Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
bigG
[quote name='nikefalin' date='Sep 27 2008, 14:46 ' post='231656']
Αποτέλεσματα 1ης αγωνιστικής όλων των ομίλων

* όπου βλέπετε 2-1 υποδηλώνει τη νίκη της ομάδας με το 2 , μάλλον δεν έχει πάει το φύλλο αγώνα στην ΕΣΚΑ)
* όπου έχει 0-0 δεν έγινε ο αγώνας

Επίσεις πολλά αποτελεσματα είναι γραμμένα λάθος όπως το ΕΦΟΑ-Χολαργός 63-57 που ήταν κανονικά 53-47.Μου έχει τύχει μέχρι και απόκλιση 20 πόντων απ το πραγματικό σκορ.Τώρα σε περίπτωση ισοβαθμίας στην 1η θέση του ομίλου ποιος περνάει;Αν περνάει ο 1ος χάρη στην διαφορα πόντων που είναι ανρτημένη στο site της ΕΣΚΑ ζήτω που καήκαμε.Αν ξέρει κάποιος τα κριτήρια ισοβαθμιών ας τα γράψει(αν υπάρχουν).
nikefalin
3η αγωνιστική



Click to view attachment
cliff_ac
αναβολή (που σιγά μη γίνει ποτέ ) του Υμηττου - Ίριδα .. ακαταλληλότητα του γηπέδου .. όχι λόγω βροχής η νερών αλλά λόγω ότι γενικά το γήπεδο δε τηρεί τις προδιαγραφές.. τώρα τι φταίγαμε να πάμε ως εκεί δε ξέρω.. επίσης αφου δε τις τηρεί πως το δηλώνει η γηπεδούχος??... υπόψην όλων την προηγούμενη εβδομάδα η ομάδα μου είχε ρεπό όπως και τις 2 επόμενες + 1 σ/κ που δε γίνονται αγώνες + 1 σ/κ που αναβλήθηκε(σήμερα.. θα περάσουν 5 εβδομάδες από αγώνα σε αγώνα... οκ.. το γουστάρουμε πολύ το μπάσκετ...
-12-
3eroume score GS Khfhsia-khfhsia 2003 AO? thnx ^^
Bob o m4stor4s
ΑΟΚ Χαλανδριου - Χολαργος 40-70
drazen petrovic
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Sep 28 2008, 01:17 ) *
ΑΟΚ Χαλανδριου - Χολαργος 40-70

Παίξαμε πολύ καλά στα μισά της τρίτης περιόδου και μετά.Σε μια φάση μας είχανε φτάσει σχεδόν(κερδίζαμε για δύο)αλλά μετά πήραμε φόρα και είχαμε αυτό το αποτέλεσμα! cool.gif
Τους φάγαμε magic.gif
Καλή συνέχεια στα παιδιά!
jhantzop
ΠΛΑΤΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 98 - 12
ΣΤΕ
Eπιστροφη στις νικες για τον Κ.Α.Ο. περιπου 10 ποντους την Εφοα...
smiley.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
bigG
ΚΑΟ-ΕΦΟΑ 55-48.Πολύ καλό το ματς στο 4ο δεκάλεπτο όπου έγινε τρομερή μάχη για την νίκη.Μπράβο στα παιδιά του Γέρακα νίκησαν άξια.Μπράβο και στους οπαδούς τους για την υποστήριξη στην ομάδα τους(εκτός από ένα σύνθημα προς το 10 μας που καλύτερα να μην το είχαν πει).Κατά τα άλλα πολλά λάθη απ τον διαιτητή κυρίως κατά μας αλλά οκ.Έχω ξαναπεί οτι φταίει η ΕΣΚΑ που δεν βάζει 2 σε κάθε ματς.
nikefalin
Μελίσσια - ΓΧ Χαλανδρίου, άσος +20 58-30 κάτι
team10
QUOTE(nikefalin @ Sep 29 2008, 00:23 ) *
Μελίσσια - ΓΧ Χαλανδρίου, άσος +20 58-30 κάτι

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ=58-27
cliff_ac
nikefalin μην αρχίσεις με τους διαιτητές .. το χουμε πει 10000000000000000 φορές .. είναι πολύ λίγοι για να καλυφθούν όλοι οι αγώνες με 2 και εκτός αυτού έχει κόστος..

