Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
profitisilias9
QUOTE(kaukasios @ Sep 23 2008, 16:48 ) *
ο απολλωνας δοκιμαζει τον τζινοπουλο και τον παγκοβιτς.ο πρωτος ειναι ασσος και περσι επαιζε στον ηρακλη και ο δευτερος ειναι ειναι 5αρι 2.11, καναδος με βοσνιακο διαβατηριο.


Παρελθόν από τον Απόλλωνα ο Μίλτος Καποτάς, σύμφωνα με το basketblog.gr!
kaukasios
QUOTE(profitisilias9 @ Sep 25 2008, 08:34 ) *
Παρελθόν από τον Απόλλωνα ο Μίλτος Καποτάς, σύμφωνα με το basketblog.gr!

χθες στην περιβολα εγινε μαχη!την ωρα του συμβουλιου ηταν απολλωνιστες εξω απο το γηπεδο και δημιουργηθηκε επεισοδιο με τον καραπανο!
kaukasios
QUOTE(kaukasios @ Sep 25 2008, 10:35 ) *
χθες στην περιβολα εγινε μαχη!την ωρα του συμβουλιου ηταν απολλωνιστες εξω απο το γηπεδο και δημιουργηθηκε επεισοδιο με τον καραπανο!

τελικα ομως απο οτι εμαθα τα βρηκαν.πλεον απολλωνας και απολλωνιαδα θα ειναι μια ομαδα με ενα κοινο ταμειο.
basketikos84
QUOTE(kaukasios @ Sep 25 2008, 11:00 ) *
τελικα ομως απο οτι εμαθα τα βρηκαν.πλεον απολλωνας και απολλωνιαδα θα ειναι μια ομαδα με ενα κοινο ταμειο.



Όλα καλά!Βαρδιάνος στον Απόλλωνα
kaukasios
μπακοβιτς και τζινοπουλος λιγα πραγματα.δεν βλεπω να μενουν στην ομαδα.ο απολλωνας χρειαζεται οπωσδηποτε εναν καλο ψηλο.ο βαρδιανος θα βοηθησει.ειναι εμπειρος παικτης.
apollonaras
Tον τζινοπουλο λεει τον πηρε μονο για τις προπονησεις.. rolleyes.gif
profitisilias9
QUOTE(apollonaras @ Sep 30 2008, 13:22 ) *
Tον τζινοπουλο λεει τον πηρε μονο για τις προπονησεις.. rolleyes.gif


Παρελθόν ο Μπάκοβιτς!
kaukasios
QUOTE(profitisilias9 @ Sep 30 2008, 16:19 ) *
Παρελθόν ο Μπάκοβιτς!

παλι καλα!
coa
QUOTE(profitisilias9 @ Sep 30 2008, 15:19 ) *
Παρελθόν ο Μπάκοβιτς!

βοηθος του παπαδοπουλου ο ρακιτζης. περυσι τον κανελλοπουλο μαζι με τον κοτσιρη ειχε:
kaukasios
δυσκολα τα πραγματα για τον απολλωνα.εφυγε ο καραπανος ο οποιος αφησε με πολλα χρεη την ομαδα.κανενας δεν αναλαμβανει να τα πληρωσει.η ομαδα βρισκεται πολυ κοντα στο φασμα της διαλυσης.μακαρι να βρεθει καποιος να σωσει την ομαδα.πολυ δυσκολο ομως το βρισκω.
kaukasios
παρελθον αποτελει απο την ομαδα ο σερκουνοβας.
profitisilias9
QUOTE(kaukasios @ Oct 28 2008, 20:33 ) *
παρελθον αποτελει απο την ομαδα ο σερκουνοβας.


Κρίμα και έρχεται βαρύς χειμώνας! smiley.gif
coa
QUOTE(kaukasios @ Oct 28 2008, 21:33 ) *
παρελθον αποτελει απο την ομαδα ο σερκουνοβας.


μηω το λες μπορει να ξαναγυρισει και αυτος οπως και οι μαγλος, τανακιδης, μπακοβιτς
Augmon
QUOTE(coa @ Oct 29 2008, 15:30 ) *
μηω το λες μπορει να ξαναγυρισει και αυτος οπως και οι μαγλος, τανακιδης, μπακοβιτς


Το καράβι βουλιάζει και ξηρά δεν φαίνεται ούτε στα 20 μίλια
kaukasios
QUOTE(Augmon @ Oct 29 2008, 16:54 ) *
Το καράβι βουλιάζει και ξηρά δεν φαίνεται ούτε στα 20 μίλια

αν χασει και το σαββατο απο την ολυμπιαδα ο τιτανικος δεν θα ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο το ναυαγιο!
Augmon
QUOTE(kaukasios @ Oct 29 2008, 17:09 ) *
αν χασει και το σαββατο απο την ολυμπιαδα ο τιτανικος δεν θα ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο το ναυαγιο!

