Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑΝΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
themis7
Επειδη δεν μπορειτε να καταλαβετε σταματαω γιατι δεν εχει νοημα!!! μεταμοσχευση μυαλων δεν γινεται!!! δεν διαμαρτηρηθηκα για καμμια διατησια και ειπα οτι κερδισατε δικαια!!! οσο για το αν στριβει το λεηζερ δεν εχει νοημα γιατι εγω δεν ειπα οτι μας δημιουργησε προβλημα αλλα απλα οτι ειναι γελοιο ως κινηση!!! αν λοιπον εμεις σας βρισμε απο την εξεδρα στον πρωτο γυρο που ειμαι κατηγορηματικος οτι δεν εγινε ετσι εγω ζητω συγνωμη γι αυτο ενω εσεις θεωρειτε λογικο να κανετε αντιποινα οκ!!!
Τελος παντως γιατι δεν εχει κανενα νοημα!!!

υ.γ. το ποιο αστειο βεβαια ειναι οτι υπαινηχτηκατε οτι πληρωνουμε και διατητες!!!! οσο κανει το 8 σασ ειανι ολο μας το μπατζετ κυριοι!!!

υ.γ. ο μιχαλαρος λεγεται δημητρης και οχι βαγγελης οποτε αλλο ενα αστειο επιχειρημα καταριπτεται!!!!

Καλη συνεχεια!!!!!
scales84
τοτε διαμαρτυροταν ο χαλατσιαδης.δεν ειμαι εγω κολλητος τους...δεν ξερω καλα τα ονοματα τους.

εισαι υπερβολικος για το ποσο κανει ο πεττας...

οτι πεις...αφου δεν μπορουμε να κανουμε μεταμοσχευση μυαλων δεν μπορεις να καταλαβεις και το σωστο...καλη σας συνεχεια και μακαρι να χατε τους 2 βαθμους και αν ανεβαινατε γιατι και τα 2 μας ματς φετος ηταν ωραια και με παθος...
jna23
QUOTE(ethn @ Mar 7 2008, 16:11 ) *
φιλε jna23 το ν αφηνεις οοοολους τους παιχτες χωρις καμια ενημερωση και να εξαφανιζεσαι απο προσωπου γης,τουλαχιστον σε τρεις παικτες να μην σηκωνεις καν τα τηλεφωνα,(και να ειναι ολοι εξαλλοι γιατι στην τελικη δεν παιζει κανεις εκει επειδη ειναι ερωτευμενος με την βουλιαγμενη),ε δεν νομιζω οτι ειναι σωστο!!!!το οτι ο γιος του προεδρου ηθελε να παιζει πολυ και γκρινιαζε γι αυτο ειναι λιγο πολυ γνωστο(δεν γινοταν και ιδιαιτερη προσπαθεια να κρυφτει η δυσαρεσκεια εξαλλου).το οτι καποιος ομως ηταν πολυ καλυτερος του(κακκαρης) δεν πιστευεις οτι δικαιολογει τον χρονο του καθενος??τελοσπαντων,για να μην το τραβαμε χωρις λογο,απλα και στη βουλιαγμενη γινεται αυτο που συμβαινει δ υ σ τ υ χ ω ς σε πολλες ομαδες(εσκα και εσκανα) και στην τελικη το σεναριο ψιλογνωστο.τωρα που σωθηκε η ομαδα,στο τελος της σεζον θα φυγουν οι "επικινδυνοι" παικτες,θα ερθει καποιος προπονητης που θα "ριχνει και λιγο νερακι στο κρασι του" ,θα γυρισει ο προεδρος και ολα μια χαρουλα!!αυτα!!


Χωρίς να ξέρω ποιός είσαι θα σου πώ απλα ότι στην ζωή ποτε όλα δεν ερχονται όλα όπως τα θέλουμε. Ερχονται πολλες δυσκολίες και πρέπει να προσαρμοζόμαστε με αυτές. Σημασία έχει να εναρμονίζεσε με όλες τις συνθηκες και να προσπαθούμε να βελτιονόμαστε ειδικότερα αν είναι καποιος επαγγελματίας. Τωρα αυτές τις λεπτομέριες που αναφέρεις πάνε προσωπικά σε κάποιον απο ότι κατάλαβα οπότε κάτι θα ξέρεις εσυ.
Το τι γινεται βέβαι σε ομάδες νομιζω ότι αυτο (μέσον λέγεται) γινεται σε όλους τους τομείς της ζωής.

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ
ethn
QUOTE(jna23 @ Mar 7 2008, 16:48 ) *
Χωρίς να ξέρω ποιός είσαι θα σου πώ απλα ότι στην ζωή ποτε όλα δεν ερχονται όλα όπως τα θέλουμε. Ερχονται πολλες δυσκολίες και πρέπει να προσαρμοζόμαστε με αυτές. Σημασία έχει να εναρμονίζεσε με όλες τις συνθηκες και να προσπαθούμε να βελτιονόμαστε ειδικότερα αν είναι καποιος επαγγελματίας. Τωρα αυτές τις λεπτομέριες που αναφέρεις πάνε προσωπικά σε κάποιον απο ότι κατάλαβα οπότε κάτι θα ξέρεις εσυ.
Το τι γινεται βέβαι σε ομάδες νομιζω ότι αυτο (μέσον λέγεται) γινεται σε όλους τους τομείς της ζωής.



ποιοι απ τους παικτες δηλαδη ειναι επαγγελματιες ωστε να ειναι υποχρεωμενοι να "εναρμονιζονται και να προσαρμοζονται στις δυσκολιες"?δεν ειναι ετσι τα πραγματα...και απλα σου ξαναλεω οτι να παιζεις το κρυφτουλι σε 10-12 ατομα επειδη ξαφνικα θυμηθηκες οτι μια ομαδα την εχεις μονο οσο εχει ο γιος μου μια στανταρ θεσουλα,ε αυτο για μενα ειναι αστειο!!!οσο για το ποιος ειμαι,δεν ειμαι παιχτης της ομαδας αλλα πολυ καλος φιλος παιχτη(για να μην εχεις απορια...)
jna23
QUOTE(ethn @ Mar 7 2008, 17:04 ) *
ποιοι απ τους παικτες δηλαδη ειναι επαγγελματιες ωστε να ειναι υποχρεωμενοι να "εναρμονιζονται και να προσαρμοζονται στις δυσκολιες"?δεν ειναι ετσι τα πραγματα...και απλα σου ξαναλεω οτι να παιζεις το κρυφτουλι σε 10-12 ατομα επειδη ξαφνικα θυμηθηκες οτι μια ομαδα την εχεις μονο οσο εχει ο γιος μου μια στανταρ θεσουλα,ε αυτο για μενα ειναι αστειο!!!οσο για το ποιος ειμαι,δεν ειμαι παιχτης της ομαδας αλλα πολυ καλος φιλος παιχτη(για να μην εχεις απορια...)


Δεν καταλαβαινω τι εννοεις κρυφτουλι. Απο οτι ξερω και ρωτα τον "φιλο σου" ολοι οι παικτες ειναι τακτοποιημενοι οικονομικά και δεν λυπει τιποτα εκτος απο την παρουσια που απο οτι ξερω μαλιστα απο φιλο του φορουμ καποιος εχει και μεγάλο προβλημα δουλειας. Να σε ενημερωσω δε οτι δεν ξερω και πολλες ομαδες που οι προεδροι πληρωνουνε μεχρι δεκάρας χωρίς να είναι εκει και να μην παιζει και ο γιός τους. Αυτός πως λέγεται στην χώρα μας. ΜΑΚΑΚΑΣ
tsili82
QUOTE(themis7 @ Mar 7 2008, 16:29 ) *
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΤΣΙΛΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙς ΔΕΝ ΜΠΟΠΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΝΤΗΣΩ ΣΕ ΣΤΥΛ ΤΟΥ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΩ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩς ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς!!! ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙς ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑ΄ΛΑΒΕΙ!!!


