Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fantasy Eastern Conf
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4
Pierce
ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΝΤΡΑΦΤ.



To point system και η διάρθρωση των θέσεων μένει ως έχει.
Δηλαδή:
9 θέσεις : PG,SG,SF,PF,C,F,G,UTL,UTL Και 5 παίκτες στον πάγκο. (ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ IR SLOT AEGEANSHEED)

Στατιστικές κατηγορίες:

Points (PTS) 1
Blocks (BLK) 2.5
Steals (STL) 2.5
Assists (AST) 2
Offensive Rebounds (OREB) 0.5
Rebounds (REB) 1
Turnovers (TO) -1.75
Field Goals Made (FGM) 1.5
Field Goals Attempted (FGA) -0.5
Free Throws Made (FTM) 1
Free Throws Attempted (FTA) -0.75
Three Pointers Made (3PM) 1
Three Pointers Attempted (3PA) -0.21


ΑΛΛΑΓΕΣ:

Α) Τrade review:
-24h
- Aπαιτούνται κατ'ελάχιστον 8 ψήφοι και πλειοψηφία 50%+1. Σε περίπτωση που δεν μαζευτούν 8 άτομα, θα αποφασίζει ο Commissioner. Αν υπάρχει ισσοπαλία , η ψήφος του commissioner μετράει ως tie braker.
- Αν υπάρχουν οι απαιτούμενες ψήφοι για να περάσει/κοπεί το trade, θα γίνεται αυτό πριν από τις 24h
*Ειδική σημείωση για τον SPYSTA*
Σε περίπτωση που γίνει Δευτέρα το trade, αν θέλετε να περάσει για την εβδομάδα που θα κλειδώσουν τα ροστερ, θα πρέπει να ψηφίσετε άμεσα. Αλλιώς πάει για την άλλη εβδομάδα. Για αυτό καλύτερα, μέχρι Κυριακή βράδυ τα trades.
-O λόγος που μπαίνει αυτό το όριο , είναι για να υπάρχει συμμετοχή στις αποφάσεις στις διαδικασίας της λίγκας.

Β) Waiver wire:
-24h
-Πάει με σειρα προτεραιότητας, βγαίνει αντίστροφα από αυτή του draft. Αν κάνετε claim κάποιον παίκτη και τον πάρετε , θα πηγαίνετε στο τέλος της λίστας.



Υπενθύμιση, τα rosters κλειδώνουν Δευτέρα βράδυ.
Απαράβατη προϋπόθεση, να υπάρχει μια ελάχιστη συμμετοχή και να μην αφήνονται ομάδες στη τύχη τους. Αν παρατηρηθεί αυτό το φαινόμενο (Να μην απαντάμε σε προτάσεις και να μην κάνουμε αλλαγές) , ο παίκτης θα διαγράφεται ΑΜΕΣΑ.

ΥΓ1: Οι 2 λίγκες είναι ισάξιες και αυτοδύναμες. Θα εξεταστεί μέσα στη σεζόν, να υπάρξει ενδεχόμενη συνέχεια του παιχνιδιού μεταξύ των πρώτων , με βάση τα playoff του ΝΒΑ , ώστε να υπάρξει ο υπερπρωταθλητής.

YΓ2: Όσοι δουν το όνομα τους παρακαλούνται να στείλουν ένα pm σε εμένα με το email τους , για να λάβουν την πρόσκληση στο espn.com

ΥΓ3: Ώρες και μέρες για το draft θα συζητηθούν εδώ.


