει κάτι σχετικό παρακαλώ ας απαντήσει. Ευχαριστώ!


Το πιο απλο που μπορειτε να κανετε, οσοι δεν εχετε καποιον γνωστο και θελετε να παιξετε μπασκετ, ειναι να πατε στα γυμναστηρια αυτοπροσωπως και να μιλησετε με τους προπονητες

Καλησπερα ,ονομαζομαι ταδε ,επαιζα εκει, εχω το δελτιο μου σαν ελευθερος ή μπορω να βγαλω καινουριο, θελω να συμμετασχω στις προπονησεις και αν μπορω να βοηθησω και στα παιχνιδια.
Gas8
QUOTE (natouralistis @ Jun 11 2011, 02:11 ) *
Το πιο απλο που μπορειτε να κανετε, οσοι δεν εχετε καποιον γνωστο και θελετε να παιξετε μπασκετ, ειναι να πατε στα γυμναστηρια αυτοπροσωπως και να μιλησετε με τους προπονητες

Καλησπερα ,ονομαζομαι ταδε ,επαιζα εκει, εχω το δελτιο μου σαν ελευθερος ή μπορω να βγαλω καινουριο, θελω να συμμετασχω στις προπονησεις και αν μπορω να βοηθησω και στα παιχνιδια.



Ευχαριστώ.
Είναι τώρα η κατάλληλη περίοδος ή μήπως τον Σεπτέμβριο;
Θα βρω κανέναν τέτοια εποχή ή άδικα θα γυρίζω από γήπεδο σε γήπεδο;
natouralistis
QUOTE (Gas8 @ Jun 11 2011, 02:30 ) *
Ευχαριστώ.
Είναι τώρα η κατάλληλη περίοδος ή μήπως τον Σεπτέμβριο;
Θα βρω κανέναν τέτοια εποχή ή άδικα θα γυρίζω από γήπεδο σε γήπεδο;


Καταλληλοτερη περιοδος ειναι μετα το 15αυγουστο..

Αλλα αν εχεις ελευθερο χρονο περνα καμια βολτα απο κλειστα μεσα στο καλοκαιρι, ολο και καποιον μπορει να συναντησεις.
rock
QUOTE(Gas8 @ Jun 11 2011, 02:03 ) *
Γεια!
Είμαι καινούργιος στο forum.
Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος αν ομάδες της Γ' ή Δ' ΕΣΚΑ κάνουν ανοικτές προπονήσεις για να δοκιμάσουν νέους παίκτες;
Κάτι αντίστοιχο με αυτό που κάνει ο Εθνικός Αθηνών για παράδειγμα.
Ή έστω αν και πότε μπορεί να πάει κάποιος για να τον δει ο προπονητής και να αποφασίσει. είναι τώρα η κατάλληλη περίοδος ή μήπως στις αρχές Σεπτεμβρίου;
Μένω στα Ανατολικά προάστια και θα ήταν βολικό κάποια ομάδα σε Παλλήνη ή Πικέρμι ή Γλυκά Νερά ή Γέρακα ή Σπάτα ή κάπου εκεί κοντά.

Όποιος γνωρίζει κάτι σχετικό παρακαλώ ας απαντήσει. Ευχαριστώ!

