Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ 2016-2017
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
ChrisKof13
QUOTE (loufer @ Jun 12 2016, 11:51 ) *
Δεν έχω λόγο να σου πω ψέμματα, τα παιδιά έχουν προτάσεις, αλλά η παρέα είναι δυνατή, οπότε φίλε μου αν δε δεις το χαρτί της μεταγραφής σε παρακαλώ μην γράφεις τίποτε παραπάνω.

Kαταρχην δεν ειμαι μελος ομαδος για να εχω κατι εγω..απλα αυτο ξερω..σεβομαι αυτο που λες και το κραταω και δεν το αμφισβητο..
loufer
QUOTE(ChrisKof13 @ Jun 12 2016, 10:59 ) *
Kαταρχην δεν ειμαι μελος ομαδος για να εχω κατι εγω..απλα αυτο ξερω..σεβομαι αυτο που λες και το κραταω και δεν το αμφισβητο..


Να σαι καλά, ξέρω ότι το κάνεις καλοπροαίρετα, τα παιδιά και όχι μόνο αυτοί έχουν καλές προτάσεις, το βασικό για εμάς είναι να συνεχίσουμε να κανουμε αυτό που αγαπάμε σαν παρέα (και όχι σαν κλίκα γιατί τα έχουμε ακούσει και αυτά απο πολλούς), να ευχαριστηθούμε την προπόνηση και τους αγώνες και να πειράζουμε ο ένας τον άλλο smile.gif
ChrisKof13
ΜΟΝΟ καλοπροαιρετα!!αυτο ελειπε..οτι ακουμε λεμε και οτι μαθαινουμε..απ την αλλη πρεπει να εμπιστευομαστε και να σεβομαστε τις αποψεις μελων ομαδων που σιγουρα ξερουν παραπανω απο μας που στηριζομαστε στο μου ειπαν..η το ακουσα..
gspara
QUOTE
Η Διοίκηση του Α.Ο.ΠΕΥΚΗΣ ανακοινώνει την πρόσληψη του νεαρού, ικανού και φερέλπιδος προπονητή ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΖΕΡΒΟΥΛΑΚΟΥ στην τεχνική ηγεσία της ομάδας ΑΝΔΡΩΝ, για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017.

Τον καλωσορίζει και του εύχεται καλή επιτυχία στο έργο του και στην προσπάθεια της ομάδας να καθιερωθεί στις Εθνικές κατηγορίες.

Η Διοίκηση εμπιστεύεται τους νέους , που με την άοκνη και επίπονη προσπάθειά τους συμβάλλουν στην άνοδο του
δημοφιλούς αθλήματος και στην καθιέρωσή τους.


QUOTE
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Επειδή σε διάφορες ιστοσελίδες γράφονται πληροφορίες για την μεταγραφική κίνηση του συλλόγου, πολλές από τις οποίες δεν έχουν βάση και ενδεχομένως να εξυπηρετούν κάποιες άλλες σκοπιμότητες, η επίσημη και έγκυρη ενημέρωση θα γίνεται από εδώ.
Λοιπόν έχουμε και λέμε. Παραμένουν στην ανδρική ομάδα οι βασικοί:
Ηλίας Πουλής, Λευτέρης Δημητριάδης, Βασίλης Μορφονιός, Χριστόφορος Αμπελάς, Αρσένης Αρσενίδης.
Συνεχίζονται οι συζητήσεις με του υπόλοιπους παίκτες και γίνονται επαφές για την απόκτηση κάποιων παικτών απαραίτητων για τη συμπλήρωση του ρόστερ.
Shorty
Ιμπραημακης απο Πετραλωνα οδευει προς Ψυχικο μερια .
push
Mιλαμε για νεκρα..πω πω φτωχειες..
gspara
http://www.infobasket.gr/%ce%b3%cf%8d%cf%8...2-%cf%86%ce%b5/
Eπιστροφη Δημητρη Μαστρογιαννη στη ΦΕΑ.
pain of salvation
QUOTE(gspara @ Jun 11 2016, 13:16 ) *
Με εχεις ψυχολογησει καλυτερα και από τον εαυτο μου......και χρωσταω ακομα μπουκαλι στην Παολα icon_drunk.gif
Καλα που μας τα λες και εσυ,γιατι ο pain είναι απασχολημένος με τον γκαρντ του Ολυμπιακου tongue.gif

