Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Α2 - Β' - Γ' Εθνικής 2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2, 3, 4
tsitum
Παιδια ποια ειναι η γνωμη σας για τον Μπατη του Ηλυσιακου?Ρωταω γιατι ενδιαφερεται η Ολυμπια να τον παρει.

Απο οτι εχω δει μπορει να παιξει 1,2,3 (κατι σαν Αποστολιδη),ειναι πολυεργαλειο με πολλες ασιστ,κλεψιματα,ακομα κ ριμπαουντ,αλλα δε μου αρεσει που δε εχει καλο τριποντο κ που εχει πολλα λαθη στο παιχνιδι του.
mgg
Φιλε ειναι πολυ παιχταρας ο Μπατης. Κανει τα παντα και ξεχωριζε στην Α'2, ηταν ανωτερου επιπεδου κατα τη γνωμη μου. Δεν πηγα φετος σε πολλα ματς του Ηλυσιακου αλλα μου φαινεται οτι αμα φυγει ο Μπατης θα παω σε ακομα λιγοτερα.
Live strong
QUOTE(reth1 @ Jun 15 2007, 05:28 PM) *
[i]
Με μια λιτή ανακοίνωση ο Ιωνικός Λαμίας γνωστοποίησε και επίσημα πως δε θα συνεχίσει την κοινή του πορεία με πέντε αθλητές που φόρεσαν πέρυσι τη φανέλα του συλλόγου. Συγκεκριμένα η επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου αναφέρει:
"Η διοίκηση του Ιωνικού Λαμίας ανακοινώνει το τέλος της συνεργασίας και ευχαριστεί για τις υπηρεσίες, τους Γιώργο Κερασοβίτη, Θοδωρή Βαρδιάνο, Μίλαν Γέρεμιτς, Κώστα Τότσιο και Τζίμη Γεώργαρο".

basketblog.gr



Καμιά φορά τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται…άσχετα με τις επίσημες ανακοινώσεις! rolleyes.gif
Να δω μόνο αν χρειαστεί να «μαζευτεί» αυτή η ανακοίνωση πως θα τον κάνουν!
Μου έρχονται κάποιες παροιμίες στο μυαλό, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να τις μεταφέρω εδώ…. smiley.gif
Ο καιρός θα δείξει! cool.gif
Kidd4
Που ειναι οι Απολλωνιστες??

Σαμολης,Δεδες στον Απολλωνα!

Και οι 2 με ΠΑΡΑ πολυ καλη περσινη χρονια...

Ο 1ος στην Ηλιουπολη (1ος σκορερ,1ος ασσιστ),
ο 2ος στο Μαρκοπουλο(2ος σκορερ,απ΄τα καλυτερα 3αρια της κατηγοριας).........
drakonikolis
Σπύρος Κέκελης στη Λαμία.Έτσι κλείνει η θέση του άσσου με Μάνθο Σοφογιάννη και Σπύρο Κέκελη 77.gif
basketikos
Το προσθετω στις μεταγραφες, γιατι ειναι κατι που αλλαζει τις προοπτικες της Ομαδας μου - η καλυτερη μεταγραφη εκτός γηπέδου:


O Γιαννάκης δεν ξεχνάει τον Ιωνικό
---------------------
Σε μια από τις πιο δύσκολες στιγμές της ιστορίας του βρίσκεται ο Ιωνικός Νικαίας, που υποβιβάστηκε για πρώτη φορά στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής. Οι παλαίμαχοι της ομάδας αποφάσισαν να λάβουν δράση και με πρωτοβουλία του Παναγιώτη Γιαννάκη συστάθηκε μια διοικούσα Επιτροπή, η οποία θα επιχειρήσει να ξαναφέρει την ομάδα στις επιτυχίες. Ως γνωστόν, ο ομοσπονδιακός τεχνικός ανδρώθηκε στη Νίκαια πριν μεταγραφεί για τη μεγάλη του καριέρα στον Άρη.

