Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑΝΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ethn
η νεα σμυρνη στο εξ αναβολης κερδισε την ευρυαλη,δεν ξερω σκορ.εκπληξη μεγαλη!
taz4
QUOTE(ethn @ Feb 26 2008, 12:36 ) *
η νεα σμυρνη στο εξ αναβολης κερδισε την ευρυαλη,δεν ξερω σκορ.εκπληξη μεγαλη!

νίκη για τη νεα σμυρνη,κ τώρα τρέχει να σώσει την κατηγορία.όλα νομίζω θα κριθούν στο μεταξύ τους
παιχνίδι(νεα σμύρνη-τράχωνες) σε 2 αγωνιστηκές.στον πρώτο γύρο οι τράχωνες είχαν νικήσει με 11 πόντος(αρκετά καλή διαφορά)...
Buzzer beater 10
ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ.,ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΛΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΣΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΚΑΣΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΣΣΗΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΚΙ Ο ΚΑΣΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΙ ΕΤΣΙ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ 77.gif



blove.gif
FIVOS9
δυο ντερμπι αυριο πολις-βουλιαγμενη(αν και η βουλιαγμενη εχει τρεις απουσιες)! και θεμιστοκλης-ευρυαλη(αν και η ευρυαλη στον εξ αναβολης αγωνα με τη νεα σμυρνη εδειξε πολυ πεσμενη)! ποια η γνωμη σας για αυτα τα παιχνιδια? παντως αν ο θεμιστοκλης κερδισει μπαινει για τα καλα στο παιχνιδι της ανοδου! blove.gif bball.gif bball.gif bball.gif
ethn
οπως πολυ σωστα λες η βουλιαγμενη θα κατεβει με τρεις απουσιες βασικων παικτων (δυστυχως η ομαδα εχει να κατεβει πληρης εδω κι ενα μηνα..) οποτε δυσκολα τα πραγματα,παντως σιγουρα θα γινει πολυ καλο παιχνιδι!!οσο για το θεμιστοκλης ευρυαλη το παιχνιδι θα το παρει ο θεμιστοκλης γιατι απλα εχει καλυτερη ομαδα .εγω εξ αρχης πιστευω οτι τελικα θα καταφερει να παρει την ανοδο παρα την τιμωρια του..
FIVOS9
QUOTE(ethn @ Feb 27 2008, 11:58 ) *
οπως πολυ σωστα λες η βουλιαγμενη θα κατεβει με τρεις απουσιες βασικων παικτων (δυστυχως η ομαδα εχει να κατεβει πληρης εδω κι ενα μηνα..) οποτε δυσκολα τα πραγματα,παντως σιγουρα θα γινει πολυ καλο παιχνιδι!!οσο για το θεμιστοκλης ευρυαλη το παιχνιδι θα το παρει ο θεμιστοκλης γιατι απλα εχει καλυτερη ομαδα .εγω εξ αρχης πιστευω οτι τελικα θα καταφερει να παρει την ανοδο παρα την τιμωρια του..

αν τελικα οπως λες καταφερει να ανεβει ο θεμιστοκλης παρα την τιμωρια του... αυτο θα ειναι μεγαλο κατορθωμα και επισης αποδειξη για μια ακομα φορα ποσο καλο προπονητη αλλα και παιχτες με προσωπικοτητα εχει! 41.gif 41.gif 41.gif
goosman
Καλησπερα γραφω για πρωτη φορα....ακουμε τοσο καιρο για ολες τις ομαδες και δεν εχει γραφτει τιποτα για τη καλυτερη ομαδα μακραν της κατηγοριας το Πρωτεα Βουλας...εχει μονο 2 ηττες και ολα τα ντερμπι τα εχει κερδισει πολυ καθαρα...εχει το καλυτερο προπονητη της κατηγοριας με διαφορα το Παναγιωτη Δημητριου και το καλυτερο roster...Τον αρχηγο της ομαδας και σκορερ Σφυρη το καλυτερο ψηλο της κατηγοριας Σπυριδακη το τελειο ασσο Γιοβα το καταπληκτικο Τζουνα το πολυ ανεβασμενο Πεγιουδη το σουτερ Πανουργια και το ταλαντουχο Ζεγκινογλου..Αυτη η ομαδα εχει πολυ μελλον εχει τελεια διοικηση πολυ σοβαρο προεδρο και συμβουλιο και 450 παιδια στις ακαδημιες που καθοδηγουνται απο πολυ καλους προπονητες....Γεννιεται μια νεα μπασκετικη δυναμη και θα τη δειτε τα επομενα χρονια...
FIVOS9
QUOTE(goosman @ Feb 27 2008, 14:41 ) *
Καλησπερα γραφω για πρωτη φορα....ακουμε τοσο καιρο για ολες τις ομαδες και δεν εχει γραφτει τιποτα για τη καλυτερη ομαδα μακραν της κατηγοριας το Πρωτεα Βουλας...εχει μονο 2 ηττες και ολα τα ντερμπι τα εχει κερδισει πολυ καθαρα...εχει το καλυτερο προπονητη της κατηγοριας με διαφορα το Παναγιωτη Δημητριου και το καλυτερο roster...Τον αρχηγο της ομαδας και σκορερ Σφυρη το καλυτερο ψηλο της κατηγοριας Σπυριδακη το τελειο ασσο Γιοβα το καταπληκτικο Τζουνα το πολυ ανεβασμενο Πεγιουδη το σουτερ Πανουργια και το ταλαντουχο Ζεγκινογλου..Αυτη η ομαδα εχει πολυ μελλον εχει τελεια διοικηση πολυ σοβαρο προεδρο και συμβουλιο και 450 παιδια στις ακαδημιες που καθοδηγουνται απο πολυ καλους προπονητες....Γεννιεται μια νεα μπασκετικη δυναμη και θα τη δειτε τα επομενα χρονια...

αναμφιβολα ο πρωτεας ειναι απο τις ανερχομενες δυναμεις! τον προπονητη τον ξερω προσωπικα και οντως ειναι απο τους καλυτερους στην κατηγορια! οσο για τους παιχτες κρινονται εκ του αποτελεσματος... 41.gif ! νομιζω πως αν συνεχιστει η σοβαρη δουλεια ειναι θεμα χρονου η ομαδα να φτασει γ εθνικη! αλλα για να γινει κατι τετοιο χρειαζεται πλανο και υπομονη με σταθερα βηματα!
themis7
QUOTE(goosman @ Feb 27 2008, 16:41 ) *
Καλησπερα γραφω για πρωτη φορα....ακουμε τοσο καιρο για ολες τις ομαδες και δεν εχει γραφτει τιποτα για τη καλυτερη ομαδα μακραν της κατηγοριας το Πρωτεα Βουλας...εχει μονο 2 ηττες και ολα τα ντερμπι τα εχει κερδισει πολυ καθαρα...εχει το καλυτερο προπονητη της κατηγοριας με διαφορα το Παναγιωτη Δημητριου και το καλυτερο roster...Τον αρχηγο της ομαδας και σκορερ Σφυρη το καλυτερο ψηλο της κατηγοριας Σπυριδακη το τελειο ασσο Γιοβα το καταπληκτικο Τζουνα το πολυ ανεβασμενο Πεγιουδη το σουτερ Πανουργια και το ταλαντουχο Ζεγκινογλου..Αυτη η ομαδα εχει πολυ μελλον εχει τελεια διοικηση πολυ σοβαρο προεδρο και συμβουλιο και 450 παιδια στις ακαδημιες που καθοδηγουνται απο πολυ καλους προπονητες....Γεννιεται μια νεα μπασκετικη δυναμη και θα τη δειτε τα επομενα χρονια...




