Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ 2016-2017
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
MENEGIN11
QUOTE(Gkos @ Jun 22 2016, 13:39 ) *
Εγω κατι εχω ακουσει σε κατι στεκια μπασκετικα που κυκλοφορωwink.gif
Εχει παιξει και Α1 ακουσα και εχει και ανοδους στο ενεργητικο του!

Θα τον πατε τριημερακι Μυκονο για να πειστει ; wink.gif wink.gif




Με το ποσοστο επιβεβαιωσης που εχεις σε οσα γραφεις αν ημουνα σε καποια εκ των δυο ομαδων που ανεφερες θα ανησυχουσα wink.gif wink.gif

1 καραθανασοπουλος 2 κρητικός 3 τασιοπουλος 4 ανρδουλακης 5 βαρσαμουλης η πεντάδα της ΦΕΑ,με λοιζο μπάσσα μπακ απ στους ψηλους,......
1 Καλογερόπουλος. 2 κοτιδης. 3 παρασκευοπουλος 4 σιλητζιρης 5 Τύρλας η πεντάδα των μελλισιων......
Εκτός απο Κουκάκι που θα έχει χημεία κ κανει κ σωστές κινήσεις ποιος? Μην ακούσω παλι για συνταξιούχους......
Μιλάω για πρωτη θέση,έχω το δικαίωμα να δώσω 2 επιλογές. Καλοί παιχτες,ακόμα καλύτεροι προπονητές κ στις 2 ομάδες με οικονομική υγεια κ καλά αποδυτήρια .μπορεί κ αλλες ομάδες να πάνε καλά,το πρωτάθλημα όμως θα το πάρει μια απο τις 2.η πεύκη γ εθνική στο 1ο όμιλο της Πελοπόννησου αλλά δύσκολα δεύτερη ομάδα αφού κ να γίνει αλλη ανακατάταξη ο όμιλος έχει 15 ομάδες οποτε δε θα ανεβάσουν αλλη ομάδα για να μην υπάρχει κενο





Με το ποσοστο επιβεβαιωσης που εχεις σε οσα γραφεις αν ημουνα σε καποια εκ των δυο ομαδων που ανεφερες θα ανησυχουσα wink.gif wink.gif

jhantzop
QUOTE(Gkos @ Jun 22 2016, 13:39 ) *
...
Με το ποσοστο επιβεβαιωσης που εχεις σε οσα γραφεις αν ημουνα σε καποια εκ των δυο ομαδων που ανεφερες θα ανησυχουσα wink.gif wink.gif


Θα συμφωνήσω και θα ανησυχήσω!!!

shot.gif tongue.gif cool.gif
MENEGIN11
QUOTE(jhantzop @ Jun 22 2016, 14:01 ) *
Θα συμφωνήσω και θα ανησυχήσω!!!

shot.gif tongue.gif cool.gif

Εσύ βρηκες λογο να χαμηλωσουν οι τόνοι, αλλά δε γίνεται...... ΦΑΒΟΡΙ Η ΟΜΑΔΑ ........επαθες κ εμαθες τις προηγούμενες φορές, αυτή τη φορά ακούσιες τους προπονητές κ όχι τους φίλους σου-σας προς νομισματοκοπείο κ πάτε την ομάδα για εκεί που αξίζει.
loufer
QUOTE(Gkos @ Jun 22 2016, 12:39 ) *
Εγω κατι εχω ακουσει σε κατι στεκια μπασκετικα που κυκλοφορωwink.gif
Εχει παιξει και Α1 ακουσα και εχει και ανοδους στο ενεργητικο του!

Θα τον πατε τριημερακι Μυκονο για να πειστει ; wink.gif wink.gif


Βραχατι Κορινθιας... στην επαυλη του τεως προεδρου...εκει που γινονται ολα τα deal...
Doctor-J
QUOTE(Gkos @ Jun 22 2016, 12:39 ) *
Εγω κατι εχω ακουσει σε κατι στεκια μπασκετικα που κυκλοφορωwink.gif
Εχει παιξει και Α1 ακουσα και εχει και ανοδους στο ενεργητικο του!


