Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός - Γενικά θέματα που αφορούν την ομάδα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244
back2back
Όταν στηρίζεσαι σε αμερικάνους πρέπει να είσαι έτοιμος για το καλύτερο αλλά και το χειρότερο, νομίζω ότι ο Πασκουάλ θα ήθελε το ρόστερ του Ολυμπιακού.
pan24
Οταν τελειωσε η 22η αγωνιστικη βρισκομασταν μονοι μας στην 4η θεση μια νικη αποσταση απο τις θεσεις 2-3
Εστω χωρις αξιοπιστο δευτερο ψηλο,εστω με τον λοτζεσκι τραυματια και τον ντενμον εκτος τοπου και χρονου
Δεν παιζαμε καμια φοβερη μπασκεταρα αλλα ημασταν μια ομαδα με αρχες που εβγαζε καποιες συνεργασιες και γενικα επαιζε στρωτο μπασκετ

Μετα εγιναν οι προσθηκες και καναμε 0/3
Δεν ειναι το 0/3 που πειραζει,και οπως ημασταν να συνεχιζαμε με χιμκι,ολυμπιακο,ρεαλ δεν ηταν απιθανο το 0/3
Η εικονα ειναι το προβλημα που σε αρκετα σημεια θυμιζει καποιες απο τις χειροτερες εικονες της περσινης ομαδας
Να δουμε αν θα καταφερουν να βελτιωθουν και αν θα γινει εγκαιρα
Thodoros
QUOTE (back2back @ Mar 10 2018, 16:56 ) *
Όταν στηρίζεσαι σε αμερικάνους πρέπει να είσαι έτοιμος για το καλύτερο αλλά και το χειρότερο, νομίζω ότι ο Πασκουάλ θα ήθελε το ρόστερ του Ολυμπιακού.


Γιατί ? με αυτό θα έπαιζε καλύτερα? smiley.gif smiley.gif

Μέχρι χθες ήθελες το κεφάλι του Σφαιρό σε δίσκο ( και βινύλιο ) τι να λέμε ... καλά κάνει ο σφαιρό και παίζει με κανόνες k1 γιατί αλλιώς και μακαρίτης θα ήταν και εσύ παρέα μαζί μου!
MustGK
QUOTE (back2back @ Mar 10 2018, 16:56 ) *
Όταν στηρίζεσαι σε αμερικάνους πρέπει να είσαι έτοιμος για το καλύτερο αλλά και το χειρότερο, νομίζω ότι ο Πασκουάλ θα ήθελε το ρόστερ του Ολυμπιακού.


Που το βασίζεις αυτό;
basket72
QUOTE (Thodoros @ Mar 10 2018, 15:28 ) *
Μην θυμόμαστε όποτε βολεύει ότι η Ρεάλ έχει βαριά φανέλα , Προχθες ο Παο το έκανε εύκολο όχι η ρεάλ όπως και να το κάνουμε ο Κοζέρ και ο Καμπάτσο για κάποιο λόγο είναι πίσω ως δεύτερα , κανένας δεν είπα ότι δεν είναι αξιόλογοι αλλά όχι να βγαίνουν και mvp της αγωνιστικής (κάτι δεν κάνεις σωστά τότε) όταν εκεί που το ταβάνι του είναι το 12 πάει στο 25 πρέπει να σε απασχολεί αυτό και δεν είναι πρώτη φορά που βλέπουμε κάποιον παγκίτη να κάνει θαύματα.
Οπότε αυτός σε ένα ματς δεν άλλαξε . ο αντίπαλος του άλλαξε όμως ( ο παίκτης του Παναθηναικού που τον έκανε μάγκα )
Άλλο Μπάμπεργκ και άλλο Ρεάλ μην τα βάζουμε όλα στα ίδια.

Η Τελευταία 5δα που δίνεις δεν είναι σοβαρή ( με κακούς σουτέρ Καλάθη - Θανάση - Γκιστ ) και με εκτός ρυθμού kc , τι νομίζεις ότι θα κάνει ο Ντενμον ? και με έναν προπονητή που δεν είναι και τόσο κολλημένος με τις άμυνες.



Δεν μίλησα για φανέλα και σορτσάκια αλλά για παίκτες και ρόστερ το οποίο είναι κατά πολύ καλύτερο του δικού σας.

Έπειτα στο προχθεσινό ματς ήταν λογικό ότι θα βγουν μπροστα οι "παγκίτες" γιατί ο τραυματισμός του αστεριού τους, θα τους συσπείρωνε. Το είχα γράψει και πριν το ματς. Είχα γράψει επίσης ότι δεν τους παίρνει να κάνουν κι άλλη ήττα εντός και θα παίξουν λυσσασμένα.

Σχετικά με την πεντάδα που νομίζω ότι πρέπει να παίρνει τον πιο πολύ χρόνο, να σου πω ότι είναι μια πεντάδα που θα σας δώσει άμυνα και όρεξη για ομαδικό μπάσκετ.
Κάποιος πρέπει να συνετίσει τον Σίνγκλετον. Δεν είναι εικόνα ψηλού αυτή καθόλη τη διάρκεια της χρονιάς. Δεν πάτε πουθενά έτσι. Από το πούλμαν και μετά είναι εντελώς απείθαρχος και όσο πάει το πράγμα χειροτερεύει. ΄Ηρθε και ο Τζέιμς και έδεσε το πράγμα.
Σαν να μην έχετε προπονητή είσαστε πια. Τι να τους κάνεις τους σουτέρ όταν ο καθένας κάνει ότι του γουστάρει;

Εγώ αν ήταν ομάδα μου πάντως αυτό θα ήθελα. Να μπουν μέσα όσοι καταθέτουν ψυχή και ενστερνίζονται ότι το μπάσκετ είναι ένα ακόμα ομαδικό άθλημα. Για αυτό έγραψα ότι στο πρώτο μέρος ήσασταν καλοί. Στο β΄άρχισε πάλι στο μπάσκετ αλάνας.

