Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kyle Hines
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4
kseplenhs
Με όλα όσα έχουν βγει στη φόρα,πιστεύω πως ο κάιλ είχε συμφωνήσει με την τσσκα πριν τελειώσει η σεζόν (κάπου μέσα στην προηγούμενη) και απλά το καλοκαίρι ψιλοαιφνιδιάστηκε με το μπαράζ προτάσεων του ολυμπιακού αλλά δεν μπορούσε να κάνει πίσω.

Νομίζω πως αν περάσει λίγος καιρός κάτι τέτοιο θα βγεί και στη φόρα γιατί τώρα είναι νωρίς και "κάπως" να πεις πως είχες φύγει πριν καν λήξει η σεζόν.

Προσέφερε όσο ελάχιστοι πάντως και δεν μπορώ να του κρατήσω κακία γιατί ήταν σωστό υπόδειγμα και αθλητή και συμπεριφοράς.Κανονικής συμπεριφοράς όμως ανθρώπινης.Όχι τα κάνουμε όλα τατιάνα και μετά τα κρύβουμε απο το χαλί...
chinaski
Ρε τον Μπαρτζωκα πως τα πεταει τα καρφακια του. Τυχοδιωκτισμος - αχαριστια.


Καιλ ¨Τον τελευταίο καιρό δεν ήμουν σίγουρος ότι ο Ολυμπιακός θα είναι σε μια φάση ως οργανισμός που θα μπορώ να συνεχίσω να είμαι ευτυχισμένος και πετυχημένος. Ένιωθα ανασφάλεια για αρκετά πράγματα

Μπαρτζωκας : Στην παρούσα φάση δεν υπάρχει καλύτερος σύλλογος στην Ευρώπη από τον δύο φορές συνεχόμενα πρωταθλητή, Ολυμπιακό. Δεν έχω κανένα λόγο να ψάχνω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή

Ποιον τελευταιο καιρο λεει ο Χαινς αδυνατο να καταλαβω.





Reggie Miller #31
QUOTE(rankin @ Jul 1 2013, 00:22 ) *
Αυτή ειναι η τύχη σχεδόν όλων όσων άφησαν την κόκκινη φανέλα πίσω τους, και λυπάμαι που το πιστεύω ακράδαντα, αλλά αυτή πάνω-κάτω θα ειναι και η τύχη του Κάιλ... Θα κάνει την μπάζα του στη ΤΣΣΚΑ, αλλά σύντομα τον βλέπω με το οβερλάι να παρακολουθεί τους αγώνες απο τον πάγκο... Ίσως και να με διαψεύσει... Όλους μας, μας διαψεύδει εδώ και 2 χρόνια, αλλά η δική μου αγωνιστική εκτίμηση είναι πως ο Χάινς δεν ειναι ο Ολάζουον, ο ντομιναντ σεντερ που όπου και να πάει, θα κάνει οργια. Ο Χάινς ειναι παίχτης που δεν ταιριάζει σε κάθε ομάδα. Αν μάλιστα ο Μεσίνα τον βαφτίσει τεσσάρι για να τον χωρέσει στη πεντάδα, τότε έχω την αίσθηση πως θα ρίξουμε γέλια...


Η ΤΣΣΚΑ γενικά διάβαζα ότι θέλει να ρίξει το μπάτζετ και θέλει να στείλει Μίλος,Κρίσττς.Έτσι λογικά θα έχει θέση.Μου φαίνεται πολύ δύσκολο να συμφώνησε να πάει σαν τρίτος ψηλός.Τώρα αυτό που λες για 4άρι,θα γελάνε μέχρι και τα τσιμέντα!Και έχεις δίκιο δεν ταιριάζουν όλοι οι απίκτες με όλες τις ομάδες,εκτός από αυτούς που είπες,παράδειγμα είναι και αρκετοί που έφυγαν από τον ΠΑΟ,έχοντας ενεργό ρόλο και πήγαν αλλού και πάτωσαν.