39 Μαϊων και το όνομά του αρχίζει απο Κ?
Gkos
Το όνομα όχι,το επίθετο θα μπορουσε ....wink.gif
Gigas
QUOTE(loufer @ Jun 22 2016, 11:10 ) *
Κάτι μου λέει ότι εσύ την ξέρεις, απομένουν τα τυπικά...

Ταχυδρομήθηκε η μεταγραφή του Ζιώγα?


QUOTE(His Airness @ Jun 22 2016, 00:53 ) *
Υποστολη σημαιάς στον Τυφώνα όπου μετά απο πολυετη προσφορα αποχωρουν ο εμβληματικος αρχηγός Στέλιος Λουίζος και ο υπαρχηγός Παναγιώτης Πισιτελής αμφότεροι θα συνεχίσουν στις Κουκουβάουνες. Παρελθόν ακόμα αποτελουν οι πάντα χρήσιμοι και εμπειροι Ροίδης και Κυριακόπουλος, ενώ εκπληξή προκαλεί η αποχώρηση του αρκετα καλού και φέρελπη μικρού Ζιώγα!!!!!

Στην ομάδα εντάχθηκαν οι Δρακόπουλος (κορωπί) μετά από δυο σχεδόν χρόνια αποχής και ο Θαλλασινός από την Παλλατιανή.

Το τι ετοιμάζουν έκει στο Ηράκλειο άγνωστο.......

Ο Ζιώγας ίσως πάει στο συμφοιτητή του πατέρα του για να εξελίξει το ταλέντο του!!!!!!!!!!!!!!
Doctor-J
QUOTE(Gkos @ Jun 22 2016, 20:40 ) *
Το όνομα όχι,το επίθετο θα μπορουσε ....wink.gif


Το επιθετο ενοουσα.. το όνομα αρχίζει απο Μ laugh.gif
Gkos
QUOTE (Doctor-J @ Jun 22 2016, 22:36 ) *
Το επιθετο ενοουσα.. το όνομα αρχίζει απο Μ laugh.gif



Σσσσσσσς
mia sin mia
Τις περισσοτερες πιθανοτητες να ανεβει θα τις δωσω στον Ν.Φ.το μπασκετ το παιζουν οι κοντοι και εχει το καλυτερο 1-2 μακραν στην κατηγορια και θεωρω πως εχει και τον καλυτερο προπονητη τακτικα.μετα οι ΦΕΑ.και τριτο φαβορι τα Μελισσια θεωρω.
fastbreak70
QUOTE(mia sin mia @ Jun 22 2016, 23:03 ) *
Τις περισσοτερες πιθανοτητες να ανεβει θα τις δωσω στον Ν.Φ.το μπασκετ το παιζουν οι κοντοι και εχει το καλυτερο 1-2 μακραν στην κατηγορια και θεωρω πως εχει και τον καλυτερο προπονητη τακτικα.μετα οι ΦΕΑ.και τριτο φαβορι τα Μελισσια θεωρω.


σοβαρεψου ρε φιλε με τους ευσεβεις σου ποθους...
δεν ειμαστε 10μερες πριν το πρωταθλημα αλλα 3και μισο ΜΗΝΕΣ.!.!

πολλοι καλοι παικτες θα 'κατηφορησουν' στην α'εσκα γιατι γ' και β' εθνικη δεν πληρωνουν καλα λεφτα για να υποστουν τις μετακινησεις
mia sin mia
QUOTE (fastbreak70 @ Jun 22 2016, 23:23 ) *
σοβαρεψου ρε φιλε με τους ευσεβεις σου ποθους...
δεν ειμαστε 10μερες πριν το πρωταθλημα αλλα 3και μισο ΜΗΝΕΣ.!.!