Κανεις ενα μικρο λαθακι εχω γραψει και παλαιοτερα οτι ο Πρωτεας ειναι η πιο σταθερη ομαδα της κατηγοριας νο 1 φαβορι για την ανοδο και εχει οργανωση την οποια θα ζηλευαν ομαδες παραπανω κατηγοριων! κερδισε αρκετα παιχνιδια στον ποντο φετος και απεφυγε τις περιπετειες ! Για να καταφερει να τα κερδισει σημαινει εννοειτε οτι εχει και πολυ καλο προπονητη γιατι οταν τα ματς κρινονται στον ποντο ο προπονητης παιζει τεραστιο ρολο!!! Απλα εχουν παρει φωτια οι θεσεις 2-8 οποτε λογικα το ενδιαφερον στεφεται προς τα εκει!!!
FIVOS9
οσον αφορα την ανοδο πιστευω πω οι ομαδες που θα πανε στην α εσκανα θα ειναι οι ΠΡΩΤΕΑΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ! Ο πολις ειναι πολυ ασταθης αντιθετα με την ομαδα του θεμιστοκλη που ειναι πολυ σταθερη σε ολο το πρωταθλημα!
POLO
QUOTE(goosman @ Feb 27 2008, 14:41 ) *
Καλησπερα γραφω για πρωτη φορα....ακουμε τοσο καιρο για ολες τις ομαδες και δεν εχει γραφτει τιποτα για τη καλυτερη ομαδα μακραν της κατηγοριας το Πρωτεα Βουλας...εχει μονο 2 ηττες και ολα τα ντερμπι τα εχει κερδισει πολυ καθαρα...εχει το καλυτερο προπονητη της κατηγοριας με διαφορα το Παναγιωτη Δημητριου και το καλυτερο roster...Τον αρχηγο της ομαδας και σκορερ Σφυρη το καλυτερο ψηλο της κατηγοριας Σπυριδακη το τελειο ασσο Γιοβα το καταπληκτικο Τζουνα το πολυ ανεβασμενο Πεγιουδη το σουτερ Πανουργια και το ταλαντουχο Ζεγκινογλου..Αυτη η ομαδα εχει πολυ μελλον εχει τελεια διοικηση πολυ σοβαρο προεδρο και συμβουλιο και 450 παιδια στις ακαδημιες που καθοδηγουνται απο πολυ καλους προπονητες....Γεννιεται μια νεα μπασκετικη δυναμη και θα τη δειτε τα επομενα χρονια...
blove.gif σιγουρα γι αυτο ειναι πρωτος...ΑΛΛΑ μετα τους 5 πρωτους παικτες δεν εχει κατι καλο για την Α κατ. και να λαβεις υποψη σου οτι του χρονου νομιζω πως δεν θα ειναι μαζι σφυρης-σπυριδακης-τζουνας λογω ηλικιας(ανω των 30 αν ισχυσει η προκυρηξη εχουν δικαιωμα συμ\χης μονο 2)Υποδομη-διοικηση-προπονητης ,ΣΥΜΦΩΝΩ.
themis7
Παντως θα ειχε ενδιαφερον ενας προβληματισμος που εχω! πως θα ηταν οι ομαδες που πρωταγωνιστουν στην κατηγορια σημερα σε 2 χρονια αν κραταγαν το ιδιο ροστερ με σημερα !!! Αν δηλαδη υπαρχουν ομαδες που μπορουν να κρατησουν τα κεκτημενα τους χωρις ν αχρειαζονται να αλλαζουνε το ροστερ συνεχεια και χωρις να χρειαζονται καποιοι να ματωνουν οικονομικα για να φτιαχνουν ομαδα μιας χρησεως με κυριως μισθοφορους που το κινητρο για να πανε σε μια ομαδα ειναι καθαρα οικονομικο!!! Ειναι ενα προβλημα γιατι τελικα εχουμε φτασει σε ερασιτεχνικες κατηγορειες να μην φτιαχνονται ομαδες που με καποιες προσθηκες λογικες λογο φθορων να μπορουν να αντεξουν 5 χρονια για παραδειγμα!!! πιο παλια εβλεπες ιδιες ομαδες για πολλα χρονια και ειχε αυτο μεγαλη ομορφια!!!!
goosman
Εχω αρχισει απο την αρχη του Πρωταθληματος και καταγραφω τους σκορερς των ομαδων (ποντοι , τριποντα)
στο συνολο και καθε ομαδα ξεχωριστα παντα βασει αυτων που δημοσιευονται και στο site της ΕΣΚΑΝΑ και απο αλλες πηγες οπως εφημεριδες η αλλα sites αλλα μου λειπουν 6 παιγνιδια για να εχω μια τελικη καταταξη των σκορερς της Κατηγοριας . Τα παιγνιδια αυτα ειναι 1η Αγωνιστικη Ευρυαλη - Δαφνη 92-60 6η Αγωνιστικη
ΑΠΟΝ.Σμυρνης - ΑΟΝΑ 61-70 και Ελευθερια - Τραχωνες 79-52 , 8η Αγων. Δαφνη - Ρεντης 90-87 , και τελος
14η Αγων. Ρεντης - Βαρη 91-77 και ΓΑΣΕ - Τραχωνες 64-93. Θα το εκτιμουσα πολυ αν καποιος με βοηθουσε να βρω αυτα τα φυλλα αγωνος. Παντως χωρις αυτα τα αποτελεσματα στους 10 πρωτους σκορερς εχουμε :
1. Δρακοπουλος Ρεντ. 337 ποντ. Και στα τριποντα 1. Τσαουσιδης Πολις 50
2. Μαραγκοπουλος Ευρυ. 335 2. Σφυρης Πρωτ. 47
3. Τζουνας Πρωτ. 323 3. Θεολογης Ικαρ. 47
4. Ταχτσιδης Βαρη 310 4. Φωστερης Θεμ. 38
5. Σφυρης Πρωτ. 306 5. Μπανακακης Πολις 37
6. Μπεκρης Δαφνη 292 6. Παπατρεχας Ελευθ. 35
7. Κωτσοβολης Ρεντ. 288 7. Παρασιδης Ελευθ. 33
8. Τσαουσιδης Πολις 283 8. Δρακοπουλος Ρεντ. 31
9.Παρισος Πολις 254 9. Κουτροπουλος Τραχ. 27
10.Σπυριδακης Πρωτ. 249 10. Μπεκρης Δαφ. 26
scales84
Με αυτα που χουμε πει πιο πανω εχω 2 σχολια.ο πρωτεας ειναι σιγουρα η πιο σταθερη ομαδα στην κατηγορια.ομως εχει μικρο βαθος.6 παικτες στην ουισια και οι 3 μεγαλοι σε ηλικια.ποσα χρονια θα αντεξουν για να γινουν δυναμη οπως ειπε καποιος φιλος?

και το δευτερο που ειπε καποιος πιοστευω οτι απο τις ομαδες που πρωταγωνιστουν αυτη τη στιγμη οι μονες ομαδες που μπορουν να μεινουν με το ιδιο ροστερ για 2 χρονια που ανεφερε καποιος ειναι η ελευθερια και η ευρυαλη.εμεις στην ελευθερια ο μεγαλυτερος σε ηλικαι παικτης μας ειναι 27 χρονων και νομιζω οτι και στην ευρυαλη εχουν κατι αναλογο..πρωτεας-πολις-θεμιστοκλης-αονα-βαρη εχουν παικτες που σε 2 χρονια δεν ξερω αν θα παιζουν μπασκετ ακομα
FIVOS9
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ 1 Δυσκολη επικρατηση του θεμιστοκλη στην παραταση με ενα ποντο αφου η ευρυαλη παρουσιαστηκε ιδιαιτερα μαχητικη (δεν το περιμενα) blink.gif αλλα να μην ξεχασουμε να αναφερουμε και τη πολυ κακη διαιτησια εις βαρος το θεμιστοκλη! χωρις υπερβολες ηταν τουλαχιστον 60-40 υπερ της ευρυαλης και μαλιστα σε ενα ματς εκτος εδρας για την ομαδα της γλυφαδας! το παιχνιδι το εστειλε στην παραταση ο φωστερης μετα απο ενα διποντο σε νεκρο χρονο και αφου ειχαν μεινει 2,5 δευτερα πριν τη ληξη του αγωνα! 41.gif 41.gif



blove.gif
ethn
Πόλις - Βουλιαγμένη 81-61, Βάρη - Δάφνη Αγ. Δημ. 73-53, Θεμιστοκλής- Ευρυάλη 67-66, Εν. Τραχώνων - Ελευθερία 67-78, ΑΟΝΑ - ΑΠΟ Ν. Σμύρνη 60-57, ΑΕ Ρέντη –Πρωτέας Β. 70-84, Ίκαρος/Ακαδημία – ΓΑΣΕ/Δήμητρα 65-56 Βαθμολογία
(σε 19 αγ.)