Ayth h diafora epipedoy einai ayth loipon pou se ekane na diamartyresai?Giati oi anthrwpoi me epipedo koitoun prwta ta dika tous paraptwmata kai lathi kai meta asxolountai me tous ypoloipous.kai epeidh epipedo kai paideia exoun amesh synarthsh metaxy tous den nomizw kapoios apo emas na ebrise eite thn kopela eite th mhtera kapoiou paikth sas pou kathotan sthn exedra en antithesi me kapoio paikth ths omadas sou pou ekane ayto akrivws ston prwto gyro.Afou loipon yparxei paikths sthn omada sou pou to ekane ayto kalo einai na skefteis ligo kalytera ta peri epipedou pou eipes!
Epishs ayto to site einai ftiagmeno gia na ekfrazontai apopseis opws poly swsta eipes!An theoreis kata thn apopsi sou oti eginan "karagogkilikia" opws eipes tote mallon kai to diko sou epipedo einai efamilo toy dikou mou!Telos,an thixtikes me to"ti zori travas" sou zhtaw syggnwmh alla perimenw kai th dikia sou gia ta peri "karagogkilikia".
Oso gia to 8(Pettas) exeis lathos plhroforhsh!An den me pisteyeis kalo einai rwthseis tous paiktes ths omadas sou ,pou arketoi einai filoi tou.
ethn
QUOTE(jna23 @ Mar 7 2008, 17:17 ) *
Δεν καταλαβαινω τι εννοεις κρυφτουλι. Απο οτι ξερω και ρωτα τον "φιλο σου" ολοι οι παικτες ειναι τακτοποιημενοι οικονομικά και δεν λυπει τιποτα εκτος απο την παρουσια που απο οτι ξερω μαλιστα απο φιλο του φορουμ καποιος εχει και μεγάλο προβλημα δουλειας. Να σε ενημερωσω δε οτι δεν ξερω και πολλες ομαδες που οι προεδροι πληρωνουνε μεχρι δεκάρας χωρίς να είναι εκει και να μην παιζει και ο γιός τους. Αυτός πως λέγεται στην χώρα μας. ΜΑΚΑΚΑΣ


κρυφτουλι εννοω αυτο που ειπα και νωριτερα.να εξαφανιζεσαι απ τις γιορτες και μετα,να μην σηκωνεις τηλεφωνα,να ρωτουν οι παιχτες τι γινεται και να μην ξερει κανεις,να πληρωνεσαι 2 μηνες μετα ,η ομαδα να κατεβαινει χωρις κανεναν απολυτως διπλα της,(ευτυχως που υπαρχουν οι δυσμοιροι φιλοι/γονεις/γκομενες των παιχτων)και ολα αυτα για τους λογους που λεμε.και δυστυχως τους επιβεβαιωνεις κι εσυ λεγοντας ειναι μακακια ενας προεδρος να πληρωνει κι να μην παιζει κι ο γιος του!!!χα χα χα..ωραιο σκεπτικο για να αναλαμβανεις προεδρος μιας ομαδας!!!!ε τοτε επρεπε χωρις δευτερη σκεψη να σουταρει τον διαμαντοπουλο που δεν χαμπαριαζει απο τετοια και να μεινει ο βασικος πρωταγωνιστης με την ομαδα - αξεσουαρ του!!!υμαρτον τι αλλο θ ακουσουμε...γι αυτο σου λεω..καλυτερα του χρονου να φυγουν οσοι χαλασαν τη μαγια και να επανελθει η ομαδα σε παλιες αγαπημενες στιγμες και καταστασεις!!
jna23
QUOTE(ethn @ Mar 7 2008, 17:35 ) *
κρυφτουλι εννοω αυτο που ειπα και νωριτερα.να εξαφανιζεσαι απ τις γιορτες και μετα,να μην σηκωνεις τηλεφωνα,να ρωτουν οι παιχτες τι γινεται και να μην ξερει κανεις,να πληρωνεσαι 2 μηνες μετα ,η ομαδα να κατεβαινει χωρις κανεναν απολυτως διπλα της,(ευτυχως που υπαρχουν οι δυσμοιροι φιλοι/γονεις/γκομενες των παιχτων)και ολα αυτα για τους λογους που λεμε.και δυστυχως τους επιβεβαιωνεις κι εσυ λεγοντας ειναι μακακια ενας προεδρος να πληρωνει κι να μην παιζει κι ο γιος του!!!χα χα χα..ωραιο σκεπτικο για να αναλαμβανεις προεδρος μιας ομαδας!!!!ε τοτε επρεπε χωρις δευτερη σκεψη να σουταρει τον διαμαντοπουλο που δεν χαμπαριαζει απο τετοια και να μεινει ο βασικος πρωταγωνιστης με την ομαδα - αξεσουαρ του!!!υμαρτον τι αλλο θ ακουσουμε...γι αυτο σου λεω..καλυτερα του χρονου να φυγουν οσοι χαλασαν τη μαγια και να επανελθει η ομαδα σε παλιες αγαπημενες στιγμες και καταστασεις!!


Επειδη ρώτησα πριν λιγο τον ..... απο το φορουμ απάντησε μου σε καποιες ερωτήσεις.
Ανέφερες κατι για χρήματα και 2 μήνες.
Ρωτάω λοιπόν εγώ αυτα που μου είπανε να σε ρωτήσω.
Εχει χασει κανεις τα λεφτα του στην ομαδα.
Ειναι κανένας παίκτης που δεν έχει καλυφθει απο την ομάδα απο αποψη τραυματισμων.
Υπάρχει και αλλη ομαδα στην κατηγορία να πληρωνει γήπεδαρα τέτοια για προπόνηση.
Εχουνε πολλες ομαδες που δεν πανε για ανοδο και βοηθό προπονητη.
Ανέφερες για γιό προέδρου.
Ρωτάω λοιπόν και εγώ .
Ο γιός του προέδρου έφυγε.
Ξέρεις εσύ τον λόγο? Γιατί αν έφυγε γιατι δεν επαιζε, θα έπρεπε να πέαρι τον προπονητη η μπορα και να έχεις αλλαγες.
Ο Ο βασιλόπουλος έφυγε. Ξλερεις εσυ τον λόγο?
Τι είναι ποιο δυσκολο να κρατάς τους παίκτες σε μια ομάδα η να του διώχνεις.

Θα ηθελα να πώ και άλλα αλλα μάλλον θα κουρασω. Ας ασχοληθει το φόρουμ με ομάδες που προταγωνιστούνε στην κατηγορία και οχι ομάδες με ΗΘΟΣ σαν την ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
Απλα έμαθα οτι απο την ομάδα δεν λύπει κάτι παρα μονο η απουσία κάποιον που και αυτην δεν μπορείς να υποχρεωσεις κάποιον να κάνει κατι που δεν τον ευχαριστεί.
ΕΛΠΙΖΩ ΤΕΛΟΣ
jna23
41.gif
alextr
Hμουν και στα 2 ματσ ελευθερια θεμιστοκλησ . στο πρωτο αγωνα ηταν καλυτερη η ελευθερια και κερδισε ο θεμιστοκλησ. χθεσ ητν καλυτεροσ ο θεμιστοκλησ και κερδισε η εευθερια. ετσι ειναι τα πραγματα. η κερκιδα εβριζε συνεχια. στον θεμιστοκλη δεν βριζουν γιατι ειναι 5ολοι κι ολοι . ενταση υπαρχει γιατι ειναι οι 2 καυτερεσ ομαδεσ μετατον πρτωτεα, αν δεν ειχε ο θεμιστοκλησ το -2 χθεσ παιζοτν η 2 εση. τρομερι απο τον θεμιστοκλη το 5 και το 7 μοιραιοσ ο 8 τρομεροσ ο πεττασ και το 14απο την ελυθερια
ethn
φιλε jna καλημερα
για να μην νομιζεις οτι απεφυγα να απαντησω(απλα δεν ειχα μπει εχθες το βραδυ)να σου πω κι εγω τα εξης και να τελειωσω επι του θεματος γιατι με κουρασε πολυ κι εμενα!!!
1.αν διαβασεις ολα τα post μου θα δεις οτι ποτε δεν ειχα αναφερει το οιτιδηποτε περα απο εντυπωσεις μου απο οσα παιχνιδια της βουλιαγμενης καταφερνα να δω.για το προχθεσινο παιχνιδι ειπα απλα οτι η ομαδα ειχε πολυ καλη αποδοση και διπλα μπραβο γιατι εχουν μεινει μονοι τους!!ενας αλλος φιλος ανεφερε οτι ο προεδρος εχει χαθει λογω του γιου του και εγω απλα το επιβεβαιωσα
2.τον βασιλοπουλο δεν τον ξερωαν ειναι απ την διοικηση,η αν ηταν παικτης δεν τον θυμαμαι τελοσπαντων
3.νομιζω οτι στο ιδιο γηπεδο κανει κι η βαρη με την ευρυαλη αλλα δεν ειμαι σιγουρος
4..για τα τηλεφωνα που δεν απανταει κανεις κλπ κλπ ειπα αυτα που μου χει πει ο φιλος μου( και οχι ο ¨φιλος¨μου οπως εγραψες εσυ-το οποιο και δεν καταλαβα για να ειμαι ειλικρινης!!)εσυ που προφανως τα ξερεις απ την διοικηση,πες τα οπως νομιζεις
5.και κυριοτερον!!!εμενα προσωπικα σκασιλα μου μεγαλη-και σορρυ απ ολους για την εκφραση-και για την βουλιαγμενη και για τον προπονητη και για τον προεδρο και για τον γιο του και για την διοικηση.ουτε βουλιαγμενιωτης ειμαι,ουτε κανεναν γνωριζω προσωπικα.οποτε ο καθενας στην τελικη ας κανει οτι θελει!!!απλα μην φτασουμε το ασπρο να το βλεπουμε μαυρο και τουμπαλιν...