πολλοι καλοι παικτες θα 'κατηφορησουν' στην α'εσκα γιατι γ' και β' εθνικη δεν πληρωνουν καλα λεφτα για να υποστουν τις μετακινησεις

Το να μου λες εσυ να σοβαρευτω ειναι σαν να μην μου το λεει κανεις.οποτε ουδεν σχολιο.
fastbreak70
QUOTE(mia sin mia @ Jun 22 2016, 23:46 ) *
Το να μου λες εσυ να σοβαρευτω ειναι σαν να μην μου το λεει κανεις.οποτε ουδεν σχολιο.


βρε τον Ντουξάιρ.?.?.? μιας και εισαι σοβαρος, αντε πες μας και ολη την καταταξη της 2016-17 για να ησυχασουμε εμεις οι ασοβαροι...

υ.γ.
σιγα και μην ξερεις τον Ντουξάιρ....
mia sin mia
QUOTE (fastbreak70 @ Jun 23 2016, 12:33 ) *
βρε τον Ντουξάιρ.?.?.? μιας και εισαι σοβαρος, αντε πες μας και ολη την καταταξη της 2016-17 για να ησυχασουμε εμεις οι ασοβαροι...

υ.γ.
σιγα και μην ξερεις τον Ντουξάιρ....

Που να τον ξερω;απο τυχη θα πω ηταν προπονητης στο κολλεγιακο και σε μας..μπας κ πεσω μεσα..ρε αη κανε κανα μπανιο..

QUOTE (fastbreak70 @ Jun 23 2016, 12:33 ) *
βρε τον Ντουξάιρ.?.?.? μιας και εισαι σοβαρος, αντε πες μας και ολη την καταταξη της 2016-17 για να ησυχασουμε εμεις οι ασοβαροι...

υ.γ.
σιγα και μην ξερεις τον Ντουξάιρ....

Οτι ειπα το ειπα με βαση τις μεχρι τωρα κινησεις.για παραδειγμα μπορει η Αιγαλεαρα να κανει καμια κινηση ματ και να μας αφησει αναυδους.αυτοματα θα την χρισω πρωτο φαβορι.ρε τι τραβαμε;
loufer
Καλησπέρα, έχουν ανάψει τα αίματα βλέπω...
Επιτρέψτε μου να καλωσορίσω στην ομάδα του Γέρακα τον Πάνο Αναγνωστόπουλο από την ΕΦΟΑ, ένα καταπληκτικό αθλητή και παιδί διαμάντι. Σου ευχόμαστε ότι καλύτερο στην καινούρια σου καριέρα τώρα που βρίσκεσαι στην καλύτερη μπασκετική ηλικία σου smile.gif smile.gif smile.gif
HOWEVER... θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τον καλύτερο σέντερ των τοπικών κατηγοριών (ΔΑΜΙΑΝΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ), ο οποίος αποφάσισε να μας ανεχθεί για ακόμη μια χρονιά!!! Λόγω σοβαρών επαγγελματικών υποχρεώσεων κάνει το χόμπι του στο πρωτάθλημα της Β' ΕΣΚΑ όλα αυτά τα χρόνια, γιατί όλοι ξέρουμε ότι αξίζει να παίζει πολύ παραπάνω... Παρ' όλα αυτά θα πορευτεί μαζί μας στο δύσκολο και απαιτητικό πρωτάθλημα της Α'. Σε ευχαριστούμε ΒΟΥΝΟ (όποιος έχει δει GAME OF THRONES καταλαβαίνει)..., γιατί εκτός από τρομερός αθλητής είσαι και καταπληκτικός άνθρωπος και φίλος!!!
Budget
QUOTE
Που να τον ξερω;απο τυχη θα πω ηταν προπονητης στο κολλεγιακο και σε μας..μπας κ πεσω μεσα..ρε αη κανε κανα μπανιο..


Οτι ειπα το ειπα με βαση τις μεχρι τωρα κινησεις.για παραδειγμα μπορει η Αιγαλεαρα να κανει καμια κινηση ματ και να μας αφησει
αναυδους.αυτοματα θα την χρισω πρωτο φαβορι.ρε τι τραβαμε?