1. Πρωτέας Βούλας 1400-1218 17-2 36

2. Ελευθερία 1382-1173 14-5 33

3. Πόλις 1404-1250 13-6 32

-------------------------------------------------------------------------

4. Βάρη 1259-1191 12-7 31

5. Θεμιστοκλής 1291-1138 14-5 31

6. ΑΟΝΑ 1263-1226 12-7 31

7 Ευρυάλη 1294-1233 11-8 30

8. Ίκαρος/Ακαδημία 1198-1173 9-10 28

9. ΑΕ Ρέντη 1449-1424 9-10 28

10 Βουλιαγμένη 1218-1233 8-11 27

11. Τράχωνες /Δίας 1208-1322 6-13 25

-------------------------------------------------------------------------

12. Ν. Σμύρνη 1153-1303 5-14 24

13. Δάφνη Αγ. Δημ. 1139-1410 3-16 22

14. ΓΑΣΕ 957-1381 0-19 19
petza7
QUOTE(FIVOS9 @ Feb 29 2008, 09:56 ) *
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ 1 Δυσκολη επικρατηση του θεμιστοκλη στην παραταση με ενα ποντο αφου η ευρυαλη παρουσιαστηκε ιδιαιτερα μαχητικη (δεν το περιμενα) blink.gif αλλα να μην ξεχασουμε να αναφερουμε και τη πολυ κακη διαιτησια εις βαρος το θεμιστοκλη! χωρις υπερβολες ηταν τουλαχιστον 60-40 υπερ της ευρυαλης και μαλιστα σε ενα ματς εκτος εδρας για την ομαδα της γλυφαδας! το παιχνιδι το εστειλε στην παραταση ο φωστερης μετα απο ενα διποντο σε νεκρο χρονο και αφου ειχαν μεινει 2,5 δευτερα πριν τη ληξη του αγωνα! 41.gif 41.gif
blove.gif


εισουνα στο γηπεδο ? ημουν κι εγω . απιστευτο ματσ τα ειχε ολα παθοσ και απο τουσ δυο για την νικη . ισωσ το πιο τρελο παιχνιδι που ειδα φετος. η ευρυαλη δεν ειναι εκπληξη το 7 και το 8 ανετα επαιζαν και σε ποιο πανω κατηγορειεσ . μεγαλο παθοσ για τη νικη και απο τουσ 2 . ο θεμιστοκλησ αρνειτε να χασει . πολυ κακη διατησια. παρα λιγο να κρινει νικητη. πολυ δυσκολα ομωσ ο θεμισττοκλησ θα τα καταφερι την αλλη εβδομαδα με την ελευθερια αφου βλεπω οτι εχει μεινει με 7 βασικοθσ . μου ειπαν οτι εχουν φανταρορουσ και τραυματιεσ.

παντωσ fivos9 χθεσ καταλαβα ποιον ενοεισ οτι κανει κουμαντο στην ομαδα γιατι ειδα ενα παλικαρι στην εξεδρα να φωναζει εντονα και μετα το τελοσ να σαλταρει απο τα καγκελα και να γινεται ενα με τουσ παιχτεσ . μου ειπε ο καντινιερησ οτι ειναι τρελοσ με την ομαδα.
scales84
εγω προφανως δεν ειδατο ματς αφου παιζαμε αλλου.με φιλους απο ευρυαλη που μιλησα ειχαν κι αυτοι πολλα παραπονα απο διαιτηισια.αρα μαλλον οι κλασικοι διαιτητες της εσκανα καναν ενα ματς μην πω κι εχουν και οι 2 παραπονα
FIVOS9
QUOTE(petza7 @ Feb 29 2008, 11:02 ) *
εισουνα στο γηπεδο ? ημουν κι εγω . απιστευτο ματσ τα ειχε ολα παθοσ και απο τουσ δυο για την νικη . ισωσ το πιο τρελο παιχνιδι που ειδα φετος. η ευρυαλη δεν ειναι εκπληξη το 7 και το 8 ανετα επαιζαν και σε ποιο πανω κατηγορειεσ . μεγαλο παθοσ για τη νικη και απο τουσ 2 . ο θεμιστοκλησ αρνειτε να χασει . πολυ κακη διατησια. παρα λιγο να κρινει νικητη. πολυ δυσκολα ομωσ ο θεμισττοκλησ θα τα καταφερι την αλλη εβδομαδα με την ελευθερια αφου βλεπω οτι εχει μεινει με 7 βασικοθσ . μου ειπαν οτι εχουν φανταρορουσ και τραυματιεσ.

παντωσ fivos9 χθεσ καταλαβα ποιον ενοεισ οτι κανει κουμαντο στην ομαδα γιατι ειδα ενα παλικαρι στην εξεδρα να φωναζει εντονα και μετα το τελοσ να σαλταρει απο τα καγκελα και να γινεται ενα με τουσ παιχτεσ . μου ειπε ο καντινιερησ οτι ειναι τρελοσ με την ομαδα.

οντως ηταν ενα ματς με παλμο και πολυ παθος! τα ειχε ολα! μακαρι ολοι οι παραγοντες των ομαδων να ειχαν την επικοινωνια που εχει αυτος ο νεαρος παραγοντας με τους προπονητες και παιχτες! 41.gif 41.gif εχω ακουσει πως το κλιμα ειναι απιστευτο και ολοι τους το χαιρονται! οσο για το επομενο παιχνιδι με την ελευθερια, πιστευω πως μπορουν να το χτυπησουν γιατι αυτοι οι παιχτες και αυτος ο προπονητης μου εχουν δειξει πως μπορουν να βρουν τον τροπο να κερδισουν παρα τις απουσιες! θυμησου το παιχνιδι με τον πρωτεα εκτος πριν μερικες αγωνιστικες, χασανε στον ποντο ενα παιχνιδι που εδειχνε στο τελος δικο τους!

blove.gif
ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ
οντως ηταν ενα ματς με παλμο και πολυ παθος! τα ειχε ολα! μακαρι ολοι οι παραγοντες των ομαδων να ειχαν την επικοινωνια που εχει αυτος ο νεαρος παραγοντας με τους προπονητες και παιχτες! : εχω ακουσει πως το κλιμα ειναι απιστευτο και ολοι τους το χαιρονται! οσο για το επομενο παιχνιδι με την ελευθερια, πιστευω πως μπορουν να το χτυπησουν γιατι αυτοι οι παιχτες και αυτος ο προπονητης μου εχουν δειξει πως μπορουν να βρουν τον τροπο να κερδισουν παρα τις απουσιες! θυμησου το παιχνιδι με τον πρωτεα εκτος πριν μερικες αγωνιστικες, χασανε στον ποντο ενα παιχνιδι που εδειχνε στο τελος δικο τους!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΝ goosman ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΑΝΕΤΑ.
ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΟΝΤΩΣ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΛΕΠΤΑ.ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ.ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ-ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΤΟΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
petza7
παντωσ να ξερετε οτι και η τεταρτη θεση αξιζει χρυσαφι και φετοσ. βαζω στοιχημα οτι θα ανεβουν 4 η γιατι θα τα καταφερει ο αρησ νικαιασ η γιατι θα γινει η γνωστη συφχωνευση τησ α εσκανα με ομαδα γ εθνικησ. οποτε ησφγη γινεται για 3 θεσεισ. γνωμη μου ειναι οτι η ελευθερια ευκολα η δυσκολα θα καθαρισει τη 2 θεση οποτε οι αλλοι θα παλεψουν για 2 θεσεισ.
FIVOS9
QUOTE(petza7 @ Feb 29 2008, 15:52 ) *
παντωσ να ξερετε οτι και η τεταρτη θεση αξιζει χρυσαφι και φετοσ. βαζω στοιχημα οτι θα ανεβουν 4 η γιατι θα τα καταφερει ο αρησ νικαιασ η γιατι θα γινει η γνωστη συφχωνευση τησ α εσκανα με ομαδα γ εθνικησ. οποτε ησφγη γινεται για 3 θεσεισ. γνωμη μου ειναι οτι η ελευθερια ευκολα η δυσκολα θα καθαρισει τη 2 θεση οποτε οι αλλοι θα παλεψουν για 2 θεσεισ.