Παρεμπιπτόντως στην πεντάδα που λέω ότι πρέπει να παίρνει περισσότερο χρόνο, παίζουν οι 2 καλύτεροι σας σουτέρ. ο Ντένμον και ο Ρίβερς. Κομπλέ είστε με αυτούς τους 2 μέσα. Άσε που παίζουν κι άμυνα κιόλας.
Thodoros
QUOTE (basket72 @ Mar 10 2018, 19:02 ) *
Δεν μίλησα για φανέλα και σορτσάκια αλλά για παίκτες και ρόστερ το οποίο είναι κατά πολύ καλύτερο του δικού σας.

Έπειτα στο προχθεσινό ματς ήταν λογικό ότι θα βγουν μπροστα οι "παγκίτες" γιατί ο τραυματισμός του αστεριού τους, θα τους συσπείρωνε. Το είχα γράψει και πριν το ματς. Είχα γράψει επίσης ότι δεν τους παίρνει να κάνουν κι άλλη ήττα εντός και θα παίξουν λυσσασμένα.

Σχετικά με την πεντάδα που νομίζω ότι πρέπει να παίρνει τον πιο πολύ χρόνο, να σου πω ότι είναι μια πεντάδα που θα σας δώσει άμυνα και όρεξη για ομαδικό μπάσκετ.
Κάποιος πρέπει να συνετίσει τον Σίνγκλετον. Δεν είναι εικόνα ψηλού αυτή καθόλη τη διάρκεια της χρονιάς. Δεν πάτε πουθενά έτσι. Από το πούλμαν και μετά είναι εντελώς απείθαρχος και όσο πάει το πράγμα χειροτερεύει. ΄Ηρθε και ο Τζέιμς και έδεσε το πράγμα.
Σαν να μην έχετε προπονητή είσαστε πια. Τι να τους κάνεις τους σουτέρ όταν ο καθένας κάνει ότι του γουστάρει;

Εγώ αν ήταν ομάδα μου πάντως αυτό θα ήθελα. Να μπουν μέσα όσοι καταθέτουν ψυχή και ενστερνίζονται ότι το μπάσκετ είναι ένα ακόμα ομαδικό άθλημα. Για αυτό έγραψα ότι στο πρώτο μέρος ήσασταν καλοί. Στο β΄άρχισε πάλι στο μπάσκετ αλάνας.

Παρεμπιπτόντως στην πεντάδα που λέω ότι πρέπει να παίρνει περισσότερο χρόνο, παίζουν οι 2 καλύτεροι σας σουτέρ. ο Ντένμον και ο Ρίβερς. Κομπλέ είστε με αυτούς τους 2 μέσα. Άσε που παίζουν κι άμυνα κιόλας.


Αυτό σου λέω ότι κάνεις λάθος στο τονισμένο , να και ένα σχετικό άρθρο πάνω σε αυτό που λέω :
http://www.contra.gr/Columns/contra-epithe...ko.5112879.html
O Κοζέρ & Καμπάτσο βρήκαν και τα έκανα. Τίποτα δεν άλλαξε, ούτε αυτοί ανέβηκαν επίπεδο στο ξαφνικό ούτε είναι καλύτεροι από τους δικούς μας όπως λες ( τα 2ρα τους είναι ) οπότε πως προκύπτει το καλύτεροι παγκίτες vs βασικών δικών μας ... στο άρθρο αν δεις λέει και για άλλους παίκτες που έκαναν όργια στο ξαφνικό και ξέρεις τι μου έκανε εντύπωση ότι μετά από την εκπληκτική τους απόδοση με Παναθηναικό στο επόμενο ματς της ομάδας τους ήταν χάλια μαύρα. ( από 18ρες σε 4~6 ) άρα κάτι δεν πάει καλά με τους αμυντικούς και με τους ρόλους.

Όσο για τους σουτέρ ,o kc 3 μήνες είναι σκιά του εαυτού του σε τι σχήμα βασικό να τον έχουμε ?
δες τα αποτελέσματα και κρίνε μόνος σου! η κακή του απόδοση έχει επηρεάσει συνολικά ( Ο ντενμον δεν είναι κακός ,είναι μια καλή λύση για αντί Φελντειν και μάλιστα κατά την δικιά μου γνώμη κερδίζει στα σημεία ) αλλά και αυτός έχει το ταβάνι του + ότι ακόμα δεν έχει βρει τρόπο να είναι θετικός στην ομάδα. 1 παίζει 2 όχι , οπότε με αυτούς δεν πας τόσο μακριά όσο νομίζεις και λες ( ούτε είναι σίγουρο ότι θα σου τραβήξουν το σκοράρισμα ) .

Υλικό ο Παναθηναϊκός έχει για να κάνει πολλά φέτος , άλλα φταίνε ...δεν χρειάζεται να παίξει μπάσκετ ολυμπιακού ( γιατί πολύ απλά δεν τον βολεύει) με τόσους παίκτες εύκολα μπορείς να σκάσεις τους αντίπαλους που έχουν στάνταρ κορμό και βασίζονται σε 2 λύσεις μετά. ) Οπότε και το run & gun είναι και αυτό ένα σύστημα ( το οποίο με Λοτζο, kc, Ντεμοντ, Παπα , τζειμς είναι πιθανό )
basket72
QUOTE (Thodoros @ Mar 11 2018, 09:05 ) *
Αυτό σου λέω ότι κάνεις λάθος στο τονισμένο , να και ένα σχετικό άρθρο πάνω σε αυτό που λέω :
http://www.contra.gr/Columns/contra-epithe...ko.5112879.html
O Κοζέρ & Καμπάτσο βρήκαν και τα έκανα. Τίποτα δεν άλλαξε, ούτε αυτοί ανέβηκαν επίπεδο στο ξαφνικό ούτε είναι καλύτεροι από τους δικούς μας όπως λες ( τα 2ρα τους είναι ) οπότε πως προκύπτει το καλύτεροι παγκίτες vs βασικών δικών μας ... στο άρθρο αν δεις λέει και για άλλους παίκτες που έκαναν όργια στο ξαφνικό και ξέρεις τι μου έκανε εντύπωση ότι μετά από την εκπληκτική τους απόδοση με Παναθηναικό στο επόμενο ματς της ομάδας τους ήταν χάλια μαύρα. ( από 18ρες σε 4~6 ) άρα κάτι δεν πάει καλά με τους αμυντικούς και με τους ρόλους.