το αιγαεω μιλαει με τσουμπρη
gspara
Eπειδη βλεπω η προχθεσινη μου παρακληση περασε αορατη,το επομενο ποστ που θα περιεχει εστω ένα απλο ΄ρε΄ θα σβηνεται και ο χρηστης θα τιμωρείται.

QUOTE
Κανονισμός 3: •Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.

Κανονισμός 4: •Μηνύματα και συμπεριφορές οι οποίες απαξιώνουν το επίπεδο του συνόλου των χρηστών της κοινότητας basketforum.gr (spam/chat posts ή/και συνεχείς αναφορές των ίδιων πραγμάτων, λιτές περιττές αναφορές (πχ +1), "ανάλαφρα" πειράγματα που υποθάλπτουν οπαδική κόντρα, αλλά και δημοσιεύσεις γενικότερα που δεν εμπίπτουν επακριβώς σε παραπάνω κατηγορία, αλλά ανατροφοδοτούν τις συγκεκριμένου είδους δημοσιεύσεις) αποδοκιμάζονται και σε επαναλαμβανόμενες περιπτώσεις, τιμωρούνται.
Budget
QUOTE(gspara @ Jun 23 2016, 13:39 ) *
Eπειδη βλεπω η προχθεσινη μου παρακληση περασε αορατη,το επομενο ποστ που θα περιεχει εστω ένα απλο ΄ρε΄ θα σβηνεται και ο χρηστης θα τιμωρείται.

Απάντηση σε σχόλιο έκανα , το αιγαλεω με τσουμπρη είναι το ποστ μου
gspara
QUOTE (Budget @ Jun 23 2016, 13:42 ) *
Απάντηση σε σχόλιο έκανα , το αιγαλεω με τσουμπρη είναι το ποστ μου

Δεν αναφερθηκα σε σενα προσωπικα Budget,το δικο σου ποστ είναι οκ.
Doctor-J
QUOTE(Budget @ Jun 23 2016, 12:33 ) *
το αιγαεω μιλαει με τσουμπρη


Ξερουμε ποιος ειναι προπονητής στο Αιγάλεω?
Budget
QUOTE(Doctor-J @ Jun 23 2016, 13:47 ) *
Ξερουμε ποιος ειναι προπονητής στο Αιγάλεω?

Δεν γνωρίζω την πληροφορία μεταφέρω
ChrisKof13
QUOTE (Budget @ Jun 23 2016, 13:49 ) *
Δεν γνωρίζω την πληροφορία μεταφέρω

Aκης Παπαδακης νομιζω...ειχε αναφερθει εδω πριν λιγες μερες..
jhantzop
Επιστροφή Σιλιτζίρη στα Μελίσσια

Ο ΚΑΟ Μελισσίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή στην ομάδα του αθλητή Νίκου Σιλιτζίρη. Ο Νίκος είχε αγωνιστεί στα Μελίσσια για δύο χρόνια την περίοδο 2013-15 ενώ πέρσι πρωταγωνίστησε με τη Νέα Ιωνία στο Πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας. Το ήθος και ο χαρακτήρας του Νίκου ταιριάζουν απόλυτα στην ομάδα, η οποία ενισχύεται σημαντικά εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου. Η οικογένεια του ΚΑΟ Μελισσίων εύχεται στον Νίκο καλή χρονιά με υγεία και επιτυχίες.

www.melissiabc.gr

tarx_12
Καλή επιτυχία Νούλ! υγεία να έχεις! μεγάλη προσθήκη ο γέρακας.
MENEGIN11
QUOTE(jhantzop @ Jun 23 2016, 14:50 ) *
Επιστροφή Σιλιτζίρη στα Μελίσσια