Αναλυτικά η ανακοίνωση, που εξέδωσε ο Ιωνικός...

"Ο Ιωνικός Νικαίας έχει ανθρώπους που τον αγάπησαν και τον αγαπούν, για τον λόγο αυτό δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να εγκαταλειφθεί στην τύχη του! Η ιστορική ομάδα της Νίκαιας για πρώτη φορά στην ιστορία της καλείται να παίξει στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και αυτός ο λόγος στάθηκε αρκετός για να συγκεντρώσει και να συνασπίσει παλιούς αθλητές του συλλόγου, έτοιμους να βοηθήσουν με κάθε τρόπο. Συστάθηκε μια επιτροπή, η οποία με σωστούς χειρισμούς και μεθοδικές κινήσεις θα προσπαθήσει προϊόντος του χρόνου να μετατρέψει την ομάδα και πάλι σε μια υγιή κατάσταση ανάλογη της ιστορίας της και της γενικότερης προσφοράς της στο ελληνικό μπάσκετ.

Η συγκεκριμένη επιτροπή απαρτίζεται από τους:
Αναστάσιο Μπεζεντάκο, Γιάννη Γουργιώτη, Βύρων Κρίθαρη, Σπύρο Μπενετάτο, Νίκο Παρασκευόπουλο, Νίκο Στρατή, Κώστα Αλεξανδρίδη, Θόδωρο Μπολάτογλου.
reth1
Στην ομάδα του Ρεθύμνου θα αγωνίζεται την επόμενη χρονιά ο Σωκράτης Γκιζογιάννης ο οποίος ανακοινώθηκε από τον σύλλογο της Κρήτης.
"Η διοίκηση του ΑΓΟΡ ανακοινώνει την απόκτηση του αθλητή Σωκράτη Γκιζογιάννη, για τον επόμενο χρόνο".
Αμέσως μετά την συμφωνία του με το συγκρότημα του Στέργιου Κουφού, ο Σωκράτης Γκιζογιάννης δήλωσε: "Θεωρώ ότι πρόκειται για μια πολύ καλή συνεργασία για εμένα. Θα δώσω ότι μπορώ από την πλευρά μου για να πετύχει η ομάδα τους στόχους της. Δεν σας κρύβω ότι είμαι ευτυχισμένος που ήρθα στο Ρέθυμνο. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την ομάδα του Ρεθύμνου. Είναι συνεπής ομάδα, κάθε χρόνο διεκδικεί την άνοδο και ο προπονητής κ. Κουφός φάνηκε από την πρώτη στιγμή ότι πιστεύει στις ικανότητες μου".

Για πείτε μου οι κατέχοντες...Τεσσάρι ύψους 2,04 με καλό τρίποντο; Το αγαπημένο του Κουφού!
thanos4
QUOTE(reth1 @ Jun 20 2007, 05:56 PM) *
Για πείτε μου οι κατέχοντες...Τεσσάρι ύψους 2,04 με καλό τρίποντο; Το αγαπημένο του Κουφού!

3αρι υψους το πολύ 2μ. Καλος σουτερ, αριστεροχειρας. Κινειται στην μετριοτητα τα τελευταια 3χρονια. Με την Χαλκιδα ειχε κανει καλες χρονιες. Περαν του πολύ καλου σουτ δε νομιζω οτι εχει κατι αλλο σε υπερθετικο βαθμο.
Μήπως τον μπερδευεις με τον αδερφο του, τον Ανδρονικο, που επαιζε περυσι στον Απόλλωνα?
reth1
ρωτάω δεν ξέρω... στον Γαλάνη είδα 42% στα 3ποντα και αρκετά καλούς χρόνους συμμετοχής. Επίσης παντού τον έχουν 6'8" ή 2.02-2.04.
thanos4
QUOTE(reth1 @ Jun 20 2007, 06:28 PM) *
ρωτάω δεν ξέρω... στον Γαλάνη είδα 42% στα 3ποντα και αρκετά καλούς χρόνους συμμετοχής. Επίσης παντού τον έχουν 6'8" ή 2.02-2.04.

