Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Α2 - Β' - Γ' Εθνικής 2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2, 3, 4
fistikis
Μαλλον Αθανασουλας απο Αγ Παρασκευη σε Αγιο Δημητριο
[/quote]
Στον Κρόνο εννοείς;Τι λέει αυτός ο Αθανασούλας; (θέση κτλ)
dolly12
Οχι στον αστερα αγιου δημητριου.
leonkalf
QUOTE(dolly12 @ Jul 5 2007, 01:29 PM) *
Οχι στον αστερα αγιου δημητριου.

Κάποιο λάθος κάνεις. Δε νομίζω να ισχύει αυτό που λες.

Αν ήταν έτσι δεν το έβαλες και στο σωστό topic!! tongue.gif
dolly12
Δεν φταιω εγώ αμα ο κολλητος μου αλλαζει γνωμη καθε τρεις και λιγο. Βλέπεις ο στρατος αποτελει προβλημα....

τελικα Αθανασουλας στον ιωνικο ΝΙΚΑΙΑΣ. ειναι 2-3αρακι πολυ καλο! smiley.gif

υ.γ. μη τυχον και δεν μου τη πεις εσυ λεω!!!!
fistikis
QUOTE(dolly12 @ Jul 5 2007, 11:36 AM) *
Δεν φταιω εγώ αμα ο κολλητος μου αλλαζει γνωμη καθε τρεις και λιγο. Βλέπεις ο στρατος αποτελει προβλημα....

τελικα Αθανασουλας στον ιωνικο ΝΙΚΑΙΑΣ. ειναι 2-3αρακι πολυ καλο! smiley.gif

υ.γ. μη τυχον και δεν μου τη πεις εσυ λεω!!!!


Ο Ιωνικός Νικαίας κανάν άλλο παίκτη έχει ή θα κατέβει με εφηβικό φέτος;
leonkalf
O Iωνικός Ν. πήρε τον Σαμοθράκη από τον Φιλαθλητικό
drakonikolis
Από πληροφορίες της εγκυρότατης κουρούνας ο Μπάνε ψήνει για Λαμία τον Μούλα.
Αν γίνει κι αυτό θα παρατήσω τη σχολή και θα επιστρέψω Λαμία(λέμε τώρα)!!!!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Παράλληλα,μήπως ξέρετε ποιός δημοσιογράφος κρύβεται πίσω απ'τη κουρούνα?
tsitum
QUOTE
Από πληροφορίες της εγκυρότατης κουρούνας ο Μπάνε ψήνει για Λαμία τον Μούλα.
Με την κοινη λογικη απιθανο σεναριο.Διοτι ακομα κ αυτη τη στιγμη θα τον ηθελαν στο ελληνικο πρωταθλημα ολες οι ομαδες πλην των ΠΑΟ,ΟΣΦΠ.Δε τον εχω τον Μουλα για παιχτη που να παιζει σε μια ομαδα επειδη ξερει τον προπονητη της.
man10
Παιδια για να το λεει η κουρουνα θα εχει καποιες βασεις,εγω την εμπιστευομαι. Αληθεια,εχω την ιδια απορια με τον drakonikoli, ξερει κανεις ποιος την γραφει???
srapy 2
ekleise leonidas triantafillopoulos kefalonia (g ethniki)..itan persi posidona kalamatas...kamia info...???
zigolo7
h kefalonia thelei ton giannh ploutetski apo erythraia!!!! dinei polla lefta
alexas10
paidia opoios xerei as mou pei to roster tis kefalonias poy einai i idiaiteri patrida moy...
dolly12
τελικα αυτο το νησι βγαζει μεγαλους παίκτες!!! (αρσενικούς και θηλυκούς!!!!) smiley.gif
leonkalf
Το Περιστέρι πήρε τον Βαγγέλη Μαργαρίτη από τον Κεραυνό Αιγίου για 3 χρόνια.