αυτα και τελος επι του θεματος κι απο μενα!!!
καλα να περασετε ολοι το τριημερο,εγω παντως σε μιση ωριτσα φευγω για πατρα!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_drunk.gif
sole8
QUOTE(jna23 @ Mar 7 2008, 14:32 ) *
Ενω εσυ φιλε για πιό σιγουριά παίζεις στην ομάδα που προπονεί ο ΜΠΑΜΠΑΣ σου ? Η μήπως δεν παίζει και ο γιός του εφόρου σε βάρος άλλων παιδιών που τριβουνε πάγκοι και δεν μιλάνε.
Επειδή το θέμα λοιπόν δεν είναι τόσο απλό φίλε απλα σε ενημερώνω ότι μαγκιά είναι να κρατάς τους παίκτες σε μία ομάδα και όχι να τους διώχνεις (ειδικότερα δε το να καρτάς την διοίκηση γιατί δεν είναι μονο η νικες στο άθλημα αλλα να το ευχαριστιεσαι κιόλας με όλους τους τρόπους).
Τουλάχιστον λοιπόν φίλε ο ΜΠΑΜΠΑΣ σου, στα ως άνω αναφέρθηκαν τα έχει καταφέρει απο ότι φαίνεται.

Επίσης ένα μεγάλο Μπράβο για την καλή νίκη που κάνανατε, που απο ότι έμαθα απο πουλακι με μεγάλη μυτη, επετευχθει επειδή φυσικά ο ΜΠΑΜΠΑΣ σου αποφάσησε να βάλει και τα αδικημένα παιδιά μέσα για να γυρίσουνε το παιχνίδι.

Ελπίζω εσυ τουλάχιστον να με καταλάβες.

ΤΕΛΟΣ


Καλησπέρα,θέλω να σου απαντήσω με πολύ ευγενικό τρόπο στο post που μόλις τώρα είδα, όμως δε μπορώ να συγκρατήσω το θυμό μου. Είσαι πανάσχετος και πραγματικά χαίρομαι που υπάρχει αυτό το forum και εκφράζονται οι άμπαλλοι και οι ανίδεοι. Τό θέμα είναι ότι εσύ παρακολουθείς ή ενημερώνεσαι από κάποιον 3ο για τα τεκτενόμενα της Ελευθερίας? Σε ρωτάω γιατί και η παραπληροφόρηση είναι μέρος αυτού του παιχνιδιού και βλέπω ότι σε διακρίνει. Το μοναδικό πράγμα που σε συμβουλεύω είναι να ανοίξεις τα μάτια σου και να βλέπεις λίγο παραπάνω από εκεί που βλέπει η μύτη σου. Με κάθε συμπάθεια που μπορεί να έχει κάποιος σε σενα (που σε χαρακτηρίζει η αλαζονικότητα) σου λέω ότι : OΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙ..........
alextr
[quote name='sole8' date='Mar 8 2008, 21:22 ' post='172188']
Είσαι πανάσχετος και πραγματικά χαίρομαι που υπάρχει αυτό το forum και εκφράζονται οι άμπαλλοι και οι ανίδεoi


ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΙΔΕΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ .
ΠΡΟΑΧΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΑΝΙΔΕΟΣ ΚΑΙ ΑΜΠΑΛΟΣ . ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΔΕΧΟΣΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ. Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ . ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΚΑΠΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ. ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ Ο ΤΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ.
ΜΑΘΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΕΧΕΣΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ. ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ. ΑΛΛΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ .ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΠΑΙΖΕΙΣ Η ΑΠΛΑ ΠΡΟΠΟΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
jna23
QUOTE(sole8 @ Mar 8 2008, 21:22 ) *
Καλησπέρα,θέλω να σου απαντήσω με πολύ ευγενικό τρόπο στο post που μόλις τώρα είδα, όμως δε μπορώ να συγκρατήσω το θυμό μου. Είσαι πανάσχετος και πραγματικά χαίρομαι που υπάρχει αυτό το forum και εκφράζονται οι άμπαλλοι και οι ανίδεοι. Τό θέμα είναι ότι εσύ παρακολουθείς ή ενημερώνεσαι από κάποιον 3ο για τα τεκτενόμενα της Ελευθερίας? Σε ρωτάω γιατί και η παραπληροφόρηση είναι μέρος αυτού του παιχνιδιού και βλέπω ότι σε διακρίνει. Το μοναδικό πράγμα που σε συμβουλεύω είναι να ανοίξεις τα μάτια σου και να βλέπεις λίγο παραπάνω από εκεί που βλέπει η μύτη σου. Με κάθε συμπάθεια που μπορεί να έχει κάποιος σε σενα (που σε χαρακτηρίζει η αλαζονικότητα) σου λέω ότι : OΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙ..........

Καλημέρα και χρονια πολλα απο εναν ασχετο αμπαλο και ανιδεο λοιπόν.
Η δικη μου η θέση δεν ητανε για την Ελευθερια που την εκτιμω και αυτην και την διοικηση και το προπονητή της. Δεν έχω καμια ενημέρωση για την ομάδα ουτε απο μεσα ουτε απο έξω. Η διαφωνία μου ήητανε με τον ethn και για καθαρά για και για το ποστ του τον scales 84
"Λογικο μου ακουγεται να εχει εξαφανιστει η διοικηση αφου ο προεδρος ασχολιοταν κυριως για να παιζει ο γιος του.τωρα που ο γιος του τσακωθηκε με τον διαμαντοπουλο...". που έλεγε πράγματα χωρίς να ξέρει την πραγματικότητα. Μίλησα μαζί του και ελπίζω να κατάλαβαμε και οι δυό τα λάθη που γραψαμε.
Τώρα που εσυ είδες οτι εγώ είπα κατι κακο για την ομάδα σου ή που εγώ τα κάνω κρεμασταρια δεν κατάλαβα
Απλα κάνε και εσυ αυτό που λές να μην ενημερωσνεσε απο 3ους αλλα απο άτομα μεσα στα πράγματα και μην μιλά με τέτοι τρόπο για άτομα που δεν ξέρεις.
Καλή αρχή για το πρώτο σου πόστ που φανταζομαι μονο για εμένα ανοιξες. μεγάλη μου ΤΙΜΗ.
Καλά κούλουμα.
jna23
Alex συμφωνώ.
Σεβασμό και αξιοπρέπεια έχει κανείς και στην ζωή και στα γραφόμενα του ακόμα και όταν αυτά είναι ανώνυμα. Εγώ δεν ήθελα να θίξω κανένα και μία παρεξήγηση με τον scales 84 ελπίζω να λύθηκε. Ίσως και εγώ χωρίς να θέλω να θίξω κανένα έγραψα κάτι και βγήκε λάθος νόημα.
Ήθελα απλά να θίξω λεγόμενα άλλου που έλεγε κάτι χωρίς να γνωρίζει. Τώρα βέβαια έγινε ολόκληρο θέμα και άλλαξε τελείως μορφή.
Το μπάσκετ όπως λες και εσύ και πιστεύω και εγώ είναι για έξυπνους ανθρώπους και πάνω απ’ όλα έχει σημασία και να το ευχαριστιέσαι που είναι πολύ βασικό σε όποια θέση και να το υπηρετείς.
Αυτό ήθελα να δώσω σε κάποιους να καταλάβουν και το πόσο ΗΘΟΣ και ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ έχουν μερικοί στον χώρο. Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.
Επειδή ακόμα ενημερώνω το Forum δεν είμαι ούτε άσχετος ούτε ανίδεος ούτε και αλαζόνας και έχω τα ... ζητάω ΣΥΓΝΩΜΗ αν έθιξα κάποιους χωρίς να θέλω.
Η αλήθεια είναι καλό κάποιος αν ενδιαφέρεται να την μαθαίνει ρωτώντας σωστά άτομα και όχι να λεει αερολογίες .
Και πάλη Καλά Κούλουμα.
WNBA
ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ.Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΔΕΧΤΗΚΕ ΜΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΩΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΟΠΩΣ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΣΕ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΜΑΤΣ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟΣ ΝΤΟΡΟΣ.Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΕ.ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
FIVOS9
ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχει κανενα ενδιαφερον παιχνιδι για αυτη την πεμπτη?
ethn
βαρη ελευθερια ειναι σιγουρα το πιο ενδιαφερον και ικαρος βουλιαγμενη επισης αμφιρροπο παιχνιδι
FIVOS9
QUOTE(ethn @ Mar 11 2008, 14:16 ) *
βαρη ελευθερια ειναι σιγουρα το πιο ενδιαφερον και ικαρος βουλιαγμενη επισης αμφιρροπο παιχνιδι