Όσο για τους σουτέρ ,o kc 3 μήνες είναι σκιά του εαυτού του σε τι σχήμα βασικό να τον έχουμε ?
δες τα αποτελέσματα και κρίνε μόνος σου! η κακή του απόδοση έχει επηρεάσει συνολικά ( Ο ντενμον δεν είναι κακός ,είναι μια καλή λύση για αντί Φελντειν και μάλιστα κατά την δικιά μου γνώμη κερδίζει στα σημεία ) αλλά και αυτός έχει το ταβάνι του + ότι ακόμα δεν έχει βρει τρόπο να είναι θετικός στην ομάδα. 1 παίζει 2 όχι , οπότε με αυτούς δεν πας τόσο μακριά όσο νομίζεις και λες ( ούτε είναι σίγουρο ότι θα σου τραβήξουν το σκοράρισμα ) .

Υλικό ο Παναθηναϊκός έχει για να κάνει πολλά φέτος , άλλα φταίνε ...δεν χρειάζεται να παίξει μπάσκετ ολυμπιακού ( γιατί πολύ απλά δεν τον βολεύει) με τόσους παίκτες εύκολα μπορείς να σκάσεις τους αντίπαλους που έχουν στάνταρ κορμό και βασίζονται σε 2 λύσεις μετά. ) Οπότε και το run & gun είναι και αυτό ένα σύστημα ( το οποίο με Λοτζο, kc, Ντεμοντ, Παπα , τζειμς είναι πιθανό )




Ο Ρίβερς μια χαρά έπαιξε κόντρα στη Ρεάλ ενώ και με τον Ολυμπιακό καλός ήταν από ένα σημείο κι ύστερα, ύστερα από καιρό μάλλον συνέρχεται. Χρειάζεστε ένα σοκ, τη στιγμή αυτή αλλά το σοκ να το προκαλέσει ο αρμόδιος, που δεν είναι άλλος από τον προπονητή.
Κατά τα άλλα, δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο, γιατί θα επαναλαμβάνομαι και θα κουράζω. Τους Κοζέρ, Καμπάτσο τους θεωρώ από τους πολύ καλούς της διοργάνωσης, για μένα σε προσφορά μπασκετική μονάχα ο Καλάθης τους ρίχνει στα αυτιά. Οι υπόλοιποι σας περιφερειακοί για χ,ψ λόγους υπολείπονται σε προσφορά σε μια ομάδα που κοιτάει το F4.
Έπειτα άλλο πράγμα το ακριβό και άλλο το καλό και ορθολογικό ρόστερ.
Ακόμα και το run n'gun πάντως προϋποθέτει ευδιάκριτους ρόλους και μια άλφα πειθαρχεία. Εσείς σε κάποιες φάσεις θυμίζατε τους Χάρλεμ Γκλομπτρότερς. Οι Σίνγκλετον - Τζέιμς βασικά.
Katiki_Domokou
QUOTE (basket72 @ Mar 11 2018, 10:39 ) *
Ακόμα και το run n'gun πάντως προϋποθέτει ευδιάκριτους ρόλους και μια άλφα πειθαρχεία. Εσείς σε κάποιες φάσεις θυμίζατε τους Χάρλεμ Γκλομπτρότερς. Οι Σίνγκλετον - Τζέιμς βασικά.

αυτοι εδιναν και καμια πασα,ο σιγκλεντον εχει να δωσει πασα απο περυσι πριν τα παιχνιδια με την αεκ
nvip13
Σε αλλα νεα της ημερας η Μπαρτσελονα εριξε 22 στη Ρεαλ.

basket72
QUOTE (nvip13 @ Mar 11 2018, 23:42 ) *
Σε αλλα νεα της ημερας η Μπαρτσελονα εριξε 22 στη Ρεαλ.


Αν το συσχετίζεις με την ήττα που κάνατε, τότε έχεις λάθος. Στο χθεσινό ματς στο Παλάου είχαμε από τη μια πλευρά, την Μπάρτσα που οφείλει να παίξει τα ρέστα της από εδώ και πέρα στην ACB και να πλασαριστέι όσο πιο ψηλά γίνεται στη βαθμολογία κι από την άλλη, την Ρεάλ που προερχόταν από σαφώς πιο δύσκολο ματς από ότι η Μπάρτσα, παίζει χωρίς τον καλύτερο της παίκτη, έχει εξασφαλίσει την πρωτιά βρέξει - χιονίσει στην ACB και παίζει και κρίσιμο αγώνα την Τρίτη στο Μιλάνο, κόντρα στη φορμαρισμένη Αρμάνι. Κάποιον αγώνα έπρεπε να αφήσει μεταξύ Παρασκευής- Κυριακής και Τρίτης και διάλεξε τον σωστό.

Ήταν ένας ωραιότατος άσσος του 2.00 για όσους από εμάς το παίξαμε. smiley.gif
paobc3
QUOTE (basket72 @ Mar 10 2018, 19:02 ) *
Δεν μίλησα για φανέλα και σορτσάκια αλλά για παίκτες και ρόστερ το οποίο είναι κατά πολύ καλύτερο του δικού σας.

Έπειτα στο προχθεσινό ματς ήταν λογικό ότι θα βγουν μπροστα οι "παγκίτες" γιατί ο τραυματισμός του αστεριού τους, θα τους συσπείρωνε. Το είχα γράψει και πριν το ματς. Είχα γράψει επίσης ότι δεν τους παίρνει να κάνουν κι άλλη ήττα εντός και θα παίξουν λυσσασμένα.

Σχετικά με την πεντάδα που νομίζω ότι πρέπει να παίρνει τον πιο πολύ χρόνο, να σου πω ότι είναι μια πεντάδα που θα σας δώσει άμυνα και όρεξη για ομαδικό μπάσκετ.
Κάποιος πρέπει να συνετίσει τον Σίνγκλετον. Δεν είναι εικόνα ψηλού αυτή καθόλη τη διάρκεια της χρονιάς. Δεν πάτε πουθενά έτσι. Από το πούλμαν και μετά είναι εντελώς απείθαρχος και όσο πάει το πράγμα χειροτερεύει. ΄Ηρθε και ο Τζέιμς και έδεσε το πράγμα.
Σαν να μην έχετε προπονητή είσαστε πια. Τι να τους κάνεις τους σουτέρ όταν ο καθένας κάνει ότι του γουστάρει;

Εγώ αν ήταν ομάδα μου πάντως αυτό θα ήθελα. Να μπουν μέσα όσοι καταθέτουν ψυχή και ενστερνίζονται ότι το μπάσκετ είναι ένα ακόμα ομαδικό άθλημα. Για αυτό έγραψα ότι στο πρώτο μέρος ήσασταν καλοί. Στο β΄άρχισε πάλι στο μπάσκετ αλάνας.