Μόνο το νησί των LOST τους σώζει smiley.gif
coa
QUOTE(kaukasios @ Oct 29 2008, 18:09 ) *
αν χασει και το σαββατο απο την ολυμπιαδα ο τιτανικος δεν θα ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο το ναυαγιο!


το αν γιατι το λες. πιστευω πως θα χασει... απο μια καλυτερη απο πλευρας παιχτων ομαδα. δυστυχως
kaukasios
QUOTE(coa @ Oct 29 2008, 17:23 ) *
το αν γιατι το λες. πιστευω πως θα χασει... απο μια καλυτερη απο πλευρας παιχτων ομαδα. δυστυχως

η ολυμπιαδα δεν ειναι αχτυπητη.
Olympos
παιδια συγγνωμη κιολας αλλα ειναι ντροπη μονο και μονο που φτιαξατε κατηγορια για τον αππολωνα πατρας..ελεος..η ομαδα αυτη βρισκεται εκει που ειναι και κανει οτι κανει μονο με τα ψεμματα τα τλευταια 3 χρονια..ντροπη!!!δεν προκειται να ξαναγραψω εδω,εκτος βεβαια αν διωξουν τον παπαδοπουλο!!!
kaukasios
QUOTE(Olympos @ Oct 30 2008, 05:15 ) *
παιδια συγγνωμη κιολας αλλα ειναι ντροπη μονο και μονο που φτιαξατε κατηγορια για τον αππολωνα πατρας..ελεος..η ομαδα αυτη βρισκεται εκει που ειναι και κανει οτι κανει μονο με τα ψεμματα τα τλευταια 3 χρονια..ντροπη!!!δεν προκειται να ξαναγραψω εδω,εκτος βεβαια αν διωξουν τον παπαδοπουλο!!!

giατι σου ζητησε κανεις να γραψεις εδω?
Augmon
QUOTE(kaukasios @ Oct 30 2008, 10:53 ) *
giατι σου ζητησε κανεις να γραψεις εδω?


Ο καθένας ότι του κατεβαίνει γράφει.Και όχι μόνο αυτό ,επιμένουν κιόλας.Ήθελα να ξερα στο σχολείο πως πέρασαν τις τάξεις ή μήπως δεν...... blove.gif
Olympos
QUOTE(kaukasios @ Oct 30 2008, 10:53 ) *
giατι σου ζητησε κανεις να γραψεις εδω?

δεν χρειαστηκε να μ ζητησει κανενας αλλα και μονο που βλεπω αυτην την κατηγορια να υπαρχει να αναρωτιεμαι:υπαρχουν ακομα ατομα που να ειναι τοσο κολλημενοι σε αυτο το σωματειο?????????ξεκολλατε ρεεεε...!!!!μην κατανταντε γραφικοι σαν και αυτους στην διοικηση του απολλωνα...
kostas66
QUOTE(Olympos @ Oct 30 2008, 09:49 ) *
δεν χρειαστηκε να μ ζητησει κανενας αλλα και μονο που βλεπω αυτην την κατηγορια να υπαρχει να αναρωτιεμαι:υπαρχουν ακομα ατομα που να ειναι τοσο κολλημενοι σε αυτο το σωματειο?????????ξεκολλατε ρεεεε...!!!!μην κατανταντε γραφικοι σαν και αυτους στην διοικηση του απολλωνα...

αρχηγε ακου οτι και να γινει ο απολλωνας θα κλεισει καποτε εναν ασχημο κυκλο και θα ξανανεβει ψηλα απλα γιατι ειναι χρινια στο χωρο και ξερει το πως,ητε ειναι ο καραπανος ητε οχι ο απολλωνας εφτασε η θα φτασει στον πατο αλλα θα ξανανεβει γιατι εχει δυναμικη, μην βλεπεισ μονο που ηταν και που ειναι τωρα, σκεψου αν μπορει να ξαναφτασει εκει που ηταν
kaukasios
QUOTE(kostas66 @ Nov 1 2008, 14:33 ) *
αρχηγε ακου οτι και να γινει ο απολλωνας θα κλεισει καποτε εναν ασχημο κυκλο και θα ξανανεβει ψηλα απλα γιατι ειναι χρινια στο χωρο και ξερει το πως,ητε ειναι ο καραπανος ητε οχι ο απολλωνας εφτασε η θα φτασει στον πατο αλλα θα ξανανεβει γιατι εχει δυναμικη, μην βλεπεισ μονο που ηταν και που ειναι τωρα, σκεψου αν μπορει να ξαναφτασει εκει που ηταν