Φίλε πέρνα απο παλλήνη θα βρεις κάποιον στο γήπεδο και θα σου πουν. Πόσο χρονών είσαι? Στείλε σε pm
FRN 2005
Καλησπέρα από ΚΡΟΝΟ ΓΕΡΑΚΑ!! Όποιος ενδιαφέρεται να παιξει μπάσκετ μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας στο 6937448750
κατά βάση μας ενδιαφέρει 5άρι.όποιος νομίζει ότι τον εξυπηρετεί η περιοχή περιμένω τηλεφωνό του!!
mro
Καλησπερα παιδες ! ειμαστε 2 παικτες του ᾽83 , παιζουμε μπασκετ χρονια σε ομαδες στην εσκα προ 7ετιας μεχρι και β εσκα και τα τελευταια χρονια δ εσκα , στις θεσεις 2 ῏ 3 ( 1.90 85 κιλα) ο ενας κ ο αλλος 4 ῏ 5 ( 1.90 100 κιλα) , ψαχνουμε μια ομαδα δ εσκα να παιξουμε μαζι αμεσα καθως η περιοδος των μεταγραφων τελειωνει!!! ευχαριστω
coach.t
QUOTE (mro @ Jun 24 2011, 16:09 ) *
Καλησπερα παιδες ! ειμαστε 2 παικτες του ᾽83 , παιζουμε μπασκετ χρονια σε ομαδες στην εσκα προ 7ετιας μεχρι και β εσκα και τα τελευταια χρονια δ εσκα , στις θεσεις 2 ῏ 3 ( 1.90 85 κιλα) ο ενας κ ο αλλος 4 ῏ 5 ( 1.90 100 κιλα) , ψαχνουμε μια ομαδα δ εσκα να παιξουμε μαζι αμεσα καθως η περιοδος των μεταγραφων τελειωνει!!! ευχαριστω

Αν ενδιαφερεστε ειμαι ο προπονητης του Ρουφ.Είναι η τελευταιά εβδομάδα επιλογών.Το κινητο μου είναι 69885089961.Τασος.επικοινωνήστε άμεσα
AirMike
Καλησπερα. ειμαι 22 ετων και επαιζα μεχρι τα μισα της χρονιας. Ξερετε καμμια ομαδα στα βορεια προαστια και προς το κεντρο που να ψαχνει για παικτες, κατηγοριας Δ-Γ-Β εσκα; Ενδιαφερομαι πολύ για τις προπονησεις να ειναι δυνατες και συχνες και να γινονται σε καλο κλιμα, γιατί και διαθεση εχω και μαχητικος ειμαι.
bello
Για σας παιδες,
Λοιπον ειμαι 25 χρονων χωρις δελτιο παιζω μπασκετ απο 8 χρονων,σταματησα να παιζω στην ομαδα οπου αγωνιζομουν στα 18 λογο σπουδων,τωρα επιθυμω να ξαναξεκινησω σε καποια ομαδα,πηγα την προιγομενη βδομαδα σε μια ομαδα Α εσκα και τα πραγματα τα ειδα αρκετα χαλαρα,το θεμα ειναι οτι δεν θελω να παιξω την θεση 4 παλι αλλα θελω να ξεκινησω ως 1 ή 2,ειμαι αρκετα γυμνασμενος και ανοιχτος να κατσω να δουλεψω για να μαθω την θεση,το υψος μουν 1.93 και αρκετα γρηγορος,παιζω μπασκετ στην κλειους (πισα) οποιος ξερει απο χολαργο,οποιος θελει να βοιθισει ας απαντησει η να στηλει στο adigonos@hotmail.com
ευχαριστω
I love this game
Καλησπέρα,
αν υπάρχει κάποια ομάδα που δεν έχει συμπληρώσει το roster της και ψάχνει για 1-2 ας μου στείλει ένα pm να μιλήσουμε! Πάιζω πολλά χρόνια σε επίπεδο Β ΕΣΚΑ.
FRN 2005
QUOTE(mro @ Jun 24 2011, 16:09 ) *
Καλησπερα παιδες ! ειμαστε 2 παικτες του ᾽83 , παιζουμε μπασκετ χρονια σε ομαδες στην εσκα προ 7ετιας μεχρι και β εσκα και τα τελευταια χρονια δ εσκα , στις θεσεις 2 ῏ 3 ( 1.90 85 κιλα) ο ενας κ ο αλλος 4 ῏ 5 ( 1.90 100 κιλα) , ψαχνουμε μια ομαδα δ εσκα να παιξουμε μαζι αμεσα καθως η περιοδος των μεταγραφων τελειωνει!!! ευχαριστω
Καλησπέρα και σε 'σας.Εάν θέλετε τηλ/στε μου στο τηλ 6937448750 για γ ή δ εσκα
Kastrato
Χαιρετε κυριοι.Ψαχνω να παιξω σε ομαδα Δ'Ε.Σ.Κ.Α.Δεν εχω προηγουμενη εμπειρια απο ομαδα.Ειμαι 23, 1.80 και παιζω χρονια σε γηπεδακια κτλ.Πιστευω οτι μπορω να προσφερω και αυτο που με ενδιαφερει ειναι να κανω προπονησεις.Εχω ορεξη να δουλεψω και ειμαι συνεργασιμος καθως εχω κανει αρκετα αθληματα.Αν καποιος προπονητης θελει να συμπληρωσει ροστερ ή εχει τη διαθεση να με μαθει καλυτερα το αθλημα ή αν απλως θελει να με δοκιμασει ας μου στειλει πμ.Ευχαριστω.
GalisMvp
μεχρι ποτε μπορουν να γινουν οι μεταγραφες απο ομαδα σε ομαδα?