Παρεμπιπτόντως στην πεντάδα που λέω ότι πρέπει να παίρνει περισσότερο χρόνο, παίζουν οι 2 καλύτεροι σας σουτέρ. ο Ντένμον και ο Ρίβερς. Κομπλέ είστε με αυτούς τους 2 μέσα. Άσε που παίζουν κι άμυνα κιόλας.


Συμφωνώ απόλυτα με αυτή την προσέγγιση.Η υποτίμηση σε κάποιους παίκτες πάει σύννεφο ,λες και θα μας χάλαγε να είχαμε Κοζερ στην ομάδα μας.Η Ρεαλ δεν τον πήρε για να κάθεται στον πάγκο πάντως..
nvip13
Μακ φαντεν η πρωτη μεταγραφη για του χρονου. rolleyes.gif

Πολυ αστοχοι σημερα.
Ο Ογκαστ στην Α1 τα παει πολυ καλα.
Putnam
QUOTE (nvip13 @ Mar 13 2018, 21:20 ) *
Μακ φαντεν η πρωτη μεταγραφη για του χρονου. rolleyes.gif

Πολυ αστοχοι σημερα.
Ο Ογκαστ στην Α1 τα παει πολυ καλα.


και στην τουρκικη λιγκα περυσι καλος ηταν, οταν ανεβαινει ο πηχης ομως εχει θεμα (πρωτιστως συγκεντρωσης)

εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν χρησιμοποιει παραπανω τον μητογλου στην Α1, χθες επαιξε 7 λεπτα μονο, ο παικτης δειχνει οτι ανταποκρινεται καθε φορα που παιζει και ειναι πολυ δυνατος στα ριμπαουντ, πρεπει του χρονου να εχει κανονικοτατα θεση στο ροτεισον και να παρθει ενα τουμπανο τεσσαρι μπροστα του καλυτερο απο σιγκλετον
Putnam
QUOTE (nvip13 @ Mar 13 2018, 21:20 ) *
Μακ φαντεν η πρωτη μεταγραφη για του χρονου. rolleyes.gif

Πολυ αστοχοι σημερα.
Ο Ογκαστ στην Α1 τα παει πολυ καλα.


και στην τουρκικη λιγκα περυσι καλος ηταν, οταν ανεβαινει ο πηχης ομως εχει θεμα (πρωτιστως συγκεντρωσης)

εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν χρησιμοποιει παραπανω τον μητογλου στην Α1, χθες επαιξε 7 λεπτα μονο, ο παικτης δειχνει οτι ανταποκρινεται καθε φορα που παιζει και ειναι πολυ δυνατος στα ριμπαουντ, πρεπει του χρονου να εχει κανονικοτατα θεση στο ροτεισον και να παρθει ενα τουμπανο τεσσαρι μπροστα του καλυτερο απο σιγκλετον
Putnam
QUOTE (nvip13 @ Mar 13 2018, 21:20 ) *
Μακ φαντεν η πρωτη μεταγραφη για του χρονου. rolleyes.gif

Πολυ αστοχοι σημερα.
Ο Ογκαστ στην Α1 τα παει πολυ καλα.


και στην τουρκικη λιγκα περυσι καλος ηταν, οταν ανεβαινει ο πηχης ομως εχει θεμα (πρωτιστως συγκεντρωσης)

εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν χρησιμοποιει παραπανω τον μητογλου στην Α1, χθες επαιξε 7 λεπτα μονο, ο παικτης δειχνει οτι ανταποκρινεται καθε φορα που παιζει και ειναι πολυ δυνατος στα ριμπαουντ, πρεπει του χρονου να εχει κανονικοτατα θεση στο ροτεισον και να παρθει ενα τουμπανο τεσσαρι μπροστα του καλυτερο απο σιγκλετον
thanath
QUOTE (Putnam @ Mar 14 2018, 12:17 ) *
και στην τουρκικη λιγκα περυσι καλος ηταν, οταν ανεβαινει ο πηχης ομως εχει θεμα (πρωτιστως συγκεντρωσης)

εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν χρησιμοποιει παραπανω τον μητογλου στην Α1, χθες επαιξε 7 λεπτα μονο, ο παικτης δειχνει οτι ανταποκρινεται καθε φορα που παιζει και ειναι πολυ δυνατος στα ριμπαουντ, πρεπει του χρονου να εχει κανονικοτατα θεση στο ροτεισον και να παρθει ενα τουμπανο τεσσαρι μπροστα του καλυτερο απο σιγκλετον


Γενικά, μπορεί να μην είναι ο κορυφαίος προπονητής στην Ευρώπη, ούτε καν δηλαδή, αλλά τουλάχιστον ξέρει πως να διαχειρίζεται τους μικρούς... Σίγουρα έχει κάτι στο μυαλό του και δεν τον έχει μέσα συνεχώς!
G-arenas
QUOTE (Putnam @ Mar 14 2018, 11:17 ) *
και στην τουρκικη λιγκα περυσι καλος ηταν, οταν ανεβαινει ο πηχης ομως εχει θεμα (πρωτιστως συγκεντρωσης)

εγω δεν καταλαβαινω γιατι δεν χρησιμοποιει παραπανω τον μητογλου στην Α1, χθες επαιξε 7 λεπτα μονο, ο παικτης δειχνει οτι ανταποκρινεται καθε φορα που παιζει και ειναι πολυ δυνατος στα ριμπαουντ, πρεπει του χρονου να εχει κανονικοτατα θεση στο ροτεισον και να παρθει ενα τουμπανο τεσσαρι μπροστα του καλυτερο απο σιγκλετον