QUOTE(rchos @ Jul 1 2013, 01:10 ) *
Όλα όσα έγραψα παραπάνω κάνουν την περίπτωση του Χάινς αρκετά περίεργη και τους λόγους που αποχώρησε αρκετά δισδιάκριτους.Εγώ δεν μπορώ να πιστέψω ότι το θέμα ήταν καθαρά οικονομικό αλλά δεν μπορώ να είμαι και σίγουρος στο τι είναι.ΑΛλά έπαιζε σε μια ομάδα που για να έχει πάρει δύο φορές το Ευρωπαικό αυτομάτως σημαίνει ότι και την τρίτη χρονιά μπορεί να το πάρει αν δεν αλλάξει σημαντικά ρόστερ.
Πάντως πήγε σε μια ομάδα που κάθε χρόνο ξεκινόντας η χρονιά έχει τις πιο πολλές πιθανότητες να βγει πρωταθλήτρια Ευρώπης.Έτσι θα ξεκινήσει και φέτος νομίζω.


Το έγραψα κι εγώ,ασχέτως αν είμαστε 2 φορές συνεχόμενες πρωτ. Ευρώπης,η ΤΣΣΚΑ μοιάζει πιο σταθερή αξία να ποντάρει κάποιος.Πρόσθεσε σε όλα αυτά την οικονομική κατάσταση και όσα ακούγονται κατά καιρούς (στους Αμερικάνους ακούγονται διαφορετικά και πιο ανησυχητικά) και κάποιους ψιθήρους περί αργοπορία στις πληρωμές.

QUOTE(kseplenhs @ Jul 1 2013, 15:43 ) *
Με όλα όσα έχουν βγει στη φόρα,πιστεύω πως ο κάιλ είχε συμφωνήσει με την τσσκα πριν τελειώσει η σεζόν (κάπου μέσα στην προηγούμενη) και απλά το καλοκαίρι ψιλοαιφνιδιάστηκε με το μπαράζ προτάσεων του ολυμπιακού αλλά δεν μπορούσε να κάνει πίσω.

Προσέφερε όσο ελάχιστοι πάντως και δεν μπορώ να του κρατήσω κακία γιατί ήταν σωστό υπόδειγμα και αθλητή και συμπεριφοράς.Κανονικής συμπεριφοράς όμως ανθρώπινης.Όχι τα κάνουμε όλα τατιάνα και μετά τα κρύβουμε απο το χαλί...


Και η δική μου η αίσθηση είναι αυτή,ότι είχε συμφωνήσει πριν το final4 (ίσως να έχει συμφωνήσει κι άλλος).
Από την άλλη οι Αγγελόπουλοι ξέροντας αυτό,μπορεί να έκαναν την προσφορά ώστε να τους βγάλουν στη σέντρα μάνατζερ και Χάινς.Αλλά κατά τα άλλα νομίζω το είπαν όλοι και κυρίως οι πρόεδροι,ήταν ένας παίκτης που έδωσε περισσότερα απ' όσα μπορούσαμε να φανταστούμε,με λίγα χρήματα.Μακάρι να είχαν κι άλλοι την καρδιά και την ψυχή του.
SteveNashidis
QUOTE
"Πάντα ονειρευόμουν να παίξω σε μία μεγάλη ομάδα και το όνειρό μου έγινε πραγματικότητα. Για να είμαι ειλικρινής, τα συναισθήματά μου αυτή τη στιγμή είναι πάνω από τις προσδοκίες μου", υποστήριξε ο Κάιλ Χάινς και συμπλήρωσε:

"Η Μόσχα είναι μία πραγματική μπασκετούπολη. Ήρθε αρκετός κόσμος σε αυτό το τουρνουά και είναι απίστευτο. Ανυπομονώ να ξεκινήσει η σεζόν.

Ήρθα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας και ο στόχος μου είναι η νίκη. Ξέρω πως τις τελευταίες σεζόν τα πράγματα στην Ευρώπη δεν πήγαν τόσο καλά για την ομάδα, καθώς δεν κατάφερε να πάρει την Ευρωλίγκα. Αλλά αυτή τη σεζόν, χτίζεται ένα πολύ καλό σύνολο. Έχω γνωρίσει αρκετούς νεοφερμένους παίκτες, ενώ έμειναν και οι ηγέτες της. Έτσι, πιστεύω πως φέτος η ομάδα θα έχει περισσότερες πιθανότητες από ποτέ για να πάρει την Ευρωλίγκα".


