Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kyle Hines
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4
Manu7
Σου χρειαζόταν ρε Κάιλ ένα τόπικ.

Σου άξιζε!

Είσαι ψυχάρα ψηλέ... 77.gif
Zoys
Ψυχάρα και παλικάρι ο Κάιλ! Αξίζει πολλά συγχαρητήρια! Τα έβαλε με ψηλότερους και ποιοτικότερους αντιπάλους, πήρε μεγάλες μάχες, έδειξε πάθος, καρδιά, και μεγάλα @ρχίδι@! Μια μεγάλη εμφάνιση ενός μικρού σε ύψος, αλλά τεράστιου σε μαχητικότητα και θάρρος σέντερ!

Μπράβο! wav.gif wav.gif wav.gif
pain of salvation
Όταν φύγει κάποτε,ας κρατήσουν μια θέση στον πάγκο με φωτογραφία του,για να θυμούνται τι σημαίνει αγωνίζομαι με πάθος,τι σημαίνει παίζω άμυνα.
Ευχαριστώ Κάιλ
plo koon
Δεν ξέρω ρε παιδιά. Καλός χρυσός, αλλά νομίζετε ότι έχει τη δυνατότητα να σταθεί σε τόσο ψηλό επίπεδο σαν 5? Από ότι θυμάμαι στο Κύπελλο και στα ματς με τον ΠΑΟ έπαιζε ελάχιστα γιατί ο Ομπράντοβιτς τον χτυπούσε συνεχώς. Γενικά έχω τις επιφυλάξεις μου.

Ωστόσο, άπειρο σεβασμό για τη σημερινή εμφάνιση η οποία στην ουσία μας έδωσε ένα F4.
Manu7
QUOTE(plo koon @ Mar 31 2012, 00:23 ) *
Δεν ξέρω ρε παιδιά. Καλός χρυσός, αλλά νομίζετε ότι έχει τη δυνατότητα να σταθεί σε τόσο ψηλό επίπεδο σαν 5? Από ότι θυμάμαι στο Κύπελλο και στα ματς με τον ΠΑΟ έπαιζε ελάχιστα γιατί ο Ομπράντοβιτς τον χτυπούσε συνεχώς. Γενικά έχω τις επιφυλάξεις μου.

Ωστόσο, άπειρο σεβασμό για τη σημερινή εμφάνιση η οποία στην ουσία μας έδωσε ένα F4.

Nαι δεν μπορεί να σταθεί απέναντι σε αντιπάλους όπως ο Κρίστιτς,ο Εντόνγκ,ο Μπατίστ κλπ κλπ και ιδίως δεινόσαυρους.
Λογικό είναι άλλωστε.Ο άνθρωπος παίρνει κάτι ψωροχιλιάρικα μπροστά σε άλλους.Τι περίμενες?Να τους βάλει στα καλάθια?

Με τους ψηλούς της Σιένα μάτσαρε καλά και σε αυτό ευθύνονται οι πολύ καλές εμφανίσεις του.

Δεν γίνεται να μην τον επιβραβεύσεις επειδή δεν μπορεί να μαρκάρει ακόμη και τον Βουγιούκα μιας και δεν του ταιριάζει.

Δίνει όμως την ψυχή του σε κάθε ματς σε αντίθεση με κάτι άλλους...
SoKRaM
Δεν εχει σημασια τι θα κανει απο δω και περα. Μονο και μονο για αυτα που εκανε σε αυτη τη σειρα του αξιζουν συγχαρητηρια.
Tapanic
Eιναι ALL AROUND παιχτρονι κ του βγαζω το καπελο μ΄αυτα που εκανε σημερα... 77.gif
Θα τους τσακισει στα ταπιδια...δεν θα αφησει κανεναν σε χλωρο κλαρι εκει στην Πολη!Η φετινη ομαδα δεν χρειαζεται κανεναν παρα μονο τον HINES!
Nuntius
QUOTE (Manu7 @ Mar 31 2012, 00:32 ) *
Nαι δεν μπορεί να σταθεί απέναντι σε αντιπάλους όπως ο Κρίστιτς,ο Εντόνγκ,ο Μπατίστ κλπ κλπ και ιδίως δεινόσαυρους.
Λογικό είναι άλλωστε.Ο άνθρωπος παίρνει κάτι ψωροχιλιάρικα μπροστά σε άλλους.Τι περίμενες?Να τους βάλει στα καλάθια?