ευχαριστω ethn! με νικη η βαρη βαζει θεμελια ανοδου! βεβαια δεν ξερω τι προγραμμα εχει στη συνεχεια! αλλα θα ειναι μια πολυ σημαντικη νικη!
WNBA
QUOTE(scales84 @ Mar 7 2008, 16:30 ) *
τη νικη με οποιονδηποτε τροπο την πηρατε εσεις στο πρωτο ματς και προσπαθησατε και χτες..αυτο που λες για το λειζερ ειναι τραγικο.στο γραψε και αλλος πιο πανω.οπως και ο αλλοσ σου γραψε για το περιστατικο του προπονητη σας στο τελος του αγωνα που χε πιασει τον σαραντιδη απο το γιακα και του λεγε θα σε αυτωσω...αυτο ειναι ακλυτερο?η μηπως οτι στη 2η φαση του αγωνα ο προπονητης σας φωναζει στο μιχαλαρο βαγγελη φυγε απο κει δεν υπαρχει το νουμερο....δλδ ελεος!!!

ο προπονητης μας μπορει αν κανει οτι γουσταρει.αν ειχε τα κοτσια ο κυριος σαραντιδης ας τον απεβαλλε..αλλα με τις τυψεις που χανε και αυτος και ο σταθοπουλος με αυτα που κανανε χτες σιγα μην ειχαν τα κοτσια...

οσο για το ποιος βριζει ποιον θα σου φερω τα βιντεο και των 2 αγωνων μας φετος να δεις το 5αρακι σου πως κανει χειρονομιες στην κερκιδα,πως εβρισε παικτη μας στον πρωτο γυρο και αμα θες σου φερνω και τα 2 ματς με ρεντη περσι που παλι ειχε κανει ενα γηπεδο κωλος...

δεν εχουμε τπτ με την ομαδα σας..ο μιχαλαρος,ο ιωαννιδης ο χαλατσιαδης ειναι γαμω τα ατομα και φιλοι με πολλα παιδια απο μας...το γηπεδο ειχε αυτην την αντιμετωπιση λογω ενος παικτη σας και πρεπει να το κοιταξετε...

οσο για την εδρα σας..ενα ςθεος ξερει ποσα ειχε ακουσει η μανα μου στον πρωτο γυρο

ΠΟΤΕ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΕ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΑΠΛΑ ΔΕΧΤΗΚΕ ΜΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΙΛΑΓΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ.ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΤΑ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ.
scales84
Βαρη-ελευθερια 72-68..σε ενα ματς που αρχισε μια ωρα μετα λογω διακοπης ρευματος...

ντερμπι με παθος το ματς σε ολη τη διαρκεια.παραφωνια οι διαιτητες αφου εκνευρισαν και τις 2 ομαδες.και ο ενας ηταν και ο καλυτερος της εσκανα θεωρητικα..

αναρωτιεμαι,ποτε ενα ματς διακοπτεται...με πολις και σημερα μας σφυριξαν οι ιδιοι διαιτητες και στα 2 ματς μπουκαραν μεσα οπαδοι και παγκος των γηπεδουχων και αντι να τιμωρηθουν αυτοι τιμωρουμαστε εμεις με γελοια σφυριγματα η μη σφυριγματα μετα..ΟΤΙ ΠΕΙΤΕ
aristotelis
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ!!!! ΑΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ, ΑΝ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΜΕ ΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΤΗΣ!!!!
ΚΑΘΕ ΦΙΛΑΘΛΟΣ Η ΟΠΑΔΟΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΣΕΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ!!(Π.Χ. ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ Η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ!!!)
ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΑΤΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΑΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ!!!
ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ!!!

ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΩΘΙ!!!!

ΑΚΟΜΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ(ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ)


ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ!!!

ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ DNA ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΔΑΣΟΣ!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ!
jna23
Φιλε Αριστοτελη βραδυνο σε βλέπω μάλλον γυρισες απο την Παναθα που κέρδισε στο παρατσακ .
Αντε θα παμε Μαδριτη η θα δουμε τον γαυρο εκει μόνο.
ethn
ρε φιλε αριστοτελη σιγα που ασχολουνται ολοι στο φορουμ με τη βουλιαγμενη!!!ο καθενας γραφει για την ομαδα που ειτε υποστηριζει η που για καποιο λογο παρακολουθει- απλα εγω πχ ποσταρω συχνα και αναφερομαι συνεχεια σ αυτην την ομαδα γιατι την εχω παρακολουθησει αρκετες φορες και οταν βλεπω καποιο παιχνιδι της γραφω για να πω τις προσωπικες μου εντυπωσεις..ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!τι να κανω δηλαδη??να γραψω πχ για την ελευθερια η τη γασε που δεν βλεπω???(εκτος κι αν ηταν τοσο τρομερο οταν ειπα οτι τα παιδια ειναι μονα τους..anyway,ουτε που θελω να ξαναρχισει αυτη η ιστορια!γιατι οπως σωστα λες δεν με αφορα στην τελικη κι ολας ποιος γουσταρει να παταει στο γηπεδο και ποιος οχι)επειδη σου ξαναλεω ποσταρω αρκετα συχνα ισως σου φαινεται οτι το φορουμ ασχολειται με τη βουλιαγμενη συνεχεια...δεν ειναι φυσικα ετσι..με χαρα μου να βλεπω κι εγω κι ολοι να γινονται αναφορες και να εκφραζονται εντυπωσεις απ τα παιχνιδια ολων των ομαδων
επι τη ευκαιρια ειδε κανεις κανα αλλο παιχνιδι εχθες?βαρη ελευθερια μου ειπαν εγινε πολυ δυνατο ματσακι,και φυσικα ξερω και οτι η βουλιαγμενη-μην φρικαρεις aristoteli που θα αναφερθω παλι tongue.gif χι χι χι-νικησε πολυ ανετα τον ικαρο.εντυπωσεις δεν εχω να γραψω γιατι δεν πηγα..αυτα,οποιος αλλος ειδε καποιο παιχνιδακι η εμαθε κατι ας μας πει!! bball.gif
taz4
Β΄ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ 21η αγωνιστική
Πόλις – Ευρυάλη 83-65 , Βάρη – Ελευθερία 72-68, Θεμιστοκλής - Ν. Σμύρνη 62-57, ΑΟΝΑ - Εν. Τραχώνων 67-58, ΑΕ Ρέντη – Δάφνη Αγ. Δημ. 100-74, Ίκαρος/Ακαδημία –Βουλιαγμένη 49-66 , ΓΑΣΕ/Δήμητρα-Πρωτέας Β. 57-92



Βαθμολογία

(σε 21 αγ.)