υ.γ. Παιδιά, γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες (όσοι δεν το κάνετε..)
srapy 2
Αρχικα για κεφαλονια
κουμανιωτης σταυρος -1
νικολοπουλος θανασης-4/5
αντωνατος γιωργος-4/5--παπαδατος λεωνιδας3/4(ντοπιοι)
πηρε πατελη χαραλαμπο απο παπαγου-5
κ γεωργουλα απο αναγεννηση-φλογα-4
παιζει να παρει και ενα 1-2 που επαιζε περσι βουρειο χιου-δν θυμαμαι ονομα...
μακαρι να μεινει η ομαδα-το αξιζει
οσο για τους θηλυκους παικτες ειναι οι καλυτεροι αλλα και οι πιο μυστηριοι... smiley.gif smiley.gif
cool.gif cool.gif 77.gif 77.gif cool.gif
lalas
QUOTE(leonkalf @ Jul 6 2007, 06:58 AM) *
O Iωνικός Ν. πήρε τον Σαμοθράκη από τον Φιλαθλητικό

τι ωρα τον πηραν κ σε τι νομισμα πληρωσαν
pepe
παιζει να παρει και ενα 1-2 που επαιζε περσι βουρειο χιου-δν θυμαμαι ονομα...

μηπως Χατζηκωστη?
dolly12
QUOTE(srapy 2 @ Jul 10 2007, 09:36 AM) *
οσο για τους θηλυκους παικτες ειναι οι καλυτεροι αλλα και οι πιο μυστηριοι... smiley.gif smiley.gif
cool.gif cool.gif 77.gif 77.gif cool.gif


Ελα τωρα που ειναι και μυστηριες!!! Μια χαρα παιδια ειναι!!!! smiley.gif
Τα καλυτερα!!!!!
srapy 2
Κοιτα ας μην μιλαμε για γυναικες απο δω.(ανοιξε σχετικο θεμα αν θες)-(ειναι αυτο που λεω κ εγω απο κει ειμαι)-..μαλλον χατζηκωστη αλλα δν ξερω σιγουρα....και κατι αλλα ετοιμαζονται...προσεχως. bball.gif smiley.gif smiley.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif cool.gif cool.gif
leonkalf
QUOTE(lalas @ Jul 10 2007, 01:16 PM) *
τι ωρα τον πηραν κ σε τι νομισμα πληρωσαν

Δεν ισχύει?
Έτσι μου είχαν πει. Και μάλιστα ότι θα έδιναν αρκετά χρήματα.
Αν είναι λάθος πληροφορία, πες μας. Εσύ ξέρεις καλύτερα..
stillmatic
ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2007-2008

Μετα την ολοκλήρωση των μεταγραφων το ρόστερ της νέα περιόδου είναι:


playmaker:Κλήμης, Κουκάς, Λιακόπουλος
guard:Βούλγαρης, Γκοτζογιάννης
small forward:Κούρτης, έφηβος
Ψηλοί:Βαρυπάτης, Μαναβόπουλος, Τσολάτος, Τζιάλλας, Μαχαίρας

Πως βλέπετε την ομάδα;
srapy 2
Η Κεφαλονιά αποφάσισε να κάνει τις πρώτες τις μεταγραφικές κινήσεις και απέκτησε δυο παίκτες οι οποίοι αναμένεται να βοηθήσουν τον σύλλογο την επόμενη αγωνιστική περίοδο. Ο λόγος για τους Χαράλαμπο Πατέλη από τον Παπάγου και τον Κώστα Γεωργούλα από την Αναγέννηση Φλόγα. Ο πρώτος είναι 34 χρονών και έμεινε ελεύθερος από την ομάδα του Βασίλη Μάντη. Αγωνίζεται στην θέση του φόργουορντ αλλά μπορεί να καλύψει και την θέση του σέντερ, έχει ύψος 2,04μ., ενώ παλαιότερα έχει αγωνιστεί σε KFI (ομάδα της Ισλανδίας), Μίλωνα, Δάφνη και Παπάγου. Ο δεύτερος είναι 26 χρονών, έχει ύψος 1,95μ., αγωνίζεται στην θέση του φόργουορντ, ενώ παλαιότερα έχει αγωνιστεί σε Αμύντα και Αναγέννηση Φλόγα.