Μεγαλη αδυναμια ο Καλαρας και μεγαλα περιθωρια εξελιξης!!!Από παρτενέρ του Γιαννουλακου κατεληξε να κρατησει μονος του την φροντλαιν της Νηαρ.
Διαφορετικα χαρακτηριστικα από τον Καραγιωργη,σαφεστατα όμως εξαιρετικη προσθηκη!!!!


Έλα μωρέ με τον Ολυμπιακό, ρίχνω κανένα βλεφαρο απλά.
Παίχτη από νηαρ δεν έχουμε κλείσει ακόμα, επίσημα.
Έχουμε αυτό :

http://www.basket247.gr/index.php/ellada/t...ampaign=Private
manuginobili
QUOTE (gspara @ Jun 13 2016, 21:55 ) *
http://www.infobasket.gr/%ce%b3%cf%8d%cf%8...2-%cf%86%ce%b5/
Eπιστροφη Δημητρη Μαστρογιαννη στη ΦΕΑ.

Who is Μαστρογιάννης;; Πέρσι μιλάγαμε για τόσους παιχταράδες και τώρα αποτελεί πρώτη είδηση (και με 7 διαφορετικές φωτό στο superbasket παρακαλώ) η μεταγγραφή κάποιου Μαστρογιάννη..

ΥΓ: με όλο το συμπαθειο, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κάποιον..
jhantzop
QUOTE(pepesino @ Jun 10 2016, 01:01 ) *
...
Μελισσια υπαρχει ανθρωπος να μας τα πει. Δημητριαδη ζητησαν αλλα ο ψηλος δεν κουνιεται απο το Χαλανδρι , εχει βολευτει.
...


Κανείς δεν ζήτησε Δημητριάδη... επειδή υπάρχει άνθρωπος να τα πει! Ξαναδείτε τις πηγές σας!

cool.gif
ChrisKof13
QUOTE (manuginobili @ Jun 13 2016, 23:00 ) *
Who is Μαστρογιάννης;; Πέρσι μιλάγαμε για τόσους παιχταράδες και τώρα αποτελεί πρώτη είδηση (και με 7 διαφορετικές φωτό στο superbasket παρακαλώ) η μεταγγραφή κάποιου Μαστρογιάννη..

ΥΓ: με όλο το συμπαθειο, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κάποιον..

Tσιαντακης του μπασκετ..
Στραβοποδης ο μπαγασας..
Υ.Γ μην παρεξηγηθω χαβαλε κανουμε λογο οτι εχει ποδοσφαιρικα ποδια..
gspara
QUOTE (manuginobili @ Jun 13 2016, 23:00 ) *
Who is Μαστρογιάννης;; Πέρσι μιλάγαμε για τόσους παιχταράδες και τώρα αποτελεί πρώτη είδηση (και με 7 διαφορετικές φωτό στο superbasket παρακαλώ) η μεταγγραφή κάποιου Μαστρογιάννη..

ΥΓ: με όλο το συμπαθειο, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κάποιον..

