Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
lamar
QUOTE(Mitsaras7 @ Oct 27 2009, 01:31 ) *
Νικη μεσα στον ΚΟΥΡΟ για την ΜΕΝ με 12 ποντους αν δν κανω λα8ος...ακριβη διαφορα κ σκορ δεν ειναι σαφη γιατι παρα το καλο κλειστο ο πινακας ηταν εκτος λειτουργειας...Μετριοι παλι εμεις σε ενα παιχνιδι που το καναμε ντερμπυ ενω δν επρεπε!-ειχαμε 4-5 σοβαρες απουσιες

Μαλλον εχεις μπερδεψει τον Κουρο με τον Φοιβο που οντως επαιζε χθες η ΜΕΝ Ιλιου.
Mitsaras7
QUOTE(lamar @ Oct 27 2009, 17:02 ) *
Μαλλον εχεις μπερδεψει τον Κουρο με τον Φοιβο που οντως επαιζε χθες η ΜΕΝ Ιλιου.

Σωστοοοςςς λαθος εκ παραδρομης!μα ονοματα ειναι αυτα??χαχα
tarx_12
Καλησπέρα. μπορεί καποιος να μου πει το τηλ παρακαλώ του ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ? σε περιπτωση που θελω να παω στον συλλογο τι πρεπει να κανώ? επισης εχω δελτιο σε ομαδα Β εσκας . πρεπει να το ακυρωσω και να βγάλω αλλο? αν γνωρίζει καποιος. ευχαριστώ πολύ!
axe
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2

θα περιμενουμε αναλυτικό ρεπορταζ από gavronick... δεν γίνεται να κρατάς και στατιστικά?

δικιά μου άποψη... μαχητική ομάδα, θα κόψει βαθμούς
gavronick
QUOTE(axe @ Oct 31 2009, 01:16 ) *
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2

θα περιμενουμε αναλυτικό ρεπορταζ από gavronick... δεν γίνεται να κρατάς και στατιστικά?

δικιά μου άποψη... μαχητική ομάδα, θα κόψει βαθμούς


Εντός ολίγου το φύλλο αγώνα.
Έτσι όπως πάει μάλλον για στατιστικά με βλέπω........
Όντως δυνατά παιδιά, θα κάνουν ζημιές.

gavronick
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/10/2009)
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - ΦΙΛΟΘΕΗ 39 - 55 (ΗΜ. 18 - 32)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μανουσόπουλος - Μουρμούρης.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10 - 12, 8 - 20, 11 - 12, 10 - 11.
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Νικολάου): Μπίτσικας Ι. 5(1), Μπίτσικας Α., Καρακώστας 16(1), Αδαμόπουλος, Γιαννακάκης 6, Παπασιδέρης, Μπαφαλούκος, Τσέκος 4, Χατζημιχαήλ 6(2), Μπομπότης 2.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Γιουβανέλλης 3(1), Αλωναρίτης 3(1), Σουρβάνος, Φουρτούνης 7, Σωτηρόπουλος 5(1), Τσούτης 3(1), Γιουρούκης 3, Στεφανής 11, Κοπετινάς 7, Ράλλης 4, Τασάκος 2, Καλύβας 7(1).
ka1972
A.O.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 39-29

Σε ενα παιχνιδι που η μπαλλα δεν εμπαινε με τιποτα στο καλαθι, η ομαδα μου καταφερε να κερδισει παρα τα αθλια ποσοστα μας σε βολες και τριποντα απεναντι σε μια ομαδα που μας επαιξε τα 3/4 του παιχνιδιου, ζωνη 3-2. Δυστυχως επιθετικα, για μια ακομα φορα, ημασταν κακοι και πολυ αστοχοι αλλα ευτυχως αυτη τη φορα η αμυνα απεδωσε καρπους.

Συνεχιζουμε ελπιζοντας να βελτιωνομαστε σιγα σιγα.