Δικιο εχεις για το υψος. Παντως κυριως παιζει στο 3, αν και μπορει να παιζει και 4αρι σε κοντα σχηματα. Κατι σαν τον Τσιριγωτακη ας πουμε.
reth1
QUOTE(thanos4 @ Jun 20 2007, 06:32 PM) *
Δικιο εχεις για το υψος. Παντως κυριως παιζει στο 3, αν και μπορει να παιζει και 4αρι σε κοντα σχηματα. Κατι σαν τον Τσιριγωτακη ας πουμε.


τον οποίο και θα αντικαταστήσει απ' ότι φαίνεται wink.gif
stillmatic
Διαβάζω στις εφημερίδες οτι ο Τσακιρίδης επιστρέφει στο Ρέθυμνο,έχετε καμία πληροφορία;Στο Παγκράτι πάντως μέχρι στιγμής δεν έχει επέλθει συμφωνία
reth1
ετσι λενε και εδώ. ακόμα απορώ γιατί έφυγε. πρόπερσι στον β' γύρο που έκανε πράματα και θάματα, στην εξέδρα τον φωνάζαμε ο "σεληνιασμένος"
tasos
Απο οτι εμαθα πριν απο λιγες ωρες ο Απολλωνας εκλεισε τον σεντερ της Αγιας Παρασκευης.Επισης λεπτομεριες για το ποιοι παιχτες θα αποχωρησουνε απο την ομαδα θα γνωριζω αυριο.
leonkalf
H Aγ.Παρασκευή πήρε τον Καραγιώργο που φέτος ήταν στον Ίκαρο Ν.Σμύρνης.
tasos
Η τριτη μεταγραφη για την ομαδα μπασκετ του Απολλωνα ο Κομματάς (20 ετων) υψους 2,07 πρωην σεντερ της Αγ.Παρασκευης
krepas
QUOTE(tasos @ Jun 22 2007, 11:39 AM) *
Η τριτη μεταγραφη για την ομαδα μπασκετ του Απολλωνα ο υψους 2,07 πρωην σεντερ της Αγ.Παρασκευης Κομματάς (20 ετων)

tasara ο παρασκευοπουλοσ και ο βαγγος θα μεινουνε?εμαθες κατι?
tasos
O Παρασκευοπουλος θα παραμεινει στην ομαδα..ο Βαγγελης διστυχως δεν θα ειναι στον Απολλωνα.
Ο λογος που ο Δευτεραιος δεν θα ειναι και την νεα χρονια στην ομαδα ειναι καθαρα οτι λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων !
krepas
QUOTE(tasos @ Jun 22 2007, 12:29 PM) *
O Παρασκευοπουλος θα παραμεινει στην ομαδα..ο Βαγγελης διστυχως δεν θα ειναι στον Απολλωνα.
Ο λογος που ο Δευτεραιος δεν θα ειναι και την νεα χρονια στην ομαδα ειναι καθαρα οτι λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων !

βρε το κουτσο αλογο!!!αρκει να μην εχει τραυματισμους!οσο για τον βαγγο κριμα γιατι τηα εδινε κατι παραπανο και θα λειψει και απο τα αποδυτηρια πολυ!
Aristofanis
Ο Σιούτης πήγε στην Δάφνη ?
tasos
QUOTE(krepas @ Jun 22 2007, 04:36 PM) *
βρε το κουτσο αλογο!!!αρκει να μην εχει τραυματισμους!οσο για τον βαγγο κριμα γιατι τηα εδινε κατι παραπανο και θα λειψει και απο τα αποδυτηρια πολυ!


