Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΜΑΔΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4
Sgoup Monk
QUOTE (bozidar78 @ Sep 5 2013, 21:48 ) *
Ψάξε στο Medrano.Έχει κενό στο πρόγραμμα μετά τη γυναίκα με τα μούσια

Φίλε ομάδα ψάχνω.. Είναι άσχημο ξέρεις να κρίνεις και να σχολιάζεις ανθρώπους που δεν γνωρίζεις. Καριέρα δεν θα κάνω και ούτε ήθελα αλλά το μπάσκετ δεν θα μου το κόψει ένας ξένος. Στο μπάσκετ δεν χρειάζεται να έχεις μούσια, να είσαι δυνατός, ψηλός και όλα όσα νομίζουν οι περισσότεροι αλλά να έχεις φιλότιμο και να σέβεσαι τους άλλους και περισσότερο τον ίδιο τον εαυτό σου και με την προσπάθεια βλέπεις και τα αποτελέσματα...
the judge
77.gif
QUOTE(Sgoup Monk @ Sep 6 2013, 12:53 ) *
Φίλε ομάδα ψάχνω.. Είναι άσχημο ξέρεις να κρίνεις και να σχολιάζεις ανθρώπους που δεν γνωρίζεις. Καριέρα δεν θα κάνω και ούτε ήθελα αλλά το μπάσκετ δεν θα μου το κόψει ένας ξένος. Στο μπάσκετ δεν χρειάζεται να έχεις μούσια, να είσαι δυνατός, ψηλός και όλα όσα νομίζουν οι περισσότεροι αλλά να έχεις φιλότιμο και να σέβεσαι τους άλλους και περισσότερο τον ίδιο τον εαυτό σου και με την προσπάθεια βλέπεις και τα αποτελέσματα...

jamaica
Πάρε τηλ. σε ομάδες εκεί κοντά για να ξεκινήσεις καμια προπόνηση...
KillMits
QUOTE(bozidar78 @ Sep 5 2013, 23:48 ) *
Ψάξε στο Medrano.Έχει κενό στο πρόγραμμα μετά τη γυναίκα με τα μούσια

Εχεις απο καποιον ενημερωση οτι εισαι αστειος?

QUOTE(Sgoup Monk @ Sep 6 2013, 12:53 ) *
Φίλε ομάδα ψάχνω.. Είναι άσχημο ξέρεις να κρίνεις και να σχολιάζεις ανθρώπους που δεν γνωρίζεις. Καριέρα δεν θα κάνω και ούτε ήθελα αλλά το μπάσκετ δεν θα μου το κόψει ένας ξένος. Στο μπάσκετ δεν χρειάζεται να έχεις μούσια, να είσαι δυνατός, ψηλός και όλα όσα νομίζουν οι περισσότεροι αλλά να έχεις φιλότιμο και να σέβεσαι τους άλλους και περισσότερο τον ίδιο τον εαυτό σου και με την προσπάθεια βλέπεις και τα αποτελέσματα...

+1 cool.gif μπραβο για τη ψυχραιμια σου
coach_k
QUOTE (Sgoup Monk @ Sep 5 2013, 12:47 ) *
Είμαι της γενιας του 95' και προσπαθώ να βρω ομάδα. Γράφω λίγο αργά αν και λογικά οι περισσότερες ομάδες ήδη έχουν κλείσει τα ρόστερ τους. Απλώς έδινα φέτος πανελλήνιες και ήθελα πρώτα να γνωρίζω σε ποια πόλη θα σπουδάσω. Τελικά πέρασα Πειραιά όπου και έχω βρει σπίτι. Έχω παίξει παιδικά-εφηβικά αλλά λόγω διαβάσματος είχα σταματήσει για ένα χρόνο. Έχω ύψος 1.68 και είμαι 58 κιλά. Αγωνίζομαι στις θέσεις 2-3. Θα προτιμούσα να βρω ομάδα κοντά στον Πειραιά έστω και για προπονήσεις και αν γίνεται αργότερα και για αγώνες.



Φίλε μου ποτέ δεν είναι αργά για να παίξεις μπάσκετ αν το θες πραγματικά! Σε ποια ομάδα έπαιξες παιδικό και εφηβικό?
coach_k
QUOTE (jamaica @ Aug 5 2013, 19:14 ) *
Παιδιά είμαι το 95' και δεν έχω παίξει σε ομάδα τα τελευταία χρόνια.Ψάχνω τώρα για ομάδα ίσως αρχικά για να δοκιμαστώ και μετά να μπω κανονικά.Δε γίνεται?