Hταν στην ΦΕΑ πριν 2 χρονια,οταν ανεβηκε στην Α',αλλαγη του Αναγνωστοπουλου στο '1'.
Σιγουρα δεν είναι ο παιχτης που θα κανει την διαφορα,αλλα είναι σοβαρο παιδι,κλασσικος πλει που θα κοιταξει κυριως την οργανωση και σπανια θα κανει το λαθος.
Μπακαπ του Καραθανασοπουλου.
ChrisKof13
Δεν κινειται τιποτα μιλαμε..ενταξει η ΦΕΑ εχει κανει καποιες καλες κινησεις αλλα αλλο Καραθανασοπουλος Τασιοπουλος Ανδρουλακης και αλλο Κορωνιδης Μιχοπουλος Τρικαλιωτης και ολοι αλλοι οι περσινοι παιχταραδες,πιστευω το περσινο πρωταθλημα σαν ποιοτητα και προσωπικοτητες δυσκολα θα το ξαναδουμε..
jhantzop
QUOTE(ChrisKof13 @ Jun 14 2016, 09:15 ) *
Δεν κινειται τιποτα μιλαμε..ενταξει η ΦΕΑ εχει κανει καποιες καλες κινησεις αλλα αλλο Καραθανασοπουλος Τασιοπουλος Ανδρουλακης και αλλο Κορωνιδης Μιχοπουλος Τρικαλιωτης και ολοι αλλοι οι περσινοι παιχταραδες,πιστευω το περσινο πρωταθλημα σαν ποιοτητα και προσωπικοτητες δυσκολα θα το ξαναδουμε..


Διαφωνώ και "βαρέθηκα" να διαβάζω συνέχεια για το τίποτα... λες και θέλετε να βγάλετε λαυράκι...

Να σημειώσω πως ο Τρικαλιώτης έπαιζε και τις χρονιές 2013-14 και 2014-15 στην Α' ΕΣΚΑ... τι άλλαξε πέρσι/φέτος; ομάδα;

ChrisKof13
QUOTE (jhantzop @ Jun 14 2016, 10:51 ) *
Διαφωνώ και "βαρέθηκα" να διαβάζω συνέχεια για το τίποτα... λες και θέλετε να βγάλετε λαυράκι...

Να σημειώσω πως ο Τρικαλιώτης έπαιζε και τις χρονιές 2013-14 και 2014-15 στην Α' ΕΣΚΑ... τι άλλαξε πέρσι/φέτος; ομάδα;

Tι λαβρακι να βγαλουμε μωρε;γιατι σ αυτην την γαμωχωρα απαντες θελουν να βλεπουν φαντασματα και ιντριγκα η πονηρη σκεψη;μηπως δεν θα τις μαθουμε τις μεταγραφες;;οσο για τον Τρικαλιωτη ναι επαιζε αλλα ηταν αυτος και 2 3 αλλοι αυτοι που εκαναν την διαφορα ΑΛΗΘΙΝΑ πριν..ενω φετος ηταν 7 8..αυτο ειπα..και αντε επειδη θιχτηκες θα βαλω τον Τυρλα πρωτη μεγαλη κινηση της χρονιας..η αληθεια ειναι πως ειναι και ξεχασα να το αναφερω..
jhantzop
QUOTE(ChrisKof13 @ Jun 14 2016, 11:00 ) *
Tι λαβρακι να βγαλουμε μωρε;γιατι σ αυτην την γαμωχωρα απαντες θελουν να βλεπουν φαντασματα και ιντριγκα η πονηρη σκεψη;μηπως δεν θα τις μαθουμε τις μεταγραφες;;οσο για τον Τρικαλιωτη ναι επαιζε αλλα ηταν αυτος και 2 3 αλλοι αυτοι που εκαναν την διαφορα ΑΛΗΘΙΝΑ πριν..ενω φετος ηταν 7 8..αυτο ειπα..και αντε επειδη θιχτηκες θα βαλω τον Τυρλα πρωτη μεγαλη κινηση της χρονιας..η αληθεια ειναι πως ειναι και ξεχασα να το αναφερω..