Εγώ να ξαναπώ (καταγγείλω) το ανοιχτό του Υμηττού που έχω και την υποψία ότι είναι έτσι διότι δεν έχει ομάδα να κατεβάσει στο παιδικό .. δεν είναι τυχαίο ότι ούτε στο προηγούμενο αγώνα έγινε ο αγώνας με το παιδικό και έγινε μόνο με το εφηβικό του χαραυγιακού που από ότι υποψιάζομαι θέλει την πρωτιά στον όμιλο μας... αλλά απορώ πάλι πως έγινε αυτό.. απαράδεκτα πράγματα... και το γήπεδο άθλιο... χωρίς διαχωριστικό στις εξέδρες οι οποίες είναι μέσα σχεδόν στον αγωνιστικό χώρο με το τραπεζάκι της γραμματείας να μπαίνει από κάτι συρματοπλέγματα 3 λεπτά πριν την ώρα έναρξης του αγώνα .. η 5αδα του παιδικού μάλιστα συμπληρώθηκε 6 λεπτά μετά από αυτή την ώρα με την ανοχή των διαιτητών (ο γηπεδούχος δε δικαιούται 20λεπτο..) .. για άλλη μια φορά η ΕΣΚΑ είναι στη κυριολεξία κωμικοτραγική ..
cliff_ac
Αν ξέρει κανείς πόσο κερδισε η ολυμπιαδα παπάγου την ΕΣΔΚ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ ας το γράψει!
bigG
QUOTE(nikefalin @ Sep 13 2008, 23:57 ) *
Για τους διαιτητές τα έχουμε πει και από πέρυσι, όταν τους βγάλετε από το μυαλό σας εντελώς θα παίξετε και οι ίδιοι καλύτερα.
Για τα αντιαθλητικά ..αλλά και για άλλα 6-7 πραγματάκια υπάρχουν αλλαγές στους κανονισμούς ( θα ισχύουν από 1 οκτωβρίου) , σύντομα θα περάσουμε ενημέρωση με παραδείγματα


Δηλαδή ποιοι είναι οι αλλαγές που θα ισχύουν από 1/10/08;
nikefalin
QUOTE(bigG @ Sep 29 2008, 19:26 ) *
Δηλαδή ποιοι είναι οι αλλαγές που θα ισχύουν από 1/10/08;


μιας και φτάνει ο καιρός θα τα περάσω αργά το βράδυ (τα κυριότερα σημεία)
cliff_ac
Υπάρχουν σε άλλη ενότητα του φόρουμ νομίζω ψάξε ..
killbill12
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΑΙΓΑΛΕΩ 1
nikefalin
Πανελληνιος - εκπ Δούκα 54 - 31
_^JoHNy-B^_
Αμπελόκηποι-Πετράλωνα δεν κατέβηκαν τα Πετράλωνα. 68.gif 68.gif 68.gif
air spyros 23
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ - Α.Ο ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 52-62 wos_sport5.gif
nikefalin
Αποτέλεσματα 2ης αγωνιστικής όλων των ομίλων

* όπου βλέπετε 2-1 υποδηλώνει τη νίκη της ομάδας με το 2 , μάλλον δεν έχει πάει το φύλλο αγώνα στην ΕΣΚΑ)
* όπου έχει 0-0 δεν έγινε ο αγώνας

Click to view attachment
nikefalin
4η αγωνιστική



Click to view attachment
bigG
ΕΦΟΑ-ΑΟΚ Χαλανδρίου 53-28.Στο 1ο δεκάλεπτο μέχρι 3 περίπου λεπτά πριν από την λήξη αντιστάθηκε το Χαλάνδρι και μετά η διαφορά ανέβηκε στο 10+.Καλή συνέχεια στο ΑΟΚ.
drazen petrovic
Χολαργός-Βριλλήσια 78-34(κάπου εκεί)
Καλή συνέχεια στα Βριλλήσια 41.gif