Είμαι γεννημένος το 95' δίχως σοβαρή εμπειρία σε άλλες ομάδες.Αναζητώ ομάδα είτε για προπονήσεις,είτε για δοκιμές(από Αθήνα) αρχικά και αν με κρίνουν καλό να συνεχίσω.Επειδή δεν είμαι πολύ του χώρου δεν ξέρω που μπορώ να ψάξω ή πως γίνεται να πάω σε μια ομάδα.Όποιος ξέρει να μου πει(ή να μου προτείνει ομάδα) ας απαντήσει ή εδώ,ή σε pm ή στο μειλ gone4victims@hotmail.com



Καλά κάνεις φίλε και ψάχνεις! Μπορείς να μου πεις ύψος βάρος κτλ για να δω περίπου τι θέση παίζεις?
olympiacos7
Καλησπερα!Ειμαι ο Γιαννης, 24 ετων, κατοικος Πετρουπολης και ζηταω ομαδα, για να αγωνιστω!Θα επιθυμουσα ή σε ομαδα της περιοχης ή και σε γειτονικες περιοχες παρακαλω!
3 point shooter
ειμαι του 95 και ενδιαφερομαι για ομαδες στην νεα ιωνια και στις γυρω περιοχες κυριως για αντρικο αλλα και για εφηβικο.... αν εχει κανεις κατι στο μυαλο του αν δεν του κανει κοπο ας με ενημερωσει
kostasfot
Υπαρχει καποια ομαδα που να μην εχει ολοκληρωσει το ροστερ της και να ψαχνει για παιχτες? Εγω ειμαι 30 χρονων 1.78 υψος 84 κιλα, μενω στα δυτικα προαστια. Εχω παιξει στο παρελθον μεχρι β εσκα, αλλα απεχω απο το αθλημα για 5 χρονια.
ford13
καλημέρα σε όλους θα ενδιαφερόμουν για κάποια ομάδα σε επίπεδο δ εσκα για προπονήσεις και εφόσον ικαναποιώ παιχτικά να είμαι και μέλος σε αγώνες ,μιλάω παντα για την νεα σεζόν .Να αναφέρω ότι παλαιότερα είχα παιξει σε αυτη την κατηγορία με επιτυχία .Γνωρίζει κανείς που μπορώ να απευθυνθώ ;
ETHNIKOSGS
Το τμημα basketball του ΕΘΝΙΚΟΥ Γ.Σ που την επομενη αγωνιστικη περιοδο θα αγωνιζεται στην Γ ΕΣΚΑ
Θα πραγματοποιησει προπονησεις –δοκιμες παιχτων από την Δευτερα 28 Απριλιου εως το τελος Ιουνιου.Το προγραμμα προπονησεων είναι ως εξης
ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΙΣ 19:00
ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 7 30
ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ
Pau Gasol
Πιαδες... SOS.....
Μόλις μετακόμισα Σεπόλια και δεν έχω ιδέα τι παίζει στην περιοχή από ομάδες...
Όποια βοηθεια είναι δεχτή...
mro
Καλησπερα παιδες , γνωριζω πως το ποστ που κανω τωρα ειναι σχεδον πανω στην ληξη των χρονικων περιθωριων που εχουν οι ομαδες για να συμπληρωσουν το ροστερ τους , παρολα αυτα η αληθεια ειναι πως θελω να κανω μια προσπαθεια μηπως και τυχον σταθω τυχερος.
Λοιπον ειμαι κοντα 31 (του 1983 ) , επαιζα μπασκετ στην ομαδα του Α.Γ.Σ.Β ή αλλιως ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ την περιοδο που ηταν Β ΕΣΚΑ απο τα μικρα τμηματα μεχρι κ το αντρικο , στην συνεχεια επαιξα μπασκετ σε πιο χαλαρους ρυθμους στηνΔ ΕΣΚΑ και εδω και 2 χρονια δεν ειχα τον χρονο να αγωνιστω σε καποια ομαδα οποτε ειμαι εντελως ελευθερος απο αποψη μεταγραφης.
Ειμαι 1.90 και 85 κιλα αρκετα εως πολυ αθλητικος καθως την γυμναστικη δεν την εχω σταματησει ποτε και οι θεσεις που επαιζα ηταν 2αρι και 3αρι και καποιες φορες κατ αναγκη 4αρι .
Αν υπαρχει καποια ομαδα που θα την ενδιεφερε να κοιταξει την περιπτωση μου ειμαι ανοιχτος (θα προτιμουσα ομαδες κοντα στο κεντρο οσο το δυνατον αν και μεταφορικο υπαρχει).
dante34
Καλησπέρα!Είμαι 18 ετών, μένω σε μια επαρχιακή πόλη και απο Σεπτέμβριο θα μένω στην Αθήνα, μιας και "πιάνω" τη σχολή που θέλω...Έπαιζα ερασιτεχνικά μπάσκετ στο ανδρικό της τοπικής ομάδας, το οποίο συμμετείχε στην πρώτη τοπική κατηγορία, αλλά είχα κυρίως βοηθητικό ρόλο στις προπονήσεις, ενώ παράλληλα αγωνιζόμουν με το εφηβικό τμήμα στο αντίστοιχο πρωτάθλημα.Αναρωτιόμουνα αν υπάρχει κάποια ομάδα, είτε σε κάποια "μικρή" κατηγορία (Γ ή Δ εσκα) είτε στο πρωτάθλημα κατω των 22 της εσκα είτε στη β κατηγορία εφήβων, η οποία δεν έχει συμπληρώσει το ρόστερ της και θα δεχόταν να συμμετέχω στις προπονήσεις αρχικά, και έπειτα, αν κριθώ ικανός να βοηθήσω, να παίξω σε αγώνες.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
kostaspako
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!
ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ..
ΗΜΟΥΝ ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΣΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ..
ΨΑΧΝΩ ΟΜΑΔΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ..
ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ Η ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ???
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!
kostaspako
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!
ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ..
ΗΜΟΥΝ ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΣΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ..
ΨΑΧΝΩ ΟΜΑΔΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ..
ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ Η ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ???
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!
vince1985
Καλησπέρα παιδιά! Είμαι 185 , 29 χρονών και πρόσφατα έπαιζα σε ανεξάρτητο πρωτάθλημα .Στο παρελθόν έπαιζα για 10 χρόνια στο Περιστέρι.Ψάχνω πλεόν ομάδα για τη νέα σεζόν.Αν έχει κάποιος πληροφορίες , θα ήμουν ευγνώμων.