Καλη συνεχεια στο Διονυσο.
zig14
QUOTE(tarx_12 @ Oct 30 2009, 21:44 ) *
Καλησπέρα. μπορεί καποιος να μου πει το τηλ παρακαλώ του ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ? σε περιπτωση που θελω να παω στον συλλογο τι πρεπει να κανώ? επισης εχω δελτιο σε ομαδα Β εσκας . πρεπει να το ακυρωσω και να βγάλω αλλο? αν γνωρίζει καποιος. ευχαριστώ πολύ!


για φετος ξεχασε το! μεταγραφες μεσουσης περιοδου δν υπαρχουν. θα παραμεινεις αναγκαστικα εκει που ανηκεις. το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να κανονισεις την μεταγραφη σου για του χρονου κ αυτο μονο αν σου δωσουν ελευθερας ή να μην εχεις να παιξεις σε επισημο αγωνα 2 χρονια.
VLC
ειδα το score στο πικερμι - διονυσος 39-29 και σκεφτηκα αμεσως το ανοιχτο γηπεδο στο πικερμι smile.gif
επειδη εχω παιξει σαν φιλοξενουμενος εκει ειναι μεγαλη υποθεση για τις ομαδες να βαλουν πανω απο 50 ποντους με το κρυο και τις μπασκετες . βαζω αυτο το λινκ μιας ταινιας με μπασκετ που και εκει εμπαιναν λιγοι ποντοι και καλοι ...
http://www.youtube.com/watch?v=B36kSOwzxjA...feature=related
tarx_12
να ρωτησω κατι αλλό?? αν πεισω τον συλλογο να μου διαγραψει το δελτίο?? μετα θα μπορω λογικα να βγάλω αλλο? θελω να παω σε ομαδα δ εσκας λογο υποχρεωσεων. χαλαρα παιζω και β αλλα δεν εχω χρονο για πολλες προπονησεις.
gk65
QUOTE(tarx_12 @ Nov 2 2009, 12:16 ) *
να ρωτησω κατι αλλό?? αν πεισω τον συλλογο να μου διαγραψει το δελτίο?? μετα θα μπορω λογικα να βγάλω αλλο? θελω να παω σε ομαδα δ εσκας λογο υποχρεωσεων. χαλαρα παιζω και β αλλα δεν εχω χρονο για πολλες προπονησεις.

Την φετινη χρονια να το ξεχασεις. Την μεταγραφικη περιοδο που ειναι Ιουνιος του 2010 αμα σε διαγραψει η ομαδα σου πας οπου θες. Τωρα και να σου δωσει στα χερια σου το δελτιο η ομαδα σου η Ε.Ο.Κ που βγαζει τα δελτια δεν προκειται να δεκτη να πας σε αλλη ομαδα οταν τα πρωταθληματα εχουν ξεκινηση. Υπομονη μεχρι το τελος του πρωταθληματος.
Aias
Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο.Το παιχνίδι δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας.Το κρύο έπαιξε καταλυτικό ρόλο και για τις δυο
ομάδες.Εμείς απο την πλευρά μας κάναμε κακό παιχνίδι.Πολύ άστοχοι, χωρίς νεύρο και χωρίς θέληση και διάθεση για
κάτι καλό.Το πικέρμι έπαιξε καλά στην άμυνα άν και το περίμενα.
Εύχομαι αρχής γενομένης από το παιχνίδι της Παρασκευής να πάρουμε την πρώτη μας νίκη.(εντός με ΦΟΙΒΟ)

Καλή συνέχεια στο Πικέρμι.
Aias
2/11/2009

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΚΟΥΡΟΣ 65-39
axe
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 1

κακό παιχνιδι... πολλα νευρα... το μονο που κραταμε ειναι η νικη

περιμενουμε gavronick για το τελικο σκορ και τους ποντους... εαν και οπως ειπα δεν ηταν παιχνιδι για να βγαλεις οποιοδηποτε συμπερασμα για καμια απο τις δυο ομαδες


gavronick
QUOTE(axe @ Nov 4 2009, 23:37 ) *
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 1

κακό παιχνιδι... πολλα νευρα... το μονο που κραταμε ειναι η νικη

περιμενουμε gavronick για το τελικο σκορ και τους ποντους... εαν και οπως ειπα δεν ηταν παιχνιδι για να βγαλεις οποιοδηποτε συμπερασμα για καμια απο τις δυο ομαδες