ειχα λειψει για καποιο διαστημα απ το μπασκετ λογω τραυματισμου. φετος ξεκινησω να βρω τη φορμα μου σε ομαδα Δ εσκα
αλλα το επιπεδο τωρα ειναι χαμηλο.

ειναι λιγο αργα μαλλον αλλα ενδιαφερεται καποια ομαδα για πλει μεικερ (η και δυαρι) ?

ευχαριστω
North_gato
QUOTE (GalisMvp @ Jul 8 2011, 13:33 ) *
μεχρι ποτε μπορουν να γινουν οι μεταγραφες απο ομαδα σε ομαδα?

ειχα λειψει για καποιο διαστημα απ το μπασκετ λογω τραυματισμου. φετος ξεκινησω να βρω τη φορμα μου σε ομαδα Δ εσκα
αλλα το επιπεδο τωρα ειναι χαμηλο.

ειναι λιγο αργα μαλλον αλλα ενδιαφερεται καποια ομαδα για πλει μεικερ (η και δυαρι) ?

ευχαριστω

Οι μεταγραφες απο ομαδα σε ομαδα εχουν τελειωσει. Την Δευτερα τελειωνουν οι μεταγραφες με αποδεσμευση, δηλαδη αν η προηγουμενη ομαδα σου σε εχει διαγραψει απο την κατασταση των αθλητων της, οποτε ισως μεχρι και την Δευτερα να μπορεις να βγαλεις δελτιο. Αν η αγωνιστικη σου απραξια ειναι μεγαλυτερη των δυο περιοδων νομιζω οτι μπορεις να βγαλεις δελτιο σε αλλη ομαδα οποια στιγμη θελεις.

Χορευτης
Ειμαι λιγο off topic κ θελω να ρωτησω κατι.
Γνωριζει καποιος αν υπαρχει ομαδα που συνεχιζει προπονησεις μεσα στον Ιουλιο κ Αυγουστο? Δν ψαχνω ομαδα να αγωνιστω αλλα για να προπονηθω αυτες τις μερες μιας κ η ομαδα μου εχει σταματησει τις προπονησεις..
gsot
Ειμαι παρα κατι 30 (σε 1 μηνα), και ψαχνω ομαδα να αγωνιστω ερασιτεχνικα. (1,85 80κιλα) Ποιες ομαδες κοντα στον Βυρωνα και σε γυρω περιοχες υπαρχουν που θα μπορουσα να κανω μια δοκιμη?
jimb
Καλησπερα σε ολους τους μπασκετοφιλους γινομαι 30 τον σεπτεμβριο και ψαχνω μια ομαδα για να κανω κυριος προπονησεις.
Ειμαι 1.85 παιζω 1-2-3 με πολυ καλο σουτ και πολυ καλη διαθεση υπαρχει τιποτα διαθεσιμο για να δοκιμασω εντος Αττικης?Ευχαριστω εκ των προτερον.
mpogiati
Καλησπέρα!
Ψάχνω ομάδα στα ΒΑ Προάστεια Δ ΕΣΚΑ κατα προτίμηση για προπονήσεις και αν με κρίνει ο προπονητής κατάλληλο γιατί όχι και σε αγώνες.
Είμαι 32, 182 cm και παίζω μπάσκετ ερασιτεχνικά απο τα 12, απλά το 1998 το παράτησα λόγω σπουδών στην Αγγλία και απο το 2006 το άρχισα πάλι τελέιως ερασιτεχνικά και τελείως παρείστικα μία με δύο φορές την εβδομάδα και κάθε καλοκαίρι προπονούμαι μόνος μου (έχω και τα κλειδιά του κλειστού της περιοχής μου.....χαχαχαχα).
Παλαιότερα πρίν τις σπούδές μου γύρισα και κάποιες ομάδες των Β. Προαστείων.
Έχω αρκετή όρεξη για προπόνηση και μπάσκετ!!!
Πληροφορία....μου αρέσει να παίζω άμυνα χαχαχα