Με τους ψηλούς της Σιένα μάτσαρε καλά και σε αυτό ευθύνονται οι πολύ καλές εμφανίσεις του.

Δεν γίνεται να μην τον επιβραβεύσεις επειδή δεν μπορεί να μαρκάρει ακόμη και τον Βουγιούκα μιας και δεν του ταιριάζει.

Δίνει όμως την ψυχή του σε κάθε ματς σε αντίθεση με κάτι άλλους...


Αυτό. Στην τελική ας τον έχουμε για 4άρι. Φτιάχνει και το σουτάκι σιγά-σιγά οπότε δεν βλέπω να υπάρχει πρόβλημα.

Εδώ παίζει σέντερ ο Chuck Hayes στο NBA στον Χάινς θα κολλήσουμε? smiley.gif
Razorblade Fish
QUOTE(SoKRaM @ Mar 31 2012, 00:50 ) *
Δεν εχει σημασια τι θα κανει απο δω και περα. Μονο και μονο για αυτα που εκανε σε αυτη τη σειρα του αξιζουν συγχαρητηρια.

Συμφωνω απολυτα.Οτι δεν ειμαι φαν του ειναι γνωστο,αλλα το σημερινο του παιχνιδι εμενα ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ.Παρεδωσε μαθηματα ψυχης το παλικαρι,τι να λεμε...Ας τον κανει ποστερ ο Μπατιστ σε καθε τελικο,ειλικρινα δε με νοιαζει και δεν προκειται να ξαναπω κακη κουβεντα.
LFO
Ποιος kyle Hines κυριοι?? ο Charles Barkley επαιζε σημερα!!!
natouralistis


Νανος αλλα με ΝΑ...
SoKRaM
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 31 2012, 01:00 ) *
Συμφωνω απολυτα.Οτι δεν ειμαι φαν του ειναι γνωστο,αλλα το σημερινο του παιχνιδι εμενα ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ.Παρεδωσε μαθηματα ψυχης το παλικαρι,τι να λεμε...Ας τον κανει ποστερ ο Μπατιστ σε καθε τελικο,ειλικρινα δε με νοιαζει και δεν προκειται να ξαναπω κακη κουβεντα.


Ουτε εγω ειμαι φαν του και μετα τα πρωτα δειγματα ημουν πολυ στεναχωρημενος αλλα το παιδι πραγματικα με αφησε με ανοιχτο το στομα. Προσεξε κανεις στη τελευταια επιθεση του ημιχρονου πως παιρνει τη μπαλα με αλμα, τριπλαρει κατω απο το καλαθι κανει αλμα και σπαει τη μεση στον αερα σε 1 δευτερολεπτο... ειναι πραγματικα τοσο δυσκολο και ομως στο replay φαινοταν να το εκανε ευκολα.

QUOTE(LFO @ Mar 31 2012, 01:15 ) *
Ποιος kyle Hines κυριοι?? ο Charles Barkley επαιζε σημερα!!!



Πφφφ... παλιορατσιστες.... μη δειτε καποιον χοντροκωλη αμεσως να πειτε τον Barkley.
kseplenhs
κάιλ,η λέξη παλικάρι ανακαλύφθηκε για να σε περιγράψει.Απλά πέρασαν μερικά χρόνια μέχρι να βρεί είδωλο που να ταιριάζει τόσο απόλυτα...
tzagasdog
Αντε γεια ρε!!!! Ο Χαινς ειναι ψυχάρα, ΨΥΧΑΡΑΑΑΑ!!! οποιος δουλεύει ανταμείβεται, ο Χαινς ειναι το καλυτερο παράδειγμα για όποιον προσπαθεί να γίνει καλύτερος και να ξεπεράσει τον ευατό του σε οτι και αν κάνει.