Oλα τα παιδια ηταν μια καλη παρεα..αυτο ειναι που μετραει σε μια ομαδα!
tasos
O Απολλων μετα την αποχωρηση Ασημενιου και Χαρου θελει δυο 4ρια..
http://www.apollongs.gr/comunic_el.html
thanos4
Δυο σημαντικες μεταγραφες για τον ΟΦΗ(Γ εθνικη) που πηρε Ορνιθοπουλο απο Ολυμπιακο Βολου, και Παναγακη απο Μίλωνα.
Η Ιεραπετρα πηρε Τειλορ απο Ιωνικο Νικαιας και Χριστοδουλο απο Παγκρατι.
P.Faliro13
QUOTE(Aristofanis @ Jun 22 2007, 10:41 PM) *
Ο Σιούτης πήγε στην Δάφνη ?

ναι!! τον πηρε μαζι του ο Σορωτος.
dimitris 888
ΓΙΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Κ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ??
arxiepiskopos
Η Κομοτηνή πήρε Τσακωνίτη(ασσόδυο) από Φίλιππο Βέροιας και πέρνει Σουφλιά (ψηλός) από Ξάνθη.
Φέτος ο Μαστροκωστόπουλος θα βγαζει μάτια στη Κομοτηνή.
leonkalf
*Δύο μεταγραφές πραγματοποίησε το ICBS. Απέκτησε τον Αλέξη Μπάρδα και τον Γιάννη Ευαγγελινό, ενώ προσπαθεί να εντάξει στο δυναμικό του τον Κώστα Τότσιο.



*Ανανέωσε με το Παγκράτι ο Σταύρος Βαρυπάτης, ενώ συμφώνησαν ο Γιώργος Κουκάς και ο Στέλιος Κλήμης. Οι «Ροσονέρι» βρίσκονται κοντά και στην απόκτηση του Νίκου Τσολάτου.
femme fatale
Και ο Κόκκαλης πάει Περιστέρι. 41.gif
dimitris 888
ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΕ ΤΟΝ ΞΕΡΩ..ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ Κ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΜΕΣΑ..ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΨΗΛΑ ΠΛΕΥΜΑΚΕΡ Κ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ...Υ.Γ-ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΘΕΛΕΤΕ Κ ΠΡΙΓΚΙΟΝΙ..ΧΑΧΑΧΑ
arxiepiskopos
QUOTE(dimitris 888 @ Jun 27 2007, 12:04 PM) *
ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΕ ΤΟΝ ΞΕΡΩ..ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ Κ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΜΕΣΑ..ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΨΗΛΑ ΠΛΕΥΜΑΚΕΡ Κ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ...Υ.Γ-ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΘΕΛΕΤΕ Κ ΠΡΙΓΚΙΟΝΙ..ΧΑΧΑΧΑ


αν γινει πιο γρηγορος πιο εκρηκτικος και πιο αλτικος 8α γινει μεγαλη παιχταρα.
stillmatic
QUOTE(leonkalf @ Jun 27 2007, 09:31 AM) *
*Ανανέωσε με το Παγκράτι ο Σταύρος Βαρυπάτης, ενώ συμφώνησαν ο Γιώργος Κουκάς και ο Στέλιος Κλήμης. Οι «Ροσονέρι» βρίσκονται κοντά και στην απόκτηση του Νίκου Τσολάτου.


Aκούγεται επίσης το όνομα του Λιακόπουλου για το Παγκράτι.Η βασική του θέση ξέρει κανείς ποια είναι;Μου είπαν οτι μπορεί να παίξει και play,αλλά τον εχω πιο πολύ για καθαρό guard.
thanos4
QUOTE
Aκούγεται επίσης το όνομα του Λιακόπουλου για το Παγκράτι.Η βασική του θέση ξέρει κανείς ποια είναι;Μου είπαν οτι μπορεί να παίξει και play,αλλά τον εχω πιο πολύ για καθαρό guard.