4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/11/2009)
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 47 - 34 (ΗΜ. 20 - 23)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρίγκας - Τσολάκος.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 9 - 6, 11 - 17, 11 - 5, 16 - 6.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Γιουβανέλλης 10(2), Αλωναρίτης 9(3), Φουρτούνης 7, Σωτηρόπουλος 4(1), Τσούτης 3(1), Γιουρούκης, Στεφανής 3(1), Κοπετινάς 2, Ράλλης 3, Τασάκος 2, Καλύβας 4.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ (Γεωργακόπουλος): Σπηλιωτόπουλος 13(1), Καραβάκης, Σολομωνίδης 1, Αλαφούζος, Παπασταθόπουλος 8(2), Νοβάρα 2, Βραχάς 10, Μεϊδάνης.



Aias
QUOTE(axe @ Nov 4 2009, 23:37 ) *
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 1

κακό παιχνιδι... πολλα νευρα... το μονο που κραταμε ειναι η νικη

περιμενουμε gavronick για το τελικο σκορ και τους ποντους... εαν και οπως ειπα δεν ηταν παιχνιδι για να βγαλεις οποιοδηποτε συμπερασμα για καμια απο τις δυο ομαδες

[size="4"]

Axe στο Γραμματικό παίζουν αρκετοί από την περσινή Εκάλη, Σπηλιωτόπουλος, Παπασταθόπουλος κλπ, πώς τους είδες?
Φαντάζομαι παίζουν ζώνη?
axe
QUOTE(Aias @ Nov 5 2009, 10:53 ) *
[size="4"]

Axe στο Γραμματικό παίζουν αρκετοί από την περσινή Εκάλη, Σπηλιωτόπουλος, Παπασταθόπουλος κλπ, πώς τους είδες?
Φαντάζομαι παίζουν ζώνη?


δεν τα ξερω τα παληκαρια, εαν και τους ειχαμε πετύχει αντιπαλους πριν 3-4 χρονιες οταν ειχαμε παρει την ανοδο, για τον τιτλο του υπερπρωταθλητη της Δ... αλλη ομάδα (διορθωσε με gavronick)

ο κορμος τους, 5-6 παικτες, ειναι εμπειρα παιδιά που τους λειπουν ομως προπονήσεις.
κλειστη ζωνη σχεδον σε ολο το ματς (δικαιολογημενα κατα τη γνωμη μου), χωρις ιδιαιτερα οργανωμενη επιθεση.
οπως ειπα ομως εχουν εμπειρους παικτες (πολυ καλος το 4) και με ατομικες εμπνευσεις εβρισκαν λυσεις στην επιθεση.

Mitsaras7
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ-ΚΗΦΙΣΙΑ 63-48...Αν κ η διαφορα εφτασε καπου τους 25-30 στο τελος χαλαρωσαμε κ μειωσαν οι αντιπαλοι..Κ επιτελους 1η φορα παιξαμε πληρεις κ στην εδρα μας για 1η φορα επισης που 8α μασ βοηθησει πολυ οπως φαινεται...
Aias

Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ 48-40 (Ημιχ. 29-20)

Η πρώτη νίκη για την ομάδα μου με καλή εμφάνιση, ιδιαίτερα στην άμυνα. Παίξαμε με πάθος, διάθεση και γενικά

δείξαμε ότι το θέλαμε το παιχνίδι απο την αρχή απο τη στιγμή που διατηρήσαμε το προβάδισμα στο σκόρ σε όλη

τη διάρκεια του παιχνιδιού. Ελπίζω και η συνέχεια να είναι ανάλογη. Συγχαρητήρια στους συμπαίκτες μου, στον coach,

και πάμε τώρα για τη νίκη και στον επόμενο αγώνα τη Δευτέρα έξω με Κηφισιά.