Ρε χάινς ...το αγαπητό παιδί ήσουν ! μην μπεις στην κατηγορία Joey Dorsey ,αχαριστία και έτσι . Δεν θέλει και πολύ να παρεξηγηθείς με αυτά που λες . . .
Dancing Madly Backwards
Κύριε Χάινς πείτε την αλήθεια. Αν ξέρατε πως ο Σπανούλης θα έμενε στην ομάδα, θα είχατε πάει ο ίδιος στα γραφεία των Αγγελοπουλέων για να βάλετε την υπογραφή ανανέωσης.
Απλά γίγαντα ήσουν σίγουρος πως η ομάδα δεν θα είναι η ίδια, ε να που είναι πάνω-κάτω, με εξαίρεση την αφεντιά σου, δεν πειράζει, καλή καρδιά ρε Κάιλ, καλή καρδιά και καλή εκμάθηση της θέσης 4 που θα σε βάζει ο Μεσίνα να μάθεις.
Reggie Miller #31
"Ίσως αυτός ο δημοσιογράφος δεν με κατάλαβε σωστά... Αλλά δεν θα έλεγα ή δεν θα μπορούσα να πω ποτέ κάτι αρνητικό για τον Ολυμπιακό", έγραψε ο Χάινς.
SteveNashidis
Kyle Hines
Maybe this reporter didn't understand me correctly... But I did not nor would I ever say or mean to say anything negative about Olympiacos. What I said was, When I first came to Europe it was my dream to play for Big Clubs, I was able to reach that with Olympiacos.Now I'm Able to continue that Dream with CSKA....


Από τη σελίδα του στο facebook.

Αν όντως είναι αλήθεια αυτό που λέει ο Χάινς δεν είναι για κρέμασμα ο δημοσιογράφος που προσπάθησε να βγάλει θέμα ;
Dancing Madly Backwards
Σύμφωνα με το sport24 η είδηση δημοσιεύθηκε εδώ:
http://www.itar-tass.com/c20/806872.html
Με ένα google translate, βγαίνει πως απλά ή ο Ρώσος επέλεξε να κρατήσει το σημείο για την ΤΣΣΚΑ (το εύχομαι) ή ο Κάιλ μας δουλεύει.
Anaz
ή δεν ηταν καλη η διατυπωση του Χαινς, κι οταν το ειδε και το ξανασκεφτηκε, εσπευσε να το διευκρινησει. Πολυ κακο για το τιποτα.
olympiakos
«Μίλησα με τον Σόνι Γουίμς, τον Ααρον Τζάκσον, τον Βίκτορ Κριάπα σε κάποιες εκδηλώσεις στο Λονδίνο όπως και με τον Παπαλουκά και μου δημιούργησαν μια θετική διάθεση για την ΤΣΣΚΑ» δήλωσε ο Κάιλ Χάινς στο κανάλι της ρωσικής ομάδας. Ο Αμερικανός παραδέχθηκε για πρώτη φορά επίσημα πως είχε επαφές με την ΤΣΣΚΑ από το φάιναλ φορ του Λονδίνου, κάτι που αποτελεί μεγάλο ατόπημα από την πλευρά του και αν μη τι άλλο έλλειψη σεβασμού προς τον Ολυμπιακό.
thalys
Είναι κάτι που συμβαίνει παραδοσιακά στην Ευρώπη νομίζω. Στο Φ4 της Αθήνας ο Σισκάουσκας ουσιαστικά συμφώνησε να πάει στην ΤΣΣΚΑ την ώρα που οι Γιαννακόπουλοι(κι έχω την εντύπωση οι Αγγελόπουλοι) πλησίαζαν τον Παπαλουκά.

Για 4-5 μέρες, στο τέλος της σαιζόν, οι κορυφαίοι παίχτες, προπονητές και μάνατζερς απ'όλη την Ευρώπη βρίσκονται όλοι σε μία πόλη. Το περίεργο θα ήταν να μην γίνονταν συζητήσεις. Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ που έχω ξεμπερδέψει με τον ρομαντισμό στον επαγγελματικό αθλητισμό.
Reggie Miller #31
Το παλικάρι μας αποφάσισε να παντρευτεί!
Δικό του πρόβλημα,αλλά του ευχόμαστε να ζήσει! smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Dec 27 2013, 18:46 ) *
Το παλικάρι μας αποφάσισε να παντρευτεί!
Δικό του πρόβλημα,αλλά του ευχόμαστε να ζήσει! smiley.gif