Υπάρχουν και κάποια video Youtube για κάποιον που θέλει να με δει για να χει μια εικόνα.
coach_k
Ψάχνουμε παιδιά που να ενδιαφέρονται να παίξουν το εφηβικό μας τμήμα ηλικίας 96-97-98. Παιδιά με όρεξη να δουλέψουν και να γουστάρουν το μπασκετάκι!
Ενδιαφερόμαστε και για φοιτητές που θα έρθουν να σπουδάσουν στην Αθήνα!
Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει!
Ευχαριστώ πολύ!
coach_k
Ψάχνουμε παιδιά που να ενδιαφέρονται να παίξουν το εφηβικό μας τμήμα ηλικίας 96-97-98. Παιδιά με όρεξη να δουλέψουν και να γουστάρουν το μπασκετάκι!
Ενδιαφερόμαστε και για φοιτητές που θα έρθουν να σπουδάσουν στην Αθήνα!
Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει!
Ευχαριστώ πολύ!
coach_k
Ψάχνουμε παιδιά που να ενδιαφέρονται να παίξουν το εφηβικό μας τμήμα ηλικίας 96-97-98. Παιδιά με όρεξη να δουλέψουν και να γουστάρουν το μπασκετάκι!
Ενδιαφερόμαστε και για φοιτητές που θα έρθουν να σπουδάσουν στην Αθήνα!
Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει!
Ευχαριστώ πολύ!
FRN 2005
Φίλε vince1985 καλησπέρα!!! μπορείς εάν θέλεις να επικοινωνήσεις μαζί μου (6937448750) για λεπτομέρειες. Ευχαριστώ!!!

