Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ 2Κ10 TENTH ΑΝΝIVERSARY
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4
duncan21
Eγω ειχα φτιαξει scoring pg(6'6),ειχα παει καλα στο summer camp και στην τριτη μου χρονια με τους Χιτ κι εχω 46.4ποντους,3,8 ριμπαουντ,3,6ασιστ,3,8κλεψ(!!!),1,1μλοκ με 58,7%επ,39,9%τριπ(με 5 περιπου τριποντα ανα παιχνιδι) και 94,5% στις βολες.Εχω φτασει 90 overall.Exω παρει ηδη κι ενα πρωταθλημα.Ειχα απο την πρωτη μου χρονια 20.5ποντους και 4,6 ασιστ.Τελευταια το εχω ριξει στο σκοραρισμα μονο.Εκανα και ρεκορ καριερας με 78 ποντους ενω εσπασα και τα ρεκορ του nba στα τριποντα και στα κλεψιματα(17 και 12 αντιστοιχα).

Απ' οτι καταλαβατε δεν μ' αρεσει καθολου να περιαυτολογω tongue.gif
Air Kef
Σε πόσο χρόνο quarter αυτα;

Αν δεν βάλω patch δεν μπορώ να πειράξω τπτ απο quarter length κτλ;
lakersdynasty
Πρεπει να κατεβασεις το cheat engine. Ενα προγραμματακι που σου επιτρεπει οταν εχεις ανοικτο το παιχνιδι να αλλαξεις τα δεδομενα της μνημης.

Εδω ειναι μια παρουσιαση για το που θα βρεις το προγραμμα και πως θα το χρησιμοποιησεις.

duncan21
QUOTE(Air Kef @ Jun 6 2010, 20:22 ) *
Σε πόσο χρόνο quarter αυτα;

Αν δεν βάλω patch δεν μπορώ να πειράξω τπτ απο quarter length κτλ;

5λεπτα ρε.Δεν μπορω να μπορω ν' αλλαξω το quarter length για καποιο λογο.
Παντως παιζω τελειως αναρχα.Ενταξει εχω σπασει πολλα milestones και φτανω σε καθε παιχνιδι Α+ απο το πρωτο δεκαλεπτο αλλα δεν δινω μπαλα απο το δεξι στ' αριστερο.Παιρνω 30+ σουτ σε καθε παιχνιδι για πλακα με φοβερα ποσοστα ομως.Στα κλεψιματα το νουμερο μπορει να φαινεται εξωπραγματικο αλλα εχω βρει τον τροπο να τα κανω ειδικα αν εχω pg...

QUOTE(lakersdynasty @ Jun 6 2010, 21:04 ) *
Πρεπει να κατεβασεις το cheat engine. Ενα προγραμματακι που σου επιτρεπει οταν εχεις ανοικτο το παιχνιδι να αλλαξεις τα δεδομενα της μνημης.

Εδω ειναι μια παρουσιαση για το που θα βρεις το προγραμμα και πως θα το χρησιμοποιησεις.


Το ειχα βρει κι εγω.Το χρησιμοποιησα σε ενα σεντερ που εχω φτιαξει.Ενταξει κανω εκπληκτικα νουμερα(στο Σικαγο ειμαι) αλλα βαρεθηκα αμεσως.Χανεται το ζουμι της υποθεσης.
duncan21
QUOTE(duncan21 @ Jun 6 2010, 22:10 ) *
και φτανω σε καθε παιχνιδι Α+ απο το πρωτο δεκαλεπτο

*πενταλεπτο για να μην υπαρξουν κακεντρεχη σχολια wink.gif.
Das Kapital
Ξερετε κανεναν που να πουλαει το εν λογω παιχνιδι για PS3; Το αγοραζω σε καλη κατασταση παντα για 15-20ε
Das Kapital
Το πιο εκνευριστικο που εχω παιξει ποτε,ειδα τι επιπεδου χρηστης ειμαι παιζοντας το πρωτη φορα και το εβαλα all star,αρχισα ενα season με τους Cavaliers και στα τρια πρωτα παιχνιδια εγινε το ιδιο πραγμα,κερδιζα με 10-15 ποντους διαφορα και στο τελευταιο 7λεπτο εχασα και στα τρια και με διαφορα κιολας,μου ρθε να σπασω το χειριστηριο αλλα ειναι καινουριο και ακριβο και δεν λεει tongue.gif
SlobodaN
QUOTE(lebron15 @ Jun 28 2010, 19:25 ) *
Το πιο εκνευριστικο που εχω παιξει ποτε,ειδα τι επιπεδου χρηστης ειμαι παιζοντας το πρωτη φορα και το εβαλα all star,αρχισα ενα season με τους Cavaliers και στα τρια πρωτα παιχνιδια εγινε το ιδιο πραγμα,κερδιζα με 10-15 ποντους διαφορα και στο τελευταιο 7λεπτο εχασα και στα τρια και με διαφορα κιολας,μου ρθε να σπασω το χειριστηριο αλλα ειναι καινουριο και ακριβο και δεν λεει tongue.gif



Υπάρχουν και sliders τα οποία κάνουν το παιχνίδι πολύ ρεαλιστικό. Προφανώ Pc έχεις έτσι? Αν ναι, δοκίμασε αυτά.

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=125&t=69620

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=125&t=69889
Das Kapital
Θενκς φιλε για τη βοηθεια,δεν το παιζω στο pc,στο playstation 3 αλλα δε νομιζω να υπαρχουν διαφορες οσον αφορα τα sliders...
morrison
@Slobodan ή οποιος αλλος ξερει.

Εχει βγει patch για το ΝΒΑ2Κ10 με ευρωπαικες ομαδες;

Eνα που ετοιμαζαν πρεπει να εμεινε στην μεση,σωστα;

Tουλαχιστον κατι με εθνικες;

vonzuchter
5 οκτωβριου κυκλοφορει το 2Κ11. παμε για λιωσιμο και παντοφλα απο τις γυναικες μας.
captain charisma
παιζει καποιο λινκ με τα ανανεωμενα ροστερ για το νβα2κ10???

το 2κ11 δεν το εχω κατεβασει...
hlias_lebron
παλιο μεν το τοπικ αλλα επειδη το εχω ακομα το game στο ps3 ξερει κανεις τι παιζει με network?το 10 εως και το 11 επαιζα ονλινε με αλλους τωρα το εχουνε κλεισει σε ολους η μονο το δικο μου εχει προβλημα?αν ξερει καποιος να μου πει..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.