δεν ξερει ρε κωστα πρεπει να ειναι πολυ μικρος.τι να του πεις?νομιζεις οτι εχει ζησει τον μεγαλο απολλωνα για να καταλαβει το μεγεθος αυτης της ομαδας?γι'αυτο λεει οτι του κατεβαινει στο κεφαλι.
coa
τουλαχιστον στο ξυλο κερδισε ο οικονομου ugly_tocktock.gif
nikefalin
QUOTE(Olympos @ Oct 30 2008, 11:49 ) *
δεν χρειαστηκε να μ ζητησει κανενας αλλα και μονο που βλεπω αυτην την κατηγορια να υπαρχει να αναρωτιεμαι:υπαρχουν ακομα ατομα που να ειναι τοσο κολλημενοι σε αυτο το σωματειο?????????ξεκολλατε ρεεεε...!!!!μην κατανταντε γραφικοι σαν και αυτους στην διοικηση του απολλωνα...



να λήξουν οι χακακτηρισμοί εκατέρωθεν, Olympe έχεις ένα φάουλ, διευκρινήσεις με πμ ΑΥΣΤΗΡΑ
coa
ειναι ντροπη για το πατραικο μπασκετ να δυναμιτιζεται η ατμοσφαιρα απο μερικους ανεγκεφαλους....
δεν το εχει αναγκη ο απολλωνας για να κερδιζει παιχνιδια. εγω που ημουν στο γηπεδο ντρεπομαι.
λες και η ολυμπιαδα δεν ειναι ομαδα της πατρας...
ντροπη επισης και για τους δυο προπονητες που δεν σταθηκαν στο υψος των περιστασεων και δεν σεβαστηκαν την ιστορια των συλλογων τους (αναφερομαι για το τελος του παιχνιδιου)... 68.gif 68.gif
ΝΤΡΟΠΗ
Olympos
QUOTE(nikefalin @ Nov 1 2008, 23:35 ) *
να λήξουν οι χακακτηρισμοί εκατέρωθεν, Olympe έχεις ένα φάουλ, διευκρινήσεις με πμ ΑΥΣΤΗΡΑ

δεν καταλαβα..???τι φαουλ μ λες?εεπιεδη λεω την αληθεια??ασε μας ρε φιλε....επειδη εχεις την δυναμη,εμεις δεν θα μιλαμε..βαλε μου κι αλλο φαουλ τωρα!!!
thrylos7
Στο ρεπό σου, μπορείς να διαβάσεις τους κανονισμούς που διέπουν τη λειτουργία του forum.
kostas66
QUOTE(coa @ Nov 2 2008, 00:28 ) *
ειναι ντροπη για το πατραικο μπασκετ να δυναμιτιζεται η ατμοσφαιρα απο μερικους ανεγκεφαλους....
δεν το εχει αναγκη ο απολλωνας για να κερδιζει παιχνιδια. εγω που ημουν στο γηπεδο ντρεπομαι.
λες και η ολυμπιαδα δεν ειναι ομαδα της πατρας...
ντροπη επισης και για τους δυο προπονητες που δεν σταθηκαν στο υψος των περιστασεων και δεν σεβαστηκαν την ιστορια των συλλογων τους (αναφερομαι για το τελος του παιχνιδιου)... 68.gif 68.gif
ΝΤΡΟΠΗ

φιλε μου coa πιστευω οτι εχεις μισο δικιο ,δεν εχεις δικιο στο πρωτο καμματι ημουν και εγω στο γηπεδο, και δεν δυναμιτιστικε καμια ατμοσφαιρα, ταπεινη μου αποψη, ηταν ενα τοπικο ντερμπυ,και ο κοσμοσ σε αυτα τα παιχνιδια ειναι λιγο πιο εκδηλωτικος,δεν πειραξαν,ουτε βρισαν την καθαρα αγωνιστικη ομαδα της ολυμπιαδας, τωρα αν ακουσε καποια μπινελικια ο προεδρος, δεν θα επρεπε να ντρεπεσε,και ουτε κερδισε ο απολλωνασ απο αυτο,τωρα για τους προπονητες εχεις απολυτο δικηο ειναι ντροπη,και οπωςτο διαβασα την μεγαλυτερη ντροπη την εχει ο παπαδοπουλος
kostas66
QUOTE(Olympos @ Nov 2 2008, 00:45 ) *
δεν καταλαβα..???τι φαουλ μ λες?εεπιεδη λεω την αληθεια??ασε μας ρε φιλε....επειδη εχεις την δυναμη,εμεις δεν θα μιλαμε..βαλε μου κι αλλο φαουλ τωρα!!!