πολυ πιθανο αυτο που λες petza7! αλλα και περσι ακουγοτανε αυτη η συγχωνευση και τελικα δεν πραγματοποιηθηκε! πολλα ακουγονται αλλα στο τελος ειναι δυσκολο να ερθουν σε συμφωνια! παιζονται πολλα συμφεροντα! μακαρι παντως! οσο για τον αρη νικαιας σιγουρα θα παλεψει μεχρι τελους, ειδικα αν κερδισει το παιχνιδι της κυριακης με τον ιωνικο νφ που ειναι πολυ καθοριστικο για το μελλον του! επισης το υλικο που διαθετει δεν ειναι σε καμια περιπτωση για υποβιβασμο! εχει πολυ καλες μοναδες!


blove.gif
scales84
QUOTE(FIVOS9 @ Feb 29 2008, 14:04 ) *
πολυ πιθανο αυτο που λες petza7! αλλα και περσι ακουγοτανε αυτη η συγχωνευση και τελικα δεν πραγματοποιηθηκε! πολλα ακουγονται αλλα στο τελος ειναι δυσκολο να ερθουν σε συμφωνια! παιζονται πολλα συμφεροντα! μακαρι παντως! οσο για τον αρη νικαιας σιγουρα θα παλεψει μεχρι τελους, ειδικα αν κερδισει το παιχνιδι της κυριακης με τον ιωνικο νφ που ειναι πολυ καθοριστικο για το μελλον του! επισης το υλικο που διαθετει δεν ειναι σε καμια περιπτωση για υποβιβασμο! εχει πολυ καλες μοναδες!
blove.gif

τελικα εγινε ομως συγχωνευση περσι και ανεβηκαν 4.ε φετος μαλλον θα γινει αυτη αφου ο αρδηττος σωζεται και το περαμα και φετος εδειξε διατεθιμενο να βαλει αρκετα λεφτα
leonkalf
Είδα το ματς στο Ρέντη.
Να πω την αλήθεια ήταν πολύ χαλαρό. Έχω την εντύπωση ότι από πλευράς Ρέντη δεν το πίστεψαν.. και απορώ με αυτό. Το παράτησαν νωρίς το ματς, από τα μέσα του 3ου δεκαλέπτου κι από κει και πέρα κύλισε αδιάφορα.. Πήρε διαφορά ο Πρωτέας και το Ρέντη παραδόθηκε..
Πίστευα ότι θα δούμε δυνατό ματς-ντέρμπι αλλά διαψεύστηκα. Μόνο στο 1ο ημίχρονο ο Ρέντης ήταν σε "θέση μάχης".
alextr
καλησπερα. ειμαι καινουργιοσ στο φορουμ. παρακολουθω 5 χρονια πολυ κοντα την εσκανα και θα ηθελα να πω την αποψη μου για την β

ο πρωτεασ προσπαθουσε απο την γ να ανεβει 2 χρονια και εμενε στο τσακ απ εξω παρ ολο που ειχε πολυ καλη ομαδα μεχρι που περυσι πονταρισε στουσ σφυρη και πεγιουδη και ανεβηκε σχεδον τρενο. φετοσ ηρθε και η προσθηκη των τρομερα εμπειρων σπυριδακη τζουνα και συνεχιζει ασταματητοσ. εχει το μεγαλυτερο μπατζετ στην κατηγορια και βεβαιωσ εχει τα μεγαλυτερα εσοδα απο τισ ακαδημιεσ σε ολη την εσκανα . θελει και του χρονου να πρωταγονιστισει ομωσ θα χρειαστει ανανεωση αρα και παλι αρκετα χρηματα για να χτυπησει την εθνικη κατηγορια. αργα η γρηγορα θα τα καταφερει. mvp σφυρησ

η ελευθερια στα χερια του πιο εμπειρου προπονητη τησ εσκανα (εχει κοουτσαρει Α1) εχει φτιαξει μια πολυ σκληρη ομαδα που παιζει πιο συγχρονο μπασκετ απο τον πρωτεα αλλα υστερει σε πρωσοπικοτητα σε σχεση με τον πρωτεα. ειναι σαφωσ πιο νεανικη ομαδα και αν ανεβει που θα ανεβει και με την ιδια ομαδα θα κρατηθει στην α . δεν νομιζω να υπαρχουν και παραπανω ονειρα για του χρονου. το κλιμα ειναι καλο και ολοι ειναι ευχαριστημενοι. mvp παρασιδησ

ο ΠΟΛΙΣ ειναι η ομαδα με την πιο μικρη ιστορια στην εσκανα. ξεκινησε απο την διαθεση ενος και μονο ανθρωπου ο οποιοσ ασχετοσ αν ειναι καλοσ παιχτησ η οχι αξιζει παρα πολλα συγχαρητηρια γιατι εχει φτασει την ομαδα εδω ψηλα! εχει μεγαλο μπατζετ με παιχτεσ πολλη μεγαλησ αξιασ αλλα δεν ειναι παρεα και δεν υπαρχει μεγαλη διαθεση και για αμυνα . στην μερα του μπορει να κερδισει ομαδα γ εθνικησ στην κακη του μερα οπου δεν θα παιξει αμυνα και τα τριποντα δεν θα μπουν κανει οδυνηρεσ ηττεσ. αν ανεβει θα χριαστει να ξανακανει μεταγραφεσ και ο προεδροσ του να ξαναβαλει το χερι βαθια στην τσεπη. τα ονειρα αυτου του σωματειου και η ζωη του ειναι συνιφασμενα με τα ονειρα και την διαθεση αυτου του ανθρωπου.ανεβηκε απο την δ εκανε μια χρονια σταση στην γ και μετα ξανα ανοδοσ με πρωταγωνιστη περυσι τον αθημαιο. mvp παρισσοσ


ο θεμιστοκλησ ειναι το πιο μυστηριο τρενο τησ κατηγοριασ . ομαδα με ιστορια στην εσκανα εχει παιξει και γ εθνικη .το 2000 την παρατησαν τελειωσ την ομαδα και εφτασε το 2004 να τερματισει τελαιυταια στην δ κατηγορια. τοτε την μοιρα τησ ομαδασ αλλαξε ενασ και μονο ανθρωποσ που στην αρχη με κατι φιλουσ του ξεκινησε απλα να παιζουν μπασκετ. αλλα επειδη αυτοσ ειναι αρρωστοσ και φιλοδοξοσ σιγα σιγα ηθελε μονο να κερδιζουν .ανεβηκαν στην γ και εδωσε ενα σωρο χρηματα για να φερει τον ιωαννιδη τον φιλλιπου που ειναι και κολλητοσ του και τον καπλατζη πιστευοντασ οτι θα παει τρενο τελικα ισα ισα καταφερε να ανεβει στην β φυγαν ολοι οι παλιοι παιχτεσ πλην του ιωαννιδη σταματησε να κανει και τον προπονητη. αν και ειναι νικητησ δεν του πηγεναι γιατι ειναι τρομερα οξυθημοσ και αφου τον παρατησαν οι κολλητοι του αναγκαστηκε να εμπιστευτει τον κασση σχεδον τα παρατησε . ο κασσησ με την βοηθεια του ιωανιδη χωρισ ισιατερα χρηματα εφεραν καλουσ παιχτεσ στην ομαδα και απο εκει που πηγαιναν να σωθουν αν δεν ειχανε την τιμωρια θα ειχαν ανεβει . ευθηνη για την τιμωρια αν και ειναι αδικη και αλλοιωνει το πρωταθλημα εχει αποκλειστικα ο προεδροσ. πολυ σφιχτη ομαδα. καλυτερη αμυνα τησ κατηγοριασ χαρη στον καση που ειναι θιασωτησ τησ αμυνασ . και δεν θελει να χανει μαλλον παει για τεταρτοσ και ελπιζει να ανεβουν 4. an anebei ua einai 3 synexomenh anodosmvp ivannidhs
FIVOS9
QUOTE(alextr @ Feb 29 2008, 22:13 ) *
καλησπερα. ειμαι καινουργιοσ στο φορουμ. παρακολουθω 5 χρονια πολυ κοντα την εσκανα και θα ηθελα να πω την αποψη μου για την β

ο πρωτεασ προσπαθουσε απο την γ να ανεβει 2 χρονια και εμενε στο τσακ απ εξω παρ ολο που ειχε πολυ καλη ομαδα μεχρι που περυσι πονταρισε στουσ σφυρη και πεγιουδη και ανεβηκε σχεδον τρενο. φετοσ ηρθε και η προσθηκη των τρομερα εμπειρων σπυριδακη τζουνα και συνεχιζει ασταματητοσ. εχει το μεγαλυτερο μπατζετ στην κατηγορια και βεβαιωσ εχει τα μεγαλυτερα εσοδα απο τισ ακαδημιεσ σε ολη την εσκανα . θελει και του χρονου να πρωταγονιστισει ομωσ θα χρειαστει ανανεωση αρα και παλι αρκετα χρηματα για να χτυπησει την εθνικη κατηγορια. αργα η γρηγορα θα τα καταφερει. mvp σφυρησ

η ελευθερια στα χερια του πιο εμπειρου προπονητη τησ εσκανα (εχει κοουτσαρει Α1) εχει φτιαξει μια πολυ σκληρη ομαδα που παιζει πιο συγχρονο μπασκετ απο τον πρωτεα αλλα υστερει σε πρωσοπικοτητα σε σχεση με τον πρωτεα. ειναι σαφωσ πιο νεανικη ομαδα και αν ανεβει που θα ανεβει και με την ιδια ομαδα θα κρατηθει στην α . δεν νομιζω να υπαρχουν και παραπανω ονειρα για του χρονου. το κλιμα ειναι καλο και ολοι ειναι ευχαριστημενοι. mvp παρασιδησ