Προφανώς και δεν θίχτηκα. Αλλά μην ξεχνάτε πως πέρσι ήταν τρεις ομάδες που κάποιος έβαζε χρήματα... άρα και οι μεταγραφές ήταν ανάλογες... ποια ομάδα φέτος μπορεί να το κάνει αυτό;
ChrisKof13
QUOTE (jhantzop @ Jun 14 2016, 11:04 ) *
Προφανώς και δεν θίχτηκα. Αλλά μην ξεχνάτε πως πέρσι ήταν τρεις ομάδες που κάποιος έβαζε χρήματα... άρα και οι μεταγραφές ήταν ανάλογες... ποια ομάδα φέτος μπορεί να το κάνει αυτό;

Σωστο!!αυτο υποννοω και οχι ψαχνω λαβρακι..ουτως η αλλος θα τις μαθουμε τις κινησεις..και για τον Τυρλα δεν το ειπα για να το πω..οντως ειναι μακραν η καλυτερη κινηση προς το παρων!!
jhantzop
QUOTE(ChrisKof13 @ Jun 14 2016, 11:07 ) *
Σωστο!!αυτο υποννοω και οχι ψαχνω λαβρακι..ουτως η αλλος θα τις μαθουμε τις κινησεις..και για τον Τυρλα δεν το ειπα για να το πω..οντως ειναι μακραν η καλυτερη κινηση προς το παρων!!


Το φυσιολογικό όμως είναι το φετινό (2016-17) και όχι αυτό που έγινε πέρσι... ;-)
ChrisKof13
QUOTE (jhantzop @ Jun 14 2016, 11:13 ) *
Το φυσιολογικό όμως είναι το φετινό (2016-17) και όχι αυτό που έγινε πέρσι... ;-)

Kαι δω σωστο σε βρισκω οφειλω να το πω!!απλα καλομαθαμε μαλλον..θα δουμε..
Gkos
QUOTE (ChrisKof13 @ Jun 14 2016, 09:15 ) *
Δεν κινειται τιποτα μιλαμε..ενταξει η ΦΕΑ εχει κανει καποιες καλες κινησεις αλλα αλλο Καραθανασοπουλος Τασιοπουλος Ανδρουλακης και αλλο Κορωνιδης Μιχοπουλος Τρικαλιωτης και ολοι αλλοι οι περσινοι παιχταραδες,πιστευω το περσινο πρωταθλημα σαν ποιοτητα και προσωπικοτητες δυσκολα θα το ξαναδουμε..




Πωπω γκρινια..
ChrisKof13
QUOTE (Gkos @ Jun 14 2016, 14:39 ) *
Πωπω γκρινια..

Χαχαχα..δεν ειναι γκρινια μωρε σιγα..αλλα ειναι ψηλοστεναχωρη η κατασταση πως να το κανουμε;
Gkos
Περιμενε να τελειωσουνε οι μεταγραφες και θα τα ξαναπουμε....wink.gif

Πατμντωα τα τοπικα ντερμπι μεταξυ Ιωνικου και ΦΕΑ θα ειναι τρομερα ενδιαφεροντα φετος!
push
QUOTE (ChrisKof13 @ Jun 14 2016, 14:45 ) *
Χαχαχα..δεν ειναι γκρινια μωρε σιγα..αλλα ειναι ψηλοστεναχωρη η κατασταση πως να το κανουμε;

Απογοητευτικη θα ελεγα..
ChrisKof13
QUOTE (Gkos @ Jun 14 2016, 14:48 ) *
Περιμενε να τελειωσουνε οι μεταγραφες και θα τα ξαναπουμε....wink.gif

Πατμντωα τα τοπικα ντερμπι μεταξυ Ιωνικου και ΦΕΑ θα ειναι τρομερα ενδιαφεροντα φετος!

Nα τος ο ανθρωπος μας..εβαλε την σπιθα..
apapadim
Σιλιτζήρης στα Μελίσσια..
push
QUOTE (apapadim @ Jun 14 2016, 15:06 ) *
Σιλιτζήρης στα Μελίσσια..