blove.gif
lebronjames
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-φεα=1 +10
cliff_ac
κανένα αποτέλεσμα από 10ο όμιλο αν γίνεται???????? παίζει τίποτα??
team10
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ=53-50 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΕΦΗΒΙΚΟ 1990 ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1991 ΚΑΙ 1992.
Ο ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΤΑ ΑΝΤΡΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΣΕ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΤΡΙΒΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΝΤΡΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΟΛΛΑ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΣΤΕ
ΚΑΟ-ΝΙΚΗ 72-67 ενα πολυ ωραιο και ποιοτικο παιχνιδι... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
ΣΤΕ
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Oct 3 2008, 11:28 ) *
st efibiko kerdise o gerakas tn efoa?????an einai etc tote o xolargos ekane xontri patata me tn itta stn premiera:S p.s. sorry gia ta greeklish alla grafw apo tn sxoli k dene xw brei akoma pws n grafw ellinika

Δεν εχω την ορεξη να κανω λογομαχια μαζι σου και γι αυτο το λογο δν θα απαντησω στο απαξιοτικο ποστ σου για την ομαδα μου... στο τελος κανουμε ταμειο icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
aris apo nikh amarousiou
file STE exeis dikio htan ena polu omorfo paixnidi...alla pistevw pws an den kanane tis alhteies oi fila8loi ths omadas sou..den uphrxe peiptwsh na htane auto to apotelesma..
pantws sugxarhthria sthn omada sou.. 41.gif
nikefalin
QUOTE(aris apo nikh amarousiou @ Oct 6 2008, 20:22 ) *
file STE exeis dikio htan ena polu omorfo paixnidi...alla pistevw pws an den kanane tis alhteies oi fila8loi ths omadas sou..den uphrxe peiptwsh na htane auto to apotelesma..
pantws sugxarhthria sthn omada sou.. 41.gif



όχι άλλο κάρβουνο, όχι άλλα greeklish!
ΣΤΕ
QUOTE(aris apo nikh amarousiou @ Oct 6 2008, 17:22 ) *
file STE exeis dikio htan ena polu omorfo paixnidi...alla pistevw pws an den kanane tis alhteies oi fila8loi ths omadas sou..den uphrxe peiptwsh na htane auto to apotelesma..
pantws sugxarhthria sthn omada sou.. 41.gif

Tι αλητειες εννοεις ακριβως?????? βαλαν κανα τριποντο αυτοι??? σας παιξανε καμια αμυνα καλη???? Η σας κανανε κανα φαουλ.????Οι φιλαθλοι δν παιζουν μπασκετ... smiley.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Το νουμερο φοραγες???
nikefalin
Σπόρτιγκ - Μαρούσι 39 - 63
aris apo nikh amarousiou
nai re..otan eisai 17 xronwn k exeis 50 vlammena na sou vrizune thn mana ...dn nomizw na mporis na apodwseis to idio kala..k kuriws eknevrizesai!!!
k to 3ereis polu kala oti i NIKH einai polu kaluterh ap ton geraka...
(egw paizw sto paidiko).
bigG
QUOTE(aris apo nikh amarousiou @ Oct 7 2008, 15:20 ) *
nai re..otan eisai 17 xronwn k exeis 50 vlammena na sou vrizune thn mana ...dn nomizw na mporis na apodwseis to idio kala..k kuriws eknevrizesai!!!
k to 3ereis polu kala oti i NIKH einai polu kaluterh ap ton geraka...
(egw paizw sto paidiko).