παιδια απο το φορουμ, εγω διαφωνω οχι καθετα αλλα και οριζοντια με οτι γραφει ο ολυμπος,αλλα γραφουμε τια αποψεις μας μερικες φορες, μς καποιους χαρακτηρισμους,και πιστευω οτι επειδη ειναο αθλητικο το φορουμ και οχι της εκκλησια ς,μπορει οι χαρακτηρισμοι να ειναι λιγο τρβηγμενοι , ομως δεν προσβαλλουν κανενα, απλωε κανουν την συζητηση πιο ενδιαφερουσα, και ειναι υπερβολικο απο εσας να κανετε παρατηρησεις και φαουλ,απο την στιγμη που εμεις που ειμαστε στον διαλογο δεν εχει παρεξηγηθει κανενας, και το γραφω αυτο οχι για να υπερασπιστω τον ολυμπο, αλλα γιατι αυριο θα ειμαι εγω στην θεση του και δεν θα μου αρεσε αυτο
basketrash
QUOTE(kostas66 @ Nov 2 2008, 13:04 ) *
παιδια απο το φορουμ, εγω διαφωνω οχι καθετα αλλα και οριζοντια με οτι γραφει ο ολυμπος,αλλα γραφουμε τια αποψεις μας μερικες φορες, μς καποιους χαρακτηρισμους,και πιστευω οτι επειδη ειναο αθλητικο το φορουμ και οχι της εκκλησια ς,μπορει οι χαρακτηρισμοι να ειναι λιγο τρβηγμενοι , ομως δεν προσβαλλουν κανενα, απλωε κανουν την συζητηση πιο ενδιαφερουσα, και ειναι υπερβολικο απο εσας να κανετε παρατηρησεις και φαουλ,απο την στιγμη που εμεις που ειμαστε στον διαλογο δεν εχει παρεξηγηθει κανενας, και το γραφω αυτο οχι για να υπερασπιστω τον ολυμπο, αλλα γιατι αυριο θα ειμαι εγω στην θεση του και δεν θα μου αρεσε αυτο


το να βριζουν την νεκρη μανα του προεδρου της ολυμπιαδας ειναι τιποτα? δεν ειναι ειδα ολους τους διαλογους αλλα ο οικονομου εχει μια ιστορια στο μπασκετ και ειναι γνωστος και ο ηπιος χαρακτηρας του. ο παπι πως την ειδε?
thrylos7
QUOTE
απο την στιγμη που εμεις που ειμαστε στον διαλογο δεν εχει παρεξηγηθει κανενας, και το γραφω αυτο οχι για να υπερασπιστω τον ολυμπο, αλλα γιατι αυριο θα ειμαι εγω στην θεση του και δεν θα μου αρεσε αυτο


Το θέμα δεν είναι μόνο αν παρεξηγούνται αυτοί που κάνουν τον εκάστοτε διάλογο. Τα ποστ τα διαβάζουν και τρίτοι. Υπάρχουν κάποιοι γενικοί κανονισμοί κι όχι ξεχωριστοί για κάθε συζήτηση.

Εφόσον διατυπώνεις τις απόψεις σου, όποιες κι αν είναι αυτές, με το σωστό τρόπο (δίχως δηλαδή προσβλητικούς/εμπρηστικούς χαρακτηρισμούς κλπ), τότε δε θα βρεθείς στη θέση του.

kostas66
QUOTE(basketrash @ Nov 2 2008, 11:23 ) *
το να βριζουν την νεκρη μανα του προεδρου της ολυμπιαδας ειναι τιποτα? δεν ειναι ειδα ολους τους διαλογους αλλα ο οικονομου εχει μια ιστορια στο μπασκετ και ειναι γνωστος και ο ηπιος χαρακτηρας του. ο παπι πως την ειδε?