Eπιστροφη..
ChrisKof13
Aκουγεται εντονα(απο 2 κιολας που γνωριζουν πραγματα το εμαθα) οτι ο Ν.Φ παιρνει πηρε θα παρει Τρικαλιωτη!!!κ αν αυτο επιβεβαιωθει με Τσακιρη θα ειναι μακραν το καλυτερο διδυμο γκαρντ στην κατηγορια και ο Ν.Φ θα κανει οτι καλυτερο μπορουσε να κανει οποιαδηποτε ομαδα στα γκαρντ!!μεγαλη ποιοτητα κ με αλληλοσυμπληρωση θεωρω..ο ενας τοπ δημιουργος(και σκοραρε βεβαια)..εμπειρια και ηγετης μεγαλος και ο αλλος μακραν ο καλυτερος σκορερ της κατηγοριας!!Ιδωμεν..
Budget
Εάν επιβεβαιωθείς, πραγματικά θα έχουμε ένα πολύ καλό δίδυμο στη φιλαδελφεια με παίχτες που θα συμπληρώνουν ο ένας τον άλλον και αυτό είναι ιδανικό!
ChrisKof13
QUOTE (Budget @ Jun 15 2016, 09:26 ) *
Εάν επιβεβαιωθείς, πραγματικά θα έχουμε ένα πολύ καλό δίδυμο στη φιλαδελφεια με παίχτες που θα συμπληρώνουν ο ένας τον άλλον και αυτό είναι ιδανικό!

Μου το ειπαν 2 ατομα που ξερουν πραγματα..γι αυτο και το λεω..θα δουμε θα φανει!!
push
QUOTE (ChrisKof13 @ Jun 15 2016, 09:02 ) *
Aκουγεται εντονα(απο 2 κιολας που γνωριζουν πραγματα το εμαθα) οτι ο Ν.Φ παιρνει πηρε θα παρει Τρικαλιωτη!!!κ αν αυτο επιβεβαιωθει με Τσακιρη θα ειναι μακραν το καλυτερο διδυμο γκαρντ στην κατηγορια και ο Ν.Φ θα κανει οτι καλυτερο μπορουσε να κανει οποιαδηποτε ομαδα στα γκαρντ!!μεγαλη ποιοτητα κ με αλληλοσυμπληρωση θεωρω..ο ενας τοπ δημιουργος(και σκοραρε βεβαια)..εμπειρια και ηγετης μεγαλος και ο αλλος μακραν ο καλυτερος σκορερ της κατηγοριας!!Ιδωμεν..

Μου πηρες την φημη οτι ολα εγω ταξερω και ανακοινωνω για Τρικαλιωτη..θα τιμωρηθεις..περα τι πλακα αν γινει αυτο θα ειναι ισως καλυτερο διδυμο απο Τρικαλιωτη Σκαλωμενο του Δισγορα..θα προσπαθησω να μαθω και εγω..
Budget
Φαίνεται από γκαρντ θα είναι καλά και φέτος η κατηγορία. Από ψηλους να δούμε. Πέρυσι είχαμε κανονικούς ψηλους σε πολες ομαδες. φέτος μόνο Τυρλας προς το παρόν!
manuginobili

Επιβεβαιώνω κ εγώ! Με το ένα πόδι στο ΝΦ ο Τρικαλιωτης.. Μένουν μόνο τα τυπικά για να κλείσει! Φουλ κ για Αφαλίδη ο ΝΦ στη θέση του Στράγκα.
push
QUOTE (manuginobili @ Jun 15 2016, 10:03 ) *
Επιβεβαιώνω κ εγώ! Με το ένα πόδι στο ΝΦ ο Τρικαλιωτης.. Μένουν μόνο τα τυπικά για να κλείσει! Φουλ κ για Αφαλίδη ο ΝΦ στη θέση του Στράγκα.

Oι ρουφιανοι μου κοιμουνται μαλλον tongue.gif ..αλλα για να το λετε ισχυει μαλλον..οταν μαθω θα γραψω..
ChrisKof13
Kαι τωρα που το θυμηθηκα..εσυ σιγανοπαπαδια Gkos μολογα γιατι εχτες την εριξες την φιτιλια..αρα κατι ξερεις..μολογα!!
Vasilis_Ps
Από Γ' ΕΣΚΑ τίποτα?
push
Ισχυει για Τρικαλωτη!!!!
leonkalf
Στην Αγία Βαρβάρα ακούγεται για μια ηχηρή μετακίνηση από την μία ομάδα της πόλης στην άλλη... που φέτος είναι και οι δύο στην ίδια κατηγορία (αλλά σε διαφορετικό όμιλο).