QUOTE(vince1985 @ Jul 21 2014, 13:51 ) *
Καλησπέρα παιδιά! Είμαι 185 , 29 χρονών και πρόσφατα έπαιζα σε ανεξάρτητο πρωτάθλημα .Στο παρελθόν έπαιζα για 10 χρόνια στο Περιστέρι.Ψάχνω πλεόν ομάδα για τη νέα σεζόν.Αν έχει κάποιος πληροφορίες , θα ήμουν ευγνώμων.

Υπάρχουν και κάποια video Youtube για κάποιον που θέλει να με δει για να χει μια εικόνα.

Φίλε vince1985 καλησπέρα!!! μπορείς εάν θέλεις να επικοινωνήσεις μαζί μου (6937448750) για λεπτομέρειες. Ευχαριστώ!!!
ThEnd
QUOTE (kostaspako @ Jul 10 2014, 23:37 ) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!
ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ..
ΗΜΟΥΝ ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΣΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ..
ΨΑΧΝΩ ΟΜΑΔΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ..
ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ Η ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ???
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!


Φίλε αν ακόμα ψάχνεις τσέκαρε και τον Α.Ο.ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ, σίγουρα θα χρειάζονται παίχτες μετά την περσινή αποτυχία
gan93
Καλησπέρα. Είμαι φοιτητής 21 χρονών, 1.83 και ψάχνω ομάδα στα βόρεια Προάστεια για να ξαναρχίσω το μπάσκετ. Πριν σταματήσω λόγω πανελληνίων έπαιζα για δέκα χρόνια στην Α.Ε.Ν.Κ. . Υπάρχει κάποια ομάδα εδώ γύρω που να έχει χώρο στο ρόστερ της?
provat
QUOTE(gan93 @ Sep 1 2014, 14:27 ) *
Καλησπέρα. Είμαι φοιτητής 21 χρονών, 1.83 και ψάχνω ομάδα στα βόρεια Προάστεια για να ξαναρχίσω το μπάσκετ. Πριν σταματήσω λόγω πανελληνίων έπαιζα για δέκα χρόνια στην Α.Ε.Ν.Κ. . Υπάρχει κάποια ομάδα εδώ γύρω που να έχει χώρο στο ρόστερ της?


