Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ - Β' ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
GodSmack
Καλησπέρα στην παρέα και από εμένα καθώς όλα τα ματς είναι πολύ περίεργα και νομίζω πως ήδη έχουμε μία είκόνα για το πως θα κινηθούν οι ομάδες και σε ποια βαθμολογική θέση θα είναι:

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ.-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 50-54 2
Δεν το συζητάμε το θέμα ο Αστέρας από τώρα είναι υποψίφιος. Οποτε λογικό ήρθε το αποτέλεσμα αν και θα το περίμενα με μεγαλύτερη διαφορά

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ.-ΤΟΥΦΑ 1
Περίεργο παιχνίδι. Εαν ισχύει οτι η Ιριδα έχει έλειψη στους ψιλούς τοτε νομίζω θα έρθει έστω οριακά διπλό. Ακουσα όμως πως η Τούφα πάσχει στο γρήγορο παιχνίδι και μία όμαδα που τρέχει πάρα πολύ είναι η Ιριδα έχω την εντυπωση πως θα έρθει Ασσος. Καθώς πιστέυω πως θα γίνει γρήγορο ματς και θα το πάρει η έδρα

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΔΙΑΣ Χ. 2
Με έχει απογοητέυσει το Λαγονήσι. Από την άλλη ο ΔΙΑΣ έκανε το διπλό με τον Θριαμβο και με εντυπωσίασε. Θα πάω με το διπλό καθώς το Λαγονήσι είναι πολύ κακό και νομίζω πως θα χάσει πάλι

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
Ταβανίσιος. Εαν θέλει να μείνει στο κυνήγι της ανόδου αυτά τα ματς δεν χάνονται

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΕΥΝΙΚΟΣ 2
Με έχει απογοητεύσει ο Θριάμβος μπροστά στον φουριόζο Ευνικό νομίζω πως θα χάσει με πολλά

ΣΠΑΤΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2
Τρικιμία στα Σπάτα. Αν και δυνατά πιστεύω πως θα χάσουν

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2
Ανετη νική της Κερατέας πολύ αδυναμα τα Καλύβια
doctor_dru
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ.-ΤΟΥΦΑ 1

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΔΙΑΣ Χ. 2

ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΕΥΝΙΚΟΣ 2

ΣΠΑΤΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2
tarx_12

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ.-ΤΟΥΦΑ 1

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΔΙΑΣ Χ. 1

ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΕΥΝΙΚΟΣ 1

ΣΠΑΤΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2


ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2
Panka
Ιριδα-Τουφα 71-64
gspara
ΣΠΑΤΑ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 44-60
Basketman11
Σβηστο διπλο για τον Ευνικο μεσα στον Θριαμβο με 49-62
gspara
QUOTE (Basketman11 @ Oct 22 2016, 00:26 ) *
Σβηστο διπλο για τον Ευνικο μεσα στον Θριαμβο με 49-62

Εκτος από Δημα-Καραγρηγοριου,γνωριζεις αν εχει παει και ο Αρτεμακης στον Ευνικο?
Basketman11
QUOTE (gspara @ Oct 22 2016, 00:30 ) *
Εκτος από Δημα-Καραγρηγοριου,γνωριζεις αν εχει παει και ο Αρτεμακης στον Ευνικο?

Ναι αλλα δεν εχει μπει ακομα..και Καραγρηγοριου ξεκιναει απο παγκο
LordOfTheCourts
Στατιστικα Παλληνης και ροη αγωνα http://www.stat.gr/agonas_stat.php?agonasid=467
Gluka Nera BC
ΑΟΚ Σπάτων - ΓΣ Γλυκών Νερών 44-60 (21-39)
http://glukanerabc.blogspot.gr/2016/10/blog-post_23.html
azeppos
Λαγονήσι-Δίας Χαιδ. 62-37

Αγγελος Γ.
Καλημέρα και καλό μήνα. 2 γρηγορα λογια για τις 3 πρωτες αγωνιστικές.

Γλυκά Νερά : καλή ομάδα, πολύ δυνατή άμυνα, δείχνει να ρίχνει τον αντίπαλο στα νερά της και να τον κερδίζει

Ιριδα : Δυναμική ομάδα, ρίχνει τα παιχνίδια στη δύναμη, με καλά τρεξίματα, μένει να την δούμε αν αντέξει στα ντέρμπι. Η ταχυτητα και δύναμη που παρουσιάζει με εχει εκπληξει ευχαριστα(ειδικα στο γήπεδό της ποιος θα την κερδίσει?)

