Help - Search - Members - Calendar
Full Version: LIVERPOOL F.C
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
mixalisgate7
QUOTE(giorgos14 @ Aug 11 2018, 14:28 ) *
Το ίδιο λέμε. Ο Κλοπ είπε ότι θέλω αυτόν και τέλος. Αν αυτός δεν μπορεί να έρθει δεν θέλω κάποιον στο ίδιο επίπεδο με αυτούς που ήδη έχω.


Αν διαβάσεις ξανά τι μου απάντησες στο προηγούμενο ποστ μου θα διαπιστώσεις δεν λέμε το ίδιο. Όσον αφορά την επιμονή του η πλάκα είναι πως στις περιπτώσεις των Μανέ και Σαλάχ, δεν την είδαμε. Και αυτό είναι το πιο παράξενο απ'όλα στον Κλοπ.
Dreamerpanos
Εντυπωσιακό πρώτο δείγμα σε συνέχεια των φιλικών. Είχες μάλιστα την εντύπωση ότι η ομάδα δεν είναι ακόμα στο 100%.

Τρία(!) σεντερ μπακ τραυματίες και τελικά έπαιξε ο Γκομεζ. Το θέμα είναι ότι όποιον και να βάλεις δίπλα στον Βαν Ντάικ φαίνεται καλύτερος από αυτό που είναι.

Κειτά λες και παίζει χρόνια στην ομάδα,κουμπώνει ιδανικά.

Πλέον υπάρχει και πάγκος. Έχεις λύσεις που μπορούν να σου κρατάνε το επίπεδο υψηλό αν βγει κάποιος από την 11αδα. Καλή σεζόν να έχουμε!
mixalisgate7
QUOTE(Dreamerpanos @ Aug 12 2018, 18:22 ) *
Εντυπωσιακό πρώτο δείγμα σε συνέχεια των φιλικών. Είχες μάλιστα την εντύπωση ότι η ομάδα δεν είναι ακόμα στο 100%.

Τρία(!) σεντερ μπακ τραυματίες και τελικά έπαιξε ο Γκομεζ. Το θέμα είναι ότι όποιον και να βάλεις δίπλα στον Βαν Ντάικ φαίνεται καλύτερος από αυτό που είναι.

Κειτά λες και παίζει χρόνια στην ομάδα,κουμπώνει ιδανικά.


Συμφωνώ, φυσικά δεν είναι ακόμη στο 100%, κάποια στιγμή στο δεύτερο ημίχρονο έπεσε η απόδοση κάποιων παικτών χωρίς να μας στοιχίσει. Και ο Γκόμεζ ήταν τραυματίας και αμφίβολος μέχρι την τελευταία στιγμή. Νομίζω για πρώτη φορά έπαιξε στόπερ στο πρωτάθλημα. Το πιο εντυπωσιακό και αυτό που μου άρεσε ήταν το timing στις πάσες του στην επίθεση, ειδικά στο πρώτο γκολ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.