Καλή συνέχεια στο Φοίβο.
mirodias
QUOTE(VLC @ Nov 2 2009, 04:33 ) *
βαζω αυτο το λινκ μιας ταινιας με μπασκετ που και εκει εμπαιναν λιγοι ποντοι και καλοι ...
http://www.youtube.com/watch?v=B36kSOwzxjA...feature=related

Άσχετο αλλά ΟΚ.
Πάντως οι άμυνες στο συγκεκριμένο παιχνίδι ήταν σίγουρα πιο σκληρές. icon_drunk.gif
(με βάση τον επιθετικό απολογισμό).
Nick_550
Γλυκά Νερά - Κρυονέρι: 1 με 13πόντους περίπου
axe
ΣΤΡΑΤΟΥΛΗ...!!!

Κάλη θητεία φιλαράκι.
Να προσεχεις και ολα θα πανε καλά.

Οπως ξεκινησε η σεζον, ετσι θα τελειωσει... θα περιμενουμε φιλε



(sorry για το off topic)

gavronick
QUOTE(axe @ Nov 10 2009, 00:19 ) *
ΣΤΡΑΤΟΥΛΗ...!!!

Κάλη θητεία φιλαράκι.
Να προσεχεις και ολα θα πανε καλά.

Οπως ξεκινησε η σεζον, ετσι θα τελειωσει... θα περιμενουμε φιλε



(sorry για το off topic)


Καλή θητεία και στα 2 τα φαντάρια μας (μην ξεχναμε και τον kobe).
Η ομάδα θα είναι πάντα κοντά σας!!
Αν υπολογίσουμε και τον Κωστάκη έχουμε καταντήσει μικτή ενόπλων shot.gif
axe
QUOTE(gavronick @ Nov 10 2009, 12:01 ) *
Καλή θητεία και στα 2 τα φαντάρια μας (μην ξεχναμε και τον kobe).
Η ομάδα θα είναι πάντα κοντά σας!!
Αν υπολογίσουμε και τον Κωστάκη έχουμε καταντήσει μικτή ενόπλων shot.gif


smiley.gif


έχεις δικιο...!!!

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ και σε σενα kobe24!!!
axe
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2

η πολυ καλη αμυνα στο πρωτο 10λεπτο μας εδωσε τη νικη
gavronick
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/11/2009)
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΙΛΟΘΕΗ 39 - 61 (ΗΜ. 13 - 27)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαϊδώνης - Σπυρόπουλος.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 2 - 14, 11 - 13, 8 - 17, 18 - 17.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ (Αγγελή): Σουλτάτος 2, Σακελλαρίου 8, Βαδέκας 3(1), Αλεξόπουλος Γ., Καλογεράκος 10(1), Σταύρου, Λαλούδας 10, Αλεξόπουλος Β. 6.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Ζαχαριάδης-Μυλόπουλος 1, Αλωναρίτης 12(4), Σουρβάνος 1, Φουρτούνης 5, Σωτηρόπουλος 4, Τσούτης 3(1), Γιουρούκης 5(1), Μοσχίδης, Κοπετινάς 10, Στεφανής 11, Τασάκος 2, Καλύβας 7(1).
Mitsaras7
ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 31-55
axe
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΚΟΥΡΟΣ 1 (νομιζω +3, θα περιμενουμε gavronick)

η καλυτερη ομαδα που αντιμετωπισαμε μεχρι στιγμης.
gavronick
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2009)
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΚΟΥΡΟΣ 61 - 58 ΠΑΡΑΤΑΣΗ (ΗΜ. 32 - 22, Κ.Α. 52-52)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αργυρούδης - Αντωνιάδης.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13 - 10, 19 - 12, 12 - 16, 8 - 14, 9 - 6.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Αλωναρίτης 18(5), Φουρτούνης 10(1), Σωτηρόπουλος 10(1), Τσούτης 3(1), Ράλλης 2, Κοπετινάς 2, Στεφανής 5, Καλύβας 11(3).
ΚΟΥΡΟΣ (Παλαιοχωρίτης): Βαριάς 12(2), Σπυρίδης, Αππίκος 5, Γεωργαντάς 11, Παραδείσης 23(7), Καλλιαμπάκος, Άποικος 7.
Mitsaras7
ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 55-59
nikefalin
Γλυκά Νερά - Λυκόβρυση 71 - 75