Anaz
Kαλα σημερα ηταν συγκινητικος..!!
Γενικα του ταιριαζε ο αντιπαλος οπως εχουμε πει, αλλα ο Χαινς δεν ηταν απλα καλος σε αυτη τη σειρα, αλλα ο MVP και ο καταλυτικοτερος παραγοντας για την προκριση!!

Το'πα και στο τοπικ των μεταγγραφων, στην περιπτωση του Χαινς η παικτικη του αξια για μενα περνα σε δευτερη μοιρα. Τετοια μαχητικοτητα, παθος & κοχονες και συναμα εργατικοτητα και σεμνοτητα, ειναι κατι σπανιο που δεν αξιολογειται απο τα στατιστικα!! Και οταν φιλοδοξεις να φτιαξεις μια υγιη ομαδα με παθος και δεσιμο, απο αυτα πρεπει να ξεκινας. ΤΕΤΟΙΟΙ παιχτες μας ελειπαν ολο αυτον τον καιρο..

Γι'αυτο οποιαδηποτε μεταγγραφικη συζητηση το καλοκαιρι θα πρεπει να λαμβανει πολυ σοβαρα υποψιν αυτα τα στοιχεια πλεον, κι οχι απλα την ατομικη αξια κ το ταλεντο. Κι αυτο ισχυει και για τους υπολοιπους παιχτες μας γενικα.
σιγουρα πχ μπορουν να βρεθουν καλυτεροι ξενοι απο αυτους που εχουμε, αλλα ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ που εχει αυτη η ομαδα, ειναι κατι που πρεπει να αξιολογηθει πρωτο σε οποιονδηποτε σχεδιασμο κανουμε, γιατι ειναι κατι που δεν αγοραζετε!! ΕΙΔΙΚΑ ΕΜΕΙΣ, πρεπει να το εχουμε καταλαβει αυτο...
morrison
berry
εχω μπερδευτει. δεν ξερω αν τον θελω και για του χρονου

ειναι παλικαρι και πολυ συμπαθης αλλα δεν ειναι για σεντερ. ιδιως αμυντικα εμφανιζει πολλες αδυναμιες με καλους ψηλους

αν βελτιωσει αρκετα το σουτακι απο 4-5 μετρα , το οποιο ειναι εμφανες οτι το δουλευει , παω πασο. τοτε θα εχουμε ενα πολυ καλο αξιοπιστο 4αρι να πλαισιωνει τον γιωργαρο

Υ.Γ θα ειναι ισως το πρωτο καλοκαιρι που δεν θα θελω αλλαγη κανενος απο τους αμερικανους μας
Zephyr
QUOTE(berry @ Mar 31 2012, 15:11 ) *
εχω μπερδευτει. δεν ξερω αν τον θελω και για του χρονου

ειναι παλικαρι και πολυ συμπαθης αλλα δεν ειναι για σεντερ. ιδιως αμυντικα εμφανιζει πολλες αδυναμιες με καλους ψηλους

αν βελτιωσει αρκετα το σουτακι απο 4-5 μετρα , το οποιο ειναι εμφανες οτι το δουλευει , παω πασο. τοτε θα εχουμε ενα πολυ καλο αξιοπιστο 4αρι να πλαισιωνει τον γιωργαρο


Ο Χάινς για να αποδώσει θέλει δίπλα του ένα ψηλό που να βγαίνει στο 3ποντο ώστε να αδειάζει η ρακέτα και να μπορεί να μπορεί αυτός να κάνει τα γιουρούσια του. Γι΄αυτό και αποδίδει καλύτερα μαζί με Πρίντεζη ή Άντιτς που απειλούν από το 3ποντο. Ας δουμε τι θα κάνει και στο F4 (καλά, λέω για F4 και δεν το πιστεύω ακόμα biggrin.gif ) και είναι και οι τελικοί πρωταθλήματος στην συνέχεια. Αν συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό, δεν βλέπω γιατί θα πρέπει του χρόνου να ψάξουμε αντικαταστάτη του.