γιατι εχουμε το ταλεντο που πιανετε και ως ελληνας και ειναι και μικρος σε ηλικια και που εχει πολλα στοιχεια του συγχρονου μπασκετ και οπου μπορει να εξελιχθει σε ενα απο τα καλυτερα 4αρια στην ευρωπη, ο κεννυ. κατσε τι εννοεις οτι αυτα τα εχει ο μητογλου και οχι ο κεννυ??? icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


γενικα ο τσαβι το εχει τερματισει τελειως φετος. δεν ξερω τι μπορει να κανει σωστα πλεον. εστω και 1 πραγμα βρε αδερφε!
basketikos13
QUOTE(str @ Mar 9 2018, 10:14 ) *
δυστυχως θεωρω πως πλεον πρςπει να κοιταμε τα απο κατω και οχι τα απο πανω...
πιστευω σοβαρα οτι κινδυνευουμε με εκτος 8αδας.
την επομενη εβδομαδες παιζουν ολοι με ολους...

εαν εμεις δεν κερδισουμε οπωσδηποτε την επομενη εβδομαδα στη μαλαγα τοτε πραγματικα οι πιθανοτητες ειναι να βρεθουμε 9οι. η νικη στη μαλαγα δεν μας σωζει, διοτι παιζουν μεταξυ τους μακαμπι κιμκι, αλλα εαν χασουμε, οτι και αν ερθει στο ματς μακαμπι κιμκι καταστρεφομαστε. αν κεριδσει η μακαμπι μας φτανει, ενα κερδισει η κιμκι ξεφευγει και η μακαμπι μας περιμενει μεσα..

η μπασκονια εχει ευκολο εργο μπορει τις 5 νικες.
η κιμκι εχει δυσκολο, αλλα μπορει την εκπληξη
η μακαμπι εχει ολους οσους κυνηγαει αρα μπορει ο συνδιασμος να την ευνοησει...

δυστυχως κατα τη γνωμη μου, δυο νικες μονο στα εντος δεν φτανουν. θα φτασουμε τελευταια αγωνιστικη και θα κυνηγαμε νικη στο μιλανο....


Φιλε δεν θελω να σε αγχωσω, αλλα τελικα η νικη με την μαλαγα μας σωζει rolleyes.gif
Τυπικα και με τις δυο εντος εδρας νικες με ερυθρο και βαλενθια προκρινομαστε -τουλαχιστον 7οι.
Βεβαια εγω πιστευω οτι θα κερδισουμε και στο μιλανο και οτι λοφω πολυ υψηλου κινητρου της μακαμπι ισως χασουμε στο τελ αβιβ.

Τελικα νομιζω οτι θα παρουμε την πεμπτη θεση.
Καλα μπασκονια και μακαμπι δεν μας φτανουν σε καμια των περιπτωσεων.
Η ζαλγκιρις εχει πολυ δυσκολο προγραμμα -προβλεπω να κανει φυσιολογικα 1 νικη, αντε με καμια εκπληξη να φτασει τις δυο.
Η κιμκι επισης εχει δυσκολο προγραμμα -φενερ, τσσκα εντος και μπαρτσελονα εφες εκτος οποτε και αυτη φυσιολογικα την βλεπω στις δυο νικες-

Συμπερασμα οι 3 νικες μας αρκουν για να καταληξουμε τελικα 5οι και να παλεψουμε με μειονεκτημα εδρας κοντρα στη ρεαλ που θα ειναι σιγουρα 4η -δε παει παραπανω, ουτε παρακατω-

ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ smiley.gif
j-kidd13
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ


Καλωσοριζουμε στην διαχειριστικη ομάδα τον pan24 που απο σήμερα αναλαμβάνει να συνδράμει στο ναρκοπέδιο που λέγεται subforum Παναθηναϊκού αλλα και γενικά στα θέματα της Α1.
Του ευχόμαστε να συνεχίσει την εξαιρετική του παρουσία σαν μέλος τόσο καιρο,και στο κομμάτι των διαχειριστών.
Επομένως,μπορείτε να απευθύνεστε και σε αυτόν για οποιαδήποτε απορία.
Nemesakos
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 17 2018, 14:21 ) *
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ


Καλωσοριζουμε στην διαχειριστικη ομάδα τον pan24 που απο σήμερα αναλαμβάνει να συνδράμει στο ναρκοπέδιο που λέγεται subforum Παναθηναϊκού αλλα και γενικά στα θέματα της Α1.
Του ευχόμαστε να συνεχίσει την εξαιρετική του παρουσία σαν μέλος τόσο καιρο,και στο κομμάτι των διαχειριστών.
Επομένως,μπορείτε να απευθύνεστε και σε αυτόν για οποιαδήποτε απορία.


Από τους πιο σοβαρούς εδώ μέσα και με τεράστια υπομονή..

41.gif 41.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
pan24
Χαιρετω απο την νεα μου θεση tongue.gif
Ευχομαι το επιπεδο να ειναι παντα οσο καλο ειναι συνηθως για να μην χρειαζονται φαουλ και τιμωριες
Για οτι χρειαστει επικοινωνειτε και με εμενα smile.gif
john wick
Καλορίζικος, σιδηροκεφαλος κ γερό στομάχι να έχεις!!!
thanath
Πολύ καλή επιλογή! Ίσως από το πιο ήρεμους και συνετούς συνομιλητές και πάντα με πληθώρα επιχειρημάτων στον λόγο του! Καλή δύναμη pan24!
whaler
Με το καλό, χωρίς εντάσεις και έκτροπα! Κίνηση που έπρεπε να γίνει αργά ή γρήγορα rolleyes.gif
jonaldidhs
Πολυ καλη επιλογη..Σιδεροκεφαλος παν..
MustGK
QUOTE (pan24 @ Mar 17 2018, 15:27 ) *
Χαιρετω απο την νεα μου θεση tongue.gif
Ευχομαι το επιπεδο να ειναι παντα οσο καλο ειναι συνηθως για να μην χρειαζονται φαουλ και τιμωριες
Για οτι χρειαστει επικοινωνειτε και με εμενα smile.gif


77.gif
str
εστειλε επιστολη ο προεδρος σε ολα τα ΜΜΕ που κατηγορει ολυμπιακο και φενερ
και παραθετει στατιστικα, φωτογραφιες κλπ...