1. Πρωτέας Βούλας 1564-1331 19-2 40

2. Πόλις 1556-1361 15-6 36

3. Ελευθερία 1510-1310 15-6 36

-------------------------------------------------------------------------

4. Βάρη 1405-1322 14-7 35

5. ΑΟΝΑ 1395-1334 14-7 35

6. Θεμιστοκλής 1412-1261 15-6 34

7 Ευρυάλη 1422-1390 11-10 32

8 Βουλιαγμένη 1373-1351 10-11 31

9 Α.Ε. Ρέντη 1592-1613 10-11 31

10 Ίκαρος/Ακαδημία 1303-1311 9-12 30

11. Τράχωνες /Δίας 1312-1444 6-15 27

-------------------------------------------------------------------------

12. Ν. Σμύρνη 1265-1411 6-15 27

13. Δάφνη Αγ. Δημ. 1259-1579 3-18 24

14. ΓΑΣΕ 1064-1538 0-21 21

*O Θεμιστοκλής έχει –2 βαθμούς
kuk10
QUOTE(ethn @ Mar 8 2008, 10:56 ) *
φιλε jna καλημερα
για να μην νομιζεις οτι απεφυγα να απαντησω(απλα δεν ειχα μπει εχθες το βραδυ)να σου πω κι εγω τα εξης και να τελειωσω επι του θεματος γιατι με κουρασε πολυ κι εμενα!!!
1.αν διαβασεις ολα τα post μου θα δεις οτι ποτε δεν ειχα αναφερει το οιτιδηποτε περα απο εντυπωσεις μου απο οσα παιχνιδια της βουλιαγμενης καταφερνα να δω.για το προχθεσινο παιχνιδι ειπα απλα οτι η ομαδα ειχε πολυ καλη αποδοση και διπλα μπραβο γιατι εχουν μεινει μονοι τους!!ενας αλλος φιλος ανεφερε οτι ο προεδρος εχει χαθει λογω του γιου του και εγω απλα το επιβεβαιωσα
2.τον βασιλοπουλο δεν τον ξερωαν ειναι απ την διοικηση,η αν ηταν παικτης δεν τον θυμαμαι τελοσπαντων
3.νομιζω οτι στο ιδιο γηπεδο κανει κι η βαρη με την ευρυαλη αλλα δεν ειμαι σιγουρος
4..για τα τηλεφωνα που δεν απανταει κανεις κλπ κλπ ειπα αυτα που μου χει πει ο φιλος μου( και οχι ο ¨φιλος¨μου οπως εγραψες εσυ-το οποιο και δεν καταλαβα για να ειμαι ειλικρινης!!)εσυ που προφανως τα ξερεις απ την διοικηση,πες τα οπως νομιζεις
5.και κυριοτερον!!!εμενα προσωπικα σκασιλα μου μεγαλη-και σορρυ απ ολους για την εκφραση-και για την βουλιαγμενη και για τον προπονητη και για τον προεδρο και για τον γιο του και για την διοικηση.ουτε βουλιαγμενιωτης ειμαι,ουτε κανεναν γνωριζω προσωπικα.οποτε ο καθενας στην τελικη ας κανει οτι θελει!!!απλα μην φτασουμε το ασπρο να το βλεπουμε μαυρο και τουμπαλιν...

αυτα και τελος επι του θεματος κι απο μενα!!!
καλα να περασετε ολοι το τριημερο,εγω παντως σε μιση ωριτσα φευγω για πατρα!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_drunk.gif
dafni
Συγνωμη...αλλα μηπως θα μπορουσατε να με ενημερωσετε για την επικρατουσα κατασταση της Ελευθεριας (εν συντωμια),..
αλλαξε κατι στο Διοικητικο?Απο τα λιγα που διαβασα αυτο καταλαβα (δεν προλαβαινω ν διαβασω και τα υπολοιπα ωστε να εχω ξεκαθαρη γνωμη)!Οσω για τον κοουτς της, παρ ολη την ηληκια του ειναι "μπροστα".... απο πρωην παιχτη της ομαδας που εφυγε και ως αδικημενος(οσω οξυμωρο και αν ακουγεται)! χαιρετησματα στον περσινο καπτεν και στον τριποντερ που ετρεμαι οταν επαιζε μαζι μου(πλακα κανω) και στα υπολοιπα παιδια φυσικα....
alextr
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟΝΑ 2 ΤΟ ΠΑΡΔΕΙΓΜΑ ΦΟΙΝΙΚΑ - ΠΟΡΦΥΡΑ ΒΡΗΚΕ ΜΙΜΗΤΕΣ!
ethn
Ελευθερία –Πόλις 89-78 , Ν. Σμύρνη - Βάρη 73-77 , Τράχωνες/Δίας – Θεμιστοκλής 56-65, Πρωτέας Β.- ΑΟΝΑ 68-77, Ευρυάλη - ΑΕ Ρέντη 83-70, Δάφνη Αγ. Δημ. -Ίκαρος/Ακαδημία 57-65, Βουλιαγμένη -ΓΑΣΕ/Δήμητρα 86-64 Βαθμολογία

(σε 22 αγ.)

1. Πρωτέας Βούλας 1632-1408 19-3 41

2. Ελευθερία 1599-1388 16-6 38

3. Πόλις 1634-1450 15-7 37

-------------------------------------------------------------------------

4. ΑΟΝΑ 1472-1407 15-7 37

5. Βάρη 1482-1395 15-7 37

6. Θεμιστοκλής 1477-1317 16-6 36

7 Ευρυάλη 1505-1460 12-10 34

8 Βουλιαγμένη 1459-1415 11-11 33

9 Ίκαρος/Ακαδημία 1368-1368 10-12 32

10 Α.Ε. Ρέντη 1662-1696 10-12 32

11. Τράχωνες /Δίας 1368-1509 6-16 28

-------------------------------------------------------------------------

12. Ν. Σμύρνη 1338-1488 6-16 28

13. Δάφνη Αγ. Δημ. 1316-1644 3-19 25

14. ΓΑΣΕ 1128-1624 0-22 22

*O Θεμιστοκλής έχει –2 βαθμούς

Η ερχόμενη αγωνιστική (27/03/08): Πόλις -Ν. Σμύρνη , Βάρη - Τράχωνες/Δίας, AΟΝΑ -Θεμιστοκλής , ΑΕ Ρέντη –Ελευθερία , Ίκαρος/Ακαδημία - Ευρυάλη , ΓΑΣΕ/Δήμητρα - Δάφνη Αγ. Δημ. , Πρωτέας Β. - Βουλιαγμένη
ethn
QUOTE(alextr @ Mar 21 2008, 00:05 ) *
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟΝΑ 2 ΤΟ ΠΑΡΔΕΙΓΜΑ ΦΟΙΝΙΚΑ - ΠΟΡΦΥΡΑ ΒΡΗΚΕ ΜΙΜΗΤΕΣ!


ειδες το παιχνιδι??εγιναν αντιστοιχα σκηνικα???
scales84
QUOTE(ethn @ Mar 21 2008, 13:39 ) *
ειδες το παιχνιδι??εγιναν αντιστοιχα σκηνικα???

θα ελεγα τωρα τπτ αλλα η θεση μου ειναι περιεργη.οποιος παρακολουθει την κατηγορια παντως μπορει να καταλαβει
leonkalf
Συνεχίζεται με αμείωτο ενδιαφέρον η μάχη στην Β'.
Στην κορυφή μετά τα χθεσινά ματς και οι 5 ομάδες είναι στη μάχη της ανόδου (ανώδυνη ήττα του Πρωτέα, αλλά η νίκη-κλειδί του ΑΟΝΑ τον κρατάει στο κόλπο...). Δεν ξέρω κάτι από αυτό που ανέφερε ο alextr για το ματς στη Βούλα, αν θέλει να μας πει περισσότερα.

Επόμενη αγωνιστική το ματς ΑΟΝΑ-Θεμιστοκλής έχει ενδιαφέρον (όποιος νικήσει μένει ζωντανός). Ο Θεμιστοκλής αν θέλει να μείνει στο παιχνίδι μάλλον πρέπει να περάσει από εκεί, ο ΑΟΝΑ αν χάσει τότε πάει η στράφι η χθεσινή του νίκη.
Και το Ρέντης-Ελευθερία ενδιαφέρον ματς. Η Ελευθερία είναι σταθερά 1π. πάνω από τους άλλους 4, έχει πάρει τα 2 τελευταία ντέρμπι στην έδρα της με Θεμιστοκλή και Πόλις και αν περάσει κι από Ρέντη (παρότι δεν έχει κάποιο στόχο στο πρωτάθλημα πλέον, θα είναι δύσκολο ματς για Ελευθερία πιστεύω), κάνει μεγάλο βήμα. Αν και θεωρώ ότι θα είναι η 2η ομάδα.

Τράχωνες και Ν.Σμύρνη συνεχίζουν τη μάχη για τη σωτηρία. Η Ν.Σμύρνη αν έπαιρνε το ματς χθες (που έχασε στην παράταση) θα ανέπνεε σήμερα.. Προς το παρόν είναι ακόμα κάτω από το νερό..

Αναμένουμε την συνέχεια με ενδιαφέρον!! bball.gif
scales84
πλεον φιλε λεον ειμαστε 1 ποντο πανω απο πολις-βαρη-αονα και εχουμε και τις ισοβαθμιες αρα ουσιαστικα 2 πανω και απο τους 3.οποτε αν πρωτα ο θεος περασουμε απο το πολυ δυσκολο ματς με το ρεντη τελειωσαμε αφου υπαρχουν και ματς μεταξυ των ομαδων αυτων!!!