συγχαρητήρια στους παίκτες και των 2 ομάδων για το καλό ανταγωνιστικό παιχνίδι ( είχε μέχρι και κάρφωμα) και κυριότερα για την συμπεριφορά τους , που παρόμοια σπάνια συναντιέται σε γήπεδα. Και πάλι μπράβο !
Aias
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 21 2009, 00:54 ) *
ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 55-59


Πολύ καλό παιχνίδι, με καλό ξεκίνημα για εμάς (ημίχρονο 30-20), στο δεύτερο ημίχρονο η ΜΕΝ μπήκε πιο δυνατά
και σιγά σιγά ροκάνιζε την διαφορά. Ένα παιχνίδι δικό μας που μπορούσαμε και έπρεπε να κερδίσουμε. Απο την πλευρά μου πιστεύω ότι πήγα καλά στην περιφέρεια και κρατούσα την ομάδα μου στο παιχνίδι με το πάθος μου και τα τρίποντα. Όσον αφορά την ΜΕΝ, παιδιά μην πέφτετε τόσο πολύ την άλλη φορά με κάθε επαφή.το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς. Για τη διαιτησία τι να πώ, θεωρώ ότι βοήθησε την ΜΕΝ σε κάποιες φάσεις, αλλά το παιχνίδι μόνοι μας το χάσαμε. Συνεχίζουμε, την άλλη εβδομάδα (ΕΞΩ) με ΚΡΥΟΝΕΡΙ. Η ομάδα παίζει καλύτερα από ότι στην αρχή απλά πρέπει να βελτιωθούμε στην διαχείριση του παιχνιδιού όταν το απαιτούν οι περιστάσεις.

Εύχομαι καλή συνέχεια στη ΜΕΝ και σ'εμάς.

Mitsaras7
QUOTE(Aias @ Nov 21 2009, 19:31 ) *
Πολύ καλό παιχνίδι, με καλό ξεκίνημα για εμάς (ημίχρονο 30-20), στο δεύτερο ημίχρονο η ΜΕΝ μπήκε πιο δυνατά
και σιγά σιγά ροκάνιζε την διαφορά. Ένα παιχνίδι δικό μας που μπορούσαμε και έπρεπε να κερδίσουμε. Απο την πλευρά μου πιστεύω ότι πήγα καλά στην περιφέρεια και κρατούσα την ομάδα μου στο παιχνίδι με το πάθος μου και τα τρίποντα. Όσον αφορά την ΜΕΝ, παιδιά μην πέφτετε τόσο πολύ την άλλη φορά με κάθε επαφή.το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς. Για τη διαιτησία τι να πώ, θεωρώ ότι βοήθησε την ΜΕΝ σε κάποιες φάσεις, αλλά το παιχνίδι μόνοι μας το χάσαμε. Συνεχίζουμε, την άλλη εβδομάδα (ΕΞΩ) με ΚΡΥΟΝΕΡΙ. Η ομάδα παίζει καλύτερα από ότι στην αρχή απλά πρέπει να βελτιωθούμε στην διαχείριση του παιχνιδιού όταν το απαιτούν οι περιστάσεις.

Εύχομαι καλή συνέχεια στη ΜΕΝ και σ'εμάς.

Tο νουμερο 6 φορας φιλε?Οσο για τις συμβουλες προς τη ΜΕΝ δν εχω να σχολιασω κατι...Μην ασχοληστε με μικροτητες μεσα στον αγωνα..Απλα τα πραγματα γιαυτο κ με ειδες στο τελος αλλα κ κατα τη διαρκεια του αγωνα να γελαω...το 10 ειμαι,δε με ενδιαφερει να κρυφτω
Mitsaras7
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 50-47
ka1972
ΠΙΚΕΡΜΙ - ΦΙΛΟΘΕΗ 55-47
axe
QUOTE(ka1972 @ Nov 28 2009, 00:25 ) *
ΠΙΚΕΡΜΙ - ΦΙΛΟΘΕΗ 55-47