Πέρα από αυτούς τους δυο παίκτες οι νεοφώτιστοι θέλουν να αποκτήσουν και έναν ο οποίος θα καλύπτει την θέση του πλέι μέικερ. Μάλιστα η ομάδα της Κεφαλονιάς φαίνεται πως βρίσκεται κοντά στην απόκτηση του Γιάννη Πλουτέτσκι ο οποίος πέρυσι ήταν στην ομάδα του Πανερυθραϊκού. Να αναφέρουμε ότι ο παίκτης έχει μείνει ελεύθερος από την ομάδα της Ερυθραίας και μπορεί να υπογράψει σε οποιαδήποτε ομάδα της αρεσκείας του. Ο Πλουτέτσκι είναι 28 χρονών, έχει ύψος 1,88μ., αγωνίζεται στην θέση του πλέι μέικερ, αλλά και στην θέση του γκαρντ, ενώ έχει αγωνιστεί σε Μίλωνα και Πανερυθραϊκό (τα δυο τελευταία χρόνια).

ayta san teleytaia nea
alexas10
πολυ ενημερωμενο σε βρισκω. απο που εχεις ολες αυτες τις info φιλε srapy?
srapy 2
φετος ηρθα σε αλλη ομαδα α εσκα-περσυ ημουν αλλου σε αλλη α εσκα..θα πηγαινα εκει σαν μικρος αλλα δν θελω για οικογενειακους λογους..στειλτε μου π.μ αν ειναι..ειστε καπου προπονητης αν δν κανω λαθος...
fistikis
Ο Ιωνικός Ν. πήρε τον Βαγγέλη Πρινέα 3-4άρι που πέρυσι έπαιζε στο Π.Φάληρο
#11
Καλημέρα παιδιά,
Κανένα νέο από Γ' Εθνική???
zigolo7
xalase h metagrafh tou siristatidh sthn erythraia pou htan ena vhma prin thn oloklhrosi ths logo tou manager tou paikth!!
leonkalf
Την απόκτηση του 19άχρονου γκαρντ, Άλκη Παππά (19, 1.85) για δύο χρόνια ανακοίνωσε σήμερα η Δάφνη. Ο Παππάς ξεκίνησε την καριέρα του στα Ιωάννινα, φόρεσε τη φανέλα του Πανελληνίου, ενώ πέρσι αγωνίστηκε στον Πανερυθραϊκό.

Ακομα η αθηναική ομάδα ηρθε σε συμφωνία με τον πρώην διεθνηπλέι μέικερ του Αιγάλεω, Γιώργου Σουρλή και απομένει μόνο το τυπικό μέρος της υπογραφής συμβολαίων

πηγή: betsmart.gr
zigolo7
καλή επιτυχία στον Άλκη Παππά... είναι πολύ καλος παίχτης. ελπίζω στη δάφνη να βρεί τις ευκαιρίες που ψάχνει...
zigolo7
ο πανερυθραικος εκλεισε guard περιζητητο που θα ανακοινωθει τις επομενες μερες....
leonkalf
Συμπαίκτες ήταν πέρυσι στους Ίκαρους Ν. Σμύρνης ο Τύρλας με τον Πρόκο, το ίδιο θα ισχύσει και του χρόνου.
Θα είναι και οι 2 στον Κεραυνό Αιγίου.
moutompo
παντως εγω που εχω παρακολουθησει κ ερυθραια αυτος ο παππας δεν μου γεμισε το ματι..δεν ειναι για α2,αφου δεν μπορουσε καλα καλα να σταθει στη β...δεν νομιζω καν να χει χρονο στη δαφνη....
dimitris 888
φετος η εκπληξη θα ναι ο πανερυθραικος..2-3 καλες κινησεις ακομα κ η ομαδα θα ναι σουπερ...ακουγεται κ για αποκτηση κοντου βομβα αλλα οι διοικουντες δεν ανοιγουν τα χαρτια τους....
zigolo7
moutobo σε πόσα ματς είδες τον παππά και εχεις τόσο σι\ίγουρη άποψη???
zigolo7
ο πανερυθραικός μετα τη συμφωνία με το guard θα κινηθει για 2 μεταγραφες. ενα βασικο 5αρι και ένα 4αρι....
tasos
Η τελευταια μεταγραφη για την ομαδα του Απολλωνα ακουει στο ονομα Κωστής Φοίβος.Περυσι αγωνιστηκε στην ομαδα του Α.Γ.Ο Ρεθυμνου εχει υψος 2.00 και αγωνιζεται στην θεση forward
basketikos
Στην Νικαια επεστρεψε και ο Τσιρογιάννης, ενω υπεγραψε και ο Ντανυ Λαζαρίδης.

Ηδη το ροστερ ειχε και Μομτζο (Κορωπι), Παπαδακη (Μιλωνα), Πρινεα (Π.Φαληρο), Αθανασουλη - ενω υπαρχουν και οι παικτες που ειναι απο τα σπλαχνα του Συλλογου.