ΣΥΝΘΕΣΗ ΛΙΓΚΑΣ:
http://games.espn.go.com/fba/leagueoffice?...p;seasonId=2016
Pierce/Sacarame
Rchos
Duncan
Gravedigger
Morrison
Aegeansheed
Thrylos
tobias
Klow
Teopt
Knickerbocker
Jorge
Mazo
Massey
Kotzito
aegeansheed
QUOTE(Pierce @ Oct 3 2015, 01:30 ) *
(ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ IR SLOT AEGEANSHEED)


Ένα?? Mόνο ένα??? Πληηηηηηηηζ!!!






sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Oct 3 2015, 12:05 ) *
Ένα?? Ένα μόνο??? Πληηηηηηηηζ!!!



https://www.youtube.com/watch?v=Mj9ugdZnwlY#t=00m25s
Tobias Funke
Οι μόνες ημερομηνίες που δεν μπορώ σίγουρα είναι 10-11(διήμερο ψαροντούφεκου), 26(αναχώρηση για Χανιά) και 28(μπάρμπεκιου υποδοχής μου στα πάτρια εδάφη)

Για του φανατικούς φίλους μας, να πω ότι η playlist του ντραφτ έχει μισοβγεί αλλά το μενού θα εξαρτηθεί από το αν θα είμαι Χανιά (περισσότερες επιλογές) ή Αμοργό (αν έχουμε ξεκινήσει να βγάζουμε καλαμάρια).

Pierce
Επικρατέστερη ημερομηνία για το Draft είναι η Κυριακή 25/10 που είναι 3 μέρες πριν αρχίσει το πρωτάθλημα. Όταν μπουν όλοι στις λίγκες, θα βάλουμε ψηφοφορία.
aegeansheed
QUOTE(Tobias Funke @ Oct 3 2015, 12:34 ) *


Ωπ, αναστήθηκαν οι Λάζαροι του Fantasy tongue.gif . Εμείς θέλουμε να σε φανταζόμαστε κάπως έτσι...

..μετά να σιγοψήνεις το αλίευμά σου στη σχάρα και να μοιράζεσαι με το πόπολο τις λεπτομέρειες των γαστρονομικών δημιουργιών της ημέρας του draft, σχολιάζοντας τα awkward picks.
Knickerbocker
Αυτες ειναι ιδέες,αυτες ειναι καινοτομίες,μας....αναστατώσατε μεσημεριάτικα.
Αντε τωρα να μην ξενυχτήσεις να δεις Vuce εναντίον big χαρούμενου AL και να σκέφτεσαι γύρους (χοιρινού και picks)

Διαθέσιμος ολα τα σκ και ολες τις καθημερινές,ενα draft το χρονο το εχουμε.

Pierce
Έχουμε απαρτία , και έχει μπεί ψηφοφορία για το draft.
25/10 στις 21:00 έχουμε 7 ΟΚ και 0 αντιρρήσεις.
Σας παρακαλώ να μπείτε να ψηφίσετε και οι υπόλοιποι.
kotzito
Εγώ είμαι εντάξει για τις 21:00 εκείνη την μέρα, αν και πιθανόν να χρειαστεί να αποχωρήσω από την συνέχεια της διαδικασίας γύρω στις 22:30-23:00 αν δεν έχει ολοκληρωθεί μέχρι τότε.
Tobias Funke
Team Titos
Oi Amfidexioi
The SiDreamTeam
Northern Cojones
Team Fourkas
PSIRI DICKHEADS

Επειδή δεν ξέρω τα παιδιά από τη D-League ας μου πει κάποιος ποιοί είναι οι ιδιοκτήτες στις παραπάνω ομάδες για να μπορώ να τους στέλνω pm να συζητάμε για τα ζώδια
sacarame
QUOTE(Tobias Funke @ Oct 6 2015, 11:13 ) *
Team Titos
Oi Amfidexioi
The SiDreamTeam
Northern Cojones
Team Fourkas
PSIRI DICKHEADS

Επειδή δεν ξέρω τα παιδιά από τη D-League ας μου πει κάποιος ποιοί είναι οι ιδιοκτήτες στις παραπάνω ομάδες για να μπορώ να τους στέλνω pm να συζητάμε για τα ζώδια