Ο Λιακοπουλος ειναι καθαρος ασσος. Πολυ καλος στο ντραιβ κ πασα, μετριος σουτερ. Δεν νομιζω οτι μπορει να παιξει στο 2. Κοντος για την θεση(1.85 περιπου) κ θελει πολυ ωρα την μπαλα στα χερια. Παντως σαν βασικος ασσος νομιζω οτι ειναι απο τις καλυτερες επιλογες που θα μπορουσε να κανει ο Λυκογιαννης.

Στα σιγουρα φαινεται οτι ψωνιζει ο Λυκογιαννης. Ολοι αυτοι ηταν πρωην παικτες του στον Σπορτιγκ.
christina n10
QUOTE(thanos4 @ Jun 27 2007, 04:24 PM) *
Ο Λιακοπουλος ειναι καθαρος ασσος. Πολυ καλος στο ντραιβ κ πασα, μετριος σουτερ. Δεν νομιζω οτι μπορει να παιξει στο 2. Κοντος για την θεση(1.85 περιπου) κ θελει πολυ ωρα την μπαλα στα χερια. Παντως σαν βασικος ασσος νομιζω οτι ειναι απο τις καλυτερες επιλογες που θα μπορουσε να κανει ο Λυκογιαννης.

Στα σιγουρα φαινεται οτι ψωνιζει ο Λυκογιαννης. Ολοι αυτοι ηταν πρωην παικτες του στον Σπορτιγκ.
χμ...λιακοπουλος,ε?κοιταξε να δεις ,στις δυο τελευταιες ομαδες που τον εχω δει (ηλυσιακο,δαφνη)ασσο τον εχω δει να παιζει και δυαρι μονο αν παιζει μεσα με δυο play η ομαδα.αυτο που εχω να πω για τον λιακοπουλο ,και χαιρομαι να τον βλεπω στο γηπεδο,ειναι οτι κανει μαγκες και ευτυχισμενους πολλους συμπαικτες του με τις απιστευτες πασες που βγαζει...(ΑΣΣΙΣΤΑΡΕΣ),ειναι οντως πολυ καλος στην διεισδυση,αλλα δεν μπορεις να πεις οτι ειναι κακος σουτερ, οσο για το αν θελει πολυ την μπαλα στα χερια ,πες μου ,υπαρχει παικτης που να μην το κανει αυτο??? tongue.gif tongue.gif και ποσο μαλλον αυτος που φτιαχνει και το παιχνιδακι.... wink.gif wink.gif θεωρω οτι η επιλογη του για την θεση του ασσου στο παγκρατι ,αν δεν εχει ηδη κλεισιε,θα ειναι μια παρα πολυ καλη κι εξυπνη κινηση,ειναι σιγουρη και δοκιμασμενη λυση,θα βοηθησει με την εμπειρια του και την ουσιαστικοτητα του μεσα στο παιχνιδι....
leonkalf
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ: Ο Μάνος Μανουσέλης ανακοίνωσε στους παίκτες της ομάδας Μποζίκα, Μόρφη, Καλαμαρά, Ντιμπ, Λουκάκη και Τζουγκαράκη ότι δε θα συνεχίσουν στην ομάδα και αφού τους ευχαρίστησε τους ενημέρωσε ότι θα πρέπει να ψάξουν για νέα ομάδα πλην του Μποζίκα, που έχει πάρει την απόφαση να αποχωρήσει.
Στην Α2 θα συνεχίσουν οι Μαντζάνας, Τσουκ, Αμάτο, Κοτίνης, Δεληγιάννης, Αντ. Μάντζαρης, Βαγγ. Μάντζαρης, Φωτίου και οι έφηβοι. Σε αυτούς θα προστεθούν 1-2 κοινοτικοί και 3-4 Έλληνες.