Φίλε μου παίζω στο εφηβικό της ΕΦΟΑ και παίξαμε κι εμείς στον Γέρακα πριν μιάμισι βδομάδα.Έχω να σου πω πως συμφωνώ απόλυτα με τον ΣΤΕ και πως τα άλλα είναι δικαιολογίες.Μπορώ να σου πω πως το φχαριστιέμαι πιο πολύ όταν το γήπεδο να έχει παθιασμένους φιλάθλους της αντίπαλης ομάδας παρά να είναι άδειο.Απλά η Νίκη δεν έπαιξε όσο καλά έπαιξε ο Γέρακας.Όταν έρθουν Μαρούσι φωνάξτε κι εσείς κόσμο.Και αν θέλουμε να παίξουμε κάποια στιγμή αντρικό θα πρέπει να το ξεπερνάμε και να δείχνουμε την αξία μας μέσα στο γήπεδο.
ΣΤΕ
QUOTE(bigG @ Oct 7 2008, 13:31 ) *
Φίλε μου παίζω στο εφηβικό της ΕΦΟΑ και παίξαμε κι εμείς στον Γέρακα πριν μιάμισι βδομάδα.Έχω να σου πω πως συμφωνώ απόλυτα με τον ΣΤΕ και πως τα άλλα είναι δικαιολογίες.Μπορώ να σου πω πως το φχαριστιέμαι πιο πολύ όταν το γήπεδο να έχει παθιασμένους φιλάθλους της αντίπαλης ομάδας παρά να είναι άδειο.Απλά η Νίκη δεν έπαιξε όσο καλά έπαιξε ο Γέρακας.Όταν έρθουν Μαρούσι φωνάξτε κι εσείς κόσμο.Και αν θέλουμε να παίξουμε κάποια στιγμή αντρικό θα πρέπει να το ξεπερνάμε και να δείχνουμε την αξία μας μέσα στο γήπεδο.

Φιλε BigG δν προκειται να κατσω να ασχοληθω με ενα παιδι που ουτε καν επαιξε στο παιχνιδι...και μιλαει χωρις αρα ξερει παρα πολλα πραγματα που αφορουν περισσοτερο τα ενδοτερα του παιχνιδιου... 19.gif 19.gif 19.gif

Ταμειο ειπαμε θα κανουμε στο τελος... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Και θα το τελειωσω αυτο λεγοντας οτι οι φιλαθλοι δεν ηταν αυτοι που νικουσαν με 32-16 στο 2ο 10' οταν και ουτε καν ειχαν ακουστει υβριστικα συνθηματα...Αυτο που λεγες εγινε στα τελευταια 2' του αγωνα κυριως εξαιτιας καποιων ενεργειων καποιων παικτων σας για τους οποιους δν προκειται να ανφερθω οτι εγινε εγινε...

Ξεχασα να πω οτι μου ειπαν οτι και εσεις παρολο που εισασταν 4-5 απο τη Νικη στις κερκιδες δν ησασταν αι πολυ φρονιμοι... evilmonkey.gif rolleyes.gif wink.gif
Και θυμισε μου οταν βρεθουμε στο 2ο γυρο και με δεις να σου πω τι μου συνεβει οταν ημουν στην ηλικια σου 3η γυμνασιου οπου η κερκιδα με εναν περιεργο τροπο(χωρις να βριζουν κλπ) καθορισε αποτελεσμα ετσι ωστε να καταλαβεις τι θα πει καθοριζεται αποτελεσμα απο εξωτερικους παραγοντες...

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
bigG
[quote name='ΣΤΕ' date='Oct 7 2008, 22:44 ' post='234005']
Φιλε BigG δν προκειται να κατσω να ασχοληθω με ενα παιδι που ουτε καν επαιξε στο παιχνιδι...και μιλαει χωρις αρα ξερει παρα πολλα πραγματα που αφορουν περισσοτερο τα ενδοτερα του παιχνιδιου... 19.gif 19.gif 19.gif

οκ.Λες δεν ασχολείσαι αλλά δεν είναι δυνατόν να ακούω τέτοιου είδους δικαιολογίες.Προτιμώ να γυρίσει και να πει οτι οι παίκτες του Γέρακα ήταν τυχεροί κτλ.Παρά οτι όποιος έχει δυνατή έδρα και αποδίδει καλύτερα χάρη στη υποστήριξη του κόσμου του κάνει κάτι κακό.Και τελικά τον στοιχειώδη εγωισμό να έχεις μέσα σου λες θα κερδίσω για να αποδείξω την αξία μου.Και τέλος εγώ τουλάχιστον όταν μπαίνω στο γήπεδο σκέφτομαι τον παίκτη μου την μπάλα και το αντίπαλο καλάθι.Όλα τα άλλα δεν μετράνε εκείνη την στιγμή.Ας σχολιάσουν κι άλλοι αλλά νομίζω πως έχω δίκιο.
drazen petrovic
QUOTE(aris apo nikh amarousiou @ Oct 7 2008, 15:20 ) *
nai re..otan eisai 17 xronwn k exeis 50 vlammena na sou vrizune thn mana ...dn nomizw na mporis na apodwseis to idio kala..k kuriws eknevrizesai!!!
k to 3ereis polu kala oti i NIKH einai polu kaluterh ap ton geraka...
(egw paizw sto paidiko)