Απ' οτι μαθαίνω σημερα θα ανακοινωθουν και οι τελευταιες 3 μεταγραφικές κινησεις.

Με την βοηθεια των παλαιμαχων (που εχουν αναλαβει την διοικηση του μπασκετ), ο Ιωνικος Ν. θα αποτελεσει ενα απο τα νοικοκυρεμενα σωματεια της κατηγοριας
reth1
QUOTE(dimitris 888 @ Jul 13 2007, 02:19 PM) *
φετος η εκπληξη θα ναι ο πανερυθραικος..2-3 καλες κινησεις ακομα κ η ομαδα θα ναι σουπερ...ακουγεται κ για αποκτηση κοντου βομβα αλλα οι διοικουντες δεν ανοιγουν τα χαρτια τους....


αν λες για κυριακόπουλο εχει ακουστεί καιρό τωρα...οι υπόλοιποι παίκτες της ομάδας ποιοί είναι;;
zigolo7
δεν ειναι ο κυριακοπουλος ο παικτης που εχει κλεισει ο πανερυθραικος. οσο για τους αλλους που ρωτας εννοεις το roster της ομαδας ποιο είναι??
reth1
ναι
dimitris 888
epivevaiwthikan ta logia tou zigolo7 kai etsi lpn o siristratidhs epishma erithraioths........
pointguard
georgaros skouzhs suristratidis skoutarhs gribaviotis yfanths hobson ntoumanhs kontoudhs koutouzhs nomizo autoi einai pros to parron an xehasa kapoion sugnomh (h seira einai tuxaia)
zigolo7
QUOTE(reth1 @ Jul 13 2007, 01:16 PM) *
ναι


γεωργαρος-σκουζης-κοντουδης
συριστατιδης-κουτουζης-χομπσον
ντουμανης-σκουταρης-υφαντης
γραμπαβιωτης

και 2 πιτσιρικαδες.

θα γινουν ακόμα 2-3 μεταγραφες
moutompo
τον παππα ζιγκολο7 τον εχω δει με αμυντα στην ερυθραια μεσα και με νικαια εξω...δεν μου αρεσε....μπορει να κανω κ λαθος....
zigolo7
QUOTE(moutompo @ Jul 16 2007, 07:21 AM) *
τον παππα ζιγκολο7 τον εχω δει με αμυντα στην ερυθραια μεσα και με νικαια εξω...δεν μου αρεσε....μπορει να κανω κ λαθος....


ενταξει δεν είπα οτι θα βαζει και 20 ποντους σε καθε ματς... αλλα είναι εξυπνος παικτης και αν και δεν τον βοηθαει το υψος του δεν φοβαται να μπει στις φασεις
srapy 2
Η Κεφαλονια εκλεισε επισης γιαννη ντιμπ και μαυραγανη....Αυτα σαν τελευταια...
basketikos
Ο Ντιπ νομιζω οτι θα βοηθήσει την Κεφαλλονια, ιδιαιτερα αν εχει ενηλικιωθει σε σχεση με πριν 2 χρονια που ηταν στον Ιωνικο.

Στην Νικαια θα πορευθουμε με Δρακοπουλο - ολοι λένε οτι ειναι πολυ καλη περιπτωση - εχει κανεις εικονα;
zigolo7
QUOTE(basketikos @ Jul 16 2007, 08:22 PM) *
Ο Ντιπ νομιζω οτι θα βοηθήσει την Κεφαλλονια, ιδιαιτερα αν εχει ενηλικιωθει σε σχεση με πριν 2 χρονια που ηταν στον Ιωνικο.

Στην Νικαια θα πορευθουμε με Δρακοπουλο - ολοι λένε οτι ειναι πολυ καλη περιπτωση - εχει κανεις εικονα;


αν εννοεις τον ανδρεα δρακοπουλο ειναι πολυ καλοσ παικτης.. καλος σουτερ απο τα 6,25 αλλα παιρνει και προσπαθειες. λογικα θα ειναι ο ηγετης της ομαδας
pointguard
Mporei kapoios na mou pei to roster oson omadon xerei apo B' Ethnikh! euxaristo
v-span
Το βασικό είναι ότι το Λαύριο έκανε πολύ εύστοχη κίνηση με την απόκτηση Δρακάκη για του χρόνου! Άντε ψηλέ βρήκα τι θα κάνω τις Κυριακές
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.