για να δουμε
jna23
QUOTE(scales84 @ Mar 21 2008, 18:08 ) *
πλεον φιλε λεον ειμαστε 1 ποντο πανω απο πολις-βαρη-αονα και εχουμε και τις ισοβαθμιες αρα ουσιαστικα 2 πανω και απο τους 3.οποτε αν πρωτα ο θεος περασουμε απο το πολυ δυσκολο ματς με το ρεντη τελειωσαμε αφου υπαρχουν και ματς μεταξυ των ομαδων αυτων!!!

για να δουμε

Όπως τα λές είανι scales όπως ειδα και εγω την βαθμολογία. Τωρα στο Ρέντη αν πάτε σοβαρα και δεν σας βαλεο ο Κωτσοβόλης - Δρακόπουλος πάνω απο 30 κερδισατε. Α και προσοχή μεγάλη στον Παπαστυλιανό.
Αυτά αν θέλεις κατι άλλο σε PM.
alextr
QUOTE(ethn @ Mar 21 2008, 15:39 ) *
ειδες το παιχνιδι??εγιναν αντιστοιχα σκηνικα???


ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΤΗΤΕς ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!
leonkalf
Ρέντη-Ελευθερία 61-80

Η Ελευθερία με αυτή τη νίκη σφραγίζει την άνοδο στην Α', και μετά από 1 χρόνο απουσίας επανέρχεται..
Εϊδα το ματς, η Ελευθερία δε μου άρεσε, δεν έπαιξε πολύ καλά. Ίσως το άγχος του στόχου που είναι λίγο πριν πραγματοποιηθεί. Σημασία έχει ότι πήρε το ροζ φύλλο και συνεχίζει ήσυχη..
Έδειξε ότι το ήθελε πολύ το ματς, πήρε και κάποια σφυριγματάκια και καθάρισε.

Ο Ρέντης ήταν άχρωμος, άστοχος και χωρίς ρυθμό. Οϋτε μια στιγμή δεν βρήκε ένα συνεχόμενο καλό στην απόδοσή του. Έμεινε πολύ χαμηλά στο σκορ και μοιραία έχασε. Φαίνεται ότι η σεζόν έχει "τελειώσει" για την ομάδα και παίζει για να παίζει και κάποιοι μικροί να πάρουν χρόνο συμμετοχής και εμπειρίες(όπως συνέβη και σήμερα όπου έπαιξαν αρκετά και στο σημείο που η Ελευθερία άρχισε να ξεφεύγει μπήκαν 3 μαζί μέσα).

Η Ελευθερία άξια ανεβαίνει πιστεύω, αφού έχει καλύτερο ρόστερ και ομάδα από τις ομάδες που την ακολουθούν.
ΠΛέον θα κάνει τα σχέδιά της για την Α' και να καταφέρει να σταθεί εκεί, κάτι που δεν κατάφερε πέρσι.
leonkalf
Σημαντική νίκη του ΑΟΝΑ επί του Θεμιστοκλή που έτσι παραμένει στην διεκδίκηση (αν και δεν τον περίμενε κανείς, μετά από το μέτριο ξεκίνημά του). Από το 57-50 που έληξε καταλαβαίνουμε τι ματς θα ήταν, με δυνατές άμυνες και αστοχία (λόγω κρισιμότητας ίσως).

Πόλις, ΑΟΝΑ και Βάρη παραμένουν ισόβαθμοι και να δούμε ποιος θα καταλάβει την 3η θέση, αλλά και την ... 4η (που υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να οδηγήσει σε άνοδο).
Οπότε 2/3 κερδίζουν.. ( ο Θεμιστοκλής έμεινε 2 βαθμούς πίσω τους οπότε μάλλον δεν προλαβαίνει..)

Έσπασε το ρόδι ο ΓΑΣΕ, που έκανε την 1η νίκη του στο πρωτάθλημα επί της Δάφνης με το εξαίσιο σκορ 52-40!! 68.gif
Έστω κι έτσι πρόλαβαν να κάνουν νίκη και να μην πάνε στη Γ' με 0 νίκες. Το πανηγύρισαν άραγε χθες? smile.gif

Η μάχη για την 3η θέση που οδηγεί στη Γ' μαίνεται..
Τράχωνες και Ν.Σμύρνη δεν κέρδισαν, οπότε συνεχίζουν χέρι-χέρι. Την επόμενη Πέμπτη οι Τράχωνες έχουν δύσκολο εντός έδρας ματς με Πόλις (που καίγεται για νίκη) και η Ν.Σμύρνη παίζει εντός έδρας με Ρέντη, παιχνίδι που πιστεύω ότι μπορεί να το κερδίσει αφού η ομάδα του Ρέντη δεν είναι στα καλά της, το πρωτάθλημα έχει ουσιαστικά τελειώσει για εκείνη και διανύει περίοδο πτώσης. Απ' την άλλη η Ν.Σμύρνη καίγεται για νίκη. Ενδιαφέρον ματς..
abalos9
sygxarhthria sth dafnh poy katafere na xasei kai apo to gase.λεο το βραδυ ραντεβου στον αδερφο σου.σειρα σου σημερα να κανεις το πορτιερη.εγω βλεπω αονα και πολις στην α και απονσ στη γ για να μη στεναχωρηθει ο φιλος μου ο βασιλακης
ethn
σφαγη για την ανοδο λιγο πριν το τελος!!θεμιστοκλης βαρη και βουλιαγμενη αονα την επομενη αγωνιστικη τα πιο καθοριστικα ματς κατα την γνωμη μου ενω και το τραχωνες πολις σιγουρα θα χει πολυ ενδιαφερον μια και οι γηπεδουχοι καιγονται να παρουν το παιχνιδι για τη σωτηρια τους (απλα πιστευω οτι υπαρχει μεγαλη διαφορα στην δυναμικοτητα των δυο ομαδων οποτε ο πολις δεν θα γκελαρει..)απο εκει και περα για την χθεσινη αγωνιστικη
εγω ειδα το παιχνιδι του πρωτεα με τη βουλιαγμενη το οποιο ηταν ενα πολυ δυνατο παιχνιδι,το τελικο σκορ σιγουρα δεν αντικατροπτιζει την πραγματικη του εικονα μια και η διαφορα περιπου 2 λεπτα πριν το τελος ηταν στους 4 ποντους αλλα απ την μια τα τριποντα των γηπεδουχων και απ την αλλη η απιστευτη αστοχια των φιλοξενουμενων εστειλαν την διαφορα τοσο ψηλα.συγχαρητηρια στον πρωτεα για την ανοδο και καλη πορεια του χρονου!(επι τη ευκαιρια κι ενα κουτσομπολιο...π ο λ υ σουσουρο στο ημιχρονο εξω στο προαυλιο για το παιχνιδι της προηγουμενης αγωνιστικης του πρωτεα με τον αονα!αλλα π ο λ υ υ υ !!μαλλον ο alextr κατι ηξερε..)
TliBan
QUOTE(leonkalf @ Mar 28 2008, 10:07 ) *
Έσπασε το ρόδι ο ΓΑΣΕ, που έκανε την 1η νίκη του στο πρωτάθλημα επί της Δάφνης με το εξαίσιο σκορ 52-40!! 68.gif
Έστω κι έτσι πρόλαβαν να κάνουν νίκη και να μην πάνε στη Γ' με 0 νίκες. Το πανηγύρισαν άραγε χθες? smile.gif



Καλημέρα, όχι το ΓΑΣΕ δεν πανηγύρισε αλλά η ζωή όπως και οι ομάδες κύκλο κάνει. Το ΓΑΣΕ είναι μια ομάδα που κατά διαστήματα τα προηγούμενα χρόνια έχει αποδόσει εξαιρετικό μπάσκετ δημιουργώντας ένα πόλυ καλό πρότυπο για οποιαδήποτε ομάδα. Θεωρώ οτι από την ομάδα έχει περάσει ίσως το καλύτερο playmaker της EΣΚΑΝΑ τα τελευταία χρόνια αλλά οι τραυματισμοί (και η υπερβολική αγάπη για την ομάδα, απορρίπτωντας προτάσεις πολλών άλλων ομάδων ακόμα και εθνικών κατηγοριών) δεν το άφησαν να φτάσει εκεί που μπορούσε.