Όταν παίξαμε πέρυσι το ματς στην έδρα σας,είχαμε καμιά εκατοστή βλαμένα να μας βρίζουν όλη την ώρα του παιχνιδιού!
Οπότε δεν σε συμφερει να μιλάς για αυτό το θέμα...
cliff_ac
στο κατω κατω ρε παιδια και η ψυχολογία μέρος του παιχνιδιού είναι .. αντι να είστε ευχαριστημένοι που σας είδε και κάποιος (ακόμα και αν υποστήριζαν την άλλη ομάδα όπως και να την υποστήριζαν) όσο δε σας ενόχλησαν η δε σας διέκοψαν το παιχνίδι δεν υπάρχει θέμα ... μακάρι όλοι οι αγώνες μας να γινόντουσαν έτσι τι λες τώρα...
ΣΤΕ
QUOTE(cliff_ac @ Oct 9 2008, 15:44 ) *
στο κατω κατω ρε παιδια και η ψυχολογία μέρος του παιχνιδιού είναι .. αντι να είστε ευχαριστημένοι που σας είδε και κάποιος (ακόμα και αν υποστήριζαν την άλλη ομάδα όπως και να την υποστήριζαν) όσο δε σας ενόχλησαν η δε σας διέκοψαν το παιχνίδι δεν υπάρχει θέμα ... μακάρι όλοι οι αγώνες μας να γινόντουσαν έτσι τι λες τώρα...

Συμφωνω φιλε εδω πηγαινεις σε πολλα γηπεδα και ουτε 10 ατομα δεν βλεπουν τον αγωνα...Με το ζορι δηλαδη οι γονεις τι λεμε τωρα...
aris apo nikh amarousiou
sas parakalw min mou vazete poines epeidh grafw me greeklish...
dn mpainoune ta agglika sto PC m...
siggnwmh..
aris apo nikh amarousiou
prwton..big-G aLLo gerakas enantion nikhs, k allo gerakas me EFOA...to diko mas paixnidi htan derbi k uphrxe sthn mesh k 8ema vendetas...persu dn 3erw an 8umasai alla eixe pesei k xulo...opote ama den 3ereis kalutera na mhn milas..
deuteron..den 3erw an katalavaineis ton oro ''alhteia''.Pantws mono auto den shmainei apo ola auta pou mou egrayes...
triton...gia kapoious allous..ta paidia pou paizane ston agwna den exoun thn wrimothta enos epaggelmatia a8lhth gia na mhn akune ti leei i kerkida...auto to ma8aineis polu argotera..
aris apo nikh amarousiou
to ''deueron''paei gia ton STE...oxi gia ton big-G...
ΣΤΕ
QUOTE(aris apo nikh amarousiou @ Oct 10 2008, 13:17 ) *
to ''deueron''paei gia ton STE...oxi gia ton big-G...

Για εξηγησε τον μου γιατι δυσκολευω να τον καταλαβω???