Μάλλον θα πρέπει να τούς ενοχλήσεις εσυ. Απο Κρυονερι μεχρι Κηφισιά υπαρχουν ομάδες Β, Γ και Δ ΕΣΚΑ. Δεν σου λέω για Πανερυθραΐκό. Ανάλογα με το πως αισθάνεσαι τις ικανότητες σου -δυναμεις κανε την πρώτη κρουση.
Johnaros
Υπάρχει κάποια ομάδα Γ/Δ που να ψάχνει ακόμα κόσμο έστω για προπονήσεις;
Αμπελόκηποι, 24 ετών, 1,80.
mro
Καλησπερα παιδες αν και ειναι εξαιρετικα αργα θεωρω η χρονικη περιοδος παρολα αυτα θα κανω μια προσπαθεια ακομη!
Ειμαι γεννηθης το 1983 , εχω να παιξω σε σωματιο εσκα 3 χρονια περιπου , επαιζα για πολλα χρονια μπασκετ σε ομαδα β᾽ εσκα και τα τελευταια χρονια αγωνιστηκα και σε δ᾽εσκα . Ειμαι 1,90 .. 84 κιλα και η θεση που επαιζα τοσα χρονια ειναι 3αρι (αλλα μπορω να παιξω και 2 και 4 ) . Ειμαι σε αρκετα καλη φυσικη κατασταση λογω ενος αθληματος που διδασκω παραλληλα , και επισης δεν σταματησα να παιζω μπασκετ (επαιζα σε εργασιακο πρωταθλημα). Φετος ψαχτηκα για ομαδες βρηκα μια Γ ᾽εσκα οπου με ζητησαν αλλα δεν μπορουσα να παω λογω των ωρων προπονησης ! Και τωρα κανω προετοιμασια με μια ομαδα Δ εσκα αλλα δεν εχω αποφασισει αν θα μεινω για διαφορους λογους προσωπικους ! Αυτο που ψαχνω ειναι μια ομαδα Γ , Δ εσκα , που να κανει προπονησεις καθημερινες μετα τις 21.00 ....και σαββατο,κυριακη οτι ωρα να ναι δεν εχω προβλημα , σε περιοχες ηλιουπολη,παγκρατι,βυρωνα, η´εστω καπου κοντα στο κεντρο!
ευχαριστω εκ των προτερων!
alsaoud
Καλησπέρα παιδιά . Είμαι 21 χρονών φοιτητής, ύψος 1.83 και ψάχνω ομάδα σε Αμπελόκηπους , Γουδί, Ζωγράφου η κάπου εκεί. Κυρίως 4 παίζω αλλά λόγω ύψους σαν βαρύ 3αρι δεν έχω προβλήματα.
Ξέρω ότι είναι αργά αλλά αν κάποιος ξέρει κάτι θα ήμουν ευγνώμων να μου πει.
coach_k
Ψάχνουμε παιδιά που να ενδιαφέρονται να παίξουν το εφηβικό μας τμήμα ηλικίας 96-97-98. Παιδιά με όρεξη να δουλέψουν και να γουστάρουν το μπασκετάκι!
Ενδιαφερόμαστε και για φοιτητές που θα έρθουν να σπουδάσουν στην Αθήνα!
Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει!
Ευχαριστώ πολύ!
kostas.15
gia sas paidia onomazome kwstas kai psaxnw omada mpasket.meno sto aigalew eimai 23 pezw ston 1.epeza a'topoko sthn mutilini opoios mporei na me boi8isi
kostas.15
gia sas pedia menos sto aigalew kai psaxno omada mpasket pezw ston aso kai sto 2
nickpsh13
Γεια σας παιδιά, είμαι φοιτητής και ψάχνω ομάδα. Έχω παίξει σε παιδικά και εφηβικά
αλλά λόγω πανελληνίων έχω σταματήσει εδώ και τρία χρόνια. Θα με βοηθούσε πολύ αν μου
λύνατε κάποιες απορίες.
Υπάρχουν ομάδες που δέχονται παίχτες αυτήν την περίοδο;
Σε ποιά κατηγορία να ψάξω για ομάδα καθώ έχω αρκετό καιρό να παίξω μπάσκετ.
Διαφορά ΕΣΚΑ - ΕΣΚΑΝΑ;
Θα πρέπει να πάρω το δελτίο από την παλιά μου ομάδα για να μπορέσω να γραφτώ σε άλλη;
Έχετε να μου προτείνετε κάποια ομάδα;
Θα το εκτιμούσα πολύ αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.
da33
Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ 1995 ΕΩΣ 1999 ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΛΕΧΏΣΕΙ ΤΗΝ Κ-22 ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΤΡΕΦΗ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 6944474563 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
KostasN13
QUOTE (da33 @ Apr 2 2015, 10:16 ) *
Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ 1995 ΕΩΣ 1999 ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΛΕΧΏΣΕΙ ΤΗΝ Κ-22 ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΤΡΕΦΗ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 6944474563 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


καλησπέρα, ψάχνετε ακόμα για παίχτες (1996) ή έχετε κλείσει ρόστερ για τη νέα σεζόν;
coach_k
Η Α.Ε.Κ. Περιστερίου (Γ’ ΕΣΚΑ) ενημερώνει θα πραγματοποιεί ανοικτές προπονήσεις και δοκιμές παικτών.
Το Ανδρικό τμήμα θα κάνει προπόνησεις κάθε Τρίτη και Πέμπτη στις 22.00 στο ανακαινισμένο κλ. Ανθούπολης (οδός Αργυροκάστρου & Αγ.Σώστη-Περιστέρι)

Πληροφορίες στο 6970645247 Καφαντάρης Ιωάννης (coach)