για τους προπονητες εγραψα προηγουμενος, εχει απολυτα αδικο ο παπαδοπουλος με αυτα που διαβασα στο sportfmpatras.gr,τωρα για την ιστορια του οικονομου εχει τεραστια αλλα τωρα ειναι προπονητης γραφει αλλη ιστορια που αυτη την συγκεκριμενη στιγμη δεν εχει καθολου και μακαρι να φτιαξει,κοιτα κανεις λες και δεν εχεις ξαναπαει σε γηπεδο,φυσικα ειναι κατακριτεο το να βριζουνβ την μανα του προεδρου, ποσο μαλλον αν ειναι νεκρη,αλλα επειδη στο ξαναλεω ημουν στο γηπεδο ,με συνθηματα εγω ακουσα να βριζουν μονο τον μπογο,κανεναν αλλο, τωρα αν υπηρχαν μερικοι χαζοι και βριζαν την μανα του ντροπη τους παντως σε γενικες γραμμες η κερκιδα ηταν αψογη
coa
βασικα πρεπει να πει καποιος στον προπονητη του απολλωνα οτι η ομαδα του εχει μια ιστορια και δεν ειναι μαγαζακι ουτε δικο του αλλα ουτε και του εφορου του.
ειναι ντροπη ο εφορος και ο φροντιστης να προκαλουν με χειρονομιες και υβρεις...
ειναι ντροπη για τον απολλωνα ο παγκος του να παρουσιαζει τετοια χαλια (ολοι εεκαναν τους προπονητες)
ειναι ντροπη για τον προπονητη του να ασχολειται με τους αλλους και οχι με την ομαδα του
η διοικηση (αν υπαρχει) πρεπιε να παρει θεση...
και αυτα τα γραφει ενας απολλωνιστης... κριμα
kesariani 4ever
παιδια εγω ειμαι νηαρ ηστ και ειχα παει στην πατρα να δω το παιχνιδι με την ολυμπιαδα.ο μπογονικολος ειναι φοβερα ερειστικος,συνεχεια παραπονιεται,συνεχεια γκρινιαζει και παντα του φταιει η διαιτησια.και για να λεμε και την αληθεια ολυμπιαδα πατρων δεν υπαρχει πουθενα στο χαρτη.αμα ηθελε να δωσει τοσα λεφτα για την πατρα ας τα εδινε στον απολλωνα που για μενα η θεση του ειναι στην α1.καταδικαζω που του εβριζαν την μανα αλλα καποια στιγμη πρεπει να μπει στην θεση του.ο ανθρωπος ειναι τσαρλατανος..
kostas66
QUOTE(coa @ Nov 2 2008, 12:58 ) *
βασικα πρεπει να πει καποιος στον προπονητη του απολλωνα οτι η ομαδα του εχει μια ιστορια και δεν ειναι μαγαζακι ουτε δικο του αλλα ουτε και του εφορου του.
ειναι ντροπη ο εφορος και ο φροντιστης να προκαλουν με χειρονομιες και υβρεις...
ειναι ντροπη για τον απολλωνα ο παγκος του να παρουσιαζει τετοια χαλια (ολοι εεκαναν τους προπονητες)
ειναι ντροπη για τον προπονητη του να ασχολειται με τους αλλους και οχι με την ομαδα του
η διοικηση (αν υπαρχει) πρεπιε να παρει θεση...
και αυτα τα γραφει ενας απολλωνιστης... κριμα

αληθεια σου λεω δεν μπορω να σε παρακολουθησω,ναι ολα αυτα που γραφεις ειναι ντροπη, αλλα τι? ηταν ενα ντερμπυ υπηρχε ενταση ο απολλωνας ειναι χαλια και τελικα απο εκει που ηταν να φαει 20αρα, κερδισε εσενα απο ολλα αυτα, σε πειραξε ο φροντιστης και οτι μιλαει ολος ο παγκος?
kostas66
QUOTE(kesariani 4ever @ Nov 2 2008, 13:00 ) *
παιδια εγω ειμαι νηαρ ηστ και ειχα παει στην πατρα να δω το παιχνιδι με την ολυμπιαδα.ο μπογονικολος ειναι φοβερα ερειστικος,συνεχεια παραπονιεται,συνεχεια γκρινιαζει και παντα του φταιει η διαιτησια.και για να λεμε και την αληθεια ολυμπιαδα πατρων δεν υπαρχει πουθενα στο χαρτη.αμα ηθελε να δωσει τοσα λεφτα για την πατρα ας τα εδινε στον απολλωνα που για μενα η θεση του ειναι στην α1.καταδικαζω που του εβριζαν την μανα αλλα καποια στιγμη πρεπει να μπει στην θεση του.ο ανθρωπος ειναι τσαρλατανος..

μωρε καλα κανει και τα δινει τα λεφτα του οπου θελει,αλλα χτες οπως σε ολα τα τοπικα ντερμπυ υπηρχε ενταση και οτι απο ολη την διαρκεια του παιχνιδιου να στεκομαστε οτι εβριζαν μονο τον μπογο,δεν ειναι και το πιο σοβαρο, εχουν γινει σε αλλα τοπικα ντερμπυ πολυ χειροτερα και χθες εγω ειδα παρα πολλους της ολυμπιαδας που δεν τους μιλησε κανεις
kesariani 4ever
QUOTE(kostas66 @ Nov 2 2008, 16:10 ) *
μωρε καλα κανει και τα δινει τα λεφτα του οπου θελει,αλλα χτες οπως σε ολα τα τοπικα ντερμπυ υπηρχε ενταση και οτι απο ολη την διαρκεια του παιχνιδιου να στεκομαστε οτι εβριζαν μονο τον μπογο,δεν ειναι και το πιο σοβαρο, εχουν γινει σε αλλα τοπικα ντερμπυ πολυ χειροτερα και χθες εγω ειδα παρα πολλους της ολυμπιαδας που δεν τους μιλησε κανεις