Επίσης +1 φάουλ στον Tobias γιατί δεν έβαλε αστεράκια στο ;PSIRI DICKHEADS..Είναι πράματα αυτά;; Γράψτο κάπως ρε αδερφέ... ***** DICKHEADS ή PSIRI DICK***** τουλάχιστον. Να κρατάμε ένα επίπεδο... icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Το συγκεκριμένο ποστ είναι ένεση χιούμορ. Θα το χρειαστείτε στη λίγκα σας τώρα που πήρα τα ταλέντα μου και τα πήγα στη Δύση... 69.gif 69.gif
Pierce
QUOTE (Tobias Funke @ Oct 6 2015, 11:13 ) *
1)Team Titos
2)Oi Amfidexioi
3)The SiDreamTeam
4)Northern Cojones
5)Team Fourkas
6)PSIRI DICKHEADS

Επειδή δεν ξέρω τα παιδιά από τη D-League ας μου πει κάποιος ποιοί είναι οι ιδιοκτήτες στις παραπάνω ομάδες για να μπορώ να τους στέλνω pm να συζητάμε για τα ζώδια


1) teopt13-1908
2) Klow13
3) massey
4) Kojito
5-6 επειδή έχουν καιρό να μπουν (εδώ έχει ο gravedigger με τον thrylo tongue.gif) στο φόρουμ, καλύτερα να στέλνεις mail μέσω του espn.
Θα τους πείσω να επανέλθουν tongue.gif

Toν φαιδρό από πάνω, γράψε τον στο dickhead σου.
Tobias Funke
QUOTE (sacarame @ Oct 6 2015, 11:35 ) *
Το συγκεκριμένο ποστ είναι ένεση χιούμορ. Θα το χρειαστείτε στη λίγκα σας τώρα που πήρα τα ταλέντα μου και τα πήγα στη Δύση... 69.gif 69.gif


Τίμιο φαουλάκι. Ευτυχώς δεν είδες και το Cojones παραπάνω, οπότε γλίτωσα ένα.

Γενικότερα κ εγώ West side είμαι στη ψυχή. Ξέρεις 2PAC, N.W.A., Μπουρνάζι, κλπ αλλά ας μην κρυβόμαστε είμαστε μακράν πιο ενδιαφέρουσα λίγκα.

Έχω morrison για στατιστικά, Κουτς για να ξεκινάει καυγάδες όταν βαριόμαστε, 2 ομάδες που βάλανε ψωλαρία όνομα, Σταμ για να μας λέει πώς παίζεται σωστά το φάντασυ, ομάδα με άβαταρ τον Τσάκωνα, τον sheed που θα διαλέξει κάνα Rose στον 2ο γύρο και μετά θα κλαίμε τον μακαρίτη κι άλλους πολλούς.

Εσύ ξώμεινες με τη γραφικότητα του Σπύρου
rchos
Ωπ πολλές αλλαγές βλέπω φέτος.

Πως τα αποφασίσατε όλα αυτά?

Μπράβο πάντως ωραία φάση.

Μιας και κάναμε τόσες αλλαγές αλλάζω και την ομάδα φέτος.Έτσι για μια νέα αρχή.

Αρχικό project name είναι το Sons of Anakin.Θα είμαστε στην Dark side για αλλαγή.

Υ.Γ. Το ότι μου πήρατε το Σπύρο μακριά δεν ξέρω αν μπορώ να το ξεπεράσω πάντως...