ποσο πιο κατω πια...μας μικραινει συνεχεια δεν το βλεπει?? εαν εισαι ισχυρος δεν κλαιγεσαι... πραττεις..
εαν εισαι ανισχυρος περιμενεις/προσπαθεις να γινεις ισχυρος..

μονο κακο κανει ετσι ακομα και στη φετινη χρονια...ειλικρινα εαν ημουν μπερτομεου μονο κοντρα θα τον πηγαινα τον παναθηναικου του δ. γιανακοπουλου..τιποτα αλλο...


http://www.sdna.gr/mpasket/euroleague/euro...kai-fener-exoyn
rankin
QUOTE(str @ Mar 20 2018, 15:19 ) *
εστειλε επιστολη ο προεδρος σε ολα τα ΜΜΕ που κατηγορει ολυμπιακο και φενερ
και παραθετει στατιστικα, φωτογραφιες κλπ...

ποσο πιο κατω πια...μας μικραινει συνεχεια δεν το βλεπει?? εαν εισαι ισχυρος δεν κλαιγεσαι... πραττεις..
εαν εισαι ανισχυρος περιμενεις/προσπαθεις να γινεις ισχυρος..

μονο κακο κανει ετσι ακομα και στη φετινη χρονια...ειλικρινα εαν ημουν μπερτομεου μονο κοντρα θα τον πηγαινα τον παναθηναικου του δ. γιανακοπουλου..τιποτα αλλο...


http://www.sdna.gr/mpasket/euroleague/euro...kai-fener-exoyn

Εχω ξαναγράψει οτι ο ΔΓ μονο χαζός δεν ειναι
Οτι κάνει, και ιδίως τόσο οργανωμένα, κάπου αποσκοπεί.

Θα μπορούσε πχ να προκαλεί την αποβολή της ομάδας του απο τη λίγκα για να μη χρειαστεί να πληρώσει ρήτρες???
Λέω τώρα.... (ακραίο σενάριο)

Αλλο σενάριο, λιγότερο ακραίο, λέει οτι μπορεί να το κάνει και για λογαριασμό τρίτου (πχ ΤΣΣΚΑ) προκειμένου να χτίσει κάποιες ισχυρές συμμαχίες.

Πάντως, σίγουρα δεν το έκανε γιατί ξύπνησε ένα πρωί με νεύρα.
thanath
QUOTE (rankin @ Mar 20 2018, 17:26 ) *
Εχω ξαναγράψει οτι ο ΔΓ μονο χαζός δεν ειναι
Οτι κάνει, και ιδίως τόσο οργανωμένα, κάπου αποσκοπεί.

Θα μπορούσε πχ να προκαλεί την αποβολή της ομάδας του απο τη λίγκα για να μη χρειαστεί να πληρώσει ρήτρες???
Λέω τώρα.... (ακραίο σενάριο)

Αλλο σενάριο, λιγότερο ακραίο, λέει οτι μπορεί να το κάνει και για λογαριασμό τρίτου (πχ ΤΣΣΚΑ) προκειμένου να χτίσει κάποιες ισχυρές συμμαχίες.

Πάντως, σίγουρα δεν το έκανε γιατί ξύπνησε ένα πρωί με νεύρα.


Όπου και να αποσκοπεί δεν σταματάει να το κάνει στο κεφάλι της ομάδας, με κινήσει που θυμίζουν Αλαφούζο...

Το πρώτο σενάριο το θεωρώ αδύνατο. Το 2ο ίσως πιο πιθανό, γιατί δεν είναι τυχαία η στοχοποίηση των 2 αυτών ομάδων, και όχι την κατά γενική ομολογία ευνοημένη και μάλιστα σε κρίσιμους αγώνες απέναντι στον ΠΑΟ, ΤΣΣΚΑ...
ziroud
QUOTE (str @ Mar 20 2018, 15:19 ) *
ποσο πιο κατω πια...μας μικραινει συνεχεια δεν το βλεπει?? εαν εισαι ισχυρος δεν κλαιγεσαι... πραττεις..
εαν εισαι ανισχυρος περιμενεις/προσπαθεις να γινεις ισχυρος..


το κακό με τις χούντες είναι ότι δεν σε αφήνουν να ελπίζεις σε κάτι..

οπότε τί να περιμένεις και γιατί να προσπαθείς..

οπότε πας ρήξη και ας κοπεί ο κόσμος στα 2..
villiskabas
Αν χασουμε την 4η θεση απο την Ζαλγκιρις λογο διαφορας ποντων θα αυτοκτονησω χχαχαχα
shtarkws
Είμαι ο μόνος στον οποίο φαίνεται γραφικό να σφυριζεται ο ύμνος της Euroleague?
benchwarmer
Σχετικά με το πόσο θορυβήθηκαν στο εξωτερικό με το DVD, σημερινός τίτλος σε άρθρο-"αφιέρωμα" στον ΔΓ της El Pais:

"Un ‘hooligan’ en el palco del Panathinaikos"

https://elpais.com/deportes/2018/03/20/actu...541_121326.html
Putnam
QUOTE (benchwarmer @ Mar 20 2018, 23:51 ) *
Σχετικά με το πόσο θορυβήθηκαν στο εξωτερικό με το DVD, σημερινός τίτλος σε άρθρο-"αφιέρωμα" στον ΔΓ της El Pais:

"Un ‘hooligan’ en el palco del Panathinaikos"

https://elpais.com/deportes/2018/03/20/actu...541_121326.html



ναι και τι λεει το αρθρο
benchwarmer
QUOTE(Putnam @ Mar 20 2018, 23:54 ) *
ναι και τι λεει το αρθρο


Μπορεί ο καθένας με google translate να το δει... Ενδεικτικά, η πρώτη παράγραφος μεταφράζεται ως εξής:

"Η διωκτική μανία του ιδιοκτήτη του Παναθηναϊκού, Δημήτρη Γιαννακόπουλου, δεν έχει τέλος. Μετά από μερικούς μήνες του ήχου και μανία με τον οποίο καταφέρθηκε εναντίον των «υπέφερε» διαιτησίες από την ομάδα του στην Ευρωλίγκα, ο ηγέτης forofo πέρασε χθες τα σύνορα με ένα σουρεαλιστικό καταγγελία."
Putnam
QUOTE (benchwarmer @ Mar 20 2018, 23:57 ) *
Μπορεί ο καθένας με google translate να το δει... Ενδεικτικά, η πρώτη παράγραφος μεταφράζεται ως εξής:

"Η διωκτική μανία του ιδιοκτήτη του Παναθηναϊκού, Δημήτρη Γιαννακόπουλου, δεν έχει τέλος. Μετά από μερικούς μήνες του ήχου και μανία με τον οποίο καταφέρθηκε εναντίον των «υπέφερε» διαιτησίες από την ομάδα του στην Ευρωλίγκα, ο ηγέτης forofo πέρασε χθες τα σύνορα με ένα σουρεαλιστικό καταγγελία."