Ο ΚΑΟ Μελισσίων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή στην ομάδα του αθλητή Νίκου Σιλιτζίρη. Ο Νίκος είχε αγωνιστεί στα Μελίσσια για δύο χρόνια την περίοδο 2013-15 ενώ πέρσι πρωταγωνίστησε με τη Νέα Ιωνία στο Πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας. Το ήθος και ο χαρακτήρας του Νίκου ταιριάζουν απόλυτα στην ομάδα, η οποία ενισχύεται σημαντικά εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου. Η οικογένεια του ΚΑΟ Μελισσίων εύχεται στον Νίκο καλή χρονιά με υγεία και επιτυχίες.

www.melissiabc.gr


Πολύ καλη κίνηση η οποία είχε γίνει γνωστή μέρες πριν,αλλά να σημείωσε γ αυτους που δε ξέρουν την παρουσια ενος αξιόλογου νεαρού που λέγεται κοντος στην ομάδα που θα παλέψει στα ίσια για τη θέση,εκτός αν παίχτηκε τπτ με εξετασεις- πανεπιστήμιο που δε γνωρίζω ,η μεταγραφή προς τα πανω .πολύ δυνατά τα μελίσσια κ στο 4
gspara
O Σπόρτιγκ ανακοινωσε την αποκτηση του 25χρονου Νικου Αργυριδη(4) από την Ηλιουπολη.
tarx_12
Η Εφοα δεν παραχωρησε τον Ανδρεου ο οποιος ειχε ερθει σε προφορικη συμφωνια με τον Αγιο Στεφανο καθως αποχωρεί ο Αναγνωστοπουλος για τον Γερακα και θα υπαρχει τρύπα στο 3-4. Σε δοκιμές παικτών κινείται ο κυριος Σεντούκας για να στελεχωσει πλήρως το τμήμα.
MENEGIN11
Επίσημη πληροφορία απο ΕΟΚ λέει οτι αν γίνει το Ντηλ Λιβαδειά Χολαργού κ δε γίνει τπτ άλλο,τοτε φεύγει μεν ο τρίτωνας απο τον 1ο όμιλο γ εθνικής αλλά δεν ανεβαίνει ομάδα απο την ΕΣΚΑ,γιατί είναι 15 ομάδες στο 1ο όμιλο κ η ΕΟΚ δε θέλει ρεπό.βέβαια εγώ πιστεύω οτι θα γίνουν σίγουρα κι αλλες κομπλες κ τουλάχιστο μια ομάδα(πεύκη) απο α ΕΣΚΑ θα παει γ εθνική.
RudyKok
ο Αίολος ανακοίνωσε προς το παρόν την απόκτηση με ένα χρόνο υποσχετική του Σταύρου Ραδίτσα (19 χρ. - 1.93) από τον Εθνικό.
papajohn89
Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ από Γ.Σ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΣΤΟΝ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

"Ο περσινός πρώτος σκόρερ του ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ, ο 21χρονος Παναγιώτης Μπουγιούρης εντάχθηκε σήμερα στην οικογένεια του ΣΠΟΡΤΙΓΚ.
Ο Παναγιώτης, που προέρχεται από τις ακαδημίες των Πατησίων, αναμένεται να βοηθήσει την ομάδα μας προσθέτοντας μια ακόμη επιλογή στην περιφέρεια.
Ευχόμαστε και στον Παναγιώτη καλή αγωνιστική χρονιά με υγεία!"

Γεμίζει το ζωγραφιστό με ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ Ο ΣΠΟΡΤΙΓΚ