Αν και εφ'όσον ενδιαφέρεται κάποια ομάδα παρακαλώ ας μου στείλει PM.

Ευχαριστώ.
nikos myk
αγωνηζομουν σε μια ομαδα των κυκλαδων για 5 χρονια (παιδικο και εφηβικο) τα τελευταια 2 χρονια δεν αγωνηστηκα καθως η ομαδα μου δεν ειχε αρκετουσ παιχτες για να συμετεχει αν και εκανα προπονησης αναγκαστικα με τα μικροτερα τμηματα και αλλα 2 παιδια τησ ηλικιας μου , φετοσ τελειωσα το σχολειο και θα παω αθηνα σε ιδιοτικη σχολη και μενω στη περιοχη ζωγραφου,θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε τις ομαδεσ που υπαρχουν στη περιοχη και ποια μου προτηνεται!!(φυσικα για ερασιτεχνικο επιπεδο)
Kastrato
Καμιά ομάδα της Δ που να ψάχνει ακόμα παίχτες υπάρχει??Έστω για προπονήσεις....Να παίξουμε λίγο μπασκετάκι ρε παιδιά....
patrik
QUOTE (Kastrato @ Sep 2 2011, 14:35 ) *
Καμιά ομάδα της Δ που να ψάχνει ακόμα παίχτες υπάρχει??Έστω για προπονήσεις....Να παίξουμε λίγο μπασκετάκι ρε παιδιά....


και εγω μια απο τα ιδια.αν υπαρχει ομαδα δ εσκα.εχω 5 χρονια που εχω σταματησει το μπασκετ(απο τοτε σχεδον καθημερινα μονακια).ειμαι 24 υψος 1.98 και μενω ιλιον.
nefobasketball
2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Ζηστε την ενταση ενος πραγματικου πρωταθληματος. Δηλωστε συμμετοχη μεχρι 15 Σεπτεμβριου.
Η προκηρυξη του τουρνουα αναλυτικα στο www.nefonikiforosbc.blogspot.com
email ggrapsas@otenet.gr Τηλεφωνο επικοινωνιας 6907798511
daniel10
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Α1,Α2,Β,Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ Α,Β ΕΣΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΕΧΕΙ ΚΑΡΤΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
daniel10
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΜΕΝ ΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ 2 ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ Ο ΠΕΡΙΣΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ.
daniel10
ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΒΑΣΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΦΗΣΤΕ ΜΟΥ ΜΥΝΗΜΑ............
daniel10
ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΒΑΣΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΦΗΣΤΕ ΜΟΥ ΜΥΝΗΜΑ............
bozidar78
QUOTE(daniel10 @ Feb 22 2012, 09:49 ) *
ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΒΑΣΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΦΗΣΤΕ ΜΟΥ ΜΥΝΗΜΑ............

Φιλε μου,για ποιον προπονητη γραφεις?
daniel10
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ,ΠΡΩΤΕΑ,ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΒΑΣΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΤΗΣ.
daniel10
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΕΒΑΣΤΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.
daniel10
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΕΒΑΣΤΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.
daniel10
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΕΒΑΣΤΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.
daniel10
Καλημερα σας τα πρωταθληματα εχουν τελιωσει κανενα ενδιαφερον υπαρχει για ενα πολυ καλο παιδι που αγαπαει το μπασκετ και βοηθαει την ομαδα στον στοχο της και τα παιδια βοηθαει πολυ στο αθλημα.
Εχει καρτα Α κατηγοριας.