και γιατι αυτο ειναι ενδεικτικο για το πως σκεφτονται και ολοι οι υπολοιποι που ελαβαν το υλικο

benchwarmer
QUOTE(Putnam @ Mar 21 2018, 00:14 ) *
και γιατι αυτο ειναι ενδεικτικο για το πως σκεφτονται και ολοι οι υπολοιποι που ελαβαν το υλικο


Αν έχεις κάποιο δημοσιευμένο αντιπαράδειγμα, με χαρά να το διαβάσω.

Για την ώρα, για το τι γράφουν οι Τούρκοι δεν χρειάζεται καν να το πούμε, ενώ και στο twitter τα διάφορα σχόλια (δημοσιογράφων και όχι απλών φιλάθλων) κινούνται από το "εκκεντρικός" ως το "wtf για ποιο λόγο το λάβαμε αυτό???"
Putnam
QUOTE (benchwarmer @ Mar 21 2018, 00:17 ) *
Αν έχεις κάποιο δημοσιευμένο αντιπαράδειγμα, με χαρά να το διαβάσω.

Για την ώρα, για το τι γράφουν οι Τούρκοι δεν χρειάζεται καν να το πούμε, ενώ και στο twitter τα διάφορα σχόλια (δημοσιογράφων και όχι απλών φιλάθλων) κινούνται από το "εκκεντρικός" ως το "wtf για ποιο λόγο το λάβαμε αυτό???"


http://www.sdna.gr/mpasket/euroleague/euro...spanika-media-i

για απλη καταγραφη της ειδησης λενε εδω

οι αντιδρασεις των τουρκων αναμενομενες αφου την φενερ εκραζε και ουτως ή αλλως υπαρχει ανοιχτο μετωπο

το τουιτερ και τα σοσιαλ μιντια γενικοτερα ειναι για να κανιβαλιζουν προσωπα και καταστασεις, δεν νομιζω οτι το υλικο απευθυνοταν στους τουιτεραδες, εν παση περιπτωσει η κινηση δεν με βρισκει συμφωνο αλλα ουτε καθετα αντιθετο, η ρηξη με την διοργανωτρια ειναι δεδομενη οποτε δεν βλεπω τι παραπανω εχει να χασει ο ΔΓ
benchwarmer
QUOTE(Putnam @ Mar 21 2018, 00:24 ) *
http://www.sdna.gr/mpasket/euroleague/euro...spanika-media-i

για απλη καταγραφη της ειδησης λενε εδω

οι αντιδρασεις των τουρκων αναμενομενες αφου την φενερ εκραζε και ουτως ή αλλως υπαρχει ανοιχτο μετωπο

το τουιτερ και τα σοσιαλ μιντια γενικοτερα ειναι για να κανιβαλιζουν προσωπα και καταστασεις, δεν νομιζω οτι το υλικο απευθυνοταν στους τουιτεραδες, εν παση περιπτωσει η κινηση δεν με βρισκει συμφωνι αλλα ουτε καθετα ανιθετο, η ρηξη με την διοργανωτρια ειναι δεδομενη οποτε δεν βλεπω τι παραπανω εχει να χασει ο ΔΓ


Ο διευθυντής του Gigantes πχ (δεν ξέρω αν τον λογίζεις για "τουιτερά") έγραψε:

«Σαστισμένος με αυτό που έφτασε στο "Gigantes". Επιστολή υπογεγραμμένη από τον ιδιοκτήτη του Παναθηναϊκού και DVD με διαιτητικά λάθη από την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο στη Ευρωλίγκα, ώστε να διαμαρτυρηθεί για αποφάσεις τους και για την ευνοϊκή μεταχείριση του Ολυμπιακού και της Φενέρ. Δεν το πιστεύω»

Και αργότερα "Δεν αναπαράγω περισσότερα πράγματα γιατί χάνουμε τα λογικά μας."

https://twitter.com/davidsardinero/status/976040578780745729
RipCity
Ειδικά η τελευταία παράγραφος δείχνει το ποιόν του. Πραγματικά σκηνή που δε θα ξεχαστεί ποτέ κι απ' ότι φαίνεται την έχουν μάθει σε όλη την Ευρώπη. Γενικά δεν είναι ωραίο να είναι πρόεδρος μιας τόσο ιστορικής ομάδας κάποιος που προκαλεί γέλιο και τρέλα σε όλη την Ευρώπη.
pan24
Πραγματικα δεν ξερω τι κρυφο στοχο εχει αν εχει απο αυτη την κινηση αλλα προς το παρον γινεται περιγελος και οχι αδικαιολογητα
Κινησεις με dvd και τετοια γινονται αντικειμενο χλευης ακομα και απο εμας εδω ποσο μαλλον σε χωρες εκτος Βαλκανιων που ειναι εντελως αντιθετοι σε τετοια και οταν μαλιστα ερχονται απο ανθρωπο με το ιστορικο του ΔΓ

Η κινηση δεν ειναι σοβαρη εκτος των αλλων γιατι ανεξαρτητα αν εχει δικιο οτι αδικουμαστε η οχι αυτο με τα dvd δεν δειχνει κατι.Σε εναν αγωνα μπασκετ και οι δυο ομαδες θα αδικηθουν αρκετες φορες
Εχοντας 25 αγωνιστικες απο πισω ο καθενας μπορει να φτιαξει ενα βιντεο τριωρο,οχι μονοωρο που εστειλε ο ΔΓ,για οποιαδηποτε ομαδα με φασεις που αδικηθηκε και αλλο ενα τριωρο με φασεις που ευνοηθηκε

Οπως ειναι αναμενομενο απο τους ξενους κανενας δεν το αντιμετωπιζει θετικα.Στην καλυτερη το παρουσιαζουν στα πρωτα θεματα χωρις να παιρνουν θεση,στην χειροτερη δεν το εμφανιζουν καν η το χλευαζουν
basket72
Κίνηση που δηλώνει παραδοχή ήττας μου μοιάζει.
Σαν να προετοιμάζει το έδαφος για όσα θα δούμε από το καλοκαίρι και μετά. Του στυλ τι να κάνω εγώ σε αυτό το πρωτάθλημα κ.λ.π.