Τι αληθεια εννοεις ρε φιλε πλακα μας κανεις λοιπον αυτος ο αγωνας πια εχει τελειωσει μενουν αλλοι 14 νομιζω εχουμε καιρο... μη μας ζαλιζεις για τους φιλαθλους συνεχεια... wink.gif wink.gif wink.gif εσυ αλλη φορα να μην δεχεσαι να παιζεις οταν ειναι πανω απο 10 ατομα στο γηπεδο... 69.gif Θα μπορουσα να κανω και εγω πολλες παρατηρησεις για την ομαδα σου αλλα δεν το θελω ετσι και αλλιως πολλα παιδια τα ξερω και μιλαμε οταν βρισκομαστε...Οποτε το θεμα τελειωνει εδω απο μενα τουλαχιστον...
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
bigG
QUOTE(aris apo nikh amarousiou @ Oct 10 2008, 16:15 ) *
prwton..big-G aLLo gerakas enantion nikhs, k allo gerakas me EFOA...to diko mas paixnidi htan derbi k uphrxe sthn mesh k 8ema vendetas...persu dn 3erw an 8umasai alla eixe pesei k xulo...opote ama den 3ereis kalutera na mhn milas..
deuteron..den 3erw an katalavaineis ton oro ''alhteia''.Pantws mono auto den shmainei apo ola auta pou mou egrayes...
triton...gia kapoious allous..ta paidia pou paizane ston agwna den exoun thn wrimothta enos epaggelmatia a8lhth gia na mhn akune ti leei i kerkida...auto to ma8aineis polu argotera..

Για εμένα όμως το θέμα δεν τελείωσε.Δεν καταλαβαίνω γιατί ένας αγώνας Γέρακας-Νίκη έχει μεγαλύτερη αξία από έναν αγώνα Γέρακας-ΕΦΟΑ.Απ ότι έμαθα από γνωστό μου που παίζει στο εφηβικό της Νίκης το ματς πήγε να γίνει ντέρμυ από ματς που κανονικά ο Γέρακας θα έπρεπε να έχει κερδίσει απ το ημίχρονο.Αν το θέτεις έτσι το ντέρμπυ να σε πληροφορίσω πως το δικό μας ματς 1:20 πριν την λήξη ήταν 50-47.Ύστερα πιστεύω πως η βεντέτα είναι στο μυαλό σας γιατί και 'μεις στον Γέρακα τύχαμε ίδιας υποδοχής.Με βρισιές κτλ.Και στο δικό μας ματς στον Σπύρο Λούη πέρσι με τον Γέρακα (παιδικό) είχαν πέσει κάτι ψιλές μεταξύ οπαδών απ ότι μου είπαν μετά.Δεν το κάναμε θέμα και δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά μάλλον εσύ τελικά δεν ξέρεις πράγματα που έγιναν.Γι αυτό τώρα που τα έμαθες κάτσε σκέψου κι αν πάλι βρεις ότι έχω άδικο απάντα μου.Το σίγουρο είναι ότι έχεις άδικο που νομίζεις ότι ο οποιοσδήποτε αγώνας της Νίκης αξίζει όσο δέκα αγώνες άλλων ομάδων.Ηρέμησε δεν είστε κι ο Παναθηναικός.Κοίτα να παίξεις καλά το Σάββατο και άστα τα υπόλοιπα.
aris apo nikh amarousiou
rr paidia egw lew na Lh3ei edw to 8ema gt dn exei nohma rr...sto telos 8a tsakw8ume k dn gustarw...
signwmi an eipa kati pou sas peira3e...
padws big-G mn anushxeis..8a frontisw na dwsw ton kalutero mou eauto...opws ekana k sto paixnidi me ton geraka..
cliff_ac
QUOTE(aris apo nikh amarousiou @ Oct 11 2008, 09:33 ) *
rr paidia egw lew na Lh3ei edw to 8ema gt dn exei nohma rr...sto telos 8a tsakw8ume k dn gustarw...
signwmi an eipa kati pou sas peira3e...
padws big-G mn anushxeis..8a frontisw na dwsw ton kalutero mou eauto...opws ekana k sto paixnidi me ton geraka..

οχι greklish ρε παιδιά υπάρχουν κάποιοι κανόνες..
ΣΤΕ
AOK ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 57-65
ΣΤΕ
Exoυμε τα αποτελεσματα των υπολοποιπων αγωνων???
bigG
Βριλήσσια-ΕΦΟΑ 55-36.Τι να πώ.Παίξαμε άθλια.Η διαιτησία ακόμη πιο χάλια(γυναίκα αν και δεν έχει πολύ σημασία).Πλέον πάμε να κάνουμε ότι μπορούμε καλύτερο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.