πολυ κακο παιχνιδι απο εμας... νομιζω οτι δεν υπαρχει καποιος που να ειναι ευχαριστημενος απο την εμφανιση του με εξαιρεση ισως τον Φουρτου, ο οποιος ηταν ο μονος που κρατησε την ομαδα στο παιχνιδι.
με δικα του μαλιστα καλαθια καποια στιγμη περασαμε +4 στο 4ο, αλλα ειμασταν ολοι οι υπολοιποι κακοι και τραγικα αστοχοι απο την περιφερεια παροτι τα περισοτερα σουτ ηταν ελευθερα (gavronick μπορεις να βαλεις και ποσοστο τριποντων?).

συγχαρητηρια και καλη συνεχεια στο Πικερμι, που νομιζω στην εδρα του δυσκολα θα χασει βαθμους.
gk1
το πικερμι νικησε την φιλοθεη??? καλο κιαυτο smiley.gif
μαγκεσ ξερει κανενας αν ο Μυσθιλόγλου που ειναι προπονητησ στη φιλοθεη ειναι ο ιδιος που επαιζε καποτε στη ραφηνα?
και υπαρχει μια ομαδα που δαι φαινεται καθολου αλλα θα κανει την ζημια στους επομενους 3 αγωνες και θα παει δυνατα για μετα τισ γιορτες
απο οτι εχω δει μεχρι τωρα αν αφησεις απεξω 2-3 ομαδες ολες οι αλλες ειναι στο ιδιο επιπεδο
και ξερει κανενας ποσες ομαδες ανεβαινουν??
halandrian
QUOTE(Mitsaras7 @ Nov 28 2009, 00:21 ) *
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 50-47


to pak halandriou eixe symantikes apousies kai problhmata stous psylous kai me arketa astoxa sout,polla faoul apo ta opoia 3 psyloi ths omadas mas apoxorhsan me 5 kai me syndiasmo tous kakistous diaithtes xasame to paixnidi gia 3 pontous!!!!to 1o 10lepto 3ekinhse kala se anti8esh me to 2o sto opoio eixame 0 pontous kai dexthkame molis 8!!!!!!
gk1
QUOTE(halandrian @ Nov 28 2009, 19:24 ) *
to pak halandriou eixe symantikes apousies kai problhmata stous psylous kai me arketa astoxa sout,polla faoul apo ta opoia 3 psyloi ths omadas mas apoxorhsan me 5 kai me syndiasmo tous kakistous diaithtes xasame to paixnidi gia 3 pontous!!!!to 1o 10lepto 3ekinhse kala se anti8esh me to 2o sto opoio eixame 0 pontous kai dexthkame molis 8!!!!!!

φιλε halandrian
δεν ειναι σωστο να κλεβεις την δοξα απο τους νικητες.
ειναι περιεργο αλλα σε αυτες τισ κατηγοριες θα φταινε ολα τα αλλα (διατητες, απουσιες, κακο γηπεδο κτλ) οταν χανει μια ομαδα απο μια αλλη ιδιας δυναμικοτητας εκτος απτο γεγονος οτι η αλλη ομαδα μπορει να επαιξε καλυτερα!
axe
QUOTE(gk1 @ Nov 28 2009, 13:56 ) *
το πικερμι νικησε την φιλοθεη??? καλο κιαυτο smiley.gif
μαγκεσ ξερει κανενας αν ο Μυσθιλόγλου που ειναι προπονητησ στη φιλοθεη ειναι ο ιδιος που επαιζε καποτε στη ραφηνα?
και υπαρχει μια ομαδα που δαι φαινεται καθολου αλλα θα κανει την ζημια στους επομενους 3 αγωνες και θα παει δυνατα για μετα τισ γιορτες
απο οτι εχω δει μεχρι τωρα αν αφησεις απεξω 2-3 ομαδες ολες οι αλλες ειναι στο ιδιο επιπεδο
και ξερει κανενας ποσες ομαδες ανεβαινουν??