www.aek-peristeri.gr
steFFF
Καλησπερα ! Λεγομαι Στεφανος, ειμαι 26 ετων και ψαχνω ομαδα για να ξεκινησω σιγα σιγα προπονησεις, παιζω στον ασσο! Τον τελευταιο καιρο λογο δουλειας, εχω σταματησει, ασχολουμαι σε τουρνουα και εργασιακα πρωταθληματα! Αν μπορει καποιοσ να με βοηθησει να βρω καμια ομαδα κοντα στην καλλιθεα! Ευχαριστω
Tapanic
Και γω προσπαθω αλλα τιποτα 20 ετων 1 2 3 1,95 αν εχει οπουδηποτε tryouts α λα Αμερικα ερχομαι...βαρεθηκα αυτην την αναξιοκρατια γενικως να παιζουν οι λιγοτερο καλοι απο τους καλους, προσωπικη εκτιμηση, γι αυτο φτασαμε εδω που φτασαμε.Καιρος να εφαρμοστει η νομιμοτητα παντου 69.gif
spystal
Καλησπέρα σας!
Είμαι 18 χρόνων, ύψος 189, 75 κιλά και παίζω 2/3
Θα έρθω το Σεπτέμβριο στην Αθήνα απο την επαρχία λόγω σπουδών και ενδιαφέρομαι να παίξω μπάσκετ σε ομάδα γ/δ εσκα τουλάχιστον για προπονήσεις.
Έπαιζα μπάσκετ 6 χρόνια και σταμάτησα μόνο πέρυσι.
Υπάρχει κάποια ομάδα να απευθυνθώ? εγώ θα μένω στη ζωγράφου και αν ειναι δυνατό θα ήθελα να βρω μια ομάδα σχετικά κοντά.
Επίσης θέλω να ξέρω τι γίνεται με το δελτίο. Έχω δελτίο σε ομάδα. Πρέπει να το πάρω? έχω ακούσει ότι αν η απόσταση που μετακινείσαι ειναι μεγάλη τότε η πρώην ομάδα ειναι υποχρεωμένη να δώσει το δελτίο. Ισχύει κάτι τέτοιο?
Kastrato
Χαίρετε.

Ψάχνω μια ομάδα για να μου δώσει την ευκαιρία να συμμετέχω στις προπονήσεις της. Εντός Αθηνών ή προς δυτικά.Είμαι 1.80, 27 χρονών, παίζω 1-2. Αν κάποια ομάδα θεωρεί ότι μπορεί να δεχτεί άτομα έστω για προπονήσεις, ας μου στείλει.
Ref1981
Ο Α.Ο.Λεοντείου ξεκίνησε δοκιμές παικτών για το ανδρικό και εφηβικό τμήμα.Πληροφορίες στο 6973983745
georg3karat
Η ομάδα μπάσκετ ΑΣΗ Ηλεκτρούπολης τερματίζοντας πρωταθλήτρια στην Δ΄ΕΣΚΑΝΑ (ρεκόρ 21 νίκες - 1 ήττα) ξεκίνησε προπονήσεις μεταβατικής περιόδου με στόχο την δημιουργία ανταγωνιστικής ομάδας που θα πρωταγωνιστήσει το 2016 στο πρωτάθλημα της Γ΄ΕΣΚΑΝΑ .Οι προπονήσεις είναι ανοικτές για όποιον ενδιαφέρεται και ψάχνει να βρει ομάδα ,έχει όρεξη για δουλειά και θέλει να βελτιωθεί στο μπάσκετ , γίνονται στο κλειστό γυμναστήριο μπάσκετ στην αργυρούπολη (Αργοναυτών ) Δευτέρα 21.00, Παρασκευή 19.30 , Σάββατο 18.30, Κυριακή 16.00 .
Προϋπόθεση είναι οι αθλητές να μην έχουν εκρεμότητες με άλλο σωματείο.
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα στο email :georg3karat@yahoo.gr
Yπεύθυνοι προπονητές :
Γιάννης Γκόρος /α’ προπονητής (ΤΕΦΑΑ) ,υπεύθυνος ατομικής βελτίωσης στο μπάσκετ
Καρατράντος Γιώργος/ β’ προπονητής (ΤΕΦΑΑ),υπεύθυνος δύναμης και βελτίωσης αθλητικής αποδοσης