Υ.Γ.2 Μελετάω τους κανονισμούς για να δώσω λεπτομερείς αναλύσεις σε λίγες μέρες.
Pierce
Μιας και είναι 11-0 το poll, κλείδωσε το draft για 25/10 Κυριακή στις 21:00




PS: Γεροπαράξενε, αυτά αποφάσισε το κονκλάβιο και αν σου αρέσουν.
Tobias Funke
QUOTE (Pierce @ Oct 7 2015, 13:04 ) *
25/10 Κυριακή στις 21:00


Βρε μπας και το έβαλες στις 22:00 τελικά? wub.gif
Pierce
Τζούτζουξ.
Εκτιμώ το ότι προσπαθείς να βρείς ψεγάδι για να μου την πείς.
Αλλά στην ψωροκώσταινα εκείνη τη μέρα αλλάζει η ώρα, κάτι που δεν συμβαίνει στις ΗΠΑ.
Knickerbocker
Τα κοιταω...τα ξανακοιταω...Σαν εξετασεις που λες τι διαβαζω ο #$%@% χωρις να ξερω pick order.
rchos
Νούμερο 15 θέλω παρακαλώ
Pierce
Mετά από αρκετές δυσκολίες , καλή χρονιά!
duncan21
Aχαχαχαχαχαχα,τώρα ξεκόλλησε.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Άρη που έσωσε τη χρονιά.

Ένα μεγάλο της θειας το χαλβαδοκούτι στο espn.

Kαλή χρόνια σε όλους εύχομαι,είμαι ήδη σε χομπίστικο μουντ μετά το ξενέρωμα που έφαγα.
j-kidd13
Nα μας βαλετε ενα λινκ της λιγκας να δουμε ροστερ!
Pierce
Πρώτο πόστ ρε μάστορα.
rchos
QUOTE(duncan21 @ Oct 25 2015, 23:25 ) *
Aχαχαχαχαχαχα,τώρα ξεκόλλησε.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Άρη που έσωσε τη χρονιά.

Ένα μεγάλο της θειας το χαλβαδοκούτι στο espn.

Kαλή χρόνια σε όλους εύχομαι,είμαι ήδη σε χομπίστικο μουντ μετά το ξενέρωμα που έφαγα.



Με τέτοια πικ που έκανες καλύτερα να μην σου την έσωζε.το ότοπικ καλύτερα θα τα πήγαινε...


(Για το γούρι Γιάννη tongue.gif )
rchos
Ηδη ψήνετε μεγαααλο τρειντ
Pierce
Εγώ να καταγγείλω, ότι 4 pick μου τα έφαγε ο sheed μέσα από τα χέρια.

στο #12 είχα λοκαρισμένο τον Γκρίφιν , μου τον πήρε στο #11
στο #72 είχα τον Τζάκ, μου τον πήρε στο #71
στο #102 τον Νοά*, τον πήρε στο #101
στο #132 τον Σμάρτ, τον πήρε στο #131


*Η μαχαιριά ήταν στο #104 ο Ρόντο , που τον πήρε ο Μόρισον. Θα τον είχα τσιμπήσει στο #102, αλλά χρειαζόμουν ψηλό, οπότε τον άφησα για το #109. Φεῦ.

Anyway, πολλά θα εξαρτηθούν από ποιον θα καταστρέψω φέτος με τραυματισμούς ( θυμίζω πέρσι έβγαλα off τον ironman matthews και τον Τζένινγκς που δεν είχε χάσει μάτς στην καριέρα του) , και το αν ο γερομπριζόλας θα παίξει πάνω από 50 παιχνίδια.

Υποψήφιο για νέο όνομα ομάδας

Knickerbocker
Καλη χρονια μάγκες

Επιλογες στοιχήματα,ας βγουν 2 απο τα 4...θα μου κανω μήνυση βεβαια που ξαναπήρα joe Johnson αλλα ας όψεται ο έρωτας με τα 5αρια.
Pierce
Ψιτ, εσένα λέω. Που σε μάζεψα και σε άλλο draft.
Πάψε να λεβιεδίζεις, γιατί δεν θα τα πάμε καλά από τη πρώτη μέρα.
Άκου 0/6 σουτ και 2/6 βολές από SG....