"Ο Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ με χαρά ανακοινώνει την υπογραφή συνεργασίας με τον δίμετρο power forward Κώστα Παπαγιαννακόπουλο. Έχει περάσει από αρκετές ομάδες όπως Άρης Νίκαιας, Απόλλων Αθηνών, Άγιος Θωμάς, Σπόρτιγκ, Αίολος Ταύρου, Γ.Σ.Χαλάνδρι, Ένωση Νέας Περάμου.
Ο Κώστας που την περασμένη αγωνιστική περίοδο έπαιξε με την ομάδα της ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ στην Γ’ Εθνική, αναμένεται να αποτελέσει έναν από τους βασικούς ψηλούς της ομάδας στο επερχόμενο πρωτάθλημα.
Ευχόμαστε ολόψυχα στον Κώστα υγεία και κάθε επιτυχία στην οικογένεια του ΣΠΟΡΤΙΓΚ!!!"
RudyKok
Στον Αιολο και ο Δημητρης Διπλαρακος (18 χρ. - 1.95) απο τον Ιωνικο Νικαιας
ChrisKof13
QUOTE (RudyKok @ Jun 27 2016, 18:22 ) *
Στον Αιολο και ο Δημητρης Διπλαρακος (18 χρ. - 1.95) απο τον Ιωνικο Νικαιας

Σχορτσιανιτης εκλεισε τελικα;
RudyKok
Ειναι πολυ κοντα νομιζω. Ο προεδρος δε λεει κουβεντα για κανενα αν πρωτα δε δωσει τα χερια.
RudyKok
Σχορτσιανιτης οριστικα στον Αιολο.
gspara
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ

Ανανεωσαν
Σ.Παξινος-Σ.Σπυριδης-Μ.Φραντζεσκος-Ν.Μαρκομιχαλης-Σ.Θεοφανιδης-Σ.Τσολας

Αποκτηθηκαν
Ν.Μπιρμπας-Π.Καλουδης (Περα),Δ.Καπετανος-Μ.Παπαδοπουλος-Μ.Σιφναιος(ΟΚΑΜ),Ν.Ζουμπουλης(Βαρη).

Επεστρεψαν
Γ.Μπαλοπητος-Α.Μακαντασης-Σ.Τοπαλακης.
His Airness
QUOTE(gspara @ Jun 28 2016, 11:39 ) *
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ

Ανανεωσαν
Σ.Παξινος-Σ.Σπυριδης-Μ.Φραντζεσκος-Ν.Μαρκομιχαλης-Σ.Θεοφανιδης-Σ.Τσολας

Αποκτηθηκαν
Ν.Μπιρμπας-Π.Καλουδης (Περα),Δ.Καπετανος-Μ.Παπαδοπουλος-Μ.Σιφναιος(ΟΚΑΜ),Ν.Ζουμπουλης(Βαρη).

Επεστρεψαν
Γ.Μπαλοπητος-Α.Μακαντασης-Σ.Τοπαλακης.


MOMTZOΣ;;;;;
gspara
QUOTE (His Airness @ Jun 28 2016, 16:05 ) *
MOMTZOΣ;;;;;

Aποχωρησε.Δεν γνωρίζω αν θα συνεχίσει σε άλλη ομάδα.
Budget
QUOTE(push @ Jun 13 2016, 19:06 ) *
Mιλαμε για νεκρα..πω πω φτωχειες..


Η λύση για τις οικονομικές δυσκολίες θα μπορούσαν να ειναι παιδιά με ταλέντο και όρεξη για δουλειά αλλά τους καταπίνουν οι καραβαναδες. Υπήρχαν πολλα πέρυσι. Η πευκη για παράδειγμα είχε κάνει μια κίνηση με ένα παιδί απο την αμαλιαδα στους ψηλούς , δημακο , και λόγω των πολλών ψηλών δεν πάτησε παρκέ. Επέλεγαν τον επι πενταετία ψηλό την πεύκης να παίζει είτε ηταν καλός είτε όχι. Γενικά η πευκη δεν πρόσεξε τους μικρούς της τη χρονια που πέρασε, αν και φέτος δείχνει να θέλει να αλλάξει το σκινηκο.
o kakos
QUOTE (Budget @ Jun 28 2016, 19:59 ) *
Η λύση για τις οικονομικές δυσκολίες θα μπορούσαν να ειναι παιδιά με ταλέντο και όρεξη για δουλειά αλλά τους καταπίνουν οι καραβαναδες. Υπήρχαν πολλα πέρυσι. Η πευκη για παράδειγμα είχε κάνει μια κίνηση με ένα παιδί απο την αμαλιαδα στους ψηλούς , δημακο , και λόγω των πολλών ψηλών δεν πάτησε παρκέ. Επέλεγαν τον επι πενταετία ψηλό την πεύκης να παίζει είτε ηταν καλός είτε όχι. Γενικά η πευκη δεν πρόσεξε τους μικρούς της τη χρονια που πέρασε, αν και φέτος δείχνει να θέλει να αλλάξει το σκινηκο.