ο ΠΟΛΙΣ ειναι η ομαδα με την πιο μικρη ιστορια στην εσκανα. ξεκινησε απο την διαθεση ενος και μονο ανθρωπου ο οποιοσ ασχετοσ αν ειναι καλοσ παιχτησ η οχι αξιζει παρα πολλα συγχαρητηρια γιατι εχει φτασει την ομαδα εδω ψηλα! εχει μεγαλο μπατζετ με παιχτεσ πολλη μεγαλησ αξιασ αλλα δεν ειναι παρεα και δεν υπαρχει μεγαλη διαθεση και για αμυνα . στην μερα του μπορει να κερδισει ομαδα γ εθνικησ στην κακη του μερα οπου δεν θα παιξει αμυνα και τα τριποντα δεν θα μπουν κανει οδυνηρεσ ηττεσ. αν ανεβει θα χριαστει να ξανακανει μεταγραφεσ και ο προεδροσ του να ξαναβαλει το χερι βαθια στην τσεπη. τα ονειρα αυτου του σωματειου και η ζωη του ειναι συνιφασμενα με τα ονειρα και την διαθεση αυτου του ανθρωπου.ανεβηκε απο την δ εκανε μια χρονια σταση στην γ και μετα ξανα ανοδοσ με πρωταγωνιστη περυσι τον αθημαιο. mvp παρισσοσ
ο θεμιστοκλησ ειναι το πιο μυστηριο τρενο τησ κατηγοριασ . ομαδα με ιστορια στην εσκανα εχει παιξει και γ εθνικη .το 2000 την παρατησαν τελειωσ την ομαδα και εφτασε το 2004 να τερματισει τελαιυταια στην δ κατηγορια. τοτε την μοιρα τησ ομαδασ αλλαξε ενασ και μονο ανθρωποσ που στην αρχη με κατι φιλουσ του ξεκινησε απλα να παιζουν μπασκετ. αλλα επειδη αυτοσ ειναι αρρωστοσ και φιλοδοξοσ σιγα σιγα ηθελε μονο να κερδιζουν .ανεβηκαν στην γ και εδωσε ενα σωρο χρηματα για να φερει τον ιωαννιδη τον φιλλιπου που ειναι και κολλητοσ του και τον καπλατζη πιστευοντασ οτι θα παει τρενο τελικα ισα ισα καταφερε να ανεβει στην β φυγαν ολοι οι παλιοι παιχτεσ πλην του ιωαννιδη σταματησε να κανει και τον προπονητη. αν και ειναι νικητησ δεν του πηγεναι γιατι ειναι τρομερα οξυθημοσ και αφου τον παρατησαν οι κολλητοι του αναγκαστηκε να εμπιστευτει τον κασση σχεδον τα παρατησε . ο κασσησ με την βοηθεια του ιωανιδη χωρισ ισιατερα χρηματα εφεραν καλουσ παιχτεσ στην ομαδα και απο εκει που πηγαιναν να σωθουν αν δεν ειχανε την τιμωρια θα ειχαν ανεβει . ευθηνη για την τιμωρια αν και ειναι αδικη και αλλοιωνει το πρωταθλημα εχει αποκλειστικα ο προεδροσ. πολυ σφιχτη ομαδα. καλυτερη αμυνα τησ κατηγοριασ χαρη στον καση που ειναι θιασωτησ τησ αμυνασ . και δεν θελει να χανει μαλλον παει για τεταρτοσ και ελπιζει να ανεβουν 4. an anebei ua einai 3 synexomenh anodosmvp ivannidhs

φιλε μου ολα σωστα αυτα που λες απλα θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι τον κουμανταδορο του θεμιστοκλη δεν τον παρατησαν οι φιλιππου και καπλατζης αλλα ηταν επιλογη του να συνεχισει χωρις αυτους! πολυ πιθανον γιατι τα λεφτα ηταν πολλα! ο φιλιππου επερνε γυρω στα 10000 και καπλατζης 6000! παρολα αυτα οι σχεσεις του με τον φιλιππου ειναι οπως και πριν! ειναι ακομα κολλητοι!
themis7
Αυτο που εχω να πω για τα παραπανω επειδη πολλα με αφορουν ειναι οτι οτι εγινε εγινε κοιταμε ολοι μπροστα και ειναι λογικο τον καθενα να τον ενδιαφερει το καλο της ομαδος του και να κανει κινησεις σε αθλητικα πλαισεια που να το εξασφαλιζει! Μπροστα τωρα νομιζω οτι τα ματς που θα κρινουν το μελλον ειναι τα ακολουθα

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ - ΒΑΡΗ

ΠΟΛΙΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ
ΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΠΟΛΙΣ
Ν.ΣΜΥΡΝΗ - ΒΑΡΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ- ΑΟΝΑ

ΑΟΝΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΡΕΝΤΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΙΚΑΡΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΒΑΡΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟΝΑ

ΠΟΛΙΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΟΝΑ - ΒΑΡΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ- ΕΥΡΥΑΛΗ

ΒΑΡΗ - ΠΟΛΙΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ


Αν μιλησουν οι εδρες προβαδισμα εχει η ελευθερια ο πολις και ο αονα!!!! Θεμιστοκλης - βαρη και ευρυαλη πρεπει να κυνηγησουν διπλα σε δυσκολες εδρες!!!!!
FIVOS9
την πεμπτη ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ! πιστευω πως θα γινει ενα καλο παιχνιδι με το προβαδισμα να το εχει η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ(λογω εδρας και μεγαλυτερου βαθους στο παγκο)! παρολα αυτα πιστευω πως ο θεμιστοκλης δεν θα παραδοθει ευκολα και θα παλεψει για την νικη! δεν αποκλειεται και η εκπληξη του διπλου!


blove.gif
leonkalf
Όντως το πιο ενδιαφέρον ματς πιστεύω της αγωνιστικής και θέλω να το παρακολουθήσω.
Είναι ανοιχτό σε προγνωστικά. Θα γίνει καλό ματς.
Όσοι πάτε μπορεί να βρεθούμε εκεί.
scales84
QUOTE(leonkalf @ Mar 4 2008, 08:36 ) *
Όντως το πιο ενδιαφέρον ματς πιστεύω της αγωνιστικής και θέλω να το παρακολουθήσω.
Είναι ανοιχτό σε προγνωστικά. Θα γίνει καλό ματς.
Όσοι πάτε μπορεί να βρεθούμε εκεί.

Σας περιμενουμε στο μοσχατο παιδια.ελπιζω να κερδισουμε και ουσιαστικα να κανουμε το προτελευταιο βημα για την εξασφαλιση της ανοδου.μετα μενει ενα διπλο στη βαρη και επιστρεψαμε εκει που θεωρουμε οτι αδικα πεσαμε περσι
leonkalf
Βουλιαγμένη-Ρέντη 1 (20π. περίπου)
ex-player
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 66-59
Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ αν και έχανε σε όλο το ματς κατάφερε στο τέλος να κερδίσει χάρις την ψυχή των παικτών της.
Καλή διαιτησία αν και έδωσε μια χωρίς λόγο τεχνική ποινή στον προπονητή της νικήτριας που ευτυχώς δεν στοίχισε. Τώρα αν η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ κερδίσει στην Βάρη έχει εξασφαλίσει την άνοδο.
scales84
το καλη διατησια ειναι σχετικο.οταν η μια ομαδα βαραει 20 βολες και η αλλη 40 προφανως τα κριτηρια δεν ειναι ιδια....καλα που ηταν αστοχοι οι παικτες του θεμιστοκλη...

πολυ ωραιο ματς με παθος και απο τους 2 σε ενα γηπεδο που εδω και 3 χρονια πρωτη φορα ειδα να βραζει...

η τεχνικη ποινη ισως και να θελαμε να την φαμε αφου χρειαζομασταν κατι να ξυπνησουμε εκεινη τη στιγμηtongue.gif

με νικη πλεον την αλλη βδομαδα επι της βαρης που κερδισε στην ευρυαλη οντως λογικα εχουμε τελειωσει με την υποθεση ανοδο
ethn
Δάφνη Αγ. Δημ.- Πόλις 46-69, Ευρυάλη - Βάρη 63-74, Ελευθερία- Θεμιστοκλής 66-59, Ν. Σμύρνη - Εν. Τραχώνων 55-46, ΓΑΣΕ/Δήμητρα - ΑΟΝΑ 50-65, Βουλιαγμένη - ΑΕ Ρέντη 89-69, Πρωτέας Β. - Ίκαρος/Ακαδημία 72-56 Βαθμολογία

(σε 20 αγ.)