Συνολικά οι Χομπίστες μου έχουν 8/29 αυτή τη στιγμή. Θα σας πάρει ο διάολος ομαδικώς.
klow13
Αντε παλι,μην παιξει μια φορα το πρωτο μου πικ.Να λυσει τα μαγια(-μαγια) καποιος.
duncan21
J.R Smith -0.1

J.R.Smith -4.2(χτύπησε,πάει η εβδομάδα)

Mahinmi -1.8(sore lower back,πάει κι αυτός)

Κι ο Favors γριπωμένος.Μετά λέτε να μην γκρινιάζω,αν(παχύ ν,πατρινό) είναι ποτέ δυνατόν.

rchos
John είπαμε από φέτος σε αγαπάω ΚΑΙ στο Φάνταζυ αλλά για Σμιθ δεν έχεις λόγο να γκρινιάζεις νομίζω.Ήταν απλά εξαρχής ένα κακό πικ.


Έλειπα και δεν έχω παρακολουθήσει από κοντά την πρώτη βδομάδα πέρα από την αθλιότητα της δικιάς μου ομάδας...
Pierce
Μάθε τέχνη κι άστηνε κι αν πεινάσεις πιάστηνε (sic) Κόμπε.
Μην έρθεις στην Ελλάδα μόνο, γιατί η οικοδομή περνάει κρίση.




20/62 με 7/34 τρίποντα .


Aπό εκεί και πέρα

Ντερόζαν 25/58
Τζορτζ 20/60 (4/20 τρίποντα)
Μίλσαπ 26/61

Πείτον και λοιπούς νουμπάδες δεν τους αναφέρω καν, δεν έχει νόημα.
Τουβλαδόροι.
morrison
Πλέιμεικερ ρακέτας, ναι ρε ΙΕΣΠΙΕΝ

Click to view attachment
aegeansheed
laugh.gif Έτσι! Είναι μαθητής του ΙΝΣΕΠ και αυτός άραγε?

@ESPN: Μεσοβδόμαδα έδινε χωρίς στατς Τόνυ Ντάγκλας, αν και με φάνταζυ στατς "καμιά 30άρα", όπως πρόχειρα είχα υπολογίσει. Τα υπολόγισε την επόμενη μέρα και ...διόρθωσε το ωραιότατο "PF" που του είχαν κοτσάρει. Δυνατό...

@Kuc: Αν δεν κάνω λάθος, και διορθώστε με παρακαλώ, πλέον κατέχεις το ρεκόρ με 3 διαφορετικούς παίκτες να δίνουν αρνητικό σκορ σε αγώνα σε μια εβδομάδα, 4 διαφορετικοί αγώνες. Ανήκεις στο HoF. Επίσης, ακόμα δεν έχω δει Αρτσούμπι να κράζει και ανησυχώ...

Τα Βορινά Βαρίδια με ηγέτη τον Στεφ τον Αληθινό καβαλάνε στην κορυφή της Ανατολικής για δεύτερη συνεχόμενη εβδομάδα, οι υπόλοιποι +100 πίσω χαλαρά. Good effort, good job.
Pierce
Ημέρα θλίψης για το σωματείο.
Για το υπόλοιπο της σεζόν, η ομάδα θα αγωνίζεται με πένθος στη φανέλα.
Κάντε τον περήφανο, σαρκοβόρα τέρατα!
rchos
O Κουτσάκος θέλει βρισιδάκι μου φαίνεται για να πάρει μπρος.

Αν δω τα - να συνεχίζονται θα επέμβω.


Αλλά με JR Smith ξαναλέω δεν υπάρχει σωτηρία...
Pierce




Ξέρεις εσύ.
klow13
QUOTE (Pierce @ Nov 7 2015, 04:03 ) *




Ξέρεις εσύ.