QUOTE(berry @ Mar 31 2012, 15:11 ) *
Υ.Γ θα ειναι ισως το πρωτο καλοκαιρι που δεν θα θελω αλλαγη κανενος απο τους αμερικανους μας


Αυτό ξαναπέστο. Το μόνο "μειον" είναι ότι δεν μας βγαίνει θέση για τον Κρίστμας smiley.gif
damian
Τι ψυχή ρε παιδί μου αυτός ο παίκτης, πραγματικά όσο παρακολουθώ μπασκετ δε θυμάμαι άλλο παίκτη να "τα δίνει όλα" σε κάθε ματς και σε τέτοιο βαθμό..
Zephyr
QUOTE(damian @ Nov 5 2012, 00:50 ) *
Τι ψυχή ρε παιδί μου αυτός ο παίκτης, πραγματικά όσο παρακολουθώ μπασκετ δε θυμάμαι άλλο παίκτη να "τα δίνει όλα" σε κάθε ματς και σε τέτοιο βαθμό..


Κλειστό πολυετές μέχρι να ασπρίσουν τα μαλλιά του! Και μη σου πω ότι και τότε, τον φαντάζομαι να βγάζει την μαγκούρα και να τραβά απ' το λαιμό κάτω τους 7-footers laugh.gif !
Anaz
τον καιλ κ τα ματια σας αγγελοπουλοι!!!
rankin
το παιδί αυτό ειναι τοσο γυμνασμένο, και παίζει με τόση καρδία, που ξεπερνά τις υπόλοιπες αδυναμίες του ..
Έχει πλέον δέσει με την ομάδα και η ομάδα έχει δέσει μαζί του...
Ολοι ξέρουν τι πρεπει να περιμένουν απο τον Κάιλ.
Θυμάμαι πέρσι, οταν χωνόταν στους ψηλούς και έτρωγε τάπες, εκνευριζόμουν... Πλέον δε με νοιάζει, γιατι στην επόμενη φάση θα την κάνει τη ζημιά του. και στη μεθεπόμενη . και στην παρεμεθεπόμενη..
Αυτός ειναι ο Κάιλ Χάινς. Ενας μεγαλοπαλικαράς που παίζει για την ομάδα και αποτελεί ενα εξαιρετικό asset..
Ειδικά αυτη την εποχή ειναι τόσο φορμαρισμένος, που νοιώθω σαν να βλέπω τον Μπάρκλεϊ.. Ελπίζω να μπορεί να συνεχίσει στους ίδιους ρυθμούς ως το τέλος
frenchman7
Εκτός από όλα αυτά, έχει και κάποια άλλα στοιχεία που τον κάνουν να ξεχωρίζει...

1. Βγάζει μια ανωτερότητα στο ύφος του που κομπλάρει τους αντιπάλους του... σαν να τους λέει:
θα σας την φέρει ο κοντός και θα ψάχνετε να κρυφτείτε
2. Το κεφάλι του κοιτάζει μόνιμα 10-15 μοίρες πιο ψηλά (γκέτο style)
3. Όταν τρέχει τα χέρια του κουνιούνται πολύ περίεργα, λίγο αριστοκρατικά θα έλεγα (little prince)

Για να επανέλθω στα αγωνιστικά να πω ότι μου φαίνεται πως έχει δουλέψει λίγο και το σουτάκι από τα 4-5 μέτρα
T.W.Is.M.
Καποια στιγμη περσι σε ανυποπτο χρονο και οσο υπηρχε αμφιβολια για το Χαινς πρεπει να ειχα γραψει ενα σετ απο στατιστικα(νομιζω οτι το ειχα κανει εδω και οχι σε pm). 7.9 ppg, 3.2 rpg, 0.4 apg, 0.8 spg, 79.3% FT, 47.5% 2p, 33.3% 3p σε 16.8'. Θα προσθεσω τωρα αλλο ενα σετ. 9.9 ppg, 4.5 rpg, 1 apg, 0.4 spg, 1.1 bpg, 57.6% FT, 51.9% 2p σε 19.5'.