1. Πρωτέας Βούλας 1472-1274 18-2 38

2. Ελευθερία 1448-1232 15-5 35

3. Πόλις 1473-1296 14-6 34

-------------------------------------------------------------------------

4. Βάρη 1333-1254 13-7 33

5. ΑΟΝΑ 1328-1276 13-7 33

6. Θεμιστοκλής 1350-1204 14-6 32

7 Ευρυάλη 1357-1307 11-9 31

8 Βουλιαγμένη 1307-1302 9-11 29

9. Ίκαρος/Ακαδημία 1254-1245 9-11 29

10. Α.Ε. Ρέντη 1518-1513 9-11 29

11. Τράχωνες /Δίας 1254-1377 6-14 26

-------------------------------------------------------------------------

12. Ν. Σμύρνη 1208-1349 6-14 26

13. Δάφνη Αγ. Δημ. 1185-1479 3-17 23

14. ΓΑΣΕ 1007-1446 0-20 20

*O Θεμιστοκλής έχει –2 βαθμούς

Η ερχόμενη αγωνιστική (13/03/08): Πόλις - Ευρυάλη , Βάρη – Ελευθερία, Θεμιστοκλής - Ν. Σμύρνη , ΑΟΝΑ - Εν. Τραχώνων , ΑΕ Ρέντη – Δάφνη Αγ. Δημ. , Ίκαρος/Ακαδημία -Βουλιαγμένη , ΓΑΣΕ/Δήμητρα-Πρωτέας Β.
ethn
καταπληκτικη εμφανιση εχθες της βουλιαγμενης επι του ρεντη η οποια δεν αφησε σε καμια περιπτωση τον αντιπαλο της να αντιδρασει μια και ειχε μια σταθερη διαφορα γυρω στους 15 ποντους σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου(διαφορα η οποια εφτασε μεχρι και τους 22 η 24 αν θυμαμαι καλα) τρομερη αποδοση σε αμυνα και επιθεση και διπλα μπραβο σε ολη την ομαδα (παιχτες και προπονητες) αφου εδω και καιρο πλεον λειτουργουν ε ν τ ε λ ω ς μονοι μια και η διοικηση εχει ε ξ α φ α ν ι σ τ ε ι !!!τα γνωστα δηλαδη που δυστυχως συμβαινουν σε αρκετες ομαδες...
scales84
Λογικο μου ακουγεται να εχει εξαφανιστει η διοικηση αφου ο προεδρος ασχολιοταν κυριως για να παιζει ο γιος του.τωρα που ο γιος του τσακωθηκε με τον διαμαντοπουλο...
jna23
Ενω εσυ φιλε για πιό σιγουριά παίζεις στην ομάδα που προπονεί ο ΜΠΑΜΠΑΣ σου ? Η μήπως δεν παίζει και ο γιός του εφόρου σε βάρος άλλων παιδιών που τριβουνε πάγκοι και δεν μιλάνε.
Επειδή το θέμα λοιπόν δεν είναι τόσο απλό φίλε απλα σε ενημερώνω ότι μαγκιά είναι να κρατάς τους παίκτες σε μία ομάδα και όχι να τους διώχνεις (ειδικότερα δε το να καρτάς την διοίκηση γιατί δεν είναι μονο η νικες στο άθλημα αλλα να το ευχαριστιεσαι κιόλας με όλους τους τρόπους).
Τουλάχιστον λοιπόν φίλε ο ΜΠΑΜΠΑΣ σου, στα ως άνω αναφέρθηκαν τα έχει καταφέρει απο ότι φαίνεται.

Επίσης ένα μεγάλο Μπράβο για την καλή νίκη που κάνανατε, που απο ότι έμαθα απο πουλακι με μεγάλη μυτη, επετευχθει επειδή φυσικά ο ΜΠΑΜΠΑΣ σου αποφάσησε να βάλει και τα αδικημένα παιδιά μέσα για να γυρίσουνε το παιχνίδι.

Ελπίζω εσυ τουλάχιστον να με καταλάβες.

ΤΕΛΟΣ
themis7
το παιχνιδι χθες το κερδισε δικαια η ελευθερια!!! ο εμιστοκλησ ηταν καλυτεροσ για 39 λεπτα αλλα η κουραση και οι 19 χαμενεσ βολες δεν μας επετρεψαν να πανυγηρισουμε την νικη!! ετσι ειναι ομως το μπασκετ!!
Το ματς το καθαρισε στο τελος το 14 της ελευθεριας που εβλε κρισιμοτατο τριποντο 1 λεπτο πριν το τελος και εκανε και 2 κλεψιματα ! μπηκε 6 λεπτα περιπου πριν την ληξη και καθαρισε ! Οι παιχτες της ελευθεριας αξιζουν συγχρητηρια!!! Δεν αξιζει ομως ο προπονητης της και ο κοσμος της!!!Απο τον προπονητη της επειδη ειναι και μιας ηλικιας δεν περιμενα ποτε να βριζει διατητες με αυτο τον χυδαιο τροπο!!! η τεχνικη ποινη που δεχτηκε ηταν αστεια σε σχεση με οτι τοθς ειχε σουρει σε ολο το ματς!!!! εβριζε με αχημο τροπο τους παιχτες του πραγμα που μου εκανε κακιστη εντυπωση!!!!!! Οσο για την εξεδρα τι να πει κανεις??? βριζαν τους αντιπαλους με χυδαιες εκφρασεις συνεχεια!!! κραταγαν λειζερ στις βολες και πολλα αλλα !!! Αν νομιζεται οτι ειναι μαγκια ολα αυτα μπραβο!!! Να προσεχετε ομως γιατι του χρονου θα πατε κι εσεις σε δυσκολες εδρες και απο θυτες θα γινεται θυματα!!! Το ειχε πει κι ο Γιαννης Ιωαννιδης οτι πολλοι τρωνε ξυλο καθε μερα απο την γυναικα τους και εμφανιζονται στο γηπεδο να το παιζουν μαγκες με την δυναμη του πληθους!!! Εκτος αν scales θα σου αρεσε εσενα αν εβαζες βολες σε ξενη εδρα να σου φωναζουν για την μητερα σου και να σου λενε οτι σε περιμενουν εξω και καλα ανθρωποι που σου φτανουν μεχρι το γονατο!!! αλλο ειναι η δυνατη εδρα που φωναζει υπερ της ομαδας της και αλλο τα καραγκιοζιλικια και οι απειλες!!!
scales84
πρωτον ως προς την απαντηση περι μπαμπα μου..αν δεν εισαι στην ομαδα μη μιλας.ελα δω να μαθεις ποιος ακουει τα περισσοτερα και σε πιοιον σουρει τα περισσοτερα.ρωτα επισης τον αδικημενο που λες που ειναι ενας απο τους καλυτερους μου φιλους τι σχεση εχουμε.και ρωτα και τι μου σουρνει ο μπαμπας μου...καταλαβες?αμα δεν ξερει μη μιλας...

οσο προς τον θεμη..τι να σου πω.ο προπονητης του θεμιστοκλη επιασε τον διαιτητη στοι τελος και του ελεγε θα σε αυτωσω δεν ντρεπεσαι ακι διαμαρτυροταν απο το πρωτο δευτερολεπτο...ο προπονητης μας βριζει και παντα εβριζε.ετσι ειανι ησ υμπεριφορα του και καλα κανει.κανενα παιδι δεν εχει εκφρασει παραπονα.για πες μου εσυ αν δεν μας εβριζε κι αν δεν ετρωγε την τεχνικη ποινη θα ξυπναγαμε ποτε να γυρισουμε χαμενο παιχνιδι?

οσο για τον κοσμο.πως πεταγαν λειζερ σε ενα γηπεδο που δεν εχει κερκιδα πισω απο τη μπασκετ.ελεος δλδ...οσο για τις βρισιες ρωτα ΕΝΑΝ συγκεκριμενο παικτη της ομαδας σας για τις χειρονομιεσ που μας εκανε περσι οταν επαιζε στο ρεντη και φετος στον πρωτο γυρο ακομα και την προκλητικη χτες συμπεριφορα του και θα καταλαβεις γιατι ηταν ετσι.η μηπως ηταν εκκλησια το γηπεδο στο πρωτο ματς?λεω εγω τωρα?