Ευνικος : Μαθαίνω Καραγρηγορίου - Αρτεμάκης τραυματίες απο προετοιμασία, Καρτσωνάκης ( ναι αυτος απο β, γ εθνική ) κάνει πλάκα φέτος με 20 τρίποντα στα 3 πρώτα ματς, Δήμας με πανω απο 20 ποντους μέσο όρο,5 πιτσιρικάδες παικταράδες

Παλλήνη - Τούφα : σκληρές έδρες , κοιτάνε προς τα πάνω φέτος, γιατί να μην τα καταφέρουν

Λαγονήσι : Απο τις καλύτερες ομάδες, θα πρωταγωνιστήσει με άνεση. Αύριο παίζει ματσάρα στα Λιόσια

Πολιτεία : η ευχάριστη εκπληξη, το θέμα ειναι να αντεξουν στη φυσική κατασταση των προπονημένων ομάδων

Κερατέα - Δίας : με προβληματίζουν, έχουν ρόστερ καλύτερο απο τις επιδόσεις τους μεχρι στιγμης, ο Διας συγκεκριμένα πιστευω θα στρωσει, εχει 2-3 πολυ εμπειρα παιδια, κ αν μεινουν ενωμένοι θα κανουν μεγαλες ζημιες

Σπάτα : πολύ μέτρια πραγματα φέτος, με εναν παικτη ποσα πραγματα μπορεις να κανεις?

Θρίαμβος : ομοίως με Σπάτα

Χαραυγιακός-Αστερας: δυσκολα τα πραγματα


αυτά τα ολίγα, προβλέψεις αυριο....

azeppos
4η Αγωνιστική με ενδιαφέροντα ματς...Ωραια η ανάλυση του Άγγελου...

21:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2 +7
Δυσκολη εδρα η Κερατέα αλλά θα πάω με τη καλύτερη ομάδα

21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ-ΛΑΓΟΝΗΣΙ 2 +3
Θα πάω με την έκπληξη για να γίνει ντόρος στον όμιλο..Αν χασει το Λαγονησι ίσως να μεινει μακρυα από τη κορυφή αν και είναι νωρίς ακόμη...

21:30 ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ. 1 +2
Θα συμφωνήσω και εγώ για την ευχάριστη έκπληξη ως τώρα και γιατι όχι να μη κερδίσει την Ίριδα στο περίεργο γήπεδο της..

21:30 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1 +4
Μόνο έδρα...

21:45 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΣΠΑΤΑ 1 +7
Πρέπει να κάνουν και μια νίκη εντός έδρας..Αξιόμαχο σύνολο τα Σπάτα

21:45 ΤΟΥΦΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. 1 +14
Εύκολα
22:00 ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ.-ΠΑΛΛΗΝΗ 2 +5
Η λογική πάει με την πιο γεμάτη ομάδα
bball.gif bball.gif
gspara
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 1

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1

ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ-ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
doctor_dru
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 1

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1

ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ-ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
GodSmack
4η αγωνιστική και έχουμε μια πρώτη εικώνα για το που θα κοιμανθουν οι ομάδες.

Για να δουμε τι θα δούμε αυτην την αγωνιστική

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2
Τα Γλυκά Νερά πάνε για ανοδο φέτος και είναι δυνατά εντός και εκτός. Πίστέυω πως θα το πάρουν το διπλό εύκολα η δύσκολα

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1
Ταβανισιος πολλά με λίγα. Με το μονοδιάστατο και αργο μπάσκετ που παιζει το Λαγονήσι νομίζει ακόμα οτι είναι την Δ ΕΣΚΑ. Κάτι τετοιο δεν είναι ο Ευνικός που τα πιτσιρικια τρέχουν πάνω κάτω. Αν και πιστεύω οτι ο Ευνικός ειναι ετοιμος ομάδα για Β πάλι.

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Δυσκολο ματς. . . περίεργο ματς. Η πολιτεία από μια πλυροφορία που έμαθα μέσα στην ευδομάδα έχασε το ματς με την Παλλήνη από το +16. Αρα σημαινει ότι η ομάδα πάσχει σε φυσική κατάσταση. Εαν πάίξει όπως με την Τουφα (δηλαδή πάνω κάτω) νομίζω πως το πάρει το ματσάκι

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 1
Οι ποιο αδύναμες ομάδες του ομίλου. Θα πάω καθαρά στην τύχη

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
Τραγικός ο Θρίαμβος ποιο δυνατα τα Σπάτα πάω με το διπλό με πολύ ρίσκο

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1
Ταβανίσιος. Ηρθε η ώρα να επιστρέψουν στις νίκες μετά την ήττα από την Ιριδα.

ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ-ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
Πάρα μα πάρα πολύ κακός ο Διας. Πάει για ήττα σημερα καθώς έχει να αντιμετωπίσει την δυνατή Παλλήνη. ¨οπου έχω την αίσθηση δεν θα μπορέσει να κάνει και πολλά για να την κερδίσει.
filologos
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 1

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.-ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1Χ2

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 1

ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ-ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
SP11
ΑΝ ΚΑΙ (ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ Ο ΔΙΑΣ) ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 1 (+17)
filologos
Θριαμβος Δαφνης - Σπατα 57-49
Χαλαρωσαμε στο τελος και το +17 εγινε τελικο +8.
Συγχαρητηρια σε ολους.
gspara
ΚΕΡΑΤΕΑ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 66-70 παρ.
Panka
ΤΟΥΦΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ 57-51
azeppos
Πολιτεία-Ίριδα 2 +15
LordOfTheCourts
Πολύ κακή βραδιά για την ομάδα μου, Παλληνη. Δίκαιη νίκη από τη καλύτερη ομάδα του Χαιδαριου.... δείτε τη ροή του αγώνα και τα στατιστικά της Παλληνης http://www.stat.gr/agonas_stat.php?agonasid=473
azeppos
Στο σημερινό ματς που άνοιξε την αυλαία της 5ης αγωνιστικής
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ.-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 στη παράταση

ΠΑ 21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ. 1 +8
Δείχνει να συνέρχεται ύστερα από τη κακή αρχή το Λαγονήσι...

ΠΑ 21:30 ΠΑΛΛΗΝΗ-ΕΥΝΙΚΟΣ 1 +4
Το ντέρμπι της αγωνιστικής..Νομίζω η Παλλήνη θέλει να ρεφάρει τη κακή εμφάνιση στον Δία και πρέπει πλέον να κερδίσει εντός έδρας αν θέλει να παλέψει για την άνοδο...Δύσκολο βέβαια γιατί ο Εύνικος ειναι καλή ομάδα..

ΠΑ 21:30 ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ.-ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ. 1 +8
Η Ίριδα έχει δείξει στην έδρα της πως είναι πολύ δυνατή και πολύ δύσκολα θα χάσει ματς...

ΠΑ 21:45 ΣΠΑΤΑ-ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2 +5
Αν και έχει υπεροπλία στους ψηλούς τα Σπάτα νομίζω πως η Κερατέα θα πάρει το διπλό...Καλύτερη στην περιφέρεια και αρκετά μαχητική ομάδα..

ΠΑ 21:45 ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 +9
Καλύτερη ομάδα και εντός έδρας

ΠΑ 21:45 ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΟΥΦΑ 2 +10
Αν και ανεβασμένα τα Καλύβια η Τούφα είναι σαφώς καλύτερη ομάδα και εύκολα η δύσκολα θα κερδίσει...
gspara
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ.-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 77-74

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ. 1

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΕΥΝΙΚΟΣ 2

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ.-ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ. 1

ΣΠΑΤΑ-ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΟΥΦΑ 2
EAST END
ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΕΥΝΙΚΟΣ 2
ΙΡΙΣ-ΔΙΑΣ 1
ΣΠΑΤΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2 Αν και ξαναπαίζει ο Πατρινός...
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΟΥΦΑ 2 και παϊδακια μετά στο 3γωνο...
doctor_dru
ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ. 1

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΕΥΝΙΚΟΣ 1

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ.-ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ. 1

ΣΠΑΤΑ-ΚΕΡΑΤΕΑ 1

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΟΥΦΑ 2
filologos
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ.-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 77-74

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ. 1Χ2

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΕΥΝΙΚΟΣ 1

ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ.-ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ. 1