ΔΑΦΝΗ: Μετά από μια παρένθεση ενός έτους στον Ιωνικό Λαμίας, ο Γιώργος Κερασοβίτης επιστρέφει στη Δάφνη. Ο 26χρονος γκαρντ, που προέρχεται από τα τμήματα υποδομής της ομάδας, είναι η νέα μεταγραφή των "κιτρινόμαυρων"και τη χρονιά, που μας πέρασε στους Λαμιώτες είχε: 4,1π-2,2ρ-68%β-50%δ-35%τρ σε 19,5 λεπτά συμμετοχής.

Επόμενοι στόχοι για την ομάδα του Σορώτου είναι οι Αλέξης Τόλιας (Π.Φάληρο) και Μίλος Παβλίσεβιτς (Ηλυσιακός).

ΠΑΓΚΡΑΤΙ: Ο αρχηγός της ομάδας Νίκος Βούλγαρης ανανέωση για ακόμη μία χρονιά με το Παγκράτι ενώ στην ομάδα θα παραμείνει και ο Σταύρος Βαρυπάτης. Σειρά παίρνουν οι Κρητικός και Συριστατίδης με την περίπτωση του δεύτερου να φαντάζει πολύ δύσκολη.

πηγή : sportime.gr
argyro1979
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑΝ

27/6/2007
Γενική Προκήρυθη Πρωταθλημάτων Aγων. Περ. 2007-08
ΑΡΘΡΟ 1ο : ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Η Ε.Ο.Κ. κατά την αγωνιστική περίοδο 2007-2008, θα διοργανώσει και θα τελέσει τα παρακάτω Πρωταθλήματα, τα οποία και προκηρύσσει και που θα διεξαχθούν με μέριμνα και ευθύνη της και σύμφωνα με τις διατάξεις του ισχύοντος Αθλητικού Νόμου, του Καταστατικού της, των Κανονισμών της, καθώς και των Κανονισμών Παιδιάς :
α) Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών:Χρονικό διάστημα διεξαγωγής 19/9/07–31/5/08.
β) Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών:Χρονικό διάστημα διεξαγωγής 23/9/07-31/5/08
γ) Πρωτάθλημα Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών:Χρονικό διάστημα διεξαγωγής 29/9/07-31/5/08
δ) Πρωτάθλημα Β΄ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών:Χρονικό διάστημα διεξαγωγής 30/9/07-31/5/08
ε) Πρωτάθλημα Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών:Χρονικό διάστημα διεξαγωγής 30/9/07–31/5/08
στ) Πρωτάθλημα Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών:Χρονικό διάστημα διεξαγωγής 14/10/07-31/5/08
ζ) Πρωτάθλημα Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών:Χρονικό διάστημα διεξαγωγής 14/10/07-31/5/08.........................................

ΠΗΓΗ: ΕΟΚ(ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)


Ετοιμαστειτε για προετοιμασιες απο αρχες ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!!!!!!!
SUPER 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
stillmatic
Απο www.pagratiao.gr

To Δ.Σ ανακοινώνει την συμφωνία με τους καλαθοσφαιριστές Νίκο Λιακόπουλο, Γιώργο Κουκά, Στέλιο Κλήμη και Κώστα Τζιάλα για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο.Παράλληλα ανανέωσε και ο Σταύρος Βαρυπάτης για μία ακόμη χρονιά.
thanos4
*Σημαντικες οι μεταγραφες αυτες για Παγκρατι. Τουλαχιστον στον ασσο δεν θα εχει σιγουρα προβλημα. Κοινο στοιχειο ολων αυτων των παικτων? Εχουν περασει απο Σπορτιγκ με προπονητη τον Λυκογιαννη!

*Ο Ικαρος Ν. Σμ. πηρε Μιχαλη Ευαγγελιτση απο ΕΑΠ. Πολυ καλη κινηση μπορω να πω

*Για Ιεραπετρα ακουγεται ο Αλεξιου, ο πλει μεικερ του Ταυρου που υποβιβασθηκε στην Α ΕΣΚΑ
aionio talento
για μεταγραφες παπαγου ξερει κανεις τιποτα?