O μαρβιν γιατι συνεχιζει να παίζει καλά? smiley.gif

Στα δικά μας,καζινς γυρνα από δευτερα γιατί χανόμαστε.
Ρετζι δικαιολόγησε το συμβολαιο σου μην ξαναγίνεις μπακ απ.
Ελλις ιλαροτραγικε παιξε λίγο για την παρταρα σου,άσε το facilitation και τις οφ μπολ αηδίες και ξανάγινε ο τουβλαδορος που όλοι ξέρουμε έστω.
Pierce
QK traded Enes Kanter, OKC to NCOJ
QK traded Jamal Crawford, LAC to NCOJ
NCOJ traded Trevor Ariza, Hou to QK
NCOJ traded Steven Adams, OKC to QK

ψηφίστε ρε, μόνο 2 έχει και η 1 είναι δικιά μου.
Knickerbocker
Apologies, εχω μεινει στους περσινους κανονισμους, στην επομενη θα την ριξω (την φηφο).
rchos
Κοιτάω ποιος είναι τελευταίος και γελώ.


Σας τα χω πει ξανά.Ιερά και όσια δεν αγγίζουμε γιατί επέρχεται η τίσις.


Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στην Βοστώνη Κυριάκο.

Pierce
Βάζεις τον Ντιένγκ, παίζει ο Λαβίν. Βάζεις τον Λαβίν παίζει ο Ντιένγκ. Βάζεις τον Ντιένγκ, και ο λαβίν ξεκινά τα 35αρια. ΕΑΝΤΕΜΟΥΣΤΟΔΙΑΟΛΟ ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΣΟΤΑ.


Στίβενς, τι θα γίνει με τη πάρτη σου ρε μάστορα, θα αφήσεις τον Ρονάλντο , τον Νειμάρ , τον Σάλιντζερ πάνω από 20 λεπτά μέσα; (ή δεν αντέχει παραπάνω ο χοντρός; )


btw είναι η 2η φορά που δεν μπορώ/ουμε να μπούμε πουθενά αλλού πέρα από την αρχική σελίδας της λίγκας. Τι στην ευχή espn ;
aegeansheed
QUOTE(Pierce @ Nov 11 2015, 14:54 ) *
btw είναι η 2η φορά που δεν μπορώ/ουμε να μπούμε πουθενά αλλού πέρα από την αρχική σελίδας της λίγκας. Τι στην ευχή espn ;


Από περιέργεια μπήκα, τα ίδια και σε μένα, σε πονάω και με τον Νεϋμάρ σου, οπότε για να σου απαλύνω τον πόνο θα σου εξηγήσω παρακάτω πώς μπορείς σίγουρα να ξυπνάς με το e-mail report απ' ευθείας στο κινητό σου -μια εγγύηση σίγουρου ξυπνήματος λόγω των "έντονων" σχέσεων Προέδρου-παικτών, όπως καταλαβαίνω:

Απλά κλικάρεις το HTML report και όλα τα άλλα γίνονται αυτόματα.

!!! Προσοχή στους κονσερβοφάγους που παραδοσιακά περιμένουν να βραδιάσει για να απολαύσουν σπίτι τους το μαγνητοσκοπημένο παρέα με Ζέας και random cheesecake/lemonpie, πρόκειται για ΜΕΓΙΣΤΗ ΣΠΟΪΛΕΡΙΑ!!!

Pierce
Η αλήθεια είναι ότι είμαστε σαν τους Μάβερικς σε αυτό το θέμα cool.gif .

Την βρήκα αλλιώς την πατέντα ,μπήκα στην western και κοίταξα τα scores στους daily leaders. Σαφώς καλύτερο αυτό που είπες εσύ βέβαια.


Btw

Προς το κωλοχανείο των lakers.

Nov 10 - 12:36 PM
Kobe Bryant will play in a back-to-back set on Tuesday and Wednesday.

Nov 10 - 6:31 PM
Kobe Bryant (rest) will not play vs. the Heat on Tuesday.