Θα ειδε το Σπανουλη που παντρευτηκε, κανει παιδια και παιρνει κυπελλα και ειπε να βαλει κι αυτος μπρος το γουρι. Δεν τα υπολογισε καλα ομως, γιατι δεν προλαβαινει για φετος. Του χρονου που θα μας ξαναρθει στη θεση του Σιμονς μπορει να εφαρμοσει το γουρι... 69.gif
Για φετος σε εχει προλαβει αλλος φιλτατε νανοσεντερ. tongue.gif
kseplenhs
http://www.youtube.com/watch?v=IeZ3V5j3TFY...eature=youtu.be

Πρώτα γκ@υλα,μετά έκσταση,μετά σχιζοφρένεια με καπνογόνο μέσα σε κλειστό χώρο...

Κάιλ γύρνα γιατί θα το ρίξω στον παντελίδη...
Reggie Miller #31
QUOTE(kseplenhs @ Jan 31 2014, 14:11 ) *
http://www.youtube.com/watch?v=IeZ3V5j3TFY...eature=youtu.be

Πρώτα γκ@υλα,μετά έκσταση,μετά σχιζοφρένεια με καπνογόνο μέσα σε κλειστό χώρο...

Κάιλ γύρνα γιατί θα το ρίξω στον παντελίδη...


όταν το είδα σχεδόν τρόμαξα!Μετά στεναχωρήθηκα λίγο για τον ταλαίπωρο που είχε ξαπλώσει στο παρκέ!
Όλα τα λεφτά το βλέμμα του Κάιλ! smiley.gif
Quincy
Μη τους λυπάσαι !! Τρία χρόνια τώρα μυαλό δεν βάζουν, και πάντα βρίσκεται κάποιος καινούργιος που προσπαθεί να καρφώσει στα μούτρα του Χάινς απ τη βολή... Κανένας σεβασμός! Καλά να πάθουν λοιπόν icon_wave.gif
bbplayer
http://www.gazzetta.gr/basketball/article/...anathinaiko-vid

Mας προτιμάει ο Χάινς αλλά το γιατί δεν ξέρω!Διατηρεί καλές αναμνήσεις όταν μας είχε βρει μπροστά του?? rolleyes.gif

Τε σπα, τι να πεις για τον συγκεκριμένο, τον αγαπάει όλος ο κόσμος , μακάρι να είχε μείνει στο δικό μας πρωτάθλημα έστω και σαν αντίπαλος
spysta
QUOTE(bbplayer @ Mar 28 2014, 17:26 ) *
Τε σπα, τι να πεις για τον συγκεκριμένο, τον αγαπάει όλος ο κόσμος , μακάρι να είχε μείνει στο δικό μας πρωτάθλημα έστω και σαν αντίπαλος

μπορει και να γυρισει συντομα smile.gif
bbplayer
λες? μακάρι, θα είναι καλό
Reggie Miller #31
QUOTE(spysta @ Mar 28 2014, 18:27 ) *
μπορει και να γυρισει συντομα smile.gif



Γιατί μας το κάνεις τώρα αυτό;;;Δεν είχαμε την ησυχία μας!!!! tongue.gif
redleg7
QUOTE (spysta @ Mar 28 2014, 18:27 ) *
μπορει και να γυρισει συντομα smile.gif







shot.gif shot.gif shot.gif
Air Kef
Ειλικρινά τώρα, πρέπει να είναι ο μόνος παίκτης που κυριολεκτικα βάζουμε όλοι από 5 ευρώ για να γυρίσει αν χρειαστεί.

Επίσης bbplayer, λογικά δεν εχει όρεξη να επιστρέψει ΣΕΦ με άλλη φανέλα, αφού το παιδί είναι αρρρρωστος ολυμπιακός απο παιδί. tongue.gif
duncan21
QUOTE (Air Kef @ Mar 28 2014, 18:58 ) *
Ειλικρινά τώρα, πρέπει να είναι ο μόνος παίκτης που κυριολεκτικα βάζουμε όλοι από 5 ευρώ για να γυρίσει αν χρειαστεί.