Το δευτερο σετ ανηκει στην περσινη σεζον του Χαινς στην πρωτη του σεζον με τον Ολυμπιακο στην Ευρωλιγκα.
Το πρωτο ανηκει στο Μαικ Μπατιστ στην πρωτη του σεζον με τον Παναθηναικο στην Ευρωλιγκα...

Zoys
Χθες με συγκίνησε ξανά! Εκπληκτικός απλά! Ο Κάιλ είναι παλικάρι όπως έλεγα και πέρυσι μετά τα ματς με τη Σιένα και το αποδεικνύει σε κάθε παιχνίδι! Συνδυάζει το μυαλό με την ψυχή και την προσήλωση στις αρχές της ομάδας παλεύοντας σε κάθε φάση σαν να είναι η τελευταία! Ίσως να υπερβάλλω, αλλά νομίζω ότι η πόρτα για να μπει στο πάνθεον με τους λατρεμένους ξένους της ομάδας (Τζόνσον, Τάρπλεϊ. Μπέρι κτλ.) είναι ανοιχτή, αν δεν έχει ήδη περάσει το κατώφλι της.
rchos
Για το σουτάκι από τα 5 μέτρα που λέμε όλοι ότι έχει βάλει στο παιχνίδι του χτες στην εκπομπή της νόβα για την Ευρωλίγκα ανέφεραν ότι έχει ανεβάσει το ποσοστό του στο σουτάκι μέσης απόστασης 10 ποσοστιαίες μονάδες στον Ολυμπιακό σε σχέση με την Μπάμπεργκ.
Το ίδιο έχει κάνει και στις βολές.

Σε δηλώσεις του μάλιστα ο ίδιος πέρσι είχε πει ότι ο Ντούντα του το είχε ζητήσει και μάλιστα είχε αναφέρει ότι του είπε πως αν καταφέρει να φτιάξει και ένα σουτ θα κάνει θραύση στην Ευρώπη.Οπότε ο ίδιος το δουλεύει πολύ.


Στην ίδια εκπομπή χτες ήταν καλεσμένος και ο Γιάνναρος ο Γιαννούλης. Είχε παίξει αντίπαλος με τον Χάινς στην πρώτη του σαιζόν στην Ευρώπη όταν ο Έλληνας ψηλός έπαιζε στην Κύπρο.Ανέφερε ότι το να παίζεις με αντίπαλο τον Χάινς είναι μαρτύριο γιατί το σπρώξιμο και η αγκωνιά που τρως είναι άνευ προηγουμένου.Ενώ είπε κιόλας πως για έναν ψηλό πάνω από 2,05 είναι συνήθως πιο δύσκολο να μαρκάρει τον Χάινς από ότι ο Χάινς να τον μαρκάρει αυτόν γιατί επιθετικά είναι πιο γρήγορος από αυτους και τους νικάει στα πόδια ενώ αμυντικά είναι πιο δυνατός από τους πιο πολλούς και τους παίζει τόσο σκληρά που έχουν πρόβλημα.