Τα παιδιά εδώ και 5 χρόνια είναι χωρίς διοίκηση, με ελάχιστους ήρωες, και ένα προπονητή ο οποίος έχει ταυτιστεί με το ΓΑΣΕ. (Respect στον Νίκο Μαυρογιάννη 77.gif 77.gif ) Κανένας παίκτης δεν πληρώθηκε ποτέ από την ομάδα. Φέτος μαζεύτηκαν 6-7 άτομα και με τραυματισμούς έβγαλαν τη χρονιά. Το ρόστερ συμπληρώνεται από 5-6 έφηβους και παίδες οι οποίοι παίρνουν πολύτιμες εμπειρίες για το μέλλον.
leonkalf
QUOTE(ethn @ Mar 28 2008, 12:42 ) *
(επι τη ευκαιρια κι ενα κουτσομπολιο...π ο λ υ σουσουρο στο ημιχρονο εξω στο προαυλιο για το παιχνιδι της προηγουμενης αγωνιστικης του πρωτεα με τον αονα!αλλα π ο λ υ υ υ !!μαλλον ο alextr κατι ηξερε..)

Καμιά παραπάνω λεπτομέρεια??? blink.gif
Τι άκουσες?? cool.gif

QUOTE(TliBan @ Mar 28 2008, 12:54 ) *
Καλημέρα, όχι το ΓΑΣΕ δεν πανηγύρισε αλλά η ζωή όπως και οι ομάδες κύκλο κάνει. Το ΓΑΣΕ είναι μια ομάδα που κατά διαστήματα τα προηγούμενα χρόνια έχει αποδόσει εξαιρετικό μπάσκετ δημιουργώντας ένα πόλυ καλό πρότυπο για οποιαδήποτε ομάδα.

Τα παιδιά εδώ και 5 χρόνια είναι χωρίς διοίκηση, με ελάχιστους ήρωες, και ένα προπονητή ο οποίος έχει ταυτιστεί με το ΓΑΣΕ. (Respect στον Νίκο Μαυρογιάννη 77.gif 77.gif ) Κανένας παίκτης δεν πληρώθηκε ποτέ από την ομάδα. Φέτος μαζεύτηκαν 6-7 άτομα και με τραυματισμούς έβγαλαν τη χρονιά. Το ρόστερ συμπληρώνεται από 5-6 έφηβους και παίδες οι οποίοι παίρνουν πολύτιμες εμπειρίες για το μέλλον.

Τέτοιους κύκλους έχω παρατηρήσει να γίνονται συνέχεια στις ομάδες που βρίσκονται σε εκείνη τη μεριά της Αττικής (Ελευσίνα, Μάνδρα, Μέγαρα). Κάνουν τη διαδρομή από Γ' --> Α' και αντίστροφα συχνά. Και κάθε φορά κάποια είναι η δυνατή της περιοχής και πρωταγωνιστεί.

Πως βλέπεις το μέλλον αυτής της ομάδας? Του χρόνου θα παρουσιάσει το ίδιο πρόσωπο ή θα ανακάμψει?
Του χρόνου με ενδεχόμενη άνοδο του ΟΚΕ, θα υπάρξουν μεγάλα τοπικά ντέρμπι??? Η πόλη με ποιον θα είναι περισσότερο?? rolleyes.gif
TliBan
QUOTE(leonkalf @ Mar 28 2008, 13:16 ) *
Καμιά παραπάνω λεπτομέρεια??? blink.gif
Τι άκουσες?? cool.gif
Τέτοιους κύκλους έχω παρατηρήσει να γίνονται συνέχεια στις ομάδες που βρίσκονται σε εκείνη τη μεριά της Αττικής (Ελευσίνα, Μάνδρα, Μέγαρα). Κάνουν τη διαδρομή από Γ' --> Α' και αντίστροφα συχνά. Και κάθε φορά κάποια είναι η δυνατή της περιοχής και πρωταγωνιστεί.

Πως βλέπεις το μέλλον αυτής της ομάδας? Του χρόνου θα παρουσιάσει το ίδιο πρόσωπο ή θα ανακάμψει?
Του χρόνου με ενδεχόμενη άνοδο του ΟΚΕ, θα υπάρξουν μεγάλα τοπικά ντέρμπι??? Η πόλη με ποιον θα είναι περισσότερο?? rolleyes.gif


Θα έχει όντως πολύ ενδιαφέρον αν ανέβει ο ΟΚΕ καθώς η Γ ΕΣΚΑΝΑ του χρόνου θα είναι η μισή Δυτική Αττική.

Νομίζω οτι το ΓΑΣΕ θα προσπαθήσει να ανακάμψει αλλά πολλά θα εξαρτηθούν τον προσεχή μήνα...

Η πόλη πάνω από όλα είναι Πανελευσινιακός αλλά θα έχουν ενδιαφέρον τα τοπικά ντέρμπι..Θα είναι για πρώτη φορά από το 1997-98. Προσωπικά ξέρεις με ποιον θέλω να είναι η πόλη αλλά και το ΓΑΣΕ είναι μέσα στην καρδιά μου...

Ελπίζω να τα καταφέρει ο ΟΚΕ καθώς τα παιδιά έχουν προσπαθήσει απίστευτα. Και είναι η μοναδική ομάδα που ο προπονητής της είναι εν ενεργεία παίκτης Γ΄ Εθνικής και έχει πολύ καλές μπασκετικές παραστάσεις.
taz4
Β΄ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΔΡΩΝ 23η αγωνιστική
Πόλις -Ν. Σμύρνη 71-62, Βάρη - Τράχωνες/Δίας 65-58, AΟΝΑ -Θεμιστοκλής 57-50, ΑΕ Ρέντη –Ελευθερία 61-80, Ίκαρος/Ακαδημία - Ευρυάλη 75-68, ΓΑΣΕ/Δήμητρα - Δάφνη Αγ. Δημ. 52-40, Πρωτέας Β. – Βουλιαγμένη 73-57 Βαθμολογία
(σε 23 αγ.)

1. Πρωτέας Βούλας 1705-1465 20-3 43

2. Ελευθερία 1679-1449 17-6 40

3. Πόλις 1705-1512 16-7 39

-------------------------------------------------------------------------

4. ΑΟΝΑ 1529-1457 16-7 39

5. Βάρη 1553-1453 16-7 39

6. Θεμιστοκλής 1527-1374 16-7 37

7 Ευρυάλη 1573-1535 12-11 35
8 Βουλιαγμένη 1516-1488 11-12 34

9 Ίκαρος/Ακαδημία 1443-1436 11-12 34

10 Α.Ε. Ρέντη 1723-1776 10-13 33

11. Τράχωνες /Δίας 1426-1574 6-17 29

--------------------------------------------------------------------------

12. Ν. Σμύρνη 1400-1559 6-17 29

13. Δάφνη Αγ. Δημ. 1346-1696 3-20 26

14. ΓΑΣΕ 1180-1664 1-22 24

*O Θεμιστοκλής έχει –2 βαθμούς




Επόμενη αγωνιστική:
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΟΛΙΣ (63:72)

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΒΑΡΗ (52:58)

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟΝΑ (67:69)

Ν.ΣΜΥΡΝΗ - ΡΕΝΤΗ (57:91)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ (59:68)

ΕΥΡΥΑΛΗ - ΓΑΣΕ (60:46)

ΔΑΦΝΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ (57:84)

25 αγωνιστική:
ΠΟΛΙΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (75:83)

ΑΟΝΑ - ΒΑΡΗ (57:75)

ΡΕΝΤΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ (90:68)

ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Ν.ΣΜΥΡΝΗ (45:48)

ΓΑΣΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (50:76)

ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ (65:81)

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΔΑΦΝΗ (56:48)

26 αγωνιστική:
ΒΑΡΗ - ΠΟΛΙΣ (73:75)

ΔΑΦΝΗ - ΑΟΝΑ (44:76)

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΡΕΝΤΗ (63:65)

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ (64:77)

Ν.ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΣΕ (77:63)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ (52:66)

ΕΥΡΥΑΛΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (69:71)
jna23
QUOTE(TliBan @ Mar 28 2008, 12:54 ) *
Καλημέρα, όχι το ΓΑΣΕ δεν πανηγύρισε αλλά η ζωή όπως και οι ομάδες κύκλο κάνει. Το ΓΑΣΕ είναι μια ομάδα που κατά διαστήματα τα προηγούμενα χρόνια έχει αποδόσει εξαιρετικό μπάσκετ δημιουργώντας ένα πόλυ καλό πρότυπο για οποιαδήποτε ομάδα. Θεωρώ οτι από την ομάδα έχει περάσει ίσως το καλύτερο playmaker της EΣΚΑΝΑ τα τελευταία χρόνια αλλά οι τραυματισμοί (και η υπερβολική αγάπη για την ομάδα, απορρίπτωντας προτάσεις πολλών άλλων ομάδων ακόμα και εθνικών κατηγοριών) δεν το άφησαν να φτάσει εκεί που μπορούσε.