Ούτε 10 cents.Θα πρέπει να ευχαριστεί τον Ολυμπιακό για την ευκαιρία που το δόθηκε,πρόσφερε πολλά περισσότερα απ' όσα μπορούσε ή περιμέναμε ίσως,αλλά πάνω απ' όλα είναι η ομάδα κι ο Χάινς τις έκανε τις επιλογές του το καλοκαίρι.Παρακαλώντας μόνο κι αν το θέλει πίσω ο σαδιστής coach B,ας έρθει cool.gif .
Reggie Miller #31
QUOTE(duncan21 @ Mar 28 2014, 19:08 ) *
Ούτε 10 cents.Θα πρέπει να ευχαριστεί τον Ολυμπιακό για την ευκαιρία που το δόθηκε,πρόσφερε πολλά περισσότερα απ' όσα μπορούσε ή περιμέναμε ίσως,αλλά πάνω απ' όλα είναι η ομάδα κι ο Χάινς τις έκανε τις επιλογές του το καλοκαίρι.Παρακαλώντας μόνο κι αν το θέλει πίσω ο σαδιστής coach B,ας έρθει cool.gif .


Τα βάζω εγώ για σένα! biggrin.gif
Zoys
duncan21 εμείς μαζεύουμε λεφτά για άλλον παίκτη από ΤΣΣΚΑ μεριά. biggrin.gif
duncan21
QUOTE (Reggie Miller #31 @ Mar 28 2014, 19:24 ) *
Τα βάζω εγώ για σένα! biggrin.gif

Αστεΐζομαι λιγάκι.Αν είναι να τον δω στο παρκέ μαζί με Ντάνστον χαλάλι το 5ευρω.

QUOTE (Zoys @ Mar 28 2014, 19:30 ) *
duncan21 εμείς μαζεύουμε λεφτά για άλλον παίκτη από ΤΣΣΚΑ μεριά. biggrin.gif

Οι δυο μας μείναμε να στηρίζουμε Ζοys,δεν τολμώ να πω κουβέντα πλέον.Όλοι παρακαλάνε να τον βρούμε στους 8 ή στο F4 για να τον γλεντήσουμε.
Zoys
QUOTE(duncan21 @ Mar 28 2014, 19:47 ) *
Οι δυο μας μείναμε να στηρίζουμε Ζοys,δεν τολμώ να πω κουβέντα πλέον.Όλοι παρακαλάνε να τον βρούμε στους 8 ή στο F4 για να τον γλεντήσουμε.

Ναι, αυτό είναι αλήθεια...
yorgos
Στη φωτογραφία από πάνω ο Ντάντστον κάνει επιθετικό φάουλ με τα δόντια.
T.W.Is.M.
QUOTE(Zoys @ Mar 28 2014, 19:30 ) *
duncan21 εμείς μαζεύουμε λεφτά για άλλον παίκτη από ΤΣΣΚΑ μεριά. biggrin.gif


Οσα και να δωσετε, θα δωσω παραπανω(*) για να ερθει στην Ελλαδα.

(*)στον ΔΠΓ laugh.gif
yorgos
Μα τόση καούρα για τον ΚΑούν; rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(yorgos @ Mar 28 2014, 21:27 ) *
Μα τόση καούρα για τον ΚΑούν; rolleyes.gif


Τον Παργκο εννοουν για να ολοκληρωσει το εργο του αδερφου του στην Ελλαδα. tongue.gif
Anaz
QUOTE(Air Kef @ Mar 28 2014, 18:58 ) *
Ειλικρινά τώρα, πρέπει να είναι ο μόνος παίκτης που κυριολεκτικα βάζουμε όλοι από 5 ευρώ για να γυρίσει αν χρειαστεί.

Επίσης bbplayer, λογικά δεν εχει όρεξη να επιστρέψει ΣΕΦ με άλλη φανέλα, αφού το παιδί είναι αρρρρωστος ολυμπιακός απο παιδί. tongue.gif
και 20αρικο μεσα ειμαστε. Α ρε Καιλ..

Παρεμπιπτοντως, επειδη διαβασα προηγουμενα σχολια οτι φετος δεν κανει και τοσο καλη χρονια..
Σε νεο περιβαλλον, και ομαδα και ρολο που δεν του ταιριαζουν και τοσο, ειναι 6ος σε ρανκινγ/λεπτο στη διοργανωση.
D-Wade
QUOTE(Anaz @ Mar 29 2014, 04:11 ) *
και 20αρικο μεσα ειμαστε. Α ρε Καιλ..