το γηπεδο στο μοσχατο ειναι παντα ηρεμο.εκτος αν προκληθουν
scales84
κι επισης εγω ολα αυτα που εγραψα σχετικα με τον προεδρο της βουλιαγμενης και τον γιο του δεν τα λεω απο προσωπικη εμπειρια αλλα απο αυτα που εχω μαθει απο πολλους....

κι αν καταλαβες καταλαβες...

ΤΕΛΟΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
jna23
Τα είπα εγώ πιο πάνω αλλα σε ευχαριστω για την επιβεβαιωση. Α το 14 τελικά έχει μεγάλη μυτη γιατι το όνομάτου μου διαφεύγει.
ethn
φιλε jna23 το ν αφηνεις οοοολους τους παιχτες χωρις καμια ενημερωση και να εξαφανιζεσαι απο προσωπου γης,τουλαχιστον σε τρεις παικτες να μην σηκωνεις καν τα τηλεφωνα,(και να ειναι ολοι εξαλλοι γιατι στην τελικη δεν παιζει κανεις εκει επειδη ειναι ερωτευμενος με την βουλιαγμενη),ε δεν νομιζω οτι ειναι σωστο!!!!το οτι ο γιος του προεδρου ηθελε να παιζει πολυ και γκρινιαζε γι αυτο ειναι λιγο πολυ γνωστο(δεν γινοταν και ιδιαιτερη προσπαθεια να κρυφτει η δυσαρεσκεια εξαλλου).το οτι καποιος ομως ηταν πολυ καλυτερος του(κακκαρης) δεν πιστευεις οτι δικαιολογει τον χρονο του καθενος??τελοσπαντων,για να μην το τραβαμε χωρις λογο,απλα και στη βουλιαγμενη γινεται αυτο που συμβαινει δ υ σ τ υ χ ω ς σε πολλες ομαδες(εσκα και εσκανα) και στην τελικη το σεναριο ψιλογνωστο.τωρα που σωθηκε η ομαδα,στο τελος της σεζον θα φυγουν οι "επικινδυνοι" παικτες,θα ερθει καποιος προπονητης που θα "ριχνει και λιγο νερακι στο κρασι του" ,θα γυρισει ο προεδρος και ολα μια χαρουλα!!αυτα!!
tsili82
το παιχνιδι χθες το κερδισε δικαια η ελευθερια!!! ο εμιστοκλησ ηταν καλυτεροσ για 39 λεπτα αλλα η κουραση και οι 19 χαμενεσ βολες δεν μας επετρεψαν να πανυγηρισουμε την νικη!! ετσι ειναι ομως το μπασκετ!!
Το ματς το καθαρισε στο τελος το 14 της ελευθεριας που εβλε κρισιμοτατο τριποντο 1 λεπτο πριν το τελος και εκανε και 2 κλεψιματα ! μπηκε 6 λεπτα περιπου πριν την ληξη και καθαρισε ! Οι παιχτες της ελευθεριας αξιζουν συγχρητηρια!!! Δεν αξιζει ομως ο προπονητης της και ο κοσμος της!!!Απο τον προπονητη της επειδη ειναι και μιας ηλικιας δεν περιμενα ποτε να βριζει διατητες με αυτο τον χυδαιο τροπο!!! η τεχνικη ποινη που δεχτηκε ηταν αστεια σε σχεση με οτι τοθς ειχε σουρει σε ολο το ματς!!!! εβριζε με αχημο τροπο τους παιχτες του πραγμα που μου εκανε κακιστη εντυπωση!!!!!! Οσο για την εξεδρα τι να πει κανεις??? βριζαν τους αντιπαλους με χυδαιες εκφρασεις συνεχεια!!! κραταγαν λειζερ στις βολες και πολλα αλλα !!! Αν νομιζεται οτι ειναι μαγκια ολα αυτα μπραβο!!! Να προσεχετε ομως γιατι του χρονου θα πατε κι εσεις σε δυσκολες εδρες και απο θυτες θα γινεται θυματα!!! Το ειχε πει κι ο Γιαννης Ιωαννιδης οτι πολλοι τρωνε ξυλο καθε μερα απο την γυναικα τους και εμφανιζονται στο γηπεδο να το παιζουν μαγκες με την δυναμη του πληθους!!! Εκτος αν scales θα σου αρεσε εσενα αν εβαζες βολες σε ξενη εδρα να σου φωναζουν για την μητερα σου και να σου λενε οτι σε περιμενουν εξω και καλα ανθρωποι που σου φτανουν μεχρι το γονατο!!! αλλο ειναι η δυνατη εδρα που φωναζει υπερ της ομαδας της και αλλο τα καραγκιοζιλικια και οι απειλες!!!


Katarxas to paixnidi den to katharise to 14(Tsilivakos) alla olh h omada pou edeixe pathos ala kai ar...a!akoma kai an h diatisia se ena derby den mas epaixe 50-50!ektos an ta 3 faoul tou Parasidh sto 1o dekalepto htan tyxaia alla kai ta alla 3 tou Delliou(12) sto 2o dekalepto!
1on.ola ayta ta peri leizer einai toulaxiston vlakeies giati etsi opws einai oi exedres den mporei na pesei to leizer sta matia aytwn pou soutaroun voles.Xronia twra to fws twn leizer den strivei...Mono an aytoi pou soutaroun voles koitazoun thn exedra exoun provlhma!
2on.otan eixame erthei emeis sthn edra toy themistoklh pali mas evrizan alla kai paiktes tou themistoklh ekanan xeironomies se syggenika proswpa twn paiktwn ths eleytherias.apanthsh se ayto pou grafthke peri mhteras kai gia thn istoria!
3on.esena ti se noiazei pws mas milaei o Potosoglou?Ti zori travas?
4on.oi xeironomies twn paiktwn sas kai tou proponhth sas xtes,den einai karagogkilikia?h to na piasei ap'to giaka ton diaithth sto telos toy agwna o proponiths sas den einai geloiotita?ektos an zhtage kati pisw...opote exei ki aytos ta dikia toy!!!
koitaxte loipon thn douleia sas kai thn omada sas kai afhste ola ta alla!
themis7
QUOTE(scales84 @ Mar 7 2008, 17:57 ) *
πρωτον ως προς την απαντηση περι μπαμπα μου..αν δεν εισαι στην ομαδα μη μιλας.ελα δω να μαθεις ποιος ακουει τα περισσοτερα και σε πιοιον σουρει τα περισσοτερα.ρωτα επισης τον αδικημενο που λες που ειναι ενας απο τους καλυτερους μου φιλους τι σχεση εχουμε.και ρωτα και τι μου σουρνει ο μπαμπας μου...καταλαβες?αμα δεν ξερει μη μιλας...

οσο προς τον θεμη..τι να σου πω.ο προπονητης του θεμιστοκλη επιασε τον διαιτητη στοι τελος και του ελεγε θα σε αυτωσω δεν ντρεπεσαι ακι διαμαρτυροταν απο το πρωτο δευτερολεπτο...ο προπονητης μας βριζει και παντα εβριζε.ετσι ειανι ησ υμπεριφορα του και καλα κανει.κανενα παιδι δεν εχει εκφρασει παραπονα.για πες μου εσυ αν δεν μας εβριζε κι αν δεν ετρωγε την τεχνικη ποινη θα ξυπναγαμε ποτε να γυρισουμε χαμενο παιχνιδι?

οσο για τον κοσμο.πως πεταγαν λειζερ σε ενα γηπεδο που δεν εχει κερκιδα πισω απο τη μπασκετ.ελεος δλδ...οσο για τις βρισιες ρωτα ΕΝΑΝ συγκεκριμενο παικτη της ομαδας σας για τις χειρονομιεσ που μας εκανε περσι οταν επαιζε στο ρεντη και φετος στον πρωτο γυρο ακομα και την προκλητικη χτες συμπεριφορα του και θα καταλαβεις γιατι ηταν ετσι.η μηπως ηταν εκκλησια το γηπεδο στο πρωτο ματς?λεω εγω τωρα?