Nov 11 - 9:04 AM
Byron Scott said that he was planning on keeping Kobe sidelined for Wednesday's game


rolleyes.gif
Tobias Funke
Στείλτε κάνα center κι από εδώ μεριά
Knickerbocker
QUOTE (aegeansheed @ Nov 11 2015, 21:43 ) *
Από περιέργεια μπήκα, τα ίδια και σε μένα, σε πονάω και με τον Νεϋμάρ σου, οπότε για να σου απαλύνω τον πόνο θα σου εξηγήσω παρακάτω πώς μπορείς σίγουρα να ξυπνάς με το e-mail report απ' ευθείας στο κινητό σου -μια εγγύηση σίγουρου ξυπνήματος λόγω των "έντονων" σχέσεων Προέδρου-παικτών, όπως καταλαβαίνω:

Απλά κλικάρεις το HTML report και όλα τα άλλα γίνονται αυτόματα.

!!! Προσοχή στους κονσερβοφάγους που παραδοσιακά περιμένουν να βραδιάσει για να απολαύσουν σπίτι τους το μαγνητοσκοπημένο παρέα με Ζέας και random cheesecake/lemonpie, πρόκειται για ΜΕΓΙΣΤΗ ΣΠΟΪΛΕΡΙΑ!!!



Αν οχι condensed,αν οχι ολόκληρο τουλάχιστον τα 3.5 λεπτα highlights που ακομα και μια φάση δικού σου ειναι πιθανό 30ρακι.
Θα σου δώσω ασκήσεις αντοχής (οχι τέτοιου τύπου) για τα πρωινά που δεν έχουν ανεβεί ακομα.
Φρύδιας Νικς νωρίς την κυριακη,nuff said
aegeansheed
Νταξ, να εισαι σε μπιζνες τριπ και να εχεις να ασχολεισαι με τον τον Μ#*:&;**€\% τον Barnes...
teopt13
QUOTE(aegeansheed @ Nov 15 2015, 14:52 ) *
Νταξ, να εισαι σε μπιζνες τριπ και να εχεις να ασχολεισαι με τον τον Μ#*:&;**€\% τον Barnes...


Τα κοντέρ έσπασαν χτες οι παίχτες σου, στον Μπαρνς κόλησες?? tongue.gif
rchos
Ποιο μπίζνες τριπ μωρή λινατσα.
Φάε το κιουνεφε σου εκεί και μην γίνεσαι ερειστικός...

Δεν σχολιαζω ακόμη την ομάδα μου.αλλά οπου να ναι δεν θα μου αρκεί ο Κουλης να είναι στα τάρταρα.
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Nov 16 2015, 01:48 ) *
Για να μην κάνω double post, να πω για το από εκεί trade ότι αφού το βιβλίο με τους κανόνες του Fantasy λέει ότι δεν αλλάζεις ένα τοπ8 πικ μετά από μόλις 7 ματς χωρίς να πάρεις κάτι σε τοπ20 μέσα στο πακέτο, το βέταρα χωρίς αναστολές.


Οι κανόνες αυτοί είναι άγραφοι, οπότε σταμάτα πια να είσαι ο άτεγκτος και σωστός κι έλα μαζί με εμένα και τον Σπύρο στη σκοτεινή πλευρά... Τα έχω ξαναπεί για τα βέτο αλλά βλέπετε και τους δίπλα που δεν αφήνει η σακαράκα να περάσει τίποτα και ζηλέψατε.

Την πρόταση btw δεν την έκανα εγώ κι ούτε έχω μιλήσει με τον άλλο ιδιοκτητη αλλά υποθέτω ότι το έκανε στη λογική του να ανοίξει και το ροτέισον του. Και οφείλετε να μου δείξετε και λίγη συμπόνοια με τόσα παιχνίδια που έχασα αυτή την εβδομάδα και με τα απειροελάχιστα που έχω την επόμενη.

Την εκδίκηση μου για την ψήφο σου θα την πάρω σύντομα αλλού...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.