Παρεμπιπτοντως, επειδη διαβασα προηγουμενα σχολια οτι φετος δεν κανει και τοσο καλη χρονια..
Σε νεο περιβαλλον, και ομαδα και ρολο που δεν του ταιριαζουν και τοσο, ειναι 6ος σε ρανκινγ/λεπτο στη διοργανωση.

Έλα μωρέ πολύ πεσμένος είναι φέτος . . .Πέρυσι στην ίδια στατιστική κατηγορία ήταν 5ος tongue.gif
Quincy
QUOTE(D-Wade @ Mar 29 2014, 10:28 ) *
Έλα μωρέ πολύ πεσμένος είναι φέτος . . .Πέρυσι στην ίδια στατιστική κατηγορία ήταν 5ος tongue.gif


Κρυβε λόγια μην δούμε καμιά σειρά αλα Σιένα κι ανέβει 2-3 θέσεις biggrin.gif
damian


Reggie Miller #31
Συνεχίζοντας από το θέμα του Κώστα Παπανικολάου,ένας από τους 2 μπορεί να γράψει το όνομα του στην ιστορία του ευρωπαικού μπάσκετ,έχοντας κατακτήσει την Ευρωλίγκα 3 συνεχόμενες φορές!
Αυτά είναι τα ωραία!
T.W.Is.M.
QUOTE(Reggie Miller #31 @ May 2 2014, 17:18 ) *
Συνεχίζοντας από το θέμα του Κώστα Παπανικολάου,ένας από τους 2 μπορεί να γράψει το όνομα του στην ιστορία του ευρωπαικού μπάσκετ,έχοντας κατακτήσει την Ευρωλίγκα 3 συνεχόμενες φορές!
Αυτά είναι τα ωραία!


Κριμα λοιπον που θα τους παρει τη δοξα οΓκαιοΠνινι... tongue.gif
argeitis
ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Dancing Madly Backwards
Govanni
Hines φραγκοφονια, ελα λιγο πισω για μια Τετραετια και φευγεις παλι.
Redoctor
Κατάταξη μαπ Ολυμπιακού απο 2012 ως τωρα
1. Χαινς 2012/13
2. Χάινς 2011/12
3. Μπιρτς 2016/17
4. Ντανστον 2013/14
5. Χαντερ 2015/16
6. Ντορσευ 2012
7. Ντανστον 2014/15
8. Χαντερ 2014/15
9. Γιάνγκ 2015
10. Ασαφα Παουελ [οκ δεν ειναι μαπ] 2013
11. Σεντρικ Σιμονς 2013/14
12. Ουορικ 2016
13. Γιανγκ 2016/17
14. Σον Τζέιμς 2016
T.W.Is.M.
QUOTE(Redoctor @ Feb 4 2017, 01:24 ) *
Κατάταξη μαπ Ολυμπιακού απο 2012 ως τωρα
1. Χαινς 2012/13
2. Χάινς 2011/12
3. Μπιρτς 2016/17
4. Ντανστον 2013/14
5. Χαντερ 2015/16
6. Ντορσευ 2012
7. Ντανστον 2014/15
8. Χαντερ 2014/15
9. Γιάνγκ 2015
10. Ασαφα Παουελ [οκ δεν ειναι μαπ] 2013
11. Σεντρικ Σιμονς 2013/14
12. Ουορικ 2016
13. Γιανγκ 2016/17
14. Σον Τζέιμς 2016


Φανταζομαι οτι το εκανες επιτηδες για να τον τρολαρεις, γιατι αν παιρναμε για σεντερ τον Ασαφα Παουελ, θα μπορουσαμε να παρουμε και για τριαρι τον Ταισον Γκει! Να δουμε ποιος θα μας επιανε τοτε... cool.gif
Dreamerpanos
Νταξει έκανε λάθος ο φίλος,αλλά κι εγώ έκανα το λάθος να πίνω νερό την ώρα που το διάβασα....Πήγε να με ξεκάνει ο κερατάς tongue.gif
Anaz
Ενδιαφέρουσα κατάταξη. smile.gif Σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω, με εξαίρεση τη χρονιά 13-14 του Ντανστον που είναι υποτιμημένη. Είναι σίγουρα πάνω απο την ως τώρα του Μπιρτς, και ίσως πάνω κι απο τη πρώτη χρονιά του Χάινς.
Neondreamer
Γύρνα πίσω ρε Καΰλαρε παιχταρά! Δίδυμο-μαγεία με Κεμ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.