συμφωνα με την προκυρηξη της ΕΣΚΑ, 6 ομαδες θα ανεβουν συνολικα στην Γ'...

halandrian
QUOTE(gk1 @ Nov 28 2009, 20:44 ) *
φιλε halandrian
δεν ειναι σωστο να κλεβεις την δοξα απο τους νικητες.
ειναι περιεργο αλλα σε αυτες τισ κατηγοριες θα φταινε ολα τα αλλα (διατητες, απουσιες, κακο γηπεδο κτλ) οταν χανει μια ομαδα απο μια αλλη ιδιας δυναμικοτητας εκτος απτο γεγονος οτι η αλλη ομαδα μπορει να επαιξε καλυτερα!


me auta pou grafw den prospa8w na klepsw thn do3a apla grafw plhrofories gia tis alles omades oi opoies 8a anarontiounte pws xasan h 1h kai ahthtoi(oxi pleon)...!!!!
topten
QUOTE(gk1 @ Nov 28 2009, 13:56 ) *
το πικερμι νικησε την φιλοθεη??? καλο κιαυτο smiley.gif
μαγκεσ ξερει κανενας αν ο Μυσθιλόγλου που ειναι προπονητησ στη φιλοθεη ειναι ο ιδιος που επαιζε καποτε στη ραφηνα?
και υπαρχει μια ομαδα που δαι φαινεται καθολου αλλα θα κανει την ζημια στους επομενους 3 αγωνες και θα παει δυνατα για μετα τισ γιορτες
απο οτι εχω δει μεχρι τωρα αν αφησεις απεξω 2-3 ομαδες ολες οι αλλες ειναι στο ιδιο επιπεδο
και ξερει κανενας ποσες ομαδες ανεβαινουν??

O Mυσθιλογλου ειναι παλιος παιχτης της Φιλοθεης την 10ετια του 80.
Mitsaras7
QUOTE(gk1 @ Nov 28 2009, 20:44 ) *
φιλε halandrian
δεν ειναι σωστο να κλεβεις την δοξα απο τους νικητες.
ειναι περιεργο αλλα σε αυτες τισ κατηγοριες θα φταινε ολα τα αλλα (διατητες, απουσιες, κακο γηπεδο κτλ) οταν χανει μια ομαδα απο μια αλλη ιδιας δυναμικοτητας εκτος απτο γεγονος οτι η αλλη ομαδα μπορει να επαιξε καλυτερα!

+1 πες τα χρυσοστομε αφου κακως κ με αμεριστη βοη8εια απτη διαιτησια νικησαμε την 1η αηττητη κ υπερ-ομαδα...ημαρτον...77.gif
gavronick
QUOTE(axe @ Nov 28 2009, 10:25 ) *
πολυ κακο παιχνιδι απο εμας... νομιζω οτι δεν υπαρχει καποιος που να ειναι ευχαριστημενος απο την εμφανιση του με εξαιρεση ισως τον Φουρτου, ο οποιος ηταν ο μονος που κρατησε την ομαδα στο παιχνιδι.
με δικα του μαλιστα καλαθια καποια στιγμη περασαμε +4 στο 4ο, αλλα ειμασταν ολοι οι υπολοιποι κακοι και τραγικα αστοχοι απο την περιφερεια παροτι τα περισοτερα σουτ ηταν ελευθερα (gavronick μπορεις να βαλεις και ποσοστο τριποντων?).

συγχαρητηρια και καλη συνεχεια στο Πικερμι, που νομιζω στην εδρα του δυσκολα θα χασει βαθμους.


Ζητώ συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά ένα πρόβλημα στη σύνδεση με ανάγκασε να μην μπορώ να γράψω.
Όσο για τα τρίποντα πρέπει να είχαμε 8/108!!!!!!!!!!!!!!!
Συγαρητήρια πάντως στο Πικέρμι, νίκησε δίκαια.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/11/2009)
ΠΙΚΕΡΜΙ - ΦΙΛΟΘΕΗ 55 - 47 (ΗΜ. 30 - 26)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τηγάνης - Βογιατζής.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18 - 11, 12 - 15, 9 - 12, 16 - 9.
ΠΙΚΕΡΜΙ (Αρβανιτάκης): Παπανικολάου, Μιχαηλίδης 8(1), Φουρνάρος 7, Ρουκής, Παλάσκας 7(1), Σταματόπουλος 11(3), Καπνισάκης 6, Λιακόπουλος 8, Φαρκώνας 8.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Λάππας, Αλωναρίτης 9(3), Σουρβάνος 3(1), Φουρτούνης 15, Σωτηρόπουλος, Τσούτης 3(1), Ράλλης, Κοπετινάς 8(1), Στεφανής 2, Καλύβας 7(1).
Aias