Προς αυτήν την κατεύθυνση άλλωστε είναι κι οι υπόλοιπες του κινήσεις που αφορούν στην ΠΑΕ και το γήπεδο. Ο συγκεκριμένος, όταν κάνει πατάτα (...για να το πω κόσμια) πάντα προσπαθεί να το αντισταθμίσει με μιαν κίνηση εντυπωσιασμού.

Έχω την αίσθηση ότι είτε δεν θα συνεχίσουν μαζί ΚΑΕ και ο πρόεδρος είτε ότι δεν θα συνεχίσει στην Ευρωλίγκα.
Πόσο μάλλον αν τελικά δεν περάσει στο F4.
ΑΠό τη στιγμή που άρχισε το πράγμα να περιστρέφεται σχεδόν αποκλειστικά γύρω από τον πρόεδρο της ΚΑΕ,(μέτωπο κατά της Ευρωλίγκα** και επιμονή στην απόκτηση του Τζέιμς) άρχισε και η πτώση της ομάδας σε αγωνιστικό επίπεδο. Μέχρι τότε βλέπαμε μια ομάδα με αρχή, μέση και τέλος (με τις αδυναμίες της αναφορικά με την στελέχωση αλλά που έπειθε ότι είναι ομάδα F4).

* O διευθυντής του Gigantes καταλήγει ότι δεν δίνει βάση και τα σχόλια που ακολουθούν εστιάζουν στην αναφορά του πρόεδρου της ΚΑΕ Παναθηναϊκός, στο μέγα "σκάνδαλο" με τα συνεχόμενα παιχνίδια της Μπασκόνια εντός Ισπανίας. Και λένε τα αυτονόητα, ότι δηλαδή όταν στον πρώτο γύρο έπαιζε η Μπασκόνια συνεχώς εκτός έδρας δεν είδαμε καμιά καταγγελία του συγκεκριμένου, όπως επίσης ότι το πρόγραμμα το ξέραμε όλοι από το καλοκαίρι, όπως κι το ότι θα παίζανε πολλές ισπανικές ομάδες.


** Στο οποίο μέτωπο (...)προφανώς και θα είναι μόνος του.
taurus13
Παναθηναϊκός και Γιαννακόπουλος θα συνεχίσουν μαζί, είτε είναι στην ευρωλίγκα είτε όχι.
akratacity
Εν τω μεταξύ στο βιντεάκι του δγ υπάρχει σαν φάση που αδικήθηκε ο Παναθηναϊκός η τάπα του Τιλι στον Γκιστ... smiley.gif
john wick
Έβλεπα το βιντεακι..
Η φάση του Μιλουτινοφ που πατάει γραμμή, είναι κυριολεκτικά μισό μέτρο δίπλα στον ρεφέρι ο οποίος κοιτάει τα πόδια του παίχτη.. 77.gif
rankin
Νομίζω πως θα είχε περισσότερη αξία αν γινόταν μια σοβαρή προσπάθεια να βρεθούν οι αιτίες της εκτός έδρας εικόνας του Παναθηναϊκού στην ευρωλίγκα (για την οποία δε φέρει ευθύνη ο Ολυμπιακός και η Φενέρ), ή αν γινόταν δουλειά προκειμένου να έχει θετικό πρόσημο (και όχι μόνο βραχυπρόθεσμα) η συνύπαρξη του Ball hog Τζειμς μαζί με τον Καλάθη ή/και τον επίσης Ball Hog Παππά.

Το να στέλνεις Powerpoint και DVD σε Ευρωπαίους δημοσιογράφους και να καταλήγεις να τους ... διασκεδάζεις, δε νομίζω οτι ανταποκρίνεται στην αποστολή σου, ως διοίκηση, ούτε προσθέτει κάποια επιπλέον αξία στο Brand name που λέγεται Παναθηναϊκός.

Όποιος πιστεύει οτι η ευρωλίγκα, για ακόμα μια φορά έχασε τον υπνο της (!) και η επανάσταση πλέον προχωράει επιτυχώς, φοβάμαι οτι μάλλον θα απογοητευτεί στο τέλος...

**Τα ίδια γράφω και οταν προχωρά σε αντίστοιχες ενέργειες και η διοίκηση της δικής μου ομάδας.
thanath
Μέχρι στιγμής αυτά τα είχαν κάνει μόνο οι Αγγελόπουλοι..

Αυτό που δεν καταλαβαίνει ο ΔΓ είναι ότι μικραίνει το brand name που δημιούργησαν οι πρόγονοί του, και δίνει το δικαίωμα στον κάθε πικραμένο να κανιβαλίζει το όνομα του ΠΑΟ! Της ομάδας που ήταν με διαφορά ό,τι καλύτερο είχε να δείξει η euroleague υπό την αιγίδα της ECA μέχρι πριν λίγα χρόνια, παρά τα κατά καιρούς καμώματα του Θανάση!
j-kidd13
Τελευταία προειδοποίηση στον χρήστη DADA που επανειλλημένως και παρά τις παραινέσεις της διαχειριστικής ομάδας,συνεχίζει τα ειρωνικά ποστ στα τοπικ του Παναθηναϊκού,με το καμουφλάρισμα του "χιουμορ".
pan24
+1 φάουλ το οποίο είναι το 5ο για τον χρήστη DADA για ειρωνεία προς mod και συνεχή αγνόηση κανονισμών και υποδείξεων
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.