η πευκη είναι πολύ κοντα με τον τσολακη από β εθνικη!
MENEGIN11
QUOTE(o kakos @ Jun 28 2016, 23:47 ) *
η πευκη είναι πολύ κοντα με τον τσολακη από β εθνικη!

33 στα 34 τρομερος αθλητης,μου φαινεται υσκολο να απιξει α εσκα!
Budget
QUOTE(periman @ Jun 29 2016, 00:52 ) *
33 στα 34 τρομερος αθλητης,μου φαινεται υσκολο να απιξει α εσκα!

Αν υσχυει, όπως έπαιξαν όλοι θα παίξει και αυτός. Δεν παίζει ρόλο ή κατηγορία πια για τους έμπειρους αθλητές. οι συνθήκες είναι αυτές που μετράνε. Επίσης δεν ξέρω εάν θα υπάρχουν ανακατατάξεις στις κατηγορίες!
ChrisKof13
Παιχταρα ο Τσολακης!!!αν παει Πευκη ειναι σπουδαια κινηση που ανεβαζει επιπεδο!
carim sakil
Αληθεύει ότι έκλεισε το ρόστερ του Κρόνου Γέρακα με τρεις μεταγραφές και ένα μεγάλο μπαμ;;;;;
Budget
Η Ελευσίνα κοιτάζει δημακο από Πεύκη
RudyKok
Έκλεισε στον Αιολο ο Αναστάσης Μουργελας (24 χρ. - 1.85) από την Ακράτα (Γ εθνική). Νομίζω όπως τον είδα στις προπονήσεις θα είναι μια πολυ αξιόπιστη λύση στο 1 και στο 2
NoExcuses
Φήμες λένε ότι ο Άγιος Νικόλαος Παλλήνης ενισχύεται με δυο παίχτες απο Β'
Μελισσαρης Αλεξανδρος( Ολυμπιαδα Παπαγου)
Δημήτρης Γυφτοκωστας( ΓΣ Παλλήνης)
RudyKok
Τον 17χρονο Τοντοροβιτς απο τον Πανιωνιο απεκτησε ο Αιολος
Doctor-J
Βουρλίτης στον Ποσειδώνα, Μούγιος στο Αιγάλεω
gspara
QUOTE (Doctor-J @ Jul 5 2016, 10:47 ) *
Βουρλίτης στον Ποσειδώνα, Μούγιος στο Αιγάλεω

Δυνατές κινήσεις και για τις δυο ομάδες. Ο Ποσειδώνας βρήκε τον αντί-Παρασκευοπουλο, ενώ το Αιγάλεω βρήκε τον διάδοχο του Tαγαρη και μάλιστα upgrade!!
MENEGIN11
QUOTE(gspara @ Jul 5 2016, 11:31 ) *
Δυνατές κινήσεις και για τις δυο ομάδες. Ο Ποσειδώνας βρήκε τον αντί-Παρασκευοπουλο, ενώ το Αιγάλεω βρήκε τον διάδοχο του Tαγαρη και μάλιστα upgrade!!

Ο Ποσειδώνας θ χει έτσι κι αλλιως καλη ομάδα,το Αιγάλεω με αυτή τη κινηση δείχνει τα δόντια του κ αν ο κοουτσ (το χει πολύ εύκολα) βάλει λίγο"βρομωχερο" στους νεαρούς της ομάδας με 3-4 ανάλογες κινήσεις συν το κόσμο έχει εύκολα τη πενταδα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.