οπιος δηλωσει ενδιαφερον να γραψει pm.
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓΣ
Αρκετές από τις ομάδες που συμμετέχουν στο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ που διοργανώνει ο ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον για προσθήκες παικτών. Μοναδική προϋπόθεση είτε να μην είναι εν ενεργεία παίκτες η αν είναι να μην ανήκουν σε κατηγορία πέραν της Δ’ ΕΣΚΑ / ΕΣΚΑΝΑ.
Όσοι ενδιαφέρεστε να ζήσετε ένα πραγματικά ανταγωνιστικό πρωτάθλημα δηλώστε το ενδιαφέρον σας στο grapgeo@gmail.com η τηλεφωνώντας στο 6907798511.
Όλες οι λεπτομέρειες για το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ , αλλά και πλούσιο υλικό σε βίντεο , φωτογραφίες , αφιερώματα και αναλύσεις στατιστικών στοιχείων από τις προηγούμενες διοργανώσεις υπάρχουν στο site του συλλόγου www.agspolinikis.gr αλλά και σε εκείνο του Χορηγού Επικοινωνίας του Πρωταθλήματος www.ageofbasketball.net .
martheo
Ψαχνω ομαδα να κανω προπονησεις και αν πληρω τις προυποθεσεις να αγωνηστω ειμαι του '85 και παιζω απο 7 χρονων. εχω παιξει σε τραχωνες αλιμου και στη δαφνη μεχρι τα 19 απο τοτε εχω σταματησει συνεχιζοντας ομως να παιζω μονος μου. αν ενδιαφερεται καποιος μπορει να μου στειλει στη διευθυνση marteofam@yahoo.gr ευχαριστω!
proteas
Ψάχνω ομάδα να με δοκιμάσουν αν τους κάνω προς βόρεια προάστια.
Είμαι 22 χρονών 1.85
Έπαιζα πέρυσι Δ εσκα σε ομάδα αλλά λόγω απόστασης δεν μπορούσα να συνεχίσω
Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει
masterkorti@hotmail.com
Ευχαριστώ
basketguru
Καλησπέρα σε όλους καταρχάς.

Ενδιαφέρομαι για μια αξιοπρεπή ομάδα πάνω απ'όλα με καλούς ανθρώπους και αθλητικό πνεύμα. Μένω στα Βόρεια προάστια και έχω παίξει ,απο πολύ μικρός,10 χρόνια σε σύλλογο Ε.Σ.Κ.Α στην Αθήνα και μία χρονιά σε τοπικό στην Κρήτη. Γενικότερα ασχολούμαι όλη μου τη ζωή με τον αθλητισμό. Εάν κάποιος προπονητής ή παράγοντας ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει στο μειλ μου.
pklampros@hotmail.com

Ευχαριστώ!
siozero
Καλησπέρα παίδες! Εγώ κι ένας φίλος μου ψάχνουμε μία μικρή ομάδα κοντά στη Ζωγράφου. Το θέμα είναι πως δε μένουμε καιρό στην περιοχή και ψάχνουμε λίγο στα τυφλά. Ξέρει κανείς αν υπάρχει ομάδα που να ψάχνει παίκτες; Είμαστε και οι δύο 20χρονοι και δεν εχουμε ξαναπαίξει σε ομάδα οπότε για δελτία και λοιπά πρόβλημα δεν υπάρχει. Αν δεν επιτρέπεται να παίξουμε σε αγώνες δε μας πειράζει, θα συμμετέχουμε στις προπονήσεις μέχρι την αρχή της επόμενης σεζόν. Απλώς αν μπορεί κάποιος ας αναφέρει τα απαραίτητα δικαιολογητικά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
SiKons
Καλησπέρα σας ,