αυτα συμβαινουν παντα στο γηπεδο.εγω σου λεω επειδη ειχα την ατυχια κ ειχα κατσει διπλα του στο παιχνιδι που δεν τον ηξερα ειχα κοντεψει να τρελαθω.μιλαμε δεν ξερει καθολου μπασκετ κ συνεχεια διαμαρτυρεται,βριζει κ βγαζει ανακοινωσεις.εγω πολυ το γουσταρα που κερδισε ο απολλωναςγιατι κανει φιλοτιμη προσπαθεια με λιγα χρηματα οπως και η νηαρ.
coa
QUOTE(kostas66 @ Nov 2 2008, 16:05 ) *
αληθεια σου λεω δεν μπορω να σε παρακολουθησω,ναι ολα αυτα που γραφεις ειναι ντροπη, αλλα τι? ηταν ενα ντερμπυ υπηρχε ενταση ο απολλωνας ειναι χαλια και τελικα απο εκει που ηταν να φαει 20αρα, κερδισε εσενα απο ολλα αυτα, σε πειραξε ο φροντιστης και οτι μιλαει ολος ο παγκος?

αν για σενα μετραει η νικη οκ. για μενα μετραει οτι αμαυρωνεται η εικονα της ομαδας... που εχει ιστορια και για να κατσεις στον παγκο της ηθελες μεγαλα... αλλα τωρα μπατε σκυλοι αλεστε... εγω που λες ειδα αλλα πραγματα στο γηπεδο, ειδα εναν προπονητη μονο να χτυπιεται και να βριζει προκλητικα, ειδα εναν εφορο να τελη χρεη βοηθου, εναν φροντιστη να κανει οτι γουσταρει (μεχρι και οδηγιες στους παιχτες εδινε)... ξαναλεω ντροπη, παρα τη νικη.
kostas66
QUOTE(coa @ Nov 2 2008, 13:29 ) *
αν για σενα μετραει η νικη οκ. για μενα μετραει οτι αμαυρωνεται η εικονα της ομαδας... που εχει ιστορια και για να κατσεις στον παγκο της ηθελες μεγαλα... αλλα τωρα μπατε σκυλοι αλεστε... εγω που λες ειδα αλλα πραγματα στο γηπεδο, ειδα εναν προπονητη μονο να χτυπιεται και να βριζει προκλητικα, ειδα εναν εφορο να τελη χρεη βοηθου, εναν φροντιστη να κανει οτι γουσταρει (μεχρι και οδηγιες στους παιχτες εδινε)... ξαναλεω ντροπη, παρα τη νικη.

οχι ρε φιλε ενα χαλι μαυρο ειναι ο απολλωνας, δεν εχει καμια σχεση με αυτο που ηταν,τι να πουμε ψεματα και χτες κερδισε,στην τυχη, αλλα δεν συζηταμε αυτο μιλαμε για τις συνθηκες του ντρμπυ, αν υπηρχε τρομοκρατια και παρατραγουδα και εδω ειμαι απολυτος δεν εγεινε το παραμικρο
basketrash
μια που ημουν και εγω στο γηπεδο με την νηαρ ηστ εκκλησια δεν ηταν? εβρισε κανενας κανεναν της νεαρ ηστ?
οσο για την διαιτησια καλο ειναι να λεμε και καποια πραγματα. Ο παπαλιος της νεαρ ηστ δεν βγαζει το περιοδικο του μπασκετ? wink.gif
το αιγιο που μιλα κατα της διαιτησιας και αυτο δεν ξερει τι του γινεται?
ποιος αμφιβαλει οτι η ΕΟΚ τουλαχιστον δινει γραμμη στην διαιτησια?
kesariani 4ever
QUOTE(basketrash @ Nov 2 2008, 18:21 ) *
μια που ημουν και εγω στο γηπεδο με την νηαρ ηστ εκκλησια δεν ηταν? εβρισε κανενας κανεναν της νεαρ ηστ?
οσο για την διαιτησια καλο ειναι να λεμε και καποια πραγματα. Ο παπαλιος της νεαρ ηστ δεν βγαζει το περιοδικο του μπασκετ? wink.gif
το αιγιο που μιλα κατα της διαιτησιας και αυτο δεν ξερει τι του γινεται?
ποιος αμφιβαλει οτι η ΕΟΚ τουλαχιστον δινει γραμμη στην διαιτησια?