Γενικά ο Χάινς νομίζω πως πλέον την επόμενη διατία τριετία θα κάνει μεγάλα πράγματα στην Ευρώπη.Ελπίζω να τα κάνει στον Ολυμπιακό.Από εκεί και πέρα επειδή βασίζεται πάνω από όλα στην δύναμη και τις αλτικές ικανότητες ίσως να έρθει για τον ίδιο η πτώση στην απόδοση νωρίτερα από τον μέσο όρο των παιχτών.Είναι βέβαια και απίστευτα γυμνασμένος οπότε ποτέ δεν ξέρεις.Πάντως νομίζω έχει ακόμη πολλά να δείξει και να κάνει στο Ευρωπαικό μπάσκετ
frenchman7
http://www.sport-fm.gr/article/593603
Anaz
QUOTE
Γενικά ο Χάινς νομίζω πως πλέον την επόμενη διατία τριετία θα κάνει μεγάλα πράγματα στην Ευρώπη.Ελπίζω να τα κάνει στον Ολυμπιακό.Από εκεί και πέρα επειδή βασίζεται πάνω από όλα στην δύναμη και τις αλτικές ικανότητες ίσως να έρθει για τον ίδιο η πτώση στην απόδοση νωρίτερα από τον μέσο όρο των παιχτών.Είναι βέβαια και απίστευτα γυμνασμένος οπότε ποτέ δεν ξέρεις.Πάντως νομίζω έχει ακόμη πολλά να δείξει και να κάνει στο Ευρωπαικό μπάσκετ
Καλο ειναι παντως να προλαβουν να τον δεσουν για αυτη την ερχομενη τριετια απο τωρα, γιατι ετσι οπως παει το καλοκαιρι θα ειναι περιζητητος.Ασε που θα'ναι και μια επιβραβευση να αυξηθουν οι αποδοχες του απο φετος, που ο συγκεκριμενος την αξιζει!
Για μενα το σημαντικοτερο ειναι οτι ειναι ΠΡΟΤΥΠΟ χαρακτηρα-προσωπικοτητας. Δουλευταρας, ταπεινος, απιστευτα ηρεμος κατα τη διαρκεια του αγωνα και ο απολυτος μαχητης. Ταυτοχρονα βεβαια ειναι οτι πιο beast εχω δει σωματικα στην Ευρωπη. και δεν μιλαω για μουσκουλα. Μιλαω για συνδυασμο δυναμης, αντοχης και αθλ.προσοντων.Ειναι κατι μοναδικο. Οποιος εχει παιξει μπασκετ μπορει ευκολα να καταλαβει οτι αυτο που κανει ο Χαινς -να βγαζει ΤΕΤΟΙΑ ενεργεια παλευοντας συνεχως με ψηλοτερα και βαρυτερα κορμια απο αυτον στο ποστ ή κυνηγωντας περιφερειακους στις αλλαγες- ειναι ασυλληπτο απο πλευρας φυσ.καταστασης κατ'αρχην..

QUOTE
Ίσως να υπερβάλλω, αλλά νομίζω ότι η πόρτα για να μπει στο πάνθεον με τους λατρεμένους ξένους της ομάδας (Τζόνσον, Τάρπλεϊ. Μπέρι κτλ.) είναι ανοιχτή, αν δεν έχει ήδη περάσει το κατώφλι της.
Μακαρι να μεινει εδω μια τριετια ακομα, και για κει τον βλεπω.. Ηδη παντως ειναι κατ'εμε η καλυτερη και πιο πετυχημενη μεταγγραφη ξενου επι εποχες Αγγελοπουλων. Γιατι δεν ειναι μονο το αμιγως αγωνιστικο, ειναι το ολο πακετο. Ο Χαινς για μενα πλεον ειναι παραπανω απο παιχτης.Ειναι συμβολο. Ξεπερνα και τον Θρυλεων. thumbsup.gif
Manu7
Τι να λέμε τώρα...