Ενδιαφέρομαι για ερασιτεχνική ομάδα basket κυρίως για προπονήσεις .. Έπαιζα basket από μικρή ηλικία σε διάφορες ομάδες και στο αθλητικό σχολειό που πήγαινα .. Ξεκίνησα από ακαδημίες και σταμάτησα στην ηλικία των 17 σε ομάδα αντρικού για προσωπικούς λόγους , είμαι 23 ετών και θέλω όσο τίποτα να ξαναρχίσω άπλα καταλαβαίνω ότι θα είναι πολύ δύσκολο καθώς η φυσική μου κατάσταση είναι κακή Αγωνιζόμουν ως άσος στις παλαιότερες ομάδες και γενικά είμαι κοινωνικός. Μένω στα νότια προάστια και οι προπονήσεις θέλω να είναι σίγουρα καθημερινές μετά τις 6 καθώς εργάζομαι και Σαββατοκύριακα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων smiley.gif
sandreopoulos
Ψάχνω ομάδα κοντα στα βόρεια προάστια.
Είμαι 20(1993) χρονών 1.93
Έπαιζα μπασκετ σε μελισσια,καλλιθεα αλλα σταματισα στα 16.
Κυριως παιζω 2αρι η 3αρι, αλλα μπορω να παιξω και με πλατη στο καλαθι ως 4
Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει
stathis.andreopoulos@acg.edu
Ευχαριστώ
ioannis1
Γεια σας το πρωτο μου ποστ εδω αν και το διαβαζω το forum που και που.
Μετα απο χρονια απουσιας χωρις να εχω ακουμπισει μπαλα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις καθως νομιζω ηρθε η ωρα να ξανααρχισω να σκαω τη μπαλα σιγα σιγα...
Αρχικα να πω οτι 18-19 χρονων επαιζα β'εσκα αλλα λογο σπουδων σταματησα και τωρα ειμαι 26!!
1)Αν γινετε καποιος να διευκρινισει τι γινετε με τον κανονα που εχω ακουσει σχετικα με του παιχτες κατω απο 20-21 χρονων που πρεπει να ειναι στην 5αδα-αποστολη κλπ.. Κατι ακουσα οτι δ'εσκα πρεπει να ειναι 2 5αδα, γ'εσκα 1 5αδα και β'εσκα 1 αποστολη.. Αν γινετε να μου πει καποιος τι ισχυει και αν θα ειναι και του χρονου ετσι.. ευχαριστω!
2)Υπαρχει καποιο section στο forum που ομαδες να postaroyn αν αναζητουν παιχτες η κατι τετοιο?
ETHNIKOSGS
Ο ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2013-2014 ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ Β ΕΣΚΑ
ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΑΙΧΤΩΝ
ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ.

ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΒΑΣ.ΟΛΓΑΣ 6(ΣΤΑΣΗ ΤΡΑΜ)

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΩΡΑ 19:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:30

ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΤΙΣ 13/5

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΜ.
FRN 2005
ΚΑΛΗΜΕΡΑ !! ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ,ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΣΥ 26αρης ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ. ΕΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ, ΣΤΟΝ ΚΡΟΝΟ ΓΕΡΑΚΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΔΟΚΙΜΕΣ. ΤΗΛ ΕΠ/ΝΙΑΣ 6937448750 Κος ΝΙΚΟΣ
FRN 2005
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
Ο ΚΡΟΝΟΣ Α.Ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2013-2014 ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΑΙΚΤΩΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ.

ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 1ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΡΑΚΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΓΕΡΑΚΑ & ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΤΡΙΤΗ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΩΡΑ 19:00

ΠΕΜΠΤΗ 19:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00
(ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ)
ΔΟΚΙΜΕΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ.
ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΗΛ ΕΠ/ΝΙΑΣ 6937448750 Κος ΝΙΚΟΣ.
Pau Gasol
Λοιπόν... Ξέρουμε ποιες ομάδες ψάχνουν ακόμη παίχτες???? Γ΄ΕΣΚΑ κατα προτίμηση biggrin.gif
FRN 2005
QUOTE(Pau Gasol @ Jun 14 2013, 18:56 ) *
Λοιπόν... Ξέρουμε ποιες ομάδες ψάχνουν ακόμη παίχτες???? Γ΄ΕΣΚΑ κατα προτίμηση biggrin.gif

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ? ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΑΚΟΜΗ? ΓΡΑΨΕ ΘΕΣΗ -ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!
konst84
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ. ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.

ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ 81 ΚΙΛΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΑ 16 ΕΠΑΙΖΑ ΣΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΗΠΕΔΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:

6978084139
kkirykos@gmail.com

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
jamaica
Παιδιά είμαι το 95' και δεν έχω παίξει σε ομάδα τα τελευταία χρόνια.Ψάχνω τώρα για ομάδα ίσως αρχικά για να δοκιμαστώ και μετά να μπω κανονικά.Δε γίνεται?


Είμαι γεννημένος το 95' δίχως σοβαρή εμπειρία σε άλλες ομάδες.Αναζητώ ομάδα είτε για προπονήσεις,είτε για δοκιμές(από Αθήνα) αρχικά και αν με κρίνουν καλό να συνεχίσω.Επειδή δεν είμαι πολύ του χώρου δεν ξέρω που μπορώ να ψάξω ή πως γίνεται να πάω σε μια ομάδα.Όποιος ξέρει να μου πει(ή να μου προτείνει ομάδα) ας απαντήσει ή εδώ,ή σε pm ή στο μειλ gone4victims@hotmail.com
jamaica
Ερώτηση: Κάποιος που δεν έχει αγωνιστεί ξανά (πέραν μικρών ηλικιών) σε ομάδα και αναζητά μια ομάδα μπάσκετ(δίχως ιδιαίτερη έννοια για την κατηγορία της κτλ.) για να προπονηθεί,να δοκιμαστεί ή να παίξει κανονικά τι πρέπει να κάνει?

Είμαι το 95' και έχοντας τελειώσει σχολεία κτλ. ψάχνω μια ομάδα(σχετικά κοντά μου) να παίξω ακόμα κι αν χρειάζεται πρώτα να με δοκιμάσουν.Τι πρέπει να κάνω?Να πάω πχ. ξεκάρφωτος και να τους ρωτήσω?Τι γίνεται?
Όποιος μπορεί να με βοηθήσει ευπρόσδεκτος...
Sgoup Monk
Είμαι της γενιας του 95' και προσπαθώ να βρω ομάδα. Γράφω λίγο αργά αν και λογικά οι περισσότερες ομάδες ήδη έχουν κλείσει τα ρόστερ τους. Απλώς έδινα φέτος πανελλήνιες και ήθελα πρώτα να γνωρίζω σε ποια πόλη θα σπουδάσω. Τελικά πέρασα Πειραιά όπου και έχω βρει σπίτι. Έχω παίξει παιδικά-εφηβικά αλλά λόγω διαβάσματος είχα σταματήσει για ένα χρόνο. Έχω ύψος 1.68 και είμαι 58 κιλά. Αγωνίζομαι στις θέσεις 2-3. Θα προτιμούσα να βρω ομάδα κοντά στον Πειραιά έστω και για προπονήσεις και αν γίνεται αργότερα και για αγώνες.
bozidar78
QUOTE(Sgoup Monk @ Sep 5 2013, 12:47 ) *
Είμαι της γενιας του 95' και προσπαθώ να βρω ομάδα. Γράφω λίγο αργά αν και λογικά οι περισσότερες ομάδες ήδη έχουν κλείσει τα ρόστερ τους. Απλώς έδινα φέτος πανελλήνιες και ήθελα πρώτα να γνωρίζω σε ποια πόλη θα σπουδάσω. Τελικά πέρασα Πειραιά όπου και έχω βρει σπίτι. Έχω παίξει παιδικά-εφηβικά αλλά λόγω διαβάσματος είχα σταματήσει για ένα χρόνο. Έχω ύψος 1.68 και είμαι 58 κιλά. Αγωνίζομαι στις θέσεις 2-3. Θα προτιμούσα να βρω ομάδα κοντά στον Πειραιά έστω και για προπονήσεις και αν γίνεται αργότερα και για αγώνες.

Ψάξε στο Medrano.Έχει κενό στο πρόγραμμα μετά τη γυναίκα με τα μούσια
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.