Απομένει να οριστικοποιηθεί και θα μαθευτεί εντός των ημερών..
Ο "σπανούλης" της πόλης!! smile.gif smile.gif
push
Bαμβακιδης ε;;το εχω ακουσει και εγω!!
ChrisKof13
QUOTE (push @ Jun 15 2016, 11:23 ) *
Ισχυει για Τρικαλωτη!!!!

Ηταν δυσκολο να κανουν λαθος οι πηγες μου..ΜΕΓΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ!!!
Gkos
QUOTE (ChrisKof13 @ Jun 15 2016, 10:18 ) *
Kαι τωρα που το θυμηθηκα..εσυ σιγανοπαπαδια Gkos μολογα γιατι εχτες την εριξες την φιτιλια..αρα κατι ξερεις..μολογα!!



Κατι ειχα ακουσει για Τρικαλιωτη και γω...smile.gif

Οτι σε εβαλα στην διαδικασια να ψαχτεις καλο ητανwink.gif
ChrisKof13
QUOTE (Gkos @ Jun 15 2016, 12:04 ) *
Κατι ειχα ακουσει για Τρικαλιωτη και γω...smile.gif

Οτι σε εβαλα στην διαδικασια να ψαχτεις καλο ητανwink.gif

MΕΓΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ!!!
Gkos
QUOTE (leonkalf @ Jun 15 2016, 11:29 ) *
Στην Αγία Βαρβάρα ακούγεται για μια ηχηρή μετακίνηση από την μία ομάδα της πόλης στην άλλη... που φέτος είναι και οι δύο στην ίδια κατηγορία (αλλά σε διαφορετικό όμιλο).

Απομένει να οριστικοποιηθεί και θα μαθευτεί εντός των ημερών..
Ο "σπανούλης" της πόλης!! smile.gif smile.gif




Παιδες για Βαμβακιδη σε Πολυνικη εχει γραφτει απο χτες σε σαιτ,το διαβαζα θυμαμαι αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο...
Τωρα γκουκγλαρωντας βλεπω υπαρχει σε αρκετα σαιτ,μαλιστα εχει ανακοινωθει κιολας

http://www.palo.gr/athlitika-nea/anakoinws...-eska/14568371/



MENEGIN11
Πεύκη,ιωνικός, σίγουρα κ Κουκάκι ίσως σε γ εθνική,γιατί ο φάρος διαλυεται-η λειβαδεια πουλάει κ ο χ Τρικούπης παει στη β εθνική στο βορρά. Στι καλό σενάριο για την ΕΣΚΑ,τρίτωνας- αγ παρασκευή-πεντελη κατα σειρα επιλαχουσες αδειάζουν τις θέσεις τους στη γ εθνική κ επίσης παραδοσιακά το Χαλάνδρι θ αρνηθεί την ανοδο ειδικα φέτος που έχουν πολύ επαρχια οι όμιλοι της γ 7 κ 8 ταξίδια αντίστοιχα
ChrisKof13
QUOTE (periman @ Jun 15 2016, 12:46 ) *
Πεύκη,ιωνικός, σίγουρα κ Κουκάκι ίσως σε γ εθνική,γιατί ο φάρος διαλυεται-η λειβαδεια πουλάει κ ο χ Τρικούπης παει στη β εθνική στο βορρά. Στι καλό σενάριο για την ΕΣΚΑ,τρίτωνας- αγ παρασκευή-πεντελη κατα σειρα επιλαχουσες αδειάζουν τις θέσεις τους στη γ εθνική κ επίσης παραδοσιακά το Χαλάνδρι θ αρνηθεί την ανοδο ειδικα φέτος που έχουν πολύ επαρχια οι όμιλοι της γ 7 κ 8 ταξίδια αντίστοιχα