αν εξαιρεσεις τους προπονητες ( μαντη - τερκεσιδη )

που ευτυχως παρεμειναν ! ! δεν ακουγεται κατι !
christina n10
καλησπερα ,ξερει κανεις τι παιζει με αγγελο συριστατιδη?θα μεινει η ειναι δυσκολο?
leonkalf
QUOTE(aionio talento @ Jul 1 2007, 08:49 PM) *
για μεταγραφες παπαγου ξερει κανεις τιποτα?

αν εξαιρεσεις τους προπονητες ( μαντη - τερκεσιδη )

που ευτυχως παρεμειναν ! ! δεν ακουγεται κατι !

Ξέρω ότι πήρε τον Παναγιώτη Ζερβουλάκο.
leonkalf
Ο Νίκος Καραγιάννης είναι ο νέος προπονητής της Χαλκίδας
leonkalf
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ: Παρελθόν ο Φωτόπουλος

Ο Θέμης Φωτόπουλος έλυσε τη συνεργασία του με τον Αρη Νικαίας για προσωπικούς λόγους.
Ο έμπειρος γκαρντ ήταν από στυλοβάτες της ανόδου του Αρη από την Α’ ΕΣΚΑΝΑ στη Γ’ Εθνική, όντας πρώτος σκόρερ ολόκληρης της κατηγορίας τη χρονιά που μας πέρασε και πλέον αναζητά τον επόμενο… σταθμό της καριέρας του.

πηγή : superbasket.gr


Οδεύει προς Προοδευτική...
aionio talento
για αυτον που εγραψες για παπαγο ξερεις τιποτε παραπανω ?

( που επαιζε - θεση - ηλικια - κλπ )

thanks παντως !
leonkalf
Είναι 4άρι, ψηλό παιδί 28χρονών.
Σε μικρή -μπασκετική- ηλικία θεωρήθηκε πολύ καλό ταλέντο με προοπτικές. Σε κάποια φάση είχε σταματήσει (ίσως λόγω ότι δεν έκανε το βήμα παραπάνω), αλλά πέρσι επανήλθε

Έχει παίξει σε διάφορες ομάδες όπως ΑΕΚΤ, Πορφύρα, Κρόνο και περσι έπαιξε στον Πειραϊκό Α.Σ (Β' εσκανα)
aionio talento
με ψιλοχαλασες τωρα sad.gif ! ειχε σταματησει - β εσκανα

απο την στιγμη που δε βλεπω και να παιρνουμε και τιποτα

καλυτερο ( λογω αφραγκιας ) χλωμους μας βλεπω για του

χρονου ! ! !

by the way μπες ( αν δε βαριεσαι ) στο topic που λεει για

μεταγγραφες παο να δεις τι εχουν γραψει μερικοι για φανη

χριστοδουλου και με ποιους τον συκρινουν ! ! ! !



p.s. w00t.gif δες τα καθιστος
zigolo7
opoios xerei na grapsei gia metagrafes ston 2o omilo vorra g ethnikh..
enosi kavalas paei gia anodo aera.
opoios xerei na grapsei!!
thanks
tasos
Η 4η μεταγραφη για την ομαδα μας ειναι ο Γιαννόπουλος.Ο πρώην παίκτης του Ατταλου Ν.Φ αγωνίζεται κυριως στη θέση 4 αλλα και 5
leonkalf
Γκοτζογιάννης και Κούρτης από το Σπόρτιγκ στο Παγκράτι.
Εξαιρετικές επιλογές!!
leonkalf
Νίκος Κόκκαλης από Αμύντα στο Περιστέρι
dolly12
Μαλλον Αθανασουλας απο Αγ Παρασκευη σε Αγιο Δημητριο
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.