Απόλαυση ο Καϊλαρος! w00t.gif
morfi
Δεν τον θέλω. Να φύγει.

























































(μην ψαρώνετε... biggrin.gif)
argeitis
Α Γ Γ Ε Λ Ο Π Ο Υ Λ Ο Ι ανανεώστε ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για τα επόμενα 5 χρόνια τον Χάϊνς

Δώστε του ότι ζητήσει, το αξίζει στο ακέραιο
natouralistis
Ερώτηση δημοσιογράφου του gazzetta.
QUOTE
Τόσο στο πρώτο όσο και στο δεύτερο παιχνίδι, σε είδαμε να παλεύεις με τα «θηρία» και να βγάζεις, όπως πάντα, τρομερή ενέργεια στο παρκέ. Το ότι κάποια στιγμή στο πρώτο μέρος, αστόχησες σε ένα φαινομενικά εύκολο κάρφωμα, ίοσως και να εξηγεί την δυσκολία του να τα βάζεις με τρεις ψηλούς (Μπάρατς, Ερντέν και Γκονλούμ) με μ.ο. ύψους πάνω 2,10...


Απάντηση Χάϊνς

QUOTE
«Οι ψηλοί της Εφές Αναντολού είναι απίστευτα κορμιά και να σου πω την αλήθεια όταν τους πρωτοείδα, στον αγώνα που παίξαμε στην 1η φάση στην Κωνσταντινούπολη, μου φάνηκαν σαν μικρά “δέντρα”!


Γι΄αυτό φρόντισε να τα κλαδέψει shot.gif
SG3ptshooter
Κάντε ένα poll Little Giant vs Karditsan Giant ρε σεις.
giorgos14
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 13 2013, 13:20 ) *
Κάντε ένα poll Little Giant vs Karditsan Giant ρε σεις.


τη βρισκεις με το να κλεβεις εκκλησιες; smiley.gif Ποιο να ειναι αραγε το αποτελεσμα του poll...tongue.gif
Zephyr
Για μένα, ο Κάιλ είναι ήδη στην αγαπημένη 5αδα αμερικανών που πέρασαν από την ομάδα (Ρίβερς, Φόρντ, Τζόνσον, Τάρπλει οι υπόλοιποι με 6ο παίχτη τον Μπέρι να κερδίζει οριακά τον Αφάνα smiley.gif ).
Ποιος Καρντίτσαν Τζάιαντ και για ποιο λόγο?
Hakeem
Επειδη ανανέωση δε βλεπω να έχει γινει, πιστευω πως 99% θα χαθεί αυτός ο απίστευτος παίκτης το καλοκαίρι. Αν τον αφήσει ο Ολυμπιακός να τελειώσει το συμβόλαιο και να δεχτεί προτάσεις και από άλλες ομάδες, δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέι να φτάσει τόσο ψηλά όπως Ρωσία και Τουρκία. Θα επρεπε να έχουν ήδη κάνει κάτι νομίζω.
argeitis
Θα δείτε πως ο Kyle θα μείνει στον Ολυμπιακό, κόντρα στην "παράξενη" λογική που βλέπω πως προσπαθεί να επικρατήσει.

Εξάλλου αυτούς που θέλουν Π Ρ Α Γ Μ Α Τ Ι Κ Α οι Αγγελόπουλοι να είστε σίγουροι πως τους κρατάνε και δεν θα λυπηθούν τα χρήματα.
leonkalf
Ο Καιλ τι γίνεται? Είναι σε δίαιτα αυστηρή και έπαθε υπογλυκαιμία..??

Μάλλον πρεπει να έχει να φάει γλυκό από τότε που είχε πάει να πάρει μελομακάρονα για τον Σπανούλη!!!! tongue.gif
SG3ptshooter
QUOTE(giorgos14 @ Apr 13 2013, 18:06 ) *
τη βρισκεις με το να κλεβεις εκκλησιες; smiley.gif Ποιο να ειναι αραγε το αποτελεσμα του poll...tongue.gif

σρυ, δεν το χα δει.
Προφανώς και θα κερδίσει ο Hines, ειδικά τη στιγμή που παίζει στον Ολυμπιακό ακόμη. Η περιέργειά μου είναι να δω τα ποσοστά του poll όταν μεγαλώσει αρκετά το δείγμα.
kseplenhs
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 25 2013, 14:47 ) *
σρυ, δεν το χα δει.
Προφανώς και θα κερδίσει ο Hines, ειδικά τη στιγμή που παίζει στον Ολυμπιακό ακόμη. Η περιέργειά μου είναι να δω τα ποσοστά του poll όταν μεγαλώσει αρκετά το δείγμα.