ΣΠΑΤΑ-ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΤΟΥΦΑ 2
gspara
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 75-38
ΠΑΛΛΗΝΗ-ΕΥΝΙΚΟΣ 75-66
filologos
Λαγονησι - Θριαμβος 49-58
Σας ριξαμε λιγο κουβα αλλα δεν πειραζει biggrin.gif Εκπληκτικο παιχνιδι και ας ειχαμε και καποιες απουσιες .Προηγηθηκαμε και +20 στο 3ο δεκαλεπτο για να φτασουμε στο τελικο +9 καθως μειωσαν οι γηπεδουχοι με καποια σουτ του Σκουλιδα. Συγχαρητηρια σε ολους και συνεχιζουμε δυναμικα. shot.gif 69.gif
Panka
Καλυβια-Τουφα 56-69
azeppos
QUOTE(filologos @ Nov 12 2016, 01:19 ) *
Λαγονησι - Θριαμβος 49-58
Σας ριξαμε λιγο κουβα αλλα δεν πειραζει biggrin.gif Εκπληκτικο παιχνιδι και ας ειχαμε και καποιες απουσιες .Προηγηθηκαμε και +20 στο 3ο δεκαλεπτο για να φτασουμε στο τελικο +9 καθως μειωσαν οι γηπεδουχοι με καποια σουτ του Σκουλιδα. Συγχαρητηρια σε ολους και συνεχιζουμε δυναμικα. shot.gif 69.gif

Λαγονησι-Θριαμβος
Gluka Nera BC
ΓΣ Γλυκών Νερών - Χαραυγιακός 75-38 (34-18)
http://glukanerabc.blogspot.gr/2016/11/5-0_14.html
azeppos
Πάμε στην 6η αγωνιστική η οποία μέχρι σήμερα νμίζω είναι και η πιο ενδιαφέρουσα ως τώρα..Με δύο πολύ δυνατά ντέρμπι αλλα και γενικά ενδιαφέροντα ματς.

21:30 ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1 +6
Η Πολιτεία ως τώρα έχει δείξει ανταγωνιστική ενώ τα Καλύνβια σχετικά μέτρια.Η λογική λέει οτι δυσκολα η εύκολα θα επικρατήσουν οι γηπεδούχοι.

21:30 ΕΥΝΙΚΟΣ -ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ. 1 +3
Το 1ο ντέρμπι της αγωνιστικής.Δύο καλές ομάδες με ίδιους στόχους απ΄οτί δείχνουν οι πρώτες αγωνιστικές.Ο Εύνικος προέρχεται από 2 σερί ήττες και θέλει αλλα και πρέπει να ανακάμψει αν θέλει να ανέβει.Η Ίριδα δείχνει σε καλύτερη κατάσταση και θα πάει για το διπλό που θα τη κρατήσει αήττητη..Νομίζω στις λεπτομέρεις θα νικήσει ο Εύνικος.

21:30 ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΣΠΑΤΑ 2 +3
Γενικά το Λαγονήσι δεν μας έχει δείξει φέτος σταθερότητα παρά τιςφήμες οτι θαναι από τα φαβορί.Τα Σπάτα ομάδα που παλεύουν όλα τα ματς στα ίσια.Εκτός αποδυναμώνεται λίγο αλλα ίσως είναι μια καλή ευκαιρία να τσιμπήσει το διπλό μέσα στο λαγονήσι...

21:30 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2 +9
Νομίζω με διαφορά καλυτερη ομάδα η Κερατέα θα φύγει με το ροζ φύλλο..

21:45 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΠΑΛΛΗΝΗ 1 +6
Άλλο ένα ματς αρκετά ενδιαφέρον.Σιγα σιγά ο Θρίαμβος βρίσκει τα πατήματα του και ίσως θα πάω με την έδρα..Η Παλλήνη ως τώρα στα εκτός δείχνει οτι χάνει από τη δύναμη της..

21:45 ΤΟΥΦΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2 +2
Το 2ο ντέρμπι της αγωνιστικής.Δυνατό ματς και νομίζω θαναι αμφίρροπο..Η Τούφα είναι δυνατή στην έδρα της αλλά και τα Γλυκά Νερά φέτος δείχνουν αρκετά δυνατα..

