Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΜΑΔΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4
Fiore
QUOTE (madmike1 @ Mar 29 2017, 13:16 ) *
Που επεζες εσκαβδε;

Ναυπακτο
Ref1981
Ο Α.Ο.Λεοντείου ξεκίνησε δοκιμές αθλητών για το ανδρικό τμήμα.Για την ερχόμενη σεζόν στους αθλητές μας θα παρέχεται δωρεάν γυμναστήριο και κολυμβητήριο στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις του αθλητικού μας κέντρου.Πληροφορίες στο 6973983745
Vspan7
Παιδια καλησπερα..Καμια ομαδα για προπονησεις μονο ψάχνω δ εσκα..Περιοχες Σπατα,Καλυβια η Βαρη..
jimmythefirst
Υπαρχει καποιος να ξερει για ομαδα γ-δ εσκα περιστερι-ιλιον-πετρουπολη κλπ που να μην εχει κλεισει ακομα το ροστερ της για δοκιμαστικες προπονησεις ?
coach_k
Η ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ αναζητά παιδιά φοιτητές και παιδιά που θέλουν παίξουν μπάσκετ για ηλικίες Εφηβικού 1999-2000-2001 και Παιδικού 2002-2003.
Πληροφορίες: 6970645247 ή στο mail: aekperisteriou@yahoo.gr
AKAH
Η Ακαδημία Ηλιούπολης θα κάνει ανοικτές δοκιμές παικτών για το αντρικό τμήμα.
Η ομάδα θα αγωνιστεί στη Δ ΕΣΚΑ την περίοδο 2017-18.

Ώρες προπονήσεων στο κλειστό ΔΙΑΝΑ στην Ηλιούπολη
Δευτέρα 10.00 μμ
Τρίτη 7.00 μμ
Τετάρτη 9.00 μμ

Τηλέφωνο Επικοινωνίας με τον προπονητή 693 726 6777
bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
Pau Gasol
Παιδες τι παιζει με μεταγραφες; Ποτε τελειωνουν;
Παιζει καμια ομαδα προς κεντρο ή Δυτικα προαστια;
Ψαχνω ομαδα Δ ΕΣΚΑ ακομη και μονο για προπονησεις. Εχω παιξειπολλα χρονθα Γ-Δ αλλα στην περιοχη που μενω τωρα (Σεπολια)δεν εχω καθολου επαφη με τις ομαδες. Help please.... smiley.gif
BasilisOPA
Γεια σας. Ειμαι πρωτοετης φοιτητης του ΟΠΑ και ψαχνω ομαδα στην γ' και δ' εσκα. Παιζω 4 και λιγο 5. Αν εχει καποιος καποια λυση ας με βοηθησει παρακαλω. Ευχαριστω πολυ.
apkos
QUOTE (BasilisOPA @ Aug 21 2017, 17:50 ) *
Γεια σας. Ειμαι πρωτοετης φοιτητης του ΟΠΑ και ψαχνω ομαδα στην γ' και δ' εσκα. Παιζω 4 και λιγο 5. Αν εχει καποιος καποια λυση ας με βοηθησει παρακαλω. Ευχαριστω πολυ.



Βρήκες ομάδα;
coach_k
QUOTE (BasilisOPA @ Aug 21 2017, 17:50 ) *
Γεια σας. Ειμαι πρωτοετης φοιτητης του ΟΠΑ και ψαχνω ομαδα στην γ' και δ' εσκα. Παιζω 4 και λιγο 5. Αν εχει καποιος καποια λυση ας με βοηθησει παρακαλω. Ευχαριστω πολυ.


Στείλε μου pm φίλε μου με τα στοιχεία σου!
Vasilis36
Ενδιαφερετε κανενας να παιξει για ομαδα Ανεξαρτητου πρωταθληματος-Ατλας (Αθηνα) ? email vasilis_grecu@yahoo.com
GlasperSpieler
Καλησπέρα σε όλους
Ενδιαφέρομαι για ομάδα, μένω κέντρο Αθήνας και είμαι 24. Υπάρχει κάτι νεότερο?
Harys_no gate
QUOTE(GlasperSpieler @ Mar 5 2018, 14:13 ) *
Καλησπέρα σε όλους
Ενδιαφέρομαι για ομάδα, μένω κέντρο Αθήνας και είμαι 24. Υπάρχει κάτι νεότερο?

Καλήσπερα περισσότερα στοιχεία , έπαιζες κάπου; θέση;
Kormos9991
QUOTE (Harys_no gate @ Mar 6 2018, 10:59 ) *
Καλήσπερα περισσότερα στοιχεία , έπαιζες κάπου; θέση;

Μια ομάδα είναι ο εθνικός. Πιο κέντρο δεν γίνεται αφού είναι στο Ζάππειο. Για πληροφορίες σχετικά 210 9231039.
eugenios
καλησπερα σε ολους,
ειμαι φοιτητης τριτο ετος (21) στην αθηνα και ενδιαφερομαι για ομαδα. Ειμαι απο επαρχια (λακωνια) και μεχρι και περυσι κατεβαινα σαββατοκυριακα και επαιζα με την ομαδα μου εκει (α τοπικο και β πλεον) ομως απο την επομενη χρονια θα με ενδιεφερε κατι εδω στην αθηνα. Δε με ενδιαφερει η κατηγορια μονο οι προπονησεις και ισως και η συμμετοχη. Παιζω 2-3 με υψος 1,85 και μενω καισαριανη.
Ευχαριστω εκ των προτερων.
coach_k
Η ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ προσκαλεί όλους τους αθλητές που ενδιαφέρονται να ενταχθούν στα αγωνιστικά τμήματα του Παιδικού και του Εφηβικού του Συλλόγου μας για τη νέα σεζόν να επικοινωνήσουν μαζί μας και να δοκιμαστούν από τον προπονητή της ομάδας μας.

Το Παιδικό τμήμα της ομάδας μας είναι στη Γ΄ΕΣΚΑ Παίδων και αποτελείται από αθλητές γεννημένους το 2003 και μικρότερους.

Το Εφηβικό τμήμα της ομάδας αγωνίζεται στην Β΄ ΕΣΚΑ Εφήβων και αποτελείται από αθλητές γεννημένους το 2000-2001-2002. Επίσης στο Εφηβικό μας τμήμα μπορούν να αγωνιστούν και φοιτητές από επαρχία που θα σπουδάσουν στην Αθήνα.

Έδρα της ομάδας είναι το κλ. Ανθούπολης (που είναι δίπλα στη στάση του μετρό Ανθούπολης).
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μπείτε στην ιστοσελίδα του Συλλόγου μας: www.aekperisteri.gr ενώ επίσης μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με τον αρχιπροπονητή της ομάδας και προπονητή της Παιδικής και της Εφηβικής μας ομάδας: ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΙΩΑΝΝΗ στο κιν. 6970645247.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.