Ετσι!Μιλάς σοφά,μιλάς όμορφα 56.gif
damian
τι little Giant αλλάχτε το ΓΙΓΑΝΤΑΣ σκέτο
nikolas12
O Χάινς χθες ήταν Τ-Ε-Ρ-Α-Σ! Και μόνο από το γεγονός ότι προς το τέλος του παιχνιδιού χθες με τον Ολυμπιακό να βρίσκεται κατά 99,9% στον τελικό, ο Χάινς έπεφτε κάτω για να διεκδικήσει τη μπάλα σαν να ήταν το σκορ στους 2 πόντους διαφορά και χρειαζόμασταν τη μπάλα επειγόντως, ανέβηκε ακόμα περισσότερο στα μάτια μου. Μαχητής με όλη την έννοια της λέξης, παίζοντας εξαιρετικό μπάσκετ και χωρίς να έχει κανένα πρόβλημα με ψηλότερους αντιπάλους θεωρώ πως αυτόν τον τύπο δεν πρέπει να τον χάσουμε. Ελπίζω αν συνεχίσει να παίζει καλά, να μην πάρουν τα μυαλά του αέρα και να ζητάει τον ουρανό με τ' άστρα, όταν έρθει η ώρα να ανανεώσει (δεν ξέρω πότε λήγει το συμβόλαιό του), όπως και ελπίζω να μην τον χάσουμε το καλοκαίρι.
Anaz
Ειναι υπερβολη να απαιτω ΓΥΜΝΟ ολοσωμο αγαλμα του Χαινς εξω απο το ΣΕΦ??
Εκει στη μεση της λιμνης, να στεκει επιβλητικο σε μια μιξη κουρος&σατυρος, με νερα να τον λουζουν..
Pierce
Στα νερά θα έχει και.......Ψαρια;
Anaz
Ενα μουγγρι μόνο. wink.gif banana.gif

Pierce
43 κιλά ο αθεόφοβος! Φαντάσου και την...συνοδεία αυτού. Εμπροσθόβαρο το άγαλμα....
Hakeem
QUOTE(nikolas12 @ May 11 2013, 15:29 ) *
Ελπίζω αν συνεχίσει να παίζει καλά, να μην πάρουν τα μυαλά του αέρα και να ζητάει τον ουρανό με τ' άστρα, όταν έρθει η ώρα να ανανεώσει (δεν ξέρω πότε λήγει το συμβόλαιό του), όπως και ελπίζω να μην τον χάσουμε το καλοκαίρι.


Συγνώμη αλλά τι εννοούμε να πάρουν τα μυαλά του αέρα; Αν ο Ερντεν παιρνει 2 μυρια και ο Ντειβιντ Αντερσεν 1.7, πόσα πρέπει να παρει ο Χαινς; Και αν ο Ολυμπιακός δεν τα δινει (δικαιωμα του φυσικα), γιατι να θεωρούμε ότι "πήραν τα μυαλα του αερα"? Επρεπε απο νωρις να τον εχουν ανανεώσει, τώρα νομιζω ειναι πολυ δυσκολο να μεινει με τα λεφτα που θα του στρωθούνε στα ποδια.
damian
Ρε Αγγελόπουλε καν'του μια 10ετή ανανέωση να πούμε...
frenchman7
QUOTE(giorgos_g7 @ Jun 18 2013, 11:50 ) *


Ποιος λαλάκας έβαλε αυτόν τον τίτλο και νόμιζα ότι φύγει από την ομάδα?!! 33.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.