22:00 ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. 1 +15
Διαφορά ποιότητας...
bball.gif bball.gif
Αγγελος Γ.
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1 με δυσκολία


ΕΥΝΙΚΟΣ -ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ. 2 το ντερμπι της χρονιας

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΣΠΑΤΑ 1 . Εναν παικτη θα κλειδωσουν και θα κερδισουν

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2 ευκολο

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΠΑΛΛΗΝΗ 1 απρόβλεπτο ματς

ΤΟΥΦΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2 ματσάρα


ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. Ευκολο

doctor_dru
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1
Δεν ενθουσιάζει καμία απ'τις 2 ομάδες.Έδρα και άσσος

ΕΥΝΙΚΟΣ -ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ. 1
Ντέρμπι.Δύσκολα να κάνουν 3η σερί ήττα οι γηπεδούχοι γιατί θα μείνουν πολύ πίσω.Έδρα και πιθανές απουσίες των φιλοξενούμενων=άσσος

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΣΠΑΤΑ 1
Πρέπει να το πάρει το Λαγονήσι αν θέλει να κοιτάει τα ψηλά στρώματα της βαθμολογίας

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2
Πιο ποιοτικοί οι φιλοξενούμενοι,λογικά θα επικρατήσουν

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΠΑΛΛΗΝΗ 1
Από 2 καλές νίκες έρχονται οι γηπεδούχοι,ενώ οι φιλοξενούμενοι εκτός πέφτουν σε απόδοση.Άσσος με μικρή διαφορά

ΤΟΥΦΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 1
Ντέρμπι.Απ'τις λίγες έδρες που τα Γλυκά Νερά μπορούν να στραβοπατήσουν

ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. 1
Αδύναμος ο Αστέρας.Θα το πάρει ο Δίας εύκολα ή δύσκολα
filologos
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1

ΕΥΝΙΚΟΣ -ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ. 1

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΣΠΑΤΑ 1

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΠΑΛΛΗΝΗ 1X2

ΤΟΥΦΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 1

ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. 1
gspara
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1

ΕΥΝΙΚΟΣ -ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ. 2

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΣΠΑΤΑ 1

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΠΑΛΛΗΝΗ 2

ΤΟΥΦΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2

ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. 1
filologos
Θριαμβος-Παλληνη 66-49
Αλλο ενα καλο παιχνιδι για την ομαδα μας οπου εφτασε δικαια και ανετα στην επικρατηση.Το σκορ ειχε φυγει και +24.
Κοιταμε το επομενο ματς. Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια. shot.gif bball.gif
gspara
ΤΟΥΦΑ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 46-51
SP11
ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 50-47 wos_sport3.gif
azeppos
Πολιτεία-Καλύβια 1
Ευνικος-Ιριδα 57-61
bball.gif bball.gif
coachmarian34
''Ατσαλένιοι'' Γλυκά Νερά και Ίριδα Πετρούπολης (Γ2 ΕΣΚΑ)

Την αήττητη προέλαση τους συνεχίζουν Γλυκά Νερά και Ίριδα Πετρούπολης οι οποίοι επικράτησαν στα δυο ντέρμπι της 6ης αγ. φεύγοντας με το διπλό απέναντι στην Τούφα Χαλανδρίου και Εύνικο αντίστοιχα. Ανεβάζει στροφές ο Θριάμβος Δάφνης ο οποίος επιβλήθηκε απέναντι στην Παλλήνη όπως και η Πολιτεία η οποία ''προστάτεψε'' την έδρα της απέναντι στα Καλύβια. Πάτησε ''γκάζι'' το Λαγονήσι το οποίο κυριάρχησε απέναντι στα Σπάτα ενώ ο Δίας Χαϊδαρίου πανηγύρισε νίκη-ανάσα απέναντι στον Αστέρα Πατησίων. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

http://sportsofficers.blogspot.gr/2016/11/2_20.html#more
Gluka Nera BC
ΦΟ Τούφας - ΓΣ Γλυκών Νερών 46-51 (23-15)
http://glukanerabc.blogspot.gr/2016/11/6-0.html
Αγγελος Γ.
QUOTE (Αγγελος Γ. @ Nov 18 2016, 11:02 ) *
ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ 1 με δυσκολία


ΕΥΝΙΚΟΣ -ΙΡΙΣ ΠΕΤΡ. 2 το ντερμπι της χρονιας

ΛΑΓΟΝΗΣΙ-ΣΠΑΤΑ 1 . Εναν παικτη θα κλειδωσουν και θα κερδισουν

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΤΕΑ 2 ευκολο

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ.-ΠΑΛΛΗΝΗ 1 απρόβλεπτο ματς

ΤΟΥΦΑ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2 ματσάρα


ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. Ευκολο



7/7 στις προβλεψεις μου...