ΚΡΥΟΝΕΡΙ - Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ 37-43

Νίκη για την ομάδα μου σε ένα παιχνίδι που δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας. Απο την αρχή του παιχνιδιού ήμασταν σοβαροί, και διατηρήσαμε το προβάδισμα στο σκόρ μέχρι το τέλος. Συνεχίζουμε βήμα, βήμα περιμένοντας το επόμενο παιχνίδι. Συγχαρητήρια σε όλους.

Εύχομαι καλή συνέχεια στο Κρυονέρι.
Mitsaras7
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 56-58...
Στοχος για μας πλεον ειναι να κρατησουμε την καλη φορμα,ψυχολογια κ θεση στη καταταξη ως το τελος...
ka1972
Σε αναβληθεν αγωνα της 1ης αγωνιστικης

ΠΙΚΕΡΜΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 80-67

Το παιχνιδι στο πρωτο ημιχρονο ηταν παρασταση για 1 ρολο και το Πικερμι πηρε διαφορα 20 ποντων. Το 3ο δεκαλεπτο ηταν στα ισα και στο τελευταιο μπηκαμε πολυ (υπερβολικα θα ελεγα!!!) χαλαρα με αποτελεσμα να κοντεψουμε να αυτοκτονησουμε αφου η διαφορα εφτασε και στους 5 ποντους. Ευτυχως για εμας το μαζεψαμε το παιχνιδι και νικησαμε με 13 ποντους.

Συγχαρητηρια στην αντιπαλη ομαδα που μας εδειξε οτι τα παιχνιδια ληγουν στο 40 και οχι πιο νωρις οπως οι παικτες μου θεωρησαν οτι εγινε.
ka1972
Γλυκα Νερα - Πικερμι 63-65

Σε ενα αρκετα ατεχνο αλλα συναρπαστικο παιχνιδι οπου καμια ομαδα δεν ξεφυγε πανω απο 5 ποντους, το Πικερμι με 2 βολες στο τελος απο "δωρο" των Γλυκων Νερων (φαουλ στο κεντρο στα 15'' πριν τη ληξη) καταφερε να γυρισει το παιχνιδι και να το κερδισει.

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ το Νο 6 των Γλυκων Νερων που παραλιγο να μας κερδισει μονος του. Καλη ομαδα με ψυχη, που μαλλον την αδικει η 1 μονο νικη που εχει μεχρι στιγμης στο πρωταθλημα.

Καλη συνεχεια στα Γλυκα Νερα και εμεις περιμενουμε την εμπειρη ομαδα του Γραμματικου biggrin.gif
panagosk13
γεια χαρα.. επιτέλους και αφού τελείωσα το στρατιωτικό ενδιαφέρομαι να ξαναρχίσω το μπάσκετ..

πέρσυ είχα δελτίο σε ομάδα Γ Εσκα και με διέγραψε το καλοκαίρι από όσο έμαθα..
μεσούσης της περιοδου γίνεται να βγάλω σε άλλη ομάδα δελτίο??

μένω προς βόρεια και θα ήθελα να κάνωμια νέα αρχή όντας και μικρός σχετικά ακόμη(στα 23 )
Mitsaras7
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 69-32...
Ευκολη νικη σε ωραια κ παλι ατμοσφαιρα...Θεου θελοντος κ καιρου επιτρεποντος τωρα παμε για νικη κ τη Τεταρτη με τη Φιλοθεη στο ανοικτο τους(...!!!...)...ωστε να μεινουμε μονοι 1οι...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.