Αφου ο Φαρος σημερα εχει συμβουλιο και σχεδιαζει την χρονια για Α1..periman δεν σου βγαινει,ενα δεν εχεις πετυχει ρε μπαγασα biggrin.gif
Gkos
Ο Φαρος εχει "σοβαρο" θέμα φίλε μου!
Χτες βράδυ,10 παρα 10,βγηκε ο Τσαπας στον Sport Fm!
Ειπε πως σαφέστατα
δεν αποχωρει ο Φαρος απο Α1,αλλα κουραστηκε να ματωνει αυτος και ο Αντρεας(Πολεμης λογικα) και ψαχνει συμπαικτη-ες οπως και δηποτε.
Του ειπε ο Κοτζιας, οτι στο Κερατσινι δυσκολα να βρει,αυτος απαντησε οτι
του αρεσουν τα δυσκολα και εχει συνηθίσει ΑΛΛΑ του αρεσουν και τα νοικοκυρεμενα πραματα.
2 φορες το ειπε αυτο το τελευταιο πριν κλεισει.
Ο νοων,νοειτω!
ChrisKof13
QUOTE (Gkos @ Jun 15 2016, 13:16 ) *
Ο Φαρος εχει "σοβαρο" θέμα φίλε μου!
Χτες βράδυ,10 παρα 10,βγηκε ο Τσαπας στον Sport Fm!
Ειπε πως σαφέστατα
δεν αποχωρει ο Φαρος απο Α1,αλλα κουραστηκε να ματωνει αυτος και ο Αντρεας(Πολεμης λογικα) και ψαχνει συμπαικτη-ες οπως και δηποτε.
Του ειπε ο Κοτζιας, οτι στο Κερατσινι δυσκολα να βρει,αυτος απαντησε οτι
του αρεσουν τα δυσκολα και εχει συνηθίσει ΑΛΛΑ του αρεσουν και τα νοικοκυρεμενα πραματα.
2 φορες το ειπε αυτο το τελευταιο πριν κλεισει.
Ο νοων,νοειτω!

Δεκτο..αλλα κατσε να δουμε.
Gkos
Εγω δεν λεω οτι θα παει τοπικο,αλλα οι πιθανοτητες για Α1 ειναι αρνητικες.....Αλλα ειμαστε εκτος τοπικ!
leonkalf
QUOTE (push @ Jun 15 2016, 11:32 ) *
Bαμβακιδης ε;;το εχω ακουσει και εγω!!



QUOTE (Gkos @ Jun 15 2016, 12:33 ) *
Παιδες για Βαμβακιδη σε Πολυνικη εχει γραφτει απο χτες σε σαιτ,το διαβαζα θυμαμαι αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο...
Τωρα γκουκγλαρωντας βλεπω υπαρχει σε αρκετα σαιτ,μαλιστα εχει ανακοινωθει κιολας



NAI NAI o Bαμβακίδης είναι. Δεν είχα δει ότι είχε ανέβει η σχετική είδηση σε site τη νύχτα.

Είναι μια πολύ σημαντική προσθήκη για τη νεοφώτιση ομάδα του Πολυνίκη γιατί σπανίζουν τέτοιοι καλοί παίκτες και συνάμα και καλοί χαρακτήρες. Εϊναι γνωστή η αξία του Τάσου στις κατηγορίες και αναμένεται να βάλει και φέτος πολλά σουτ στο ίδιο γήπεο που το ξέρει καλά.. wos_sport3.gif