το γηπεδο στο μοσχατο ειναι παντα ηρεμο.εκτος αν προκληθουν



Θα σου απαντησω ενα ενα μονο και μονο για να καταλαβουν οι αντικειμενικοι!!!! λοιπον ο προπονητης του θεμιστοκλη δεν εβρισε ποτε κανενα διατητη!!! μπορει να διαμαρτυρηθηκε!!! αυτο δεν απαγορευεται!!! μετα το τελος του παιχνιδιου και ενω εσεις ησασταν στα αποδυτηρια ο κοουτσ σας ειχε πιασει τον ψηλο τον διατητη και του μιλαγε σε εντονο υφος !!! αυτο εγινε μπροστα μου και δεν μπορει να το διαψευσει κανενας!!!! διαψευδεις οτι την ωρα του ματς ειπε στον διατητη θα σε γαμ αλητη??? και δεν ανοιξε μυτη!!! οσο για το αν σας αρεσει σαν παιχτες να σας βριζουν δικαιωμα σας !!! αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και ωραιο για καποιον που παρακολουθει εναν ανθρωπο μιας ηλικιας να εχει τετοια συμπεριφορα!!!
Για το λειζερ καταλαβαινεις μονος σου ποσο αστεια ειναι η δικαιολογια οτι δεν εχει εξεδρες πισω απο το καλαθι γιατι κι απο τα πλαγια μια χαρα την κανεισ την δουλεια σου αν θες να εκνευρισεις καποιον!!!! Για τον παιχτη μας που σας προκαλεσε περυσι με τον ρεντη δεν ειμαι αρμοδιως να σου απαντησω γιατι δεν το ξερω το περιστατικο αρα δεν εχω αποψη παρα μονο την παρατηρηση οτι το 13 που βριζανε συνεχεια επαιζε και περυσι στον θεμιστοκλη οποτε δεν νομιζω οτι σας προκαλεσε περυσι το ιδιο ισχυει και για το 7 που περυσι επαιζε στον πορφυρα!!!! οποτε.......
Τελος οσο αναφορα την εδρα μας σε ενημερωνω οτι ποτε τοσα χρονια που ειμαι η στον παγκο η στην εξεδρα δεν εχουμε βρισει αντιπαλο παιχτη η προπονητη !!! διαιτητη εχω βρισει και δεν εχω προβλημα να το παραδεχτω!!!! ομως αντιπαλο ποτε!!! δεν ταιριαζει στην κουλτουρα μας την οποια δυστηχως δεν μπορει να καταλαβεις !!! εμεις νικαμε η χανουμε στις 4 γραμμες !!! δεν χρειαζομαστε νταβατζηδες !!! και επειδη σεβομαστε τον αντιπαλο ειπα πριν οτι κερδισατε δικαια!!!!
Δεν εχω κατι πρωσοπικο μαζι σου οπως ελπιζω να καταλαβαινεις !!! δεν θα μπορουσα αλλωστε!!! απλα πρεπει να καταλαβαινεις οτι υπαρχει στον αθλητισμο και αλλος τροπος σκεψης εκτος απο την νικη με οποιοδηποτε μεσον!!!!
scales84
QUOTE(tsili82 @ Mar 7 2008, 14:16 ) *
Katarxas to paixnidi den to katharise to 14(Tsilivakos) alla olh h omada pou edeixe pathos ala kai ar...a!akoma kai an h diatisia se ena derby den mas epaixe 50-50!ektos an ta 3 faoul tou Parasidh sto 1o dekalepto htan tyxaia alla kai ta alla 3 tou Delliou(12) sto 2o dekalepto!
1on.ola ayta ta peri leizer einai toulaxiston vlakeies giati etsi opws einai oi exedres den mporei na pesei to leizer sta matia aytwn pou soutaroun voles.Xronia twra to fws twn leizer den strivei...Mono an aytoi pou soutaroun voles koitazoun thn exedra exoun provlhma!
2on.otan eixame erthei emeis sthn edra toy themistoklh pali mas evrizan alla kai paiktes tou themistoklh ekanan xeironomies se syggenika proswpa twn paiktwn ths eleytherias.apanthsh se ayto pou grafthke peri mhteras kai gia thn istoria!
3on.esena ti se noiazei pws mas milaei o Potosoglou?Ti zori travas?
4on.oi xeironomies twn paiktwn sas kai tou proponhth sas xtes,den einai karagogkilikia?h to na piasei ap'to giaka ton diaithth sto telos toy agwna o proponiths sas den einai geloiotita?ektos an zhtage kati pisw...opote exei ki aytos ta dikia toy!!!
koitaxte loipon thn douleia sas kai thn omada sas kai afhste ola ta alla!

τα πραγματα ειναι απλα λοιπον...οποιοσ καταλαβε καταλαβε.κι οποιοσ δεν πιστευει και αυτα που λεμε να δωσουμε και το βιντεο του αγωνα...αφου ο θεμιστοκλησ σε ενα ματς που βαρεσε 25 βολες παραπανω απο τον αντιπαλο,σε ενα ματς που οι 7 παικτες του καναν καμια 15αρια φαουλ λιγοτερα απο τους 11 της ελευθεριας καταφερε να χασει δνε του φταιει κανενας κοσμος και καμια ελευθερια.ας κανονιζαν να ναι το διδυμο διαιτητων που καθαρισε και το πρωτο ματς.γιατι περιμεναν απο αλλου?
jna23
Ξεσπασε πολεμος χωρις λογο. Οποιος θέλει ενημέρωση τον ενημερωνω η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ειναι μία και ΕΛΛΗΝΙΚΗ

Φίλε Θέμη σε ενημερώνω και εγω το λειζερ δεν στριβει. Βασικώς κανόνας των παικτών είναι να εχουνε το μυαλό τους στο παιχνιδι και όχι στην εξέδρα. Τώρα αν ο προπονητής βγαινει έξω απο τα ρούχα του και συμεριφερεται όπως είπες δεν σημαίνει ότι πρέπει να τον ακολουθούνε και άλλοι.
themis7
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΤΣΙΛΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙς ΔΕΝ ΜΠΟΠΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΝΤΗΣΩ ΣΕ ΣΤΥΛ ΤΟΥ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΩ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩς ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς!!! ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙς ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑ΄ΛΑΒΕΙ!!!
scales84
τη νικη με οποιονδηποτε τροπο την πηρατε εσεις στο πρωτο ματς και προσπαθησατε και χτες..αυτο που λες για το λειζερ ειναι τραγικο.στο γραψε και αλλος πιο πανω.οπως και ο αλλοσ σου γραψε για το περιστατικο του προπονητη σας στο τελος του αγωνα που χε πιασει τον σαραντιδη απο το γιακα και του λεγε θα σε αυτωσω...αυτο ειναι ακλυτερο?η μηπως οτι στη 2η φαση του αγωνα ο προπονητης σας φωναζει στο μιχαλαρο βαγγελη φυγε απο κει δεν υπαρχει το νουμερο....δλδ ελεος!!!

ο προπονητης μας μπορει αν κανει οτι γουσταρει.αν ειχε τα κοτσια ο κυριος σαραντιδης ας τον απεβαλλε..αλλα με τις τυψεις που χανε και αυτος και ο σταθοπουλος με αυτα που κανανε χτες σιγα μην ειχαν τα κοτσια...

οσο για το ποιος βριζει ποιον θα σου φερω τα βιντεο και των 2 αγωνων μας φετος να δεις το 5αρακι σου πως κανει χειρονομιες στην κερκιδα,πως εβρισε παικτη μας στον πρωτο γυρο και αμα θες σου φερνω και τα 2 ματς με ρεντη περσι που παλι ειχε κανει ενα γηπεδο κωλος...

δεν εχουμε τπτ με την ομαδα σας..ο μιχαλαρος,ο ιωαννιδης ο χαλατσιαδης ειναι γαμω τα ατομα και φιλοι με πολλα παιδια απο μας...το γηπεδο ειχε αυτην την αντιμετωπιση λογω ενος παικτη σας και πρεπει να το κοιταξετε...

οσο για την εδρα σας..ενα ςθεος ξερει ποσα ειχε ακουσει η μανα μου στον πρωτο γυρο
scales84
το τι ζορι τραβας δεν ειανι υποτιμητικο.δεν καταλαβινω τι προβλημα εχεις εσυ αν μας βριζει ο κοουτς?δλδ ο κυριος κασσης δεν βριζει τους δικους σας?ποτε?αυτο θες να μου πεις?οι μεγαλοι προπονητες δεν βριζουν?ο ομπραντοβιτς που κατεβαζει ενα καρο βρισιες σε καθε αγωνα τι ειναι?αν δεν σ αρεσει ο τροπος που μιλαει μην τον παρεις ποτε στην ομαδα σοπυ...τοσο απλα
jna23
QUOTE(themis7 @ Mar 7 2008, 16:29 ) *
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΤΣΙΛΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙς ΔΕΝ ΜΠΟΠΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΝΤΗΣΩ ΣΕ ΣΤΥΛ ΤΟΥ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΩ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩς ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς!!! ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙς ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑ΄ΛΑΒΕΙ!!!


Δικαιολογησε τον είναι ακόμα μικρό παιδι και μαθαίνει .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.