Ξεκαθαριζει το τοπιο...
LordOfTheCourts
Δείτε την ροή του αγώνα ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ-ΠΑΛΛΗΝΗ και τα στατιστικά της Παλλήνης
http://www.stat.gr/agonas_stat.php?agonasid=489
azeppos
Μπήκαμε στην 7η σγωνιστική και πλέον τα ματς αρχίζουν να αποκτούν έντονο ενδιαφέρον..Για πάμε...


22:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ.-ΕΥΝΙΚΟΣ 2 +13
Παρόλο που έγινε σήμερα το ματς δν ξέρω το αποτέλεσμα και πάω με βάση τη λογική...

20:30 ΙΡΙΣ ΠΕΤ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ. 1 +5
Νομίζω το ντέρμπι της αγωνιστικής.Ανεβασμένος ο Θρίαμβος.Αν κάνει το διπλό μέσα στη Πετρούπολη νομίζω θα χτυπήσει 3αδα..Δύσκολη εδρα όμως κ με πολυ καλή ψθ=υχολογία η Ιριδα.

21:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΤΟΥΦΑΣ 1 +3
Δύσκολη έξοδος για την Τούφα.Η Κερατά είναι αρκετά αξιόμαχη και στην έδρα της παίζει αρκετά καλά.Νομίζω μπορεί να κάνει τν έκπληξη..

21:30 ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ. 2 +4
Θα παώ με τον Δία παρόλο που γενικά δν με έχει πείσει λόγω της αστάθειας του..Φαίνεται πως εκτός έδρας αποδυναμώνεται πολύ.Τέτοια ματς τα Καλύβια πρέπει να τα χτυπήσει αν θέλει να σωθεί..

21:30 ΠΑΛΛΗΝΗ-ΛΑΓΟΝΗΣΙ 1 +6
Το 2ο ντέρμπι της αγωνιστικής..Η Παλλήνη στην έδρα της είναι αρκετά καλή..Βέβαια και το Λαγονήσι δείχνει ανεβασμένο αισθητά..Νομίζω η Παλλήνη θα εκμεταλλευτεί την έδρα της..

21:45 ΣΠΑΤΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 +11
Νομίζω οποιοδίποτε άλλο αποτέλεσμα πέραν της νίκης για τα Σπάτα θαναι καταστροφή.Αρκετά αδύναμος ο Χαραυγιακός παρά την παρουσία του Μαγλου...

21:45 ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 +8
Πονηρό ματς για τους γηπεδούχους.Τα Γλυκά Νερά αν και θεωρητικά είναι το φαβορί, η Πολιτεία έχει δείξει πως είναι σκληρό καρύδι.Αξιόμαχη και αρκετά ανταγωνιστική..
bball.gif bball.gif
coachmarian34
Τιτανομαχία στην Αγία Τριάδα (Γ2 ΕΣΚΑ)


Στο προσκήνιο έρχεται η 7η αγ. του 2ου ομίλου όπου τα Γλυκά Νερά υποδέχονται την Πολιτεία με στόχο να διατηρήσουν το αήττητο όπως και η Ίριδα Πετρούπολης η οποία φιλοξενεί τον πολύ δυνατό Θρίαμβο Δάφνης ο οποίος θέλει να έχει να μπει μέσα στην τριάδα στο ντέρμπι της αγωνιστικής. Στο κόλπο της τριάδας θέλει να διατηρηθεί και η Τούφα Χαλανδρίου η οποία μάχεται με την Κερατέα η οποία θα προσπάθησε να αρπάξει μια νίκη σωτηρίας ενώ Παλλήνη και Λαγονήσι κοντράρονται μεταξύ τους με στόχο το ροζ φύλλο που θα δώσει πλεονέκτημα για την τετράδα. Το πρόγραμμα κλείνει με τα ντέρμπι επιβίωσης σε Σπάτα και Καλύβια. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

http://sportsofficers.blogspot.gr/2016/11/2_25.html#more
gspara
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ.-ΕΥΝΙΚΟΣ 58-62

ΙΡΙΣ ΠΕΤ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ. 1

ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΤΟΥΦΑΣ 2

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ. 2

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΛΑΓΟΝΗΣΙ 1

ΣΠΑΤΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1

filologos
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ.-ΕΥΝΙΚΟΣ 58-62

ΙΡΙΣ ΠΕΤ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝ. 1Χ2

ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΤΟΥΦΑΣ 2

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΙΑΣ ΧΑΙΔ. 2

ΠΑΛΛΗΝΗ-ΛΑΓΟΝΗΣΙ 2

ΣΠΑΤΑ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.