Ο Πολυνίκης φαίνεται ότι πάει να προσπεράσει τον Νικηφόρο στην πρωτοκαθεδρία της πόλης. Για μένα φαίνεται να έχει μια μεγαλύτερη δυναμική, και είναι αυτό που σκέφτομαι πολλές φορές ότι όταν μια ομάδα φτάνει σε ένα πικ (όπως ο Νεφο στην Α' κατ.) και μετά πέφτει, αν δεν έχει καλά στεγανά μπορεί το καράβι να βουλιάξει. Ενώ αντίθετα μια "μικρότερη" ομάδα που ανέρχεται από χαμηλότερη κατηγορία έχει μεγαλύτερη δυναμική. Ίσως και η αίσθηση της ανόδου, η δίψα για παραπάνω κλπ να δημιουργούν αυτές τις συνθήκες.
Για Νικηφόρο δεν ακούγονται αισιόδοξα πράγματα εν' όψη της νέας σεζόν. Φαντάζομαι πόσο θα κακοφαίνεται εκεί στην ομάδα να χάνει έναν τέτοιο παιδί και να πηγαίνει στην διπλανή πόρτα..
MENEGIN11
QUOTE(ChrisKof13 @ Jun 15 2016, 09:02 ) *
Aκουγεται εντονα(απο 2 κιολας που γνωριζουν πραγματα το εμαθα) οτι ο Ν.Φ παιρνει πηρε θα παρει Τρικαλιωτη!!!κ αν αυτο επιβεβαιωθει με Τσακιρη θα ειναι μακραν το καλυτερο διδυμο γκαρντ στην κατηγορια και ο Ν.Φ θα κανει οτι καλυτερο μπορουσε να κανει οποιαδηποτε ομαδα στα γκαρντ!!μεγαλη ποιοτητα κ με αλληλοσυμπληρωση θεωρω..ο ενας τοπ δημιουργος(και σκοραρε βεβαια)..εμπειρια και ηγετης μεγαλος και ο αλλος μακραν ο καλυτερος σκορερ της κατηγοριας!!Ιδωμεν..

Νατσος Τσέλιος το καλυτερο δίδυμο όπως είναι τώρα η α ΕΣΚΑ πριν τις ανακατατάξεις, επίσης πολύ δυνατοτερη κ η ΦΕΑ με καραθανασοπουλο κρητικό. Το δίδυμο που λες είναι θεωρητικά καλό αλλά με ψηλούς το μαρουλη τον υφαντή κ ίσως το κεσκινιδη χάνουν σε αξία μπροστά κ πίσω παιζουν μονο στο πρωτάθλημα των ενόπλων που αρχίζει τη τριτη,αφού ως γνωστον ο Τσακίρης δεν ασχολείται κ καλά κανει ενω ο τρικάς ΠΙΑ δε μπορεί.
ChrisKof13
QUOTE (periman @ Jun 15 2016, 14:03 ) *
Νατσος Τσέλιος το καλυτερο δίδυμο όπως είναι τώρα η α ΕΣΚΑ πριν τις ανακατατάξεις, επίσης πολύ δυνατοτερη κ η ΦΕΑ με καραθανασοπουλο κρητικό. Το δίδυμο που λες είναι θεωρητικά καλό αλλά με ψηλούς το μαρουλη τον υφαντή κ ίσως το κεσκινιδη χάνουν σε αξία μπροστά κ πίσω παιζουν μονο στο πρωτάθλημα των ενόπλων που αρχίζει τη τριτη,αφού ως γνωστον ο Τσακίρης δεν ασχολείται κ καλά κανει ενω ο τρικάς ΠΙΑ δε μπορεί.

Nατσος και Τσελιος σαν διδυμο ειναι καλυτερο απο Τρικαλιωτη Τσακιρη..και ο Τσακιρης δεν θελει να παιξει αμυνα και καλα κανει κιολας και ο Τρικαλιωτης δεν μπορει πια...μαλιστα...που να επαιζε κ αμυνα ο ενας και που να μπορουσε κιολας ο αλλος..εκτειθεσαι..ΠΟΛΥ..ρε τι τραβαμε;να πω και αλλη μια ειδησουλα γιατι εχω ρεντα σημερα..Βαρσαμουλης στην ΦΕΑ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.