εγω δεν ειπα οτι εβρισε κανεναν ουτε οτι μας εκαναν τιποτα.ειπα γκρινιαζε συνεχεια,ελεγε οτι η διαιτησια ηταν στημενη κ κατι τετοια.η διαιτησια σε εκεινο το παιχνιδι ηταν 50-50.τι ηθελε??κ επειδη παρατηρω γενικα μπασκετ κ περυσι συνεχεια τα ιδια εκανε,μετα απο καθε ηττα εβγαζε ανακοινωσεις.πραγματα ειναι αυτα??τα διαβαζουν κ ανθρωποι που δεν ειναι στα γηπεδα κ σου λενε μηπως πραγματικα ετσι εγιναν??απο περυσι μας εχει κουρασει.
basketrash
QUOTE(kesariani 4ever @ Nov 2 2008, 17:30 ) *
εγω δεν ειπα οτι εβρισε κανεναν ουτε οτι μας εκαναν τιποτα.ειπα γκρινιαζε συνεχεια,ελεγε οτι η διαιτησια ηταν στημενη κ κατι τετοια.η διαιτησια σε εκεινο το παιχνιδι ηταν 50-50.τι ηθελε??κ επειδη παρατηρω γενικα μπασκετ κ περυσι συνεχεια τα ιδια εκανε,μετα απο καθε ηττα εβγαζε ανακοινωσεις.πραγματα ειναι αυτα??τα διαβαζουν κ ανθρωποι που δεν ειναι στα γηπεδα κ σου λενε μηπως πραγματικα ετσι εγιναν??απο περυσι μας εχει κουρασει.


η υπερβολη εχεις δικιο αλλα μηπως τελικα πρεπει να υπαρχουν 2-3 να φωναζουν? μηπως το πολυ το δηθεν εχει οδηγησει το μπασκετ εδω?

η οργανωση, η διαιτησια , τα προγραμματα για γελια δεν ειναι?

ειμαστε καλα μ αυτα που βλεπουμε?

ΕΟΚ και ΕΣΑΚΕ κοιταζουν μονο τα ταξιδακια τις μασες και αυτα
apollonaras
Χτες κέρδισε Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ,Ο ΑΠΟΛΛΩΝ!!Τωρα η ομαδουλά που φορόύσε πορτοκαλί και πριν 2 χρόνια έριξε την μεγαλύτερη επαρχιακή ομάδα μπάσκετ στην α2,φυσικα και δεν ειναι ομάδα της πατρας..Χτες ο κόσμος του Απόλλωνα έδειξε οτι μπορεί η ομάδα να είναι στην α2,αυτος ο κόσμος ομως έχει μείνει στην α1!!Αλλα έχει ο καιρός γυρίσματα..Αυτή η ομάδα σε λίγα χρόνια θα είναι παλι εκει που της αξίζει!

coa ολυμπιακός βλέπω είναι η αγαπημένη σου ομάδα,οποτε καλύτερα ας νοιαστούν άλλοι για το πατραικο μπασκετ..
kesariani 4ever
QUOTE(basketrash @ Nov 2 2008, 18:34 ) *
η υπερβολη εχεις δικιο αλλα μηπως τελικα πρεπει να υπαρχουν 2-3 να φωναζουν? μηπως το πολυ το δηθεν εχει οδηγησει το μπασκετ εδω?

η οργανωση, η διαιτησια , τα προγραμματα για γελια δεν ειναι?

ειμαστε καλα μ αυτα που βλεπουμε?

ΕΟΚ και ΕΣΑΚΕ κοιταζουν μονο τα ταξιδακια τις μασες και αυτα

εχεις απολυτο δικιο αλλα καπου καπου κατανταει κ αηδια..
kostas66
QUOTE(apollonaras @ Nov 2 2008, 16:46 ) *
Χτες κέρδισε Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ,Ο ΑΠΟΛΛΩΝ!!Τωρα η ομαδουλά που φορόύσε πορτοκαλί και πριν 2 χρόνια έριξε την μεγαλύτερη επαρχιακή ομάδα μπάσκετ στην α2,φυσικα και δεν ειναι ομάδα της πατρας..Χτες ο κόσμος του Απόλλωνα έδειξε οτι μπορεί η ομάδα να είναι στην α2,αυτος ο κόσμος ομως έχει μείνει στην α1!!Αλλα έχει ο καιρός γυρίσματα..Αυτή η ομάδα σε λίγα χρόνια θα είναι παλι εκει που της αξίζει!

coa ολυμπιακός βλέπω είναι η αγαπημένη σου ομάδα,οποτε καλύτερα ας νοιαστούν άλλοι για το πατραικο μπασκετ..