Η ομάδα μπάσκετ του Εφηβικού ΑΣΗ Ηλεκτρούπολης διοργανώνει ανοικτές προπονήσεις για να στελεχώσει το τμήμα του εφηβικού που το 2016 θα παίξει στην Α’ κατηγορία ΕΣΚΑΝΑ .
Όποιος αθλητής γεννημένος το 1999 και 2000 θέλει να βελτιωθεί ατομικά στο μπάσκετ και να παίξει του χρόνου στην Α' κατηγορία εφήβων ΕΣΚΑΝΑ μπορεί να έρθει να κάνει προπόνηση Παρασκευή 21.00-22.30, Σάββατο 14.00-15.30 (κλειστό γήπεδο μπάσκετ αργυρούπολης, Αργοναυτών).
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα στο email :georg3karat@yahoo.gr
Υπεύθυνος προπονητής :
Γιάννης Γκόρος ,προπονητής μπάσκετ (ΤΕΦΑΑ), υπεύθυνος ατομικής βελτίωσης στο μπάσκετ
Ref1981
Ο α.ο. Λεοντείου ενδιαφέρεται για έναν ψηλό και ένα κλασικό 1-2. Πληροφορίες στο 6973983745
ka1972
Η ομαδα του Α.Ο. Γραμματικου που εδρευει στο Μαραθωνα, ψαχνει παικτες κατω των 30 ετων για να στελεχωσει το αντρικο της τμημα. Εαν καποιος ενδιαφερεται να ερθει σε επαφη με προσωπικο μυνημα και θα επικοινωνησουμε αμεσα!!
filologos
Ο ΠΑΟ Θριαμβος Αθ. Δαφνης θα συνεχισει τις προπονησεις και τις δοκιμες παιχτων εως 15/6.Για ενημέρωση και πληροφορίες καλέστε 6944450931(Γιαννόπουλος Γιάννης) (coach)
FBC
Οι δοκιμες παιχτων στις προπονησεις της ανδρικης ομαδας θα συνεχιστουν μεχρι και της 20 Ιουνίου.. Για ενημέρωση και πληροφορίες καλέστε 6947132050 . Eυχαριστουμε ολα τα παιδια που ερχονται και δοκιμαζονται στις προπονησεις μας .

ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΒΑSKETBALL CLUB

https://www.facebook.com/foititikosbc

www.foititikosfiliasbc.gr
EAST END
Ο Κ.Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ανακοινώνει την έναρξη της μεταβατικής περιόδου προπονήσεων καθώς και δοκιμές νέων αθλητών για το αντρικό τμήμα.
Οι προπονήσεις θα γίνονται κάθε ΤΡΙΤΗ 19.30 και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.00 στο κλειστό γήπεδο Πεύκης.
Για πληροφορίες στο τηλ 6972500609 Δημητριάδης Σάκης(coach)
Θάνος
Καλησπέρα ,είμαι 22 χρόνων και ύψος 1,70 δεν έχω εμπειρία από κάποια ομάδα ,μόνο ατελείωτες ώρες σε ανοιχτά γήπεδα με την παρέα μου και θα ήθελα να συμμετάσχω με κάποια ομάδα έστω μόνο στις προπονήσεις ,υπάρχει κάποια ομάδα που να κάνει ανοιχτές προπονήσεις για καινούργιους παίκτες;
Κατά προτίμηση Κέντρο ,Αθήνα.
vkoum
Καλησπερα,με λενε Βασιλη,και ψανχω ομαδα,αγωνιζομαι στις θεσεις 1-2 ειμαι 1.75 και 19 χρονων,δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ ο χρονος συμμετοχης στους αγωνες κυριως θελω να παρω προπονησεις και αν αξιζει να παιξω τοτε θα παιξω.

QUOTE (vkoum @ Jul 22 2016, 15:55 ) *
Καλησπερα,με λενε Βασιλη,και ψανχω ομαδα,αγωνιζομαι στις θεσεις 1-2 ειμαι 1.75 και 19 χρονων,δεν με ενδιαφερει τοσο πολυ ο χρονος συμμετοχης στους αγωνες κυριως θελω να παρω προπονησεις και αν αξιζει να παιξω τοτε θα παιξω.

Fiore
Καλησπέρα , είμαι 31 ετών έχω εμπειρία από παιδικά και εφηβικά και 3 χρόνια Β και Α ΕΣΚΑΒΔΕ. Αναζητώ ομάδα στην Αθήνα για προετοιμασία και εάν μπορέσω να μείνω και να βοηθήσω αγωνιστικά. Παίζω κυριώς 3 , μπορώ να αγωνιστώ και στο 4.
madmike1
QUOTE (Fiore @ Mar 26 2017, 21:20 ) *
Καλησπέρα , είμαι 31 ετών έχω εμπειρία από παιδικά και εφηβικά και 3 χρόνια Β και Α ΕΣΚΑΒΔΕ. Αναζητώ ομάδα στην Αθήνα για προετοιμασία και εάν μπορέσω να μείνω και να βοηθήσω αγωνιστικά. Παίζω κυριώς 3 , μπορώ να αγωνιστώ και στο 4.

Που επεζες εσκαβδε;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.