Τα παιδιά εδώ και 5 χρόνια είναι χωρίς διοίκηση, με ελάχιστους ήρωες, και ένα προπονητή ο οποίος έχει ταυτιστεί με το ΓΑΣΕ. (Respect στον Νίκο Μαυρογιάννη 77.gif 77.gif ) Κανένας παίκτης δεν πληρώθηκε ποτέ από την ομάδα. Φέτος μαζεύτηκαν 6-7 άτομα και με τραυματισμούς έβγαλαν τη χρονιά. Το ρόστερ συμπληρώνεται από 5-6 έφηβους και παίδες οι οποίοι παίρνουν πολύτιμες εμπειρίες για το μέλλον.


Πραγματι αξιζει σεβασμος σε όσες ομάδες προσπαθούνε. Κρίμα όμως να πεφτουνε
ethn
QUOTE(leonkalf @ Mar 28 2008, 13:16 ) *
Καμιά παραπάνω λεπτομέρεια??? blink.gif
Τι άκουσες?? cool.gif


σε πηγαδακι ελεγαν(θα το γραψω οπως το ακουσα): ρομπα γιναμε με τα καραγκιοζηλικια ρε! μεχρι και στο φορουμ το γραψαν!φταιει μετα ο....που ηθελε να παιξει μπουνιες?
και μετα μπαινει στη συζητηση κυριος μεγαλυτερης ηλικιας και τους λεει ¨γιατι μωρε,οι αλλοι που τα κανουν βλακες ειναι?χρειαζονται τετοια κονε.οριστε,σημερα το καθαριζουμε το παιχνιδι και μετα θελουμε μια νικη για πρωτια,θα παρουν και το πριμ τους.σιγα μην θιχτηκανε κι ολας.(προφανως εννοουσε τους παιχτες)
εκει απαντησε ενας πιο πιτσιρικας¨μεγαλε δεν ειναι ετσι.γιατι κραζαμε τοτε τον πορφυρα?
καπου εκει μπηκε στην κουβεντα ενας κυριος απ τη βουλιαγμενη και ειπε οτι γενικα συζητηθηκε το παιχνιδι απο διαφορες ομαδες ολη τη βδομαδα με διαφορα υπονοουμενα ,ο μεγαλος κυριος του πρωτεα του πε οτι ολα αυτα ειναι ανοησιες και δεν εγινε τιποτα,ο βουλιαγμενιωτης ειπε "αφου ακουσα πριν τη συζητηση σας, αλλα τελοσπαντων,"ε και ξεκινησε λιγο πιο φιλολογικη συζητηση για το ηθικο της υποθεσης..
ε μετα ξεκιναγε το β ημιχρονο και μπηκαν ολοι μεσα.αυτα και απ τα κουτσομπολια.παντως πριν που χαζευα στο φορουμ ειδα οτι και ο scales κατι προφανως ηξερε την προηγουμενη εβδομαδα οποτε οτι εγινε δεν εγινε και τοσο
προσεγμενα..προσεχως καλυτερα ευχομαι (και πιο κρυφα χαχαχαχα) biggrin.gif
alextr
QUOTE(ethn @ Mar 28 2008, 17:18 ) *
σε πηγαδακι ελεγαν(θα το γραψω οπως το ακουσα): ρομπα γιναμε με τα καραγκιοζηλικια ρε! μεχρι και στο φορουμ το γραψαν!φταιει μετα ο....που ηθελε να παιξει μπουνιες?
και μετα μπαινει στη συζητηση κυριος μεγαλυτερης ηλικιας και τους λεει ¨γιατι μωρε,οι αλλοι που τα κανουν βλακες ειναι?χρειαζονται τετοια κονε.οριστε,σημερα το καθαριζουμε το παιχνιδι και μετα θελουμε μια νικη για πρωτια,θα παρουν και το πριμ τους.σιγα μην θιχτηκανε κι ολας.(προφανως εννοουσε τους παιχτες)
εκει απαντησε ενας πιο πιτσιρικας¨μεγαλε δεν ειναι ετσι.γιατι κραζαμε τοτε τον πορφυρα?
καπου εκει μπηκε στην κουβεντα ενας κυριος απ τη βουλιαγμενη και ειπε οτι γενικα συζητηθηκε το παιχνιδι απο διαφορες ομαδες ολη τη βδομαδα με διαφορα υπονοουμενα ,ο μεγαλος κυριος του πρωτεα του πε οτι ολα αυτα ειναι ανοησιες και δεν εγινε τιποτα,ο βουλιαγμενιωτης ειπε "αφου ακουσα πριν τη συζητηση σας, αλλα τελοσπαντων,"ε και ξεκινησε λιγο πιο φιλολογικη συζητηση για το ηθικο της υποθεσης..
ε μετα ξεκιναγε το β ημιχρονο και μπηκαν ολοι μεσα.αυτα και απ τα κουτσομπολια.παντως πριν που χαζευα στο φορουμ ειδα οτι και ο scales κατι προφανως ηξερε την προηγουμενη εβδομαδα οποτε οτι εγινε δεν εγινε και τοσο
προσεγμενα..προσεχως καλυτερα ευχομαι (και πιο κρυφα χαχαχαχα) biggrin.gif


ΕΓΩ ΣΑΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ !!! ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΥΠ ΟΨΗΝ ΣΑΣ!!! ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙΣ ΜΙΑ ΛΕΥΚΗ ΕΠΙΤΑΓΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΛΗΘΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ!!!!! ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΜΑΤΣ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΣΥΝΑΛΛΑΣΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΝΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!

Υ.Γ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣTΗΝ Δ ΜΕ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΑΡΑ ΡΟΜΠΑ ΣΤΗΝ Α
jna23
eth καλησπέρα
Εσυ που παρακολουθεις την Βουλιαγμενη τι βλέπεις με ΑΟΝΑ
ethn
καλημερα jna23 και σε ολους τους αλλους φιλους και καλη εβδομαδα!
για το παιχνιδι της πεμπτης για να ειμαι ειλικρινης πιστευω οτι ο αονα παει με κεκτημενη ταχυτητα απο τις τελευταιες νικες και εχει ενα προβαδισμα μια και βλεπει οτι η ανοδος πλεον δεν ειναι μακρινο ονειρο.το σιγουρο ειναι οτι θα γινει δυνατο παιχνιδι,η βουλιαγμενη εχει δειξει οτι προσπαθει να χτυπαει στα ισια ολα τα παιχνιδια και αν ειναι πιο ευστοχη απο το παιχνιδι με τον πρωτεα κι εχει και το νουμερο 9(σορυ δεν θυμαμαι ονομα) που σιγουρα θα βοηθησει,τοτε ισως δουμε την εκπληξη!στον α γυρο ειχα δει το παιχνιδι το οποιο η βουλιαγμενη εχασε στο τσακ απο δικο της λαθος στα τελευταια δευτερολεπτα και τοτε ο αονα δεν μου ειχε γεμισει καθολου το ματι και σιγουρα δεν τον εβλεπα με τιποτα να διεκδικει κατι καλο!!!βεβαια απο τοτε εχει περασει ενας ολοκληρος γυρος οποτε υποθετω οτι πολλα εχουν αλλαξει στην ομαδα του αονα!θα δουμε..

τι αλλα παιχνιδια εχει αυτην την εβδομαδα?κανενα ντερμπυ?
alextr
ΗΤΤΑ ΣΟΚ ΤΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΥΡΕΙΟΣ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΟΔΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΝΑ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΒΑΡΗ!!!!! ( ethn ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΓΡΑΨΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ)

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ +20 ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΣΤΗΝ ΒΑΡΗ!!!!

ΣΦΑΓΗ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕΣ!!!!

ΓΡΑΨΤΕ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ!!!!!
FIVOS9
QUOTE(alextr @ Apr 4 2008, 01:25 ) *
ΗΤΤΑ ΣΟΚ ΤΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΠΟ ΤΙΥΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΥΡΕΙΟΣ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΟΔΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΝΑ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΒΑΡΗ!!!!! ( ethn ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΓΡΑΨΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ)

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ +20 ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΣΤΗΝ ΒΑΡΗ!!!!

ΣΦΑΓΗ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕΣ!!!!

ΓΡΑΨΤΕ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ!!!!!

εχασε ο πολις απο τους τραχωνες w00t.gif ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ! εαν ανεβαινουν 4 με τη νικη του θεμιστοκλη επι της βαρης (πηρε και τη διαφορα) με νικη επι του πολις ειναι το πρωτο φαβορι για την 4η θεση! ετσι δεν ειναι?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.