ΑΔΕΡΦΕ ηρεμησε και εσυ, εχω ζησει και τις 2 ομαδες απο πολυ κοντα η ολυμπιαδα δεν ειναι ομαδουλα,ειναι ομαδα με ιστορια οχι σαν του απολλωνα αλλαμεγαλη ιστορια και φυσικα ειναι ομαδα της πατρας,και σιγουρα ο απολλωνας θα γυρισει εκει που του αξιζει,αλλα τετοια νοοτροπια κανει κακο και ισως αυτη φταιει που ο απολλωνας βρισκετε εδω που βρισκετε, ο υπερμετρος εγωισμος, και η φιλοσοφια του εω ειμαι και αλλος δεν ειναι , δεν ειναι καλος συμβουλος
basketrash
QUOTE(apollonaras @ Nov 2 2008, 17:46 ) *
Χτες κέρδισε Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ,Ο ΑΠΟΛΛΩΝ!!Τωρα η ομαδουλά που φορόύσε πορτοκαλί και πριν 2 χρόνια έριξε την μεγαλύτερη επαρχιακή ομάδα μπάσκετ στην α2,φυσικα και δεν ειναι ομάδα της πατρας..Χτες ο κόσμος του Απόλλωνα έδειξε οτι μπορεί η ομάδα να είναι στην α2,αυτος ο κόσμος ομως έχει μείνει στην α1!!Αλλα έχει ο καιρός γυρίσματα..Αυτή η ομάδα σε λίγα χρόνια θα είναι παλι εκει που της αξίζει!

coa ολυμπιακός βλέπω είναι η αγαπημένη σου ομάδα,οποτε καλύτερα ας νοιαστούν άλλοι για το πατραικο μπασκετ..


ολοι οι φιλοι του ΑΠΟΛΛΩΝΑ καλο ειναι να δουν την επομενη μερα! ΚΑΕ-ΤΑΚ-σωματειο

μεγαλες ομαδες ειναι οσες εχουν ιστορια ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ μπορουν γρηγορα να ξανανεβουν ψηλα. Βλεπεις κατι τετοιο στον ΑΠΟΛΛΩΝΑ?

επειδη φετος ειδα και σε φιλικα σχεδον ολες τις ομαδες Α2 σε πληροφορω οτι ειναι απο τις χειροτερες, απλα γιατι δεν εβαλαν χρηματα για καλουν παικτες!

Τωρα αν πρεπει ολοι να λενε αντε η ΕΟΚ αντε ο Τσαγκρωνης να μας σωσει τοτε αυτο ειναι μικρης ομαδας χαρακτηριστικο
kesariani 4ever
QUOTE(kostas66 @ Nov 2 2008, 18:55 ) *
ΑΔΕΡΦΕ ηρεμησε και εσυ, εχω ζησει και τις 2 ομαδες απο πολυ κοντα η ολυμπιαδα δεν ειναι ομαδουλα,ειναι ομαδα με ιστορια οχι σαν του απολλωνα αλλαμεγαλη ιστορια και φυσικα ειναι ομαδα της πατρας,και σιγουρα ο απολλωνας θα γυρισει εκει που του αξιζει,αλλα τετοια νοοτροπια κανει κακο και ισως αυτη φταιει που ο απολλωνας βρισκετε εδω που βρισκετε, ο υπερμετρος εγωισμος, και η φιλοσοφια του εω ειμαι και αλλος δεν ειναι , δεν ειναι καλος συμβουλος

μπορεις σε παρακαλω παρακαλω παρα πολυ να μου εν συντομια μερικα πραγματα απο την ιστορια της ολυμπιαδας???για μενα για την πατρα υπαρχει μονο απολλωνας..αμα φυγει ο μπογονικολος απο την ολυμπιαδα θα σβησει απο τον χαρτη..
basketrash
QUOTE(kesariani 4ever @ Nov 2 2008, 18:03 ) *
μπορεις σε παρακαλω παρακαλω παρα πολυ να μου εν συντομια μερικα πραγματα απο την ιστορια της ολυμπιαδας???για μενα για την πατρα υπαρχει μονο απολλωνας..αμα φυγει ο μπογονικολος απο την ολυμπιαδα θα σβησει απο τον χαρτη..


η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ εφτιαξε δικο της γηπεδο,αγορα οικοπεδου, απο την μεταγραφη του Γιαννοπουλου στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ οταν αλλες ομαδες τρωνε τα λεφτα μεταγραφων....

ε και ο μπογονικολος γιατι δεν φευγει ? ηδη ειναι στην ομαδα 6 χρονια την πηρε απο Β εθνικη, γιατι να φυγει? wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.